• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jen jsem postřehla, že jste si porovnávaly pupíky. Já teda měřila taky tím vysunovacím metrem jako Terča a mám taky 100 :grinning: :dizzy_face: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky holky,

Teda _Katy už jdeš domliuvat termín porodu takže malá bude za chvilku na světě to je bomba :slight_smile:

My se chystáme za chvilku na další kotrolu se srdíček tak už nervózně popochazím po bytě, no snad to bude v rámci možností dobré :wink:

Koukám, že se tu domlouvá nějaký srazík ? Napište více podrobností , že bych se přifařila :wink:
1. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Katy.v. to si budete aspň moct vybrat datum které nse vám bude líbit ne? Nebo vám ho vyberou doktoři.

misicka455: držím pěstičky ať kontrola dopadne v pořádku

Kaaace: máš pěkné fotečky Tomáška, ty detajlní fotky obličeje jsou nejlepší
1. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Katy, tak držím palečky, aby ses ještě domů podívala a nenechali si Tě tam, pak určitě písni, jak to vypadá s termínem porodu. Myslím na Tebe. To mě mrzí, že jseš nachlazená, Vincentka je super, já na ni nedám dopustit, ale ty Vincentkový kapky mi přijdou akorát za hodně peněz málo muziky... to si radši udělej čaj s medem a citrónem a k tomu popíjej tu Vincentku. Ještě je super Vincentkovej sirup, ten se mi zdá lepší jak ty pastilky.
Ty máš v 38tt 100cm? No teda holky, takový pupíčky... :slight_smile:

Míšo, moc držím palce na kontrolu srdíčka, tfuj tfuj! Pak písni, jak jste dopadli... :wink:
A srazík se plánuje do Vyškova, zatím se rýsuje úterý, kolem 10.hod na náměstí ve Vyškově.

Já jdu pověsit druhou várku oblečků, nakonec se udělalo hezky, tak super.
1. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Katy, držím palečky a ať tě ještě pustí domů.. samozřejmě dej potom hned vědět co a jak.
Snad do té doby než se vrátím neporodíš :grinning: :grinning: každopádně budu držet moc a moc palečky, aby všechno proběhlo tak jak má :wink:

Míšo, také držím palečky na dnešní kontrolu a uvidíš, že je malá bojovnice a zvládne to!!!!!!!! :dizzy_face:

Kočky, tak my pomalu odjíždíme, mějte se pěkně a užijte si pěkný Pátek a začátek víkendu.
Snad se to počasí umoudří a bude venku svítit sluníčko jako teď :slight_smile:
V Neděli Vás dočtu..
1. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Luci, tak si užijte prodlouženej víkend a mějte se krásně! Hlavně odpočívej... :wink:
1. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Dobrý večer holky,
tak jsme zpátky doma. V úterý v 10 hod (v dobu vašeho srazíku) nastupuji do porodnice. Nejdřív mi budou dělat zátěžový test, to je že mě napojí na monitor, napíchnou kapačku s Oxytocinem a měla by začít nějak pracovat děloha a stahy. Pak asi podle toho, jak se začnou připravovat porodní cesty by mi měli zavést tyčinku do čípku a ta by to asi měla otevírat. Podle řeči Dr. to asi docela trvá, takže předpokládaný termín narození maličké je středa. Ještě teda dodal, že nejpozději ve čtvrtek, ale doufám, že zase až tak dlouhý to nebude... No, uvidíme...
Každopádně se tam už asi potkám i s Pájou, ale to ona vám asi napíše sama, až se tady objeví...
1. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Míšo, doufám, že vám kontrola dopadla dobře a malá bojuje. Držím palce! :wink:
1. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Ty jo Katy, tak budu držet pěsti:slight_smile:
1. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj, dekuji za tipy na doktorku ve Vyskove .... nakonec asi pujdeme k pediatrovi do Drnovic, mam na nej dobre reference ... nemate nekdo taky zkusenost? diky a preju hezky den a vsem skoro rodicim uspesny a rychly porod bez komplikaci :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Katy, Paaaaji, taky držím pěsti :slight_smile: a přeju ať to jde všechno co nejrychleji :slight_smile: Budu na Vás moc myslet!!!!!
1. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Katy, moc moc držím palce a v úterý na Tebe a malou budu moc myslet! Číslo na mě máš, tak až se malá narodí, prosím písni taky, abysme věděly... budem moc všechny držet palečky! Takže to vypadá na vyvolávanej porod, ale přirozenou cestou, jo? Malá se nakonec otočila, nebo bude zadečkem?
A na Páju taky moc myslím, taky moc moc držím palečky.. Týjo holky!!!!! A po vás jsu na řadě já... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Teda ještě Terka... :slight_smile: Sakra, nějak to uteklo, bo co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, tak js me zpět z kontroly a je to v podstatě pořád stejný takže to je dobře. Srdíčko se vyvijí i když jedna strana je pořád menší a tím pádem zužená, ale rostou obě půlky což je super. Příště se budeme domlouvat na porodnici atd.... , ale pořád si nám budou hlídat , příště jdem 5.Listopadu a pak i po porodu budeme docházet na kotroly. Je tam jedna otevřená žilka na srdíčku nebo co , ale prý by se měla po porodu sama zacelit , tak to možná půjde i bez operace. No uvidíme , prostě musíme pořád čekat jak se to bude vyvíjet dál.
1. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojte holky - Katy, Paaji - to je neuvěřitelný, vy už fakt rodíte???!!!!!! Strašně rychle to uteklo a moc vám držím palce!!!!!Zvládnete to, ste holky šikovný:slight_smile: Už se těším, až se potkáme s mimčama.

6.10. máte srazík?? A kde ? Já budu v brně, jdeme na kontrolu k Dr., tak kdyby byl sraz, zašla bych se za váma mrknout:slight_smile:.

Misicko, to je super, že se vám srdíčko vyvíjí, jste bojovnice, snad už budete bez komplikací:slight_smile:

My už se máme dobře, musím zaklepat:slight_smile: Ale Matýšek mi dává pěkně zabrat, strašně se vzteká, když není po jeho a v kočáře mi dneska zase hystericky ječel 40min, každej večer jsem totálně K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jsem úplnej pirát silnic, začala jsem každý den jezdit autem - do obchodů, na návštevy. No aspoň se nenudím a hlavně nejsem sama....
1. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky, na MK chodí i švica, tak až se malá narodí, tak ségra vám sem napíše, ju? :slight_smile:

Lenajsku, malá se neotočila a bude to přesně jak říkáš - vyvolávanej porod přirozenou cestou. Nebo je to tak aspoň v plánu, jak to nakonec dopadne je ve hvězdách.... :sweat_smile:
Jo jo, už se to blíží nám všem, i vám holky :grinning: To těhotenství uteklo fakt hrozně rychle... :confused:

Veru, bezva že už je to u vás lepší, jsem moc ráda :wink: Muselo to pro tebe být těžký období, ale zvládla jsi to, jsi jednička :wink: :dizzy_face:

Míši, fajn že máš dobré zprávičky, tak jen tak dál a držte se! :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojte, holky to teda uteklo!!! Držím palečky, Katy já to měla stejně, v pondělí mě přijali ma vyvolání, jedna tableta do čípku za druhou a stejnak nic, až ve čtvrtek to ukončili císařem. Moc ti přeju, aby jsi to měla mnohem rychlejší. To čekání pak v té nemocnici je dost záhul na nervy, když jsem si říkala "jooo, to už budou stahy..." a pak najednou po dvou hodkách konec a bylo po stazích.

Držím palce holky!!!

Veru asi jsem tě včera viděla od švice z okna na prochajdě s kočárkem a s pejskem, vypadala jsi spokojeně :wink: Elis mi taky onehdy v kočáře řvala, asi po 10 minutách se uřvala a usla. Kámoce taky občas řve a jí pomáhá, když ju vezme chvilku do náruče a pak je v pohodě. Dnes jsem taky viděla jednu maminu, jak chová asi 2 měsíční dítě venku u kočárku. Tak asi stejnej problém. Máme je asi rozmazlený chováním :wink:

Dobrou, jdu spát, jestl mi to komáři dovolí :angry: Už 2 noci kvuli nim nemůžu spát, kdyby počkali až usnu a pak mě třeba zežrali, ale oni néééé, lítají mi kolem hlavy už když usínám a to je hnus velebnosti!!! Horší než zubní vrtačka! Nejhorší zvuk na světě !
1. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Misicko to jsou dobré zprávy, malá je fakt bojovnice. Držím pěsti! :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Leni, mě úterý vyhovuje, určitě bych dojela :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Kači nakukuji, jak to u Vás vypadá a moc držím palečky, ať to proběhne v pohodě :wink:
2. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teda Kačka už bude rodit,to je mazec :sweat_smile: tak ať je hlavně rychle a vše v pořádku :wink:

Veru: to je super,že už je ti líp.jsi šikulka :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji... u nás zatím svítí sluníčko, tak uvidíme, jak to půjde dál. Po obědě valím do Brna na masáž, už se těším, bo mě ty bedra zase docela bolí. Pak nakouknu do obchůdku Brána k dětem, koupím tam ještě velkou tetra osušku, mají ji tam levnější jak ve Slavkově, ještě tam koupím olejíček na bříško od Salusu a mrknu se, co tam vůbec mají.

Míšo, fajn, že se srdíčko vyvíjí dobře, jen tak dál!!! Pořád držím palečky... :wink:

Veru ahojky! Srazík se plánuje na úterý, ale ve Vyškově, tak jestli chceš, dojeď do Vyškova... :wink: A jestli takhle brázdíš silnice, tak jak někdy budeš mít čas tak písni, můžem jít na procházku ( i když se mnou určitě kratší jak s Lenčou :slight_smile: ), budu ráda. Nechám to na Tobě. :wink:
To mě mrzí, že Matyášek má pořád takový hysterický záchvaty.... snad ho to jednou přejde. Ale jsu moc ráda, že je Tobě už líp, držím palce, ať je to co nevidět úplně OK. :wink:

Katy, tak snad to nebudeš mít s takovým scénářem jako Lilithka, moc držím palce. A Páji taky... fakt to uteklo jak voda, to je prostě mazec.

Lili ahojky! O komárech ani nemluv, u nás je taky každou noc nějakej, bzučí a je to děs, jak píšeš, snad nejhorší zvuk. Člověk když ho pak chce chytit, skoro nemá šanci... tak se furt s MM hádáme, aby neotevíral okno, když je rožnutý, ale on si nedá říct a pak to tady lítá. Jemu je to fuk, on nic neslyší, bo chrní. :angry: Tak jsu pak akorát naštvaná zase já... :angry:
Ale snad už brzo přestanou, je to fakt otravnej hmyz.
Jak se vám s malou daří? :wink: Moc zdravím!

Páji.o, to by bylo fajn, kdybys mohla dojet, zatím to vypadá, že nás bude docela dost. :slight_smile:

Krásnej den kočky přeji, mějte se fajně! :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Kači ahojky! Jak se daří? Už je Tobě i Tomíkovi líp? :wink:
2. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojte, Leni daří se dobře, jsme v Rousínově, tak děda jezdí s kočárkem a já mám voraz. Právě jsem musela zapnout pračku, pač se malá pro*rala durch, až do vajíčka, tak peru potah z vajíčka. Ve tři máme jet do Vyškova, tak snad to do té doby uschne. Musí. Vařím si květák a brokolicu a zapeču si ti se sýrem, mňam!!!

Včera mi kámoška oznámila, že je těhotná, ještě ted mi naskočí husí kůže, radostíííí, ona totiž před tím 2x musela jít na potrat, pač tomu nikdy nezačalo bít srdíčko, dlouho se léčila a ted je v 10 tt a mají srdíčko!!
2. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Katy.v: budu moc držet palce .... zátěžák mi dělali taky, trvá půl hodiny, nic to není ... je to test, jestli se začne něco dít, na mě to teda napůsobilo, dělali mi ho 3x :grinning: ale já jsem extrémní případ mi připadá ... mě porod rozjel už třetí prášek v pořadí + injekce .. no bylo to trochu komplikovaný, malé se evidentně nechtělo ... budu fakt moc držet palce a nedočkavě čekat na zprávu!

Holky, na srazík se budu snažit dojít...
2. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky prosím o radu. Nebyla jste některá na gyndě na injekci na vyvolání menstruace. Já tam byla a pořád se mi nedostavila tak musím zase k Dr.. Nevíte jestli mi dá znovu injekci nebo je v tom nějaký zdravotní problém. :unamused:
2. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Alčo, tak s tímhle nemám zkušenost, a těhu test sis dělala? Aby nebyl jiný problém :wink:
2. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky, díky za podporu a že na mě budete myslet. Snad to pomůže.... :sweat_smile: :slight_smile:
Lili a Marti, je to asi u každého individuální. Záleží podle mě hodně na tom, zda jsou ty porodní cesty už trochu připravený a taky na každýho to působí jinak.
Třeba dnes mi psala kamarádka, která taky byla na vyvolání, že v 11 hod dostala kapačku a čípek, ve 12 hod se jí rozjely bolesti a malá se narodila v 16.45 hod, takže super!! :slight_smile:
Uvidíme, jak to bude u nás :wink:
2. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky, vidím, že Katy už poreferovala... Dočtu si vás asi v neděli, to bude klidněji. Snad...

No, já včera odcházela z porodnice totálně psychicky zlomená :cry: :cry: , pořád KP, malej má 3,1kg a má málo plodové vody, po více než 3 hodinách čekání (přede mnou 15 mamin a 2 porody) ze mě doktorka (mladá koza) udělala totální nesvéprávnou krávu. Nic mi k porodu neřekla, jen to, že se to musí hned řešit, takže v úterý vyvolání a vůbec se se mnou nebavila. Jelikož jsem se na to moc necítila, útočila na mě ve stylu "já jsem king a ty blbá těhule", prostě chování hrozný. V pondělí jsem měla jít na pohovor s primářem, protože jak mi bylo řečeno, já si nemůžu nic rozhodovat atd. Byla jsem z toho úplně hotová, nervy totálně v prdeli. Nikdo mi do dneška nic nevysvětlil, pokaždé je tam jiný doktor a řekne mi něco jinýho... Doteď nevím v podstatě oficiálně nic ani o vyvolání, ani o císaři. O rizicích ani nemluvím... V noci jsem spala jen 2 hodiny, prostě totálně zlomená.
Nakonec jsem to hrozně dlouho řešila s mojí známou porodní asistenkou, a Katy, zklamu tě, ale po tom včerejšku na to s prominutím seru. Když jsem slyšela, jaký jsou tam poměry, tak i přes svoje přesvědčení, jsem dneska přešla na Obilňák.
Jdu tam na další kontrolu v pondělí dopoledne a i tak to vypadá, že v úterý nastupuju... Tak i tak. :frowning2:

Navíc mám od středy totální virózu, včera jsem tam čekala v čekárně i s teplotou, myslela jsem, že zdechnu. Nemůžu vůbec dýchat., prostě jsem si ty poslední dny nemohla vybrat líp.

Po tom stresu jsem dneska navíc strávila celý den v práci, přijali jsme novou holku. Ted jsem si nachystala kabelu do porodky a povlíkla postýlku. Musím ještě všechno vyžehlit, do neděle mám co dělat.

Včera jsem po cestě ještě v rychlosti dokoupila všechno, co mi chybělo, včetně deky a odsávačky na hleny, tak mám aspoň kompletní výbavu - aspoň něco pozitivního.... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jéé, Paaaji, to mě mrzí, žes kápla na takovou kr... :frowning2: To člověku moc nedodá:frowning2: Tak budu každopádně držet pěsti na úterý:slight_smile: Užij si poslednách pát těhudnů:slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.