• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojtě těhulky a maminy,

to je dneska zase den... pořád prší a já jsem jako přejetá parním válcem, vůbec jsem se nevyspala :pensive: Malá tam asi opravdu hrála mistrák nebo už fakt nevím, protože to se fakt nedalo ke všemu ještě ráno, když jsem zabrala, se uráčila probudit a bylo po spánku.

Snad máte lepší den než já..

Mějte se pěkně, pááááááááá
11. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teri, já jsem spokojená, i kdyby to teď skončilo, tak na mě je to mega výkon, jen jsem myslela, že to nějak pomalu vyšumí, ne že mě malá nebude chtít, ale prostě to zas moc prožívám to přejde, se znám.

Luci, já už psala maminám na prosincovkách, že dnes byly asi erupce na Měsíci, nejen Markétka ale i další děti nespaly, nebyly jsme samy, co jsme ponocovaly, asi bylo něco ve vzduchu :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Teri, já už kojila jen v noci a občas přes den před spaním, fajn u toho malá usínala ... tak uvidíme, snad se to zlomí v noci, kdy ve spaní nebude mít strach, že by mě kousla.
11. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Marti, no snad ty erupce brzo přestanou a bude klid.. já jsem teda moc ráda, že malou cítím a nejenom já, ale i manža se synátorem (už je několikrát kopla) a ty boule se také nedají přehlídnout, ale večer, když je člověk fakt utahaný, tak se pořád přetáčím, protože ji nevyhovuje ani jedna moje poloha a to si můžu vybírat jenom ze dvou (levý nebo pravý bok :grinning: )....

V týdnu začínám 6měsíc a už se fakt těším na Únor :grinning: :grinning:

Budu ti držet palečky, aby se malá zase rozkojila..i když je asi fakt, že má strach, že tě kousne.
Já toto nezažila, Áďu jsem kojila jenom dva měsíce-bohužel.

Tak jo, jdu naproti návštěvě... pěknou neděli
11. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojte holky, noc dobrá, ale bez kojo .... prostě konečná. Malá ucítí na puse prso a konec .... ani noc ji neoblafla, tak jsem počkala, až jsem si byla jistá, že má hlad, ve 3 vypila 130 mlíka a spala do 7, pak zase mlíko a ještě spí .... já mám z toho jejího odstrkování uplně hlavu v pejru, večer jsem to i obrečela, ale jinak je ok, tak ji s tím prostě asi už s...u , teď jen zbavit se mlíka, tak jdu odstříkat to nejnutnější, už jsem to musela udělat včera večer, teda po takové době, už jsem neodstříkávala dlouho, je to docela nepříjemný a bolely mě ruce

Koukám, venku megachcanec, a to musím na poštu a nakoupit, tak to bude trénink na sraz, od středy prý má napadnout i sníh, tak pojedem s fusakem, to bude mazec.
12. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, dneska je fatk hnusně.. Ale začíná se to trochu probírat... :wink: Já jsem i po víkendu pořád 2 v 1, takže ta středa to jistí... :sweat_smile:
Marti, myslím, že konec kojení obrečí každá mamina, mě to taky nemine... Ale i tak je to docela výkon. Kojit přes 10 měsíců, to se každýmu nepodaří :wink: Tak se drž :slight_smile:

Mějte se hezky, jdu MM dělat seminárku do školy, abych to stihla, než porodím :grinning:
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Paaaji, já jsem ráda, že jsem vydržela tak dlouho, možná proto to už beru s odstupem .... ale i tak to člověku přijde líto, že už nic takovýho nebude .... nenapadlo by mě, že tentokrát vydržím tak dlouho, starší děti jsem kojila 2 a 3 měsíce. Tu 3měsíční krizi jsme nepřekonali ... tenkrát nebyl kdo by poradil.

Paaaji, pořád jsem nakukovala, jestli už nejedeš, ale tak středa to jistí, jak píšeš, moc budu držet palce, ať je to rychle a bezbolestně.

Jestli se to neprobere, tak pojedem nakoupit odpo s MM, do marastu nepojedu ... ale vypadá to, že se to snad protrhá.
12. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím po víkendu!!! :wink:

Vidím, že je Páája pořád 2v1... Páji, moc na Tebe myslím, jak píšeš, středa to jistí, ale třeba to nakonec nebude potřeba vyvolávat a malej se rozhodne přijít na svět sám... moc držím palce! Psala jsi tady, že nesplňuješ podmínky císaže, mohla bys napsat, jaký to jsou? Malej má teda polohu, že je zadečkem dole a nemá tam nohy, takže i přirozený porod by se měl obejít bez komplikací, jo? S tím teda, že kdyby to bylo nutný, císaře by udělali, jestli to chápu dobře? A jseš tam s přístupama dr. spokojená, jo? Jak čtu, tak váhu mimi pořád odhadují jinak, no tak nakonec to bude překvápko, kolik malej bude mít. :wink:
Opatruj se!!!!

Luci, gratuluju k výborným výsledkům na velkém UZ a kardio UZ, paráda... :wink: Jen tak dál! Teď půjdete na ten 3D, že? Kam půjdete?
Snad nějaký dýně seženeš, Ty sháníš ty velký oranžový tykve, nebo menší dýňky, různobarevný?
Já chci dneska konečně udělat dekoraci za okno, tak snad se k tomu konečně dokopu. Ale po víkendu mě tak bolí ruce, jako prsty, z loupání ořechů a z toho, jak je mám nateklý, že pokud to nerozhýbu, tak nevím nevím... no snad to bude OK.

Marti, tak čtu, že malá už nechce mlíčko z prsu... škoda... ale fakt jseš dobrá, že jste vydržely tak dlouho, to je paráda!!!! Věřím, že je Ti to líto, ale když nechce, tak co cheš dělat... určitě jsi pro malou udělala v tomhle maximum, a dala jsi jí to nejlepší, co jsi mohla... Když to nejde, tak to prostě nejde... :frowning2:

Teri, co u Tebe novýho? Snad se ještě dostaneš do toho cvíča... :wink:

Míšo, to mě mrzí, že jseš pořád tak nachlazená... :frowning2: Tak lež a vypoť se, ať ty škaredý bacily brzo zmizí... snad bude brzo líp!!!

Páji.o, jak se daří Tobě?

Taky myslím na Katy a malu Silvinku, jak se mají holky... snad dobře. :slight_smile:

Jinak my jsme se měli na chalupě fajn, až teda na to počasí sobotní, ale co člověk nadělá... ořechy jsme posbírali v pátek, než začalo pršet, něco pak MM dosbíral v sobotu, tak jsem loupala a sušili jsme nad kamnama jen ty jádra, to se pak suší super. Taky MM ještě natrhal zbytek jablek, tak jsem dělala kompot, krásně to vonělo... :slight_smile: Topili jsme v kamnech tak, že nám chvilkama bylo i vedro, takže pohodička... v neděli bylo krásně, klasika, jak se odjíždí, je nejpěkněji. Tak jsem podělala něco na záhoncích, nastříhala si trošku navketlý růžičky do vázy a pak jsme jeli na hokej, kde jsme odešli asi 8 minut před koncem, kdy Kometa zase prohrávala... :frowning2: Tak jsem z toho byla docela smutná, ale co se dá dělat.

Dneska mě čeká žehlení oblečků a praní dalších a nějakej ten úklid a asi ta dekorace..

Tak se mějte krásně, pohodový den, i když posmourný a chladný..
Páááá!!
12. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Lenajsku, tak na chalupě fajn, jo, to je dobře, že sis to užila. Ruce od ořechů nezávidím, loni jsme jich loupala mraky a byla jsem taky zdrchaná, ruce se dávaly do kopy snad týden.
12. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj kočky,

to je teda zase počasí, ale co..lepší už to " prý " nebude a ke všemu má od Středy začít sněžit, tak snad né u nás.
Venku lije jako z konve a mě se nechce vůbec nic dělat. Ráno jsem odvezla synátora do školky, potom hned do obchodu na nějaký ten nákup a musela jsem omrknout i ty dýně a samozřejmě se u nás prodávají ty největší co snad můžou být...jenomže já potřebuju ty malé a víc druhů a ty tady samozřejmě nemáme :angry: takže to jistí Vyškov a nebo Brno.

Marti, to je mi líto s tím kojením, ale i tak jsi kojila fakt dlouho-máš můj obdiv, já kojila Adama do jeho dvou až tří měsíců, víc bohužel ne, né že bych neměla mléko, ale prostě mu to nestačilo.

Leni, ahoj kóčo.... tak to je super, že jste se měli na chalupě dobře a ořechů máte určitě plno, aspoň s toho co tady popisuješ, jsem to tak nějak pochopila :slight_smile:
Budeš dneska dělat výzdobu? Já se k ní pořád nemůžu nějak dokopat i manža si ze mě už dělá srandu, ale já jsem teď fakt takovej lenoch až hrůůůůza :grinning: , ale musím ji už udělat, když jsem si to nakoupila a namyslela.
Na ten 3D UTZ jdem už 21.10 protože mají všude narváno na pozdější termíny, takže jsem ráda aspoň za toto už kvůli Adamovi, že mimčo konečně uvidí. Hrozně moc se těší!!!!!!
.... a jdeme nakonec na Veveří, protože v Heliosu nemají místo a ani v Bohunicích :confounded: , takže jsem na to zvědavá, za ty prachy. Snad bude malá spolupracovat, většinou chrupčí s rukou přes obličej a nebo je otočená prdelkou k nám :angry: :grinning: jestli chceš tak mrkni ke mě do Alba, máme tam fotku malé z Bohunic, dr.se snažila udělat ten 3D.

Pajiii, koukám, že jsi ještě 2v1 budu ti moc držet palce, aby šlo všechno jako po másle a nebyli žádné komplikace.
Jsi na Obilňáku víc spokojená než v Bohunicích?

Jinak mi dneska dorazil balíček s fusakem zn.Emitex do autosedačky za 400,-kč, což je snad dobrá koupě.. a jak tak na to koukám, tak v tom bude mimčo pěkně schované, když je to tak velké :grinning: (ale je to od narození..tak ji bude aspoň krásně teploučko). Moc ty nákupy nehrotím (pokud to fakt není výhodné a za pár korun), je na to ještě čas, i když mi manža říká, že nás čekají vánoce a lítání kolem postýlky atd. tak se toho docela děsím, aby jsme to všechno nějak v klidu zvládly. Bude toho fakt hodně....
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
..... pardon za ten román :sweat_smile:

Mějte se pěkně!!!!
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Jooooo, Leni... včera nám došel leták z Vyškova z obchoďáku Hypernova a mají tam ty dudlíky ve stylu kopačáku :wink: akorát nevím jestli je mají hned od 1 nebo až od dvojky :confused: (já je mám stejně až od té dvojky)...
12. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Luci, ve Slavkově mají taky menší dýně, v květinářství hned u autobusovýho nádraží a pak na náměstí v květinářství taky. Ale nevím, jestli se Ti bude chtít vylízat, mně se teda absolutně dneska nechce, fuj počasí.

Ten fusak do autosedačky se mi zdá taky velkej, ale aspoň vydrží s tím, jak dítko poroste a my ho budem mít fakt na celou zimu. Ten 3D budete mít určitě fajn, tak ať malá trošku spolupracuje. :wink: Adámek bude určitě nadšenej. :wink:
Ty dudlíky jsem se dívala, teda nejen ty, ale mají tam spoustu věcí pro mimi, pojedem tam ve středu pro plínky a další věcičky. Dudlík asi teď řešit nebudu, mám dva silikonový pro mimča od narození a koupím asi ještě jeden obyč latexovej a ty s tím kopačákem kdyžtak později. Uvidím, jestli bude vůbec chtít dudlat nebo ne... a mám pocit, že se asi v té malé velikosti nedělají, aspoň co jsem se v obchodech dívala, nikde je neměli.

Jojo Marti, teď už ořechy nechci ani vidět... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já jsem zase objednala pár oblečků z MMB, to je děs, já tam nesmím lézt!!!! Ale měli tam nádhedný fusky se Snoopym a ta paní ještě inzerovala oblečky za pár korun, no nekupte to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luci, a fotečka pěkná. :wink:
12. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Leni, vylézat se mi dneska rozhodně nechce, ale stejně budu muset, protože musím Áďovi koupit oteplené tepláky do školky když půjdou ven, protože v šusťákách už bude zima. Dneska jsem mu dala na sebe i punčocháče, aby nešel ven v ponožkách. Chodí ven i když prší.
Ve Středu možná také pojedem do Vyškova do toho obchoďáku, koukala jsem na ty věcičky a ty ceny mají opravdu lákavé (ty deky, plínky...) ale nevím to na 100% tak se tam možná potkáme.

Jinak já koupila dudlíky latexové, protože ty silikonové prý miminka nechtějí, nevím co je na tom pravdy, ale je fakt, že Áďa je také nechtěl (on byl vlastně bez dudlíku už od 3měsíců) a sousedčina malá je také nechce... většinou jsem dudlíky nakoupila v Tescu od značky MaM, měli je v akci a k tomu jsem dostala i ten klips, který zároveň schová dudlík, aby se nezašpinil.
....ale je fakt, že nikdy nevíš, jestli ten dudlík bude miminko chtít.
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luci, my pojedem do Hypernovy do Brna, jdeme večer do divadla, tak to spojíme s nákupem. Doufám teda, že se MM bude chtít.
Tak to jsi mě utvrdila v tom, že ten latexovej koupím, klidně i nějakej levnější, co se prodává v drogeriích. Klips mám z Vyškova a krabičku jsem koupila tady u nás ve Slavkově.
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Leni, ono je lepší mít doma max.2-3dudlíky, aby jsi to vyzkoušela, jestli to miminko bude vůbec chtít...než jich mít doma plnou krabici.
Já mám doma jeden silikonový, ale jinak jsem to vyřešila těma latexovýma. Stejně to člověk miminku vyzkouší už v porodnici.
Tak si to divadlo užijte :wink:
12. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky, tak první můj vlastní karambol ... jsem vysávala a malá mi spadla na hlavu z postele, tentokrát na jinou stranu, než předtím spadla Pavle. Ani moc neplakala, byla taková otřesená, fakt jsem chvíli váhala, že zavolám sanitku, ale za chvíli dobrý, já byla fakt na nervy .... si člověk pořád dává pozor a pak tohle ... se mi jaksi daří poslední dobou sakra. Bude mít bouli, to už je jasný, má to trochu spálený od koberce, chudina malá, bych si dala pár facek, jsem kolem ní hodinu tady běhala, hráli jsme si atd. Potřebovala jsem mít jistotu, že je v pořádku, před chvílí i poobědvala, jedla normálně a hrála si u toho, napila se čaje a usnula, nechtěla jsem ji dávat spát po tom karambolu, kdoví co by z toho mohlo být ... mám vařit, ale raděj bych s ní byla v ložnici, fakt mám strach ... ještě teď se klepu a je mi do breku.... no jsem trouba ... je mi zle ještě teď
12. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Leni, to je fajn, že jste si užili poslední letošní chatování :slight_smile:
Já tak nějak dochystávám věci do porodky, ještě teda musím vybrat nějaký oblečky pro malou, až pojedem domů:slight_smile:

Paaji, třeba se to do středy ještě rozjede :wink:
12. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jé, Marti, jsem si předtím nevšimla:frowning2: Tak hlavně, že je malá v pořádku...To člověk neuhlídá, stačí chvilička:frowning2:
12. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Neva Teri, malá je v pořádku, tak jsem ráda, ale noční můru budu mít ještě dlouho ....
12. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojte holčiny!! :slight_smile:
Konečně jsem vás přišla pozdravit. Včera jsme se vrátily z porodnice, takže se pomaličku přizpůsobujeme domácímu prostředí. Silvinka je zatím hodňoučké miminko, plače jen na papání nebo když ji tlačí mlíčko v bříšku. Dnes byl ještě MM v práci, ale od zítřka je s námi pár dní doma. Dnes jsem tu dopolko měla mamču a odpo švicu s Natálkou, takže celý den proběhl v pohodě.
Děkuju všem, že jste na nás tak mysleli a drželi palečky. Bylo to náročný, ale "výsledek" stojí za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra se zase ukážu a napíšu víc... I když jsem viděla, že vás švica docela průběžně informovala :slight_smile:
Dobrou noc!
12. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky

Kačenko vítej a přeji co nejlepší začátek, malá je nádherá :dizzy_face:

Dneska jak jsem šla z rehabky, tak jsem potkala Páju jak šla se svým na kurz s tatínkama, moc jí to slušelo.

Marti teda taková příhodička :frowning2: , ale to bude super :wink:

Přidala jsem fotku Vikinky, je tam fakt boží.

Lili dívala jsem se na fotky, malá je božská.

Páji Tobě držím palečky,ať to máš brzo za sebou :wink:

Lenajsku Tobě se to taky už krátí :slight_smile:

Jdu kouknout superstar a spinkat, dobrou.
12. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Katy, ahoj doma. To je dobře, že je malá hodná, tak ať jí to vydrží co nejdéle ....
12. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Katy, vítej s malou doma.. to je super, že je malá hodňoučká-tak ať ji to dlouho vydrží a mlíčko ji v bříšku tolik netrápí :wink: až budeš mít víc času, tak nám určitě písni co a jak, protože tady všechny před tebou smekáme, jaká jsi šikulka.

Marti, snad to už bude dobrý..stát se to může komukoliv, ale je mi jasný, že jsi s toho byla pěkně vyklepaná.
No, kdo by taky nebyl :frowning2:

No nic kočky, já se jdu pokusit o nějaký ten spánek, protože naší malé uděřila její hodina a dává mi o sobě pěkně vědět... jako každou noc :angry: :grinning:

Takže všem přeji brou noc... (lepší než já)
12. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Katy, to je super, že už jste se Silvinkou doma.:slight_smile: Malá je fakt krasavice!!!
Marti, tak Markétka se tak sama odstavila ... jste vydržely dlouho, 10 měsíců je fakt krásný!!!
Luci, gratuluju ke všem výsledkům ... teď ještě, aby Tě malá nechala vyspat, co? :slight_smile: Mě jednu dobu malá taky zlobila, jsem si nemohla lehnout na levej bok, jen na pravej nebo na záda a v noci ěm vždycky budila mezi 2 a 3 hodinou. Teď už je to zase ok, můžu si ležet jak chci, dokonce i v takové té jakoby stabilizované poloze, což je prej dobrý na záda a v noci už mě taky nebudí :wink: Tak uvidíš, třeba se malá taky tak sklidní :slight_smile:
My jsmě měli od pátku docela rušno. Dělali nám tu vestavnou skříň, takže jsem drhla skříň, naskládala do ní věci, co jsem chtěla. V sobotu k nám přijela návštěva. Nakonec se nás tu sešlo 12, 5 malých dětí a 7 dospělých + náš pes, kterej se asi musí započítat mezi ty děti :slight_smile: Jedna rodina u nás navíc ještě spala a odjížděli až v neděli večer. Jsme pak byla úplně vyčerpaná. Bylo to fakt náročný.
Včera nám zase pro změnu nejela elektrika, takže jsem nemohla pořádně nic dělat:o( Takže mě dneska čeká úklid a praní ...
Včera jsme byli s přítelem na prvním předporodním kursu - bylo to zrovna cvičení s tatínky a prohlídka porodních boxů. Zuzi, se vůbec nedivím, že jsi říkala, že jsi tam viděla jít hodně mamin s tatínkama. Bylo nás tam fakt hafo. Jsme se do té tělocvičny ani pořádně nevlezli ... ale bylo to fakt super!!! A porodní boxy mě taky příjemně překvapily, teda hlavně ten s tou vanou. Ten bych chtěla!!!! :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj všichni,

Pavli, ani mi nemluv, jsem myslela, že normálně vstanu a začnu asi vařit nebo co... jak jsem byla zblbá :grinning: od 4hodin jsem čumákovala až do 8hodin, než jsem odvezla synátora do školky. Malá si to jenom užívala a teď je samozřejmě v bříšku klid :angry:
Uvidíme, jestli se umoudří a postupem času se sklidní... jinak jsem vypozorovala, že nesnáší, když spím n apravém boku, takže ležím jenom na levém, protože na břichu se mi špatně dýchá a to už bych ty oči nezamhouřila vůbec :sweat_smile:
Kdepak jsi byla na tom předporodním kursu, v porodnici ve Vyškově? Je mi jasné, že vás tam muselo být plno :slight_smile: a píšeš že to bylo super, tak to je moc fajn. Líbí se ti porodní box s vanou? Chtěla by jsi rodit do vody nebo normálně????

Tak já pádím něco kuchtit na oběd a potom musím upéct konečně ty Honzovi buchty, odpoledne jdeme na schůzku rodičů do školky a potom budu doma sama s Áďou, manža se jde potápět.

Pěkný den všem!!!!!
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, pěkné dopoledne přeji!!!

Marti, týjo, to věřím, že Tě to muselo vyděsit... hlavně, že je malá v pořádku, to je asi fakt chvilka a dítka odněkud spadnou nebo si něco udělají... tak snad to bylo poprvé a naposledy...

Katy ahooojky! Vítejte doma, to je fajn že je malá hodná, snad ji bříško po mlíčku přestane bolet a bude nejhodnější miminko pod sluncem... :slight_smile: Je fakt moc pěkná, povedla se vám.. :wink: Moc vás zdravím a opatrujte se, ať vám jde všechno v pohodičce a bez problémů!!! :wink:

Pááji, pořád nakukuju a zatím nic nepíšeš, tak snad se to dneska pohne samo od sebe... moc na Tebe myslím!!! :wink:

Páji.o, tak už byl TM na předporodním kurzu a mrknout se do porodky, jo? Tak to je fajn... je fajn, že se Ti ve Vyškově líbí, tak ať to tam vše dobře dopadne! :wink: To jste měli teda fakt náročnej víkend, ještě do toho ty skříně... tak to s prací moc nepřeháněj a snaž se i odpočívat, ju? :wink: Ale jsou určitě super. :slight_smile:

Zuzi ahojky, na fotky malé mrknu. :slight_smile:

Luci, mimi se mi taky nejvíc hemží večer, naštěstí mě ale spánek přemůže a já pak spím. Ale chodím spát pozdě, tak o půl jedné, nebo ve dvanáct, tak to jsu asi pak tak unavená, že usnu i když se hemží. Já taky spím převážně na levým boku, tam to není tak hrozný, na pravým se hemží hodně, bo tlačím na placentu a je tam nějaká céva nebo co, co pak mimi nějak nestíhá vyživovat, když se na ní leží... na zádech se mi leží fajn, to si záda pořádně narovnám, ale prý by se na zádech ležet nemělo a taky se to mimi nelíbí, když ležím na zádech, tam tlačí děloha zase na nějakou dutou žílu bo co... no těším se, jak se fakt normálně vyspím na břiše.

Od neděle se mimčo hemží šíleným způsobem, že mám pocit, že mě snad roztrhne, takhle silně ještě nikdy nekopal. Navíc úplně na boku, kde mám pocit, že tam už snad nemůže být ani děloha a leze mi do zad... :grinning: :grinning: Mazec. Jdu zvědavá, v jaké je poloze, dneska se to na kontrole dozvím. Mám pocit někdy, jako by mě kopal nahoře, ale jindy je to zase cítit víc dole, tak já nevím.
Jo, dekoraci jsem nedělala, zato jsem vyžehlila další část oblečků a vyprala další, dneska budu žehlit znova. Už to chci mít vše hotový, ať mám klidný svědomí.

Kočky, mějte se krásně, pohodový den přeji, i kdžy je venku kosa jak z nosa, ale u nás svítí sluníčko, tak je to fajn.

Páá, všechny zdravím!
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky, tak už pomalu odpočítávám poslední hodiny ve stavu 2 v 1 :wink: Dneska jsem se snažila co nejvíc vyspat, luxusně jsem ležela až do 8h :slight_smile: Zítra po 6h už mám příjem a už ted vím, že z toho nebudu moc spát.

Paji, Luci, to ještě nic není. Uvidíte ještě za pár týdnů, to se bude spát ještě hůř. Sice budou mít mimča míň místa a budou se míň hýbat, ale tlačit budou pořád. Já poslední dobou nemůžu ležet jinak, než na pravým boku. Záda, břicho nebo na levým boku nepřipadá v úvahu... :confounded: A sedět, to je ještě horší.

Katy, ahojky. Tak už jsi se dostala i na Koníka :wink: Doufám, že na mě budeš zítra myslet. :slight_smile:

Minulý týden jsem řešila, jaký teplo bude malýmu, až ho povezeme z porodky, koupila jsem nakonec ještě deku, aby se ve fusaku neuvařil a ve finále, o týden později, vytahuju zimní fusak ze skříně, aby malýmu nebyla zima... To počasí je děs.

Marti, to je teda strašidelná historka. Hlavně, že je Markétka v pořádku ! :slight_smile:

Leni, tak jaký bylo divadlo? Na čem jste byli? Já mám od každýho dudlíku 2, 2 silikon, 2 latex. Uvidíme, který si náš raubíř oblíbí :wink:

Jestli jsem víc spokojená na Obliňáku? Asi zatím jo, je to trochu "komornější" a mám pocit, že se ke mě chovají tak nějak "líp", ale uvidíme po zítřku, co budu říkat...
13. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Pááji, to věřím, že už dneska asi nebudeš moct spát, to je dobře, že ses tak hezky vyspala. S tím mimčem a tím, že se tam budou tlačit to věřím, že to bude ještě horší... a s tím sezením máš pravdu, vlastně jakákoli poloha, ve které člověk tráví dýl času, je blbá.
Do divadla jdeme až zítra, k Bolkovi na Sex, drogy and Rock´n´roll. Jsu zvědavá, jaký to bude. Hraje tam Munzarová a Martin Trnavský, je to divadelní spolek Frída, už jsme od nich viděli asi 5 her a super. :slight_smile: Nemám co na sebe, tak půjdu v riflích a vezmu si na to nějakej pěknej svetr, v sukni to nepřichází v úvahu v takové kose, to radši půjdu v riflích, než se nachladit. Kdybych šla do Národního, tak je to něco jinýho.

Už je fakt kosa a fusak se určitě bude hodit. Bereš si Páji s sebou i pro mimčo oblečky do porodky, nebo jen na cestu domů? A bereš si asi i balík plínek, že? A vlhčený ubrousky...
Díky za info o dudlících. Koupím ještě ten latexovej, popřípadě dva, uvidím.
A jestli je to tam komornější, tak to je jen dobře. Snad to vše dopadne dobře, musíííí, a co nevidět budeš šťastná mamča s miláčkem v náručí. :wink: Držím palce!!!
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.