• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Přeju pěknej den! :slight_smile:
Za chvilku za holkama vyrážíme. Všechny vaše pozdravy vyřídím a určitě přivezu i nějakou fotečku. :wink:
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Luci, zrovna jsem ti chtěla napsat, ať je obě vyfotíš, jak jim to sluší ... a moc pozdravuj!
8. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Neboj, Marti. :wink: Já už jsem malou teda viděla, švára včera donesl foťák, co měl s sebou. Ale zase si ho odnesl. Silvinka je slaďoučká a řekla bych celej tatínek, jen vlásky má černý. :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný slunečný den přeji!
Luci, moc Kačku a Silvinku pozdravuj, ať se jim daří fajně! A na fotečky se moc těšíme... :slight_smile:

Veru, mám z vás kočko obrovskou radost, to jsou krásný zprávy, že si konečně malýho užíváš a cítíš se šťastná... určitě je to na Tobě poznat a je to super!!!! :wink: Co v pondělí, procházka, měla bys čásek? V pondělí příští týden nic nemám... :wink: Moc vás zdravím, mějte se fajn a ať je čím dál tím líp! Jste na dobré cestě! Matyášek v kočárku už tolik nepláče, nebo ho v kočárku moc nevozíš?

Já byla dneska na těhu cvičení, fajn, jen mě prostě děsně bolí ty bedra, ale to už je holt můj dlouhodobej problém, už to asi lepší nebude... ale pak jsme ještě se sestřičkou povídaly, kdy jet do porodnice a pod, příští týden jdu zas, tak se těším. Byly jsme tam jen tři, tak je to takový komorní... všechny jsme už 34-35tt, tak příště probereme další věci k porodu. :slight_smile: Téda, já budu informovaná, no hlavně, aby to k něčemu bylo. :grinning: :grinning:
Zkoušely jsme si tu tzv. porodní polohu, kdy si dáme ruce pod stehna, nohy jsou pokrčený, bradu na prsa... týjo, to je mazec, to se snad nedá moc dlouho vydržet, a u toho ještě tlačit??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nějak to asi jít musí... :grinning:

Jdu pověsit prádlo, dala jsem prát další pračku pidi oblečků, tak už to mám skoro vše. Jen mě pak čeká hafo žehlení...
Jdu se naobědvat, tak kdo budete mít oběd, dobrou chuť!

Jinak přeji krásný den všem, mějte se parádně! :wink:
8. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Luci, to holčičky bývaj, na tatínky !!! u nás to platí 100% ...
8. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, poslední týdny nemám jaksi vůbec čas na údržbu domácnosti, a už se na to začínám těšit, ... to jsem dopadla co? :grinning:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Páji, držím palce, aby jsi porodila brzo, když už zátka odešla... co sexík, nepomohl by? Na ten ale asi nemáš moc myšlenky, co? Nebo zkus doma pošůrovat, třeba začne být i mimi akční... do pondělka to snad půjde samo! Moc Ti držím palečky!!!
Myslíš, že Tě nechají rodit klasicky KP, jo? Císař je asi fakt až kdyby byly komplikace, jo? Automaticky se asi nedělá, že?

Leni, psala jsem Ti už na FB ale písnu i sem, video parádní!!!

Míši, co nemoc, je to už lepší? A kdo to tady byl ještě nachrmlanej, Pája.o? Jak je Tobě? A Luci, jak Ty se cítíš? Snad budete holky brzo fit... :wink:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Teri, a co Ty nastávající mamčo, jak se cítíš? Ještě chodíš na cvičení? Už asi chodíš do porodky na kontroly, že?
8. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky, fakt to prý funguje, že díky sperma se urychluje dozrávání čípku a urychluje se tím začátek porodu, moje švagrová mi to taky doporučovala, když vždycky přenáším .... ale teda nevím jak vy, ale já byla rána že se hnu, dělat takový akce, to bych už nedokázala ... jen při té myšlence jsem se musela smát, bysme byli směšná dvojka :grinning: ...
8. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Leni, neva s dneškem, my vyrazíme s Verčou sami.... A dík za pochvalu videa :slight_smile:

A pro ty, co na FB nechodí a chtěli by se podívat...:
http://www.youtube.com/watch?v=qreIMHk9apA
8. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Leni, super video ... je vidět že Adámek je na pesana zvyklej, to je paráda ... a je moc šikovnej, jak se krásně otáčí, to Markétka ještě určitě tou dobou neuměla!
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Leni ahojky, tak ji moc pozdravuj, jak Ty to vidíš příští týden? Rovnou se jí prosím zeptej, jestli by neměla čas v pondělí... a Ty bys měla čásek v pondělí?

Marti, no... nějak si to taky neumím představit, ale co by pro urychlení porodu člověk neuděl, že.... :grinning:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Lenajsku, to je jasný :grinning: u nás se do toho nehrnula ani z druhá strana, tak tož tak :grinning:
8. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Leni, už jsem tu psala, že do porodky chodit nebudu, Dr. má monitor u sebe...Teď už budu chodit po týdnu... Na cvičení bylo fajně, jsem zvědavá, kolikrát se tam ještě dostanu :grinning:
8. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám došli kompletní výsledky a dopadli dobře.... čekáme ZDRAVOU HOLČIČKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě aby dobře dopadl zítřek a bude to všechno super, zítra malé něco koupím za dobré výsledky.

Jinak se cítím už líp, akorát dneska je zase nějaký divný tlak či co, protože se mi venku udělalo špatně...ale to taky může být z toho, že jsem šla do kopce, když jsme s manželem šli pro Áďu do školky.
Po obědě jsem odpadla a teď bych měla jít udělat nějakou tu podzimní výzdobu, ale ještě uvidím.

Neplánujete na zítřek nějakou prochajdu-odpoledne? Že bych se připojila...
8. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Jinak se hrozně moc těším, až nám tady Katy ukáže fotečky malé :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky holky, nic moc . Pořád chrchlu až mě z toho bolí jak průdušky tak záda i břicho. Od včera jsem nasadila ten sirup Stodal tak doufám, že brzo zabere. Ale musela jsem dneska zrušit dvě akce co jsme měla a tá jedna mě docela mrzí....měly dojet známí z daleka na víkend...dlouho jsme je neviděly a do pordodu asi už neuvidíme, ale mě je hrozně takže bych z toho víkendu stejně nic neměla :frowning2:
8. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Teri a jo, promiň, furt si to neuvědomuju, že chodíš na monitory k dr. A to cvičení Ti snad vydrží dlouho, určitě je to fajn. Já jsá taky ráda, že jsem se protáhla, už se těším na příští týden.

Luci, tak obrovksá fratulace, to je super!!!! :wink: :slight_smile: A zítra jdete kam? Nějak si to nemůžu vybavit... ale každopádně držím palce! Jste byli dneska na velkým UZ, jo?
S tím tlakem je to blbý, ale asi to bylo i počasím, já jsu dneska taky jak praštěná pytlem po hlavě.
Výzdobu budeš mít určitě fajn, já se na ni chystám příští týden.
A zítra na procházku nejdu, jedem s MM na chalupu, naposledy a pojedem už odpoledne, aby se stihlo do večera zatopit a trošku tu kotovicu vytopit. Je to naposledy, co tam pojedu, tak se těším.

Míšo, to mě mrzí, že Tě to tak trápí to nachlazení, snad bude zítra líp. Zkus si dávat i hodně medu, ten taky hodně pomáhá... a Stodal snad už zítra zabere. Chvilku to trvá. Škoda, že jsi musela zrušit akce, ale zdraví je přednější a průdušky nejsou sranda...

Právě jsem dožehlila další várku oblečků, už je většina nachystaná, tak mám radost. :slight_smile:

Jsu zvědavá, co napíše švica od Kačky, jak se holky mají a jak se jim daří... myslím na ně.

A Páji, Tobě pořád držím palečky...

Pěkný večer, mějte se fajn a dobrou noc!
8. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky,
dřív jsem se sem nedostala. Holky jsou obě nádherný a spokojený! Moc jim to sluší. :slight_smile:
Tady je pár foteček: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3381970&vReferer=
8. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jé, malá je fakt kouzelná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Luci,
musím ti dát za pravdu, holkám to moc moc moc sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mě se to blíží asi čím dál víc, jdu zkusit pohledat nějaký moudra, jestli jet nebo nejet... Konktrakce nemám, ale skoro všechny ostatní příznaky jo.
9. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
No jestli nemáš kontrakce a ještě to vydržíš, tak bych asi nejezdila...Ale sama nevím, co pak budu dělat:grinning: Jestli nekrvácíš, nebo nemáš ukrutný bolesti....
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Téda Luci, malá je krásňoučká, jak ji Katka drží, tak to je tak krásný miminečko, má takový chytrý kukuč, to bude modelka!

Paaaji, tak už ti to začíná jo? ... tyjo holka! .... tak ještě vydrž, ať tam pak netvrdneš. Voda ti neodtekla? Pokud ne, tak nespěchej. Ale pokud by odtekla, tak jeď.
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Brý ránko!
No Silvinka je úžasná, má krásný velký kukadla! :wink: Ježiš, to je tak krásný ty mimuška :dizzy_face: A je vidět, jak jsou všichni spokojení a šťastní :slight_smile:

Paji, ještě bych vydržela, pokud ti neodtekla plodová voda a pokud nemáš kontrakce po 5 minutách :wink:
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný ránko přeji, i když je tam teda dneska kosa jak z nosa... :unamused: :frowning2:

Silvinka je nádherná, takový kukadla to je fakt něco, rodince to moc sluší, maminka vypadá šťastně a tatínek taky a uričtě jsou, díky za fotečky! :wink:

Páji, taky bych možná počkala na kontrakce po těch 5 minutách, ale jak jsi slyšela v porodce, nic se nestane, pokud přijedeš, oni Tě prohlídnou a kdyžtak Tě ještě pošlou domů... Ale jak píše Marta, pokud by odtekla plodovka tak jeď hned. Moc na Tebe myslím a moc držím palce!

Jak se máte kočky? Pěkný den všem přeji...

Leni, včera jste s Verčou vychytaly to počásko ještě, že? A díky, že jste se stavily! :wink:

Pááá, všechny zdravím!
9. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj kočky,

jsem tu jenom na skok...za chvilku frčíme do Brna na ty vyšetření.

Luci, malá je náááááááádherná a jaký má kukuč :dizzy_face: :dizzy_face: Katy s manželem vypadají moc šťastně :slight_smile:

Leni, já jdu dneska na ten KardioUTZ a mám i ten VelkýUTZ (když mrkneš ke mě do Alba, mám to tam napsané.
Jinak si užijte poslední výlet na chalupu v tomto roce, příště už tam pofrčíte i s malým :wink:
.... a tu výzdobu jsem zase včera neudělala :grinning:

Pajii, klidně ještě vydrž.. mě to chytlo o půlnoci a jela jsem do porodnice až nad ránem, až když jsem už měla opravdu kontrakce po 5minutách. Když jsem tam dojela, tak jsem už byla na 3cm otevřená :wink:

Dneska mi došel balíček pro malou, tak jestli chcete mrkněte.
Já se pomalu balím a jedem, mrknu až jak se vrátíme...jinak zdravím Lenču dv. to video je perfektní, Áďulka je už chlapák :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak u nás nic nového v noci se docela spalo, ale ráno mě zase budil kašel. :unamused:
Takže pokračujeme v pocení a ležení u telky :unamused:

Jejda malá Silvinka je fakt krasná , já už chci taky svého drobka u sebe :grinning: :grinning: Ale ne ať tam eště nějaký měsíc vydrží :wink:
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Dobré dopoledne, Leni.dv. to video je fakt úžasný!!! Adámek je šikulka a je fakt nádhernej. To bude lamač dívčích srdcí :grinning:
Katy, akcul ... fotky jsou nádherný. Silvinka je úžasná, má nádherný kukadla a těch vlásků!!! No kočka :slight_smile:
Misi, přeju ať se brzo uzdravíš. Ta hodnota, co jsi psala z cukrovky, je myslím docela v pohodě. To bys měla mít jen nějakou lehčí dietu, aspoň myslím ... někde jsem četla, že vážný jsou prý až hodnoty přes 10, 11 ...
Luci, gratuluju k výsledkům!!! Pak napiš, jak jste dopadli dnes, ju?

Jinak mě už je dobře, naštěstí, pila jsem hodně čaje s citronem a zatím vypadá, že dobrý :wink: Srazík musel být moc fajn. Mě mrzí, že jsem tam nebyla :unamused: Marti, doufám že se brzo uvidíme :slight_smile:

Nám včera vůbec nejela elektrika, bylo to hlášený, ale i tak to bylo dost na houby. Jsem nemohla pořádně nic dělat, netekla nám ani voda, protože máme vodu ze studny a čerpadlo je samozřejmě na elektriku. Tak jsem si četla chytrou knížku o vývoji a výchově dítěte a ostříhala psa ... Dneska mi tu montují vestavnou skříň. Už se těším až to bude hotový, až ji vydrhnu a naskládám tam konečně další věci, který máme ještě v krabicích - boty, nějaký zimní věci a tak. Taky bych tam chtěla dát větší věci pro malou - fusaky, povlečení, deky a tak ...

Mějte se pěkně a užjte si víkend :wink:
9. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Mluvila jsem s porodní asistentkou a pro klid duše máme jet do porodky. Aspoň se natočí monitor a zkontroluje čípek. Večer mi odešlo trochu něčeho, což by podle mě mohla být první část plodové vody.. V chytré knížce jsem totiž četla, že se to tak může stát, vak se zatáhne zpátky a zbytek vody oteče za cca 24 hodin.
A mám něco jako menstruační bolesti, křížový bolesti atd... Kdybych rodila normálně, tak bych z toho možná nebyla tak vylekaná, jako když mám rodit koncem pánevním.
Navíc se říká, že má dcera podobný porod jako matka. A moje mamka mě porodila bez porod.bolestí za 3O minut po odtoku vodu a bráchu taky bez kontrakcí za 10 min.po odtoku vody...

Dám vědět, jak jsem dopadla. Myslím, že pojedu zase zpátky, ale s klidnějším srdcem.
9. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Pavli, určitě dej vědět, moc držím palce !!!!! Je fakt že mě voda odtekla až těsně před porodem, u všech dětí ....

Pavli.o: tady nešla elektrika dnes celý dopo, tak teď začínám vařit, a Martina jsem pozvala na segedín, tak si počká holt ... :grinning:
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.