• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, to jsem zkoušela dát druhý prso, ale vždycky párkrát cucla a bylo to zase to stejný.
A mlíka mám dost, protože jsem si zkoušela odstříkávat a teklo toho hafo. Malá mi právě taky z lahvičky nechtěla, tak jsem jí to dávala stříkačkou. Zatím si ty umělý dudly moc neoblíbila, spíš se jí po tom občas navaluje.
Marti, nejdřív jsem z toho byla rozhozená, ale teď už se na to dívám tak, že když občas bude potřeba, tak ten příkrm dáme, nic se neděje. Hlavně, když potom chce zase maminčino prsíčko :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, mám v Albu aktuální foto bříška i s Áďou, tak jestli chcete, mrkněte.

Pěkný den.
26. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Luci, pěknej pupíček :slight_smile: Mimísek krásně roste :wink: Ta fotka s Adámkem je moc hezoučká! :dizzy_face:
26. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Luci,už je tě kus maminy,a fotka s Adámkem je krásná!
26. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Kači, to je super, že to tak s malou zvládáš a s tím kojením se netrap, mě to také malej dělal, tak jsem vzala flašku a bylo to.. hlavní věc je to, že ti určitě krásně přibírá a nic ji nechybí :wink:
Mrkla jsem ti do Albíčka a nevím jestli jsem ti už ty poslední fotečky chválila, pokud ne tak jsou moc pěknéééé :dizzy_face: :dizzy_face: s kočárkem vám to oběma moc slušinkuje :slight_smile:

Marti, jak bylo na té mini dovče? Nevím, jestli jsi to tady rozebírala... akorát jsem to postřehla, že se někam chystáš s holkama z jiné diskuze :wink:

Jinak moc děkuju za pochvalu, taky se mi moc líbí ta fotka kde je bříško a Áďa, jemu se to focení líbilo hrozně moc, malá ho několikrát šťouchla, tak se hrozně moc smál :grinning:
Akorát mě docela překvapil ten nárust toho těhu bříška, když si člověk klikne na tu před tím a potom na tu dnešní, tak je tam šíííílený rozdíl. Mám s toho docela strach, kam až to poroste :sweat_smile:
26. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Luci půpíček máš pěknej a stím Áďou je to roztomiý. Pupek máš už dost velikej,nemáš tam dvě mimča :slight_smile: . Já takovej měla tak až po 30. týdnu. No ukaždýho je to jinak.
26. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Alčo, nooooo kdyby neexistovali ultrazvuky, tak bych se toho docela děsila, že jich bude víc, ale je tam jenom jedno (jedna) :grinning: jinak já to měla minulé těhu taky jiné, až na ty zvětšené prsa :angry: ty mám i teď a to fakt šíleně, začínají mě tlačit i normální těhu trička a to je co říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co vlastně Petřík?

Teď jsem dala péct žemlovku, dostala jsem od tchýně plno jablek a cuketu, takže to budu muset zpracovat :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Petřík je malej dacánek. Ani chvíly neposedí. Poslední dobou pořád na něco leze tak ho musím více hlídat.
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ali, tak si to užívej, protože ty roky co ho čekají to bude teprve záhul a až se dostane do puberty, tak to už ani nemluvím :grinning: :grinning: hlavně že není nemocný, to počasí je na to teď expert :angry:
26. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
.....jo, Ali pěkné fotky. Koukám, že jste byli v Aqvaparku :slight_smile: já se tam s manželem chystám v Pátek navečer, ale to vy tam asi nebudete, že?

Tak dobrou kočky!!!!!
26. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno maminky a těhulky. Mě se poslední dobou nechce vylézat s postele, donutí mě až Petřík, Kterej mě neustále otravuje.

Luci: mi chodíme na bazén taky v pátek, ale kolem 13 - 16 hodiny. Máme to proplaceny pojišťovnou tak proč toho nevyužít :wink:
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Našla jsem ne frekvenci 1 soutěž o dětské dárky, tady máte odkaz kdyby jste si chtěly zasoutěžit http://www.frekvence1.cz/pub/cs/souteze/hracky-hracky-rozdavame-hracky-23.html
27. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj kočky, včera jsem se vůbec nedostala k PC, byla jsem celej den v Brně a domů jsme s MM dojeli až kolem sedmé večer a to jsem byla tak K.O., že jsem PC už ani nezapínala.
UZ mého srdce dopadl dobře, ve čtvrtek si jedu ještě pro výsledky interny, ale tam to bude snad taky OK.

Dneska jsem byla ráno na kontrole u gyndr a na monitoru, tak kontrakce na monitoru zatím žádný, mimčo se hemžilo jak něco, takže pohybů máme opravdu požehnaně, srdíčko mimi v pořádku. Dle pohmatu se už čípek začal zkracovat, porodní cesty se chystají, takže dle slov dr. by se mimi mohlo narodit i o týden dřív. Noo, to už je za chvilku... tak jsem po cestě domů koupila ještě pár drobnůstek, dneska vyperu poslední zbytečky oblečků a zítra nachystám postýlku a v koupelně už hygienu pro mimčo a nachystám tam místo na přebalovací podložku.

Takže tolik novinky o nás, jdu vás dočíst, doufám že se máte fajně a užíváte si docela pěknej den! Hlavně se opatrujte, ať nejste nemocní nebo nachlazení...

Krásnej pohodovej den všem! :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Leni ty budeš už zachvíli maminkou. To je mazec jak ten čas letí. Hlavně si ty poslední dny užívej 2 v 1. Pak už nebude na nic čas.
27. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla napsat, že mě dr. převelela už do porodky, takže na monitor a UZ do porodnice jdu 5/11, to už budu 38. týden. V pondělí tam jedu na intenzivní přípravu k porodu, tak jsu zvědavá. Doufám, že se mnou MM tentokrát půjde, ještě se s ním o tom pobavím. Jestli chce být se mnou u porodu tak by tam měl jít, aby věděl, co ho čeká, a mě taky.
Jinak malej je hlavičkou dolů pořád, tak super.
27. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj maminy a těhulky,
malej je pořád zlatíčko, ikdyž jako třeba včera, plakal a kňoural od 4h ráno skoro celý den, spinkal hrozně málo a to pak člověk neví, jak mu pomoct. :confounded: Bříško to asi nebylo, spíš měl nějakou krizi a vůbec nic nezabíralo. Neplakal snad jen při koupání...
Dneska je relativně hodnej, dokonce jsem se i vyspala. :slight_smile:

Katy, netrap se s tím, že dáváš Silvince příkrm. Já ho doma nemám, nemám ani stříkačku, ale kdyby byl sebemenší náznak toho, že má Jurášek hlad, tak ho letím do lékárny koupit. Mlíka mám pořád víc než dost.. Dokonce jsem trochu vyzrála na to šílený hltání a dávení se. Trochu jsem změnila polohu kojení a nedržím si prso, protože jsem vyčetla, že to pak teče ještě víc a nutí to mimčo pít rychleji.. A asi na tom fakt něco je.
Katy, důležitý je, že neodmítá prsíčko a hezky pije i po příkrmu. :slight_smile:

Očička se nám moc nespravují, ve Čt u paní doktorky asi dostaneme něco dalšího, protože ten Opthalmosept. nezabírá..

Jinak jsme ještě nebyli venku, podle domácího "vážení" ještě nemáme 3 kg a navíc je tam tak hnusně, že se tam nechce ani mě, natož abych tam vzala malýho...

Luci, ta fotečka s bříškem a Áďou je super. Fakt máš docela veliký bříško :slight_smile:

Leni, už se ti to taky hezky blíží, ale neboj, taky to zvládneš :slight_smile: Super, že máš vyšetření v pořádku. Jen hezky všechno dochystej, ať jde malej do hotovýho :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Leni, připrav se v porodce na čekání, až půjdeš na monitor. Ten kurz si užij, snad se dozvíš vše, co tě zajímá. Na tomhle kurzu jsem nebyla, říkala jsem si, že to stejně bude všechno úplně jiný... A myslím, že bylo.... Pokud s tebou manžel půjde, bude to fajn :wink:
27. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Katy, pak napiš, jak jste dopadly u dr. :wink:

Ali, ty tvoje odkazy určitě použiju :slight_smile: MM mi věčně okupuje PC, pokud zrovna není někde pryč. Asi budu docela ráda, až půjde příští týden do práce :slight_smile:

Marti, Katy, piju ten fenkylový čaj a musím říct, že mi moc chutná, fakt :slight_smile: Nádherně voní :slight_smile: Snad to pomůže mě i Juráškovi. :slight_smile:

Krásný den všem přeji, já musím zase vařit, než se mládě vzbudí .... :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla.

Katy, to mě mrzí, že malá se tak vzpouzela při kojení, snad se zklidní. ALe je fajn, že i když jsi jí dala ze stříkačky, tak pak prsíčko chtěla. :wink: Stříkačku jsi pořizovala ještě před porodem, nebo až pak? Já mám doma zatím jen flašku, ale asi koupím i tu stříkačku.
Takže malá nechce ani moc dudlíkovat, jo? Hlavně, že máš dostatek mlíčka, to je super. :wink:
Držím palce na dnešní kontrolu u dr, ať je vše v pořádku a bříško brzo přestane bolet...

Luci, týjo, bříško teda fakt už veliký, ale třeba se Ti pak ke konci zastaví a už tolik neporoste... :wink: Ta fotečka s Adámkem je fakt moc pěkná. A věcičky taky. :wink: Už víte, kde budete kupovat kočárek, nebo zatím to ještě neřešíte? A budete mít ten X-Lander? A postýlku už víte jakou a ostatní věcičky? :wink:

Ali, pěkný fotky Petříka... pojišťovna proplácí bazén? U jaké jste pojišťovny?

Leni, jak se vám daří? Malej se pořád v noci častěji budí, nebo už je to lepší?

Nevíte někdo o Terce, jestli už se s Barunkou doma?

A co Páááája, jak se jí a Juráškovi daří... snad jsou v pořádku.
27. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Jéé, já o Pááji a ona tady, jdu dočítat.
27. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Páji, držím palce, ať se očka malýmu zlepší a je to už dobrý... co nachlazení, už Tě přešlo?
To mě mrzí, že malej nechtěl spát, ale snad je to teď lepší.. to člověk neví dopředu, kdy bude noc a den v pohodě a kdy ne, co?
Tak pevný nervy maminky... :wink:
To je fajn, že Ti fenyklovej čaj chutná, já ho dneska koupila v lékárně. Myslím, že rozhodně nemůže škodit.
Jinak v Brně je škaredě? Tady občas svítí sluníčko a je docela teplo, nefouká, neprší... občas se zatáhne, ale sluníčko pak zase vyleze. Ale jestli je škaredě v Brně, tak to nemá význam. A kočárkování si ještě užijete... :wink:
A jseš dobrá, že se staráš o domácnost a vaříš, fakt. :wink: Šikulka.

S tím čekáním v porodce to bude něco, to říkali i na prohlídce těch sálů... si vezmu s sebou knížku. Doufám, že to ale nebude ty 4 hodiny, to bych umřela hlady a měla vysezenou zadnici... s sebou asi i nějako sváču radši, co? A pití...
27. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak se dneska všechny máte a co dětičky..
U nás byla teda noc...fakt jsem s toho pěkně unavená, naší princezně se nelíbilo ani na jednom boku a dávala mi to patřičně najevo :angry: už jsem s toho byla zoufalá :frowning2: zalomila jsem až kolem 4hodiny ráno, takže si mě dokážete představit.
.... no a dneska ráno nic, samozřejmě malá chrupčí, no vlastně jenom do teď, už tam zase něco dělá.

Takové malé stvoření a už to dělá psí kusy.
Jsem zvědavá, co nám řeknou příští týden v Bohunicích (kolik měří a váží), jdu tam na kontrolní UTZ.

Leni, tobě to teda utíká..za chvilku budeš mít malého u sebe, určitě se už moc těšíš.
Jinak gratulace ke kontrole, že dopadla dobře a super, že je malej pořád hlavičkou dolů.
.... ohledně kočárku máme jasno, je to X-Langer a v modré barvě (ten co mám v Albu) + autosedačku Maxi Cosi a brát se bude z internetu, protože nás to vyjde o hodně levněji. Sousedka ho má v červené barvě a tak s ním jezdívám po venku a je fakt super.
Ohledně postýlky atd. se pomalu začínáme koukat, ale když narazíme na nějakou pěknou, tak nás pokaždé zarazí ten rošt... manža na něho vždycky šáhne a on se málem prolomí a to jsou postýlky od 3000 nahoru, takže uvidíme a to stejné i s matrací a doplňkama do postýlky atd.
Budeme teď průběžně koukat a nakupovat začnem v Prosinci po Vánocích :slight_smile:

Pajiii a Leni, děkuju za pochvalu bříška. Budu ráda, když se ten růst zastaví a zůstane to tak jak je to teď, ale moc tomu nevěřím :sweat_smile:

Pajulko, to je super, že to tak pěkně s malým zvládáš.. fakt mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: a je teda fakt, že i já bych nešla ven s miminkem, kdyby nemělo přes 3kg, ale jinak jo.

Alčo, díky za odkaz :wink:
27. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Leni já mám pojišťovnu Metal - Aliance. Tady je odkaz na slevy ve Vyškovské aquaparku http://www.antee.cz/bazenvyskov/index.php?nid=2321&lid=CZ&oid=355687
27. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Katy.v: s těma příkrmama si nedělej těžkou hlavu. Když jsem si dovezla Petříka domů, tak on byl z nemocnice zvyklej na umělý a na trochu mateřskýho mlíka co jsem mu vozila. TAk jsme to dělala že jednou měl UM a podruhé MM. Pak mě dokrorka řekla ať mu zkusím nejprve vždy dát z prsa a pak až umělým ho dokrmit.
27. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Zatím nemám čas dočítat, pokusím se postupně:slight_smile:
Jsme od včera doma, ale to jsem měla trochu krizi:slight_smile: Nějak to na mě všechno dolehlo, ale brzy jsem se vzpamatovala, jak malá začla křičet:grinning: O porodu napíšu podrobně, až budu mít víc času, teďka čekám, jestli malá usne a vaří se mi oběd, manža ještě teď odpoledne musel do práce, ale pak už bude s náma doma...
Dneska jsme tu měli dětskou Dr., příjemná ženská, měla jsem na ni spoustu otázek:grinning:
Jinak kojení nám jde, ale mám popraskaný bradavky, techniku mi vporodnici kontrolovali x-krát a prý kojíme dobře, tak asi jsem holt citlivější, fakt to kojení děsně bolí:frowning2: a nebo s eprý udělala chyba hnedka na začátku... No včera mi trochu zrudlo jedno prso, zánět to zatím není, no musím to hlídat, trošku masírovat, víc z něho kojit a uvidíme...
Tak to je zatím vše:slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Včera fakt nic moc - cesta, vybalit, nachystat všechno pro malou, měli jsme to nakoupené, ale ne na svých místech:slight_smile: Chvíli jsem fakt byla úplně dezorientovaná, v porodce to bylo tak jednoduché:slight_smile: Vše u sebe, přebalovák, umyvadlo, vše jasné - přebalit, nakrmit, uspat, čas pro sebe (sprcha, odpočívat) a tak dokola :grinning: Doma je jaksi moc rušivých vlivů :wink: Ale už taky zajíždíme režim, v noci i ve dne se zatím malá budí tak zhruba po 2 hodinách od kojení, snad se ten interval prodlouží :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj Terísku, jo jo v porodnici je to pohodička, doma nastává realita :grinning:

Už se těším na fotečku :wink:
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj erinko, moc moc moc gratuluju k Barunce, tak vidíš, že prý listopad. Porod musel být pohodovej, když to šlo tak rychle. Jak jsi byla ve Vítkovicích spokojená? Ať se doma co nejdřív sladíte s malou, a hlavně ať je kojení v poho a prsa nebolí!!
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Teri, je to asi těžký, ty začátky, co? Držte se, holky!!! Jste šikulky! :wink:
27. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky tak jsem ještě nejedla, musela jsem utéct od plotny k malé :slight_smile: Naučily jsme se krásně po koju odříhnout, ale ona pak nechce spát :frowning2: V porodce se mimi nakrmilo a šuplo na vyvýšený polštář a spalo, ale děstká Dr. preferuje klasicky odříhnout a rovnou podložku, kde mimi psí na boku, což se mi zdá taky lepší než ji cpát do polštářů... Ale máme koš na kolečkách, tak nohou jezdím a rukama píšu na klávesnici :grinning: Snad to zabere... Já totiž nedávám dudlík, i když dneska už jsem docela nalomená... Visí mi u prsu třeba hodinu a půl až dvě a v košíku stejně nechce spát a vypadá jak když hledá prso:frowning2: Tak zas bečí, asi začnu vyvařovat dudel :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.