• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, tak už na mě taky sedla nějaká ta začínající nemoc. Celou noc jsem se budila, protože mě bolelo v krku. Tak jsem si teď uvařila litr čaje a mám objednány citrony a snad to zabere.
Marti, teda malá je fakt úžasná, na tom videu. Jsem se tu chlámala s Váma :slight_smile: Fakt super.Hned po ráno mě to tak super naladilo!!!
Paaaji, teda si fakt užíváš s tou prací... Kde jsi vlastně vůbec pracovala? A co jsi tam dělala? S tím rozdělením práce mezi tři osoby - to je asi i mezi Tebe, že? A budeš to zvládat? Budeš pracovat nějak z domu nebo jak to máte vymyšlené?
Radi, téééda, už 17. týden, budu držet pěsti na ty tripply.
18. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Všimla jsem si, že jste tu řešili to spaní ... mě se teda spí zatím docela dobře, Jen teda chodím pravidelně dvakrát za noc na záchod a mezi druhou a třetí má malá většinou chvilku, kdy začne kopat, tak to pak nespím, ale jinak v pohodě.
Leni, taky nemůžu spát na levým boku, prcek mě prostě nenechá :unamused: , začne mě do toho boku tak "mlátit", že se musím otočit. Takže spím už jen na zádech a na pravým boku.
18. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte ..... Pavli, ona když s tímhle začne, tak se nevydržím nesmát, a pak už se smějeme obě, to je hrozně nakažlivý !
18. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Paaaji, teda záhul s tou prací, to je síla, drž se holka!... když zvládáš tohle tempo, tak porod bude brnkačka :grinning:
18. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, tak vás jdu po dlouhé době pozdravit. Petříček se má skvěle, začíná se mu rozvazovat jazyk tak e prča ho někdy poslouchat.
Maminy Vám už se to pěkně krátí.
Marti kde bydlíš už jsem tě několikrát potkala jak jsi šla přes přechod na dukelské u toho sekáče.
Já jsdu dned s kámoškama večer na bowling, tak si od Petříka odpočinu. TAk se ti mějte ahojky :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji...
Dozvěděla jsem se smutnou zprávu, že mé nejlepší kamarádce umřel tatínek, tak nějak ani nemám na nic náladu... i když to všichni čekali, je to rána...

Jdu vás dočíst, přeji pokud možno fajn den a celý víkend! Všechny zdravím!
18. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Marti, koukala jsem na video, je krásný :slight_smile: Obě se tak smějete, že jsem musela taky :slight_smile:
Kéž by byl porod v pohodě, zvládám toho docela dost, MM mi to vyčítá. Hlavně, že málo odpočívám... Jenže když já můžu sedět jen omezeně a ležet můžu ze všech poloh jen napravo... A jak mám teda odpočívat, že?

Paji, já dělat nic nebudu, resp. budu, ale jen jako pomocná síla na telefonu. Práci rozdělíme mezi stávající zaměstnance, něco bude dělat šéf. Dělala jsem manažera jednoho developerskýho projektu. A co jsem dělala? Všechno, na co si vzpomeneš, tak aby projekt fungoval, včetně řízení cca 15 lidí.

Radi, držím pěstičky, aby TT vyšly v pohodě a nikdo tě nestresoval tak, jako Katy, Lucku, Míšu...
18. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Luci, takže jsi včera musela ještě lítat po doktorech, ach jo... taky bych se řídila tím, co jim vyšlo z plodovky, s tím pohlavím. A snad to špinění opravdu nic nebylo... šetři se, snad už žádný další návštěvy dr. teď v nejbližší době nebudou, a vůbec cestování.

Marti a Míšo, snad je už vám kočky líp... Páji.o, takže Ty jseš taky nachcípaná... :frowning2: :frowning2: Teď je toho fakt nějak hodně, asi jak se ochladilo, nebo jak jsou ty teplotní skoky ráno a přes den...
Ať je vám brzo líp!!!
Marti, video super! :wink:

Pááji, to je fajn, že už máš podprsenky. Kolik sis jich kupovala, dvě? Taky se tam příští týden mrknu a už asi nakoupím. Měli jich tam nějak víc? A na kolik Tě přišla, jestli se můžu zeptat?
Je to fajn, že máš už i záclonu, určitě vypadá moc pěkně, s těma textilama je to fakt něco, pamatuju si, jak jsme s mou mamkou sháněly látku na povlečení do postýlky, co chtěla ušít, taky nikde nic moc neměli pěknýho...
A s tou prací, ach jo, takže kolegyně je definitivně fuč a teď tu Tvou práci budou muset zvládnout kolega a šéf... tak ať jsou brzo zaškolení, snad nebudeš moc unavená rychle se do toho dostanou, aby ses pak mohla věnovat opravdu hlavně sobě a miminku...
Jseš šikula, já bych to nedala...

Radi, moc moc držím palce na dnešní tripply, toto letí... :slight_smile: Snad to u Tebe nebude falešně pozitivní a bude vše v pořádku... moc držím palce! Až budeš vědět výsledky, prosím písni... :wink:
Takže aukro a mimibazar, jo? Tak to já neaukcuju nic, dívám se jen na ten MMB a pak pár dalších netových bazárků. Aukcování mě nějak nebaví, ale to zase baví mou ségru. Taky mi na aukru vyaukcovala pár oblečků a jsou moc pěkný. Tak ať máš šťastnou ruku a daří se Ti shánět pěkný oblečky. Někdy ty ceny jsou bezkonkurenční. :slight_smile:

Ohledně dr. je zbytečný cokoli říkat, to fakt chce změnu... stejně tam pak nebudu moct jezdit třeba s horečkou a miminkem. Do Brna k dr. budu jezdit akorát k zubařce, tu měnit nebudu, jsu s ní spokojená, pak na tu endokrinologii a asi si vyberu nějakou gyndu v Brně, když tam pak člověk jezdí jednou za rok tak je to pohoda. Ale obvoďačku ve Slavkově, stejně tak dr. pro mimčo.

Páji.o, přesně, mimčo se na levým boku začne mlít, no je to celkem jasný, ležím mu na zádech a utiskuku ho, bo je přitisknutej zádama k mýmu levýmu boku... ale na pravým je zase placenta a jakási hlavní tepna, co přivádí živiny k miminku a když člověk dlouho leží na pravým boku, tak zamezuje přístupu těch živin k mimi.. to stejný nějak když leží na zádech.. tak už fakt nevím, jak má teda člověk ležet. :angry: :frowning2:

Ali ahoojky! Zdravím Tebe i Petříčka.. to je super, že se mu začíná jazyk pěkně rozvazovat, to se asi dozvíte věcí... :grinning: :wink: To je fajn, že se máte dobře.

Míšo, tak už máš kojící polštář, jo? Teda objednanej a co nevidět přijde... super. Pak ho vyfoť a dej do albíčka.. :wink: Odkud ho máš, z toho MMB? A na kolik Tě nakonec přišel?

Holky, krásnej den všem, mějte se fajně, užívejte si víkend, my asi zítra pojedem na chalupu... jsme tam hrozně dlouho nebyli. Ale uvidíme ještě zítra dle počasí, jak bude. Snad hezky, jak pořád hlásí...
18. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Leni, včera jsem koupila jednu, ale celkem mám 2. Po slevě mě vyšla na nějakých 260,- což je naprosto pohádková cena. Mají asi 6 typů, většinu čísel mají. Ale zákon schválnosti je, že to, co potřebuju já, je většinou vyprodaný... Zkoušela jsem snad 20, abych vybrala správný číslo a typ. Do Centrumu ani nechoď, tam mají pidi mini výběr a ceny jsou taky dost jinde. Jdi rovnou do Hedvy na Svoboďáku.
18. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Páji díky, mrknu se na tom Svoboďáku i na noční košile. Já tam často nakupovala když jsem byla v Brně, teď už tam chodím míň, ale je fakt, že mi taky přijde, že tam mají daleko větší výběr než v CEntrumu a hlavně ochotnější prodavačky...
Tak snad něco na mně budou mít... :grinning:
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Alčo, bydlím na Joklovce ... to je směr Ivanovice, ale u té Dukelské u toho obchodu, to chodím doprovázet Pavku, mou dceru, oni bydlí na Jugmance, to je ulice jak je čajovna a Psychologická poradna ... nad obchoďákem na Dukelské ... teď jsme od sebe kousek, tak když se potkáme nebo jdu s ní, tak ji doprovodím. Navíc na Jungmannce staví švagrovci od MM, tak teď tam budu mívat cestu ze dvou důvodů ... taková shoda náhod.

Paaaji, ono ke konci dost dobře nejde odpočívat ... se to řekne spát a odpočívat, já už spát nějak moc nemohla a když jsem dýl seděla, tak mě bolely kyčle, jak jsem byla těžká, zadek, záda prostě všechno, to bylo lepší chodit, to bolely jenom nohy ..... jinak malá má strašně nakažlivej smích, se musím smát taky ... mě překvapilo, že jí to moje chytání míčku bylo tak směšný :grinning:

Lenajsku, smutný zprávy, to je holt život ... jinak už je mi líp. Jsem šla včera spát už 21,15 , v noci 2x jídlo ale vstávaly jsme 8,15 tak jsem se i vyspala. ... s látkama na šití mám podobnou zkušenost, chtěla jsem si povlečení ušít, ale neměli nic hezkýho, navíc jsem zjistila, že finančně se vyplatí šít akorát z plátna ... já chtěla flanel na zimu, to vyšlo nastejno, když jsem koupila jedno hotový. .... máš pravdu, já bych taky zubařku neměnila, strašně špatně se hledá nová/dobrá, jsem to zažila ... ale měla jsem nakonec štěstí

Luci, plodovka je na 100%, oči lékaře nejsou vždy tak dokonalé, navíc kolem toho 12 týdne se to lehce splete, ta fáze vývoje je totiž podobná, pak určité partie u holčiček zanikají ... . to jen Vlašín je má asi na 100% :grinning:

Holky, ty triply jsou úplně na pytel ... i moje gyndařka mi říkala, ať si raděj nechám udělat ten ultrazvuk ve 12.týdnu, že je daleko přesnější, i když ho nehradí pojišťovna ... prý slyšela že se uvažuje, že ty triply zruší, prý je to neprůkazný, jen pak honí maminy na další a další vyšetření a je to o nervy ... nakonec se zjistí, že se nic neděje a všechno je v pořádku ... fakt na pytel ... ještě že mě to vyšlo dobře ... vzhledem k věku jsem musela počítat, že se může něco vyskytnout, ale Markétka je ok.

TAk poslední 3 dny si Markétka udělala režim jen na jedno spaní denně, bez ohledu na to, kdy vstává, co jí dávám před spaním mlíko z flašky (kojím jen v noci) tak spinká 2,5 hodiny, tak jsem zvědavá dneska ... dnes zjistila, že když jí dávám kornoutek , tak já na něm mám tu zmrzlinu, tak se dožadovala , že chce taky, tak jsem jí to trochu omočila, a´t není nemocná, mlaskala jako divá .... jsem dala vařit (játrovou omáčku, MM ji miluje ... včera jsme se zase s čímsi "nechopochopili" jak já říkám, tak si ho musím udobřit :grinning: )
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
No kočky, to teda koukám, tady se normálně začli psát romány :grinning: :grinning:

Aspoň si člověk počte :slight_smile: hihi

Marti, vím že je plodovka na 100% říkala nám to i ta dr.z genetiky, ale je fakt, že tam včera lítala jako střelená a dělala akorát z komára velblouda a mě zbytečně stresovala :angry: dneska jim voláme, aby jsme se dozvěděli, kdy mě pošlou na ten " kontrolní UTZ na Veveří buď k Vlašínovi nebo k té dr.co mi ho dělala ve 13tt " fakt zábava to moje těhotenství.

Leni, je mi to líto... špatné zprávy jsou prostě bolestivé, hlavně když se jedná o toto :pensive:
Jinak se máš, že máš mamku, která s tebou lítá po obchodech a zhání nějakou látku pro mimčo, aby ti s toho mohla něco udělat. Fakt ti závidím, moji rodiče to tolik prostě neprožívají...spíš okolí :unamused: a příbuzní z rodiny.
18. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Luci, opravdu se nenudíš ... aspoň uvidíš malou, no co ....
18. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Marti, tak jdu na ten UTZ v Pondělí na osmou (bude mimčo přeměřovat, měřit záhlaví atd.prostě kompletní ultrazvukové vyšetření se vším všudy), ale néé na Veveří, ale do Bohunic.. žádanku prý dr.pošle přes meil :grinning: aby jsme pro ni nemuseli do Dětské nemocnice. Se docela těším, protože jak píšeš " aspoň uvidím malou " a ve Středu ji uvidím znovu, protože mám normální těhu poradnu u své dr. :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Luci, no tak paráda ... budeš ji míš komplet prohlídnutou a budeš moct být v klidu, pak nám nahlas dojmy!!! ... jak píšeš, že tam ta doktorka lítala jako střelená ... tak to je taky takový divný přístup .... moc to nevypadá na chování odborníka, že jo
18. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Marti, já už se na té genetice nedivým ničemu, protože jestli tam takhle vyšilují i kvůli jednomu výsledku, který je někde málo pod hranicí normy, tak chudáci těhulky. Já sama jsem se s tím teď setkala, takže si umím představit, jak tam lítali jenom kvůli mému špatnému výsledku a hned mě hnali na plodovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jj, určitě se vám potom ozvu, jdu se potom i rovnou ostříhat,už to mám zase dlouhé...takže se těším na ty své budoucí 4cm vlasů na hlavě :grinning: :grinning:

Joooo, jinak jsem ti zapomněla napsat, že to video bylo super. Ukázala jsem to i Áďovi a ten se málem smál s vámi :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu na Vás nakouknout těhulky :dizzy_face: nějak Vám ty týdny naskákaly :astonished: Úplně závidím jak řešíte výbavičky a vybíráte porodnice, hned bych si to zopákla :sweat_smile: no snad za nějakej ten čásek.

Jen tak zběžně jsem to proletěla a koukám že u Mišičky i Lucky všechno o.k., tak jsem moc ráda :dizzy_face: Holčinky jsou bojovnice :wink:
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Co ty Hani, furt paříš?? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Teri: Nene, nepařím páč mi klekl pc a po týdnu v opravě (uf) mi tam Ti Simsáci nejedou :cry:
18. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahooooooj Hani, teda už tady po tobě bylo prázdno ... jsem si říkala, co je s tebou?
18. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hojky, pěkný páteční večer, jsu sama doma, MM je na Kometě a jsu naprosto otrávená, zase nevyhráli, MM přijede taky pěkně nasr....
Zítra ráno valíme na chalupu, má být pěkně, tak snad to tam bude fajn. Bude tam i taťka s přítelkyní, dlouho jsme se neviděli, tak si užijeme společný víkend. Doufám ale, že ještě bude pak příležitost tam zajet jen s MM, sami dva, než se mimi narodí...

Luci, na pondělí budu moc držet palce, aby byl velký UZ v pořádku, tfuj tfuj!

Hani ahoojky! Už máte PC z opravny doma, jo? Jen teda na něm nejede ta hra... :frowning2: To je blbý. A jak se vám daří?

Luci, od mamky jsem dostala i upletený svetýrek a čepičku, moc pěknej, vybírala se mnou i vlnu, ze které bude dělat další svetýrek...
Dalo by se říct, že se naše vztahy díky mimču tak nějak zlepšily, i když to ještě není úplně tak jak by to mělo být, což asi už nikdy nebude, ale pokrok po x letech vidět je...

Zato mám pocit, jak kdyby nastávající dědeček nejevil nějak o mimčo v bříšku zájem, je asi fakt, že ti chlapi to tak neprožívají a zase bude projevovat víc zájmu až bude první vnouček na světě...
A tcháni, ti to neřeší vůbec, my se stejně moc nevídáme, komunikace je taková chladnější, ale jako v pohodě.. jen jsem nikdy s nima nic neřešila, ani teď mimi ne...
Zato neustále vykecávám po telefonu s mou babičkou z Třince, to se vždycky nařehtáme... ona mi říká jak to bylo za nich (jak já říkám v pravěku) a já říkám, jak si to představuju teď... no nechává mě přitom, ale myslím že na spoustu věcí má úplně jinej názor... ale je po hlase cítit, že je hrozně šťastná a dědeček taky. Vždycky rozebereme kde co, kvůli nim si nechávám pevnou linku, bo to jsou vždycky telefonáty na půl hodiny a já mám hodně volných minut... jinak bych ji už dávno zrušila.

Nic kočky, krásný večer, dobrou noc a fajn víkend, ať je sluníčkový... :wink:
Pááá!
18. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Marti to víš, viry nás doma ničí, jeden pc. druhej manžu, už týden prudí doma se salmonelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
18. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hani jéééé :frowning2: Tak ať je brzo manžílkovi dobře! To musí být děs... snad jste Ty a Matýsek v pohodě... ví se, kde k tomu chudák TM přišel? :frowning2:
18. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
HAni a neměl to manža i loni? Se mi tak něco zdá...
18. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Teri: Máš dobrýho pamatováka :wink: Jj před rokem a půl, on je ne to náchylnej, ale to je tím jak se stravuje čumě jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky sem to od něj po 14 ti dnech chytla, ted zatím nic, každej večer probíhá defincekce celýho bytu , hlavně kvůli Matýskovi, nedej bože aby to chytl on :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni: Nejede, ale v po pánovi zavolám jestli by se na to ještě nemrkl, su na tom fakt závisláček, večer když MM čučí na sporty je to má jedinnýá útěcha :grinning: Jinak doma je to boj, furt se snažím být venku nebo u našich, ale je to naprd no :rolling_eyes: A co ty? Blíží se TI to faktmílovými kroky, co mimoušek? Dává o sobě vědět?

Jinak holky málem bych se zapomněla pochlubit, Matýskovi se na jeho narozeniny narodil kamarád :grinning:
18. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jé, tak to je pěkný, na den přesně, akorát o rok:slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky

Lenajsku koukám smutný zprávičky :frowning2:

Jinak těhule pěkně Vám to skáče a holky bože vy už chodíte na monitor, to je mazec, zachvilku je to tu :grinning: Máte moc hezký bříška :dizzy_face:

U nás celkem fajn, Vikinka se dneska poprvé postavila na všechny čtyři, mám fotku v albu vypadá to srandovně.

Ve čtvrtek u nás byla na návštěvě Kačka a Lucka s Tomíkem a Kubíkem, pár fotek na FB, tak kukněte.

Taky se nám teda posral chladič na autě, tak musíme kupovat novej, no radost.

Tak zatím čauky
18. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Zuzi, tak u vás holky skončily v tom dešti ? ... Jsem si říkala, jak to vyřešily, když bylo tak škaredě
18. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Teda, koukám, že celý den mrtvo .... není se co divit, když je tak krásně, hezký zbytek víkendu holky!
19. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

My chtěli jet na dny NATO, ale pak jsme si to rozmysleli, prý tam byl velkej hluk, hodmě lidí a furt tam něco bouchalo, to by asi pro mimi nebylo nic moc... Ale byli jsme na Třebovickém koláči, byly tam krojované soubory, a hooodně koláčů :grinning:
19. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.