• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky, včera mi to tady nešlo. Tak se jdu kouknout zda tu máme nějaké nové mimča a zatím nic. Já už druhý den ležím v postely a potím se a potím jak je mi blbě, průdušky mi pěkně chrčí a z nosa už mám bambulu :unamused:

Ke všemu nám blbě vyšla cukrovka takže za týden jdem do dia poradny tak jsme zvědavá zda budeme moct vůbec něco jíst :unamused:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem Kaččina švica. Vidím, že o včerejšku už vás Marta informovala. :wink:
Přes noc se jí krásně nachystaly porodní cesty, takže dneska v půl osmé jí to začali vyvolávat. Poslední zprávy mám asi kolem půl deváté, že má kontrakce po 5 minutách a šla akorát na klystýr. Manžel už je tam s ní. Všechno to zatím vypadá dobře, tak doufejme, že už brzo budu TETA! :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Jééé, moc držím pěsti!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Jé takže už se nám rodí, super :wink:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji...
Marti, díky za zprávičky! A Kaččiné švici taky díky za zprávičku, to je super, že už má kontrakce a rodí.... tak moc moc držím palce, aby šlo všechno jako po másle...
Moc na Kačku myslím. Dneska do Bohunic jedu na kurz o kojení, ale jedu do šestýho patra na novorozenecký, v 13.hod to začíná, tak to tam ještě asi nebude...
BUdem rády, když nám prosím napíšeš, jestli už je malá na světě nebo ne, díky... :wink:

Míšo, jejda, takže jseš marod, to mě mrzí... :frowning2: To chce si koupit nějakej sirup na odkašlávání, mně hrozně pomohl ten homeopatickej sirup Stodal, když už nic jinýho nezabíralo, čaje s medem a asi to vyležet... ať je brzo líp!
A s tou cukrovkou mě to mrzí, to je pech... :frowning2: Tak snad to nebude tak vážný a nebudeš mít nějakou přísnou dietu...

Hani, to je super, že jste se byli na malýho podívat, věřím, že s Tebou hormony zacvičily... a určitě sourozeneček brzo bude... :slight_smile: :slight_smile:
Snad u vás brzo tichá domácnost skončí... :wink:

Teri, týjo, malá už má skoro 3 kg, to je super... a nechápu jak je možný, že jsi skoro nic nepřibrala, to je super! :wink:
Já mám +15kg... :confounded: Ale nějak se to zastavilo, uvidíme, jak to bude pokračovat... kdyby to tak chtělo zůstat, vůbec bych se nezlobila. Teď vážím stejně jako MM... :confounded:
S tím streptokokem je to blbý, ale hlavně, že se na to přišlo a ATB pomůžou.
A vidím, že nákup v Ikea teda ve velkým... :grinning:

Jo, a dneska si chci jít do lékárny koupit maliníkovej čaj, popíjíte ho některá, která máte před porodem? Dá se sehnat samotnej maliník, nebo se to prodává ještě s přísadou něčeho, nevíte?

Kočky, krásnej pohodovej den přeji, mějte se fajně!
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
LEni já mám doma maliník pila jsme ho i před těhu a mám ho sypanej bez žadné přísady, takže až se to bude blížit tak do něho zase půjdu :wink:
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Míšo, díky... zeptám se na nádraží v Brně v lékárně, snad ho seženu a večer si ho už udělám. :slight_smile:
Jdu se pomalu chystat, tak páá!
7. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,

jéééééé, koukám, že Kačce už to začíná, takže ji moc držím palečky a ať všechno probíhá tak jak má :dizzy_face:
Snad tady budeme mít brzo napsané další zprávičky.

Míšo, ty jsi nemocná..to počasí je fakt hrozný a to říkají, že se to od zítřka má pěkně pokazit, takže jsem na to zvědavá. Ke všemu čtu, že ti vyšla blbě cukrovka, tak snad to nebude tak hrozný a nebdeš na nějaké přísné dietě.

Já jsem sama na dietě a řeknu ti, žádná sláva :confounded: včera mi z toho jídla bylo už blbě... co by za to člověk dal, kdyby si mohl vzít normální chleba se Smetanitem a k tomu rajče a nemusel by se hlídat, co vaří atd. mám takovou chuť i na bábovku, ale nevím jestli ji můžu.. je to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V Pátek jdeme s manžou do Bohunic na ten kontrolní UTZ a ještě máme v dětské kardio, tak snad to dopadne dobře.

Pěkný den, holky!!!!
7. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jééé, držím Kačce moc pěsti!!! Snad to bude mít rychle za sebou!
Miši a máš moc překročené hodnoty u té cukrovky? Prý když jsou ty hodnoty jen lehce zvýšený nebo kousek nad hranicí, tak ta dieta nění nijak tvrdá a je to v pohodě :wink:
Leni, co vím, tak se dá koupit i jen čistej maliník. Já si jej ale asi kupovat nebudu ...
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte, tak vidím, že tu bude brzy další mimi, jen tak dál!!! Snad to bude mít brzo za sebou, třeba už ted chová mimi ...
Lenajasek kurz kojení???Musíš mi pak napsat, co vás tam učili, docela by mě to zajímalo. Kdyžteak bych při druhým do toho kurzu taky šla. Přijde mi, že po porodu to ty sestra nedostatečně učí.Nevěnují se člověku tak dlouho, dokud to není v pohodě. Na druhé straně chápu, že toho mají moc. no.

My byli včerapíchat naušnice, i s MM, musel tam být s ní, já jsem na to neměla, už dvě noci před tím jsem nemohla spát a holky, je to pohodička! Su ráda, že jsem to nechala pichnout a ne nastřelit, už to máme vše za sebou a má krásný naušničky. Řvala při pichání (já v čekárně taky, jak jsem to slyšela) a asi 5 min po tom, pak usla, než jsme došli do auta, za cca 10 min se vzbudila a smála se na celé kolo!!!!!
Večer jsem jí to promazala a točila s naušničkama a na to nic neříkala, dnes ráno taky a v poho. A v noci spala jako vždy na boku, takže na naušnici a v pohodě. Dělala jsem z toho zbytečnou kovbojku. :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky,
pořád na Kačku myslím. Ještě, že má ségru, která nám to tady hezky poreferuje :slight_smile: Čekám na SMS, až bude malá na světě :slight_smile: Kontrakce po 5 minutách, tak to už bude malá fakt za chvilku na světě :slight_smile:
Mě je od toho pondělí nějak divně, od včera mi zřejmě začala odcházet hlenová zátka (aspoň podle toho, co jsem četla, by to ta zátka mohla být...), takže myslím, že budu rodit i bez vyvolávání a císaře dřív, než v pondělí. Kontrakce zatím nemám, ale psychicky se na ně připravuju...

Leni, ten kurz se mi moc líbil, myslím, že budeš spokojená. Většinu věcí jsem si psala, ale dostala jsem i brožurku o kojení a snad všechno nezapomenu...

Teri, ty máš toho streptokoka? Mě dělali stěry teprve v pondělí, tak jsem zvědavá, co z toho bude...

Míšo, vy máte pech. Doufám, že ta cukrovka nebude moc silná a nehrozí žádná velká dieta. :wink:

Lili, Elence určitě naušničky sluší a je z ní ještě hezčí holčička, než byla :slight_smile: Super, že to tak snáší :wink:
7. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak jdu s dalšíma zprávama. Kačka se bohužel zatím moc neotvírá. :unamused: Doktor má za ní přijít zase v jednu hodinu a uvidí jak to půjde dál. Naposledy jí řekl, že se to může protáhnout až do noci nebo do zítřka. :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jé, tak snad Kačka nebude mos trpět a začne se otvírat...

Paaji, tak uvidíš, ale snad toho streptokoka nemáš:slight_smile: A jsem zvědavá, kdy teda budeš rodit:slight_smile:
Leni, maliník jsem si koupila sypanej ve zdravé výživě za 16 Kč krabičku:grinning: Piju zatím 2x denně malej hrnek...je to docela dobrý, ale nějak se na to neupínám, že to pomůže :wink:
7. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jdu nakouknout, jestli už drží Kačka v náručí uzlíček a ono nic... chuděrka, snad to nebude trvat tak dlouho :frowning2:

Akorát jsem si myslela, že už to bude mít za chvilku za sebou, když má kontrakce po 5ti minutách a nachystali se ji přes noc krásně porodní cesty.
Moc na ni myslím!!!!!!!

Eri, tobě se to už taky pěkně krátí :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Chudák Kačka, snad ji nebudou moc trápit a rychle se jí ten poror rozběhne...

Teri, no já jsem sama docela zvědavá, kdy začnu fakt rodit. :sunglasses: Jsem z toho docela vyděšená.
7. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak Kačce už píchli plodovou vodu, tak už by to nemělo dlouho trvat. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Paji, uvidíš... vůbec se nestrachuj, vím, že se mi to povídá, já budu stejně vyklepaná jako vy, i když už to bude po druhé :sweat_smile: ale někdo má porod dlouhý a někdo má miminko po chvilce u sebe.
Co je tak na tom nejhorší jsou ty bolesti, které ti můžou vystřelovat i do zad a nikdo s tím prakticky nic neudělá, protože to k tomu prostě patří, ale i tak to všechno stojí za ten uzlíček, který se potom narodí :dizzy_face:

Budu na vás holky moc myslet!!!!!!!!!
Teď odrodí Kačka, potom ty Pajii, pak Erinka, Paja.o ..... a potom mišička a já :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jóóóó, málem bych zapomněla na Radušku :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
a na Lenajaska
7. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj, ta mi dá, až to bude číst :grinning: :grinning:

Holky, moc se omlouvám :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak jsme zpátky z poradny. Markétka váží 8500 g a měří 74 cm. Měla jsem trochu obavy, že neleze pořádně, ale dostaly jsme pochvalu i za stoupání a ťapání, baštění téměř všeho a chození na nočník. Malá tam pořád něco "žvatlala", a furt pápá, tytyty, táááák jsem veliká ... jsme se musely smát, jak toho nechtěla nechat.

Na Katku moc myslím, asi jí teď fakt není nejlíp, jsou to krušné chvíle, než přijde mimčo na svět .... už aby dostala tu "sladkou odměnu" , ta fakt stojí za to ... už aby to bylo!
7. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, jdu kuknout, co Kačka.... No držím palce, ať to má rychle za sebou a netrpí.... Ježiš, úplně se mě vybavuje ten můj porod :sweat_smile:

Marti, vidíš, Markétka je přece šikovná holka :wink: My jdem k dr v pátek...
7. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak jsem teď mluvila s Kačenkou. Nechala si dát epidurál, tak je jí teď dobře. :slight_smile: Píchli jí kapačku s oxytocinem, aby se začala otevírat. Kolem třetí hodiny má za ní zase přijít doktor, tak uvidíme.
7. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Luci, to je dobře, že si nechala dát epidurál, aspoň si odpočine a nebude se tam trápit, když se ještě ani nic moc neděje ...
7. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mám dojem, že jak se to vyvolává, tak je s tím otvíráním problém, já měla to samé, ale nemusí to být pravidlo, že jo ...
7. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Marti,
promiň, že moc nereaguju na SMSky. Jsem dnes úplně hotová, od rána se celá klepu. I psát na klávesnici mi dělá problém. :grinning: Takhle nervózní jsem nebyla, ani když jsem rodila já. :grinning:

Jinak Naty říká, že už se na miminko těší. Pořád vykládá, jak ji budeme chovat, zpívat písničky..... Ale kdo ví, jak to bude. Podle mě si to vůůůůbec nedovede představit. :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luci, já si to myslela, že to nějak tak je ... když se klepu já, tak co teprve ty ... ještě to mám v živé paměti co se dělo se mnou, tak to beru dost osobně ... si říkám jestli je horší být tam a rodit, nebo být doma a nevědět co dělat, když nemůžeš pomoct ... no hrozný .... pak si dej aspoň panáka, ať odbouráš stres, až bude malá na světě, ať je zdravá !!!!
7. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Luci, pravděpodobně pojedem sekat trávu na chatu, jak dojede Luboš z práce. Prosím tě, kdyby se něco dělo, tak mi napiš sms, nebudu na netu ... až leda večer ... a do té doby se asi zblázním :grinning: ale s tím epidurálem by aspoň Katka měla být klidnější. Mě připadá, že ty bolesti člověka fakt rozptylujou a nemůže se soustředit na dýchání a na nic, to je hrozný ....
7. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jasný, Marti. Písnu ti, neboj. :wink:
Jdu se konečně naobědvat, ať mi není blbě z hladu.
7. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Luci, my taky teprve obědváme ... jsem vařila až po té poradně :grinning:
7. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.