• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lucka.adis ahoj :slight_smile: ,

pro mě bylo nejhorší ,co může vůbec být vždycky braní krve, měla jsem úplný záchvaty strachu a panikařila jsem a nechtěla jsem to dr. dovolit (už odmala) a když už jsem jí nechala (dávali mi předtím sedativa),tak to zase neteklo :grinning: ,dokonce k nám chodila dr. domů vyzkoušet,jestli to doma nepůjde líp a nešlo to vůbec
Až v USA se jim to jednou podařilo mi vzít krev.
Já si už odmala říkala,že asi nebudu mít dítě,páč mi někdo řekl,že v těhotenství se bere krev, jo to jsem ještě nevěděla ,co mě čeká :unamused:
3x IVF - celkem 150 injekcí a braní krve několikrát, narkozy atd.................
No a zvládla jsem to taky - ona ta touha je tak silná,že kdyby mi řekli,at se projdu po rozžhavených hřebíkách,rozběhnu se po nich s chutí,hlavně,když to pomůže :grinning:

Takže se drž a v klídku. Mně to píchal partner všechno - do bříška to štípalo (předtím jsem si to chvilku potřela ledem a bylo to ok), pak do zadku jsou to velký injekce jak kráva,ale ty se ve většině CAR nedávají, u nás jo,že jsou jistější než prášky, no těch jsem si užila taky dost.
Když jsem po třetím pokusu krvácela,musela jsem je píchat do zadku 5 tejdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: každej den
Koupila jsem si anestetický náplasti (a bylo mi jedno,že jsou pěkně drahý) a šlo to krásně.

Tak já jdu pokračovat v žehlení,fuuuuj :angry:
27. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsem po obědě vytuhla a vzbudila jsem se před chvilkou, jsu jak přejetá parním válcem. Mezitím dorazil MM, tak jsu tady jen na skok.
Teri, určitě si necháme říct pohlaví, ráda bych věděla, co nosím pod srdíčkem. :slight_smile:
Leni, bříško mazec... :wink: Ale krásný.
Veru, to je super s tím košíkem. :wink:
Holky, děkuju za gratulace, jste moc hodný.
Katy, užij si kadeřníka, určitě budeš kočka. :wink: A slámu určitě nemáš, máš krásný vlásky.
Luci ahoojky, tak jaká byla Francie? :wink: Jak jste se měli?
Ten sprejh máš určitě Synarel, a injekce máš jaký? Jsem to nějak zapomněla. Já měla nejdřív Puregon, to byla naprostá pohodička, mini injekce teňoulinká, vůbec nic jsem necítila, teď při tom nativu jsem měla nejdřív Fostimon, ten jsem si musela sama nasát z ampulky a rozředit roztokem, který štípal, ale jak psala Terka, co by člověk nevydržel... a taky d ošpeku na bříšku, tenkou jehličkou a pak jsem dopíchávala Gonal, to byl podobnej proncip jako ten Puregon, v peru, tam si to člověk nacvakal ty dávky a jehla miniaturní a nic jsem necítila. To zvládneš, nejhorší je ta první jehla, kdy člověk neví do čeho jde, já si to vždycky píchala sama, dokonce u nás v CARu i Pregnyl na vyvolání ovulace se píchal malou jehličkou do bříška, takže jsem to vše píchala sama, a v pohodě, víc bych se asi bála, kdyby mi to píchal MM. To zvládneš... takže jdeš na klasický IVF? Něco se mě pletlo s tou inseminací... Každopádně, držím palečky!!
Teri, Ty sis pak píchala injekce, abys nekrvácela? Týjo... resp. TP Ti je píchal... člověk fakt pro mimi obětuje vše. Ale výsledek pak stojí zato a na to nepříjemný zapomene.
Jdu se věnovat MM, mějte se krásně, pěkné odpoledne, ještě asi nakouknu.
Páá!
27. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Lenajsek, u nás v CAR dávají Agolutin od OPU až do testu, potom když jsi pozitivní,přejdeš na Utrogestan nebo Duphaston,no ale jak jsem špinila, doporučili mi zůstat u Agolutinu do potvrzení srdíčka v 7 tt ,prý je jistější.
Jo,všechno mi píchal MP.
Já měla vždy dlouhý protokol - Puregon, Menopur, Pregnyl , Divina, Prednison a ten Agolutin :unamused:
27. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
A jo, tak to já měla poprvé dlouhý protokol s tím sprejem Synarelem, a teď to byl vlastně ten nativ s Clostilbegytem, ten mě nastimuloval (prášky), pak jsem dopíchávala ten Fostimon a Gonal. Pak jsem dostala ještě Pregnyl na ovulku a Orgalutran aby nepřezrály vajíčka. A vše do bříška. Od OPU jsem baštila Utrogestan, ten baštím doteď, nebo zavádím, a Prednison jsem dobrala o víkendu, ten jsem brala od začátku stimulace.
Hlavní je, že se zadařilo, ne? :wink:
27. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Huj holky doteď sme tu měli tchány tak nestíhám dočítat, večer si dočtu.

Leni: Jukla sem na fotečky koš moc krásnej, hned bych si tam taky lehla a nechala se houpat :grinning:
27. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky....

Teri, jenomže já se fakt bojím té první injekce :angry: nevím do čeho jdu a to je na tom to nejhorší a když to tak po vás čtu, že vás to štípalo, tak boooojjjjíííííííííím :sweat_smile: :pensive: jsem zvědavá, jestli mi to bude píchat MM nebo já sama, protože to bude přemlouvání a přemlouvání, jenom abych to do toho bříška píchla.

Chjo, jenomže za ten poklad v tom bříšku to stojí :wink: ..

Lenajsku, já ani sama nevím... jediný co vím, tak je to, že vyberou jednu čupr spermii a tu píchnou do vajíčka a potom bude transfer ke mě do bříška. Jsme s MM rozhodnutí, že půjdem do dvou... buď se chytnou obě vajíčka nebo aspoň doufám to jedno :slight_smile: bojím se toho, že to nevyjde :frowning2: teď si sice zachovávám chladnou hlavu, ale znáte to, když to přijde tak reagujete jinak. Ale to moc přeháním..

Jinak Francie nááádherná, hodně jsme toho proťapali, až můj MM skončil potom doma na antibiotikách :grinning: :grinning: potom sem dám nějaké fotečky, jenom musím nějaké vybrat. Prcek byl u tchýně a potom u mých rodičů a vůůůůbec jsme mu s MM nechyběli :angry: potvůrka.

Hani, no tééééda..koukla jsem na tvé fotečky malého a je to fakt šikulka! Pod tou vodou vypadáte úžasně, Máťa je fakt borec :wink:
27. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:

Leni, moooc gratuluju!!! Tak at bobek krasne roste! :dizzy_face:

My jdem na kontrolu 12.5., docela to utika... Paji, ty jdes taky tak, ze? A ty Katy??
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Teri, děkuji za gratulaci, a vůbec vám všem. :wink:
Vidím, že 12/5 bude dost kontrol, já jdu na screening, Pája má kontrolu, Terka taky.. :slight_smile: Tak ať to dobře dopadne.

Luci, tak jestli budou oplodňovat vajíčka, tak to je klasický IVF, a ta injekce co vstříkne spermii do vajíčka, to je zkratka ICSI. Držím palce, aby jsi měla dost kvalitních vajíček, a pak se krásně oplodnily. :wink: Kdy začínáš se stimulací?
A s těma injekcema fakt neboj, to určitě zvládneš, ty tenký jehly jsou v pohodě, jde je o ten pocit, ale jak zjistíš, že to nic není, nebudeš se bát. Můžu říct, že braní krve nebo očkování je horší, a to už vůbec nemluvím o zubařích... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A rozhodně si neříkej, že se to nepovede, věř doktorům, nech tomu volný průběh, ale hlavu si dopředu nezatěžuj negativníma myšlenkama... :wink:
S těma dítkama je to jasný, prarodiče prostě vedou, já taky svoje babičky a dědečky zbožňovala, hlavně z taťkovy strany... :slight_smile: :slight_smile: To tak prostě v životě chodí, ale určitě jste mu chyběli, jen to třeba nedal najevo.
To je moc fajn, že jste si to užili. Super. :wink:
Holky loučím se, za chvilku začne Víkend a pak House, a pak půjdu spát, nějak mě začala bolet hlava. Ani masáž od MM nepomohla... to chce asi spánek.
Krásnou dobrou noc všem! :wink:
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Teprve teď jsem se za váma dostala, tak dočítám
Lenka.dv.: je paráda po 2 týdnech jak to bříško povyrostlo! Však už dlouho nebude a jak jsem říkala tenkrát já .. i ty si pochováš ten svůj uzlíček :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
lenajsek: tak to jsem taky zvědavá, jestli to bude děvčátko nebo chlapeček :wink:

:slight_smile: Holky, Co máte za sebou nebo vás čeká IVF - hluboký obdiv k vám mám a jsem ráda, že jsem počala i rodila klasika. Ale máte pravdu, jak to na člověka přijde, tak udělá COKOLIV, jen aby to miminko měl. Já to třetí tak chtěla, už dlouho, že si neumím představit, jak by to bylo dál, kdyby Markétka nebyla. Ani nepřemýšlet. Život je bez dětí strašně prázdnej. Já, která se bála i braní krve a panika z porodu už od puberty,...každý vykládá horory... kdyby mi někdo řekl, že budu rodit 3x!!!! tak se mu vysměju. A je to tak a já jsem šťastná! Je to paráda.
Dobrou noc !
27. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Bré ranko, včera sem se sem už nedostala

lenajsku: Gratulace k super kontrole, jen tak dál - mimíš už je teda vééééélikeeeeej :grinning:
28. dub 2009 v 06:04  • Odpověz
Dobré raníčko děvčátka!
Erinko, já jdu na kontrolu dneska odpolko, takže zítra vám dám vědět, jak jsem dopadla. Snad bude vše ok, ale já si ani nepřipouštím, že by nemělo být.
Holky, tak jsem pořádně přistřižená, vzala mi to aspoň o 8 cenťáčků :slight_smile: Je to dost nezvyk, docela krátký, ale teď na ty vedra to bude určitě příjemnější a hlavně mi odlehčila. Kadeřnice mi říkala, že už jí rukama prošlo hodně hlaviček, ale nesetkala se s nikým, kdo by měl tak hustý vlasy jako já a švica, že my jsme extrémistky, takže dovedete si představit, jaká je to pro mě úleva. Ale co se mi zase nestalo... Chytla mě tam opět migréna, takže mi ségra volala manžela, aby pro mě přijel. Na hovnec, fakt! Ale nebyla to taková sílá jako vždycky, ale dobře, že jsem jela domů, zalehla jsem s ledem na čele, trochu se prospala a bylo líp. Ale s prominutím mě to už sere, vrací se mi to teď každej týden :frowning2: :angry:
28. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
Brý ránko!
Jejda, Katy, s těma migrénama si užíváš, to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň v těhu by ti to mohlo dát pokoj, co? A hoď fotečku s účesem :wink: Máš to teda zkrácený docela hodně, ale určitě ti to sluší i tak :wink:

Já měla zas noc :rolling_eyes: Šla jsem spát v jedenáct, v jednu mě vzbudil MM, velice se ke mně tulil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ten byl za chvíli tvrdej, zato já čumákovala do tří hodin! Dokonce jsem furt čučela do ledničky a přemýšlela, co si dám, nějak mě v tu hodinu chytl hlad :sweat_smile: A od sedmi jsem už zas vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:Takže to vidím tak, že jak navařím oběd, asi zase zalehnu.
Teda nevím, jak jste ke konci těhu mohli mít tolik energie??? Já jsem tak unavená nebyla snad za celý těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo a jinak v květnovkách už máme další miminko, včera se narodilo :dizzy_face: A dnes šla jedna na císař, takže bude další :dizzy_face: Nějak se to rozjíždí :sweat_smile:
Já furt nic, ale mimušo je od včerejška nějak moc aktivní v tom břuchu. Na kurzu, když jsme relaxovali, tak se tam tak mlelo, že jaksi relaxovat ani nešlo :grinning: Večer před spaním to stejný a teď, jak tu sedím, taky. Ty pohyby cejtím fakt všude, tak teda nevím, co tam dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky Leni, je to vopruz, to teda jo!
Nevím, jestli ten můj ksichtík stojí za fotku... :sweat_smile: :frowning2:
To si teda fakt ten konec užíváš, to už si asi každá mamina na konci říká, ať už to má raději za sebou, co?
Ty jsi to teď dobře napsala... že manžel se přitulil a za chvíli byl tvrdej... :grinning: :grinning: Ale pochopila jsem :grinning: :wink:
To se mi ještě nikdy nestalo, že bych měla problémy se spánkem, ale v těhotenství je možný asi všechno.
Tak už se květňáčci klubou na svět, to to utíká... Však už to taky budeš mít brzy za sebou! Malý Dvořáčátko bude asi živel, když sebou tak hází, že? :slight_smile: :grinning:
28. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Katy, na co nemyslíš takhle po ránu??? :grinning: :grinning: :grinning:
A se spánkem jsem taky nikdy neměla problém, jak jsem lehla, tak jsem spala a vzbudila se až ráno. Jestli to dítě bude nespavec, tak mě klepne a manžela taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno, jste mě hned po ránu pobavili:slight_smile:
Ráno jak MM odcházel do práce, tak mi hned hlásil, že se báječně vyspal, že mě celou noc osahával a že spal jako miminko:slight_smile: Zato já jsem unavená jako prase, protože se celou noc tulil a já taky nespala. Naštěstí to dospím vždycky ráno:slight_smile:. Leni já jsem taky normálně Šípková Růža, ale teď se to začíná trochu zhoršovat, protože malej terorista mi v břiše dělá v noci přemety s několika vruty :grinning:
28. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, co s těma vašima chlapama v noci bylo? Samé tulení, osahávání, tvrdnutí :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mi není moc do psaní, bolí mě hlava z toho, jak mám zaraženou rýmu, začalo to už včera večer, myslela jsem si, že se z toho vyspím, ale ráno to bylo ještě horší, tak kapu do nosa Vincentkový kapky, piju čajíčky a doufám, že se rýma spustí, abych neměla ucpaný dutiny a hlava mě přestala bolet. Jinak se cítím OK, zdá se, že je to jen rýma.
Teď řeším, jestli si vzít půlku Paralenu, jestli by se po něm to trošku nespustilo, nebo radši ne, nebo jestl inezavolat obvoďačce... nevím, jestli je v prvním trimestru vůbec možný vzít nějakej lék?
Jdu vás dočíst, dneska toho moc nenapíšu, fakt nemám náladu, nezlobte se...
Krásný den všem! :dizzy_face:
28. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, tak ať se ti co nejdřív uleví, ty zaražený dutiny jsou fakt nepříjemný a ta hlava ještě víc :frowning2:
Půlka paralenu ti určitě neuškodí! Tak se drž a vykurýruj se! pá
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
lenajsku, to mě mrzí, že ti je špatně:frowning2:. Paralen se v těhu může, ale nevím, jestli v prvních 3 měsících. Pokud bych neměla teplotu, tak bych si ho já asi nevzala.
Já budu muset jet na nákup, do Penny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . TAk zatím pa
28. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Veru, že by byli nějaký erupce pro ty naše chlapy? :grinning:

Leni, Paralen si vzít můžeš :wink: Já si dala i Ibalgin, když mě bolela hlava :sweat_smile:
28. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Jéé, u vás v noci se chlapi tulili, jo? :slight_smile: Leni, jak jsi psala, že byl tvrdej, jsem se taky pobavila, ale pak jsem pochopila, že jako vytuhl... :grinning:
Katy, to mě moc moc mrzí, že Tě zase bolela hlava, je to dneska už trošku lepší? Snad jo... jak to, že Tě to pořád tak chytá, to je mi moc líto... :frowning2: Snad to brzo přejde a budeš mít pokoj!
Kdepak máme Páju, snad má dneska pohodičku v práci...
Marti, ono to IVF není tak hrozný, jak se tom píše, teda pokud to vše probíhá v pohodě, a narazí člověk a dobrý doktory. Nevím, proč se toho někteří lidi tak hrozně bojí a radši se snaží dál několik let, a bez úspěchu, než aby se svěřili do rukou dr. a pak měli vytoužené miminko, a tolik se netrápili... pro mě by to bylo ještě víc ubíjející, když by se nedařilo a pořád by se nedařilo, a já bych pro to neudělala nic navíc, jako že bych nešla k dr, než to bylo s těma dr... ale každej jsme jinej. Nám teda příčinu nikdo neřekl, proč to nešlo, ale je jasný, že by se nám taky nemuselo vůbec zadařit bez jejich pomoci, s jejich pomocí se to nakonec povedlo... ale je to tak, že osud stejně nezměníme.
28. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky díky, půlku si vezmu, snad se to trošku spustí. Chtěla jsem dneska uklízet, ale budu spíš polehávat, to tak vidím.
Veru, dobře nakup, snad tam nebude moc lidí. Jedeš autí?
28. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Lenajsek: ono to asi bude o lidech. Někdo ráz zveličuje, ale když člověk to mimčo chce, tak to asi bere, že to k tomu patří, když to nejde normál. Je dobře, že se vám zadařilo. :wink:

Holky, my jsme se vrátily z informativní schůzky plavání. Seděly jsme v parku u Bombastiku. Docela dobrý. Nakonec budeme chodit ve čtvrtek, na pondělí jsem nebyla dost rychlá, ale neva. Cestou přes město jsem se stavila ve švadlence. Koupila jsem tam malý plavky, pro Markétku. Růžový mi vyfoukla jiná mamina, tak máme zelený, ale jsou hezky. Hodím do albíčka foto, snad je malá obleče. Na holo nemá velkou prcku. Tak příští týden začínáme.

Hani, zamykala sis na bazéně kočár zámkem na kolo? Já teda nemám, tak nevím, jestli to mám risknout :confused:
28. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Lenajsku, nevím co je příčinou a štve mě to, ale prostě se s tím musím naučit žít. Teď to musím nějak zvládnou v těhotenství a po kojení najedu určitě na ty antimigrenika.
Uklízení neuteče, radši si polež a odpočiň, to teď potřebuješ ty i mimísek nejvíc! :wink:
28. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Katy, to máš taky patálii, viď! To je mi líto, že ti to tak znepříjemňuje život :angry:
28. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky, dneska zase docela nestíhám. Měli jsme se šéfem další pohovor, slečna má celkem šanci, ale šéfovi na ní vadí docela dost věcí. Tak nevím...
Koukám, že toho 12.5. bude u doktorů celkem narváno, co? :grinning: Katy, ať ti dnešní kontrola dopadne dobře a určitě napiš, co nového, ju? :slight_smile:
Luci, Teri, Lenajsku - holky, fakt vás obdivuju, kolik v sobě máte sil. Hlavní je mít odvahu a najít správnýho doktora, který pomůže. Luci, neboj, určitě to zvládneš ! :slight_smile: :slight_smile:

Celkem jste mě pobavili ohledně toho vytuhnutí :grinning: Jediný, kdo u nás doma v posledních 4 měsících vytuhne, jsem já :grinning: :grinning: Ale včera jsem měla na mále, kréténi sousedi měli tuc tuc tuc, že jsem myslela, že budu spát na zemi na chodbě, kde to bylo nejmíň slyšet. Volat poldy jsem nemohla, ještě nebylo 22h... :angry: Pak to jakžtakž ztlumili a nakonec jsem zase vytuhla.... :grinning:

Lenajsku, měla by jsi se pěkně vyležet v postýlce, žádný uklízení! Pěkně čajík s medem a citrónem, vitamínky a případně se vypotit s manželem :wink:
28. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Katy, máš dneska poradnu, tak držím palečky, aby bylo vše OK, nějak jsem to zaspala, omlouvám se... :wink:
Páji, tak uvidíte, koho nakonec vybere šéf, no... :wink:
S těms sousedama je to děs, tuc tuc je snad ještě horší, než když se tam nahlas baví a řehtají... tak hlavně, že jsi usnula, já bych asi neusnula, ani se špuntama v uších.
Jojo, čajíčky piju, už mám druhou dávku dneska, s medem, citrón si nedávám, měla bych překyselenej žaludek. A udělala jsem si dobrou polívku, vylepšenou gulášovou z pytlíku, tak pak zalezu do postýlky.
Nakonec jsem si tu půlku Paralenu vzala, myslím že by to mělo být OK, když ho nebudu jíst každej den, ale jen ve vyjímečných případech..
Katy, tak ať Tě to v těhotenství už tolik netrápí kočko, kdybys aspoň věděla, jak tomu předejít, co... :confounded:
28. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak já pádím, berunky! Mějte se, papa! :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.