• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
ron ahojky, co je to NW? Na co sou ty hůlky dobrý?
26. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
m1rti: My taky chodili hned brzo ráno, jak píšeš mě po obědě malej taky někdy bývá protivka. Dofela si mě pobavila s tím termínem o umělém udržování spánku? Sitmě jak to děláš? :grinning:
26. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky

na vítání občánků může jít myslím kdo koli, to záleží koho si pozveš, myslím, že se na to ptala Pája.

Teri: vy si teda fakt užíváte :frowning2:

Já se taky bojím jíst spoustu věcí, hlavně skrs to nadýmání, pečivo nejím skoro vůbec, ale včera jsme opýkali u našich tak jsem si opekla starej chleba. Včera jsme byli skoro celej den ve Slavkově na závodech, kamoš tam jezdil, mohla jsem se svíst, ale měla jsem strach o mlíko :grinning: , Šiska byla suprová, ani moc neměla bolení.

MM šel vozit, tak jdu rychle poklidit, je tu mrdník jak v tanku. Po obědě se chystáme na kolotoče do Prus, tak jsem zvědavá, jestli ta naše princezna bude zase hodná.
26. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Krásné nedělní odpoledne přeji,
dneska máme s MM první výročí svatby :slight_smile: :slight_smile: Ale trochu jsme to oslavili už včera :slight_smile: :slight_smile: Hodinky měly celkem úspěch a MM se taky vytáhl :wink: Kromě dobrýho oběda, co platil, jsem od něj dostala lístky na 2 představení na Shakespearovských slavnostech na Špilberku :slight_smile: Udělal mi fakt velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Za chviličku ho jedu vyzvednout do posilky a jedeme na oběd ke tchýni... Odpol. budeme asi zase na zahradě, tak doufám, že dorazíme dřív, než minule.

Teri, ty jsi mě úplně vyděsila. Já se budu bát při kojení vůbec jíst... Hlavní je, že už je malá v pořádku :slight_smile:

Hame, to NW je zřejmě zkratka nordic walking (taková ta chůze po přírodě s hůlkama, co se o ně opíráš).

Zuzi díky za odpověď. Já jsem si to tak myslela. Na vítání prostě přijde ten, koho pozveš....
26. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Hani, ty fotky pod vodou jsou fakt super ! :slight_smile: Ty želvičky kolem Mytýska jsou úchvatný :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Hani, malá leží vedle mě, tak jí dávám dudel, a šuškám na ni atd. Ale moc to nezabírá, jen na chvíli :wink:
26. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Lenajsku, Leni, dneska na tebe myslím, škoda, že se nedostanu do Slavkova, abych vás viděla v plné kráse :slight_smile: Užijte si to tak, jako včera Telč. :slight_smile:

Leni.dv, tobě tam už skočil 38tt, to ani není možný... A celkem tě obdivuju, že ještě řídíš. Já už určitě nebudu... Včera jsme po obídku jeli ještě na nákup a na semaforu vedle mě v autě seděla nevěsta :slight_smile: Docela příjemný. Hned se mi připomněla naše loňská svatba. :slight_smile:

Veru,doufám, že penízky najdete :wink:

Krásný odpoledne ! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Hani moc hezký fotečky :dizzy_face:
26. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
paji: Kuji za info, hned sem o něco chytřejší :wink:
26. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky!
Jdu vás jen pozdravit. K obědu jsem udělala jen takovou rychlovku a jinak se mi nechce vůůůůůůůbec nic dělat, tak jen ta polehávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani ven se mi jít nechce, tady šíleně fučí :confounded:

Teda já nevím, mě při řízení auta pupík vůbec nezavazí, ještě tam mám hafo místa k volantu :sweat_smile:

Holky, jak vůbec vypadají poslíčci? :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Leni, prý jako slabý bolesti, ale neotevíráš se.... já je asi neměla bo nevím, protože při Markétce jsem tohle měla posledních asi 7 dní, a nic se nedělo. Třeba napíše někdo, kdo s tím má zkušenosti. U předchozích dětí, když už mi bylo blbě - bolesti v podbřišku a v křížích, tak jsem už trošku i špinila a rozjel se porod, ale u Markétky to bylo všechno jinak a všechno nějak blbě.
26. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Hani, to NW je skutečně zkratka pro nordic walking a jsou dobrý k tomu, aby jsi zapojila více svalstva při chůzi. Dokonce to prý je 90% všech svalů, tak jsem na to docela zvědavá :wink:
26. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím, že nás vítr neodnesl, šli jsme na zámek i zpět pěšky, držela jsem si vlečku v ruce, a musela si přidržovat i šaty, bo jinak by se mi pletly pod nohy. Kamarádka nás fotila na klasickej foťák s kinofilmem, tak až fotečky vyvolá a nascanuje, dám nějaký do albíčka. Uvidíme, jak se povedly. :slight_smile: Bylo to fajn, oběd taky moc dobrej, a začali jsme kafíčkem v zámecké kavárně, seděli jsme venku a nějaký turistky se nás ptaly, jestli děláme kostýmovaný prohlídky... :grinning: Tak jsme jim řekli že ne, že máme soukromou akci, tak nechápaly.. :grinning: :grinning: Jsme se pobavili. Lidí jsme si ani nevšímali, bylo to moc fajn, jen kdyby tak šíleně nefoukalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MM teď vyrazil na kolo, já tady chvilku pobudu a pak asi zalezu do betle, jsu nějaká unavená.
Leni, to věřím, že se Ti nic nechce, však nic nedělej a užívej si pár posledních dnů volna a klidu, dokud můžeš, pak se holka nezastavíš... odpočívej, co to jde a nabírej síly na finiš!!! :wink: To je neskutečný, jak se to přiblížilo. Stihneme aspoň ještě kávičku? :wink:
Páji, to je moc fajn, že měly hodinky úspěch, a dostala jsi krásnej dárek, to bude super. Snad budete mít na to představení pěkný počasí. Já dostala od MM ten oběd, a včera výlet... a pak mi koupí k výročí, až budou prodávat, mini dres Komety na sklo auta - s Jirkou Dopitou, mým oblíbencem. :grinning:
Já MM dala knížku o akvaristice, měl radost, tak snad si ji prohlídne. :slight_smile: Jinak Páji, vše NEJ, a ať takových výročí slavíte co nejvíc!!!! :wink: :wink:
Teri, jak se cítím? No, docela často se mi zvedá žaludek, mám taky dost nafouklý břicho, občas mě ještě v břiše píchne, v místech jak jsou vaječníky, mám hroznou pleť a pořád jsu dost unavená, ale to může být i z toho, že nic moc nedělám, a beru ten Utrogestan. Už se nemůžu dočkat, jak ho vysadím. Jinak bych řekla, že se mám fajn... :slight_smile: Jen se docela dost dojímám, jak říkala i Hanča, že se hodně dojímala, a jsu dost náladová a někdy i protivná... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radi, s těma hůlkama je to super, tak si je pořádně užij, určitě je to zdravý, takhle chodit, pak popíšeš zážitky. :wink:
Páji, jak Ti jinak je, už je to lepší?
Teri, to je fajn, že malé ty pupínky zmizely, to byla asi fakt alergie, bůhví, co se do těch koření dává... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
26. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Radi, jinak serpentiny jsou uzavřený kvůli závodům do vrchu, jezdí tam auta, tak proto. Asi na tom jste Zuzi byli se podívat, že? My jsme byli včera pryč, tak jsme nic neviděli, a dneska jsme měli jinej program, tak taky nic, ale MM možná ještě něco uvidí, jak jel na tom kole.
26. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
ron: Jj já si říkala proč ty lidi s těma hůlkama chodí třebas i po parku, sem si říkala do kopca dobrá podpora ale po rovince :grinning:

leni: Těžko říct každej to má jinak, mě prostě tak nějak tvrdlo divně břicho :sweat_smile:

lenajsku: TO muselo být super, na fotečky se budu těšit, mě se ty tvoje šatky strašně líbí :dizzy_face:. A z čeho se dojímáš? :grinning:

My byli dnes taky venku, ale fučelo děsně :angry:
26. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,jak se tu máte?nám nešel od pátku internet :frowning2: co je novýho,nemám čásek dočítat jen vás chci pozdravit :wink: máme se fajn,Tomášek je úžasnej.zrovna si vykládá s babčou :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, já byla taky venku, kočárkovaly jsme s tetou, ona vozila...Joklovka, Křečkovská, Ot.Jaroše, kolel "Letiště",náměstí,Dukelská, v parku, a vyjely jsme na Sochorce. Vyfoukaná jsem fest, uvidím co na to večer moje hlava, nepříjemný!
26. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Holky čau!

my jsme byli dneska ve Slavkově na obědě , no takovým opožděným obědě spíš a malá mi pak spala na dvoře,tak jsem tu lítala jak fretka a uklízela,abych něco stihla,než se vzbudí , pak jsem jí krmila a ted tu na mě houká v autosedačce :grinning: :grinning: :grinning:
Přijde mi,že mám mlíka už dost,tak jí zkusím asi jenom kojit zase a uvidíme.

Musím kouknout na ty Hančiny fotečky pod vodou :slight_smile:
Hani, co ty babymasáže teda? Nebo už jsi na tom byla?
26. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Teri, s tím kojením super. Zkus jen kojit a dej nám vědět, jak se daří, jestli je malá spokojená. Jsi dobrá!!!!
26. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Nazdar holky, tu dnes taky hrozne fouka, ale byli jsme na fajne prochazce, myslim, ze budu spat jak mimino :grinning:
26. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Hani, super odkaz:grinning: Chudak holcicka jak se boji aby nesnedla nejaky seminko :sweat_smile:
26. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Leni, tak to z vás lidi museli být úplně paf :grinning: Ale co, bylo to jen pro vás a hlavně, že jste si to užili :wink: Budete hezky na to vzpomínat. A na fotky se taky těším.

Hani, tak asi to bolení břicha včera byli asi posli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdo se v tom má vyznat, jestli je to jako tvrdnutí nebo poslíčci? :sweat_smile:

Byla u nás na chvíli mamka se ségrou a dovezli mi pro mimčo jezdící koš. Taky už sice jetej, ale stále dobrej. Už se těším, jak tam bude ležet mimi :dizzy_face:
26. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Lenajsku, moc se tesim na fotecky :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Paaaji,to já se ted taky bojím jíst :frowning2: ,ale prostě nebudu jíst vůbec nic,co jsem dosud nejedla ,nic nebudu zkoušet.
Všechno nekořeněný a žádný experimenty :wink:
26. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky, tak my jsme se dobře "přetáhly" tak byl u nás po dlouhé době křik. Ale nakonec jsme se "uchovaly" a spinkáme. Prďola malá měla slzy jako hrachy. :unamused:
26. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ránko po víkendíku!
My v sobotu byli v Olšanech u Bolka na farmě, byl tam westernový den pro děti, tak jsme jeli celá rodinka, jen MM to vzal sportovně, tak jel na kole tam i zpátky (cca 60 km) :slight_smile: Dali jsme tam obědík, pochodili zvířátka, bylo to moc příjemný. Včera jsem byla nemožná, nic se mi nechtělo, takže jediná moje včerejší činnost byla, že jsem uvařila oběd a jinak se celej den válela a pospávala.

Tak vás jdu dočíst...
27. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
Ufff, to byla opravdu fuška dočíst vás od pátku :slight_smile:

Teri, to mě mrzí, že jste museli na pohotovost, ale dobře, že jste jeli a pak byli v klidu. Hlavně, že si vás tam nenechali, ta dětská nemocnice je fakt katastrofální :angry:

Páji a Lenajsku, fajn že jste si užili výročí svatby. Oběma přeji, abyste v manželství byly pořád šťastné a spokojené! :wink: Leni, jsem zvědavá na fotečky!

Hani, ten odkaz je super, jsem se zasmála :grinning: Fotečky jsou úžasný!!

Leni.dv, myslíš že už poslíčci, jo? To je mazec, jak se ti to blíží... Už brzo budeš mít svýho mrňouska v náručí
:dizzy_face:

Jinak my jsme v sobotu taky potkali hafo svatebních aut a hodně jich jelo na Slavkov, tak se taky vždycky zasním a vzpomenu si... :slight_smile:
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
Krásné pondělní dopoledne,
Leni, to je super, jak jste si to výročí užili. :slight_smile: Už se nemůžu dočkat foteček :slight_smile: :slight_smile: Třeba si vás ta turistka chtěla objednat :grinning:

Včera fučelo tak, že jsem měla kapucu a ještě mě stejně večer píchaly uši... :confounded:

Teri, Lenajsku, já bych řekla, že jsem většinu těhu problémů překonala, teď mě spíš jen sem tam píchá v bříšku, už ani to nadjímání není tak hrozný... :wink: Akorát je fakt, že když tak 3h nejím, tak se mi hned dělá špatně. A taky mě docela často píchá v močáku. Měla jste to některá taky?

Katy, koukám, že jste si taky víkend hezky užili :slight_smile: Odpočívání taky není na škodu :slight_smile: Musíme se šetřit :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Čauky, přeji vám všem krásnej den :grinning:
vidím, že jste si všechny užily krásnej víkend, to je fajn.
Nám se oslava taky vydařila, babička pořád chtěla nějaký nový kvítka do domečku, tak jsme ji tam s manžou navezli kvítka z toho našeho domečku, kterej vyklízíme. Ta z toho byla nadšená, pak ale řešila kam to všechno dá. Ale myslím, že ona si určitě poradí :grinning: Jinak jsme pořád na domečku, naštěstí už dojde na bourání, vyklízení konečně je u konce. To je hrůza kolik věcí tam bylo a hlavně si to teď musí přebrat babička...
No nic, zatím se loučím, ikdyž tam strašně fučí vítr, tak vám přeji všem krásnej den :grinning:
27. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.