• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hojky!
Leni, ježišmarja, měla jsi říct, bysme nemuseli až takhle chodit :fearful: Já bych ten rybník klidně obešla 10x :grinning: Víš co, mě to nepřijde, já jsem si zvykla chodit se psem, teď už s kočárkem... Ale bylo to fajn :wink:

Verunko, to jsem rádA, že už je to ok :slight_smile: A fotky v albíčku máš krásný, na té poslední vám to fakt sluší :wink: Já bych ve čtvrtek i mohla, ale asi spíš zas odpoledne. Jo a víš to, že u nás vypustili rybník? Už se tam psiska nebudou moct chodit koupat :frowning2:

Lili, máte krásný míry :wink: Já tady ani míry našeho Adámka radši psát nebudu, ještě by ho žádná z nevěst nechtěla :grinning:

Jinak, těhulinky, už jdete do finále, co? Já už jsem se ke konci těšila, jak budu bez břucha :grinning: Jako břicho mě vůůůůbec nechybí, ale tak si říkám, že bych zase chtěla cítit ty kopanečky :dizzy_face:
Ale mimčo naživo je lepší :wink: S Áďou už je sranda, krásně se nahlas směje, to ho úplně žeru :dizzy_face: Ikdyž poslední dny mi dával pěkně zabrat, vnoci se furt budil, přes den otravnej....no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad to bude zas dobrý.

Všechny zdravím, opatrujte se!
22. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Leni, to já denně nachodím 20km, minulý týden, jak jsem byla sama u babči jsem to počítala, chodila jsem na túry do lesa 4x denně:slight_smile::slight_smile: \taky mi to už ani nepřijde a MM si nemůže vynachválit můj zadek, protože chůze se zátěží aspoň hezky formuje postavu:slight_smile:
S tím rybníkem to je teda debilní, Berry furt otravuje a chce do vody, třeba ho zase napustí????
Já bych se ti ve čtvrtek ozvala, šla bych ráda ven:slight_smile:
Paaji, ten pokojík bude krásnej, mě štve, že máme malý byt a M nemá vlastní pokoj, večer musíme být jak myšky, už se večer budí, když je rušno:slight_smile:
Jdu spat, MM musím ještě uprosit, aby mi namasíroval ramena, Matýš už má 6kg, se pěkně pronese ...
22. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Veru, jéžiš, bych taky potřebovala udělat něco se zádama, už to začíná být havárka ... jsem ráno jak "stařena" :grinning: kojím s opěrem ruky, tak blbě jsem si to navykla, ale nemám velký prsa, a když normál ležím, tak se malé blbě pije ...
22. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ráno, kočky... venku to vypadá zase na příjemný den.

Já se pomalu chystám se synátorem do školky a potom do Brna ke své dr.na kontrolu (těhu poradna), tak jsem celkem zvědavá, co se zase dozvím nového.

Mějte se pěkně a krááásný slunečný den všem :slight_smile:
23. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Veru, blbý ale je, že tady toho moc na chození není. Už mě teda i napadlo, že bych zašla pěšky do Rousínova na zmrzlinu :slight_smile: Tak kdyžtak můžem zítra, když to vyjde :wink: Jo a ten rybník napouštět budou možná až příští rok :unamused:
23. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,

to září se nám letos skutečně vydařilo :slight_smile: Ještě by mi bodlo, aby takovej byl i příští týden. Máme jet na poslední letošní dovolenku :dizzy_face:

paji: barvičky pokojíčku nádherný :dizzy_face: Náš cvrček bude mít taky žluťoučkou. A bříško máš teda malušenký :wink:

luci: koukám, že holčička už je potvrzená. Tak veliká gratulace k Verunce :slight_smile:

Nic jdu se chviličku projít, než budu muset zase vyrazit do práce. Se těším, až budu takhle vyrážet s kočíkem :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holčiny

Veru to je super, že se to zlepšilo :dizzy_face:

Marti já mám zady taky v pr***, byla jsem i u Dr. od krční pátře mě otíkají asi i ruce a bolí mě hlava. Jo a stím kojením v leže já nemám problém hodím prso vedle sebe :grinning:

Luci gratulace k holčičce.
Ten můj andílek nějak pěkně v noci spinká, dneska jsme vstávali o půl deváté a předtím kojo o půl sedmé :dizzy_face:

Lili málá krásně roste a naušničky jsou v pohodě, mimča pláčou při nastřelení proto, že se jim omezí pohyb, bolestí to určo není.

Tak ahojky, jo malá chuderka zase tlačí a pak jenom takovej bobek, chudáček.
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Veru fotečky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji! :wink:

Veru, to je moc fajn číst takový příspěvky, mám z Tebe kočko radost, jen tak dál! S tím řízením jseš fakt borec, to je super, že se sama dostaneš, musíš mít radost. Týjo, 20km denně by mě asi zabilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale jseš fakt dobrá, že takhle chodíš... Matyášek je už doma trošku klidnější, nebo musíte pořád chodit ven i v Holubicích?
Já ve čtvrtek Veru nemůžu, jedu konečně do Bohunic se podívat, do porodky, tak u mě přichází v úvahu až příští týden.
Leni nééé, jako mně bylo fajn, pohoda, jen pak jsem to cítila ty haxny, nejsu prostě zvyklá, a ty moje záda to je prostě klasika, to by mě bolelo i po krátké procházce a já jsu moc ráda, že jsme šly, nemůžu přece furt sedět doma na prdeli. Jen holt nejsu tak výkonná jako Ty a Verča... :wink: Třeba jak budu bez bříška, tak to bude lepší. :wink:

Jinak masáže jsou fakt super, já po porodu fakt budu chodit pravidelně jednou za čtvrt roku na nějaký udržovací masáže, fakt se to vyplatí. A budu muset cvičit nějaký cviky na posílení těch svalů, bo je to fakt bída. Kdyby to šlo, ráda bych znova chodila do jógy tady u nás, snad to mimčo dovolí, že taťka bude tu hodinku hlídat a já budu moct jít... no uvidíme.

Veru, malej se vám budí, když jste večer v ložnici? Jejda.. to musíte být jak myšky, že? No uvidíme, jak to bude u nás, tady je slyšet v tom pidi bytečku všechno...

Leni, Adámek je fakt nádhernej, jak se krásně řehní, to nemá chybu. :dizzy_face: Jdu zmenšit ty fotky a pošlu Ti je. :wink: A co TM, už OK?

Radi, září je fakt super, kéž by to vydrželo až do listopadu... :grinning:

Mějte se krásně kočky, všechny zdravím, já musím dneska uklízet a vůůůůbec se mi nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pááá!
23. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ajoj kočky, jsem zpět a všechno o.k akorát malá zase spala a byla zase otočená, takže ji dr.nemohla pořádně změřit, ale to nevadí, protože ji měřili v Pondělí v Bohunicích na tom spešl UTZ :wink:
Tlak je zase bída, mám 90/64 takže se fakt nedivým, že mi je občas blbě.. a nahoře mám 5kg.

Holky, díky za gratulace k holčičce :wink:

Leni, pěšky do Rousínova z Velešek? To si troufneš po silnici? Jinak zmrzlina je tu fakt dobrá, i když já pořád baštím jenom citrónovou nebo jahodovou:grinning:

Radi, tobě ty týdny teda skáčou :wink: a neboj, ani se nenaděješ a budeš s kočíkem jezdit po venku, fakt to hrozně utíká.
23. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
nakukuji snad po sto letech:slight_smile: Net poslední dobou vůbec nestíhám, buď jsme někde odjetí nebo doma nestíhám. Malej je už pěkné torpédo:slight_smile:
Přelítla jsem jenom poslední dvě stránky.
Skvělá je hlavně zpráva od Verči, že už je jim fajn :slight_smile: Nošení v manduce je dobrá posilovna, co? Já teď tahám 10 kg Dejvíka taky pořád, protože to vyloženě vyžaduje. Už jsem se naučila dávat si ho i na záda, protože vepředu do už je docela záhul :slight_smile: A v kočárku nechtěl být hlavně jak jsme přešli na sporťák a on ještě úplně sám neseděl, pořádně z něj neviděl - to byla hysterie, to jsme s kočárkem z baráku ani nevylízali. Teď už z něho vydrží koukat dlouho.
Leni jestli chceš jít s kočárkem do Rousínova tou polňačkou, tak se připrav na pořádný tankodrom. Tuhle cestu jsem s kočárem absolvovala jednou a myslela jsem, že mi upadnou ruce, protože jsou to fakt pořádný výmoly :grinning: :grinning: Jinak souhlasím, že fakt nevím, kam ve Velešovicích s kočárem jít. My teď chodíme většinou na hřiště, tam Dejvíka posadím na trávu a hážu mu balonky. Velešovice mám projitý taky hned a procházet je víckrát je mi takový trapný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahj holky...to je dnes zase krááásně..

Tomulka od rána kňourá...zrovna na chvilku vytuhl,ani se nestačil najíst...tak počítám,že tak do půl hoďky se vzbudí,nakrmíme a pak rychle do postýlky na polední siestu...2 hodinky kvalitního spánku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni Dv....ta polňačka je fakt v dezolátním stavu.Kdysi jsem tudy jezdila ze Slavíkovic na kole,to byla ještě v poho,ale teď po těch letech je to katastrofa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale Tomulka má drncání rád.Čím víc to s ním háže,tím je spokojenější :grinning:

Marci...jak jsem zjistila Rousínov je na rpochajdu taky malej :wink: Už ho mám obejitý několikrát dokola a občas si připadám jako blbec...pořád jezdím sem a tam jako blázen :grinning:
23. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
No, tak nemám prachy ani balon:grinning: Paní vedoucí přímo přede mnou volala tomu prodejci a paní se dušovala, že to co poslali včera je 65cm, že to měřili...no tak mi zítra pošlou NAFOUKNUTOU 65cm, to su fakt zvědavá :grinning: Já už jsem odmítla si domů brát další balon a zkoušet ho nafouknout, protože když jsme ho na fest nafoukli na 55 cm průměr, těžko tam přifouknu tolik vzduchu, aby z toho bylo průměr 65cm, to by snad prasklo, ne?? Ta paní v telefonu říkala té vedoucí, ať ho zkusí nafouknout na prodejně, tak jsem se přimluvila, ať to fakt zkusí, že aspoň se ukáže, jestli to mají blbě v těch krabicích, nebo my s manžou máme ruce levý :slight_smile: Ale že bych byla tak blbá, že bych neuměla nafouknout balon?? Nebo si možná s prodejcem nerozumíme, co se myslí průměrem:grinning: JSem na zítra fakt zvědavá....

Jinak já jedu dneska k zubařce, upekla jsem si k narozkám čoko dortík a večer jdem s manžou na véču :dizzy_face: Včera mi na tajňačku balil v ložnici dárek, to su zvědavá :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
To mě holky ani neříkejte, že ta polňačka je tak děsná??? :confused: Já tam dlouho nebyla, hmm, tak výlet asi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako je to děs, tady je to obejitý fakt za chvíli. Marci, ty to máš dobrý, malej si už na hřišti vyhraje, ale já s ním musím ještě něco pojezdit. Tak jedu dnes do Rousínova autem. Půjdu neteři naproti do školy, zavzpomínám si na starý časy :grinning: a pak si zajdem asi na zmrzku.
23. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni, já myslela, že chceš jít po silnici... ani nevím, že tady nějaká polňačka je :sweat_smile: to teda fakt koukám.
Možná se tady potkáme, půjdu pro Áďu do školky, ale až tak kolem čtvrté..dřív ne a budeme na hřišti za uměleckou školou.

Eri, takže tě čeká možná rozluštění té tvé detektivky s balónem :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci, kéž by:wink:
23. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Leni on si tam většinou moc nevyhraje. Párkát mi hodí balon a pak začne dolovat hlínu a cpát si jí do pusy, takže to většinou balíme. Na tohle je expert - hlína, písek, kamení a jiný bordel do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá jestli ho to do jara přejde, abychom mu mohli doma udělat aspoň pískoviště.
23. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Marci, v tomto věku je to normální.. kamoška má holčičku a říkala o ní, že je hrozně fajn, že necpe do pusy kamínky atd.jako ostatní děti a ejhle...už to taky dělá, takže ji musí na písku hlídat..máme kolem písku i takové mini kamínky, což je hrozně fajn, ale pro děti, které to dávají do pusy moc ne :slight_smile:

Eri, tak snad to bude už v pořádku :wink:
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky, tak po týdnu zase nakukuji :slight_smile:
Víkend celej zabitej u našich a tchýně, v pondělí a úterý jsem byla celý den v práci, k tomu jsem ještě později odpol.hlídala ročního synovce... Dneska jsem byla v poradně, sice jsem to čekala, ale i tak mě to nějak rozhodilo. Pořád je otočenej hlavičkou nahoru, navíc je hrozně vysoko, tak ho doktorka ani nemohla nahmatat. Monitor taky nic moc, spinkal, žádný pohyby ani stahy dělohy. Akorát to srdíčko OK. :slight_smile: Poslala mě hned do porodnice, jdu tam zítra dopoledne. Uvidíme, na čem se zítra domluvíme.
Docela mě vyděsilo, že bych vlastně měla už za 2 týdny rodit... :confounded: Dneska se musím okažitě dát do praní oblečků... :wink:

Paji, pokojíček je taky moc hezký. Ta barevná kombinace se mi moc líbí :slight_smile: Holka, ty nemáš vůbec žádný bříško! Vypadáš jen jako kdyby jsi byla víc najezená :slight_smile: :slight_smile:

Veru, mám z tebe radost. Fotečky nádherný. Jsem ráda, že se vracíš "zpět do života". :slight_smile: :slight_smile: Já si netroufnu řídit už teď a myslím, že mi bude hoodně dlouho trvat, než si troufnu řídit s malým v autě.

Teri, s tím balónem to fakt nechápu... To je story na celou knihu. Snad už konečně budeš mít svůj "normální" balón. Já mám 65 Maxafe Pezzi a nemůžu si ho vynachválit.

Luci, ty máš teda fakt nízkej tlak. Já dneska měla 120/80 a mám za měsíc o další kilo nahoře. A jak se jinak cítíš? Koukám, že začalo to pravý nakupování :grinning:

Lenajsku, Leni, ty jdeš teda zítra na prohlídku do Bohunic?? Když by tam bylo na porodním moc maminek, tak se tam možná ještě uvidíme... :slight_smile: Budu tvrdnout v čekárně.
23. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:30 • jaaninka
Pajii, ahoj kočeno..koukám, že tě malej nějak neposlouchá a je pořád hlavičkou nahoře. No jo no, když on už tam chudák nemá ani moc místo, na to aby se otočil, ale i tak ještě doufám, že si přece jenom dá říct :wink:
S tím tlakem nic bohuel neudělám, akorát mě to chvílama fakt štve, protože jsem hrozně utahaná a nic nevydržím...jestli je to způsobené i tím nevím, ale je to tak. Dneska mi napsala další balení železa, takže se zase těším na tu zácpu co z toho zase budu mít :confounded:

Nakupování? Myslíš tu růžovou barvičku :grinning: , to je jenom začátek..nechci to teď nějak přehánět a počkám si tak do 25tt, pokud teda něco neuvidím za příjemnou cenu, protože to většinou tak dobře vychytám, že toho nákupu potom fakt nelituju :wink: i když je to růžová.

Jinak se ti to také krátí, je to šílené jak to utíká, že :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci a jaký bereš železo? Já mám aktiferrin, je to asi 30mg v tabletě, mám 1 denně, na zácpu mě upozorňovali, ale v pohodě, asi je to stravou...Mám dost celozrnných věcí, vlákniny, hlídám si pití...
23. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak jsem si po obědě zdřímla, nějak jsu teď víc unavená, že by to bylo ke konci normální? :grinning: Musím toho ještě využít, dokud to jde, pak to už nepůjde tak dobře to spaní. :slight_smile:

Luci, týjo, to je fakt nízkej tlak, to mě mrzí, nevím co s tím... :frowning2: Je fakt, že je to daleko lepší než kdyby byl hodně vysokej, ale taky se s tím moc nedá žít, co... :frowning2:

Leni, užijte si zmrzku. Taky bych si dala, ale myslím že už s ní mám letos útrum, pořád se ještě v tom krku necítím OK... jako už je to na tisíc procent lepší než to bylo, ale nechci to riskovat, už teď se děsím, jak začne zase teplotní skok s tohoto teplýho počasí do chladnějšího, určitě mě to zase sebere... :unamused:

Marci, jak píšeš o tom písku a strkání do pusy... tak přesně tohle jsme dělaly jako malý se ségrou, to fakt asi dělají všechny děti, a tehdy to byly pískoviště nijak nezadělaný, psi tam normálně chodili, no však si na to určitě všichni vzpomínáte, byly to pískoviště za každým panelákem. Tak držím palce, ať to dělat přestane, ale já ani nevím, kdy já jsem s tím skončila... naši si taky asi užili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pískoviště pro malýho chceme na chalupě udělat taky, jen přemýšlím, jestli koupit takový to plastový přenosný, nebo udělat klasický ze dřeva... na to je ještě čas.

Marti Babel ahojky!

Páji ahojky, vidím, že jseš pořád v jednom kole.. kočko, už se zastav a užívej si poslední týdny bez mimča, pak to půjde těžko, nebo hůř... :wink: Oblečky by už čoveče chtěly, využij toho že má být i o víkendu krásně bez deště, aby to hezky schlo... to mě moc mrzí, že se malej pořád neotočil, ale co člověk nadělá... tak uvidím, co Ti řeknou v porodce, jestli teda ten císař, nebo ne... já docela počítám s tou variantou, že se malej neotočí, tak přemýšlím čím dál tím víc o císaři... ale já fakt na to mám ještě čas. Zítra tam jdu na tu 14hod, vůbec nevím co mě čeká, tak se tam třeba potkáme. Ty tam jdeš na kolik?

Teri, to je něco s tím balónem, a jinou značku bys nechtěla? Já mám balón, co má na sobě napsaný John, mám pocit, že pod touhle značkou se prodávají i klasický gumový balóny, třeba dětský. A taky maximální spokojenost.

Mějte se fajně, jdu něco dělat, ať jen nesedím u PC nebo neležím... ale tááák se mi nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
No oni mi zatím nenabídli možnost vrátit peníze:frowning2: Jinak už bych to samozřejmě brala...No uvidíme zítra, jsem zvědavá, jestli si pod průměrem 65 s tou firmou představujeme to samý :wink:

Páji, ty máš teda zápřah! Se to teda blíží, jestli budeš mít porod dřív....
23. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Ty jo, holky, kde jste všechny?? :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno... koukám, že tu zase nikdo není :grinning:
24. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji... dneska jedu do Bohunic na prohlídku té porodky, tak jsu zvědavá. Stejně tam asi půjdu, ale chci to vidět dopředu. A rovnou se tam objednám na ty předporodní kurzy, pokud ještě bude místo.
Jak se máte? Vidím, že tady fakt moc lidí není... snad nejste nemocný nebo nachlazený a máte se fajně!
Co vy máte dneska v plánu?
Krásný den všem přeji, mějte se fajně!
Pááji, držím palce na kontrolu... :wink:
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Teri, jak sis užila narozky včera? Byli jste s TM někde na večeři? :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Leni, tak ať dobře dopadneš v té porodce...také jsem si říkala, že rodit budu v Bohunicích. Na Obilňák se mi nechce, po těch zkušenostech s těma maminkama a miminky na pokojích + návštěvy na chodbách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já za sebe hlásím, že nemocná ani nachlazená nejsem-až na ten pitomý tlak, ale jinak se mám fajně...chvílama až moc.
Koukám na mimibazárek a pokukuju po holčičích barvičkách :grinning: jinak budu dělat bramboráky a odpoledne jedu s manžou a Áďou do Brna, manža se jede stříhat a já se mrknu po obchodu :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré dopoledne, holky, je tu fakt nějaké mrtvo :slight_smile: Moc Vám všem děkuju za pochvalu pokojíčku :slight_smile: Moc nás to potěšilo :slight_smile:
Teri, přeju ať si dneska doneseš domů konečně ten správný balón :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Paaaji, co kontrola?
Leni, pak napiš, jak se v Bohunicích líbilo, ju? Já jsem teda už rozhodnutá pro Vyškov, ale kdyby byly nějaké komplikace třeba s tou mou nízko položenou placentou, tak bych asi jela raději do Brna.
24. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.