• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, napsala jsem ti ještě do IP...
To divadlo si užij, docela ti ho závidím :wink: K Bolkovi chodím hrozně ráda.

Oblečky si sebou do porodky neberu. Ani fusak atd. Mám to nachystaný na křesle, takže až pro mě (nás) MM pojede, tak to vezme s sebou. To jsou teda oblečky na cestu.
Oblečky v porodnici budu mít erární, to řekne každej, že je to úplně zbytečný, brát tam svoje. Pak přijdu domů a budu jen prát a žehlit...

Plínek mám něco přes 30 ks, mám nakombinovaný velikostně 2-5 kg a 3-6 kg, protože nevím, kolik bude vlastně malej vážit. Aby mu ty 3-6 nebyly velký... :dizzy_face: Samo, že dál mám vlhčený ubrousky, ručníky, toaleťák, vložky do podprdy atd.
13. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky holky!!
Pavli, moc na tebe myslím. Zítra máte velký den D :slight_smile: Budou ti taky dělat ten OZT (oxytocinový zátěžový test)? Jestli jo, tak bys stejně rodila možná až pozítří, ne?

Vložila jsem pár foteček... :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Pajii, ahoj... tak na zítřek budu držet moc palečky, aby jsi to měla co nejdřív za sebou. Dej nám potom nějak vědět, ju :dizzy_face: :dizzy_face: samozřejmě až budeš odpočinutá atd.
Na tom Obilňáku to není špatné, ale jak jsem už psala, vadilo mě to postávání na chodbě s miminky v zimě a návštěva nemohla ani k tobě na pokoj. Snad v tomto Bohunice nezklamou...za chvilku to budu také muset řešit, takže od vás budu potřebovat nějaké informace :grinning:

Holky, je mi to jasný, že to bude čím dál horší, ale přece jenom když je fakt člověk za celej den utahanej a potom odpadne a nemůže spát, pořád se jenom převaluje tad. no není to moc dobrý, protože jsem potom fakt jak přejetá a hlavně protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale zvládám to.
Stojím si už za tím, že každé těhotenství je prostě jiné, protože toto jsem u Adama neměla a teď mám prostě všechno....... i tou rychlou jsem se vezla :grinning: :grinning:

Leni, já ani nevím, kde mám teď placentu.. takže doufám, že ji nějak neutiskuju a k mrňouskovi proudí živiny.
Docela jsi mě tím teď nahlodala, takže se na to dr.při kontrole pozeptám-jdu tam příští týden.
A ležení na zádech u mě nepřipadá v úvahu a na břichu už vůbec ne, to by malá měla akorát tak klaustrofobii kdybych ji tam přimáčkla :grinning: , také se těším, až si člověk bude moct lehnout normálně, ale to si ještě počkám.
Ty už to máš také za pár.

Ať ti kontrola dopadne dneska dobře!!!!!

Mějte se!!
13. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Katy, pěkné fotečky... malá je fakt kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Katy, zátěžák mi dělat nebudou, už v pátek jsem měla spotřebovaný čípek a doktor si myslel, že do středy porodím i sama... Řekl něco ve smyslu "myslím, že se to do středy neudrží"... A ono se to "udrželo". Hned ráno dostanu tabletu, zítra rovnou porodím v "běžné pracovní době" (jak taky řekl...).

Na fotečky hned kouknu.
13. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Fotečky... jedním slovem KRÁSA... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Aha, tak to jo, Pavli. Jsi asi nervózní, co? Se ti nedivím, byla jsem taky. Ale uteče to jako voda a ty jsi šikulka a taky to hezky zvládneš. Pevně v to věřím! Budu čekat na zprávičku, až bude špuntík na světě :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
snažím si to moc nepřipouštět... Necítím se na to, že jdu zítra rodit. Spíš, že jdu prostě jen na kontrolu k doktorovi.. :wink: Určitě dám vědět, neboj. :wink:
13. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak to je dobře. Já byla nervózní jen předem, ale pak v ten den ani ne. Jsem na tebe (vás) moc zvědavá!!! :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Pavli budu moc držet pěsti. Drž se a přeju ať to máš co nejrychleji za sebou!!!
Katy, malá je fakt kouzelná a manžel je šikulka, že se pustil do oblékání!!!
13. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Pavli já jsem taky měla nastupovat na vyvolvání, mělo to být v pátek a ze čtvrtka na pátek se to rozjelo samo :wink:
13. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kači kouzelný fotky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Pavli, na zítra držím palce ať to dobře zvládnete :wink:

Katy, Silvinka je krásná :dizzy_face: Takovej úžasnej drobeček :dizzy_face:

Adámek je nemocnej, má antibiotika, strašně kašle a má trochu i teplotu :frowning2: Je mi ho strašně líto :frowning2: Noc na dnešek byla strašná, kašlání ho furt budilo a pořád plakal :unamused: No doufám, že dnešní bude o trochu lepší...

Tak se držte, maminy a těhule, ať nejste taky nemocný, bo to počasí je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Katy, malá je nááádherná! :slight_smile:

U nás nic nového, kontrola OK, tak za týden zas:slight_smile:
Paaaji, budu zítra moc držet pěsti!! A jsem zvědavá, jak se teda malý bude jmenovat:slight_smile:
13. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Hoj kočky...

Tak se hlásím z kontroly a zdá se, že se miminko přece jen umoudřilo a je hlavičkou dolů!!! Dr. to poznal jak podle pohmatu, tak pak se o tom ujistil ještě na UZ... ježiš, já jsu tak šťastná!!!! Doufám, že se nevrátí zpátky, což bych nechtěla, snad už tak vydrží! Takže to, že jsem ho začala hodně cítit, víc než předtím bylo zřejmě to, jak se otáčel... v tu neděli.
Jinak čípek drží, vzal mi stěry na streptokoka, sestřička dělala monitor a vše je tak, jak má být, takže super zprávy! Tlak OK, moč mi nebrala, bo jsem vzala s sebou ranní moč a šla jsem tam až odpoledne, ale nevěděla jsem, že to nemá být ranní. Už by asi byla zkažená, tak dneska bez moči.
Na oslavu si jdu udělat nealko svařák a něco dobrýho zakousnu. Mimčovi za to že se tak hezky otočil jsem koupila odsavačku na vysavač a digitální teploměr (budem ho používat i my), a sobě vložky do porodnice. :slight_smile:

Pááji, četla jsem si zprávu, jako je to síla, ani jsem nevěděla, že je tolik podmínek, co člověk musí splnit, aby mu mohli udělat císaře při KP. Moc moc držím palce, aby byl porod i přes KP pohodový a vše proběhlo na jedničku, moc Ti držím palečky!!!! Číslo na mě máš, jestli bys pak měla chuť a sílu, ráda si tu radostnou událost přečtu a informovala bych holky... drž se, hodně síly Páji!! Ty to zvládneš, jseš silná a statečná!!!!!

Katy, na fotečky mrknu... určitě je malá kouzelná.

Leni, to mě moc mrzí, že je malej nemocnej, snad mu atb pomůžou a bude brzo fit, máš pravdu, to počasí je otřes, kdyby nefučel ten severák, bylo by líp...

Kočky, ještě se ozvu, teď jdu něco diskutovat s MM..

Pěkný večer a Páji, ať to zítra dobře dopadne, tfuj tfuj!!!! :wink:
13. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Katy, fotečky krásný, malá je nádherná, povedla se vám!!!! :wink: A TM je fakt šikovnej, že oblíká... :slight_smile:

Teri, super, že kontrola OK. :wink:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Páji a díky za info, co bereš do porodky. Taky se mi zdá zbytečný brát s sebou oblečky pro mimčo, jen na cestu domů. A já budu brát do porodky plínky asi jen ty nejmenší, 2-5kg.

Katy, jestli budeš mít chuť a chvilku času, napsala bys jak probíhal porod? Jestli chceš... :wink: Docela mě to zajímá, jak to chodí v těch Bohunicích... a jakej na Tebe udělaly dojem, i šestinedělí? Jestli budeš mít chvilku, tak bych byla ráda za nějaké info.. :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Leni, z čeho jsi si dělala nealko svařák? Z nějakýho ovocnýho čaje?
Mně moč kontrolují vždycky, ale přímo v ordinaci, nevím přesně, co s tím sestřička dělá, ale hnedka hlásí, že v pořádku...
13. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Paaaji, moc držíme palečky, aby všechno proběhlo ok!
Katy.v: krásný fotečky, jste krásná rodinka.
Lenajsku, gratulacéééé že malej dostal rozum a je tak jak má být!
13. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Lenajsku já jsem s sebou měla v porodce ty nejmenší a spotřebovala jsem celej balík. Jinak co se týče oblečků pro mimi myslím, že je to absolutně zbytečný. Jinak gratuluji k přetočení miminka. Jinak mimouš bude mít z té odsavačky neskutečnou radost :grinning: , jinak my měříme teplotu rychloběžkou, prý je přesnější a šetrnější.

Přidala jsem nějaký fotky, konečně jsem miláčkovi vyfotila myšáky :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Teri, teď jsem si udělala "čajový svařák medový", tak se to jmenuje, jsou to sáčky čaje a voní to jako svařák a není to vůbec špatný. Dala jsem si do toho ještě med a mňam. Jinak jsem na chalupě dělala svařák z pomerančovýho džusu s trochou vody, hřebíček, skořice, cukr a trošku vína, jen na ovonění. Moooc dobrý. :slight_smile:
A tu moč - mně neměla sestřička co kontrolovat, bo jsem jí donesla tu ranní a to už nebylo ono, tak si to ode mně ani nevzala a já ji vyhodila.
Zuzi, mooc pěkný fotečky... :wink:
Marti, díky!
Kočky, pěknej večer a dobrou noc, mějte se fajn a Páji... hodně štěstí!
13. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Katy.v: připojuju se k "Lenajskovi" taky by mě zajímalo, jak porod probíhal ... ty skutečný zážitky jsou vždycky takový pravdivější, než ty zprostředkovaný ....
13. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojte holky,
Paaji, držím moc palečky na zítra. Máš na někoho mobil??? Abychom věděli,až bude maloušek venku :slight_smile: :slight_smile:

Katy, Silvinka je krásná po mamince, moc vám to sluší:slight_smile: :slight_smile: Tak ať se vám holky daří. A taky by mě zajímalo, jak jsi to zvládla.

Leni, to mě moc mrzí, že Adámek stůně, to počasí je děsný, mám strach, abychom taky něco nechytilï. Snad mu brzo ATB zaberou .

Lenajsku, to je super, že se otočil:slight_smile: :slight_smile:. Vidíš, dobře to dopadlo, on už se určo nebude otáčet zpátky, nejtěžší je hlava a tu gravitace udrží dole:slight_smile: :slight_smile:.
Já jsem si teda do porodky oblečení svoje vzala pro matyáška. Ty jejich debilní košilky se akorát rozvazovaly a on se do toho zamotával a já neměla nervy na to mu to furt spravovat.

No, já valím poklízet, Mm na trenále, Matýšek zlatíčko spinká.
Páá
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leni, myslela jsem to tak, že mi dá sestřička takovou tu nádobku na moč přímo u nich jak přijdu, takže nejdřív mířím na WC, pak to hned zkontroluje... Nikdy jsem jim tam nenesla ranní moč z domu...

Holky, nám netopíííí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Venku skoro nula :angry:
14. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsm e po snídani a dneska se trochu líp spalo. ZA chvilku vyražím do té dia poradny tak držte palečky ať tá dieta není nějak moc drastická :wink:
14. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
misi, bude to dobré :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojte, tak pája má dnes den D, tak doufám, že to bude mít co nejdřív za sebou. Hned dejte vědět, jak někdo dostanete sms od Páji!!! :wink:
Katy Silvinka je krásnoučká, zdá se, že jste v pohodě, kojo zvládáte? Spinká v noci? Jakej byl porod? To je otázek, coo... :sweat_smile:
Erinka, tobě už se ten den D taky nezadržitelně blíží. Teda bez topení, to bych nezvládala, zmlať je, co kdyby už jsi měla malouška? To by jste zmrzli :confounded:

Dolda, Vikinka je krásnoučká, ty fotečky jsou krásnoučký, my se ted domlouváme s našim fotografem ze svatby, aby nám přišel malou vyfotit. Hele, mš se strašně nezdá, že má Vikouš jen 64 cm, neměříte to nějak blbě? Eluška měla v 10 týdnech 60 cm, to se pak ten růst tak zastaví? No asi jo. Od kdy jste chodili na to plavčo?
Lenajasku, tobě už se to taky krátí. Uteklo to jako voda. Jedné známé se ted taky povedlo otěhotnět díky umělýmu oplodnění. Ještě, že je ta věda tak daleko. Teda, svařák bych si taky dala, jenže jsem víno co jsme měli vypila, tak maximálně grog.
Ted jsme se vrátili z Poslka, sněžilo tam, zima jak v psírni... Ale v Kaufu jsme tam nakoupili Nutrilon pro malou, je tam o 100 Kč levnější!!! Tak jsme vzali 6 krabic,protože na to se tam málo kdy natrefí, mají to vždycky hned vyprodaný, paní říkala, že si tam pro to jezdí hafo čechů. A plinky tam taky vyjdou dobře. Tak tam občas zajedem.

Hezký den všem!
14. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lili, děti rostou v takových "vlnách" ... při těch růstových spurtech, největší skoky jsou v 6ti týdnech, 3 měsích, 6 měsících. V těch 6ti měsících mi Markétka vyrostla během dvou měsíců od 6 cm !!! A za další dva měsíce už jen 1 cm. Je to hodně individuální

Taky na paaaju moc myslím, ať to má rychlé a dobře jí to dopadne !!!
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, malá se při tom UM docela spravila. Jí teda pořád 2x za noc, dnes až v 3,30 a pak v 6,30 a spaly jsme do 9 hod !!!! Večer ji asi budily zážitky ze dne, protože asi 2x brečela, tak jsem si za ní na chvíli lehla a dobrý.
14. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak zhruba od 10 hodin už zase topí, ale jak je venku zima, tak to furt není nic moc... ale už jsem odložila šálu a jednu vrtsvu :grinning:

Lili, no jsem moc zvědavá, kdy budu rodit.... už bych to aji chtěla mít za sebou :grinning:
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.