• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Pavli tak pro klid duše jeď a dej vědět :wink:
9. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Páji.o, to je super, že budete mít vestavěnou skříň, my ji máme od jara a nemůžu si ji vynachválit, je to obrovskej úložnej prostor a vejde se nám tam šíleně moc věcí, ani jsem netušila, kolik...
Jen to vymýšlení kam co dát a to přeskládávání bylo děsný, ale teď jak je to v běhu tak už je to super.

Luci a jo, tak držím palce, aby to dneska vše dopadlo na jedničku. :wink: Pak dej fotečku do albíčka, jestli budete mít a písni, jak jste dopadli, ju?

Pááji, radši fakt jeď, nikdo se na Tebe nebude zlobit a budeš vědět co a jak. Moc držím palce!!! Jestli se vrátíš domů, taky písni, jak jsi dopadla...

Já se loučím, jdu se chystat na chalupu, vrátím se v neděli hodně večer, jedem s MM ještě v neděli v 17hod na hokej na Kometu, letos ho uvidím poprvé a asi i naposledy, tak se moc těším. Snad to neskončí nějak tragicky, ten výsledek. :slight_smile:

Tak je možný, že tady nebudu, když bude Pája rodit, tak si to přečtu potom.. každopádně Ti kočko moc držím palce, abys to vše zvládla!!

Krásné odpoledne všem a pohodový víkend!
9. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Paaaji, teda ty porody tvojí mamky, nejde než závidět ....
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky, tak jsem zpátky... Ještě nerodím, ale moc tomu nechybí. Čípek už ani nemám a ty bolesti jsou z toho, jak se "zpotřebovával"... CO mi včera odteklo fakt nevím, protože vak se zdá být neporušen.
Pokud do 4 dnů neporodím sama (což je dle doktora docela dost pravděpodobný), tak ve středu v 6:30 vyvolávačka. Hodně jsme řešili císaře, ale nakonec to bude normální porod (pokud nebude komplikace). Znovu jsem slyšela, že nesplňuju žádnou z podmínek císaře a jak je to pro mě komplikovaný, kolik je tam rizik a jak budu mít zhoršenou možnost dalšího otěhotnění... Vzhledem k připravenosti mýho těla na porod doktor říkal, že by porod měl trvat max. 6-8 hodin, ale že je docela možný, že za 4 hodiny není co řešit... Budu mít epidurál a samozřejmě v tomto případě nástřih.
Podle UTZ a měření doktora má malej 2800g, což je zase míň, než naměřila doktorka v pondělí. :astonished: Je to sice jen "odhad", ale dr.říkal, že i kdyby se hodně sekl, tak víc než 3200g mít rozhodně nebude...

Takže tak jsem dopadla...
9. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Lenajsku, pěkně si to na chatě užije a v neděli na Kometě na sebe dávej pozor, aby si z toho taky nakonec nerodila :grinning:
Marti, taky mojí mamce ty porody závidím.. Ještě nevím, co čeká mě.
Leni,dv. , video je moc hezký, Áďa roste jak z vody :slight_smile:
Luci, tak nám pak napiš, jak jste dneska dopadli na vyšetřeních, ju?
Paji, pěkně ti ty týdny naskakují :slight_smile:
Teri, tobě se to taky hezky blíží, co? Už se cítíš na porod?
9. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Paaaji, tak vítej zpátky, zas jsi o něco chytřejší, to je dobře. Taky mám ráda, když vím, na čem jsem, ať už je to jakkoliv ... budu držet palce, ať je to brzo .... hlavně než pojedeš, tak nám sem hoď zprávičku, ať můžeme držet palečky a čekat na zprávy, že to všechno dobře dopadlo jako u Katky !!!!
9. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Páji tak aspoň víš na čem jste a jsi snad klidnější, že jste jely :wink:
9. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Paaaji, já teď zjistila, že pořádně ani nevím, jak vypadáš, v albíčku máš jen jednu fotku, kde jsi "trochu" vidět,ale obličej moc ne ... tak si budu muset pořádně prohlídnout fotky z toho "brněnskýho scuku" :grinning:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme zpět z kardioutz a z velkého UTZ, všechno dopadlo na jedničku z hvězdičkou :dizzy_face:
Na UTZ taky všechno v pořádku a malá váží něco přes 400g, odpovídá přesně týdnům, byla hlavičkou dolů-což nic samozřejmě ještě neznamená a fotit se teda moc nechtěla, měla před obličejem ručičky, ale dr.na ni vyzrála-číhala na ni asi tak 5minutek a potom nám udělala foto podobné tomu 3D, mám ji už v Albu, tak klidně mrknětě. Je vyfocená z profilu :slight_smile: máme ještě jednu, ale tam vyplazuje jazyk a vypadá tam s tou ručičkou přes obličejík jako prasátko :grinning:

Jsem unavená, takže vás pomlau dočtu a asi odpadnu :sweat_smile:
9. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Luci, tak paráda, že je všechno v pořádku ... Markétka byla touhle dobou už taky hlavou dolů, a tak i zůstala. Tak snad bude mít tvoje malá taky "rozum" a zůstane jak je :grinning:
9. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Luci, fotečka malé je fakt moc hezká :slight_smile: A je super, že je všechno OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marti, IP.. Kdybych jela do porodky dřív než ve středu, tak dám určitě vědět :wink:
9. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Paaaji, dík za IP, jsi šikovná maminka !!!!!
9. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Luci tak gratuluji :wink:
9. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky, děkuju...až budu dneska večer mazat bříško, tak ji to všechno řeknu :grinning:

Marti, snad si to potom nerozmyslí..teď na to má ještě dost čas, ale je fakt, že na každé kontrole teď bývá hlavičkou dolů-se ji tam asi líbí :grinning:

Pajii, co ty, kočko... už se ti to fakt krátí, musíš být určitě nervózní, viď. Neboj, dobře to dopadne a když to zvládla Katka, tak ty to zvládneš také :wink: jste přece šikulky.
Každopádně písni než pojedeš do porodnice, ať můžeme držet palce :dizzy_face: !!!!!!!

Míšo, díky.. jak jste na to vůbec vy? Všechno dobrý?
9. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
paaaajo, věř tomu, že porod bude v pohodě a bude!!! :slight_smile: Moc držím pěsti !!!
9. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Tý jo, kde jste všechny?? :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Kuk :grinning: jde sem mrknout, počasí děs běs, MM je celý odpo pryč a my zalezlí doma, to bude den... Večer myslím padnu nebo mě odvezou rovnou do Kromlca, nechcu to vidět v zimě až budem zalezlí doma častěj.

Tak jdu si Vás letem světem trochu dočíst, pokud Maty dovolí...
10. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jéééé oooobrovksá gratulace Katušce k takové princezně - Silvinka je náááádherná a taková malilinkatá to snad ani není možný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci: Jsem ráda, že u Vás je taky všechno v pořádku a už se můžeš ty, manža i Adísek těšit na holčinku...

Teri: Ty už to máš fakt "za pár" :grinning:
10. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
No Hani, jsem zvědavá, kdy to přijde :slight_smile: Zatím se na porod necítím :grinning:
10. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Teri: Třeba to budeš mít jak moje švagrovka, furt nic nic, a pak za dvě hodnky byla malá venku :wink:
10. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
no tak já mám hlavně ještě necelé 3 týdny do termínu....
10. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme taky zalezlí doma, co se dá dělat ... večer dojdou švagrovci, tak jsem dopekla bábovku, a pověsila prádlo .... hraju si s malou, než půjdeme koupat atd. .....

erinko, ... se tak blbě zeptám, ty jsi ta Tereza Julínková?
10. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Eri, ptám se možná fakt blbě, ale jeto stejný jako s paaajou, osobně vás neznám, v albu fotku nemáte, a na profilu nejsou poznat obličeje ... na tohle jméno narážím na facebooku, tak mě to tak napadlo ... a viděla jsem na vyškovačkách fotky ze starších srazů, tak mě napadlo, jestli to tam nejsi ty ...
10. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Čauky holky,

venku je teda hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt podzimní počasí, akorát tak na to zalézt pod peřinu a nevylézat, ale co dělat, když máte doma dítě.. je to kumšt něco vymyslet, když se ti naši caparti nemůžou vyběhat venku :angry: jsem zvědavá co budeme dělat v zimě.

Hani, no čáááááááuky...jsem tě tady neviděla ani nepamatuju :grinning: jak se máš a co mladej, všechno dobrý?
Máš moc pěkné fotečky na FB, ale to už jsem ti komentovala tam.

Eri, no uvidíš, kdy tě to přepadne, já kdybych mohla, tak bych už klidně byla pro, aby byl Únor a malé se chtělo na svět... ale ještě se musí pěkně dopéct.
Za tři týdny jo, to uteče jako voda :sweat_smile: a už máš všechno nachystané?

Já budu příští týden lítat po Rousínově nebo po Vyškově a zhánět malé dýně atd. na soutěž do školky, předlohu jsme už našli-aby to nebylo na té výstavě všechno ve stejném stylu jako ostatní.
Když budete chtít vidět ten obrázek, tak dejte vědět, abych ho dala na chvilku do Alba než ho admini smažou :angry:
10. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
No tak nějak nachystané to mám, eště dobalit tašku a snad máme všechno :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli bude říjnovka, nebo až listopadovka:slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Eri, uvidíš... až bude chtít malá ven, tak o sobě dá vědět :slight_smile: stejně je to super, každý měsíc nějaké to mimko nebo miminka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Eri, máš stejný dilema jako já, my měli mít listopadovku a nakonec je to prosincovka :grinning:
10. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
Ahojky holky,tak dneska první :wink:

To byla tedy noc celou noc jsme měla buď zacpanej nos , že jsem nemohla dýchat a když už jsem usnula tak jsme bud šla na záchod a nebo začala kašlat.No jsem fakt super vyspaná takže po obědě asi půjdu ještě do betle. dneska mám jeden úkol jet nekoupit a jinak nic nedělám a jsem zase zalezlá v betly jsem zvědavá kdy mě to nachlazení už ráčí opustit :unamused:
11. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Mišičko, to je mi líto, že ti není dobře :frowning2:

Holky, u nás v podstatě žádná noc nebyla, měli jsme na návštěvě švagry, malá byla rozbrnkaná, usnula až ve 22 hodin, spala do půlnoci. Když jsme šli spát, tak byla vzhůru, pít nechtěla ani ode mě, ani flašku, nemohla už usnout, tak jsme si hráli (děs), pak jsem šla žehlit !!! a pak snídaně (ve 4,30) a pak mi usnula v obýváku na rameně, bylo 5,15 !!! Já usnula v 5,30 - úžasná probdělá noc, malá se probudila v 7,30 tak si ji vzal MM, já spala do 9,30 jsem jak když mě praští po hlavě. Ona ode mě vůbec nechce pít, v noci jsem jí mazala dásně, má nateklý dásně nahoře, tak snad i zub do toho, ale hlavně byla přetažená. Usnula v 11 vypala celou malou flašku s teplým čajem, spí už 1,5 hodiny, mám už prsa plný, tak nevím co s tím, budu muset odstříkat. Ona včera trochu zase kousala, tak mi připadne, že se ode mě pít bojí, mám obavy, aby to nebylo konec kojení. Vydržím do noci, snad v noci odpije co má, tam si nedává pozor, když pije ve spaní a nekouše. Dnes nespala, tak to byl problém ....

Snad si zvládnu trochu odpočinout dneska, mám bolehlav ....
11. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Marti, tak uvidíš, třeba se ještě rozpije...a jinak 10 měsíců kojení je pěkný, ne? :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.