• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, kočky...

koukám, že tu včera skoro nikdo nebyl..se ani nedivým, bylo nááádherně i my jsme vyrazili do obchodu-do Bauhausu, jela jsem si koupit kytičky do truhlíku na podzim a potom jsme jeli na návštěvu ke známím. Bylo to super a já skoro nikde netrajdala, akorát se mi v Bauhausu udělalo špatně (asi tlak bo co) a byla jsem tam středem pozornosti ohledně těch prodavačů, kteří mě nabízeli vodu.
Bylo to pěkné, že se fakt zajímají o těhulku a není jim to jedno, fakt se mi ten jejich přístup líbil :wink:

Eri, tam muselo být koláááčůůů, hned se mi zbýhají sliny :grinning: určitě to bylo moc pěkné, mám ráda takové akce, kde jsou lidé v krojích.

Tak jo, mějte se moc pěkně, dneska to zase vypadá na teploučko. Ozvu se až v týdnu. :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky

Luci teda musím tě sprdnout, že zž někde litáš já bych si to nelezla fakt jsem 14 dní poctivě polehávala az domu jsme nešla ani na krok :grinning:

Včera jsme byly u tchýně na obídku , tak to bylo dobrý mrkly jsme na to 3d video, pochválila nám výběr kočárku i když netušíme zda ho koupíme :grinning: :grinning: A i prý nějaká korunku k nám na něho od nich kápne :wink:
Pak jsme , ale dojely domů a mě se opět udělalo nějak zle, tak jsme si hodku poležela a už to bylo lepší :wink:

Dneska možná pojedu za kámoškou na kafčo, no uvidíme jak bude v noci jsem se vůbec nevyspala :unamused:

Leňi u nás taťka je taky k bříšku chladnější oni ty chlapi prostě jsou. I když je to mimčo tak to bude možná taky . Prý chlapi mají rádí až ty roční caparty :wink:

Dneska bych možná ještě chtěla setřídit oblečení pro malou abych věděla co nám chybí i když toho bude asi moc, ale připadne mi to nějaké divné , že už začinám chystat věci pro malou, asi je ve mě pořád nějaký blok strachu aby vše vyšlo či co :unamused:
20. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Mišičko, jsem věděla, že mě některá sprdnete, ale byla jsem u dr.a všechno je v pořádku, sama mi říkala, že minimum ležení nebo polehávání jsou tak 3-4dny po zákroku a jestli budu ležet 14dní nebo měsíc, tak to záleží na mě. A je fakt, že jsem teda ležela opravdu poctivě i manža koukal, že mě nemusí nikde po bytě nahánět, abych si šla lehnout. Stejně se snažím polehávat i přes den a moc to nehrotím, nejsem blázen.
Ke všemu jsem nikde nelítala, jenom jsme byli na návštěvě a potom v tom Bauhausu to bylo jenom jako procházka k dr. :wink: jinak jsem se cítila dobře a ke všemu jdu na spešl velký UTZ i zítra, takže budu dál vědět co a jak.
20. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Teď si akorát připadnu jako matka, která nad ničím nepřemýšlí a je jí jedno, jestli to její mimčo přežije nebo ne :pensive: ... kdybych neležela jako hňup poctivě od toho Pondělka až do včerejška, tak neřeknu ani slovo. Jezdím i k mé dr.když se mi něco nezdá a pořád se hlídám. Není mi to jedno, víš :cry: ale to je fuk... nebudu tady už nic radši rozebírat nebo dostanu dalšího sprda.

Pěkný den ostatním..
20. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jejda Luci tak jsem to zas nemysela, vždyť tam mám smějicícho smajlíka :wink: Ty víš jak se citíš a podle toho jednáš ne :wink:
20. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Míši, neboj...nepochopila jsem to ve zlém :grinning: musíš brát mé zprávy z rezervou.. a neomlouvej se, ju :wink:
20. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Jak ti vlastně je a co malá, kdy máte další kontrolu?
20. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak všechno dobré ju :grinning: :grinning: :grinning: Jdu smažit květák už mám na něj chutě :slight_smile:
20. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
No jasně :grinning: :grinning: :grinning: blázínku.. dobrou chuť, my květák měli minulej týden.
20. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tééda, nikde nikdo:slight_smile:

Jsem si v pátek konečně koupila balon, ať mám na čem sedět u PC a nehrbím se:grinning: Už doma jeden mám, ale je malý a z té měkké gumy, sednu a jsem skoro na zemi:grinning: Pak mi pučila kolegyně z práce a to je némlich to samý :sweat_smile: Tak jsem se v pátek trochu plácla přes kapsu, koupila balon ve zdravotnických potřebach, ta guma je fakt festovní, ale po nafouknutí se mi taky zdál malej:frowning2: A to jsme se obě s paní shodly, že si koupím 65cm... Tak jsem ho v sobotu poměřila a ejhle, je to 55!! Teda podle mě, dokonce jsem i kvůli tomu počítala i obvod:grinning: Tož jsem ho vyfoukla, rvu ho do krabice a jdu zkusit vyměnit... Jsem zvědavá, jak dopadnu....
21. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko holky!
Nestíhám číst ani psát, od pátku je to u nás jako po výbuchu, děláme tu chodbu, takže všude binec, prach atd...
Dnes to snad M dodělá. Chudátko, trávil na tom o víkendu denně 12 hodin. Nějaký zrady tam byly, tak musel vymýšlet vylepšováky apod. Já jen občas asistuju, mezitím vařím a odpočívám.
Teď valím k mamce dělat další kečup a odpolko budeme pokračovat v chodbě.
Zítra jedu naposledy ke své gyndr. Nevím, kdy se zase ukážu.

PAPA a opatrujte se všechny :wink:
21. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné pondělí přeji... zdá se, že bude dneska taky tak pěkně jako celý víkend, bylo nádherně, jsu ráda, že jsme jeli na chalupu. Včerejšek neměl chybu, fakt super babí léto.
Zdravím všechny, jdu vás dočíst...

Krásnej den a celý týden všem!
21. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak vidím, že jste byly skoro všechno o víkendu mimo PC, to je fajn, bo fakt bylo krásně tak to je škoda být doma.
Teri, taky jsi mi udělala chutě těma koláčema... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ty dny NATO by fakt asi byly hlučný, to máš pravdu.

Luci, zase se Ti udělalo špatně? Jejda mane, vždyť už není takový vedro, už by se to snad mělo nějak stabilizovat, ne... ach jo. Nezbývá než se fakt šetřit a šetřit, je mi líto, že je Ti furt tak nevolno... :frowning2:

Míši, tak jste viděli 3D video z UZ, jo? Tak fajn! A jakej kočárek chcete, nad jakým uvažujete? To by bylo fajn, kdyby na kočárek přispěli, to dělá hodně... :wink:
A já teda doufám, že MM bude nadšenej z miminka, nedokážu si nějak představit, že by "prožíval" až třeba roční dítko... pro ně je to asi fakt jiný to naše těhotenství, oni miminko necítí jak kope, tak si to asi tolik nepřipouští... ale myslím, že jakmile se mimi bude pokaždé ozývat už na světě, tak to bude jiný... :slight_smile:

Luci, ať Ti dnešní velký UZ dopadne dobře! Pak dej vědět, jak jsi dopadla, ju? Držím palce... :wink:

Teri, tak snad výměna dopadne v pohodě, balón by měl být fakt podle výšky a neměl by být ani menší ani větší...

Katy, tak ať chodba dopadne dobře, to je dobře že odpočíváš.. děláte s mamkou kečup, jo? Šikulky...

Já o víkendu nastrouhala a dala do skleniček a do páry jablka, vždycky to pak vezmu z těch skleniček a nemusím nic strouhat... takhle se u nás nejvíc konzervují jablka. A taky jsem udělala do skleniček od výživy už nějaký jablečný přesnídávky, bez cukru, jen rozmixovaný jablka a taky pak daný ty skleničky do páry. Příští týden ještě nějaký udělám, máme totálně obsypanej strom na chalupě, ani to všechno nemáme šanci zpracovat...
21. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,

v první řadě zdravím Kačku a držím palce, aby byla malá na zítřejší kontrole otočená :wink:

Teri, snad ti ten balón vymění bez problémů :slight_smile:

Leni, tééda, jsi šikulka..ale přece jenom člověk to ovoce nenechá jen tak pro nic za nic zhnít, že.. fakt klobouk dolů, já žádnou přesnídávku neumím :grinning: no a na chalupě v tomto počasí muselo být nááádherně.

No a co vlastně já.. byli jsme dneska na tom spešl UTZ a moc chytrá z něho nejsem. Podle UTZ nenašli "zatím" žádné VVV, akorát za krčkem máme naměřených 7mm a limit je do 1cm. Musíme počkat na ty kompletní výsledky z genetiky-z plodovky a potom se uvidí co a jak. Každopádně na velký UTZ ve 20tt jdu až 9.10 dohromady s tím kardioultrazvukem, protože nám ho dělala prakticky dneska (ten velký ultrazvuk).
Čekáme teda tu holčičku a jinak malá nechtěla vůůůůůbec spolupracovat, asi spala nebo co a i když dr.hýbala s břichem a nebo mi do něho šťouchala tak prostě nic, ukázala záda a bylo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže jsme tam byli určitě přes půl hodiny, než ji mohla pořádně všechno prohlídnout atd. no a ten závěr je teda ten, jak jsem psala už na začátku.... zatím všechno vypadá v pořádku, nic nenašli až na to záhlaví které má těch 7mm.

Jsem zvědavá na ty kompletní výsledky a taky jsem s toho celkem nervózní co nás ještě všechno čeká, protože je toho fakt tolik, že člověkovi jde hlava kolem a stejně těch jejim číslům atd.prostě nerozumím, takže mi to potom musí vysvětlit manža :confounded: :frowning2:
No a ohledně toho odpočinku atd.tak říkali, že stav plodové vody je v normě a ležet už nemusím, pokud se teda necítím nějak špatně a že bych měla být v klidu a žádný stres, ale to už mi říkali hned na začátku těhu, takže nic nového :wink:
Už bych si to těhu fakt chtěla užívat... MOC.

Tak jo, to je tak vše... jdu se najíst a potom pojedem pro mladýho do školky a vyzvednem i kluka od sousedů-hlídáme ho, takže budeme mít doma veselo. :slight_smile:
Holky, pěkný den!!!!!
21. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky, máte doma některá velkej balon?? Potřebovala bych pomoct, jak je to stěma rozměrama... Já jsem totiž předpokládala, že když si kupuju s průměrem 65 cm, tak že těch 65cm bude mít po nafouknutí a ne ve složeném stavu:frowning2:
21. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Teri, já mám ten Gymball doma, je to psaný průměr 75cm, na mou výšku, a po nafouknutí má fakt těch 75cm průměr, dokonce jsem to teď měřila, že i trošku víc. Ten Tvůj má míň než by měl mít, jo? A když ho víc nafoukneš, to nepomůže?

Luci, vůbec nerozumím tomu, kam všude chodíš, ale držím palce, aby bylo vše v pořádku, s tím záhlavím... tohle ani nevím, že mimču měřili... jsem myslela, že dneska jsi byla na tom genetickém "velkém" UZ, a Ty tam ještě půjdeš... Nějak se kočko ztrácím... ale snad je mimčo fakt v pořádku. A gratuluji k holčičce. :wink:
A k té jablečné přesnídávce, nic na tom není, nakrájíš jablka na kousky, podliješ trošku vodou, podusíš, rozmixuješ, dáš do skleniček a tak na 15 minut do páry a je to hotovo. :wink:
21. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
No můk má ve vyfouknutém stavu od špičky po špičku zhruba těch 65, ale když ho nafouknu, tak má 55...schválně jsem si počítala i obvod, a když ho změřím, tak mi to vychází na tu 55.... :frowning2:
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Leni, byla jsem na tom genetickém a zároveň malou prohlídli i jako na velkém UTZ, proto ji tam všechno měřili a pozastavovali se nad tím záhlavím. Jinak to záhlaví měří na tom 1.screeningu-měla by jsi to mít zapsané v těhu průkajdě nebo u dr. v papírech, z Veveří to posílají. Jinak to záhlaví to je značka: NT
A jinak jezdíme po dětské nemocnici...tam je ta genetika a tam jdeme v Říjnu na ten kardioultrazvuk a potom jedeme do Bohunické nemocnice na velký UTZ v tom 20tt.

Snad už to nějak pochopíš :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Prostě lítám po Dětské nemocnici a po Bohunicích.. a v tom Říjnu už snad budeme vědět na čem jsme.
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Luci, jestli to dobře chápu, tak to NT se jin zdá malý? Že by teďka mělo být víc jak 1cm? Já ho měla v tom 12 tt snad 1,7....
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Eri, právě že my jsme ho na prvním měli 1,1mm a teď už je 7mm a limit je 1cm.. prostě tam něco za tou hlavičkou má, ale není to ještě 100% musíme čekat na ty kompletní výsledky z genetiky.
Jak nám to řekla dneska dr. může tam něco být a nemusí...každopádně si mě budou hlídat.

Ty jsi měla ve 12tt 1,7mm to je v pořádku tak jako to moje 1,1mm.
21. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Teri, já ho teda nikdy neměřila vyfouknutej, ani mě to nějak nenapadlo, ale je teda divný že jak se nafoukne, tak má míň, to nějak nechápu. :grinning:
Luci, díky za vysvětlení... už se trošku začínám orientovat. :slight_smile:
Teď se dívám do papírů z NT screeningu, tam byla ta hodnota NT 0,8mm, takže necelej centimetr. Teď by to fakt už asi mělo být přes cenťák.
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Jinak malý se jim to nezdá určitě, to by mě (malou) jinak nesledovali :unamused:
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, fakt těžko říct... sama tomu nerozumím :frowning2:
21. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Leni, teda vy jste měli 0,8? To je divný, že my 1,7... Ale prý to bylo v pořádku....

Leni, no když se zamyslíš, tak když leží jak placka, je to něco jiného, jak když ho nafoukeš, to se ty stěny vlastně zkrátí, takže to je tak v pořádku, akorát že já chtěla 65 cm v nafouknutým stavu:grinning:
21. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Kočky, teď mi to ještě jednou manža vysvětlil: Normy jsou prý takto: 13. týden do 2,4mm, 16. týden do 6mm, 20. týden do 1cm (10mm). My jsme měli ve 13. týdnu 1,1mm (OK), v 18. týdnu 5mm (OK, ale blízko maxima), v 19. týdnu 7mm, takže pokud to za týden nebude o 3mm víc, tak jsme taky v normě. UZ nám dělali proto, že to vyšlo blízko maxima a byli zvědaví, jestli nenajdou i jiné věci na hraně, ale vše ostatní je OK, tak nám řekli, že pokud je jen jedna jediná věc takto zvýšená a všechno ostatní OK, tak by to hodili za hlavu.
21. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Jé, Luci, to je fajn, že jsi to sem napsala, tak to jsme měli dobře všechny:slight_smile: Určitě je vaše malá v pořádku!! Přece by za týden to NT tak nenarostlo...A navíc by to nebylo kdoví kolik nad maximum...
21. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Teri, máš pravdu s tím balónem, ale asi to tak teda nebude, no... :slight_smile:
A vy jste měli na NT screeningu 1,7 cm nebo 1,7 mm?

Luci, manžel je teda informovanej, to zírám a smekám. To MM vůbec ani pomalu neví co se na jakým Uz zjišťovalo... no ne pomalu, ale určitě to neví.
21. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, my měly ve 13. týdnu NT 1,9 mm (Leni, vždycky se to udává v milimetrech, takže jestli jste měli 0,8, tak to byl necelý mm, což je super hodnota), bylo to právě už docela blízko hranice, takže jsem byla ještě jednou na kontrolním UTZ v 16. týdnu, plus nám kontrolovala paní dr. všechny možný orgány a tak, jako Luci Tobě ... všechno bylo naštěstí v pořádku, takže už jsem na další vyšetření nemusela. Jen mě chtěla dr. vidět radši ještě i kolem toho 20. týdne, to se spojilo s velkým utz a vše ok
21. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Páji ahojky, a jo, díky za info... já se lekla, že jsem byla nějak nízko, když Terka psala 1,7, jsem myslela, že to je cm... :grinning:
Luci, to bude určitě vše OK. :wink:
Tak jsem vyprala peřinku a polštářek do postýlky, taky dvě rychlozavinovačky a jestli bude zítra taky tak hezky, tak zítra vyperu povlečení a prostěradla... a asi už i nějaký ty oblečky.
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.