• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hojte maminy,

tak o dnešní průjezdnosti dálnice jste informováni, ráno to byla vážně hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z Vyškova jsem vyjížděla něco po deváté s pocitem hodinového prostoru na přesun po Brnisku a na malou sváču. Ta se oželela a stejně vůbec nestíhačka, ale jen 15 minutek zpoždění. Měla jsem strach z větší proluky.

Ultrazvuk dopadl dobře. Cvrček má něco okolo dvaceti cenťáků a zhruba 350 gramů. Vypadá, že to bude pohodář, leželo si s hlavou podepřenou jak tatínek po obědě :slight_smile:

Pavli: taky doma manžu připravuju na masáž hráze, ale ten to přijal líp než já. Snad se dokonce těší. Divný, že :grinning: :grinning:

Katy: jé, to manža řekl krásně :dizzy_face: U mě by jedno oko nezůstalo suché :wink:
21. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Paji, malej je krásnej drobínek :dizzy_face: :dizzy_face: A jaký má krásný tvářičky. Povedl se vám klučík :wink:
21. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Lenajsku, ty tvoje týdny mě totálně dostávají ... i to počasí mi začíná připomínat mě před rokem, to ani není možný, že to tak letí ... už se ohlížím po dárcích malé k narozkám a k vánocům ...
21. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Radi, super, že na UZ vše v pořádku, paráda, gratuluju. Pohlaví vám teda sděleno nebylo, jo? Pořád se chcete nechat překvapit? :wink:
To je fajn, že jste tam nedojeli moc pozdě, zrovna fakt jak na potvoru dneska takový dvě nehody a bloklá dálnice, fakt... :frowning2:

Marti, no jo, letí to... a zdá se mi, jak kdyby se tam dole začalo něco jak kdyby trošku chystat, mám pocity jako před MS, i bedra mě tak trošku pobolívají, píchá tam dole jak kdyby v čípku... jsu zvědavá, co mi dr. řekne v úterý na kontrole, jak to vypadá.
O Vánocích mi ani nemluv, musím se zase pustit do nějakých výrobků, pak nebude absolutně čas... A vůbec nevím co komu letos, ale nějak to fakt neřeším. Největší a nejhezčí dáreček bude prostě živej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Trošku jsem aktualizovala albíčko, tak se mrkněte. :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=258247&vReferer=
21. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Paaaji, Jurášek je kouzelnej :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pajiiii, Jurášek je náááááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: koukala jsem ti i do Albíčka a i do Vyškováčků.
Opravdu se vám povedl!!!!!!
21. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Čauves holky

kukla jsem na ten seznam těch nebezpečných věcí a zjistila jsem, že máme doma hned dvě, jídelní židličku a kousátko od Nuby, nechápu proč to ti hajzllíci prodávají :angry: :angry: :angry:

Zachvilku se chystám radši zalehnout, bůh ví, jaká bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jo Páji malej je rozkošnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kočky, jsem ráda, že vám ten seznam pomohl :wink:
.... a děkuju za pochvalu ohledně fotečky malé z dnešního 3D :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Lenajsku, ono už se to chystá a sedá to, ty tlaky a divný pocity od pasu dolů, to bude častý .... já si chystám objednávku z Avonu, už mám něco nakoupenýho, tak ještě podělit zbytek rodiny, děti už si svůj díl odnesly, tak tohle bych měla splněno ... pro malou mám objednaný bodyčka, růžový, na jednom bude :hearts::hearts:Markétka:hearts::hearts: a na druhým :hearts: Mám ráda tatínka a maminku ... takový blbůstka ale moc se mi to líbilo, objednala jsem dneska hrací piánko, malá si s ním na srazu hodně vyhrála, taky mají na městě v obchodě tu vkládací kostku, takovou jednoduchou, tak si myslím, že nebude moc drahá a chtěla bych nějakou panenku, první, nějakou měkkou, aby s ní mohla spinkat v postýlce, měli nějakou za výkladem, tak typ bych měla ... musím to podělit na vánoce a na narozky .... Loni jsme si nic nekupovali a měli jsme pod stromečkem Markétku, ležela na polštářku, no byli jsme jak malé děti ...
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luci moc jezká fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:

No pomohl nepomohl, když už ty věci máme doma, tak co už :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luci, malá je hezoučká na fotečce ... ten seznam jsi sem dávala Luci, jo? ... kouknu nazpět ...
21. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jééé Marti to musel být krásnej dáreček :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, já si myslím, že i když máte ty věci doma, tak jestli od toho máš někde účtenku, tak že s tím můžeš normálně dojít do obchodu, já bych teda šla... nemají to co prodávat, šmejdi :angry:
21. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Marti, odkud máš ty bodýčka? Akorát jsem se po nich dívala, našla jsem jen tohle: http://cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=197&sName=Overal-Miluji-ta%9Dku
21. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzi, to teprve dáreček bude ....
Teri, jo jsi na správné stránce ... dá se tam dítěti objednat i teplákovka, župan, pyžamko a na všechno se dá objednat jméno, mě to dost dostalo ... sice je to dražší, jedno body je za 249,- ale pro dítě to nejlepší, že? :grinning:
21. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky, přidala jsem dvě fotky, jak jsme byli kočárkovat :wink:

Lenajsku, zatím spokojení s kočárkem jsme, ale po čtyřech procházkách se těžko nějaký problém ukáže, takže uvidíme časem...
Jinak ses ptala na to koupání. Koupeme v umyvadle a je to super, berunce se to líbí a zatím se tam krásně vejde. Stejně to koupání je rychlá záležitost a pak rychle do ručníčku, aby malá nenachladla.

Radi, super že na utz vše v pořádku. Tak se teda fakt necháte překvapit nebo budete jen napínat ostatní?

Luci, gratuluji k 3D, malá je kočenka! :wink: Po mamince :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
TAk hlásím, že asi máme doma závadnou židličku ... ale máme ji teda půjčenou, a má takovou i brácha a zatím dobrý, tak snad to přežijeme bez úrazu
21. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Katy, taky jsme ze začátku koupali v umyvadle ... bylo to takový pohotový ...
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Katy s kočárkem vám to sluší, oběma ... mě picne, ty vůbec nevypadáš jak po porodu, fakt postavička jak víno!
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Marti, na své váze ještě nejsem, ale už mi přebývají asi jen 3 nebo 4 kg. Ale víš jak to je, pod zimní bundu se schová všechno. To bříško tam pořád trošku je... :grinning:
A děkujeme za pochvalu :slight_smile: :slight_smile:

Jdu se věnovat mužíčkovi, trošku si tu brble, že sedím u pc a nejsem s ním :sweat_smile: Tak dobrou noc!
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak se zas začínám smiřovat, že té naší berunce se zatím nechce, asi čeká, až zas bude hezky :grinning: Tak aspoň stihnu uklidit ten nahromaděný bordel - furt nejsme pořádně zabydlení, málo úložného prostoru, tak se nám kupí různý hromádky a krabice :sweat_smile: než začnou chodit návštěvy na mimi :grinning:
22. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji...
Jdu si udělat snídani a jdu za váma.
Teri, třeba malá fakt čeká až bude hezky, co by lezla do takovýho počasí, no ne? :wink: :grinning: Tak ať Ti jde úklid od ruky... :wink:
Katy, moc pěkný fotečky z prochajdy. :wink: A s tou váhou jseš na tom super. To určitě brzo shodíš ten zbytek. :wink:
Přemýšlím, že bych zavolala na to SOS obranu spotřebitelů, jestli neví o tom, když je jiný číslo u toho dudlíku, tak jestli je to závadný, nebo ne... nebo radši možná koupím novej a bude. On zase nebyl tak drahej, jen že ty latexový se blbě shání, jak jsem zjistila a stejně člověk nemá nikde jistotu, že jsou neškodný, že. Oni taky nemusí testovat úplně všechny výrobky na trhu.

Marti, my letos fakt jen drobnosti a malýho taky dáme pod stromeček, jako největší dáreček, na kterej jsme tak dlouho čekali. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale hlavně, že vím, co koupím malýmu, že... :grinning: :grinning:

Krásnej den kočky všem přeji, venku je kosa jak z nosa, ani se mi nechce vylízat, ale odpol. budu muset asi na poštu. Dneska došel zatím poslední balíček z MMB pár oblečků, mám objednaný koupací kyblík, ten dojde někdy příští týden a pro mimčo to bude vše. :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Haloo, kde jste kdo? :slight_smile:
Dneska tam hezky svítí sluníčko, tak jste asi venku. Já jsem využila toho, že je pěkný světlo a fotla jsem pár těhu fotek. Sice je to pokus-omyl, jsou hafo amatérský, ale jako památka myslím že stačí. :slight_smile:
Jen s tou samospouští a stativem, jak ho nastavit, aby tam byl člověk celej, to je fakt umění. :grinning:
22. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj hollky, můžete mi některá poradit, co můžu udělat pro našeho broučka, když ho od rána bolí bříško? Od 9h ještě nespinkal a pořád jenom plače. Chováním se trochu uklidní, ale né na moc dlouhou dobu. Už jsem zkoušela skoro všechno - nahřívat ty pecičky (to pomohlo asi na 10min od pláče), mažeme bříško "Pupíkem" (holky, používáte to?, jak často denně mažete??) , cvičit nožkama, různý polohy včetně tygříka... :cry:
Jediná záchrana budou jedině ty kapky, co?

MM to už psychicky neunesl a jel do města do knihovny. Píšu jedním prstem, je to mazec. Malýho chovám v náručí, ale jakmile se pohnu, tak je zase pláč..

Marti,ty bodýčka jsou úžasný, asi je taky objednám. :slight_smile:

Leni, mě bolelo v podbříšku poslední týden celkem dost intentzivně.

Teri, ono to fakt ještě může trvat, ale přeju ti, aby to už bylo rychle za tebou.

Katy, to, co TM řekl, mě úplně dojalo ... Třeba ten lump bude náš Jurášek :grinning: Dokud nebude mít malej víc než 3 kg, tak s ním ven nepůjdeme. Vidím to tak na polovinu příštího týdne. Moc vám to s kočárkem sluší. :slight_smile:
Já jsem celkem nakonec nabrala 8kg, jen 4 kg zůstaly v porodnici, 1 kg jsem už dala dolů doma, tak mi 3 ještě zůstávají. Bríško mám ale velký docela dost..

Luci, malá je moc pěkná princezna :wink:
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojte holky,

Paji, z tvých příspěvků čučím, jak to hrdinně všechno zvládáš.Kojení, nahřívání prs, chlazení..... Snad už to blinkání je v lepší. Já jsem dávala malé sab od začátku a dávám jí ho do ted. S těma druhýma kapkama nemám zkušenosti, vždycky jsem zkusila přestat a ale to se pak kroutila a prděla....Nožkam ají taky často cvičím a bříško masíruju, určitě to neuškodí. Ted zkusím po tom třetím měsíci přestat, to už by mělo být nejhoší za náma. A nemohla jsi sníst něco nadýmavýho? už mě nenapadá nic, kromě toho, co už jsi všechno vyzkoušela. Držím palce, at se maloušek co nejdřív utiší. Je to krásnouček malej prdolka :wink:
22. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Lenajasek kráááááááááááááásný fotečky, teda já bch se tak v životě sama nezvládla vyfotit. Vždycky když nás s Elis chcu vyfotit sama, vypadám všude jak debža :grinning: Moc ti to tam sluší, jsi krásná mamina. A bříško nemáš vůbec popraskaný. To máš super.

Teri, vydržaj, i ty se dočkáš, taky jsem byla na konci už dost nedočkavá a sledovala se, každý píchnutí, zabolení.... I když jsem se porodu bála, tak jsem se moooc těšila na malou. Mě třeba plodovka odtíkala sama, po trochách, ale to až v nemocnici po těch vyvolávacích tabletách. Určitě to poznáš, ani ten pomalej odtok se nedal zaměnit s čuráním.
22. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci moc hezká fotečkaa malé, anše malá vůbec nechtěla spolupracovat a natočit se na foto. A když jo, tak si cpala ruky před obličej :grinning: Dík za odkaz.
Koukám, že tam skoro každá z nás něco našla :slight_smile: My máme doma závadnou podložku na přebalovák, ještě na to ale dávám plinku nebo jednorázovou podložku, tak si budu dávat pozor, aby s tím nikdy pusinka malé nepřišla do kontaktu. I když ted žužlá co potká. :grinning:

M1rti, prosím tě nestraš s vánocama!!! Já z toho mám hrůzu, co zase všem vymýšlet :rolling_eyes: Ale já vím, už to klepe na dveře, ten rok zas tak utekl..... Kde můžu mrknout na ty fotky z vašeho srazu? Přijde mi to uplně suprový, když se takhle maminy domluví a jedou si poplkat a vyměnovat zkušenosti... Všimla jsem si, že hodně píšete, že dáváte fotky na face book. Já se strašně stydím, ale já jsem s tím ještě nepřišla do kontaktu, vůbec nevím jak to tam chodí, jak se kdo hledá.... Prostě jen vím, že FB existuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Katy moc vám to na procházkování sluší. Čtu, že malá je hodnoučká, tak to gratuluju. A ta migréna, nepomohly by masáže? A piješ dostatečně? Kámoška na migrény moc trpěla a začala si hlídat pití a každej den ty 3 litry dá a je to ted v pohodě.

Zuzi už se ti to bez manže krátí, snad už je Vikinka lepší. My máme tento týden taky divnej spánek. Je strašně neklidná, furt sebou mele, tak jí strkám dudlík. Ale jen ze spánku, zatím se ještě neprobudila a nebrečela. Ale ještě nás za chvilku čekají zuby, tak i toho se asi dočkám :rolling_eyes: :rolling_eyes: Přes den byla protiva protivná,ale od včerejška o musím zaklepat, už je to lepší.

Dneska jsme byli v poradně, zítra má Elen 3 měsíce, váží 6,38kg a měří 60,5 cm, ale mě se zdá, že strašně vyrostla do délky, už je přes celej přebalovák, tak ju musím změřit ještě sama. Hned jak uviděla paní doktorku, tak začala řvat, ju podezírám, že si pamatuje to propíchnutí naušnic a že se jí to vybavilo :sweat_smile: a hned dneska si to paní doktorka u ní opět rozházela, pač jsme dostali první očkování, řvala při píchnutí,pak jsem ju vzala do náruče a tišila a hned přestala. Už asi 2 hod spí v kočáře, tak je z toho asi znavená. Prej může mít večer horečku,ale snad to nebude tak zlý. Ted ju jdu vzbudit na jídlo nebo by nám to nevyšlo po 3 hodinách do večera a uvidíme, jestli bude protivná z toho pichance. Snad ne.
22. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.