• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky Eri. Já bych řekla, že teď je to nádhera :dizzy_face: Už se necítím tak unavená, cvrček o sobě dává krásně vědět, někdy rošťák až příliš a váha se mnou ještě taky rozumně komunikuje. Tak teď si to fakt užívám :slight_smile: Zítra jedeme na ultrazvuk do Brniska, už se docela těším

Ale Tobě už se to blíží mílovými kroky. Za chvilku už budeš mít princezničku u sebe :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak ať UTZ dopadne výborně!! :slight_smile:

No blíží, ale zatím o ničem nevím :grinning: Ale už bych klidně rodila, ať mám malou u sebe :slight_smile:
Dneska jdu zas k Dr....Tak se tu mějte!
20. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno, Paaaji, vítej zpátky doma :slight_smile: . To je super, že se máte dobře :slight_smile: :wink: Jiříček musí být nádhernej, broučinek... Náš synovec měl taky jen něco málo přes 2,5 kg, když je pouštěli z porodky, byl to fakt takovej malinkatej uzlíček, strašně krásnej ...
Giselka: no ten zub je nic moc, ale hodně se mi ulevilo, teď už mě bolí jen když na něj omylem zkousnu nebo o něj zavadím ... snad se to dá do porodu do kopy. Mi dr. říkala, že se mi to stalo asi i díky hormonálním změnám v těhu :confounded: Chodím tady do Vyškova k Dělňáku, k Míše Kalouskové, je super!!! Nejlepší zubařka, co jsem měla :slight_smile:
Radi, pak napiš co UTZ ...
Teri, jsem zvědavá, co se u dr. dozvíš ... jestli už se porodní cesty nějak chystají...
Já jdu na poslední UTZ ve čtvrtek a už se strašně těším, že malou uvidím. Jsem zvědavá hlavně na odhad váhy. Mám pocit, že za posledních 14 dní strašně vyrostla nebo spíš asi přibrala!!! Včera jsem byla na kursu o kojení. No nic moc novýho jsem se nedozvěděla, ale bylo to docela fajn... Teda jedna informace mě potěšila: máme jíst jak jsme jedli do teď (kromě citrusů, džusů a nadýmavých věcí) a sklenka piva prý ničemu neškodí, ani v 6-ti nedělí :grinning: Prý to doporučuje i primář :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Marti, koukala jsem na fotky. Muselo to být super ... bych si pak taky dala říct na takový super akce, až bude malá větší :grinning: :wink:
20. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Rady, fakt ti to skáče neuvěřitelně.

Teri ono si pak řekneš, že radši měla být ještě chvilku tam :grinning:

Páji vítej zpět, teda to vaše mimčo je ale malej bobínek.

Pavli: ono o tom kojení to můžeš mít nastudovaný, jak chceš a stejně ta realita je mazec :grinning: . Já jsem ze začátku snad nejedla vůbec nic, připadalo mi, že malá má snad bolení i z vody, časem, ale začneš zkoušet a pak jsem si dala hrášek, okurky, pomeranč, džus atd.

Včera jsem byli první den bez taťky, malá byla hodná, tak doufám, že jí to vydrží až do pátku. Lenajsek se mě myslím ptala:dodělává si druhou maturitu na kamenosochařsko škole v Hořicích.
20. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Marti kde máš ty fotečky z toho srazu, jak jsi teď byla?

Hani kde máš album? A kde máš tu etiketu ať se pokochám :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj :sunglasses:

paja.o: tak chodíme ke stejné :slight_smile: Je fakt dobrá, taky jsem spokojená

Rady, ty brďo, ty už seš za půlkou :slight_smile: Strašně to letí

No nic, dítě je k neudržení
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Zuzi, album sem smázla, čučeli tam lidi co neměli :wink: . všechny fotky teď peru na FB, tam to mám zaheslovaný :wink: , že může koukat jen ten, komu dovolím. Etiketu mám taky tam :wink:
20. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak se hlásím po kontrole, Dr. říkal, že už se to chystá, může to být brzo ale taky ne...Že už jsem na 2cm otevřená :slight_smile: No a že se máme snažit, ať už příští týden nechodím :grinning: Tak jsem se ptala, jestli ví o něčem jiném než je sex, tak se smál že ne:grinning: Tak jsem to psala manžovi, tož si prý načte něco o porodech a večer se oholí :grinning: No tak su zvědavá :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jééé, Teri, tak to je fajn zpráva ... tak že by byla malá opravdu ještě v říjnu ... :grinning: :grinning: :grinning: Tak se pěkně snažte!!!! :wink: :wink: :wink: My začali včera s masáží :confounded:
20. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Masáž nic moc, co? No snad to k něčemu bude... :wink:
20. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
když nic, tak aspoň pro dobrej pocit, že člověk udělal maximum :slight_smile: je to fakt dost divný :unamused:
20. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Dobrý podvečer všem!
Radi, tobě to teda naskákalo ty týdny.. :slight_smile: To snad není možný.... :grinning: Hlavně, že se cítíš dobře :wink:

Teri, tak už se to blíží? Je fakt, že těm doktorům se nedá věřit, oni řeknou, že se to chystá, ale může to ještě trvat.. Ale budu držet palečky, aby to bylo co nejdřív. Ať se manža činí :grinning: :wink:

Páji, snad vám na ty prdíky něco zabere.. Máš doma nějaký kapky? A co má Jurášek s prdelkou? Jako rozedřenou? To je asi z toho porodu, ne? Naše Silvinka měla přímo na prcině úplně tmavě modrou až skoro černou modřinu. Už je to ale zahojený. Bylo to právě z toho, že šla prdelkou napřed.
My od včerejška taky máme bolení, malá sice neplače, ale pořád se kroutí a heká u toho. Už jsem jí dnes ráno a v poledne dala ten Sabsimplex, ale nevím, jestli jsem nedala málo. V letáku je napsáno 15 kapek, ale to se mi zdálo moc, tak jsem jí vždycky dala asi 8 kapek.
Maminy, kdo jste tyhle kapky používaly, kolik jste kapaly a jak často?? Díky za odpověď!
20. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak je mi jasný, že to taky může trvat... to mi taky řekl, že sice nachystaný to je, ale nemusí to být hned :slight_smile: Ale uvidíme, no...
20. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Teri, jsem zvědavá na to jméno! :grinning: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
20. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás všechny po dlouhé době :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj Luci, jak se máš? Kdepak jsi byla?
20. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Paji.o,

měla jsem toho teď moc... lítání po vyšetřeních a synátor měl ve školce soutěž o nějhezčí dýni, takže jsem se činila :grinning: občas jsem sem mrkla, ale opravdu nebyl čas psát.
Mám se dobře a malá snad také, zítra mám kontrolu u dr.tak jsem na malou zvědavá a potom máme odpoledne 3D, bereme sebou i synka :slight_smile:

A co ty, jak se cítíš?
20. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak to je dobře, že se Vám tak daří :slight_smile: A co Adámkova dýně? Vyhrál? Zítra napiš, co kontrola i co ten 3D. My jdeme ve čtvrtek na UTZ a pak jdu s kamoškou do Brna na veletrh - je tam nějakej lékařskej. Kamoška je vystudovaná doktorka, i když teď na mateřské, prý tam mají i 3D UTZ a dělají tam video zadara, tak doufám, že budu mít štěstí a že nám nějaké to video udělají :grinning: Jinak se máme asi jakov 8 měsíci :grinning: Kopání do žeber, tlačení na močový měchíř apod. :grinning: :grinning: :grinning: Už se začínám těšit až se zase znova normálně ohnu :grinning:
20. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Paji, to ještě nevíme, jak jsme s dýní dopadli..každopádně to bylo teda něco, najít tu pravou a vyhovující :grinning:
Určitě písnu co a jak, na ten 3D se mě zdá, že jdeme docela brzo, jenomže na později nemá nikdo čas...obvolala jsem snad všechno, od Helisou začínaje až po Bohunice konče, takže jsem na to celkem zvědavá.
Tak to budeš mít super, určitě ti tam ten ultrazvuk udělají :slight_smile:
Utíká ti to pěkně, za chvilku to budeš mít za pár jako Erinka a Lenajsek :wink: co mám říkat já, začínám teprve 24tt a už teĎ jsem jako medvěd :angry:
20. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, dneska jsem měla rozlítanej den, tak jsem přijela odpoledne domů a odpadla, v noci jsem děsně blbě spala, usnula jsem pořádně až jak zas MM ve čtyři ráno odešel, ale dneska jsem muslea vstávat v sedm a šla jsem na monitor tady k dr. a pak do Brna na EKG, tak jsem si toho spaní pak už moc neužila.
Hlavně, že na monitoru vše OK, sestřička říkala, že je to luxusní záznam, srdíčko krásně bije, kontrakce ještě žádný zaznamenaný, pohyby tak akorát. Na EKG taky vše OK, jen mě ještě poslali na UZ srdíčka, kvůli tomu, že jsem měla dřív šelest na srdci a ještě na kompletní internu, tak to budu mít zase obchůzky po dr., poslední měsíc toho bude nějak hodně... :unamused: :frowning2: Co člověk nadělá.

Ale pozitivní je, že jsem dneska dokoupila poslední věci do porodky a zítra si zabalím tašku, ať to mám hotovo. Taky jsem koupila malýmu super punčocháčky za 15 kaček, fusakle 100% bavlna za 10, krásný barevný froté fusky do porodky za 30,- a pod... :grinning: To jsou nákupy. :slight_smile: Radost musí být.

Zítra mám v plánu vyfotit nějaký ještě těhu fotky, zkusím se stativem a samospouští, no uvidíme, co z toho vyleze... :grinning: Kdyby něco kloudnýho, tak dám do albíčka. Jinak v albíčku mám vyfocenou ještě ne úplně nachystanou postýlku.

Přejki všem krásný pohodový večer a pokud možno noc v pohodě... hlavně novopečeným maminkám... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Radi, moc držím palce na zítřejší UZ, to jdeš asi na ten genetickej na Veveří, že? Pak písni, jak jste dopadli, ju? Věřím, že to bude v pohodičce. :wink: A je fakt, že Ti to teda pěkně skáče, týjo, už jseš za polovinou... :sweat_smile:

Teri, tak už se otevíráš, jo? No, tak se asi fakt budete s TM muset snažit, abys tam příští týden na KO už nemusela, a rovnou přijela rodit... :slight_smile: Držím moc palce, ať to vše probíhá v pohodičce!

Zuzi, super, že to zvládáte, tak ať je to tak do té doby, než se taťka vrátí... :wink: To je šikula, že ještě študuje. Já bych se asi nenaučila už nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda, že je to tak daleko, co?

Luci, taky držím palce na kontrolu a pak si užijte 3D, bude to super a je fajn že berete i Adámka, to bude radosti. :wink: Pak dej nějaký fotečky do albíčka, ju? :wink: A písni, jak jste dopadli, držím palce.
A fotku dýně nemáš? Určitě vypadala moc pěkně, to by bylo super, kdyby Adámek s ní vyhrál.
Já dělala v sobotu podzimní dekoraci do truhlíku na venkovní parapet do kuchyně, tak mám radost. Je pěkně barevná. :slight_smile: Konečně jsem se k tomu dokopala.

Katy, tak snad malou to bříško nebude bolet dlouho a kapičky pomůžou... kupovala jsi je už před porodem, nebo až se malá narodila? Já zatím žádný nekupovala, ale je mi jasný, že je asi taky budem potřebovat... A ta modřinka snad bude brzo taky pryč, to by mě nenapadlo, že se může udělat, ale je to vlastně logický.

Pááji, tak ať se malýmu prdelka brzo zahojí, i očička, držím palce!!!

Zdeni, to mě mrzí, že Verča nechce spát bez chování, toho bych se právě chtěla vyvarovat, no uvidíme, jak to půjde. Snad se naučí usínat i bez rukou... :wink: Jinak já mám odavačku na vysavač koupenou, ta kjsu na ni zvědavá. CO jsem četla, tak si ji fakt všichni chválí, tak snad bude fungovat i u nás dobře. A vysavač je mi jedno, že zapnu v noci, sousedi si taky servítky neberou, bývají pěkně hluční, tak co... :grinning:

Hani, máš na FB i tu etiketu? Mrknu se. Mně poslední dobou FB tak blbne, že mi vyhazuje modem a pak mi nejde nahodit net, z toho důvodu skoro nehraju akvárium, tam se to vždycky sekne a poslendí dobou i Farmville. :confounded: :angry: Tak to asi přestanu hrát, stejně nebudu mít asi pak čas...

Leni, jak je Adámkovi? už je to lepší? Moc pěkná fotečka na FB, fakt... :wink:

Loučím se kočky, zítra se zjevím, jdu se dívat na Ordinaci, to je pro mě relaxačka.

Krásnou dobrou noc a opatrujte se!!!
20. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Leni, fotku dýně máme, až budu mít čas, tak to stáhnu a dám do Alba než to admin smaže.
Jinak o podzimní výzdobě mi ani nemluv, se k tomu pořád nemůžu dokopat...manža si ze mě už dělá srandu, že tam mám dát rovnou sněhuláky :grinning: :angry:
Je fajn, že jsi u dr.dopadla dobře, jen tak dál...

Tak nic kočky, jdu koukat na VKV a potom do hajan, zítra mám zase náročný den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou noc všem!!!!
20. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kači my jsme dávali Sabky, 10 kapek 3X denně, po měsíci asi 4X, před jídlem, přeju aby to přešlo, ještě, že u toho nepláče, to my si to užili s řevem každý den do 3 měsíců, fuj, když si na to vzpomenu :frowning2:
20. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, dneska je to náročný... Malej od rána blinká, večer po koupání hodil takovou šavli, že mu to teklo i nosem. ´Jsem z toho docela hotová. :cry: Přemýšlíme, jestli nakonec nepojedeme na pohotovost. Blinkal jen ted odpoledne a večer už asi 6x.
Nevím, jestli je to normální, ale skoro při každým přebalování mě a vše kolem sebe počůrá, takže několikrát denně převlíkám a převlíkám... Stává se to některé z vás??
Když nebyl dneska počůranej, tak bylo všechno poblinkaný. Nevím, jestli to nesouvisí s tím, že na mě taky něco vlezlo, mám rýmu a celkově mi není moc fajn :confounded:
Kapičky máme, ale máme ty Babycalm. Můžou se dávat až od 1 měsíce, ale doktorka mi včera říkala, že jsou na přírodní bázi a nemám se bát mu je dát hned. No, po dnešku fakt nevím...

Katy, kvůli tomu porodu máme trochu vylezlej zadeček, ale má se to brzo zatáhnout zpátky...

Musím končit, malej je asi zase pokaděnej a začíná plakat.
20. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Paaaji, s takovým blinkáním teda nemám zkušenost, občas to z dětí vyletí, ale takle pořád za sebou, to je podle mě divný ... ony děti ještě nemají klapku, tak blinkají snadno ... no kdyby se ti to nezdálo, raděj k dětské jdi ... aspoň za konzultaci nic nedáš ....
20. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ještě mě Pavli napadlo, nemyslíš, že by mohl být přejedenej ? Ale to se těžko dá ovlivnit, myslím to kolik vypije , že jo
20. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Katy, malá je krásňoučká u koupání ... a v tom růžovým se zajíčkem, teda parádnice!
21. říj 2009 v 00:49  • Odpověz
Tak mi asi v noci odešla hlenová zátka... Tak jsem zvědavá, kdy se to rozjede, vím, že to může trvat klidně pár dnů...Někde jsem snad četla, že někdo rodil až 2 týdny po té zátce! :confused:
21. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.