• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky,
tak jsem po snídani je to docela sranda si vše vážit a přemýšlet co jíst, no ale nevím jak dlouho mě to bude bavit :unamused:

My doma máme pěknou zimu, máme novej kotel a včera večer po jednom dni vipověděl službu, tak jsme tu zachumlaná pod dekou a je ž docela chladno
Takže se budu muset odpo nějak zaměstnat. Mám vyprané pleny tak budu asi želit u toho může být teplo :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj kočky, vidím, že tady dneska kromě Míši nikdo nebyl...
Já jsu docela utahaná, vstávala jsem dneska na mě vyjímečně brzo, o půl šesté... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jela na odběr krve na endokrinologii do Brna k Milosrdným a pak po 12hod tam znova na kontrolu, až byly hotový výsledky, takže celej den v Brně. Naštěstí nepršelo dopoledne, ale jak jsem nasedla o půl druhé do vlaku, tak se rozpršelo a prší doteď, hnus. Musela jsem odvolat i kávičku s nej kámoškou ve Slavkově, v mé oblíbené kavárně, už se mi nikam nechtělo vylízat v tom hnusu... snad bude v neděli líp, abysme mohly spáchat sedánek dvou těhulek. :slight_smile:

Jak vy se máte? Doufám že se držíte někde při teple a opatrujete se... :wink:

Leni, jak je Adámkovi, je to už lepší?
Míšo, jak je Tobě, už to nachlazení ustupuje? To je pech s tím kotlem, je novej a hned přestal fungovat? Jejda, snad někdo co nevidět přijde na opravu nebo výměnu.. držím palce! Tak se zachumlej a odpočívej... :wink:

Katy, co malá, jak se jí daří, jak se máte rodinko? Jak to vše zvládáš? :wink: Co kojení, v pohodě? Myslím na vás a zdravím vás...

Myslím, že Pááju s malým by měli zítra pustit z porodky, že? Taky na ně myslím, jak se asi mají, snad dobře...

Všechny moc zdravím, mějte krásnej pohodovej víkend, i když počasí nic moc... já se jdu natáhnout.

Páá!
16. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Zítra tady nebudu, budem malovat náš pokoj, kam pak asi příští týden už koupíme postýlku a postavíme na místo... už se moc těším. Tak jdu nabrat síly, i když malovat bude MM, i tak t obude níročný, oddělat spoustu věcí a pak poklidit a dát je zase zpátky...

Páá!
16. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak už topímě ještě že tak venku je pěkná kosa a to jsmešla jen vyhodit pet flašky asi 500m od baráků.

Jo nachlazení je už o hodně lepší sem tam zakašlu nebo zasmrkám , ale je mi líp :wink:
16. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Lenajsku,
máme se dobře a myslím, že to i zatím dobře zvládáme. Silvička je hodná :dizzy_face: Jen jsem si říkala, že je to zatím pořád dokolečka - spinkání, kojení, přebalování,... Je blbý, že jsme zavřený doma a ani nemůžeme ven, ale jakmile se počasí trochu umoudří a vysvitne sluníčko, tak půjdeme. S kojením problémy nemám, vypadá to, že mlíčka mám dost a Silvince chutná. V noci papá cca po 2 hod, přes den jak kdy, někdy i po 1,5 hod, někdy i po 3 hod. Hrozně ten čas letí...
Pája mi psala, že se jí daří dobře, včera začali kojit. Od včera je na nadstandardu, protože byly v pokoji po třech a prý to byla hrůza... :unamused: Pokud půjde všechno dobře, tak je zítra pustí domů, je tam moc maminek a nemají je kam dávat. Jen je blbý, že Juráškovi hnisají očíčka :frowning2: Snad to nebude moc vážný..

Taky přeju příjemný víkendík všem :wink:
16. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Kači a proč nemůžete ven?
16. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
No já bych s čerstvým mimi do takovýho hnusnýho počasí taky nejezdila... Ale příští týden snad bude líp, tak začnete kočárkovat :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojte holky, po polednu jsme dorazily ze srazu, bylo fajn, penzion jsme měly samy pro sebe, každá s dítětem svůj pokoj, tak pohoda s uspáváním, večer jsme seděly v jídelně, každá se svou chůvou :grinning: a plkalo se, bylo moc fajn
17. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Já jsem asi nějaká divná s tím kočárkováním, myslím, že pokud není pro tak malý mimi pod nulou, klidně může ven, stejně je tam zabublaný,ale to je každýho věc.

Marti teda to muselo být super.

U nás včerejší noc snad nejhořší za 7 měsíců, šla jsem spát o půl jedenácté, za hodinu řev, Vikča vzhůru, čaj nechtěla, jen řvala a řvala, tak jsem jí dala prsa a vrátila jí do postýlky, za hoďku a čtvrt zase, nic nepomáhalo, tak zase kojení a návrat do postýlky, o půl čtvrté znova, to už jsem normálně brečela, tak jsem jí nakojila a nechala jí v posteli, fakt mazec. Přes den pořád protivná, vůbec nechce příkrmy a dneska nechtěla ani flašku s čajem, úplně se hrozím co bude dneska a to Zdenda jede v pondělí na celej týden do školy, mě jebne.
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojte holky,

já teda taky kočárkuju i v hnusným počasí, když prší, tak je krásnej vzduch a Matýš spí jak dudek :slight_smile:. A s fusakem bych se nebála ani s malinkým miminkem.

Zuzi, asi jsou nějaký erupce na slunci, či co. My taky špatně spíme - už asi třetí den po sobě, M kňourá ze spaní, já se vždycky probudím a už nezaberu. Dneska jsem o půl páté čučela z okna. Kde jsou ty časy, kdy dítě spalo od 8 do 3.30 nebo 4.30 .... Teď se krmí už v 1, mezitím pokňourává, ráno se budí před 6, pak ho dlouho uspávám v posteli, tak tam vydržíme asi do 8.30. Ale blbý je, že já už po tom brzkém ranním kojení neusnu, protože musím pořád nahazovat dudel. Tak jsem pěkně utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Navíc se mi M vzteká při kojení, nejhorší je to večer, to už jsem úplně hotová, cucne si, řve, cucne si a zase dokola, tak jsem s už nasrala a vrazila mu flašu s nutráčem a byl klid. Přitom mlíko z prs teče, ale jak je utahanej, tak se mu asi nechce sát či co. přitom ráno papá pěkně a během dne většinou taky, tak tomu nerozumím ...
Katuško, jste moc šikovný, že to tak pěkně zvládáte. A kolotoč kojení - přebalování - bude ještě dlouho trvat:slight_smile:. Až si začne Silvinka hrát a povídat, tak to budete mít rozmanitější:slight_smile: :slight_smile:

Doufám, že Juráškovo očičko se spraví, nám taky kysá docela často už od porodnice :frowning2: .

Leni, co Adámek????

Lenajsku, vy ještě nemáte postavenou postýlku??? Já jsem ji skládala snad ve 4.měsíci, pak jsem ji sice zase rozmontovala na přání mého chotě a pak zase smontovávala, když už jsem přes pupek neviděla na šrouby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Misicko, přeji brzké uzdravení, já cítím, že na mě taky začíná něco lézt ...:frowning2:
17. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veru tohle znám cuc a řev :grinning: , oni už jsou šikovnější a mají větší tah a taky jsou netrpělivý, když to neteče hned, vydržet :wink: :wink: :wink: Nezkoušela jsi mu v tu jednu dát jen čaj místo kojení? S tím dudlíkem to u nás bylo to samý, to se spraví :wink:

Kači pak k tomu kolotoči přibude: příkrmy na oblečení, na zemi atd., taky hračku všude :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Veru, a nemá malej růstovej spurt? .. mě takle malá blbla většinou navečer, utahaná nemohla nic vytáhnout, tak jsem si odstříkala a dávala jí to v případě potřeby z flašky, a nebo jsem tu večerní dávky občas nahradila nutrilonem. Tím nic nepokazíš ...
17. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a vidím, že se to tu pěkně rozrůstá :slight_smile:

Páji a Katy, moc gratuluju k miminkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať jsou zdraví :wink:
Katy, jak píše Zuzka, až přibude přikrmování a všechno bude zaprskaný mrkvičkou, tak to bude veselejší :grinning: A bude to za chvilku, s mimčem to fakt letí strašně rychle

Veru, malej má 3 měsíce, tak snad to bude ten spurt a za pár dní ho to přejde :wink: Asi je navečer fakt moc utahanej, z flašky je to pro něj jednodušší. Jednu dobu jsem taky přikrmovala, pořád je to lepší, než nechat prcka brečet hlady :wink:

Zuzi, já už jsem na to spaní v posteli rezignovala, jinak bych se nevyspala, v postýlce spí Verda od usnutí do prvního krmení, většinou tak 3 až 4 hoďky, pak už zůstává v posteli, bo jak ji přendávám, tak se vždycky probere a řve :frowning2: Ráno mě pak sice bolí záda jak hajzl, ale aspoň se trochu vyspím. Ale u vás je to něco jinýho, jestli chápu dobře, stalo se to teď poprvé, Verda tohle dělá od začátku. Tak snad to bylo jenom ojediněle a bude zas dobře :wink:

Erinka: Taky už to máš za pár, tak přeju hodně štěstí, ať jde všechno jak má :wink:
17. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Zdeni: to by mě fakt prdlo.

Dnešní noc celkem v poho, vstávačka jenom 2x :grinning: a neřvala tak jak včera.

Zato ráno jako prase, přišla mi mrcha, po roce a půl já nechciiiiii :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Zdeni, Markétka dneska spala po dlouhých měsících v postýlce - už nekojím, dala jsem si postýlku vedle postele, a konečně jsem si mohla normálně lehnout, a byla dobrá noc, měla jsem taky už pocit, že ji budím, když se otáčím ... tak snad už budou i lepší noci

Zuzi, gratulace k lepší noci, než byly ty předchozí
18. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj, tak dnešní noc byla i u nás lepší, papal ve 2.30, v 7, pak jsme spali až do 9.30 :slight_smile:. V noci ho krmím odstříkaným z llahvičky, vypije 220ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kozy mám až u kotníků, jak odsávám, večer jsou z nich úplný plácačky, ach jo, tak krásný prsa jsem měla ...:slight_smile:
Já jsem ho od těch 7 taky měla v posteli, ale přijde mi dobrý, že v noci ho přemís´tuju jen kousek do postýlky, kterou máme u naší postele, tak mu to nevadí a spí. Jak ho mám vedle sebe, tak se nemůžu ani otočit, to má hned baterky vytřeštěný, co se jako děje....
S tím spurtem to asi bude pravda, dneska jsem ho vážila a má už 6,6kg!!!!. Však co,když mi večer řve, dám mu flašu s nutrilonem a hotovo. Stejně furt odstříkávám, tak si myslím, že na laktaci 1příkrm denně nebude mít vliv.
Čaj mi plive, ten mu nejede, ale jinak jak má mlíko, tak je mu jedno, jestli moje nebo umělý,hlavně že ho je hodně :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Veru, tak to je fajn :slight_smile: No my budem mít postýlku jak máte vy, tak doufám, že to s tím přemisťováním na kojení v noci nějak pude, jestli si to teda nemaluju moc idylicky :wink:
18. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Veru, tak to je fajn, že už je to lepší :slight_smile: Ještě v půl roku další spurt a pak to bude dobrý :slight_smile: Teda dokud nezačnou růst zuby :grinning:
Já mám taky postýlku vedle postele, takže s ní nechodím nikam daleko, ale prostě jak ji vezmu z postele, tak konec :frowning2: Ale naše mladá spí jak princezna na hrášku :slight_smile:
Marti, taky doufám, že jak přestanu kojit, bude to lepší a vydrží i dýl spát
18. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Veru, tak s jídlem vydržať, zlepší se to, uvidíš! ... koukla jsem na nový fotečky, Matyášek je krásnej chlapeček!
18. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou neděli přeji, po včerejším náročném dni je dneska pohodička, máme vymalováno, uklizeno, super. Včera jsem byla tak unavená a vše mě bolelo, že jsem nemohla usnout, navíc barva byla ještě hodně cítit, dneska to bude lepší. Ale jsu ráda, že je hotovo a můžem v klídečku koupit tu postýlku a namontovat, i nábytek je rozestavěnej tak, aby se sem postýlka vešla. V tom našem 1+1 je problém cokoli někam přemisťovat, ale zvládli jsme to, hlavně MM teda.
Ještě jsem vás nedočetla, jdu vařit a pak s kamarádkou na kávičku, moc se těším. Měly jsme jít v pátek, ale bylo tak hnusně že jsme to zrušily, tak jdeme dneska tady do mé oblíbené kavárny ve Slavkově. Je to moje svědkyně, co se taky x let snažili s manželem o mimčo a letos se jako zázrakem zadařilo, přirozeně, už nejsou ani jeden nejmladší, ale zdá se, že je vše OK. Tak mám radost a jdeme to pořádně probrat. :slight_smile:
Večer jede MM na hokej do Brna, tak pak písnu víc.

Snad se máte fajn, nejste nemocní...

Všechny moooc zdravím, mějte se krásně, pěknou neděli!

Marti, na fotečky mrknu, Veru, Matyášek je kouzelnej. :wink: Snad se to kojení brzo upraví...

Stejně vás obdivuju, že to tak zvládáte, pro mě je to zatím španělská vesnice a docela se toho fakt bojím, jak to budu zvládat, jestli to budu vůbec zvládat to kojení, abych věděla co a jak... no, snad to nějak půjde.

Páá kočky!
18. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, u nás ty noci jsou teda teď taky mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo spíš večerní usínání. Už jsem z malýho fakt nešťastná :frowning2: Ale asi je to tou nemocí, tak doufám, že jak se uzdraví, že to bude lepší. Před pár dny celý odpoledne pobrekával, nikde nevydržel, jíst nechtěl, čaj taky nechtěl, jedl v 11 dopoledne a pak až někdy v 21 a to před tím 2 hodiny v kuse řval a řval a řval :frowning2: Nepomáhalo absolutně nic, pak až únavou usnul u mě v posteli. Včera to bylo pomalu to stejný, řev, jíst nechtěl, uspala sem ho nakonec pohupováním na židli, přendala do postýlky a za hoďku a půl byl vzhůru, usmíval se jak sluníčko, tak jsme si ho vzali do obýváku a vydržel být vzhůru do 23! A 2x za noc vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt je to na palici. teď kočárkuje s babičkou, venku je aspoň hodnej. Ještěže je manžel doma a pomáhá mi s ním.

Veru, to máš dobrý, že chce Maty flašku, Adámek ne. On to má spíš jak hračku, akorát to kouše. Takže je to fuška do něj dostat trochu čaje. A krásně ti přibírá, vůbec bych to do něj neřekla. Za to ten náš valibuk měl minulý pátek 8 kg :sweat_smile: Předpoládám, že za tenhle týden ani moc nepřibral, když tak strašně málo jí. No ono mu to neuškodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni a jakou barvičku jste malovali?
18. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Měla jsem příspěvek rozepsanej a sedl mi sem manžel. Kdybyste věděli, co tu začal psát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chcete si počíst? Je trochu na palici.... :grinning: :grinning: :grinning:

že jsem práskala s naším pesíkem o zem a Adámek se tomu strašně začal smát a nejvíc ho rozesmálo, jak Jesince začli lítat z huby zuby, to ho fakt dostalo....jinak všechno v pohodě, akorát náš pes musí pít tekutou stravu, protože už nemá zuby, ale to nevadí, hlavně, že tím uspávám Adámka, ale začínají chybět zuby, tak nevím, co dneska večer bude ze psa padat.........

Tak takovýho člověka mám doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Leni.dv: manža je srandista :grinning:
18. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Hoj holky moje zlatý :grinning: po sto letech jsem opět zde, Mates si hraje v šuplíku a MM je na fotbale tak snad to taky stihnu proleťět a aspoň trochu zareagovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Tak zaprvé s vééélkým zpožděním a ještě větší omluvou strašně gatuluju Katušce k nádherné princezně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Silvinka je kouzelná a věřím že za ty útrapy porodu to obrovský štěstí, který teď s novopečeným tatínkem to určitě stálo. :wink:

Veru: Vidím že u Vás už celkem o.k. a už si to zlobení i docela užíváš :wink: :grinning:

Marti: Fotky ze srazu super, muselo to být fajn a hlavně to odreagovánía možnost postěžovat si hned zlepší ten každodenní stereotyp co? :grinning: Já si říkám že bych mohla taky konečně někam vypadnou a třeba i s manželem, ať nevypadám furt jako svobodná matka, páč pořád chodíme každej zvlášť. :frowning2:
18. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
lenajsku: Vidím že přípravy vrcholí a vzpomínám, jak si se divila jak sme s pupíkama akční, ale ty teda nijak nezaostáváš :wink: :grinning: zádnej velkej odpočinek těhulko neprovozuješ poář něco tvoříš :grinning:

Teri: Ty tvoje tt v profilu vypadají už docela nadějně :wink: :grinning: Už máš aspoň poslíky bo nějaká předzvěst té velké události?
18. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Hani, furt nic:grinning: Akorát malá kope a převaluje se a to jsem někde četla, že ty nejvýraznější pohyby máme dávno za sebou :grinning: Měly jste všechny nějaký poslíčky?? Furt špicluju, esi jako něco a nic :grinning: Se fakt bojím, že malá čeká až na listopad :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojte, vidím , že máte taky problémky s prckama, museli jsme přestěhovat ložnici, abych měla postýlku vedle postele, pač posledních pár dní malá mrčí ze spaní, tak třeba 5 x za noc jí dávám dudlík, pak zas usne a dobrý, myslím, že jsou to i prdy, protože kolikrát u toho mrčení i prdí. Svítím si na ni mobilem a někdy to není jen ze spaní, má i otevřený oči, tak jí strčím dudlajz a modlím se, aby usla.Jí kolem 2-3 a ráno kolem 7 hod. Přes den je protiva protivná, nevydrží v sedačce jako dřív si hrát nebo si hrát s hrazdou, mrčí a nadává, nejlíp se jí líbí chování. Ale nemužu ji celej den chovat. Tak poslouchám mrčení. Naštěstí to není vyloženej pláč, jen takový nadávání. Někdy už mě to dost se*e, jsem na to nebyla zvyklá, tak mám vždycky chut si jít na balkon zapálit. Ale strašně nechci začínat, chci to vydržet.Ted už to bude rok co nekouřím.Hned jak jsem uviděla pozitivní test, cigarety přestaly existovat. No a jak jsem přestala kojit, tak jsou někdy chute veliký. Naštěstí je ted venku kosa, tak mě to vždycky odradí. Jinak jí dobře, s tím problémy nemá. Doufám, že je to jen nějaký přechodný období, že se to zase zlepší.

Holky dotaz na očkování, kdy se píchají ty dobrovolný placený očkování? Třeba prevenar a tak. Který očkování jste si vybrali pro malý? A u jaké jste pojištovny? Všeobcka prý nic nepřispívá, ale některý jo. Poradte prosííím.

Katy Silvinka je krásnoučká, řekla bych, že je podobná na tebe. ALe to se bude měnit. To vidím na Elis, napřed celej tatka, a ted někdy když se na mě podívá, tak tam vidím sebe. Hlavně že je holčička hodná a že si na sebe pěkně zvykáte. A co říkala doktorka ohledně procházkování? Čerstvej vzduch by jí určo prospěl. Si pamatuju jak jsem se těšila já na první procházkování. Šmarja to už je dávno.
18. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Lili, s tím nekouřením vydrž!!! :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Snad už zítra pustí Páju. Se těším na fotečky. A na pospání porodu. Ale na to asi nebude mít hned tak čas.
Já měla blbý jen to čeákání a vyvolávání. Jinak samotnej císař byl v pohodě.
18. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.