• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
paaji, to je hrůza, že ti každej řekne něco jinýho... na tak snad ti ten týden rychle uteče, ať na to furt nemusíš myslet...
5. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Leni, díky, ale i tak je toho děsně málo co člověk může a já jsem ke všemu těhule, takže budu muset ještě vyzvědět další informace od nějakého jiného dr.nebo se asi zblázním.
Hledala jsem na internetu co tak můžu a co ne a na každé stránce píší něco jiného + i nějaká ta hladovka, což u mě prostě teď nehrozí :confounded: takže jsem z toho docela zoufalá, ale mluvila jsem o tom s manžou a ten mi s tím pomůže. Nemůžu pořád jenom jíst brambory, rýži, těstoviny a kuřecí maso s mrkví až do porodu :unamused:
A co se týče jogurtů, tak nejlepší jsou zatím bílé-aspoň co jsem si tak pozjišťovala v obchodě.

Pavli, takže musíš čekat do příštího týdne co a jak? To už není ani normální ten jejich přístup... vůbec nechápu, jak ti mohli v Bohunicích říct víc, když malej má o něco míň než by třeba měl mít :confused: to je fakt na palicu, akorát jsi s toho potom vynervovaná, protože se už jak po psychické stránce tak i normální připravuješ na to všechno kolem a oni ti řeknou, že ještě počkáte.
Ale tak snad vědí co dělají, na tom Obilňáku nejsou špatní... takže ti budu moc držet palečky, aby jsi to všechno zvládla a měla to co nejdřív za sebou!!!!!!!!

Kačka by na to měla jít už zítra, že?
5. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Luci a proč bys měla držet dietu až do porodu? Myslela jsem, že to bylo tím jídlem, prostě smažený, mastný... že až se dáš do pořádku, najedeš zas na normální stravu, ne? Teda samo co nejmíň smaženýho, ale ono smažený doma a v hospodě je sakra rozdíl...
5. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Eri, mám to tak řečený i napsané v průkajdě, že s tím mám prostě problém, ke všemu mi tam " prý " našel dva kamínky o velikosti 2-3mm :confounded: a po porodu se to většinou ustálí a když ne, tak to jde prostě ven. Tím jídlem to bylo určitě, ale nevím, jestli by jsi to riskovala být na mém místě, že tě to chytne znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt to nebyl příjemný pocit, hlavně když jsi těhule a nevíš co se děje.
Žádná kontrola atd.mě nečeká-což jsem si myslela, že mě pošle dr.aspoň na sono ať se teda ví co a jak, takže se nedá nic dělat, pokud mi to teda dr.nepovolí sama od sebe, což nevím jestli by si mě vzala na triko :confused:

Je to těžké vysvětlovat, když sama nevím jak to teda vlastně je, když ti každej řekne něco jiného. Potom si připadnu opravdu jako hňup, který se jich vyptává pořád dokola a nic o tom pořádně neví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Počkej, to máš jako nějaký problém se žlučníkerm? Jsem asi nějak přehlídla...
5. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci, nemáš to jednoduchý holka, pořád něco ... to asi abys to těhotenství neměla "moc" jednoduchý co? :wink: Ale bude dobře, uvidíš

Paaaji, teda si to "užíváš" holky, já už bych měla fedry, mě v porodce naměřili 2x naprosto rozdílnou váhu, jeden doktor 3,60 to jsem myslela, že mě odvezou, moje děti žádný tak velký nebylo a druhej doktor naměřil 3,060 kg ...a to byla téměř Markétčina porodní váha. Dívala jsem se, jak to tím ultrazvukem měří. Jeden doktor měřil obvod hlavičky po vnějším obvodu a druhej po vnitřním, a ten vnitřní byl spávně nakonec, a dělalo to rozdíl půl kila, docela mazec, mě pěkně vyděsili teda. .... snaž se být v klidu Pavli, bude to dobrý, uvidíš, zvlášť když je malej dobře nachystanej, nakonec možná ani nepoznáš rozdíl, jestli rodíš klasickou polohu nebo KP.... budu moc držet palce ...... a zítra Katce, ty jo, strašně to uteklo holky, a už budete mít mimča, to je nářez!
5. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Eri, psala jsem to, jak mě odvezla rychlá s podezřením... krevní testy dopadli sice dobře, ale ten záchvat jsem prostě měla, takže mám nasazenou dietu a musím se hlídat, aby mě znovu ten žlučník nechytnul :unamused: nikdy jsem s tím problémy neměla až prostě teď, jak jsme byli na ten víkend pryč.

Marti, asi jo... kdybych to věděla, tak do toho nejdu :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jinak v průkajdě to mám napsané z dnešní kontroly u obvoďačky... napsala mi to tam.
5. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Aha, jsem to nějak nepostřehla, tak to jo... Na žlučník bacha...
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer...

Páji, týjo, takže ještě budeš holka čekat, že naměřili mimčo menší než v Bohunicích, tak to je něco. Drž se, on i ten týden hrozně rychle uteče. Super je, že je mimčo v pořádku a že hezky "sedí" zadečkem, že tam nemá nožky, snad mu to vydrží. Určitě si Tě dr. budou hlídat, aby bylo vše v pořádku a kdyby bylo potřeba, císaře Ti určitě udělají. Moc moc držím palce, aby to fakt vše dopadlo dobře. Ty se aspoň pořádně uzdravíš, TM taky a budete oba na porod fit, hlavně Ty... :wink: Tak fakt už jen odpočívej...

Katy, tfuj tfuj tfuj, hodně štěstí na zítřek!!! Budeme netrpělivě čekat na zprávičku, ať jde vše jako po másle a bez komplikací!!!! Moc na Tebe myslíme!!! :wink:

Luci, je to blbý, ale snad se najdou jídla, co Ti nebudou dělat zle, s tím jogurtem jsem myslela teď nejbližší dny, jinak samozřejmě jasně, že je budeš jíst. A bílý jsou fakt lepší.
Snad už Tě takovej záchvat nepotká, žlučník je svinstvo... hlavně už asi ani žádný papriky, ty taky docela dráždí žaludek... všechno fakt pořádně promyslet, než to člověk dá do pusy, co? Tak ať to s TM zvládáte... :wink:

Tak jsem dodělala pár skleniček jablkového kompotu, mňáám... :slight_smile: A jdu si dát nožky hore.

Krásný pohodový večer, zítra budu asi až odpoledne...

Páá kočky!
5. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Teda Paaji, to jsou zprávy.... Já se ale vůbec nedivím, mně moje Dr. na obilňáku taky říkala, že budu mít drobný mimi a pak vylezl takovej macík:slight_smile: Ten odhad porodní váhy je opravdu jen odhad .... Buď ráda, aspoň bude mimís ještě s tebou, kde je mu nejlíp:slight_smile:
Kačce na zítřek přeju spoustu sil!!!!!!
Luci žlučník je pěkná sviňa, já mám pocit, že člověk se pořádně nenaní ani v těhotenství ani při kojení. Tak mám ráda luštěniny a můžu si o nich nechat jen zdát.... :slight_smile:

Leni, já zítra do Vyškova Nedorazím, máme s M kontrolu u Dr. v 14.30, ale ve čtvrtek bych se šla projít ve Slavkově, to bych přijela, v kolik se ti to hodí??
5. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Leni, Jj... manža mi pomůže, už jsme byli ve Vyškově v Kauflandu nakoupit pár věcí pro mě, samozřejmě manža všechno kontroloval, co to obsahuje, kolik je tam tuku atd. mám koupenou i tu děsně drahou Floru-pro Activ a teď baštím na večeři sušené chlebíky se šunkou, která má málo tuku atd.prostě to můžu já a nemělo by mě to podráždit, takže uvidíme.
Koupila jsem si v lékárně i dětskou kaši od Hame, co můžou miminka od 4měsíců :slight_smile:, nějaké ovoce (banány, jablka a pomeranč), přesnídávky atd. takže mám většinou takové ty věci, které se dávají i miminkám a hlavně bez tuku atd.
Ještě že toho manžu mám :dizzy_face:

Pěkný večer vám všem, zítra nakouknu :wink:
5. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Verčo, ahoj kočko..

Ty máš také z něčím problém? Nevím, jestli jsi to tady už někdy psala, ale já to nepostřehla :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci, mám problémy s močákem :slight_smile: :slight_smile: Ale už jsem zažila pár žlučníkových kolik dřív a to je fakt síla....
Dneska jsem slaměná vdova, MM jel na služebku do Prahy. Mam tady mamku,ale za chvilu jede domů, tak snad to s matýšem zvládneme:slight_smile:
Dobrou
5. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Paji to je mazec, to musí být teda dobrý nervy. Mě nikdo na konci těhu mimčo neměřil a nevážil a jsem ráda, protože to zbytečně stresuje, když jsem přijela do porodky, řekla mi sestra, vy budete mít, ale velký dítě víte to a pak se narodila Vikinka 47 cm a 3080 g, debilci, takže tak.

Já mám zase bolení břicha, nevím jestli se chystá mrcha nebo jsou to vaječníky, ve středu jdu na gyndu, tak jsem zvědavá co to je, ale bolí to jak prase.

Vikinečka je nějaká nachcípaná, chuderka, v noci jsme ji 4x odsávali čumáček odsavačkou na vysavač, bylo mi jí fakt líto.
5. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Veru ahojky! Škoda, že nedorazíte, ale v ten čtvrtek klidně dojeďte, ráda vás uvidím. Je mi úplně jedno kdy, ale viděla bych to spíš někdy po obědě, třeba ve dvanáct, v jednu... záleží jak vy máte režim, já si oběd ohřeju kdykoli. :wink: Tak ať zvládnete pohodovou noc kočko... :wink: Drž se.

Luci, ty suchary jsou dobrý (teda mně chutnají) a někdy si je dávám i místo pečiva, přijde mi to někdy lepší. A bílý pečivo skoro nejím, rohlíky už mi ani nechutnají, nějak jsem si odvykla jím spíš celozrnný nebo ty suchary.

Mějte se fajně, dobrou dobrou!
5. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zuzi ahojky... jejda, vy jste nachlazení... :frowning2: To mě mrzí, snad bude líp... a Tebe bolí břicho, to taky nic moc... záda už Tě přestaly, nebo bolí pořád? Tak ať jste brzo fit!!!
5. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Leni no záda mě furt bolí, chodím na rehabku, tak uvidíme.
5. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, jaký byl sraz? Omlouvám se, že jsme nedorazila, chtěla jsem Vám sem napsat už ráno, ale koník nějak nefungoval. Včera večer jsem měla trošku zvýšenou teplotu a vrátila se mi rýma, tak jsem raději zůstala doma, nechtěla jsem nakazit vaše prcky ...
6. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj kočky, tak už jsu doma, byla jsem ještě u taťky a ten mě vzal na malej výlet mrknout se na baráček, co by chtěli s přítelkou kupovat, tak jsme se projeli. Teď si dám nožky nahoru a budu odpočívat a počkám až MM dorazí taky od rodičů.
Srazík byl moc fajn, sešlo se nás tam fakt hodně, sedm maminek s dítkama a dvě těhulky... :slight_smile: Pokud teda počítám dobře. Jak stáhnu fotky, dám je na FB a nějakou vložím asi i do albíčka sem, dlouho se tam žádná nedávala. Bylo fajn počasí, to posezení na těch dřevěných lavicích u stolů nemělo chybu. Ani jsem si neuvědomila, že to tam je. :slight_smile:
Uvidím, jestli se ještě s váma sejdu, pokud by bylo hezky a mně by nějak extra nebolely záda, tak moc ráda, ale na nějaký delší chození to už asi nevidím.

Páji, škoda, že jsi nemohla dorazit, hlavně, abys byla brzo fit a nachlazení ustoupilo... :wink:

Dneska moc držím palce Kačce, snad to bude mít kočka brzo za sebou a bez nějakých větších potíží...

Mějte se krásně, všechny moooc zdravím, snad jste všechny v pořádku dojely a došly domů... :wink:
6. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojte holky, srazík super, jsem byla až do konce tentokrát.
Pavli, škoda, že tě sklátila nemoc, jsem se s tebou moc chtěla vidět ... koupily jsme si kafčo sebou a seděli jsme v parku za bazénem u Bombastiku, je tam krytá zahrádka, bylo to parádní ...
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak koňas už jede, to je super... chtěla jsem se také omluvit z dnešního srazíku, ale nebylo mi moc dobře.
Snad na mě něco kromě " manžela " neleze.
Myslela jsem, že budou nějaké zprávy od Katky a zatím nic, snad to probíhá tak jak má :wink: moc na ni myslím!!
6. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak, já jsem po první " večeři " dala jsem si tvaroh s troškou cukru a teda nic moc, mno jo no..to je tak, když je člověk rozmlsaný :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky!

Srazík vypadá úspěšně :slight_smile:

Ty jo, my dnes zas udělali v Ikee tržby:grinning: PC stolek, TV stolek, křesílko... :grinning: Jsme reklama na Ikeu:grinning:

U Dr. dobré, říkal, že všechno v pořádku, na monitoru jsem ležela asi 10 minut, pěkně se mi u toho relaxovalo:grinning: Podle UTZ má malá skoro 3kg, tak jsem zvědavá... Já jsem nepřibrala skoro nic... No a mám streptokoka, takže u porodu dostanu antibiotika..
6. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky, nevíte něco o Katy?
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky, přidala jsem nějaký soukr fotečky do alba, tak koukněte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3371827&vReferer=

Luci, o Katce zatím nic nevím .... její švíca dá zprávu, pokud se už něco bude rýsovat :wink: on je to běh na dlouhou trať, tak snad zvládá, myslíme na ni všichni !
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Hoja vespolek, čekám až mi dozrajou na farmě ostužiny tak sem hodím nějaký písmo :grinning:

Srazík dneska super a v hojném počtu :wink: , fotky mslím mluví za vše, jen teda musíme pořešit nějak tu zimu, kde se budem slízat :wink: . Holky co marodíte, dejte se brzo do kupy :wink: , Pavli škoda že si nedorazila, ale už je potřeba na sebe dávat pozor, Lucka to samý :wink:

Mosím se pochlubit, v neděli se nám narodil synoveček, dneska odpo jsme se na něj byli podívat v porodce, byl tak strááááááášně malinkatej a hezounkej, no pěkně to se mnou hormonálně zamávalo :grinning: ještě že máme dnes s MM tichou domácnost jinak už zaděláváme Matýskovi na sestřičku. V porodnici teda liduprázdno, švagrová sama na pokoji, sem úplně čučela :astonished: .

Katulce držím všechny palce ( i Maťulka ve spánku) ať brzy ten krásnej uzlíček u sebe.

Jinak u nás nic moc novýho, Maťulka nám roste, už je takovej dlouhje, ani chovat už se to dítě nědá :grinning: a je ho všude plno.
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hani, asi o vánocích a začátkem ledna nikdo děti nedělal, proto prázdná porodka !!!
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Marti za to loni porodnice pukala ve švech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hani, tak tak ....

Holky, psala jsem sestře od Katky, tak Katce dělali dneska ten zátěžový test, vyšel prý pěkně, tak prý uvidí, jak na tom bude ráno a začnou jí to vyvolávat. Prý si myslejí, že by měla zítra porodit. ... tak držme palce, ať je to všechno v pořádku a Katka to má brzy za sebou ...
6. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.