• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, tam můj malej čert je vzhůru od sedmi a dvakrát v noci řev, mě jebne.

Veru jak píše Lenajsek, ty líbánky jsou v albu TM.

Ty jo večer zase nad náma tak dupali a bouchali, MM na ně klepal 2x na topení a pak jsme psali SMS, jestli by se mohli uklidnit, je to teprve podruhé co jsme ji na ten jejich bordel něco řekli a on ten debil napsal, že už toho má dost ať ho neserem, tak nevím :angry:

Terísku, jakej byl ten porod?
28. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Zuzi, máte takový fajn sousedy, jo? A co je to za lidi? Ohleduplnost sama, co?! :unamused:
28. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Je to mladá rodina s dětma, ale IQ tykve :grinning:, kdyby měli malý děti, tak řeknu dobrý, už zas tak malý nejsou a o půl desáté je to fakt síla, ona tu bydlela se svou matkou dřív a to byla taky potížistka, MM mamka se prý s ní dohadovala věčně, tak je to asi dědičný :grinning:
28. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky,krásný svátek přeju a pohodový den :dizzy_face:

Zuzi: to tak má moje mamka debilní sousedy :frowning2: a ona je klidná a nic neřekne při tom kraválu co tam dělajíto já už bych tam byla tísíckrát :angry:

Paji: tak si bobule užijte a pak poreferuj jaký to bylo :slight_smile:

Zuzi: kdy spácháme ty fotky :fearful:
28. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky všichni!
Taky přeju příjemnej sváteček a užijte si i se svýma polovičkama a ratolestma volno :slight_smile:

Terezko, vítejte doma!! Začátky jsou těžký, ale ty dny budou tak utíkat, že za chvíli to všechno bude rutina. Ale to hodinový kojení je docela dlouhý... :frowning2:
My teda kojíme maxim. 10 min, Silvička se vždycky sama pustí. Dudlík mi moc nechce, ale v podstatě ho ani nepotřebujeme, skoro neplače. Jen když jsme třeba včera byli u Dr., tak už byla hladová, tak jsem jí ho dala a cucala jak divá, myslela, že něco vytáhne a ono nic neteklo. Ale na tu chvíli ji to uklidnilo.
Takže u Dr. vše ok. Malá váží 3820 g, tzn. že za 14 dní přibrala 620 g. Dr. nám řekla, že by měla přibírat cca 150 g za týden, takže i přes to, že kojíme jen 10 min, tak se malá asi přejídá. Proto byla i nevrlá a nervózní. Takže přibrala 2x víc než by měla. Ale jinak je to spokojené miminko, tak to neřeším.
Ten jeden příkrm, co jsem o víkendu dávala byl asi zbytečnej, nejspíš nebyla hladová, ale přejezená.

Páji, hlavičku už taky otáčí ze strany na stranu a nejen v leže, ale i když ji držím na odříhnutí, tak ji zvedne a i když ne moc jistě otočí ve vzduchu z jedné strany na druhou. Je to naše šikulka!
Co se týče té zvýšené podložky, tak my máme od začátku vyvýšenou jak postýlku, tak košík a dokonce i v kočárku to máme trochu zvednuté.

Veru, s tím přebalováním jsem to měla podobný. Ze začátku jsem to řešila tak, že jsem ji přebalila před kojením, aby se napapala, tím uspala a abych ji mohla dát spát. Ale pak se začala po jídle pokakávat, takže padly dvě pleny během dvaceti minut. Teď už to dělám instinktivně. Když vím, že měla před chvílí v plíně nálož, tak ji přebalím klidně i před kojením, ale když vím, že tam dlouho nic nebylo a že se kroutí a tlačí, tak čekám...
Je to přesně jak píšeš, každá maminka a miminko to musí dělat tak, jak jim to bude vyhovovat.

Musím se podívat taky na ten FB, já jsem si myslela, když jste psaly, že máte fotky na FB, že to máte pod svými jmény, ale všechny neznám příjmením, tak jsem to ani nehledala.
28. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Pěkný sváteční den, holky...

...tak u nás zase byla noc :angry: no jo no, co člověk nadělá, asi nic, že.
Nad ránem manža chytal bouličky na bříšku a přemýšlel, jestli je to hlavička nebo prcka a potom se přidal i Áďa, takže bylo o zábavu postaráno, malá tam řádila o 106 a kluci s toho měli vánoce :sweat_smile:

Pavli, užij si ty 2Bobule... taky se na ně chystáme v Pátek večer, tak jsem na ně zvědavá :wink:
Dej potom kdyžtak vědět jaké to bylo.

Zuzi, to máte teda super sousedy, mě by asi jeblo a můžu ti říct, že já bych tam už na ně vlítla. Nemám to ráda, když jsou lidi takhle bezohlední :angry: už několikrát jsem byla na sousedy nad nama, mají tam klučinu a ten si " teď fakt nekecám " každý den od půl šesté hraje s dřevěnou kuličkou, mají také všude plovoučku, takže když to pustí po zemi, tak je to jak kdyby tam rozsypal pytlík plný hliněných kuliček a ty se kutálí po celém pokoji.
Fakt na zabití :rolling_eyes: :rolling_eyes: byla jsem tam už i o šesti ráno a myslíš že to k něčemu bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže tě fakt předem lituju.

Katy, to je super, že malá tak pěkně papá a jde to na ní vidět :dizzy_face:
Koukám, že už začínáte mít svůj režim a už jste si na sebe zvykli fakt super, jen tak dál :wink:

No nic, jdu klohnit oběd a ke všemu budu muset ještě někam zajet, protože jsem zjistila, že nemám podravku a navečer mají odjít sousedi a nějaký ten brambůrek a křupka by se na stůl hodila :slight_smile:

Pěkný den!!!!!
28. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji... :wink:

Venku je krásně, tak asi procházkujete a kočárkujete, že? MM je u rodičů, tak jak dojede, asi se půjdem na chvilku projít, i když se přiznám, že jsu hrozně líná, ale to počasí k procházce přímo vybízí... :slight_smile:

Páji.o, užijte si výlet do Brna, i ten film, tohle není něco na co bych šla do kina, ale může to být fajn odreagování. A třeba to není naposled, co s přítelem vyrazíte někam ještě sami dva, třeba ještě příležitost bude.
A poslala jsem Ti zprávičku do IP.

Zuzi, to mi vykládej, my si se sousedama taky užíváme, taky nad náma šíleně dupu, jsou to dospělí lidi, ale už trošku starší, ta ženská je celej den doma a furt dupe, v létě mi to ani tak nevadilo, bo jsem furt někde lítala, ale jak jsu třeba celej den doma, tak mě z toho pak už hrabe. Někdy dupou až do půl dvanácté, o víkendu třeba i do půl jedné. MM je totální ignorant v tomhle, ten prostě na nikoho nevletí, i kdyby nevím co dělali, takže jednou na ně prostě vletím já. Hlavně až bude mimčo na světě. Ráno vstávají tak v pět, o půl šesté a zase hned od rána dupou. To je doba, kdy já zrovna nemůžu spát, bo jdu na záchod a pak jak dupou nemůžu tak hodinu zabrat a pak spím do té půl desáté. Až tady bude mimi a už to nepůjde spát v kuse, tak si je fakt podám.
Navíc jsou kuřáci, v létě neustále okupovali balkón, takže když jsem byla doma a měla otevřený dveře dokořán na balkón, tak ten smrad šel rovnou k nám do bytu, bo jsme hned pod náma, že... no a když je teď venku kosa, tak kouří doma, pravděpodobně v kuchyni, takže se ten smrad kumuluje ve stupačkách v jádru, takže u nás na WC a v koupelně to smrdí jak v putyce. :angry: , bo se to nedá nějak vyvětrat... No zlatíčka. :angry:

A sousedi vedle nás jsou mlaďoši, mají malou holčičku, už jsem to tady několikrát psala, že jednou týdně pořádají sedánek se svýma kamošema a sedí v kuchyni, která je hned vedle našeho pokoje a třeba do půl druhé do noci se tam řehní a mluví nahlas, takže taky něco... tam jsem už několikrát byla, ale dostalo se mi naposled odpovědi, ať si dám špunty do uší... no děs. Bohužel jeden z městských policajtů tady ve Slavkově je jejich známej, ale už jsem kolikrát uvažovala, že je na ně fakt zavolám, přece jen by se to muselo nějak řešit... když to prostě po dobrým nejde.

Někdy je to fakt děs, někdy si tady připadám jak stará babka, která je se sousedama věčně nespokojená, ale já chci mít jen klid a v klidu se vyspat...
Takže chápu Tvoje rozhořčení, je to někdy fakt děs, a nejhorší na tom je, že lidi jsou fakt bezohlední a nehodlají se svým chováním nic dělat a ještě mají pocit, že jim člověk křivdí a my jsme ti, co si věčně stěžují a dělají problémy, i když jsou to oni... :angry: :frowning2:
28. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Katy, moc gratuluju ke kontrole u dr, to je super, že malá hezky přibírá a mlíčko jí stačí úplně bohatě, a ještě se možná přejídá... :slight_smile: To je fajn, že jí nic nechybí. A super, že už otáčí hlavičku, je fakt šikulka.
A Jurášek od Pááji taky. :wink:
Už dáváte holky mimča na bříško, nebo jen na bok a na záda v postýlce?
Katy, v tom V-crossu jde vyvýšit trošku ta podložka v korbičce? To ani nevím... nebo to vyvyšujete něčím jíiným?
A myslíte, že bysme měli teda vyvýšit tu matraci v postýlce hned ze začátku? A jak to má být vysoký?

S tím přebalováním to bude taky sranda, to chce asi vypozorovat, kdy je nejvhodnější přebalit, že? Takže v porodce doporučujou před kojením? Já právě myslela, že po kojení, že jak se dítka nají, tak že mají potřebu...

Teri, to věřím, že jseš ráda za jednorázovky, ale určitě jak se režim nějak ustálí, tak na látkovky vlítneš. :wink:

Luci, s těma vašima sousedama to je taky něco... fakt někdy zabít. :angry: Tak nakup nějaký dobrůtky pro návštěvu. :wink: A s těma boulama na bříšku to je fakt sranda, a teď ke konci to je úplně mazec, MM kolikrát nechápe, co se tam děje. By mě taky zajímalo, co to je, co se to furt boulí. Šlapky myslím poznám, ale třeba jestli je to kolínko nebo ramínko nebo loket, to fakt nepoznám. :slight_smile:

Nic kočky, jdu taky vařit a pak převlíct tu postýlku... krásnej pohodovej den, všechny zdravím!!!
28. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás už druhá noc po sobě naprostá katastrofa. od 23.00řev hodinu jsme ho uklidnovali stejne jako vcera, asi břicho, prděl o sto šest. Až do rána se budil po hodině s pláčem. jsme s MM úplně na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . doufám, že je to přechodný stav, protože nespat v noci ani ve dne moc dlouho nevydržím :unamused: :frowning2: .
Koupili jsme novou skřín, tak ji ted s MM montujeme, do toho vařím oběd, peru a uklízím, takže skvělý sváteční den:slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Lenajsku, v tom kočárku to nejde vyvýšit, my jsme dali pod matraci deku. Určitě si to už od začátku podlož i v postýlce. V porodnici ty postýlky pro děti jsou taky zvednutý, však to sama uvidíš, jak to tam mají.
Ohledně toho kojení, je pravda, že většinou mají po jídle potřebu, ale zase se s nimi po jídle nemá zbytečně moc manipulovat, protože pak jim to v tom žaludečku rozvlníš a může se ti drobek pořádně poblinkat.

Veru, to je sviňa ty prdíky, fakt! :unamused: A ještě k tomu takhle makáte... Tak si po obědě dejte siestičku a trošku si všichni tři zchrupněte! :wink:
28. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj!
Já jsem u našich, manžel odjel do soboty zas do Benátek a já si beru děti na noc a na zítřejší den k sobě. Tak se těším, že bude trochu změna, o Adámka se neteřinka postará :slight_smile:

Veru, snad je nějaký blbý období, protože malej se taky vnoci budí. Teď už ne s řevem, ale jen takový to pobrekávání, ale štve mě to, protože nechápu, jak to, když se budil ještě nedávno 1x na kojo a hned zas spal. Na dnešek byl vzhůru kolem půl druhé, to jsem ho nakojila a pak se vzbudil ve 4 :unamused: Pobrekával a vrtěl se v postýlce, tak jsem si ho na chvíli pochovala, při té příležitosti jsme se rozloučili s MM, zrovna odjížděl, dala ho zas do postýlky, ale asi hodinu trvalo, než zabral. Já usnula snad dřív než on :sweat_smile:
Měla ses vykašlat na nějaký úklid a praní a odpočívat, když nejste vyspaní :wink: Tak přeju, aby dnešní noc byla lepší. :wink:

Nám v porodnici taky říkali, že před kojením přebalit, aby se po kojení s ním moc nemanipulovalo. Ale většinou se mi u koja pos... :sweat_smile: Pak už sem si to přizbůsobila, jak nám to vyhovovalo.

Pěkný zbytek dne!
28. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Paji.o, teď se dívám na tvý album, kde máš prosím tě bříško? Kde berušku schováváš? :grinning:
28. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme právě přijeli s přítelem z Brna. Bylo to moc fajn, prošli jsme obchody s botama, koukli na ty bobule a pak jsme jeli na pozdní oběd :slight_smile: Moc příjemnej den. Teď si jdu na chvilku odpočinout a pak se pustím do toho dětského pokoje.
Jo, jinak nám se bobule líbili. Je to samozřejmě oddechovka, zase žádnej extra příběh, ale je to moc milý a některý vtipy nemají chybu! My byli fakt spokojení :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Leni, díky za ten email :slight_smile:
Leni.dv. ... no teď už jsem tři týdny fotku nepřidala, ale chystám se na to :slight_smile: Za poslední tři týdny už to začalo být fakt dost vidět, snad se k tomu ještě dnes dostanu a fotku přidám, to už uvidíte pěknej skok :slight_smile: :wink:
Já zas dneska ráno koukala na Adámka :slight_smile: , je čím dál hezčí!!! V té vaně vypadá super :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
No prso nahoře červený furt, dávám si tam jogurt, tvaroh nemám, snažím se nahřívat před kojením, masíruju to, ale jak je to nahoře, bradičku tam fakt nedostanu:frowning2: už jsme to zkoušeli vleže, že jsem dala malou obráceně, ale moc se jí to nelíbilo, tak už jsem říkala MM, sice se mu to moc nelíbí, zatím se nedokážem odhodlat, ale asi nám nic jinýho nezbyde :wink: Jinak ráno jsem měla skoro 38 teplotu, už jsem se bála, že se to přehuplo v zánět, ale teďka už zas pod 37, tak asi dobrý...
No a kojení...v noci to bylo třeba po 20 minutách a spala minimálně 2 hodiny, teďka přes den táhla pár minut a usínala, tak jsem ji probouzela, ať papá aspoň těch 10 a je fakt, že zas tak dlouho spát nevydrží, tak nevím no... No je to boj, člověku se ze dne na den převrátí život vzhůru nohama:grinning: Ale to zlatíčko za to stojí:wink:
Porod snad brzo sepíšu :grinning:
Lenajsku, to mlíko jde z bradavky po koju trochu vytlačit, takže to jsem si roztírala, ale v porodce mi řekli, že když už to mám prasklý, je lepší rovnou ten Bepanten...
28. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky, pěknej večer přeji...

Veru, je mi to moc líto, že malej v noci nechce spát a že má takový bolení, ach jo... :frowning2: Věřím že jste oba vyčerpaní, to je mazec, že do toho ještě montujete skříň, ale asi byste potřebovali aspoň trošku odpočívat a nabrat síly... a kam jste koupili skříň? Nějak si to nedokážu představit, kam ji dáte... :slight_smile:

Katy, do toho kočárku dáme asi to stejný co budem dávat i pod matraci v postýlce, díky za info, že to máte v kočárku taky. :wink:
A díky moc za info o přebalování... no jsu na to zvědavá... jsem nikdy žádný mimčo nepřebalovala, budu totálně neschopná, doufám, že se mi v porodnici nebudou smát...

Leni ahojky, takže malej pořád v noci moc nespí? To mě mrzí... zvlášť, když jsi v noci kojila jen jednou a jinak celou noc hezky spinkal... a přes den toho taky asi moc nenaspí, co? :frowning2:
Tak to je fajn, že budeš mít na dnešek na noc a zítřek děcka, to je fajn, že se neteřinka o malýho taky postará. :wink: A TM ať v pořádku dojede a v pořádku se vrátí. To asi jede jen na otočku, že?

Páji.o, taky jsem se dívala na fotky bříška a jsu zvědavá na ty aktuální, bo na ěch fotkách co jsou v albíčku je to bříško fakt malinkatý... :slight_smile: Tak ať jde pokojíček od ruky. :wink: A to je fajn, že jste si výlet užili, to je potřeba. :wink: Za zprávičku v IP nemáš zač, snad Ti to trošku pomohlo a pomůže...

Teri ahojky, to mě mrzí, že máš pořád prso červený... :frowning2: Držím palce, aby se brzo uzdravilo a bylo to v pořádku... nemáš číslo na nějakou laktační poradkyni, která by mohla přijít k vám domů a poradit, pomoct?
Ať je brzo líp!

Páááji, co očka malýho? Už je to lepší? Snad jo... A co TM, je už zdravej? A Ty se držíš, nejseš nachlazená? Snad ne...
Katy, zdravím vás s malou... :wink:

Mějte všichni krásný večer, my jsme se dodívali na film na Primě a teď si jdem pustit DVDčko, nevíme, kdy se ještě takhle budem moc v klidu dívat na celej film... :slight_smile:

Dala jsem do alba fotky nachystané postýlky, dobalila jsem si komplet tašku do porodky a nachystala v koupelně věci pro mimi, pak tam dám jen přebalovací podložku. Mám z toho radost a jsu tak nějak klidnější, že už jsou skoro všechny věci nachystaný. :slight_smile:

Mějte se krásně, páá!
28. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Čauves holky

Pavli kde máš to dítě :grinning:

Lenajsku hned kuknu na fotky :slight_smile:

S tím přebalováním, taky jsem ze začátku přebalovala jenom před jídlem, ale pak si to stejně každej udělá po svým :wink:
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Lenajsku hezky nachystaná postýlka :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Veru, tož jsme se odhodlali :grinning: Je teda zajímavý, že od MM mě to skoro vůbec nebolelo, tak nevíme, jestli to dělal správně :frowning2: Když si na to teďka šáhnu, není to sice pryč, ale lepší se mi to zdá, tak uvidíme....Broušek teďka spinká 1,5 hodiny, jsem zvědavá, jak dlouho ještě :slight_smile:
Dobrou holky!
28. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojky, vy jste se rozepsaly.. Jak půjde MM do práce, tak mi milostivě uvolní PC, tak budu moct nakouknout i přes den, pokud mě mládě nechá :grinning:
Veru, Leni, Katy.... holky, docela jste mě uklidnily. Připadám si taky jako dement, protože malýho přebaluju před kojo, pak většinou i po kojo... Když ho po kojení držím na odříhnutí, tak se většinou hned posere... Už se tomu s MM smějeme. Jenže fakt nemůžu malýho přebalovat po kojení, protože stačí pár pohybů a hned blinká. Když ho musím přebalit kvůli kakání, tak čekám min.půl hodiny, někdy i dýl. V noci jedno přebalení vynechávám, většinou mezi 2 a 3 ráno, abych ho moc neprobudila a mohli jsme oba spát.

Odříhávají si vaše mimča po každým kojení?? Jurášek ne, už to ale nehrotím. Někdy to prostě jde a někdy ne. Někdy prostě hned usne a nic s tím nenadělám..

Dnešní noc byla taky dost krušná, šli jsme spát (já) až kolem půlnoci, o půl druhé jsme už s řevem zase byli vzhůru, 2x jsem kojila, 2x přebalovala.. Malej byl tak pročůranej, že jsem ho musela i 2x převlíct. Zase mi nějak natíkají prsa, tak jsem pak musela v noci odstříkávat.. no, šla jsem spát ve 4:30h a malej se v 5:30 zase vzbudil na kojení.. No prostě děs. Pak další kojení v 7, nechápu, co se dneska v noci dělo...
Během dne nespím vůbec, ale myslím, že brzo začnu. :wink:

S tím dudlíkem máte naprosto pravdu. Zatím jsem asi jediná, která ho nedává, co? Ale zatím ten pláč zvládáme uklidňovat jinak, není to ještě taková krize. ROzhodně máte pravdu, že radši se odnaučí dudlík, než paleček. Malej si ale zatím paleček moc necucá, když jo, tak naprosto výjimečně pár okamžiků. Spíš si strká do pusy celou ručičku, resp.pěstičku, ale to vím, že má hlad..
Uvidíme příští týden, až budu doma úplně sama, jestli se k dudlíku taky dopracujeme. :sweat_smile:

Katy, vy jste teda šilkulky. Silvinka tak moc přibrala? To je super, radši víc najezená, než hladová. :slight_smile: My jdeme zítra na první vycházku - k paní doktorce. Jsem zvědavá, kolik jsme přibrali... :slight_smile: Malej pije tak 4 až 8 minut a jen z jednoho prsa, víc nechce. Ale fakt tahá, pije jak ďas... :slight_smile:
S tou hlavičkou mě to těší, jsou to naše šilkulky, že? Malej zvedá hlavičku i při odříhnutí a i když ho dám na 2 minutky na břicho. Dneska jsme to zkoušeli vyfotit, snad brzo přidám fotečky :slight_smile:

Holky, když jste kojily, jak jste dávali ty kapky Vigantol? V letáčku píšou, že to mám smíchat s mlíkem na lžičku, ale to se mi moc nelíbí... Co to kapat přímo do pusy???

Teri, doufám, že to nějak zvládáš. Ten tvaroh zabírá, určitě to zkus. Ale i ten jogurt, ten mi vždycky vytáhl horečku, když jsem byla kráva v létě spálená...

Zuzi, Lenajsku, taky mám super sousedy. Resp. souseda. Pouští si pořád tuc tuc tuc, je to totálně na palicu. Když se to nedá vydržet, tak na něj prostě natvrdo volám policajty. Nejhorší je, že to dělá i ve dne a to prostě nemůžu ovlivnit... :angry:

Paji, doufám, že ti Lenča přeposlala ty podmínky pro císaře na porod KP. Držím pěstičky, aby se malá ještě otočila :wink:

Zítra se ozvu, jak jsme dopadli. Pěkný večer .
28. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Paji, ty jo, já si tu stěžuju na noci a ty je máš daleko horší :sweat_smile:
Ten vigantol jsem kapala a pořád kapu (když si vzpomenu :sweat_smile: ) přímo du pusy :wink:
28. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Páji: my jsme ten Vigantol dávali nejdřív na lžičku s mlíkem, ale pak jsem to začala kapat rovnou do pusy.

Ti debili nad náma zase řádí, prostě naschvál, ani tam nemůžu vlítnout, nechci tu nechat malou samotnou :frowning2:
28. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
páji: tak mi ten Vigantol dávali přímo do pusenky. Dudlíka jsme taky vůbec neměly. Petřík ho nechtěl. S tím odříháváním, tak mě Peťula nechtěl říhnout po žádným jídle. Nejdřív jsem se toho bála, ale pak jsem si zvykla.
28. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak jsem přidala jednu provizorní fotku do alba, abyste viděli, jak jsme s malou krásně přibrali :slight_smile: Ještě pak vyfotím lepší, nějak dnes nebyl čas, tak je to jen taková bleskovka :slight_smile:

Holky, Vigantol jsou vitamíny?

Paaaaji, jsi měla teda fakt krušnou noc ... snad to bude dneska lepší :slight_smile:
Teri, držím pěsti, aby se prso co nejdřív uzdravilo. Milda hodnej, že se do toho tak pustil :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Páji,tak to byla teda noc :frowning2: ale já to tak jednu dobu měla taky, byla jsem KO :slight_smile: ted se teda v noci budíme tak 3x tak se modlím aby spal konečně celou noc :sweat_smile: my vigantol kapeme pořád do pusinky nebo do kašičky na dobrou noc :slight_smile:

Paji:ty máš takový mini bříško,nechápu kde máš tu vaši princeznu schovanou :fearful: :grinning: Vigantol je vitamín D na klouby atd.

Teri: tak to je tvůj šikula,že ti tak pomohl :slight_smile: když měl Tomík asi 2měsíce,dostala jsem zánět prsu.Horečka 38,2 a to už jsem myslela že umírám bo nikdy horečky nemívám :frowning2: Tak jsem dostala instrukce od Dr.: panadol na hočečku,ležet a potit se(to moc nešlo s malým),prso odstříkávat a chladit kefírem nebo tvarohem i ten jogurt je fajn :wink: tak doufám,že se ti tam neudělá zánět a brzo to vyléčíš:slight_smile: držím palečky :wink:
29. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Leni: určitě se v tak krásně nachystané postýlce bude krásně spinkat :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, stal se zázrak, dítě spalo do 4 a pak do 7.30 - sice 2x ze spaní zařval, ale to vyřešil MM dudlíkem a bylo. Včera jsem ho totiž už nenechala spát navečer, byl sice protivnej, zato večer usínal a nedělal blbosti:slight_smile:

Vigantol je vitamín D, kterej je ale rozpustnej v tucích, proto říkají dávat na lžičku do mlíka. Já ho taky kapu rovnou do pusiny, ale vždycky před kojením. Teda dost často zapomínám :sweat_smile: :sweat_smile:

Paaji, to jste si teda dali, já nechápu, co ty mláďata vyvádějí teď?? Snad všechny děti špatně spí. Včera jsme povolali do akce dědečka, vyfasoval kočárek a my si šli s MM odpo na hodinu a půl lehnout - náádhera:slight_smile:.

Teri, jste moc šikovní, já se to tu bála napsat, abysme nebyli s MM za úchyláky :slight_smile: :slight_smile:

Paji a kdy se nám ukážeš i s obličejem?? :slight_smile: Náhodou bříško krásně povyrostlo!
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji, i když upršený...

Silvince přeji vše NEJ k svátečku! :wink:

Teri, super, že Ti TM trošku pomohl, tak snad to bude už jen lepší a lepší... :wink:
To je fakt věda to kojení a péče o prsy, mám z toho vážně strach ale snad to zvládneme...

Pááji, týjo, to byla teda noc, doufám, že se nebude moc často opakovat... takže jsi i dvakrát přebalovala v noci, mazec... možná když je chvilka času přes den tak se vyplatí chvilku spát, bo kde má člověk pořád tu energii brát, když v noci moc nespí, co... držím palce, ať to vše zvládneš!!!!
A Páji jsem poslala ty podmínky, snad se nezlobíš. Doufám taky, že se jí malá otočí... a pokud ne, tak ať vše dobře dopadne...

Zuzi a Kači díky za pochvalu postýlky, snad se mu tam fakt bude líbit. :slight_smile:

Díky za info o Vigantolu, našla jsem si to i na netu, to se dává dětem každej den do určitýho věku, jo? A to vám předepsala dětská dr., jo?

Veru, to je fajn, že Matyášek už dneska spal líp... snad mu to vydrží. :wink: A to ležení přes den, když někdo kočárkuje nemá chybu, co? :wink:

Páji.o, bříško pěkně poskočilo :wink:

Pááji, držím palce na dnešní kontrolu u dr, ať je vše tak jak má být.

Leni, užijte si den s dítkama, škoda, že je tak škaredě. Třeba se to ještě vybere.

Chtěla jsem se ještě holky zeptat, jestli máte doma váhu pro mimča? MM mi říká, že je to zbytečný, že bych se akorát stresovala, jestli přobírá, že se to vždycky dozvím na kontrole u dr, je fakt, že jsem o ní zatím moc nepřemýšlela, ale nevím, jestli mě naopak nebude stresovat, že nebudu vědět, kolik toho vypije...

Všechny moc zdravím, mějte se krásně a pohodovej den!
29. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Matýsek mi teď usnul, tak jdu za Váma nakouknout. Jen jsem proletěla rychle co jste naplkaly a zkoukla fotečky. :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
lenajsku: Téééda, postýlka nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych si do ní sama lehla a nechala se hýčkat, za chvíli tam bude ležet malý vrnící mimi. Váhu doma nemáme a ani nebyla potřeba :wink: Kdybys ji nutně potřebovala, dá se půjčit v porodce nebo v mateřským centru, je to fakt pálka a na tu chvíli se mi zdá zbytečný kupovat :wink:

paji.o: Teda ty máš takový mimi břuško, kde tu holčinu máš simtě? Takový sem měla tak ve 4 měsíci :sweat_smile: a mám i teď a to nejsem těhula :grinning:

erinko: Koukám že pěkně bojujete, a vidím že tatínek se zapojuje do všeho :grinning: :grinning: :grinning: , já od počátku kojení teda doteď si na ně nenechám chytnout natož totok :grinning: , já při zatvrdlinách seděla i hodinu v horké sprše a mačkala to sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , malinká Barunka je fakt princezna, už se těším na další fotéééčky :dizzy_face:

Veru: Tu odpolední sisestu fakt závidim :grinning: , když si tot ak vemu, my se nevyspali, teda aspoň já víc jak rok :grinning: , MM chrápe furt dacan.

ali: Ten kalendář je mooooc krásnej, taky jsem na vánoce nad ním uvažovala, ale budu dělat normálně ve fotostaru, jen něco tématickýho nablikat bude boj. Si šikula, fakt a Petřík už je taky "velkej chlap". Já mám doma stejnýho neposedu, myslím že z něj předčasně zešedivím a to doslova.
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.