• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojte

holky, jak to tady tak čtu, tak mi připadá, že celý těhotenství je o hledání vad plodu a stresování budoucích mamin. To jsou samý testy, samý měření a stejně naprd, každá budete mít zdravý mimčo. Pak testy vyjdou špatně, z plodovky se zjistí, že je vše v poho,a co pak vám na to ti doktoři řekli? Pardooooon, testy můžou vyjít někdy špatně.... A kdo vrátí těch 14 dní nervů? To ublíží mimču nejvíc.

Já měla včera pohodičku, dneska dopoledne ještě taky, protože přijel děda (můj taťka) za malou a pořád vozí. Ho to strašně baví. JInak jsme měli ted trošku problémy, malá asi týden měla v každé plince nakakaný, jsem nic jinýho nedělala, jen přebalovala, byli jsme i u dr. a prý je to o.k., že to po umělým mlíku může někdy být. Zítra jdeme zase, aby ju převážili, jestli něco přibrala. Nicméně já jsem z toho byla dost na prášky, pač se mi nezdá, že co sní, to vykaká je v pohodě, tak jsem změnila mlíko a po 1 dnu se to spravilo. Tak jsem ráda. JInak je veselá, spinká zatím dobře, směje se, broukáme si, už jsme vytáhli hrazdičku s hrkátkama, tak ji to baví, to je hrůza jak to letí!!!!

Teri my se byli včera podívat u ranveje za plotem na letišti na tom dnu NATO a musím říct, že příští rok chci jít. Byli jsme až odpoledne a s kočárem, tak jsme mrkli jen na jednu stíhačku (nebo co to je) a jeli domů, bylo vedro a ten hluk!! Když nám letěla nad hlavama, tak jsem malé vždycky rači zacpala uši. DNeska z letiště odlétá to největší nákladní letadlo, tak jsme se tam chtěli jet taky podivat, ale MM říká, že to bude ještě horší, jak ta stíhačka ten hluk, tak bohužel rači nepujdem.

Hame na Simech jsem taky byla dost dlouho ulítlá, seděla jsem u toho od rána do večera ale počase mě to přešlo.

Holky užívejte si nakupování a těšení se na mimča, mnozí už to máte za pár, a budete držet mimča v náručí, letí to jak hrom. Ať vám ty blbý testy všem dopadnou dobře, pro klid duše. Já už se ted těším na další těhu, i když bylo pár problémků, bylo to přecejen moc hezký období.
Zatím pa
21. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Lili, manža si právě myslí, že slyšel to letadlo v týdnu přistávat, protože to slysšli až na městě, což normálně letadlo jen vidí a byl to fakt randál šílenej, takže co by to muselo být přímo na Mošnově :sweat_smile:
A malá vám krásně roste:slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Lili, a co jsi dávala za mlíko a na jaký jsi přešla?
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Luci, já měla na NT záhlaví 0,7 a tenkrát mi řekli, v tom 12.týdnu že limit je 3 ale nevím teda jednotky, ale my byli v pořádku.
21. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak balon se dořeší zítra, oni mezitím volali distributorovi nebo komu a prý s těma velikostma měli nějaký zmatky a má jim zítra přijít "správná" 65... tak su zvědavá... :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Marti, ahoj... my jsme ten první screenng měli taky v pořádku. To už jsem tam všechno rozepsala, jak mi to vysvětlil manža :wink:
21. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Eri, taky jsem ho slyšela přilítat, často tu letadla lítají nízko před přistáním, ale toto bylo takový jiný, hlasitější a hučivější, až večer ze zpráv jsem pochopila co to bylo.
Tak jsme se přece jen jeli mrknout na odlet toho nákladního, že budu sedět s malou v autě až to poletí a byli jsme tam asi hodinu a nic. A ted čtu na netu, že místo dneška ve 13 hod je to odsunuto na zítra na neurčito. Takže jsem tam byli zbytečně :angry: .
M1rti no nepřešli jsme úplně na jinou značku, ale přešli jsme z Nutrilon comfort na obyčejnej Nutrilon. Kdyby to nezabralo, tak jsem chtěla přejít na Bebu, tu nám dávali v porodce. Ale slyšela jsem, že kolem 2-3 měsíce jsou ty problémy s bříškem největší. Tak asi máme to problémový období. Ale malá je statečná, neplače, jen se občas kroutí.
Lenajasek, to praní ještě jde, ale to žehlení ti teda nezávidím, jsem u toho seděla asi týden, jsem to žehlila z obou stran. Ale kochala jsem se u toho a těšila, až do toho to malý budu oblíkat.
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Eri, tak jsi jim pěkně zamotala hlavu s těma velikostma :grinning: ALe dobře že ses nedala, já bych, jak se znám, si nechala ten malej a bylo by. :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Hihi, no právě že prý si nikdo jiný nestěžoval:grinning: Ale tohle prostě nemůže být 65cm, protože při mých 167cm bych měla zadek výš jak kolena a takhle jsem měla zadek dokonce o malinko níž...Má v tom bordel výrobce, ale tak uvidím, co zítra:slight_smile: Naštěstí vedoucí těch zdrav. potřeb je milá a ochotná...
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Lili, to je blbé, že jste tam tak čekali a nic.. to fakt nas.... :wink:
21. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojte holky, moc zdravím, my už jsme teď doma, musím zaťukat - snad už v pohodě. Akorát teda Matyášek je hodně chovací a nosící a začal bojkotovat kočárek, tak ho musím tahat v manduce, ale jinak je moc sladkej, směje se a vykládá:slight_smile:
Luci gratuluju moc k holčičce, Verunka a Adámek - to je moc krásná kombinace:slight_smile: (Jako my s MM)
Těhulky, za chvilu budeme trajdat s kočárama - už se moc těším:slight_smile: (já teda asi s manducou... , ale třeba až bude M sedět, tak ho to bude zase v kočáře bavit, když bude vidět ven:slight_smile:)

Jsem polomrtvá, jdu do postele, mějte se:slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Veru, to je fajn, takový optimistický příspěvek!! :slight_smile: Tak ať je vám spolu krásně a hezky to zvládáte :wink:
21. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Pěkný večer přeji, tak jsem dožehlila várku povlečení, rychlozavinovaček a zbytek plínek a mám docela dost, hlavně je u toho šílený vedro... Zítra nic nedělám. :grinning:

Lili ahoojky! Snad změna mlíčka malé prospěje a bude to lepší, držím palce. Malá fakt moc pěkně prospívá... :slight_smile: Moc vás zdravím!

Veru ahooojky, kočko, je vidět, že už se cítíš líp, mám obrovskou radost!!! Už se těším na nějaký trajdání s kočárkem (Ty teda s manducou), i když v zimě nevím, jak to budem provozovat. Ale snad se uvidíme ještě před tím než porodím, ráda bych. Teď jste doma, jo? A pojedete ještě někam? Malej je kouzelnej, ta poslední fotka co máš v albíčku je nááádherná... hrozně vám to spolu sluší... :dizzy_face: :dizzy_face: A je vidět, i podle té fotky, že už se tak nějak upřímněji směješ, že je Ti snad fakt líp. A snad malej bude chtít bývat i v kočárku, třeba jak povyroste... moc Vás zdravím a opatrujte se! Zase dej vědět, jak se vám daří... :wink:

Luci, fakt pěkný jméno máte vybraný. :wink:

Teri, to jsu teda zvědavá, jak to s tím balónem dopadne. Dej pak vědět. :wink:

Loučím se, mějte se krásně a dobrou noc! :wink:
21. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Veru, ahoj ! To jsem ráda, že už jsi na tom líp a užíváš si Matyáška ! To jsou moc dobré zprávy ... měj se hezky!
21. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ráno holky, dneska jsem první? To jsou věci :slight_smile:
Veru to je super, že už se máte dobře. A Matyášek je fakt nádhernej!!! Moc Vám to na těch fotkách sluší.
22. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré dopoledne, kočky... venku je zase pekně, to je super.

Paji.o, ahoj..koukám, že jsi tady první, to jsou věci, co :grinning:

Veru, ahóóóóóóóóóóój... to je bezvadný, že se máte dobře!! Jinak jsem koukla na ty vaše fotečky a nemají chybu a ta poslední je fakt moc pěkná, jde na ni vidět, že si to mateřství konečně užíváš a malej je opravdu roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda, že se to zlepšilo..jen tak dál.
Tvůj M se jmenuje Adam? Jsem to nějak nepostřehla :sweat_smile:

Leni, tak co kočko..už se začínáš těšit na mimčo. Se ti to pekelně krátí :slight_smile:

Mě dneska došel mini balíček se třemi overálky.. v růžové barvě(jedna světlá a druhá tmavá) a jedna bílá s růžovými puntíky za 150,-kč. Je na nich buď nápis " Minnie " a nebo obrázek té " Minnie " je to něco jako ten Micky Mouse :dizzy_face: si nějak nemůžu na tu holčičí barvu zvyknout :grinning:
22. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Já se byla dnes mrknout v práci, bylo to milé, ještě bych tam chtěla někdy v říjnu zajít...A odpolko mám srazík s kamarádkou, uděláme nějakou mini procházku :slight_smile: Jo a ještě chci jít s tím balonem. To su fakt zvědavá :grinning:
22. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Teri, tak to máš fajn den, tak si to užij:o)
Konečně mám v provozu noťásek, tak jsem dodala pár fotek do alba ... krásný den
22. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Páji, ty barvy tomu dodaly šmrnc, fakt krááása:slight_smile: Už se těším, až teda taky ten kousek vymalujem, že to trochu ožije:slight_smile:
A bříško pomalu roste, co? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Teri, ten pokojíček se fakt nádherně proteplil a rozzářil :slight_smile: Mám z toho hroznou radost :slight_smile:
Bříško už konečně začíná vypadat trošku těhotně :slight_smile: Předtím jsem si připadala spíš jako kdybych přibrala nějaký ten špek :grinning:
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Paji, moc pěkné barvičky v pokojíčku :slight_smile: a ta bílá skřínka také nemá chybu..

Já jsem dala do Alba foto těch " prvních " overálků v růžové barvě z koníkovského bazárku :grinning: bříško si vyfotím až po velkém UTZ.

Eri, tak ať dobře dopadneš ohledně toho balónu :wink:
22. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky to je neuvěřitelný :grinning: Takže ten balon, co jim poslali jako správnou velikost 65cm, je úplně stejný, jako ty 2 co už jsem měla doma:grinning: Takže to jsem říkala, že jim tam nebudu nafukovat 3. balon... Tak jsme se dohodli, že si vezmu větší velikost, psanou 75cm a podle stejného principu to bude ta moje vysněná 65cm, chtěla jsem to radši přímo na prodejně přeměřit, ale paní vedoucí říkala, ať klidně zas přijdu kdyby něco, ale obě jsme věřily, že už to bude OK... No tak jsem ho před chvilkou vytáhla (nějakej velkej), změřila....a teďka měří 85cm!!!! Takže ani nenafukuju a zítra mě tam mají zas:grinning: Já už chci balooooon :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Teri, to jsou teda zážitky!!! Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne ... to je úplná detektivka :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Erinka :grinning: :grinning: :grinning: to je k neuvěření, jsem zvědavá c ti řeknou :grinning:

My byli s malou dnes u dr. všechno v pořádku, přibrala za týden 16 dkg, a je to prý předpisový. Zítra má dva měsíce, váží 5,45 kg a měří neuvěřitelných 60 cm. To vyrostla 11 cm za 2 měsíce! My jsme s MM vysocí, tak to bude asi ono. Za 14 dní nám budou píchat naušnice. Ono se to ted dělá až po 3 měsíci, po prvním očkování, ale je prej to lepší dřív, že ještě nebude tu bolest tak vnímat a nebude si za ty naušničky tahat, když ju to bude bolet. Měla jsem dilema, jestli to nechat pichnout nebo nastřelit, ale mám jasno, ono možná nastřelení je rychlejší a mín bolí, ale za prvé, musí mít 2 měsíce tu nastřelenou tečku, než se to může vyměnit, což se mi moc nelíbí i když má kamínek, a za druhé, ta výměna je prý horší jak porod! U kámošky to dělai celá rodina a nevyměnili to. Strašný divadlo a pak už neměli to srdce ju trápit.Měnili jí to až v roku. Takže holky budete mít holčičky, zvažte to.
JInak jsem jí říkala, že přijde manžel, že já na to nemám byt u toho, že bych brečela taky a ona at klidne přijdu, že mě zavřou vedle do místnosti a mají to raz dva. :grinning:

Veru, jen tak dál :wink:
22. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj kočky, vrátila jsem se z procházky s Lenčou a Adámkem, byly jsme u nás ve Slavkově u rybníka, předtím na kávičce a pak jsme něco pokoupily u řezníka, nohy mě pěkně bolí a záda taky, ale jsu ráda, že jsem se prošla, už jsem to potřebovala jak sůl, navíc je nádherný počasí...
A Adámek je k sežrání. :slight_smile:

Páji.o, moc pěknej pokojíček, ty barvy jsou fakt teplý a pozitivní, povedlo se, fakt super. A je fajn že to není jedna barva ale jsou tam dvě, prostě to krásně ladí a je to příjemný pro oko. Fajn. :wink: A bříško moc pěkný...

Taky jsem přidala fotky bříška z dneška, začínám 8. měsíc... mazec!!!

Luci, jojo, na mimčo se těším, i když si někdy říkám, že nevím, jak to budu zvládat, jestli budu dobrá máma, jestli budu vědět co s mimčem dělat a pod, ale člověk si musí nějak poradit, zvládly to jiný tak to budu muset zvládnout taky... ale těšení je snad větší jak obavy. :slight_smile:

Teri... :grinning: :grinning: :grinning: Já Ti psala včera, že ten náš 75cm je širší, když se nafoukne... no, tak to je něco. Takže zítra tam jdeš znova, to by mě zajímalo, jak to teda nakonec dopadne... :grinning: A co to je za značku balónu?

Lili, tak držím palce, ať to malou moc nebolí ty naušničky, určitě pak bude kočka... Pak dej fotečky do alba, ju? A malá krásně roste, to je fajn! Asi fakt na tom něco bude, že jak jsou rodiče vysocí, tak mimčo se vytahuje do délky... :slight_smile:

Mějte se kočky krásně, všechny moc zdravím a pohodový odpoledne přeji!
22. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Luci, pěkný věcičky, tu rychlozavinovačku mám úplně stejnou, koupenou na MMB. A ty overálky jsou pěkný, jen je to pro mě moc růžový, já růžovou úplně nesnáším... :grinning: Takže kdybych čekala holčičku, měla by jen hoodně málo růžových věcí, nebo růžovou v kombinaci s bílou, ale čistě růžovou asi ne... ale hlavně, že se líbí Tobě... :wink:
22. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem se vrátil z prochajdy z M a naším rarachem. Byli jsme tady u nás na písku na houpačkách a potom jsme hledali po zemi kaštánky :grinning: máme jich docela dost, ale plánujeme ještě výlet do Vyškova..do toho parčíku, tak jich bude přece jenom víc a potom budeme dělat zvířátka :wink:

Leni, všimla jsem si, že máme stejnou rychlozavinovačku, já ji vyaukrovala i s těma oblečkama za super cenu a ty overálky v té růžové mám z bazárku tady z koníka fakt za pusu, takže jsem neváhala, ale neboj... nejsem zástanec růžové :grinning: :grinning: takže malá bude mít převážně jiné barvičky, ale toto na spaní stačí :wink:

Eri, týýýjo... to je fakt jako nějaká detektivka :grinning: jsem zvědavá, jak zase dopadneš.

Tak jo, jdu péct meruňkovou buchtu, jsem dostala plno zavařenin, tak aspoň na něco je to dobrý :wink:

Mějte se!!!!!!!!
22. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Já byla taky na velké procházce, s kámoškou jsme se vydaly podél řeky, no celkem 2m5 hoďky, dost mě bolí nohy, tak si zas pudu vyhodit kopýtka nahoru:slight_smile:

No doufám že kauza "balon" bude brzy uzavřena:grinning: Je to polský výrobce, Qmed.... Jako balon vypadá kvalitně, ale ty zmatky...
22. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, jste moc hodný díky, já jsem fakt štastná, že začíname zasee normálně žít. Dokonce jezdím autem sama s malým - to je fakt pokrok, dneska jsem jela za psycholožkou do Brna do žabin, pak do rečkovic a pak odpoledne za mamkou do krpole. S parkováním mám ještě trochu problém, ale jinak pohoda:slight_smile:
Erinko, ty si teda užíváš s balónem, abys dřív neporodila než ho konečně budeš mít doma:slight_smile:
MM mi koupil poukázku do špičkovýho salónu kadeřnickýho, Studio ercolani - v práci jim dělají web, zítra mají schůzku s majitelkou a pak mě přímo ta majitelka ostříhá - to je bomba,protože normální cena jen za střih je 1690,-, to jsem teda fakt zvědavá:slight_smile:)
Lenulky a ostatní holky, co děláte ve čtvrtek? Nechtělo by se vám výletovat??
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Pavli.O: teda pokojíček moc hezoučkej, koukám kočárek nachystanej ... ale teda jsi štíhlounká, bříško malinký, nebo aspoň tak vypadá, ale aspoň nebudeš muset moc shazovat kila !!! Fakt moc hezky to máš doma nachystaný, teplounký barvičky, je to moc pěkný!

Lili, s těma náušnicema ... já jsem teda Markétce nechala nastřelit, protože s Pavlou jsem zažila normální píchání, když jsem nesměla do ordinace ... jako tenkrát jsem to přežila, ale když byla teďka jiná možnost, tak jsem toho využila ... je fakt, že nový náušničky ještě nemáme, tak má pořád ty nastřelený, ale jsou hezký, mě se líbí ... ale je to každýho volba že jo ....

Veru, je dobře, že se ti tak daří ... to je moc dobře! ... My máme ve čtvrtek plavání na 9,30 tak záleží co byste chtěly podniknout
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.