• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

Terezko,gratulujeme k Barunce a přejeme jí to nejlepší do života :dizzy_face:

Jinak my dnes byli na KO a máme 7,81kg a 73cm :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky,

ohledně toho Obilňáku nemám prostě slov, docela mě to zarazilo, i když já si také nemůžu stěžovat, když jsem tam rodila Áďu, chtěla jsem tam jít znovu rodit, ale teď to budou asi fakt ty Bohunice, už jenom proto, že tam chodíme na ty kontrolní UTZ atd. a je fakt, že hodně záleží na lidech a o doktorech ani nemluvím, prostě buď kápneš na někoho skvělého a nebo hold na nějakou kr*** a nebo vol*** :angry: nikdy nevíš.
A ještě k tomu, jestli bych tam dr.pořád chtěla nebo ne, asi bych to nechala na nich, ale u těch známích je fakt, že ta jeho manželka se tam kroutila v bolestech a oni nedokázali ani dojít natož ji něco píchnout, aby ji to aspoň trochu pomohlo a netrápila se....

Leni, já být tebou tak bych si tu košilu také nebrala..budeš ráda za to, že nějakou dostaneš od nich a několikrát denně :wink: a vůbec se netrap, že ti Adámek nebo Matyášek plakal.. až budeš mít u sebe svého kloučka, tak tě to tolik nerozhodí a jak píše Pája, budeš ta nejlepší máma pro své dítě pod sluncem :slight_smile:
Jinak pro mě došli holky, abych s nimi šla ven, takže jsem skoro nic neuklidila a byla s nimi radši venku, no a došla jsem před necelou hodinou domů :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj!
Jak tak čtu, tak přece jen sem měla výhodu s větším mimčem :grinning: Nejedlo po hodině :grinning: :grinning: :grinning: Adámek měl asi velice dobré zásoby :grinning: Dívala sem se do knížky, co sem si psala a jedl asi 8-10x za 24h. A co se týče těch růstových spurtů, tak jsme snad žádnej ani neměli :slight_smile:

Leni, košili do porodky sem si nebrala vůbec. Několikrát za den sem se převlíkala. Byla jsem vždycky strašně propocená, hormony pracovaly.
A co se týče toho plakání Adámka a Matyáška, z toho si nic nedělej. Už prostě vnímají a poznají, že se jim ztratila máma a je tam někdo cizí, koho neznají:slight_smile: Dneska se třeba Adámek rozeřval, když se na něho podíval děda a to ho vidívá a je na něj zvyklý :slight_smile: Takže v klidu. S vlastním mimčem to bude jiný :wink:
23. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
A ještě mě napadlo, Paji, Katy, na to bolení bříška dávat mimča i na bříško, samozřejmě ne hned po kojení... prostě jak bude vzhůru... Ale to asi už dáváte, ne?
23. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky, tak jen nakukujia a ejhle je nás o 1 více. Tezezce moc gratuluji k Barunce, ta to vzala hopem. Mi jsme byly dnes na bazéně, Petřík je jak ryba ve vodě. Už jsem vytvářela malej dáreček na vánoce pro babičky, je to kalendář na rok 2010 můžete juknout tady http://alcamozna.rajce.idnes.cz/kalendar_1/

Jinak ohledně toho bolení bříška jsem našla takový článek http://www.rodina.cz/dotaz6206.htm

Přeji dobrou noc
23. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ali, ten kalendář je nádhernej, jsi strašně šikovná!
24. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ali, jak jsi dělala ten kalendář? Je fakt úžasnej!!!
24. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Díky za pochvalu. Dělala jsem ho v gimpu.
Vás tu dnes teda je. mi jsme na narozkách taťky. malej celej den nespal, tak konečně vytuhnul tak je klid.
24. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Ali, dík za tip:o) Hned jsem si ten gimp stáhla a budu si zítra hrát :grinning:
24. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
paja.o : to si musíš ještě stáhnou kity (to je to pozadí a ty obrázky) tady máš stránku jak s tím postupně pracovat http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3 a http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53. když se to naučíš tak je stím zábava pracovat
24. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ali, kalendář fakt nádhera! Šikula! :wink:
24. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Pavli.o - prosba, kde jsi ten gimp stáhla?
24. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky tak jsem teď koukala na staré fotky a musím vám ukázat jaké jsme měly před 2 roky krásná štěňátka. Měli jsme jich celkem 9. Jedno tedy umřelo hned při porodu. Bylo to kouzelny, když jsem přišla s práce a ta smečka těch malých kuliček na mě vyletěla. http://alcamozna.rajce.idnes.cz/nase_stenatka/

Marti já ten gimp stáhla na slunečnici http://www.slunecnice.cz/sw/gimp-windows/
24. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ali hezký fotečky štěňátek a kalendář je úžasnej :dizzy_face:

Kde stahuješ ty kity zdarma?
24. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Zuzi některy stahuji na tom baby-cafe jak už jsem dala odkaz. Jinak některé i tady http://kubivet.blogspot.com/
24. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ali,díky za tip ... v pondělí snad bude čas, tak si na to sednu ... moc díky!
24. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj kočky,

Alčo pěkný kalendář... já ho také dělám každý rok, akorát na jiné adrese a ještě si k tomu můžu vymyslet třeba fotku s hrníčkem, nebo fotku jakoby puzzle a nebo jako knížku.
Jestli chcete mrknout, tak vám můžu také poslat odkaz na ty stránky, jsou z drogerie Teta a za super cenu-teda aspoň pro mě to není moc drahé a můžeš si tam na jednu stranu dát kolik chceš fotek :wink:

Jinak všechny zdravím, zítra vás snad dočtu.. dneska to nestihám :grinning:
25. říj 2009 v 00:11  • Odpověz
Ty štěňátka jsou nádherná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ježiš, štěňátka fakt zbožňuju :slight_smile: Ali, co je to za rasu?
25. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj kočky, jen vás jdu v rychlosti pozdravit a popřát krásnou slunečnou neděli, za chvilku nám dojede návštěva, můj taťka s přítelkyní, dělala jsem bramborovej salát jako na Vánoce a k tomu smažíme řízky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam. Jen doufám, že mi z toho salátu nebude blbě. Ale vím, že si ho na Vánoce pak už nedám kvůli mimčovi, aby hoto nenadýmalo tak, jak mně... :grinning: Tak si to vynahradím teď.
Včera jsme byli na super akci s lidima z cestovky, kde jsme s MM pracovali... pečený selátko, spousta dobrůtek a pití... fajn to bylo. Kupodivu mě ani moc nebolely záda, tak jsme tam zůstali až do večera.
Dneska jede MM odpoledne na hokej, tak zasednu k PC a prohlídnu si ty vaše fotečky a přečtu si vás.
Ali, na ten kalendář jsem se dívala, je nádhernej, jseš fakt šikula!!!!! Já Gimp mám, ale je to pro mě totálně španělská vesnice, stejně jako Pohtoshop... :confounded: A přitom bych tak ráda upravovala fotky a hrála si s nima, tohle mě baví, ale fakt s těma programama neumím... :confounded:

Mějte se krásně, odpoledne nebo k večeru se ozvu a opatrujte se, krásnej pohodovej sluneční den! :wink:
25. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
leni.dv rasa je to beagl

lucka adis - já jsem se taky dívala na ty kalendáře natom netu. přes gimp si to můžu upravit jak chci, fotek tam můžu dát taky víc. mám to úplně zadarmo. MM mi to vytiskl vpráci a já si to doma dámdo kroužků. už jsem ho tak dělala minulej rok a moc se líbil
25. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj všem...

Alčo, já si to také namyslím jak chci atd. a potom to jenom odešlu a do pěti dnů mám doma kalendář :wink:
Dělám ho pokaždé tchánovcům, babičce a rodičům. Můj manžel to tisknout v práci nemůže, přišlo by ho to na víc než když to objednám :grinning: to by mu šéf dal... takže je to aspoň i překvápko pro něj, když to vidí až to přijde.
Jinak jsi šikula :wink:

Leni, mňam..bramborový salát, tak to si dej prosím i za mě, protože já ho nebudu moct asi hodně dlouho, nějak mám před tím jídlem kde je majonéza nebo všechno smažené respekt :wink: každopádně závidím :grinning: :grinning: :grinning:

Leni dv., co Adámek? Ten už musí být veliký a šikovný :dizzy_face: ta nemoc vás už opustila? Nějak jsem se tady o tom nedočetla.

Tak já zase pádím, mějte se všechny moc pěkně :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
ahoj holky, přeji krásný večer. Mám Vás všechny moc pozdravovat od Terky. Prý by ji mohli už zítra pustit domů, Baruška prý dokonce něco málo přibrala, tak snad je zítra fakt pustí :slight_smile:
My měli opět rušný víkend. V sobotu jsme celý den betonovali. Teda já samo ne, dělala jsem jen takovou servírku a kuchařku v jednom :grinning: A dnes jsme měli pro změnu návštěvní den, napřed k ségře od přítele, pak přijel k nám kamarád a nakonec jsme tu měli naše. Takže víkend utekl strašně rychle. Ani jsem se nedostala k tomu Gimpu, co jsem chtěla ... Ali, dík za ten odkaz na manuál, už se těším až to začnu pročítat ... s fotkama mě to taky strašně baví, fotit teda pořádně neumím a ani na to nemám dobrej stroj, ale pak to upravování je super :grinning:
25. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Ali, štěňátka byly suprový!!! Beagl je nádhernej pesan!!!
25. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj kočky, tak návštěva odjela, až teď k večeru, ale bylo to moc fajn, prošli jsme se po zámecké zahradě, nádherně svítilo sluníčko, tak jsme udělali nějaký podzimní fotečky, pokecali... jo, bylo to fajn. Oběd chutnal, tak to je hlavní.
Luci, já jsem právě ten salát udělala teď, dokud ho můžu, pak při kojení asi už ne, bo mě hrozně nadýmá.. :grinning: Ale věřím, že i Ty si ho časem dáš, až se Ti zažívání upraví a budeš na tom líp... :wink:

Holky, moc děkuju za hezký slova, že si nic nemám dělat z toho, že u mě miminka pláčou.. asi je to fakt tak, že když u nich není máma, tak prostě plačou. Jen jsem si říkala, jestli budu umět toho našeho prcka uklidnit... hlavou mi prostě běží tisíc věcí, s dětma jsem nikdy nepřišla do styku, nikdy jsem se o žádný mimčo ani na chvilku nestarala a teď se budu muset postarat o vlastního drobečka, a nějak ho i vychovávat... zatím je to pro mě velká neznámá a i když se snažím si to nepřipouštět, strach mám víc z toho, jak to budu zvládat než z toho porodu...
Jsu holt člověk, co jak nemá možnost něco ovlivnit a neumí si něco představit, tak nad tím přemýšlí a hloubá... hlavně o věcech, o kterých ví, že s nima může něco udělat.
Porod nějak neřeším, bo tam vím, že co se má stát, to se stane a neovlivlím to. U mimča je taky spousta věcí co neovlivním, ale přece jen už je to jen do jisté míry. Ale zase, jsu beran beranovitej, takže já se jen tak nevzdám a když mi něco nepůjde, tak sice budu zuřit, i když bych asi neměla, ale o to víc se budu snažit, aby mi to šlo... no, jsu na sebe fakt zvědavá. :grinning:
25. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ali, až teď jsem se mrkla na ty odkazy co jsi posílala, že jsi posílala i návod jak na gimp a vůbec i ty obrázky, kde se dají stáhnout, tak díky moc, hned si to ukládám do oblíbených položek a jak bude trošku času, budu študovat. Ráda se zas naučím něco novýho a třeba někdy taky vytvořím nějakej kalendář. :slight_smile:
Letos ale asi nechám kalendář udělat ve fotolabu, nevím, jestli zvládnu do Vánoc ten program natolik ovládat, abych něco vytvořila. Chtěla bych pak nechat udělat kalendář s fotkama malýho, pokud se to stihne. Když ne, tak příští rok... :slight_smile:
Jo, a fotečky krásný, štěňátka jsou k sežrání... :slight_smile: :slight_smile:

Luci, na Tetu drogerii mrknu, kolik to tam stojí, možná bych si u nich nechala ten kalendář udělat. Vidíš to, já jsu zvyklá chodit do fotolabu kvůli takovýmhle věcem, i když fotky v drogeriích nechávám vyvolat. I když já teda nejvíc v DMku. Na tu Tetu mrknu, díky za tip.

Páji.o, vy jste betonovali? Jejda... tak to je dobře, že jsi nepomáhala, i když i to vaření a servis je náročný... co jsi vařila dobrýho? A vidím, že jste měli taky dneska návštěvní den, vyšlo krásně počasí, kdo ví, jestli takhle ještě bude...
Já měla dneska v plánu ještě přeskládat oblečky, ale jak vidím, tak to už asi nezvládnu, jdu na tu kopu nádobí co je v kuchyni, nechce se mi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se krásně, pohodový den přeji, zítra jedu do Brna na odběry na internu a pak na UZ srdíčka, tak celej den nebudu doma, vrátím se až navečer, tak se ozvu v úterý, po monitoru.

To je napytel, že je už tak brzo tma, dneska už po páté hodině, jak se ten čas změnil, ale co člověk nadělá... :frowning2: Takhle je to vlastně čas podle sluníčka. :slight_smile:

Páji.o, díky za zprávičky od Terky, tak snad už zítra půjdou s Barunkou domů. Jestli jsi s ní v kontaktu, tak jí prosím napiš, že ji moooc zdravím, a malou taky!

Páá kočky, pěknej večer všem!
25. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj holky

Lenajsku: to se tak někdy stává, že dítě brečí, když není u mámy. My máme jednu známou a Vikča, když ju vidí, tak řve jak tur a o chování nemůže být řeč, u nikoho jinýho neřve, TA ZNÁMÁ, JE Z TOHO TAKY ŠPATNÁ.

My jsme včera byli na bazéně a v Jedovnicích na rybolovu.

Vikča byla za noc zase 3x vzhůru s řevem :angry:

Jinak ten přechod času jsme zvládli celkem dobře, večer byla teda taková protivnější, ale vstávala ráno o půl osmé, takže snad dobrý :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojky, tak mi jsme taky zvládli v pohodě přechod času. Jsem myslela že bude dnes pěkně a ono vypadá že asi ne. Včera jsme byly s MM a psem, na prochadě. Petřík se vezl v kočárku abyl spokojenej. Dnes má hned dopoledne dojet kámoška a bude u mě celej den, tak se aspoň nebudeme nudit. TAk se zatim mějte.
26. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky! Tak už je zase po víkendu a mám trochu času. My měli trošku náročnou sobotu. Malá dělala odpoledne a k večeru trošku problémy, byla hrozně neklidná, když jsem ji přiložila k prsu, tak doslova hladově pila, ale třeba jen třikrát cucla a pak zase bradavku pustila. To se opakovalo pořád dokola, samozřejmě se rozčilovala a poplakávala, kopala u toho nožkama atd... Už jsem nevěděla co s ní, musela už být unavená a nechtěla jsem ji nechávat hladovou, tak jsme dali asi 30 ml Nutrilonu a byl klid. Nevím, čím to je, jediný co mě napadlo, že jsem snědla něco, co jí v tom mlíčku chuť zkazilo a prostě jí nechutnalo. To bylo asi v osm večer, pak usla a probudila se na další papání až v jedenáct a to už mi krásně pila z prsu. I celá noc už byla dobrá. Prvně jsem z toho byla nešťastná, ale nakonec jsem byla ráda, že jsme ten příkrm dali. Však když už potom zase hezky pila ode mě, tak se nic neděje.
Jinak nevím co ten Sab simplex, nám asi nepomáhá nebo máme nějakej jinej problém. Silvinka pořád tlačí a vypadá, že se občas pěkně trápí... Zítra jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá, co nám řekne. Kdoví jestli netrpíme na ten GER, jak píšeš ty, Ali... :frowning2: :unamused:
26. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Katy, to mi Adámek dělal taky, že se přicucnul a zas s řevem pustil :unamused: Asi mu to neteklo jak by chtěl nebo se mu nechtělo pořádně tahat :slight_smile: Takže jakmile takhle několikrát spustil, tak sem měnila prsa, pak byl najezenej a bylo to ok. Samozřejmě se nic neděje, když jsi dala flašku, přece nenecháš Silvinku hladem :wink: Ale mě malej flašku nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ať je zítra u doktorky všecchno v pořádku. :wink:
26. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Katy, s tím příkrmem se netrap, já jsem čas od času taky dala Nutrilon, a byl klid a jelo se dál, oni když jsou unavení, tak se prostě nenapijou, jeden čas byl u nás každý večer cirkus, tak jsem buď odstříkala a dala jí svoje, nebo udělala nutrilon a dál jsem už normálně kojila ... to bude dobrý...
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.