• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ježiš, já nakukuju, a novinka !!!!!!!! Moc obrovská gratulace Terce k Barunce, ať je zdravá a dělá mamince a tatínkovii jen samou radost.
22. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Veru oni ty potvůrky jsou ve společnosti většinou zlatí :grinning: Neboj to se s manžou spraví, je to hrozný, když se ženská točí celej den kolem dítěte a manžel furt jen pracuje :frowning2:
22. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Veru, zas na druhou stranu musíš chápat i jeho práci, no :confounded: Je to holt živitel rodiny. Není to nic příjemnýho, já vím, jaký to je být furt sama. MM když pak večer přišel z práce, tak si myslel, jak na něj budu mít náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý co celý dny dělám... :angry: No a teď je zase furt doma a už snad pochopil, že i s Adámkem to není jednoduchý. Ráno ho hlídal, já byla ve Slavkově asi 2 hodiny a on mu skoro cellou dobu řval :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už z něho byl na nervy :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo a houpačka je pěkná, měla ji kamoška :wink: Tak aby tam Maty vydržel co nejdýl :wink:
22. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Holky, jste se k večeru nějak rozjely... :slight_smile:
Veru, klidně můžeš dojet i dřív, podle toho jak vám to bude vycházet, zítra nic nemám v plánu, tak abyste tady nebyli jen na otočku a nemuseli pak honem honem do Brna. Myslím že by mohlo být zítra tak jak dneska, a pokud ne, tak bysme to nechaly na jindy, no. Ještě si dopoledne písnem. :wink:
Houpačka moc pěkná. Tak ať dobře slouží. A s TM je mi to líto, že tak dlouho pracuje, ale co člověk nadělá... :frowning2: I o víkendech pracuje, nebo jen přes týden tolik? A určitě jsi nevyhořela, jak to napsala Leňa, tak je to pravda pravdoucí, teď je z Tebe super máma, chtělo to jen trošku víc času. :wink: Taky z Tebe mám radost, jak to vše zvládáš už i s úsměvem. Super.

Zuzi, tak to jseš fakt manželka na jedničku... taky jsem se pousmála nad výrazem nachystám buchtičku. :grinning: :grinning:

Teď jsme normálně leželi na posteli a mimčo se furt hemží a dělá boule po celým břiše, tak jsme to s MM pozorovali a dojal mě větou, že je na něj hrozně zvědavej... nejde o to co řekl, ale jak to řekl.. on se moc nevyjadřuje, moc mi nedává najevo že se na mimčo těší, ale občas se vyjádří v podobným smyslu a to pak vím, že i když o tom nemluví, těší se určitě moc. Někteří to jen prostě neumí tak dávat najevo...

Veru, to je síla, že ty kapky dávají mimčům už v porodnici... tak to vypadá, že si je stejně taky pořídíme, bo bolení bříška se asi nevyhneme.
A je lepší ten Sab Simplex, nebo Baby Calm?

Leni, Ty bys asi zítra na chvilku do Slavkova odpoledne nedojela, že? To mě mrzí že Adámek TM tak plakal... Ale aspoň TM vidí, že to fakt není jednoduchý...

Mějte se fajn kočky, dobrou noc!
22. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Verčo, ten můj je teda skoro každý den doma-pokud nejede teda na služebku a nebo nedělá někde školení a pracuje od rána až do rána, takže tě v tomto velice dobře chápu. Kolikrát na něho i já vyjedu, že si doma připadnu jako podnájemník a s Adiskem jsem pořád já atd. ale potom se mi to rozleží v palici a uvědomím si, že ten chlap vlastně musí živit rodinu, jelikož jsem teď doma na neschopence, tak se můžu s tou podporou jít akorát tak zahrabat...
Houpačka je super, určitě se tam malému byde dlouho líbit :wink:
22. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
..... a určitě nejsi a ani jsi nebyla špatná máma, jenom si to měla jiné než ostatní holky po porodu, ale zaběhla jsi se moc pěkně, klobouk dolů, že jsi to tak dobře zvládla. Teď už to bude pořád lepší a lepší :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Teda ženský, já tady myslím na buchtičku a vy na buchtičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru vůbec jsi nevyhořela, hold každej začátek je těžkej, dívej jak si teď suprová :wink:
22. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Zuzi... :wink:
Co Ti pomáhalo sim sim na ty záda kočko, jak Tě tak bolely před porodem? Pomáhalo vůbec něco? :unamused:
22. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo promiň, jsem zapomněla odpovědět. Myslím, že vůbec nic, dělalo mi dobře teplo, tak jsem si dávala na záda ten nahřátej pohankovej polštářek :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdu chrupkat, doufám v klidnou noc :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky, teď mi manža říkal, že jeho kamarádovi se včera narodil chlapeček, rodili na Obilním trhu a teda že šííílený :angry:
Nejdřív, že když tam dojeli, tak než ji prý vzali na monitor, prohlídli, vzali krev atd. tak ji nechali kolem hodiny trpět na posteli v ordinaci, potom ji teda všechno udělali a poslali na porodní pokoj, kde ji hned chtěli napíchnout epidurál s tím, že by ji to těsně před tím porodem vytáhli, aby byla při plném vědomí atd. to teda zatím nechtěli, tak že jí sestřička napíchne kapačku, aby ji to pomohlo trochu od bolestí... píchla ji to a když došel dr.na kontrolu, tak prý poklepal na tu lahvičku a zavolal si tu sestřičku s tím, že to vůbec nekape a že to má píchnout tak, aby to kapalo, takže ta chuděra celou dobu v bolestech a ještě měla blbě píchnutou kapajdu :confounded:

Ke všemu tam s nimi nikdo nebyl, sestra někde pořád poletovala a o dr.ani nemluvím.
Potom došla porodní asistentka s tou sestřičkou a že už se jde na to, že může tlačit, tak chuděra tlačila co mohla a nic... za chvilku došel mrknout dr. a řekl ji, že co tlačí, když není vůbec otevřená a že si má jít do sprchy, aby to rozdejchala a že ji má sestřička píchnout vodu.
Tak sestřička vzala nějaký nástroj v podobě háku a rejdila s tím v ní, její manžel byl ještě zatím tak trochu v klidu, ale vybuchnul, když z manželky začla téct proudem krev a sestra v ní pořád šmejdilla. Začal tam na všechny řvát a na to došel dr. s tím, že se má okamžitě uklidnit a buď že se teda budou dohadovat nebo že se bude věnovat jeho těhotné-rodící manželce....takže musel " sklapnout ", co mohl taky jiného dělat.
Dr. vzal ten hák, píchnul ji vodu a za chvilku měli malého venku.

No, můžu vám říct, že po tomto na Obilňák rozhodně rodit nejdu!!!!!!!
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo Lenajsku krásný fotky :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Katy, já vím, že jsi to nemyslela nijak zle ...
Lenajsku, fotečky moc hezký ...
22. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Teri, óóóóóóbrovská gratulace k Barušce. Je super, že to bylo tak rychlý!!! Ať V8m dělá maličká jen a jen radost. Už se těším na fotečky a tayk na podrobnosti o porodu :slight_smile:

Leni, fotečky jsou fakt krásný, šikulka!!! Moc Ti to sluší!!! S těma zádama ... nám v porodnici poradili jeden cvik a mě teda vždycky zabírá. Lehneš si na záda, pokrčené nohy dáš na balón (balón musíš mít tak, aby se dotýkal stehen a zadečku) a začneš pomaličku přetáčet nohy doprava a doleva, i s balonem, ne moc, jen trošku. Tak 20-30 cm do každé strany. Masíruješ tím a uvolňuješ právě tu spodní část zad ... snad jsem to napsala srozumitelně :slight_smile: Mě to fakt pomáhá docela dost!!!

Zuzi, to bylo fakt krásný s tou buchtičkou :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, špatná máma? No to teda určitě ne!!! Jen jak psaly holky, měla jsi to těžký, nikdo z nás předem neví, co s náma ty hormony po porodu udělají!!! Jsi dobrá, že jsi to všechno tak zvládla a že sis udržela mlíčko! Smekám před Tebou!

Holky a nezkoušely jste brát nějaká probiotika na ty prdíky? Slyšela jsem, že to dost pomáhá ... švagrová právě brala probiotika a malej neměl vůbec problémy ... tak mi právě doporučovala, abych je začala brát před porodem taky...

Jinak holky, děkuji za slova útěchy ke KP :slight_smile: Včera jsem z toho byla trošku přepadlá. Dneska už je to ok. Našla jsem na netu nějaké cviky, tak je prostě zkusím, budu přemlouvat a uvidíme. Už se mi dnes dokonce i zdálo, že se malá nakonec otočila. Asi jak jsem na to včera pořád myslela, tak se mi to promíto i do snu :slight_smile: Každopádně mě dneska malá nenechala moc vyspat, hemžila se o sto šest ... tak třeba se jí to fakt ještě povede a otočí se :slight_smile: A když ne, tak ne, taky to zvládneme :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc v pohodě :dizzy_face:

Paji: já jsem pak brala probiotický tablety, když Vikince nepomohly ty probiotický kapky a stejně jsem na to furt trpěli.

Třeba se malá ještě otočí :wink:

Hele já jsem fakt myslela buchtičku, piškot s jahoda, to tady ty zvrhlice mysleli něco jinýho :grinning:
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný dopoledne přeji, i když zatažené...

Zuzi, díky za info, pohankovej polštářek mám doma, tak si je asi nahřeju, nevěděla jsem, jestli v těhotenství můžu.
A já vím, že jsi myslela buchtu upečenou, ale jak jsi to napsala, to bylo hezký. :wink: A super, že jste měly noc v pohodě. Dneska je už pááááteček!!! :wink:

Luci, to je něco teda, to co jsi napsala o tom Obilňáku... :frowning2: No snad bude porod v Bohunicích v pohodě, ale osobně si myslím že to je fakt nejvíc o lidech a člověk nikdy dopředu nemůže vědět, co ho čeká... bohužel... :frowning2:

Páji.o, uvidíš, to jsou bohužel věci, který člověk neovlivní, ale je fakt klidně možný, že se otočí, já tomu taky nevěřila a nakonec se prcek umoudřil. Najednou jsem ho začala cítit víc jak předtím a na jiných místech a pak se na UZ ukázal hlavičkou dolů. Tak třeba to tak bude i u Tebe, držím palce. A jestli ne, tak snad i tak to bude probíhat vše v pořádku...

A děkuju za pochvalu ještě jednou... se úplně červenám... :sweat_smile:

Krásnej den všem přeji, mějte se fajně!
23. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Páji, o tom cviku vím, asi ho provedu. Díky! :wink:
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Hojda, Lenajsku, jen nakukuju, dnešek platí ju? Já nevím, kdy bude chtít mládě jíst, te´d má nepravidelný intervaly, ale tak po té 1 bychom mohli vyjíždět. Kdyžtak ještě písnu. Jdu rychle vařit (rajskou - mám ji nachystanou ve sklenicích od babičky:slight_smile:)
23. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Dobré "ránko"!
My dnes v noci docela dobrý, ale k ránu jsme zase vstávaly po hodině. Takže než jsme se nakonec vyhrabčily z postele bylo 10 hod. Než jsem obstarala malou a dostala se ke snídani, tak bylo 11 hod... Teď si hezky chrupká, tak uvidíme, jaký bude den.
Veru a Leni, užijte si procházku :wink:

Luci, ten případ na Obilňáku, to je fakt síla! Jinak tím hákem to píchají běžně, mně tím tu vodu taky prdli. Ten její manžel chudák musel být na nervy...
23. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, je mi jasný, že to hodně záleží na tom, jaká je tam momentálně sestřička a doktor, jenom mě ten jejich přístup docela zarazil. Toto jsem na Obilňáku rozhodně nečekala a docela mě to šoklo :confounded:
Kdybych byla na jejím místě, tak se asi zblázním, ale je mi jasný, že by mě můj manžel chytnul a odvezl jinam.

Katy, brzo se to upraví a bude to v pohodě... jste jinak s Pájulkou moc šikovné maminy :slight_smile:

Já jdu ohřát oběd, za chvilu je tady tchýně-dojede si pro Áďu (bude u nich až do Neděle)..mějte se!!!!
23. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Luci úplně jsem přehlídla co jsi psala o Obilňáku, musí to být pro toho chlapa hrozný, když tam tohle někdo dělá jeho ženě a on nemůže nic, já děkuju bohu za supr porod ve Vyškově a za supr personál :slight_smile: , mě tím hákem taky píchali vodu, vypadá to hrozně, ale vůbec to člověk necítí :wink:

Manžílek už jede, juchuchu :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
To nevadí, že jste to přehlídli, jenom jsem to sem napsala, protože mě to docela zarazilo-ten přístup, ale je to o lidech, nikdy nevíš na koho narazíš... to stejné se může stát i když budu v Bohunicích.
Holky, jste mě navnadili s tou buchtou, upeču ji manželovi.
Áďa je už pryč, tchýně si ho odvezla..tak se pustím do úklidu, se mě moc nechce, ale musím :grinning:
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Téééda !!! Obrovská gratulace Terezce i Barunce !! Jen aby jste byly holky zdravý !! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To teda byla rychlovka :wink:

Děkuji všem za rady, zkusím co bude v mých silách.

Veru, neblázni, jsi dobrá máma !!! Důležitý je, že to zvládáš teď a že malýho pořád kojíš. Na to špatný zapomeneš, neboj. :wink: O Matyho bylo postaráno a to je důležitý. ROzhodně nejsem žádná super máma, jen mám možná oproti tobě výhodu, že malej tak moc neplače, jako tvůj (zatím...).
Na jednu stranu chápu, jak se cítíš, když je manžel pořád v práci nebo dělá doma. U nás to bylo stejný, mamka byla na mě s bráchou sama, tatka byl celý týden pryč nebo chodil až v noci.. A taky to zvládla. S bráchou je to teď podobný, je v práci od rána do noci, švagrová mu to pořád vyčítá, ale kdyby nechodil do práce, tak nebudou mít na hypotéku, nemůžou živit auto... MM je doma pravidelně každý den kolem 17h (pokud nemá služebku) a věř mi, že mě to taky vytáčí. Co bych dala za to, kdybych mohla být večer sama doma... Ale zase na druhou stranu, když bych chtěla, aby doma byla, tak není... Není doma nikdy v sobotu nebo neděli dopoledne, nebo i celý den, protože má tu svoji debilní posilovnu, squosh nebo školu.

Měla jsem tady dneska odpol.mamku, MM je ve škole, tak jsme Juráška i vykoupali. Úplně celou dobu, co tady mamka byla, tak spinkal. Akorát na to koupání byl vzhůru a pak zase spinkání... :slight_smile: Jsem zvědavá, co bude dělat v noci.
Největší boleníčko jsme asi zažehnali, dneska jsme si už jen 2x ublinkli a ani moc nebrečíme.

Katy, ten fenyklový čaj zkusím. Dneska jsem si to přečetla i v knížce o kojení. 100% vím, že to boleníčko má z toho, jak neuvěřitelně hltá. Kojila jsem ho, když tady mamka byla a nestačila se divit, jak šíleně hltá. Jenže tohle je věc, kterou nemůžu ovlivnit. :frowning2:
To vstávání po hodině jsme měli včera večer - resp. kojení po hodině, vždy tak 2 minutky, pak hodinu pláč, pak zase 2 minutky kojení. Myslela jsem, že to neskončí a malej neusne... V 1 ráno jsem odpadla, protože malej naštěstí usnul. Pak jsme vstávali o půl třetí a pak až o půl sedmé. Nakonec jsem se i docela vyspala :slight_smile: Akorát začíná ve spánku pokňourávat a někdy chvilku pláče, ale dělám na něho to svoje "pššš..." a zatím to docela pomáhá :slight_smile:

Marti, kojící čaj - na zatím teda nevím... Vzhledem k tomu, že mám mlíka až dost, tak zatím piju jen ovocný čaje.

Zuzi, ta "buchtička" mě docela pobavila :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Paji, neboj, třeba se malá ještě otočí, když se ti v bříšku tak hemží :slight_smile: A nakonec i ten porod koncem pánevním se dal přežít a teď jsem docela ráda, že jsem rodila normálně a neměla jsem císaře :slight_smile: Porodní asistentka mi říkala, že bych měla dostat metál jako "vzorná rodička" :grinning: Prý mě tam chtějí vidět za rok znovu :grinning:

Luci, k tomu Obilňáku.. Co říct... Asi je to o lidech, ale já nemůžu říct ani jedno špatný slovo. Kdybych si měla znovu vybrat, tak bych asi znovu šla na Obilňák. Trochu se mi nezdá, že by píchli epi a pak ho před samotným porodem chtěli vytáhnout... Spíš ho ještě dopíchávají. S tou kapačkou je to smutný. Nechci se jich zastávat, ale ani s náma tam celou dobu nebyla PA nebo doktor. Mají teď šílený návaly, pouší maminy domů třetí den, protože nejsou postele ani volný porodní boxy. Hodně často jsem chodila na novorozenecký a ani tam se sestry nezastavily, byl jeden akutní císař za druhým a k tomu exmtrémní množství normál.porodů a chodily dolů na sály pomáhat.
Ale ta PA byla si kráva, když nepoznala, že ta kámoška není otevřená. Jak jí mohla říct, aby tlačila, když jí ještě nepíchli plodovku?? Jinak to je fakt normálka, mě to taky hákem píchali, nebolí to a bylo to docela uvolnění, ale pak přišly šílený kontrakce.. Hlavně, že mají krásnýho chlapečka a na to špatný zapomenou. :slight_smile:

Lenajsku, to si piš, že se manžel na broučka těší!! Akorát, že někdo to dává najevo víc, někdo míň. Uvidíš, až bude malej venku, jak z něho bude natěšenej.

Vím, že ještě dlužím popis porodu, snad se k tomu zítra dostanu. MM bude zase ve škole, tak pokud mě brouček nechá, napíšu. :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme se byly s Verčou projít v zámecké zahradě a pak si daly v restauračce palačinky, který teda nebyly nic moc, spíš vůbec nic, polovinu jsem jich nechala, už si je tam nedám, brr.. Matyášek byl hodnej, až pak v restauračce začal plakat, bo jsme byly asi pro něj dlouho na jednom místě a nebyl v pohybu. Verča potřebovala jít na záchod, tak mi ho na chvilku dala a u mě se rozeřval.. asi to s dětma neumím, minule když jsem na chvilku hlídala Adámka v kočárku, tak taky plakal... něco asi dělám blbě. :unamused:
Ale procházka byla fajn, jen mě zase děsně bolí ty moje příčně plochý nohy a záda, to už fakt budu muset nějak doklepat.
Koupila jsem si ještě papuče do porodky, nošní košili do porodky, nakonec jsem si řekla že ve vlastní asi bude líp, od ťamanů za pár kaček, tak to není žádnej model, ale do porodky stačí, druhou kojící podprsenku, masážní balónek s takovýma těma gumovýma "ostnama"... ještě si koupím sprcháč a nějakej malej šampón a do porodky mám vše.

Veru, ještě jednou díky za ty vložky a za ten roztok. :wink:

Luci, no snad to takový v Bohunicích nebude, ale co holky psaly co jim vždycky šli prasknout vodu, tak na to šli s těma hákama, nebo harpunou, nebo jak to vypadá nevím, ale manžela to asi fakt vyděsilo. Jinak, asi na přítomnost/nepřítomnost lékařů a personálu každej reaguje jinak, někomu naopak třeba vyhovuje, když tam moc lidí často nechodí, někdo by zase chtěl aby byl skoro furt někdo u něj... těžko říct. A každej hlavně má určitý představy a jiný názory na prostředí při porodu, a pak ten personál je fakt asi pokaždé jinej... nezbývá než sebrat všechny síly a ve zdraví a pohodě to vše přestát.
Ale nevím teda, jestli by mě MM někam odvezl, kdybych byla uprostřed porodu. To asi těžko, a já bych určitě ani nikam jet nechtěla.
Ať Ti jde úklid od ruky, taky bych měla něco dělat, ale jsu líná jak veš.

Pááji, to je dobře, že už Jurášek tolik neblinká, super. A snad to bolení nebude už tak hrozný. Já si taky asi koupím ten fenyklovej čaj, co vím, tak ho používali i naši u nás a moje babička taky. Jen oni to používali tak, že ho dávali nám z flašky, tak já ho budu lít do sebe, abych pak malýmu mohla dát mlíčko po požití toho čaje.
To je fajn, že pšššš zabírá, snad bude zabírat ještě dlouho. :wink:
A s tím hltáním, to je fakt, že to nemůžeš ovlivnit, tak třeba zjistí že hltat se nevyplatí... :wink:
A s tím TM že nebývá dopoledne o víkendech doma... co na to říct... na jednu stranu ho chápu, že se nechce omezovat a svých koníčků se vzdát nechce, na druhou stranu ale teď už je tatínek a některý věci prostě teď mají přednost, jako třeba jeho syn, že...
Tak držím palce, ať je doma častěji, a to nejlépe v době, kdy ho tam budeš chtít... :slight_smile:

Uvidím, jak to bude u nás. U nás je fajn to, že MM jezdí brzo do práce a tím pádem bude končit brzo, takže když pojede autem, může být doma už ve dvě, o půl třetí... ale je mi jasný, že ho to asi s náma doma moc dlouho bavit nebude, že bude chtít jít s kamošema na pivo, na hokej... no uvidíme, jak se domluvíme a jak to vůbec bude...

Katy, taky jste vstávaly po hodině, jako Páája a Jurášek? Tak snad se intervaly na spaní budou trošku prodlužovat... to člověk pak musí být úplně zblblej, co?

Mějte se krásně, pěknej páteční večer všem přeji a pohodovej víkend!
23. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Pááji, díky za slova o MM, asi se fakt těší, jen mě někdy mrzí, že to prostě nedává víc najevo. Ale on prostě nedává najevo žádný city, jako slovně že se neprojevuje... tak jsu na něj zvědavá, až malej vykoukne, jak se k němu bude mít. No já doufám, že to bude nejlepší taťka pod sluncem. :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Páji, tak to mám radost, že už je to u vás trošku lepší. Asi je to jen o tom, že si každý miminko musí zaběhnout svůj režim a to u nás obou bude ještě pár týdnů trvat.
Vy jste vydrželi spát 4 hod v kuse?? To jste teda dobří! U nás to je maxim. 3 hod v kuse a to jen tak 1x denně. Dnes jsem fakt kojila skoro pořád po hodině. Až odpoledne jsme šly ven, tak to vydržela asi 2,5 hoďky.
Co se týče manželů, tak já ho mám doma každý den, přijíždí mezi 17-18 hod a vždycky se na něj teda těším. Ten den ale tak strašně letí... Zrovna dneska jsem si říkala, že toho přes den moc neudělám, protože je to nekončící kolotoč - kojení, přebalení, uspání atd... Však to znáte.
Jinak jsi mi, Páji, připomněla tím, že když u vás byla mamka a malej celou dobu spinkal a byl hodnej, že včera to u nás bylo podobný. Celej den byla nevrlá a když přijel manžel z práce, tak byla zlatíčko, jen spinkala a budila se na papání... Potvůrky jedny, co? :grinning:
23. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Lenajsku, tu noční košili si neber, to je fakt zbytečný. Já jsem ji měnila 3x i víckrát denně.... Díky bohu za erární...
Neboj, až budeš mít malýho, budeš pro něj nejlepší máma pod sluncem a plakání jiných miminek tě nerozhází, protože budeš zvyklá na to svoje. :wink: Myslím, že manžel bude taky super tatka už jen proto, že je to vaše vysněný dítě a navíc kluk - fanoušek Komety :grinning:

Mládě začalo plakat, tak jdeme kojit. pa pa :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Paaaji, tak zvládáš, to je dobře ... to hltání, Martin mi tohle dělal taky, a pak byly řevy .... on se časem srovná, to je jistý . ... jinak ten Fenyklový čaj je lepší, on je myslím v tom kojícím taky, ale ten má i jiný účinky, že jo a to ty nepotřebuješ ...

Lenajsku, jak píšeš, že Matyášek brečel, když byl u tebe ... a tenkrát Adámek taky, to si pamatuju ... to není ale tebou, nedělej si s tím hlavu ... oni to poznaj, že je máma pryč ... vidělas Adámka, došla Lenka a bylo ticho :grinning:
Lenajsku, s TM a tím projevováním citů, ono hodně záleží, jaký byly zvyky u nich v rodině, ale chlapi obecně s tím mívají spíš problém, než ženský, už jsme tak udělaný, tak vydrž ... až to přijde, bude to o to dojemnější ... MM taky pořád nic, a když uviděl prvně malou, tak byl tak dojatej, že se nezmohl ani na slovo :grinning:

Holky, na to vstávání se dá zvyknout, chvíli to teda trvá, já teď když spím 3 hodiny v kuse, tak jsem z toho zblblá :grinning:

Katy, s tím kolotočem přes den, to se časem srovná, je to ještě moc brzo po porodu, malá taky spávala tak průběžně furt, ale po chvilkách, a pak koukala, a zas usnula atd. Ještě jsem si říkala, že nemá žádný režim, ale to je na ně moc brzo, ono to přijde, to vypozoruješ sama, malá spávala tak 3x denně delší kus, nebo i 4x denně 30 - 40 minut, vždycky bylo období, kdy spávala určitým způsobem, a po čase se to změnilo na způsob jiný. Hlavně docela dlouho usínala tvrdým spánkem večer např až 22,30 ale postupně se to posunovalo a skončili jsme na 20 - 20,30 hod. Oni si to srovnají sami ... ale ze začátku je to pořád dokola, ale to se spraví.
23. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.