• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky:slight_smile:

U rodičů bylo moc pěkně, zavařily jsme s mamkou dýňový kompot, s manžou objeli příbuzenstvo, protože do porodu už se tam nechystáme, nechci rodit ve Vyškově:grinning: Jinak jak jsme se s našima loučili, tak to na mě nějak dolehlo a málem jsem brečela :sweat_smile: No to ty hormony:wink:

Katy, Paji, tý jo, to už máte fakt za pár:slight_smile: Ale určitě to bude v pohodě a ti mimísci v náručí nám za to stojí :wink:
27. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Hoj kočky, pěkný nedělní večer přeji, vrátili jsme se z chalupy, jsu nějaká K.O, ale bylo tam nádherně... zavařovala jsem jablka a mám toho plný zuby, taky jsme přeskládávali dřevo, pomáhala jsem MM při řezání dřeva, dneska vaření a po obědě jsme tak nějak vytuhli... :slight_smile: Ale moc fajn víkend.
Zítra jedem na prígl se podívat, pak za mou mamkou na oběd a mrknout se na kočárek, jdu ho ošahat, pak jedem do Ikei a Tesca a prodloužený víkend bude pryč...
Jdu se na to natáhnout a odpočinout si... tak se nezlobte, ale dočítat dneska nebudu, až asi zítra, nebo v úterý...
Jinak mi od zítřka začíná mateřská, taky to uteklo...
V úterý jedu do práce, donesu holkám nějaký chlebíčky a možná upeču buchtu, donesu jim tam ukončenou neschopenku, zanesu lístek na mateřskou...

Krásný večer všem přeji a dobrou noc!
27. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak toho na přečtení nebylo ani tolik..

Holky Kači a Páji, moc moc držím palce, ať je konec těhotenství v pohodě a máte bezproblémový porod...
Takže chápu dobře, že máte obě dvě mimča zatím KP? A jak to s váma vypadá, zatím na přirozený porod, nebo u obou bude císař? Moc na Vás myslím, hezky si vše nachystejte, taška do porodky se určitě hodí nachystaná dopředu...
Páji, super, že máš vyprané oblečky, žehlení už půjde taky. :wink:

Luci, já bych šla kolem toho 24-25tt na ten 3D, aby tam bylo mimčo pěkně vidět. A to je fajn nápad vzít s sebou Adámka, bude mít zážitek. :wink:

Jinak mně krev na cukrovku brali taky z prstu, tak to byla pohoda.

Teri, to věřím, že jsi byla naměkko loučit se s Vašima... jseš dobrá, že pořád zavařuješ... já to letos vidím ještě tak za 14 dní jablka naposledy, vyloupu ořechy a tím to pro mě končí, nějak už nezvládám toho tolik, co dřív, hrozně mě to zmáhá...

Mějte se fajně, pááá!!!
27. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Teď jsem si pořádně přečetla, že holky Pája a Katy to mají fakt už za pár... no holky, tak moc moc držím palce, a doufám, že mi písnete SMSku... a snad se tady ještě zastavíte po tom čtvrtečním vyšetření...
27. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Páji, moc pěkná fotečka... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jé, Paaaji, fakt moc hezká fotka!!! :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojte Vyskovacky, mam na vas velikou prosbu ... jsem sice z Rousinova, ale shanime ve Vyskove nebo okoli nejakeho dobreho pediatra, ktery je ok po strance odborne a prip. jako bonus se tam neceka hodiny na vysetreni. V Rousinove se to uz neda ... muze byt i Brno, pokud mate nekoho dobreho. Diky moc. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Já jsem dneska sama doma, i když je svátek, manža šel dobrovolně do práce:slight_smile: Ale nudit se nebudu, chci upéct dýňový koláč a pak ještě dost dýně zůstane, tak to asi nastrouhám a narvu do mražáku...Měla bych ještě vyprat další mimi oblečky, co mi půjčila další sestřenka:slight_smile: Jo a uklidit už by to taky pomalu chtělo :sweat_smile:
28. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj anke, já mám dobrou dr.v Brně v Líšni, chodívala jsem k ní i já, když jsem byla malá...ale nevím, jestli se ti bude chtít jezdit takovou dálku, když bude mít malej třeba teploty.
Každopádně jestli z náš Romču Musálkovic (občas sem za námi jezdí, odstěhovali se od tud) tak ta si našla super dr.ve Vyškově-mysím, tak se zeptej jí :wink: a nebo ti to můžu zjistit.

Jinak přeji všem dobré ráno!!!
28. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak jsem upekla ten dýňový koláč, voní hezky, ale ještě jsem nechutnala:slight_smile: Ale zavezu manžovi kousek do práce, aspoň se provětrám :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Anke, já chodím s Markétkou do Vyškova k MUDr. Butulové, je to teda už starší paní, ale moc hodná ... chodila jsem k ní já jako dítě, moje starší děti i teď s Markétkou chodím k ní ... jsem už zvyklá, ale teda já na ni nedám dopustit ... chodí k ní i Hanka (hame) ...
28. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj kočky,

normálně se vám musím s něčím svěřit... nevěřila jsem vlastním očím ani uším, ale je to tak "bohužel" a manža chytl takovej smích, že jsem ho takhle se smát ještě snad ani neviděla :angry:
Bavili jsme se o ideálních mírách ženské krásy.. což bývají: 90 - 60 - 90
...no a na to jsem ho poprosila, aby mě změřil.

Holky, tak moje míry jsou 100 - 100 - 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže modelka "hadra"

Brou noc..
28. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Koukám, že koník je z toho tak " paf " , že z těch rozměrů udělal tel.číslo.... tak mi můžete zavolat :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jé, Luci, ale to jsou krásný míry, takový vyrovnaný:wink: My jsme měřili pupík minulý týden a měla jsem nějak 96cm, ale prsa ani boky mě nenapadly, zkusím to taky:slight_smile:
29. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno
Luci, to jsou krásný míry!!! :grinning: :grinning: :grinning:
My měli naprosto super víkend. V sobotu ráno jsme vyrazili do Černé Hory na pivní pouť, bylo to super, v neděli jsme objeli tamní příbuzenstvo a v pondělí dojela na celý den na návštěvu sestřenka. Takže moc příjemnej víkend. Malé se to asi taky strašně líbilo. Byla neuvěřitelně hodná. Jen se v bříšku tak trošičku převalovala, asi poslouchala, co se kolem děje. No spokojená jak miminko :grinning:
29. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Teri, krásný bříško, je vidět, že poskočilo a malá přibírá! :wink:
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,

děkuju za pochvalu :grinning: :grinning: ale je to fakt gól..toto jsem nečekala.

Eri, určitě se zkus změřit a jestli potom chceš, tak se nám pochlub.. ty máš přes bříško 96? Jéé, tak to bych chtěla taky.

Paji.o, takže jak tak čtu, měli jste fakt super víkend :wink: i počasí vyšlo na jedničku. Mno jo, když je spokojená maminka, tak je spokojený i miminko :dizzy_face:

Dneska to nevypadá na moc pěkné počasí, ale zase taková zima tam není, byla jsem odvézt mladýho do školky a šla jsem bez bundy a bylo mě fajn.
Po cestě jsem omrkla u zahrádkáře dýně co prodává a už mám vyhlédnuté, dělám z nich potom takové to strašidlo do kterého dám svíčku a ono to krásně svítí a zároveň dělá ozdobu. Si ji asi už dneska koupím a dám ji ven, podzim už je tak proč ne :wink:

Chtěla jsem se zeptat, neplánujete tď někdy nějaký srazík? Já bych byla pro a snad už mi to tentokrát vyjde.
Akorát že ve Čtvrtek odjíždíme až do Neděle do těch Jižních Čech, takže bych ho viděla až tak za cca 14dní, protože příští týden mám kardioultrazvuk a velký UTZ.
29. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Teď mi došli balíčky z mini věcičkama z mimibazárku "holčičí" tak jsem na ně docela zvědavá.
Potom je nafotím a dám do Alba, tak můžete potom mrknout...
29. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den, i když zatažený... snad jste si nádhernej včerejšek užily...
My byli na přehradě, mrknout se, jak je vypuštěná, no vypadá to tam moc smutně, a neví se, jestli ji příští rok napustí, spíš to vypadá, že ne...
Pak jsme šli k mamce na oběd do Bystrca, bydlí asi 20 minut od přehrady pěšky, tak jsme se prošli, tam se najedli, mrkli a prozkoumali kočárek, mám z něj fakt obrovskou radost, kecali a pak odpoledne ještě jeli do Ikei a Tesca, tak tam jsme byli až do půl osmé a v osm večer dorazili dom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale koupili jsme set top box, bo doma nemáme ČT4 sport, tak se konečně můžeme dívat na hokej a já na zpravodajskou ČT24, pak jsme koupili komodu do kuchyně, hračku a dečku pro mimi, nějaký další krabice, v TEscu jídlo, pak v DMku plínky a jednorázový přebalovací podložky... takže docela úspěšnej a fajn den, jen jsme byla totál K.O.

Dneska kolem oběda valím do práce zanést jim tam lístek na mateřskou a ukončení neschopenky, holkám a šéfce donesu chlebíčky, snad mi po cestě nezmoknou v krabici... :unamused: Pokecám, odevzdám klíče od skříňky, nabalím si zbytek věcí co tam mám a už se tam asi do porodu nedostanu... tak to bude takový rozloučení.

Škoda, že má být teď nějak zataženo a má pršet, chtěla jsem zrovna prát oblečky, bo jsem to ještě nějak nestihla, ale nějak to tento týden nevychází... :frowning2: No snad ještě bude hezky a já to stihnu.

Luci, pěkný míry, já se takhle poprvé měřila v 30tt a míry mám v albíčku... taky skoro ideální míry... :grinning:

Teri, dýňovej koláč, to zní super... to jsem nikdy nejedla. Já jedla akorát cuketovou buchtu. :slight_smile:

Jinak mám fotky s tím kočárkem, tak až je stáhnu, dám do albíčka, taky tam dám druhé povlečení, co mamka ušila, moc pěkný...

Ohledně srazíku jsem už psala, že bych mohla tento týden, třeba zítra nebo ve čtvrtek... ale zatím to bylo bez ohlasu, tak nevím. Za 14 dní, to je asi týden od 12-16/10, to mám docela nabito, to je v úterý KO na gyndě, středa divadlo a pátek celej den v Brně endokrinologie.

Ale snad se nějak domluvíme...

Mějte se krásně a krásný den všem!!!
29. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Jdu jen kouknout, co Katty a Pája, stále jsou mimča KP? :confused:

U nás je novinka - od pátku se Adámek přetáčí na břicho a má z toho radost :grinning: Já samozřejmě taky, ale už přebalování a oblíkání je s ním děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme byli v zoo v Praze, tak to tam bylo fajn, Áďa to tentokrát úplně celý neprospal, už viděl i slony :grinning:
29. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Leni ahojky! Tak to moc gratuluju, jste šikovní! :wink: :slight_smile: :slight_smile: To věřím, že přebalování a oblíkání je už těžší... no, co člověk nadělá... :wink: A ještě se tak v noci budí, nebo je to už lepší? To je fajn, že jste byli v té ZOO, muselo tam být krásně... a co říkal na slony? :grinning:
29. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Leni, ahóóóój... gratulace k překulení :wink: je fakt šikulka!!!
To je super, že jste si udělali takovej výlet..je tam moc pěkně, my jsme tam byli minulý rok.
Co teda říkal Áďa na ty slony :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Já teď budu volat šéfové, že si nepřijdu pro ten zápočťák atd.že má povinnost půl roku od ukončení prac.poměru to vyřizovat za mě a to s ní ještě budu vyřizovat papíry na mateřskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude teda telefonát..
Volala jsem si na Úřady a přehazovali si mě jako horký brambor, tak jsem se nasr... a poprosila manžu a on tam zavolal a kupodivu mluvil s milou paní, která nám řekla to, co mi prakticky psávala i Marťa tady z Vyškovaček.

Vůbec se mi volat nechce :frowning2: :frowning2: chjo...

Tak se mějte pěkně a dobrou chuť k obědu, my budeme mít halušky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Koláč: http://dolcevita.blog.cz/0711/dynovy-kolac-pumpkin-pie-americka-klasika

Luci, tak bříško je skoro 100, jinak se mi to blbě měří, nemáme krejčovský metr, ale takový ten vysouvací :sweat_smile: Ale přes boky to taky vypadalo ke 100 no a prsa mi holt nevyrostly ani v těhu, nevypadá to ani na 90 :grinning:
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jo a co teda telefonát s šéfkou?
29. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Adámek na slony neříkal nic :grinning: Jen čučel, chvíli na slony, chvíli na hafo lidí kolem něho... :grinning:

Leni, zase se začal vnoci budit. Ale asi je to tím, jak byl o víkendu mezi spousty lidí. V sobotu jsme byli na narozeninách babičky, byla tam celá rodina, takže byl ze všech vykulenej, tak zas blbě spal, navíc jsme byli celý víkend u mamky....

Tak jsem si vypila kávičku, zatímco malej spí venku. Už jsem ho dala do sporťáku, má tam víc místa.
29. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky

Luci super míry :grinning:

Vidím, že žádný nový mimčo na světě :slight_smile:

Lenajsku ty už jsi 33 tt, to je mazec.

Leni mě se malá poslední čtyři noci taky budí, nevím co to má být :frowning2:

My jsme byli v neděli na Lysé hoře, mazeckej výšlap, 8,5 tam a to samý zpět, cítím svaly, který jsem ani nevěděla, že je mám.

Vikinka už má nakročený kolínka na lezení, ale ještě nepřišla na to, jak zapojit ruce, dělá takový ty šu.... pohyby, tak snad brzo poleze.

Už zase vyžaduje pozornost, tak valím.
29. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Eri, tak vysouvacím metrem bych se teda nezměřila, protože by mě to určo naměřilo ještě víc :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechci vidět ty moje míry až budu v takovém stádiu těhu jako vy ostatní, to budeme muset probourat vchodové dveře od baráku :grinning: protože budu jako "tankodrom".

Ohledně telefonátu mi ani nemluv, jsem ji volala a ona mi to položila, tak jsem volala na prodejní mobil a ona to vzala s tím, že vůbec nechápe, proč jsem ji to položila, když jsem ji volala, tak jsem ji řekla, že já to nepoložila, ale ona a proto volám na ten prodejní a né její, protože jsem nevěděla, jestli je někde mimo ČR a nebo jestli nemá nějaké jednání :angry: takže než jsem se dostala k věci, tak mě stačila zbytečně seřvat :rolling_eyes:
......a na to ostatní byl stejný přístup, prostě nemám na to právo ( i když je to podle zákonů ), zápočťák mi pošle ať chci nebo ne teď a lístek na peníze ji " prý " nemám co nosit, ýže to za mě vyřizovat nebude atd. :angry:
Takže se akorát tak naštval i manža a volal na sociálku a tam mu to samozřejmě potvrdily, že by to za mě měla ještě pořád vyřizovat šéfka a nééé já, ale jestli prý chceme, tak se na ni máme vykašlat a nosit to tam sami, přímo té paní pod jakou spadám, tudíž to budu mít pod kontrolou a peníze mi dojdou tak jak mají + i ty co budu potom dostávat už na mateřskou :wink:

Takže asi tak...já si potom šla radši lehnout, protože mě z toho rozčílení malá začala kopošit a usnula jsem.

Leni, takže malého zajímalo všechno...nejenom sloni :slight_smile: ty už ho vozíš ve sporťáku?
Tééda, to je pokrok..musí mít super výhled!
29. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
jste mě holky motivovaly s tím měřením, tak jsem vzala metr a taky se ze zvědavosti změřila :slight_smile: přes břiško mám 96, přes boky 101 a přes prsa 102 :grinning: tak jsme na tom všechny tak nějak podobně :grinning:
29. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
paji.o, také pěkné míry :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.