• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Paaji ahoj, holka, teda, to jsou starosti! Rozumím, jak se cítíš, takový stresy těsně před porodem člověka úplně zlomí!!! Pajinko, ale teď musíš odpočívat - na tu práci se už konečně vykašli, budeš potřebovat síly jinde :wink: :wink:
Snaž se myslet pozitivně, aby se mimískovi příchod na svět líbil:slight_smile:. Takže obilňák??? Porodní asistentky jsou tam vynikající, moje Dr. teda přestoupila do Bohunic, škoda, je výborná,ale určo tam zůstali jiní dobří doktoři. A porodní pokoje jsou tam moc příjemný, jistě se vám tam bude líbit.
Já měla porodní cesty už nachystaný, takže stačila asi půlka čípku. PAk přišly kontrakce, co se daly snést, ale pak nastoupila PA s harpunou a prdla mi vodu (vůbec to nebolí) a začalo tóčo:slight_smile: - po minutě a půl až dvou, no mazec, dýchala jsem jak magor, ale vůbec to nepomohlo:slight_smile: Holky pokud budete mít pocit, že bolesti nezvládáte a nabídnou vám epidurál, tak neváhejte, je to opravdu jako očistec a můžete si porod užít! Hlavně pak působí i při šití na konci, takže už pak není cítit žádná bolest.
Moc na vás budu myslet, jste šikulky a příští týden z vás budou maminy!!!!
2. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
paaaji,

neboj se, nakonec všechno dobře dopadne. dočítám, tak vím o tvém KP, jednou jsem ti myslím psala, taky jsem měla KP a rodila jsem na Obilnáku, byla jsem spokojená,nakonec museli udělat císař.
Paaji, na Obilnáku jsou opravdu dobří a nenechají tě zbytečně trápit, raději udělají císař, ale proč ti ještě píšu....poradila mi to dula a byla jsem za tu radu opravdu neskonale vděčná. vezmi si sebou do porodky plůllitrovou láhev do porodnice od vody, protože po císaři, pokud bys tak rodila, ti moc pomůže, protože se po každým čůrání můžeš hezky umít a aspon mě představa, že lezu pokaždé do sprchy s rozpáraným břichem byla očista. zaprvé, nedostaneš zánět, když se takhle na míse tou vodou omyješ a pak se ti taky uleví. takže já se takhle omývala nejen v porodce, ale během celéo šestinedělí a po tom císaři mi tahle pomůcka moc pomohla.

paaaji, moc držím pěstičky a uvidíš, na Obilnáku budeš spokojená!
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
MArti jak jsem byla na té injekci, tak mi dělal i ultrazvuj a těhotná nejsem. Tak uvidím příští týden co mi řekne

Paji to je naprt když chytneš takovou kr.. Taky se mohla zachovat líp, jsi prvorodička a zacházejí s tebou takle. Spíš by ti měla říct co a jak. A né vystresovat tě. Ti doktoři jsou někdy fakt hrozný. :angry:
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Paaaji, tak to mě mrzí, že máš takový stresy, teď když jdeš do finále ... ale když to tam na tebe nepůsobilo dobře, tak jsi prostě udělala změnu. s tím se netrap. Na blbce naraziti, zkažený den míti platí 100%. Hlavně klid, a poslouchat, co po tobě budou chtít, spolupráce je moc důležitá, v těch bolestech to pokaždé nejde, ale v mezipauzách jo, zvládneš to ... ty i Katka, holky, moc na vás myslím, budu nervní i za vás ... držím moc palce Pavli!!!!!!!!
2. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Paaaji, a jak píše Verča, pokud budeš moct mít epidurál, tak ho ber, já ho chtěla, ale nestihli mi ho dát, měla jsem toho plný brejle, ale naštěstí to bylo rychlý, malá měla už špatný ozvy ... a nakonec i zkaženou vodu, no bylo to za minutu 12.
2. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko holky,

koukám, že Kačka a Pája se už chystají do porodky. Holky držím moc pěstičky, aby vás dlouho nic netrápilo a měly jste ty drobečky brzo v náručí :slight_smile:
3. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Páji, přesně vím, kterou doktorku myslíš. Ještě když jsem tam byla ve čtvrtek odpoledne, tak tam byla. Přesně jak říkáš, důležitá jak prdel, jako kdyby jí to tam patřilo. Jen se mě stroze zeptala, jestli jdu na kontrolu, tak jsem jí stejným tónem odpověděla, že ano, ale k Dr. Doubkovi. Jsem ráda, že ho mám a chodím jen k jednomu. Je fakt, že ty jsi byla pokaždé u někoho jinýho a to je pěkně blbý. Takže se ti ani nedivím, že jdeš jinam. Kdybych byla na tvým místě asi bych se zachovala stejně. Jsem ráda, že tam Doubka mám, to je úplně jiný přístup, jedná se mnou v rukavičkách. Když mě ve čtvrtek prohlížel, tak mě musel zkontrolovat čípek a to bylo docela bolestivý, pak se mi asi ještě třikrát omlouval, že to bolelo, ale že to jinak nejde. Prostě borec!
Doubek pracuje i na Obilňáku, tak třeba se mu trefíš do služby a odrodí vás taky :grinning:
Vždycky je to o lidech, na který člověk narazí, ne o porodnici, ale to už jsme tady psali několikrát....
Budu na tebe taky myslet, ať jsi na Obilňáku spokojená a malej je rychle na světě! :slight_smile:
Pro epidurál jsem taky rozhodnutá, není důvod abych tam trpěla jak zvíře.
S tím nachlazením jsme na tom taky stejně, mně už předevčírem bylo mnohem líp, ale včera večer se to zase zhoršilo, tak dnes ještě asi budu odpočívat, abych měla na úterý, středu,... síly.
Drž se, Pavli a napíšeme si! PA
3. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj kočky... téda, co čtu o tom, na koho Páája narazila v porodce, je mi z toho smutno a je to fakt děs... Páji, dobře, že ses rozhodla tak, jak ses rozhodla, pokud se v Bohunicích dobře necítíš a myslíš, že na Obilňáku to bude lepší, tak tam jdi... moc držím palce, aby porod dobře dopadl, tfuj tfuj! Takže co jsem pochopila, Ty ještě nevíš, jestli budeš rodit přirozeně, nebo císařem, že... ale spíš to i u Tebe vypadá na přirozený i když vyvolávaný porod, jako u Katy, že? Týjo, myslela jsem, že když je prcek KP, tak že dávají dr. šanci i císaři, ale jak to tam pozoruji, tak asi ne... no, už teď se toho docela taky děsím, že u mě to asi bude podobnej přístup v těch Bohunicích, a jestli se malej nepřetočí, tak taky nebudu vědět na čem jsu...
To je blbý, když člověk nemá známý, že si ho tam prostě asi přehazují jak horkej brambor a pokaždé narazí na někoho jinýho a bohužel i na takový, o kterých jsi psala a na kterou dr. jsi narazila Ty... :frowning2: :frowning2:
S těma čekacíma dobama, na to upozorňovala PA už při té prohlídce sálů a té info schůzce, že to jsou někdy i 4 hodiny... to je masakr!!!! A asi to tak fakt bude, jak píšeš... :frowning2: :frowning2:
Sedět tam s virózou, to asi fakt nic moc, to mě moc mrzí, že jseš nemocná, držím palce, ať se z toho nejhoršího přes víkend dostaneš a k porodu jdeš už v lepší formě!!!
To stejné Katy, taky ať jseš brzo fit...
Holky, držím moc palce, ať fakt vše dobře dopadne... moc moc na Vás budu myslet!!!!

Já bohužel nemám žádnou známou PA ani nikoho v nemocnici, tak jestli mi řeknou, že malej je pořád KP, tak bucu muset kývat na vše, co mi dr. řeknou, i taky na ten přirozenej porod...
Moc Vám přeju, aby fakt mimísci vylezli v pohodě a bez komplikací...

Páji, a Ty už simtě nepracuj!!! Jak píše Verča, fakt člověk asi potřebuje po porodu (teda ne asi, ale určitě) potřebnou energii a sílu, tak se snaž fakt už myslet jen na sebe a mimčo... :wink:
To je super, že už máš komplet všechno, paráda. A co doma nestihneš udělat, snad udělá manžel... :wink:

Jo holky, budete mít obě teda u porodu manžílky, jo?
Moc držím palce a mimoušek taky... :wink:
3. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Radi, týjo, Ty už jseš 19tt, toto valí... za chvilku půjdeš na velký UZ, týjo, to tak utíká, že to není možný. Jak se cítíš?
Teri, Ty už to máš taky za pár, už asi za chvilku taky budeš chodit jen do porodky, že? Jak se Ty cítíš a jak se Ti daří? Už máš vše nachystaný a nakoupený? Taška do porodky zabalená, pro jistotu?

Veru, taky Tě a malýho moc zdravím... četla jsi o tom úterním srazíku ve Vyškově? Dorazila bys, nebo z Brna pojedete domů?
Neměla bys příští čtvrtek čas, že bysme mohly jít na malou prochajdu?

Jak jste se dneska kočky měly? Byl nádhernej den, my jsme jeli mrknout se na svatbu mé kamarádky z práce, moc fajn kočka, do Modré u Velehradu. Je tam moc pěknej skanzen a krásnej kamennej kostelík, replika, ale moc fajn atmosféra a tam měli obřad. Pak jsme se nazpátek stavili v Buchlovicích na zámku, na prohlídku jsme nešli (MM tradičně nechtěl), ale přišli jsme si jejich krásnou zahradu, pak jsme se stavili na oběd a přijeli domů. Zalehla jsem nějaká utahaná, ale teď mě čeká ještě žehlení, tak se na to prychicky připravuju. Jdu vyžehlit ty oblečky, ale je jich nějak hodně, tak to vezmu asi na víckrát.

Zítra budem doma, teda já určitě, MM jede pak odpoledne do Brna na hokej.

Tak se opatrujte, mějte se krásně, ať se vám nemoce vyhýbají a užívejte si sobotního večera a pěkné neděle...

Zdravím všechny, pááá!!!
3. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Leni, já asi do porodky vůbec nepůjdu, Dr. má monitor u sebe... Tašku mám tak nějak sbalenou:slight_smile: Nemám tak úplně všechno, během týdne to snad dobalím:slight_smile:
3. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj!
Paji, Katy, držte se, maminy, a nebojte zvládnete to, ikdyž jsou mimča KP :wink: Hlavně se nenervujte a jen se těšte na příchod mimča.
Paji, a tebe bych normálně přivázala k posteli nebo k židli, aby ses už nehla, nechodila do práce a jen odpočívala! :grinning: :grinning: :grinning: Že se na to nevykašleš už? Máš poslední dny, kdy budeš odpočívat, pak už si neodpočneš. Teď už jsem pořádně v zápřahu, malej dává zabrat a večer jsem ráda, že už spí :slight_smile: A to mám klidnější dítě, mít nějakýho divocha, tak mě asi jebne :grinning:

Betina: to moc nechápu s tou vodou. :sweat_smile: Rozpáraný břicho zní děsivě, já ho zas tak rozpáraný neměla. Rána byla zakrytá snad jeden den, pak už to odkryli, preferuje se spíše, aby rána dýchala. A čistá voda ve sprše tomu vůbec nevadí.

Tak se majte,těhule!
3. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Leni.dv: dlouho jsem se ti nekoukla do alba, až teď, Adámek je moc krásnej, jak přibral a má takovou kulatou pusinu, fakt je to fešák, moc mu to sluší !
3. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Marti, no je to náš tlusťoušek :grinning: Ty tváře má fakt naducaný, nemá takhle ani žádnou bradu a ani nevím, jestli má krk :grinning: :grinning: :grinning: Ale i tak se mě líbí :grinning: Díky :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Ted jsem se naštvala, napsala jsem šílenej příspěvek a on se nezobrazil :angry:

Díky všem za podporu, zítra se ozvu, jak jsem dopadla. Věřím, že i když budu rodit nakonec normálně, tak mě na Obilňáku nenechají 3 dny trápit a moje "dobrá duše" PA na mě dohlídne. Rozhodně to nechci zdržovat a chci to mít co nejdřív za sebou.

Viróza mi ustupuje, ale pro změnu ji ode mě chytl MM, tak doufám, že se z toho rychle dostane, aby mu to nezabránilo být se mnou u porodu. Oporu tam potřebuju.

Veru, mám z tebe radost, že se ti už daří líp, ty piráte silnic :grinning:

Lenajsku, nezoufej, třeba se ti malej ještě otočí. U mě to asi takhle dopadlo, protože mám málo plod.vody a prostě neměl místo, aby se otočil. Vůbec se už ani nedivím, že mám tak malý břicho.

Odpol.budu žehlit druhou polovinu oblečků a snad by to už mělo být fakt všechno. MM včera nazkoušel autosedačku, nechali jsme ji už i v autě. :slight_smile:

Hezký zbytek neděle.. pa :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Paaaji, moc držím palce a budu nervní i za tebe a Katku, hlavně ať už to máte za sebou holky, a máte ty svoje uzlíky v náručí !
4. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem napsala dlouhej příspěvěk a neuložil se mi... štěstí, že jsem si ho okopčila :angry:

Katy a Paji, moc Vám držím palečky, aby vám to dobře dopadlo a měli jste ty svoje zlatíčka u sebe.
Hrozně rychle to uteklo :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavli, to se ti teda ani já nedivým, to opravdu musela být kr... ale je fakt, že lidi si nevybereš.
Doufám, že na tom Obilňáku budou na tebe milejší a nenarazíš tam na nějakou další kr... nebo vol... :wink:

Veru, koukám, že máš novou přezdívku " pirát silnic " :grinning: :grinning: ale je to super, že se takhle zlepšuješ a nepropadáš depresi doma atd. Fakt velký pokrok a z malého si nic nedělej, to vztekání ho brzo přejde-aspoň než se ti dostane do puberty :wink:

Noooo a co my.
Víkend super, počasí se vydařilo na jedničku..houby jsme si nějaké dovezli, takže sušička tam jela naplno :slight_smile:
Večer jsme dělali špekáčky, kecali se sousedama, se kterými jsme tam jeli..děcka řádili-prostě super víkend.
.....až na včerejší podvečer-večer, byli jsme ten den na výletě na zřícenině Landštejn a na jídle v nějaké restauračce, kde jsem si po " fakt " dlouhé době dala smažák s bramborama a trochu tatarky. Večer mi to nesedlo a já chytla neuvěřitelé křeče a nemohla dýchat. Ležela jsem na posteli a známej musel zavolat manžu, aby došel, protože jsem fakt vypadala hrozně (aspoň to tvrdili, já o tom nevím, protože jsem prostě okolí nějak přestala vnímat). Držela jsem se za břicho a fakt jsem brečela bolestí.. co se dělo kolem nevím.
Potom akorát vím, že mi manža říkal, že zavolal rychlou a ta byla u nás na chalupě do půl hodiny. Měli podezření na žlučník, takže mě naložili, píchli mi flexilu s Algifenem a jeli jsme do Jindřichova Hradce do nemocnice. Manža jel za sanitkou autem a Áďu nám pohlídali sousedi, se kterými jsme tam jeli.
Tam hned na chirdu kde mi vzali krev, z ní na gynekologii, aby koukli na malou, jestli je všechno v pořádku (díky bohu bylo :sweat_smile: ) a potom na sono, aby mrkli na ten žlučník co a jak..
Mezi tím, se mi rapidně ulevilo, že jsem se už i dokonce začala smát a povídat si se sestřičkama a jenom jsem se modlila, aby mě pustili a nenechali si mě tam, což samozřejmě hrozilo :confounded: ale být hospitalizovaná dvě hodiny od Brna, se mi fakt teda nechtělo :angry:
Výsledky z krve dopadli dobře atd.takže mě pustili s tím, že zítra musím k obvoďákovi a mám dietu... večer se mi ještě udělalo špatně, ale jenom od žaludku, takže jsem to ze sebe všechno vyklopila a bylo mě opravdu fajn.

Takže asi tak jsme ukončili poslední večer prodlouženého víkendu :frowning2: já jsem o rohlíkách a piškotech a je mi děsně, protože mám hlad...ale snad mi zítra něco dr.řekne a budu si moct něco lehkého udělat na jídlo.

Tak to je prosím celé :stuck_out_tongue_closed_eyes: se smaženým a mastným se můžu určitě rozloučit, ale snad to nějak vychytám a bude to dobrý. Na restauračky jsem zatím zanevřela a uvidím, co mi řekne zítra dr.

Pěkný zbytek víkendu, kočky.
4. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Teda Luci, to bylo blbý zakončení super víkendu:frowning2: Ale mamka mi říkala, že jak byla těhotná se mnou, tak si taky dala smažák a taky jí bylo pěkně blbě:frowning2: Tak hlavně že už je líp...
4. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
A dala jsem do alba fotečku z našeho víkendového zahnizďování :grinning:
4. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci, teda dobrý Eldorádo, co? Ale máš recht, že tě prohlídli, já měla tyhle problémy ke konci pořád, jednou jsem se poblila před poradnou a skončila kvůli tomu ve špitále, fakt zbytečně, ale kdo si to vezme na triko, že jo, prý se tím může spustit i porod, ale mě už na půl dne nic nebylo ... fakt s tím jídlem musí být člověk opatrnej, já si hlavně na tatarku musela dávat pozor, ta mě vždycky prohnala
4. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Marti, Eri ahoj..
Jestli to bylo Eldorádo nebo něco jiného, to fakt nevím, ale jediný co vím, tak je to, že to přišlo z nenadání a ta bolest břicha neměla konce. Toto by mě nenapadlo, hned jsem si myslela, že je něco s malou :frowning2: a fakt jsem nevěděla co se děje. Hrozně se mi ulevilo, když mi udělali UTZ + i s prohmatem a oznámili mi, že je malá v pořádku a cesty jsou uzavřené.
Nikomu bych to nepřála zažít.
A k tomu zvracení, já to neměla hned... ale až tak 2hodiny po tom, co jsme s manžou dojeli zpět na chalupu a já usnula. Jenom vím, že ze mě šla vyloženě voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (fakt chuťovka-pardon)

Jsem zvědavá na tu dietu, protože mám FAKT HLAD :cry: :cry: !!!!!!!!
4. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak hlavně že malá je v pořádku!!! :slight_smile: Já jsem měla párkrát hrozný křeče po těstovinách v restauračce, když byly mastnější :frowning2: Naštěstí už dlouho ne, je to hnus :frowning2:
4. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Je to prostě na prd ty restauračky... fakt si tam budu max dávat jenom zeleninový salát (šopák) na tom nemají co zkazit a hlavně to nemá nic společného z mastným.
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já teďka šopák nejím skrz ten balkán :wink: Na čerstvý a plísňový sýry si dávám radši bacha...
4. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Napsala jsem to jenom tak, protože mě žádný jiný salát momentálně nenapadl :grinning:
Zase mě začíná pálit žáha, tak snad to bude všechno o.k a nebudu zase v noci na wc a nebo nedejbože v nemocnici :fearful: to už bych tam asi fakt zůstala :confounded:
4. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hoj kočky, pěkný večer...

Luci, šmarja, no to je teda něco, taková reakce na mastný a tatarku, asi to fakt nesedlo a radši se tomu vyhýbej... někdy tak prostě tělo zareaguje, já tohle měla někdy v tom létě, akorát to bylo průjmovitý... naštěstí jsem neměla takový křeče jako Ty, takže jsem to zvládla bez nemocnice. Hlavně, že je malá fakt OK a Tobě bude určitě brzo taky dobře. Na tohle se doporučuje pár dní jen třeba rýže suchá, nebo postupně do ní přidat trošku mrkve na malý kousky, nebo uvařený brambory... a pak pomalu začít jíst normální jídla, nesmažený, netučný... A fakt se vyhýbat tem sýrům, jak Terka píše (plesnivý a ty čerstvý). A hodně pít, minerálky, aby mělo tělo minerály, dobrá je Magnesia a nebo Korunní, neperlivá. Černý čaje se moc nedoporučujou, dráždí žaludek ještě víc a navíc v těhu taky nic moc.
Určitě to bude dobrý!

Pááji, to je dobře, že viróza ustupuje, snad budeš v den porodu fit a při síle!!! Doufám, že ses dneska moc nenapracovala a odpočívala jsi taky trošku.. :wink: Určitě máš vše načančaný a nachystaný... teď mít jen ten uzlíček v náručí. Na zítček moc držím palce, pak dej vědět, co ses dozvěděla a jak to u vás bude...

Moc na Tebe a Katy myslím, tfuj tfuj tfuj! :wink:

No a u mě se uvidí, jak to bude, jestli se malej umoudří... zatím to moc nevypadá, podle toho, kde mě kope...

Kočky, dobrou noc přeji, mějte se fajně a ať je ten příští týden úspěšný! :wink:
4. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré dopoledne, kočky...

tak jsem zpět od dr.a dopadlo to tak jak jsem v tajnu duši doufala, vzhledem k tomu, že jsem těhule, tak můžu začít postupně vařené brambory např.s mrkví a kuřecím masem, tvaroh, jogurty....atd(ale z nízkým obsahem tuku). prostě taková dietka, ale samozřejmě až do konce těhu se vyhýbat smaženým jídlům.
Prý by mě to už nemělo zlobit, ale stát se to může...a to se už potom řeší operací, ale teď by mě to prostě dr.nedovolila, takže se musím hlídat.
Se docela i těším, až si udělám dneska vařený brambory a do toho mrkev, konečně nějaké jídlo a né piškoty jenom s čajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ohledně toho pití nic moc neříkala, akorát co vím, tak že si můžu udělat sirup s vodou a ty pramenitý vody...no nevím, mám z nich nějak strach. Když jsem byla v těch Jižních Čechách, tak jsem pila neperlivou vodu, ale ochucenou-myslím, že to byla Bezinka a nebo ta Mateřídouška :confounded:

Leni, Jj... moc se mi ulevilo, že malá byla v pořádku. Fakt jsem myslela, že potrácím :pensive: Uff, ještě že je to už za mnou a malá je fakt v pořádku.
Koukám, že se ti malej také nechce otočit, no snad ho nějak přemluvíš a nebo se umoudří a otočí se ti.

Kočky (Pavli a Katy), držím palce!!!!!

Tak se mějte všechny moc pěkně a já si jdu pomalu vařit oběd :grinning: a chroupat mrkev..
5. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojte, teda Luci, to byl zážitek!!!! Si to vůbec nedokážu představit. Si musela mít děsnej strach!!! Hlavně že to všechno tak dobře dopadlo a že je malá v pořádku!!! Hlavně se drž a pěkně dodržuj dietu.
Mě tohle nikdy v těhu neudělalo. Zvracela jsem za celý těhotenství jen 3x, ale bez křečí. A to jsem si dala několikrát i smažený a i ten plísňovej sýr ... někdy mám na něj hroznou chuť!!! :sweat_smile:
Teri, pokojíček nádherně prokoukl a ta bordura vypadá super!!! My byli včera v Ikei, tak jsme tam zas nechali hromadu peněz, potřebovala jsem ještě nějaké věci pro malou - světlo do pokojíčku, lampičku (koukala jsem Teri, že máte taky hvězdičku z Ikei, že jo? my máme tu berušku), lampičku do ložnice na noční kojení, nějaký prostěradla, chránič na matraci, ručníky apod. Přítel koupil malé plyšovej kopačák :slight_smile: ale je super, taky se mi moc líbí, ještě večer jsme tu s ním chvilku blbli :grinning:
Taky jsme se stavili v tescu, tak jsem koupila i 3 balíky plenek a 4 balíky ubrousků (měli je tam zrovna ve slevě). Domů jsem přijela úplně mrtvá. Je to docela náročný, to celoodpolední chození po nákupech. Na procházce vydržím docela dlouho, ale v těch obchodech, kde člověk chodí hrozně pomalu a pořád se u něčeho zastavuje a někomu se vyhýbá, to je fakt náročný!!!
Katy, Paaaji, přeju na zítra hodně sil a hlavně ať jde všechno co nejrychleji a co nejsnadněji!!! Držím pěsti!!! :wink:
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji, dopoledne to vypadalo na déšť ,ale teď tam krásně svítí sluníčko, tak jsem dala zapnout pračku s oblečkama... snad to uschne.

Luci, to je dobře, že je Ti už líp a kontrola u dr. dopadla dobře... já teda nevím, ale mně prohání i jogurt, tak to chce asi vyzkoušet. Tou mrkví, kuřecím masem nebo i slabým kuřecím vývarem s rýží nic nezkazíš. Hlavně fakt nic moc tučnýho, ale uvidíš, co Ti sedne.

Teri, pokojíček je fakt krásnej, určitě se malé bude líbit, ta bordura kolem nad tou žlutou barvou je super... fakt moc pěkný, povedlo se. :wink:

Páji, takže jste taky nakupovali... to penízky jen lítají, co? A s těma obchoďákama máš pravdu, je to fakt děs, mně se tam kolikrát udělá šoufl, jak mi normálně nebývá, ale až teď ke konci, že se mi zatmí před očima, začne se mi motat hlava, není si kam sednout, najednou jak kdybych nemohla dýchat... fakt to není nic pro těhulky takový nakupování, ale někdy není zbytí... Ten plyšovej kopačák jsme taky viděli, chtěla jsem ho vzít, ale MM nevím proč něchtěl, stejně ho pořídím. :grinning: A lampičku z Ikei máme taky, tu stejnou co Terka, tu hvězdičku. :slight_smile:

Páji, moc na Tebe od rána myslím, ať dopadneš dneska dobře a zítra taky proběhne vše na jedničku...
Katy, taky na Tebe myslím!!!

Jo, a dneska jsem si zavolala dětské dr., tak tohle už mám taky vyřešený, super. Po porodu se mám ozvat. :slight_smile:

Krásnej den kočky, zítra se uvidíme na srazíku, snad bude pěkný počásko...

Pááá, krásnej den, všechny zdravím!
5. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Děkuji za chválu pokojíčku, nám se líbí moc:slight_smile:
Já už mám skoro všechno nakoupený, už jen nějaký drobnosti...

Taky držím holkám na zítra pěsti!!! :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj holky,
tak jak jsem dneska dopadla... Jiná porodnice, jiný přístup. Absolutně nechápu. Po dnešním měření má malej mnohem míň, než mu naměřili min. týden. Tak něco mezi 2800 a 2900. To je docela rozdíl... Na konec 38 tt se jim to zdá pro změnu málo, takže ho chtějí nechat "dorůst", aby měl aspoň ty 3 kila. Takže nebudou tento týden vyvolávat porod, ani mě posílat na císaře. Nechali mě doma, mám se šetřit, víc JÍST a další (snad definitivě poslední) kontrola v pondělí. To už se definitivně dohodne termín porodu a co se mnou dál.
Doktorka zhodnotila, že je moje tělo nachystaný na přirozený porod + malej má na KP docela dobrou polohu - sedí zadečkem přímo na porodní cestě. Teoreticky je možný, že do toho pondělí porodním spontálním porodem úplně sama.
Jsem ze všeho docela unavená. Chtěla jsem to už mít za sebou, psychicky jsem se připravila na to, že jdu zítra rodit, teď musím zase další týden čekat. :confounded:

Katy, moc na tebe myslím, však víš...
5. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.