• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni.dv. ... tak to je Adámek fakt moc šikovnej, Markétka zvládala hladkou otočku až skoro v 8mi měsících, jinak to bylo jen tak naoko :grinning:
Lenajsku, taky bych tě ráda viděla, mám to tento týden hodně nabitý, snad to bude příští týden volnější, ... ještě bych ráda zajela do Vážan za známou z porodky, než bude bývat hnusně ... snad se mi to někdy podaří ..
Tak už jsi na mateřské jo? ... já šla až 12.října, takže asi 6 týdnů ... a to jsem byla na neschopence, asi je to jedno, že jo....
Zuzi, malá si taky klekne, ale neví co s rukama, tak rukama zacouvá a sedne si na klečící nohy, pak z toho stoupne ... my prostě asi nepolezem, v postýlce už ťape kolem a chytá se šprušlíků, poshazovala mi, co jsem měla na lednici ... už to začíná, ale lozit asi nebudeme ...
Luci, s šéfkou mazec, ale s blbcem se nedomluvíš, hlavně že vám paní poradila, jak na to, abys dostala na co máš nárok ... je to fakt kravka..
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Jinak mám v Albíčku vyfocené ty věcičky z mimibazárku, tak jestli chcete mrkněte :wink:

Marti, nemám na ni slova.. prostě " no comment " :angry:
29. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Holky já když jsem se měřila na konci těhu, tak jsem měla přes břicho 119 cm :grinning:

Luci no s debilem se prostě nedomluvíš, jasně, že ten lístek musíš zanést jí, kráva :angry:

Marti ty děti :slight_smile: Markétka to lezení asi k ničemu nepotřebuje, když si zachvilku pro všechno dojde :grinning:

Jdu dokoukat VKV a pak chrnět, protože Viki se zase budí v noci, jsem zvědavá, jestli se z toho vyklube zub jako minule.
29. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
dobré ráno, jdu jen pozdravit, letím na kontrolu do Brna, pak do tesca, do práce s papírem na peníze a pak na cvičení :slight_smile: Krásný den, i když trošku uplakaný :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak vás po delší době opět zdravím. mi se máme fajn, Petřík roste jak z vody a pořádně se mu rozvazuje jazyk. Je to malá potvůrka. Když jdem ven, tak ase mu vůbec nechce chodit, tak musíme stále brát kočárek, a to doma běhá o sto šest.

lucka adis: ta tvoje šéfová je teda pěkná kr... Já tu domluvu v práci měla v bledě modrým, ale nakonec zaměstnavatel mi vše vyřizoval.

Katy.v a paaaja 111: vám se to holky teda krátí máte to už za pár. Škoda že se mimča neotočila, být ve vašem případě taky bych šla na císaře. Známa rodila KP holčičku a ta se ji zasekla o ručičku.

Paaja 111: Máš pěknej kočárek, strašně se mi líbí design kočárku. Když sem vybírala já kočárek před 2 lety nic takového na trhu nebylo, škoda. Teď je taková spousa kočárků.

m1rti: nic si z toho nedělej mě malejk taky nechtěl lozit, válel jen sudy. Na lezení přišel mysslím až po 10. měsíci.

lenajsek: kočárek máte pěknej, líbí se mi ty kola je to úplně něco jiného než mají všichni.

Taky bych brala nějaký srazík než bude zima, to nevím kam by jsme se všechny nacpaly. :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji, i kdžy je zatažený...
Nějak jsu bez nálady, s MM jsme se včera trochu chytli, tak jsu z toho rozladěná, do toho od rána furt někdo na nás zvoní, že se potřebují dostat do sklepa, copak jsu jediná v baráku, co je ráno doma? :angry: :rolling_eyes:
Pak jsem si přečetla na netu, že se mateřská bude snižovat, v mým případě o docela dost, tak jsu naštvaná... :confounded: Ale co člověk nadělá...

Luci, co napsat na šéfku, je to pííííí... pardon, ale to se jinak už nedá napsat...

Zuzi, viděla jsem fotky z výšlapu na FB, tam muselo být krásně a teda obdivuju Vás, já bych tam fakt nevylezla, ještě s miminkem... ale je vidět, že jste si to užívali, super. Vikča se už trošku pronese, že? :slight_smile: A snad s tím nespaním v noci to bude lepší, třeba to fakt bude zub. :wink:

Leni, tak malej Ti pořád špatně spinká v noci, to je mi líto... snad bude brzo líp. Fotečky ze ZOO moc pěkný. :wink:

Luci, oblečky pěkný... :wink:

Já dneska vyfotím taky ještě pár oblečků co jsem objednávala a to druhý povlečení a tak...

Alčo ahojky! Díky za pochvalu kočárku, kolečka máme stejný jako Katy, vybíral MM, nejdřív se mi na prodejně nelíbily, ale teď se mi moc líbily, jsou fakt netradiční. :slight_smile:

Jinak ten srazík, co příští týden? Kromě středy můžu kdykoli... ten další týden mám nabitej. Ještě písnu vedle, kde se domlouvají srazíky. Taky bych vás ráda viděla, snad bude ještě příští týden pěkně a bude se dát být venku.

Páji, užij si cvičení a pozdravuj v Brně.. :wink:

Krásný den všem, všechny moc zdravím, mějte se fajně!
30. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminy,

venku je teda hnusné počasí..ani psa by člověk nevyhnal, no fuj, ale za to se perfektně dýchá a já neomdlívám :grinning:

Holky, díky za pochvalu oblečků pro malou a ještě jednou, co se týče mé "bývalé" šéfové... fakt nemám slov.
Takoví lidi prostě jsou a nehledí na zákony, ale jsem domluvená s tou paní ze sociálky a tak o nic nepřijdu a nebudou mi chodívat peníze na účet pozdě.

Paji.o, tak ať kontrola dopadne dobře a užij si cvičení :slight_smile:

Já dneska budu odpoledne poletovat tady u nás po obchodech a musím si sehnat nějaké tepláky jak na dom tak i na ven a nějaký svetřík pod vestu, protože zítra jedeme do těch Jižních Čech, tak ať tam mám v čem chodit po venku. Stejně bundy už nezapnu až nahoru, protože potom se mi začne okamžitě blbě dýchat, takže to budu v zimě řešit tou vestou a pod tím nějaké ty světříky :wink:
Počasí nám moc nevyjde, ale co s tím naděláme. Snad nebudu nemocná, předminulý rok jsem si z Jižních Čech dovezla nachlazení jak blázen a k tomu zánět středního ucha.....takže se uvidí :sweat_smile:

Leni, pokud bude nějaký ten srazík tak bych eventuálně mohla buď ten příští týden ve Čtvrtek a nebo až v Pátek, ale to bych mohla až někdy odpoledne... jinak bohužel čas nemám a ten další týden to zase nemáš ty :confounded:

Mějte se pěkně!!!
30. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci, šéfka fakt děs, ale měly pravdu ty ženský na úřadě, aspoň budeš mít jistotu, že to tam fakt je, když si to tam zaneseš sama....
Já furt řeším, jestli si ještě na ten měsíc mám nějakou bundu kupovat, moc se mi teda nechce:frowning2: Ale nevím, jestli to vydržím jen ve svetříku a mikině :unamused:
Páji, tak pak poreferuj:slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky, takže tady u nás jsem nic samozřejmě nekoupila, takže jedu v rychlosti do Brna, tak snad tam... i když, no nevím :confounded: přinejhorším si půjčím teplákovku od manži a bude to.
Málem jsme se pohádali, když mi řekl, ať si koupím nějakou bundu na zimu, že přece nebudu chodit celou zimu ve vestě a pod ní svetr, kterou samozřejmě nezapnu..jenomže já to kupovat nechci, protože za první nevím o kolik mi ještě vyroste břicho a co s tím budu potom jako dělat :angry: do přírody normálně vybavená jsem, kupovala jsem si minulý rok bundu a kalhoty, ale teď to s břichem prostě neobleču a nic dalšího co potom nebudu moct nosit kupovat nechci :rolling_eyes:

Eri, ano mám pravdu já i ta paní na sociálce, ale co s tím udělám. Nic.
Včera jsem ji napsala sms, že se s ní odmítám bavit a ať semnou veškeré věci řeší písemně. Takže uvidím, co z toho ještě bude nebo nebude, protože mám u ní přece jenom ještě ten zápočťák :angry:
30. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Luci a ty jako nechceš kupovat jen nějakou sportovní bundu, nebo nebudeš mít nic teplýho ani normálně?? Já si zimu jen s vestou představit nedovedu...
30. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak kontrola proběhla na 1, vše prý odpovídá 30. týdnu, takže ok. Na 22.10. mám naplánovanej poslední screening a UTZ. Jinak cvičení super, akorát už budu moct jít jen jednou a pak už začnu s předporodními kurzy:o)

Luci, ta Tvoje šéfová je teda fakt unikát. Ještěže jste měli takový štěstí na tu ženskou na sociálce. Představ si, kdybys narazila na takovou kr ... ještě i tam!!! O zápočťák se neboj. Je povinností zaměstnavatele Ti ho do nějaké doby poslat (tu lhůtu už si nepamatuju, je to někde v zákoně), když To ho nepošlou, tak se obrátíš se stížností na živnosťák a uvidíš, jak rychle budeš mít zápočťák doma :wink:

Taky jsem teď řešila v čem budu chodit, mám jedno teplejší sáčko, takže říjen snad přežiju v něm, už ho teda nedopnu, ale když dám pod něj svetr, tak to bude dobrý, na procházku se psem beru příteli šustku, mám ji skoro po kolena, ale co! No a pokud bude větší zima, tak mám zimní kabát, nedopnu ho, ale dá se zavázat na pásek, takže pod něj hodím jen nějakej svetr nebo dva a svoji vellkou teplou šálu a snad to bude ok.

Zuzi, koukala jsem taky na FB na fotky z Lysé, jste si udělali fakt super výlet a fotky jsou super!!!
30. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Eri, na zimu teplé oblečení mám, akorát si prostě nechci kupovat bundu, kterou potom neunosím, protože mi bude extra velká :confounded: takže fakt netuším co budu v zimě dělat.
Ještě to budu muset pořešit..

Jinak v Brně jsem nic nenašla, takže budu mít na sobě věci od manži, stejně budeme chodit po lese, takže nic pěkného nepotřebuju :wink:

Paji.o, díky!!!!!!!!

Holky, dobrou...
30. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ráno, četla jsem, že se chystá možná nějaký srazík ... docela ráda bych se přidala :slight_smile: Příští týden nic nemám, jen ve středu cvičení, takže můžu prakticky kdykoli :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno, to bude zas den. venku je zataženy, jen doufám že nebude pršet a mi budem moct jít na prochajdu. Měla k nám dojet kámoška ze synem, ale včera měl její taťka autonehodu tak jede za ním. Su zvědavá co budeme dělat v zimě, když se nebude dát jít ven. Včera jsem si přečetla v našich reginoálních novinách, že 5. a 6.10 v prostějově na náměstí budou policajti rozdávat ty odrazkový nálepky na kočárky. Tak si pro ně pojedu, už jen kvůli tomu že u nás se většinou chodí po silnici, tak ať jsme pěkně vidět.

Lucka.adis: s tím oblečením je to fakt na prd. Já čekala ve stejným měsíci jako ty Petříka. Bundu jsem si žádnou nekupovala, nosila jsem manželovu a mamka je tlustější, tak jsem měla od ní půjčenou takovou teplou flaušovou mikinu. Zkus si pořídit třeba nějaké teplejší pončo. To bys mohla potom třeba i odnosit až bys nebyla těhu.
1. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný den přeji, i když je zase zataženo a chladno... :frowning2:
Jdu vás dočíst, včera večer jsem už tady nebyla.
Mějte se fajně a opatrujte se! :wink: Všechny zdravím! :wink:
1. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Luci, s tím oblečením na zimu bych to ještě pořádně zvážila, přece jen do února daleko a uhnat si nějakou nemoc nebo nachlazení vůbec nemá smysl... manžel nemá nějakou ještě jednu zimní bundu, že bys nosila jeho? Nebo někdo z rodiny není silnější, že by měl větší zimní bundu? Nebo někdo ze známých? Nevím taky, jestli jen s vestou a svetry by to stačilo... :frowning2: Chápu, že si nechceš kupovat novou, zvlášť když nevíš jak bříško poroste, ale zase mrznout taky nemá význam...

A snad příští týden budete mít v těch jižních Čechách tepleji a pěkněji, než je teď. To je fajn, že budeš mít manželovy věci, hlavně, že budeš mít v čem chodit.

Páji.o, psala jsem holkám, jak to vidí, ale zatím bez ohlasu... tak nevím. Ještě se mrknu, jestli není nějaká změna, jestli něco nenapsaly. Mně je to zatím taky jedno, kromě středy. Gratuluji ke kontrole, super, že je vše v pořádku, mimčo je doufám hlavičkou dolů... :wink: Tak si pak užij poslední cvičení. Na předporodní kurzy budeš chodit do porodky? A snad s tím oblečením to budeš mít v pohodě a svetry budou stačit pod ten kabát, co nedopneš...
Já mám od mamky půjčenou zimní bundu, která je docela široká, tak jsem si ji v pondělí zkoušela a je tam ještě místo na bříško, takže kdyby v listopadu byla už velká kosa, naštěstí mám v čem chodit.
Jinak podzimní manšestrovej kabát taky už skoro nedopnu, takže to budu řešit taky svetrama pod ním...

Alčo, pro nálepky si zajeď, určitě se budou hodit. A s tím co podniknout v zimě nevím... :unamused:

Co máte dneska v plánu? Já uvažuju, že dám do pračky konečně nějaký oblečky, ale budu je muset sušit doma na sušáku, venku by mi asi neuschly... i kdžy se netopí, tak je tady přece jen tepleji než venku, a navíc nevím, jestli nebude pršet. Asi vyperu zatím bavlněný věci, jako bodýčka a čepičky a pod... silnější věci budu prát až bude venku hezky a nebo začnou topit. Už je načase s tím začít, aby pak třeba nebylo pozdě...

A taky budu vytvářet už nějaký věci na Vánoce jako dárečky, letos to prostě budu řešit takhle.
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Leni, ahoj... do těch Jižních Čech jedeme dneska a vracíme se v Neděli.
Ty věci budu muset pořešit, teď to ještě ve svetrech a vestě jde, ale až napadne sníh (možná), tak to budu muset řešit prostě nějakou tou bundou, ale nevím teda jakou, protože manža sice má, ale v ní bude chodit sám a jinak od nás z rodiny jsou všichni vysocí, takže já bych v tom opravdu byla jako strašidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fakt to teď nechci hrotit, protože už teď končím pomalu pátý měsíc a mám bříško skoro jako před porodem, takže si netroufám odhadnout jakou budu mít velikost v Prosinci :confounded:
No, uvidíme.. asi to vyřeším nějakým pončem pro těhule a bude to.
1. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
U Adama jsem toto vůbec nemusela řešit, když byl v Květnu.. ani neoblíknu tu novou bundu, kterou jsem si kupovala nedávno právě na takovéto počasí. Je to fakt děs, když ti to bříško za pár dní povyskočí o několik cenťáků :grinning: :grinning: toto jsem fakt nečekala, že to bude až tak moc.

Dneska dám do Alba aktuální foto bříška + pár věciček, tak můžete mrknout.

Zatím se mějte pěkně, já se ještě ozvu než pojedem.
1. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem si zašla na pojišťovny vyřídit příspěvek na autosedačku, tak by mi měly penízky přijít na účet:slight_smile:

Luci, já teda přemýšlím, jestli si na měsíc kupovat podzimní bundu, ale ty budeš těhotná přes celou zimu, to mi přijde nereálný zvládnout jen s vestou, fakt abys nebyla nemocná... Já to chci pořešit u Vietnamců, i když možná než se rozhoupu, tak porodím:grinning:
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Eri, Jj... snad aspoň seženu nějaké to pončo nebo něco pro těhule-ale za rozumnou cenu, protože fakt nemá cenu, abych si koupila normální bundu a za pár týdnů si kupovala novou. Mrknu po něčem příští týden jak budeme v Brně na tom UTZ :wink:

U jaké pojišťovny jsi? Nám veškeré příspěvky zrušili :angry: chtěla jsem si tam nechat proplatit ten 1.screening a nic.
1. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Leni, koukala jsem ti do Alba na ten zimní fusak... je od Emitexu, že?
Akorát jsem zjistila, že prý je fusak a zavinovačka...nevíš jaký je v tom rozdíl, mě na tom obrázku připadají stejné :sweat_smile: třeba ten co mám teď v Albu, tak jsem ho našla na koníkovskémbazárku za 400,-kč a přitom stojí víc (aspoň na internetových stránkách je mají třeba za 1000,-kč a něco).
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Teri, u které pojišťovny jseš? Já ani nevím, co nabízí pojišťovna za výhody, vůbec se v tom neorientuju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, pončo by bylo fajne. :wink:
Já mám od Emitexu tzv. zavinovačku do autosedačky. Fusak do autosedačky vypadá jako klasický fusak, že nemá ty nožky zvlášť, ale má v sobě nějaký díry, aby se tama mohly provléct pásy. Mám pocit, že "fusak do autosedačky" pořizovala Pááája, jen ne od Emitexu, a my s Katy máme "zimní zavinovačku do autosedačky". Ta stojí kolem 500-600,- nová, já ji pořídila na netu za necelou pětistovku, novou. Ale na MMB tomu klidně můžou říkat i fusak i zavinovačka... :wink:
1. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Marti, a FB mi píše, že máš dneska narozeniny... tak přeji vše NEJ NEJ, hlavně spoustu zdravíčka, pohody a dobré nálady a hodných dětí.. :wink: Krásné narozeniny!
1. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Leni, tak já jsem ji teď koupila z toho bazárku za 400,-kč a je jednou nošená, což je super.
Probrala jsem to s manžou a on souhlasil, takže máme další věc na kterou nemusíme už myslet :wink:
1. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jsem u ministerstva vnitra, měla bych dostat 1000 Kč :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Luci, tak máš tu "zavinovačku", jo? Tak to je dobrá cena, za 400. Určitě se bude hodit.
Teri a jo, tak to je super. Tisícovka se hodí. :wink:
1. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Teri, já jsem taky u vnitra, na autosedačku se přispívá z balíčku pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let, já z toho balíčku teďka dávala proplatit kurz plavání a příští rok chci příspěvek taky na autosedačku.

Lenajsku, jo jo, léta běží, děkuji za blahopřání!

Na srazík bych se připojila, po neděli krom čtvrtka plavání dopo nic nemám ,,,, tak kouknu, jestli se teda sejdeme nebo ne ... dnes jsem potkala na městě Lucku (Cifer) a Hanku (hame)

Luci, já v zimě nosila bundu mýho, je taková baňatá a má dole gumu, tak šla krásně dát přes břicho ... ale tenkrát bylo docela teplo, jsem dost dlouho chodila ve větrovce a pod to svetr
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Eri, já tam jsem také... u té pojišťovny :confused: sakra, to tam budu muset teda znovu zajít :angry:

Leni, Jj... jinak by jsme ji koupili z netu a 200,-kč člověk aspoň ušetřil :wink:

Marti, uvidíme jaká budu letos zima...nejlepší by bylo, kdyby ten sníh a ty mrazy byli až někdy v Únoru :grinning:

Jinak mám v Albu vyfocené to bříško + pár věciček, tak jestli chcete mrkněte.
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Leni, mám ji v Albu tu " zavinovačku " do té autosedačky, myslím, že ji máš taky :wink:
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám jen napsat, co se u nás děje. Dnes na 16 hod jedeme do porodnice a už budeme domlouvat TP. Večer nebo zítra dopolko vám napíšu, kdy nastane ten náš den D :grinning:
Jinak teď už asi třetí den ležím, protože mě něco zklátilo a jsem nachlazená - rýma, bolest v krku,... Takže piju čajíčky, Vincentku, cumlám Vincentkový pastilky apod. Ale dnes už je mi líp, tak doufám, že do porodu budu ok. No máme docela fofry, MM bude dnes skládat postýlku, já musím povléct a načančat.
Ještě k tomu nám odešla televize, tak jsme kupovali novou, dnes si ji dovezeme. My máme na tohle smůlu. Loni 14 dní před svatbou se nám polámala lednice a musela se koupit nová a teď před porodem zase něco. Ale dalo se to čekat, zdědili jsme ji po švagrové a byla už stará. Tak jsme si pořídili plazmu s úhlopř. 106. To už bude jiný podíváníčko a ani si nebudu muset brát brýle :grinning: :grinning:
Tak mi držte palce, ať si mě tam nenechají už dnes a já se ozvu!! Jdu se pomalu chystat.
Mějte se hezky! :wink:
1. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.