• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, jestli budeš ještě s Katy mluvit, tak že na ni moc myslím. Nechci jí zbytečně psát a otravovat ji.
Ještě, že už má epidurál. Já bez něj nechci rodit ani omylem.

Zrovna jsem mluvila s tou svojí známou, fakt mi odešla zátka a pomalu začínám rodit.... Ale říkala, že by to u mě mohlo trvat ještě tak 2 dny a nemám zbytečně jezdit do porodnice, abych tam nemusela zbytečně ležet a stresovat se. Takže následuju hned po Kačce... :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Paaaji, tak fakt zátka .... fakt to trvá ještě pak dlouho, tak až se přidají další příznaky, tak teprve potom do porodky, oni by si tě tam nechali a fakt je to nepříjemný být tam několik dní
7. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Páji,
vyřídím. :wink:
Tak za chvilku tu budou holky držet palečky tobě. :slight_smile: Hlenová zátka opravdu odchází dost dopředu (mojí kamošce dokonce odešla týden před porodem), takže buď zatím v klidu. A k tomu streptokokovi, jak jsi tu předtím psala - já jsem na něj měla test taky pozitivní. Ale nic to neznamená. Jen ti při porodu napíchnou kapačku s antibiotikama, aby jak bude vycházet miminko, tak se nějak nenakazilo. Podle toho, co mi tenkrát doktor říkal, tak je to dnes úplně běžný a pozitivní test má snad každá třetí maminka. :wink:
7. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak Kačka už se začala trochu otvírat - teď je na 4 cm. Tak snad už to teď půjde rychleji. Ještě že má ten epidurál.
7. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj moje jmenovkyně, Luci, jestli ji budeš psát a nebo s ní mluvit, tak ži ji také moc zdravím a moc na ni myslím!
Ještě že si dala píchnout ten epidurál, aspoň si od těch bolestí odpočne atd. sama jsem ho také měla, ale až teda ke konci (ono to tak teda vyšlo)..
Věřím ti, že musíš být nervózní, kdo by nebyl...myslím si, že jsme tady nervózní všechny a moc na ni myslíme.

Pavli, takže to budeš mít také za chvilku za sebou... :slight_smile: a do nemocnice zatím nejezdi, nechali by si tě tam a zbytečně by ses tam stresovala.
7. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Katy už se otvíra, to je dobře, kéž už by to šlo rychle a měly to obě brzo za sebou ...
Paaaji, jak jsi poznala tu hlenovou zátku? Je to rozeznat od běžnýho těhotenskýho výtoku?
7. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsu konečně doma, byli jsme se s MM ještě projít na zahrádku a dali jsme si on pivko a já kofolu, měla jsem na ni dneska chuť. Docela mě to cestování do Brna už zmáhá, a to jsem skoro nikde nebyla... jako po obchodech myslím a celkově ve městě. Ona někdy i ta MHD stačí, vlak a ještě, když je takový teplo, jako dneska...

Kurz kojení, no, byly jsme tam tři, laktační poradkyně mlela se mi zdá pátý přes devátý, jakože skákala od jedné věci k druhé, ale nakonec jsme se dozvěděly vše, co jsme chtěly. Já už předtím viděla vlastně hodinu a půl dlouhý video o kojení, kde se vlastně mluvilo tak nějak souvisle a bylo to víc názorný, to je jasný, takže já si myslím, že když mám za sebou to video plus teď ten kurz, tak snad to kojení zvládneme, aspoň teoreticky. Prakticky se to ukáže až v praxi, že...
Ukazovala tam růžný polohy kojení, jak se má miminko správně přísát, kdy kojit, že nedávat třeba příkrmy z flaštiček s dudlíkama, ale třeba po lžičkách, z kádinky nebo jinak, pokud se k tomu ještě kojí... ukazovla tam polohy i po císaři, vysvětlovala, jak to v porodnici chodí s tím kojením, takže člověk má i trošku představu, jak to bude v té porodce. Seděly jsme na nadstandartu, pokoj pěknej, ale ty peníze co za něj chtějí bych za něj nedala. Takže jsu 100% rozhodnutá jít na klasickej pokoj, kde jsou dvě maminky.
Viděly jsme i prcky na chodbě, jak je maminky převážely někam, šiš to jsou drobečci... :slight_smile: :slight_smile:
Páji, taky jsme dostali DVDčko a pak brožurku co s sebou do porodnice a leták od Medely.

Jak tak čtu, Kačka se moc neotevírala, ale teď to snad už půjde, po tom oxytocinu, super, že má epidurál, tak snad už to nebude moc dlouho trvat, moc na ni myslím, celej den...
Věřím Luci, že jseš nervózní víc jak při svým porodu, to je jasný, sestry se nezapřou... :wink:

Páji, Tobě už teda odešla hlenová zátka, no, tak to už taky pomalu začíná... moc na Tebe myslím, určitě to všechno dopadne dobře, máš spoustu lidí kolem sebe, co na Tebe myslí a to určitě pomůže. :wink:
I Kačce. :wink:

Marti, malá je šikulka, gratuluju. :wink: To žvatlání musí být super. :slight_smile:

Leni, jestli tohle budeš číst, tak zítra s Verčou na procházku nejdu, bo jdu na těhu cvičení, poprvé, tak mě to dá asi docela zabrat, celou dobu jsem necvičila, tak se na procházku moc necítím. Dneska mě navíc trochu bolelo břicho, tak to nechci moc přehánět. O víkendu jedem na chalupu, už naposledy a tam je mi jasný, že sedět moc nebudu, tak to necháme spíš na někdy příště...

Ohledně toho streptokoka, četla jsem ve své chytré knížce o těhotenství, že může být v té pochvě a ženská o tom ani neví, je bez příznaků, on nic sám o sobě nedělá, jen je riziko pro to mimčo, jak se dostává do těch porodních cest. Tak asi fakt nejde o nic jinýho, než že se dají ty atb a je to v pohodě.

Jinak jsem si koupila v lékárně porcovaný sáčky s listem maliníku, tak ho začnu popíjet, asi 2x denně a ke konci možná i víckrát. Myslím že určitě neublíží a kdyby měl aspoň trošku pomoct, proč ne. Taky jsem si dala do jogurtu drcený lněný semínko a docela mi to chutná, tak to taky budu konzumovat.

Nechám PC rozjetý a budu nakukovat, jaké jsou nejnovější zprávičky... :slight_smile: A moc moc držím palce"!!!!! :dizzy_face:

Krásný odpoledne všem kočky! :wink:
7. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Pájo po zátěži mě to vyšlo 8,6 a limit je prý 7,6 tak nevím o kolik je to zvyšený :unamused:
7. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak nesu konečně dobrou zprávu! SILVINKA UŽ JE NA SVĚTĚ. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Narodila se v půl šesté a má 3,07kg. Je krásná po mamince a obě jsou v pořádku! :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
oooobroooovská gartulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snad to Kačka zvládla v rámci možností, snad ten epidurál zabral!

Drobeček, takže šla koncem pánevním? Moc moc moc zdravíčka přeju oběma holkám!!!!!
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Jejda, Silvinka je už na světě!!! To je krásný, tak to Kačce moc gratuluju, věřím, že je krásná po mamince, to je paráda!!!! Tak už Kačka drží svou vytouženou dcerku v náručí... super!!! Krásná zpráva!
Katy, moc moc gratuluju, ať malá krásně prospívá, ať Vám dělá jen a jen radost a ať je ta nejhodnější holčička na světě! :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, díky za zprávičku! :wink:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Jé tak už tu máme mimi, velká gratulace :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
7. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Katy, ty jsi veliká šikulka !! Moc gratuluji ! Mám hroznou radost. :slight_smile: Říkám si, že když si to v pohodě zvládla ty, tak já to snad zvládnu taky... :wink: Snad nebude náš malej o moc větší, než Silvinka, aby tím KP prošel :wink: Nějak mě to dojalo ...
7. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Tak jsem byla venku s Áďou a celou dobu jsem na Káťu myslela a byla nervózní...

No a co tady teď nečtu:

Kačenko, ooooooooooooooooooooooobrovitánská GRATULACE k holčičce, jsi šikulka, že jsi to tak pěkně zvládla.
Také mám ohromnou radost a normálně se mi oči zalily slzama :sweat_smile:
Ještě jednou gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Zítra za Káťou pojedeme, takže všechno vyřídím. :slight_smile: Všem nám spadl obrovskej kámen ze srdce a jsme moc šťastní! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky,

přišla jsem na chvilečku načíhnout a koukám, že už máme další miminko :dizzy_face: No tak to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju oběma holkám moře štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojte holky, celej den nakukuju, jestli už a jupíííí!!!!!
Přejeme moc a moc zdravíčka oběma holkám a Kačenko, seš machr, porodit KP přirozeně, fakt máš můj obdiv!!!

Já musím zaklepat, ale poslední dny jsou úplně úžasný a jsem normálně šťastná - po těch měsících hrůzy je to nádhernej pocit. Je to jako by mi někdo vyměnil dítě, M je hodnej, pořád se směje, hodně pozoruje, objevil si svoji ruku a pořád ji cucá a je spokojenej. Když pláče, tak to není ten hysterickej řev, ale takový kňourání a to je hrozně miloučký:.). Snad už to tak bude napořád
kluci se dokoupali, jdu kojit, Páááá
7. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Veru tak to jsou dneska samé dobré zprávy tak jen tak dál :wink:
7. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Taky GRATULUJU!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Paaaji, taky to zvládneš!!! :slight_smile:

Veru, to je strašně fajn, že už je dobře:slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky taky se přidávám k velké gratulaci. Kači jsi pašák, že jsi Silvinku odrodila přirozenou cestou. :wink:
7. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Blahopřála jsem smskou, ale ještě tady ... .všechno nejlepší do života Silvince, hodně zdravíčka, pohodu a hodné rodiče a Katce obrovskou gratulaci, jak zvládla ten dnešní "boj" :wink:
7. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
To je nádherná zprávička. Kači moc moc moc gratuluju!!!!!!!! Silvinka musí být úžasná! Mě to úplně dojalo! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Leni, to drcený lněný semínko je výborný i na namazaným chlebu :wink: Já ho hodně snídám, zajilu si jemný ovesný vločky s tím semínkem, slunečnicí, sezamen, rozinkama, ořechama..... přiměřeně vařící vovou a nechám odstát pod pokličkou, zakápnu sezamovým olejem a dobré je do toho nastrouhané jabko, případně trochu jogurtu:slight_smile: Výborná, sytá zdravá snídaně:wink:
8. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Kačenko veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Paji mě začali kousky hl. zátky ocházet asi 14 dní před porodem a celej zbytek až když jsme přijeli do porodnice.

Veru to je báječné, že už je všechno super a bude ještě líp :dizzy_face:
8. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj, páni, to byla docela rychlost! Oooooobr gratulace Kačence a Silvince, jsou holky šikovný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak teď ty, Paji, ať to máš taky rychle :wink:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky, od včera žádná velká změna. Kontrakce zatím nikde, akorát jsem hrozně unavená. Jsem jak mrtvolka v posledním tažení...
Zuzi, ani mi neříkej, že ti zátka odcházela už 14 dní před porodem...Pokud do pondělí neporodím sama, tak už mě fakt čeká vyvolávačka nebo císař. :confounded:
Veru, super zprávičky, šťastná maminko :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
paaaaji, třeba se to ještě rozjede!! Každopádně ti přeju rychlý a pohodový porod:slight_smile: A nádherný zdravý miminko :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Veru, super zprávy, konečně je všechno jak má být !!!
8. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.