• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, ten odtok vody nemůžu přehlídnout, že jo? :sweat_smile: Si to představuju, že buď větší proud na ráz, nebo to ze mě poteče delší dobu... Ten hled byl jen v noci, teďka vůbec nic, tak myslím, že voda ještě nepraskla... No to víte, nervní prvorodička :grinning:
21. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Páji teda takový trápení, my jsme moc neblinkali, takže nevím. Já nevím s tím babycalmem, my jsme ho fakt dávali až od toho 1 měsíce i dr. to tak řekla.

Teri, mě když praskli vodu v porodce, tak to byl brutální proud, takže to by jsi myslím nepřehlídla :grinning:

Jinak u nás noc hrůza, v deset, že jsi jdu lehnout a takovej hysterák, že ani chování nepomáhlo, nevím co to má být, ale prso jsem jí nedala, vzala jsem jí do postele přivinula ji k sobě, asi po 20 min. se uklidnila, ve 12 vstávačka, pak ve tří a v šest, se ani poseru :angry:
21. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Teri, Paaaja psala, že ji odešla ta hlenová zátka asi týden před tím, než jí porod vyvolávali ... takže asi to fakt může trvat ještě nějakou dobu, každopádně je vidět, že se to chystá a že budete mít malou brzo v náručí :slight_smile: :wink:
Katy, malá je fakt nádherná!!!
Zuzi, a nerostou Vikince zoubky?
Paaaaji, já s tím teda nemám zkušenosti, ale asi bych dnes zašla za dr. ...
21. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky!
Paji, já myslím, že je to docela normální, že tak blinká. Oni nemají totiž tu klapku, takže baští a pak jsou přejedení. Mě Áďa tolik neblinkal, když byl maličkej, možná párkrát. Pamatuju si ale, jak první den se nabaštil a pak mě durch poblil ten koš, ve kterým byl :sweat_smile: . Za to nedávno blinkal furt, říkala sem to dr a že je to normální po tom mlíku, takže si myslím, že i u takovýho mimča to být může. Ale poku si opravdu nejsi jistá, tak bych spíš zavolala ke své dr než jezdit na pohotovost. Uvidíš, co ti řekne.
A co se týče toho čůrání, tak to je taky normální. Akorát my jsme to měli pravej opak, nám malej čůral strašně málo, myslím teda po nás, ani kolikrát ve vodě ne, což většina dětí, aspoň co vím, tak hnedka čůrají. No, holt to vydržte :wink:
21. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Zuzi, asi jsou nějaký blbý erupce na to spaní. Malej teda na dnešek spal už docela dobře, po nějaké době sem se jakž takž vyspala. A za celý den spal pouze půl hoďky po obědě a půl hoďky odpoledne a včer šel spát před 8. Ale na včerejšek noc to bylo děs, vzbudil se se řvaním před 4 a hodinu trvalo než se uklidnil a usnul s náma v posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Teri, to určitě nepřehlídneš :grinning: Když mě praskla voda v porodce, tak jak píše Zuza, byl to proud :grinning: Ale někde jsem myslím četla, že když by z tebe začlo něco téct, tak si dej radši vložku, aby to mohli v porodce zjistit, jestli je to vážně plodová voda :wink:
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte holky,
Paaji, držím palce,aby se všechno urovnalo. My dávali babycalm taky od zacátku a v pohode.M taky čurá, když ho rozbalím, ale ne hned až za pár minut, přikrývám ho plenkou, jinak by mě taky počůral. S tím blinkáním, no nevím, 6x je hodně - je to blití nebo ublinkávání?Jestli mu to jen z pusy vyteče a není toho moc, tak by to mělo být v pohodě, ale jestli zvrací obloukem a daleko, tak bych určitě jela k Dr.

Zuzi, já jsem to měla úplně stejný, když jsem byla 3 noci s malým sama u babičky, Řval, budil se, já hotová, každý další noci jsem se bála a byla jsem nervozní. Přijel MM a dítě spalo jak andílek. Vydrž, určitě je to přechodný.

Teri, super, už se to blíží :slight_smile:. Já měla doma pro jistotu Temešváryho roztok, co se kape na vložku a když je to plodovka,m tak to zmodrá. Ale jinak to určo poznáš, je to teplý a je toho hodně:slight_smile:

Lenajsku, dneska půjdu s kočárkem odpo tady v holubicích, nějak se mi nikam nechce, ale kdybys chtěla přijet, tak by to bylo fajn. Klidně bych ti mohla udělat taky těhufotky - ale počkala bych na lepší světlo, až trochu vysvitne sluníčko :slight_smile:. Jinak ty Temešváryho kapky ještě mám a pak taky nějaký vložky do porodky, r¨tak bych ti to ráda věnovala, mě to tady zavazí.

M teď leží v kočáře, má zapnutej vysavač, aby neřval, ale sám neusne, budu ho muse povozit přes práh, prevítka vyčůranýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji... :wink:

Pááji, to mě mrzí, že malej takhle blinká, ale jak píše Lenča, radši bych pro jistotu zašla za dětskou dr, než na pohotovost, nebo bych to konzultovala po telefonu... moc Ti v tomhle neporadím, ale možná je to fakt normální, snad se to brzo spraví. A s tím čuráním, to je něco taky, ale někdo asi prostě čurá víc... tak pevný nervy a hlavně ať nejseš nemocná, snad Tě to nachlazení brzo přejde, držím palce!!! Moc na vás myslím, opatrujte se!!!

Teri, tak hlenová zátka, jo? No, tak to už může být co nevidět... :wink: Lenča to píše dobře, v porodce nám taky říkali, že s tou vložkou je to lepší, že z toho zjistí určitě, jestli je to plodová voda, nebo ne. Někomu to prý odtíká postupně, že to jako nepraskne třeba najednou, ale to odtíkání se prostě nezastaví, teče to furt. Tak pokud teď nic neteče, tak to plodovka asi ještě není. Tak to je super, že za chvilku budeš mít malou v náručí, teda za chvilku, vím, že to může nějakou dobu ještě trvat, ale už je to fakt blízko... :slight_smile:

Páji, tak vy masírujete hráz, jo? Tak ať vám to jde... já od toho nakonec upustila, ani jsem to MM neříkala, že jsem to měla v plánu, on by stejně asi nesouhlasil nebo by to dělal velice neochotně, tak to nechám tak. Tak snad Ti to pomůže při porodu a třeba nebudeš nastřižená. :wink: Jak se jinak cítíš? A věcičky už máš všechny, nebo ještě něco budete dokupovat?
Nám už chybí jen koupací kyblík, ale ten jsem si včera objednala z MMB, jedna kojící podpsenka a pak monitor dechu. A je to snad vše. :slight_smile: A co není, tak se prostě buď objedná z netu nebo dokoupí...

Zuzi, téda, to jste měly noc... tak snad to bude dneska lepší. Držím palce. Manžel se vrací v pátek?

Leni, to je dobře že dneska už byla noc trošku lepší, snad Adámek zase bude v noci líp spát, a víc i přes den... asi ven teď nechodíte, když je nemocnej, že? Nebo už je mu líp? Kdy jdete na kontrolu?

Katy, malá je fakt kouzelná, máte moc pěknou holčičku. :wink:

A samozřejmě i všichni ostatní, šiš, já už chci taky to naše miminko držet v náručí... :slight_smile: :grinning:

Krásnej den všem přeji a všechny moc zdravím! Kdo má dneska kontrolu nebo UZ, ať dopadnete dobře!
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Jo a s tím spaním, to je pravda, my taky spíme blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera mi říkala psycholožka, že je to tím počasím, že i děti reagujou na biometeorologický změny. A co vím, tak spousta holek říkalo, že jim děcka spí blbě.

Leni ahoj, jak vám je?? Chodíte s Aďulkou ven nebo musí být jen doma??
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Veru ahojky!
Dneska se mi kočko nikam cestovat nechce, cestovala jsem včera... co pátek, nespácháme něco? MM bude dlouho v Brně, má odpoledne hokej, tak by se mi nějaká prochajda nebo tak něco docela hodila...
Veru, bys mě fakt kočko vyfotila? Jééé... no, světlo nic moc a obávám se, že to se sluníčkem moc valný nebude, nevím. Něco zkusím tady doma, a kdyžtak bych Tě mohla poprosit o pár foteček? To bys byla hodná... :slight_smile:
Jo, ten roztok asi používají v té porodce, podle toho, co PA říkala, že na tu vložku kápnou a zmodrá to. Tak to je asi ten Temešváry. :slight_smile:
A jestli Ti to zavazí, tak si to ráda vezmu, ale vložky nevím, mám dva balíky a ještě Lenča mi nějaký dala, tak nevím, jestli to nebude stačit...
21. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Se spaním.. nějen děcka, ale mám pocit že i dospělým se spí blbě, my s MM poslední dobou taky moc dobře nespíme, ani jeden, je to fakt divný. A přitom by člověk tak rád spal, dokud může...
Pak se mi všichni smějí, že spím třeba do půl desáté. Jo, jenže třeba dvě hodiny v noci nespím, nebo půlku noci se převaluju a není to moc valný. Nejlíp se mi spí k ránu, to se mi zdají i sny a pak si je musím nechat dozdát, tak se budím pak později, no...
21. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
No mám podezření na zuby, ale to už mám tak měsíc :grinning:

Teď si dává půl hoďku spaní :grinning:

Právě přišel fusak, hned jsem ho dala do kočárku.

Lenajsku ho vrátí se v pátek, škrtám dny v kalendáři :grinning:

Jinak s čůráním to byla Vikinka expert, jak mile jsem jí rozbalila a čekala jsem jestli ještě něco nebude, tak nic, ale jakmile jsem oddělala plínku, vždycky mě počůrala, teďka se to už dlouho nestalo.

Dneska jedem po 14 dnech na plavčo, už se těším.

Jinak mám tlamu, jak puberťák, snad každej den novej jebák a bolí to jak sviňa, nechápu :angry:
21. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Leni, jj s masáží jsme začali, připravovala jsem na to přítele snad 2 měsíce a zvládá to v pohodě :slight_smile: spíš já trpím :slight_smile: není to moc příjemné ... když nám říkali na kursu v porodce, že bychom tu masáž hráze měli zakončovat před porodem sexem, tak si to moc nedovedu představit :grinning: :grinning: :grinning: Jinak z věciček už snad máme všechno ... chybí jen jedna matračka do postýlky v obýváku, ale napřed přítel musí dát dohromady tu postýlku a pak teprve objednám matračku. V nejhorším dojde až po porodu ... snad jsem na nic nezapoměla :slight_smile: když tak se pak dokoupí ... Už se hrozně těším, včera se mi dokonce zdálo, jak jsem porodila :slight_smile:
Leni úplně Tě s tím spaním chápu, u mě je to to samé, v noci třeba hoďinu, dvě nespím, tak si pak ráno poležím ... ráno se mi spí taky moc dobře, pomalu ani nevím, kdy odchází přítel do práce. Slyším jen budík a hned spím. Když to dělá nám, copak ti malí broučci, že?
21. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
S Áděm ven chodím, to sem mohla hned, když neměl teploty, venku se mu líp dýchalo. Ještě kašle a z nosu odsávám, ale už je to daleko lepší. Na kontrole jsme byli v pátek, te´d už jen všechno dobrat a už nemusíme, pokud se to teda nějak nezhorší. Dneska sem chtěla jet k našim, ale nevím, když je to všude ucpaný, ale tak odpoledne to snad už bude lepší. Mají tam přijet koníci orat pole, tak sem Adámkovi chtěla ukázat koně,no :grinning: Včera byl poprvý v olympii, tak čučel po všem možným :slight_smile: Teď si taky dává půl hoďky spaní :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Páji, tak to je super, že na to TP přistoupil, ale asi je to fakt nic moc, jak píšeš. Tak snad to pomůže...
To je fajn, že už máte takhle vše nachystaný, to co píšeš, to jsou už fakt drobnosti.
Mně se o porodu vůbec nezdá, ani o mimi zatím... tak nevím. Za celý těhotenství se mi o porodu zdálo jen asi dvakrát, ale ne ani tak o tom porodu jako takovým, ale o tom pocit, že je mimčo na světě. A teď nic. Teď spíš před spaním furt přemýšlím o různých věcech a pak se divím, že se mi blbě spí.
Mám pocit, jak kdyby mi mozek nedokázal vypnout a relaxovat, dřív jsem to uměla a teď to nějak nejde. Furt mi lítá hlavou pátý přes devátý... děs. Nevím, jak se toho zbavit. Možná si budu dávat relaxační koupel před spaním, ale nevím, jestli to ovlivní mé myšlenkové pochody...
Máš pravdu, když nám se blbě spí, co ti malí...

Zuzi, věřím, že škrtáš dny. Však pátek je za chvilku. :wink: A pleť se snad brzo zlepší... někdy taky zírám, co se to děje. Není to spojený s tou MS, co jsi dostala?

Leni, slyšela jsem, že na Vyškov je to jakýsi ucpaný ta dálnice, ale prý už ji zprovoznili, tak ani nevím, co se stalo. A po staré myslíš, že je to taky ucpaný? Tak uvidíš, třeba ještě pojedete mrknout na koníky.
Byli jste v Olympii, jo? No to věřím, že se díval po všem možným... já byla včera ve Vaňkovce, jsem to tak prolítla a kočárků všude hodně... přemýšlím, že možná přehodnotím svůj názor ohledně cestování do Brna s kočárkem a do obchoďáků a když budu potřebovat něco sehnat, tak se do té Vaňkovky i s kočárkem vypravím... třeba to naplánovat tak, aby mě MM vyzvedl autem a pak jsme jeli domů. Je fakt, že ve Slavkově toho moc nepokoupím, myslím tím jako oblečení, boty a pod...
21. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Dálnice byla ucpaná v obou směrech, teď už je jeden průjezdný, ale na Brno je to furt ucpaný, i stará, vidím z okna, jak to tam stojí u Staré pošty :unamused:

Já nevím, ale podle mě cestování s kočárkem není přece tka hrozný, samozřejmě v autobuse, ve vlaku asi ne.

Tak malej se překonává, už spí hodinu!!! :slight_smile: Ale upřímně se děsím, jak se bude měnit čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Leni, já se spíš bála a bojím těch chrchloňů v busu, jak budou v zimě, víš.. .ne cestování jako takovýho, to mi problémy asi dělat nebude, busem se mi to zdá v pohodě, vlak nehrozí. Ale spíš ti lidi v tom busu. Pak v Brně by to už mělo být OK, třeba ve Vaňkovce si myslím že se ti lidi tak nějak rozptýlí... no uvidíme. Stejně mi to nedá být furt jen ve Slavkově. A možná časem i na to auto dojde. :slight_smile:
Tak jestli je to furt ucpaný, tak to teda nic moc... :unamused:
No, změna času, to bude něco. Kdy je vůbec, teď o víkendu?
21. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem zpět z Brna od dr.koukám, že už víte, že je dálnice totálně ucpaná a o staré ani nemluvím, jela jsem do Brna přes hodinu a to jsem ke všemu radši sjela na Pozořice, Sivice... abych se potom mohla napojit na dálnici u Rohlenky.
Tady je odkaz, co se tam dneska děje:
http://www.novinky.cz/krimi/182125-dalnice-d1-na-prahu-je-cele-dopoledne-uzavrena.html

Kontrola dopadla dobře, porodní cesty máme uzavřené, malá odpovídá přesně týdnům, tlak se nám už spravil, ale to bylo možná tím raním rozčilováním, že to nestihnu :grinning: prostě celkově to dopadlo na jedničku.
Teď ještě ten 3D a bude to dneska všechno :dizzy_face:

Dočtu vás při obědě..zatím pááá
21. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kočky, tady Vám posílám odkaz na nebezpečné hračky, kočárky atd.pro děti, tak na to mrkněte, je to celkem zajímavé:
http://www.spotrebitele.info/nebezpecne-vyrobky/index.php?web_sekce=&url_kategorie=vyrobky-pro-deti&stranka=1

Ozvu se večer, jak jsme dopadli, mějte se pěkně!!!!!
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky,
nakonec jsme nikam nejeli, aby jsme nebyli za debilky... Ráno jsem mluvila s doktorkou, bylo to asi tím, že mu včera nesedlo mlíčko a klasika - málo odříhnutej a pak už po tolika blinkáních měl rozhašený žaludek a blinkal dál. Na začátku to bylo spíš ublinkávání, ale potom už totální zvracení. Vyděsilo mě, že blinkal 3x ve spánku. Ještě, že ho dávám jen na bok. Celou noc jsem z toho nespala a pořád ho kontrolovala. Byl docela hodnej, ale asi od půl třetí pořád pokňourával.
Taky je to blinkání tím, že hrozně chlemstá, takže je přepitej a navíc mám fakt hrozně moc mlíka. Musím ho kojit max.6 minut po 3 hodinách.
Dneska je ze všeho tak hotovej, že od rána, který prořval, doteď spinká. Akorát dostal napapat. :slight_smile:

Teri, jak jsem četla, že už jsi na 2 prsty, tak jsem si říkala, že to nebude slouho trvat.. A ejhle, ona odešla hlen.zátka. Mě odešla týden před porodem a to mi ho ještě vyvolávali. Všichni říkají, že plodovku poznáš, protože je jí hrozně moc a nebo postupně vytíká celý porod. Když mě rupli plodovku v porodce, vytekl max.jeden hrníček a ještě už s kakáním malýho.
Držím pěstičky, aby šlo všechno rychle, hladce a nejlépe bezbolestně :slight_smile:

Veru, mě malej počůrá pravidelně až potom, co ho mám celýho natřenýho a chystám se mu dát čistou plínku. Raubíř jeden. Snažím se to vychytat, chytám to do plínky, ale stejně většinou počůrá všechno, co má na sobě a celej přebalovák k tomu... V noci jsem nakonec musela vyprat pračku plínek, jen za včerejšek jich poblinkaných a počůraných bylo 15. Nedokážu si představit, že bych ho ještě balila do normál.plínek a ne papírových...

Lenajsku, to se vůbec nezdá, ale už se ti to taky kvapem blíží. Je fajn, že už skoro všechno máte. :slight_smile: Vložky od Veru ber, já už mám čtvrtý balík a to jsem jich asi 20 dostala ještě erár v porodce.

Páji, tobě se to taky blíží. Už se ti zdá o porodu? Hm.. Tak to asi přijde dřív. Snad ti u porodu pomůže ta masáž hráze. My to ani nezkoušeli, když jsem věděla, že budu stejně totálně roztřižená...

Leni.dv, Adámek je už zase nemocný? Chudáček jeden. :frowning2: A jak se vám jinak daří? Tatku máte pořád na cestách?

Pro pobavení - po včerejšku dneska MM prohlásil, že si nedokáže představit, že by měl být 2 roky doma s malým... Hodně rychle ho přešlo, že bude na mateřské místo mě :grinning:

Utíká to, naše mládě má dneska jeden týden :slight_smile: FOtečky dám později odpoledne, už se je chystám stáhnout do PC.
21. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Paaaji, tak to jsem ráda, že je to jen tohle ... to se dá vychytat, začátky jsou holt těžký ... ale jdeš na to dobře, všechna čest. .... jinak Pavli, já měla vždycky docela málo plodové vody, ale to je asi nějak daný, moje mamka měla taky málo ... ale odtekla mi až těsně před porodem .... tak manža už zjistil, že to s miminem není žádná sranda jo? ...
21. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Hojky, pěkné odpoledne...

Luci, díky za odkaz na tu dálnici, drsný. Snad to odpoledne bude už OK. A díky za odkaz na ty nebezpečný výrobky, našla jsem tam jeden latexovej dudlík, co jsem zrovna včera kupovala, je teda s jiným číslem než tam mají oni, ale je divný, že jsou to věci z roku 2007 a u tohohle dudlíku tam bylo zrovna psaný, že ho stahují z prodeje, a já včera koupila ten stejnej, se stejným obrázkem, jen s jiným číslem.. tak nevím. Samozřejmě obsahuje ftaláty, psali... to už fakt člověk neví, co by měl koupit a čemu věřit... :frowning2:

Páááji ahojky, to je fajn, že jsi dr. volala a že Tě uklidnila, že to může být z toho, že se málo odříhl a pak měl rozhašený žaludek... držím palce, aby to brzo přešlo. Týjo, tolik mlíčka, to je super. Odstříkáváš, nebo zatím ne? Držím palce, ať to vše zvládáš, jseš šikula a fakt vás mamči obdivuju a smekám... :wink:
S tím spaním na bok je to fajn, že ho dáváš spát na bok, asi to tak má ze začátku být. Taky to tak chci praktikovat, a uvažuju ještě nad tím, že bysme podložili matraci u hlavičky, aby měl i hlavičku trošku výš...
Takže vložky píšeš, že je velká spotřeba, jo? Tak jo, nechám si poradit... :wink:

Ty vložky bez toho igelitu, co jste měly v porodce jste pak používaly i doma, že? A používáte pak už normální kalhotky, nebo ještě ty jednorázový nebo ty síťovaný?

Pááji, takže TM zjistil, že to asi fakt není sranda... no, to se ani nedivím.. obdivuju chlapy, co jsou s miminem doma, myslím že jich moc takových není, ale kteří jsou, tak to jsou machři.
Na fotečky se moc těšíme.

Já jdu něco dělat, mějte se fajně, ještě nakouknu.
21. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky díky za reakce :slight_smile: No jsem zvědavá, kdy se to zas nějak pohne :grinning:

Paaji, ten malej je teda srandista s tím čůráním :slight_smile: No jsem zvědavá, jak to budu zvládat já... :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,
Páji, to je teda mazec s tím blinkáním, ale hlavně, že už je teďka líp. Jsi šikula jak to zvládáš, já bych z toho byla asi pěkně vyhukaná... Silvička blinkala taky plodovku, ale jen ten den po porodu, to mi řekli, že je normální.
To víš, Jurášek je prďolka, tak to co nestihl nabrat ještě u maminky v bříšku, tak chce rychle dohnat teď, když už je venku :slight_smile: :grinning: Jinak je moc zlaťoučkej! Takovej prcíček maličkej :dizzy_face: :dizzy_face:

Páji.o, ta masáž hráze určitě není ke škodě. My cvičili s Epi-nem a tím jsem zároveň i masírovala hráz a myslím, že je to fajn, aspoň kvůli tomu pocitu, že víš jaký to přibližně bude, když budeš rodit. Nebo vlastně ještě i před porodem. Když mě chodili v průběhu kontrolovat, tak Dr. aby se do mě dostal, tak tu hráz pěkně natahoval. Není to nic příjemnýho, tak aspoň je na to člověk po této stránce trochu připravenej. Ale u každýho je to samozřejmě jiný...

Teri, tak ti přeju, ať to dlouho netrvá. A s tím odtékáním plodovky nevím, protože mi ji píchli v porodce. Ale třeba mojí sestře právě neodtekla naráz, ale jen po troškách, že si sama nebyla jistá, jestli je to plodovka nebo moč. Takže zase je to různý..

Leni.dv, tak ať jste brzo zdravoučcí. Chudáček Adámek, ten si taky vybere každou nemoc nebo nachlazení..

Dnes bylo parádně, byly jsme na procházce a domů jsme to stihly akorát, sotva jsme přicházely domů, tak se malá probudila a spustila křik, že má hlada. Jinak mi celej den krásně spinká, miláček! Jen si říkám, že by radši tak hezky mohla spát v noci...
Včera mě chytla zase taková migréna :unamused: Naštěstí mám zlatýho manžela, šla jsem si večer lehnout, nechal si malou u sebe v obýváku, pak mi ji přinesl jen na kojení a v noci k ní vstával, přebalil a zase dal jen na kojení. Bylo to super, že jsem si trošku víc odpočinula. Chytlo mě to od krční páteře, jak se člověk pořád zohýbá a hrbí k malé. Budu si muset najít nějaký cviky a občas si zacvičit.
21. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Jo, ještě jsem vám chtěla napsat, co mě totálně dojalo. Asi druhý den, co jsme byli doma z porodnice, MM choval a mazliz se s maličkou a najednou zahlásil: "Těžko se tě budu vzdávat..." Hned jsem to nepochopila, tak se ho ptám, jak to myslel a on řekl, že až si pro Silvinku přijde nějakej lump... :slight_smile: :slight_smile: Bylo to krásný a mně to zní pořád v uších :sweat_smile: :slight_smile:

Tak my jdeme pomaličku chystat koupání. Silvince se ve vodě líbí, vůbec neplače :wink:
21. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Jé Katy, tak manža může být zatím klidnej, bude to za dlouho!!! Ale beztak nám to uteče :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme zpět... no o cestě do Brna na 3D ani mluvit nebudu, protože to byla fakt hrůůůůůůza, po dálnici se ještě nedalo a objízdné trasy byli také ucpané :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme to brali přes Slavkov, tam nás policajti poslali směr Tuřany, kde to bylo samozřejmě také ucpané, takže jsme to potom riskli i s ostatními auty po polňačce se zákazem vjezdu.... fakt šílený, ale stihli jsme to tak tak.

Bylo to náááááádherný, akorát malá nechtěla spolupracovat, pořád se schovávala za ručičky a nožky, takže jsem chvilku chodila po chodbě a potom už to bylo úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: máme video i fotečky, Adisek byl nadšený, pořád chtěl poslouchat srdíčko :sweat_smile: jinak odpovídáme týdnům a vážíme něco přes 550g.

Fotečku hned stáhnu a potom můžete mrknout, teď musím Áďovi dát večeři, aby šel spát... takže Vás i potom dočtu :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Hodila jsem konečně nějaký fotečky... Musím se věnovat prckovi, dobrou :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Paaaji, Jurášek je krásňoučkej, jak spinká na tom polštáři, to je krásný!
Katy, tak ta věta tvýho manžela, to je velká paráda, to by mě teda dostalo totálně ... vlastně mě to dostalo i tak
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Kočky pěkný večer přeji...

Kači, dneska bylo na kočárkování krásně, že? Svítilo i sluníčko... jak se Ti s kočárkem jezdí, spokojenost? Nechceš vytofit malou v kočárku, nebo i s Tebou, jak vozíš? :slight_smile: To je super, že malá tak hezky spinká, tak snad bude brzo takhle spinkat i v noci. :wink:
S tou migrénou mě to mrzí, blbý je že na ni tak trpíš, tak snad Tě to nebude moc trápit. Manžel je teda zlato, fakt. :wink: A věřím, že Tě ta jeho věta dojala, je to krásný... :slight_smile: Ale jak píše Terka, ještě má času... :slight_smile:
S tím koupáním je to super, že neplače.. koupete v tom umyvadle, jo? :slight_smile:

Luci, to je děs s tou dnešní dopravou po dálnici i po silnicích, no jo, zrovna jak naschvál jste museli do Brna... :frowning2: Tak hlavně, že jste to stihli. Fotečka je super. :wink: To je fajn, že se 3D všem líbil. :wink:

Páááji, Jurášek je krásnej, takovej prďolka, moc se Vám povedl! :slight_smile: Pěkný fotečky.
Jak se daří TM, už líp? A snad se Ti to nachlazení vyhýbá, snad neomarodíš.. držte se!

Já mám nabalenou tašku do porodky, ještě chybí pár drobnůstek, co dokoupím, ale kdyby náhodou, tak už můžeme jet si myslím. Jsu taková klidnější.
Zítra přeskládám oblečky do větší komody, na co se chystám už hodně dlouho. Pak ještě načančat tu postýlku, udělat nějaký změny v koupelně kde budem přebalovat, nějak to tam přeorganizovat a bude. :slight_smile:

Krásný pohodový večer všem přeji!
21. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.