• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Jinak u nás bojujeme těžce teda. Mates je kamikaze první třídy, některým holkám už jsem na FB psala, zase smě měli úraz, no bylo to tak tak, takže sme zabezpečili dětskýma pojistkama další části bytu, ale dneska vidím, že to bylo zas málo. Ten nás všudybýlek, po všem a do všeho leze, celej den neposedí je lítá fakt jak magor. Ideál udělat místnost jako v blázincu, žádnej nábytek a polstrovaný stěny, aby se jeho veličenstov nezabilo :rolling_eyes: .

Dneska jdeme poprvé k paní zubařce, tak jsem zvědavá co se dozvíme. Jinak s tou pojišťovnou bych si dala sama přes hubu, všude máme problémy a platím jak mourovatá, to nemluvím o těch blbejch řečech a otázkách proč sem si to jakio měnila a blablablabla... :frowning2: A co teď mám jako dělat no :confounded:

lenajsku: Jinak mám teď stejnou úchylku na snoopyho, Matesův šatník se tím pejskem už jen hemží :dizzy_face: i když sehnat to je nadliskej úkol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jinak poslední dva dotázky...

Jak zvládáte ten posun času? Já teda umírám, páč Mates ho vůbec nepochopil, teda spát chodí stejně o půl osmé ale budíček teda před pátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bude nějakej srazík?
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Čau Hani,
já jsem z toho času totálně vyřízená, Matýška jsem včera dala spát už po 19hod, protože je tak zvyklej, a sama jsem zalehla po 21hod. Asi mu to musím posouvat postupně. Přes den v tom má taky bordel, snad se to brzo spraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a na srazík bych taky ráda šla, tak navrhujte??? My v úterý jedeme na očkování, tak mám strach, jaká reakce to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Leni - váhu nemám, dá se půjčit v MAmi centru za 34Kč/den.
Postýlka je hezoučká, nám to vyšlo haluzově, že je stejně vysoko jako naše postel:slight_smile:. Snad se bude v ní prckovi krásně spinkat, celou noc nejlépe :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Hani! Týjo, malej měl úraz? Tak snad to není nic výžnýho... je takovej neposeda, jo? No to musíš mít oči na šťopkách, abys ho uhlídala, ale i tak se to ne vždycky podaří, co? Tak snad se časem zklidní... :wink:
Zase, asi je tohle lepší, než kdyby byl ten typ, co kam ho postavíš, tam ho za dvě hodiny najdeš... takovej muchy sežerte si mě... je vidět, že se Matýsek neztratí.
I když je to o nervy, to věřím... :frowning2: Tak držím palce, ať to i nadále zvládáte, hlavně Ty! :wink: A na šedivý vlasy existují barvy... :wink:
Držím palce k pí zubařce... a s tou pojišťovnou je to prostě pech, člověk se bohužel chybama učí, a holt tahle chyba bude stát i peníze... ale zas už víš že se prostě nenecháš jen tak na něco zlákat a budeš prostě přístě opatrnější... a to neplatí jen o pojišťovnách, ale všeobecně... nikdy není opatrnosti nazbyt... tak snad dr. nebudete potřebova nějak častěji, a snad ten rok uteče rychle... a třeba se najde i dr, kterej s nima má smlouvu. Držím palce.
A Snoopy, no ani mi nemluv!!! Já už několik let marně žadoním u Ježíška pyžamko Snoopy a furt nic... tak si ho prostě někdy koupím sama a bude. :grinning: A malýmu budu kupovat oblečky Snoopy asi na MMB, bo tam je to levnější, ale až na jaro, až bude hezky vidět. :grinning: :slight_smile: No ponožečky jsou krásný, já jsu na ponožky vůbec ujetá a ještě se Snoopym, to je pak něco. :grinning:

Veru, díky... :wink: No, my máme hodně nízkou postel, on se ten rošt u té postýlky dá snížit tak, že by to bylo v rovině té naší matrace, ale zatím to necháme takhle kvůli tomu, abych se zase nemusela tolik sklánět k té postýlce přes den... ale uvidíme, jak nám to bude vyhovovat, dolů se ten rošt dá dát vždycky.
A Mami centrum je v Brně, jo?

Nic kočky, loučím se, jdu se naobědvat a razím do Brna na internu a pak s kamoškou na kafe, asi naposledy, co jsu 2v1...

Krásnej den!
29. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Čauky holky,

jdu na vás v rychlosti mrknout, protože musím Áďovi nachystat věci k tetě-bude u ní až do Neděle, hurrrráááá :grinning:
Manža bude od Soboty do Neděle pryč, jede na služebku, tak abych si mohla doma odpočnout a popřípadě někam vyrazit po nákupech.
V pátek jdeme do Olympie na ty 2Bobule, tak jsem zvědavá a zajdem před tím na nějaké to zdravé jídlo :sunglasses:

Leni, postýlka je moc pěkná...uvidíš, že se tam prckovi bude moc pěkně hajuškat :dizzy_face:

Eri, tééééda, ty si užíváš :frowning2: snad to bude brzo dobrý. Je super, že se k tomu TM takhle postavil, to já bych se asi nenechala.. protože mě to už začíná vadit teď, když máme s M chvilku a to můžu říct, že je na ně teď fakt jako haluzově ujetej :angry: :angry:
Jiank se moc těším, až přidáš další fotečky malé :slight_smile:

Katy, všechno nej Silvince k svátku :dizzy_face:

Paji.o, ty máš ale malinkaté bříšenko :sweat_smile: to já jsem oproti tobě jako tankodrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....ale už se ti to začíná také šíííleně krátit, ty týdny fakt letí!!!!

Haňule, no čááááu... sem tě tu neviděla ani nepamatuju.
Jaký jste měli úraz, doufám, že to nebylo nic vážného?

Jinak u nás s tím časovým posunem je to už v poho, Áďa si zvykl, ale malá ne :angry: už několik nocí čumím do zdi a nemůžu spát, protože naší princezně se nelíbí ani na jednom boku a na zádech prostě spát nemůžu, protože se mi blbě dýchá a na břichu už vůůůůbec ne, protože bych ji akorát tak zamáčkla a nebo ji způsobila klaustrofobii :rolling_eyes:
Taky jsem už prolítávala obchoďáky a hledala přesnídávku s fotečkou vašeho mladýho a zatím jsem ji nikde neobjevila, takže buď ho máš tak moc populárního, že se tak moc prodává a nebo to ještě nedali do prodeje :confused: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Luci ahoooj, Tobě ty týdny krásně skáčou, zapomněla jsem reagovat na Tebe, strašně se mi lbí, že už malá kope a Adísek to tak prožívá :dizzy_face: Ta přesnídávka asi ještě na putlech nebude, paní mi psala že první sklničku pošlou v dárkovým balení k nám, tak zatím nic nepřišlo, asi se zatím vyrábí :grinning: Maty na sebe převrátil komodu se šuplíkama a televizí... :sweat_smile: Sem fakt měla málem infarkt :pensive:
29. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jééééjda, tak to bych ten infakrt měla taky... se ti ani nedivým, musela jsi být děsně vyděšená :fearful:
... kde jsou ty časy, kdy to jenom leželo, sem tam se přetočilo na bříško, že?! Hlavně že je v pořádku, tý jo mě málem kleplo :sweat_smile: :zipper_mouth:
S tou přesnídávkou budu teda muset ještě vydržet, jo? Tak nám sem potom písni, kdy to bude v prodeji, ať můžu vyrazit mezi regály... se musím smát, jak tam vždycky strávím půl hodiny jenom přehrabováním a koukáním na obrázky :grinning: :grinning: manža jde ode mě vždycky kilometr daleko a dělá, že ke mě nepatří...potvora :angry: místo aby mě pomohl.

Jj, je to super, že se malá tak moc projevuje a že s toho má Áďa fakt vánoce, ale v noci bych nejraději to vele bříško sundala, dala na poličku a pořádně se vyspala. Pořád malé domlouvám, ale nedá si říct... to Áďa byl v bříšku teda ohodně klidnější :angry: :grinning:
V týdnu se i s bříškem fotil, mám foto aktuálního břucha v Albu, tak můžeš klidně mrknout.
Fotil nás v rychlosti manža :wink:

A co Vánoce, jak se těšíte?
29. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky, zase můžu jen na chviličku... :unamused:

Všechno nejlepší Silvince k svátku, ať je to krásná a zdravá princezna, co dělá rodičům jen radost. :slight_smile: :slight_smile: Jurášek posílá pusinku :slight_smile: :slight_smile:

U paní doktorky to bylo docela rychlý, takový šup šup... Dostali jsme antibiotika do očiček, pak sprej s mořskou vodou do nosýku a pokud se nám očička do příštího týdne nezlepší, tak půjdeme na čištění kanálků do dětské nemocnice... :frowning2:
Jinak za 10 dní (od propuštění z porodnice) jsme z 2740g přibrali na úplně rovné 3000g, takže docela dobrý. Paní doktorka říkala, že mám smetanu, když prďolka tak hezky přibírá. Zkoušeli jsme ho se sestřičkou měřit, naměřili jsme 51 cm.
První kočárkování bylo docela krátký, v podstatě cesta k dr, od dr. a do obchodu a lékárny. Ale musím říct, že oblíct ho do kočárku, dát do fusaku atd, to teda byl boj :sweat_smile: Bundičku jsem na něj nenarvala, nechtěl natáhnout ruce, tak měl ruce jen tak kolem těla a bundičku jsem přes něj jen zapla :grinning:

Holky, díky za rady kvůli kapkám, taky jsem mu to včera nakapala rovnou do pusinky...
Leni, předepíše ti to doktorka, je to vitamín D a dává se to od 14.dne po narození. Jinak máš nádhernou postýlku, malej se tam bude mít jako v ráji :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Já bych se trochu bála mít postýlku bez toho okraje, ale asi je to o zvyku. Já malýho o ty kraje opírám, aby ležel na boku.

Paji, ty to bříško máš fakt maličký. Ale hlavní je, že se tam malé líbí :wink:

Jinak dnešní noc taky nic moc. Nechápu, ale budil se pravidelně od 3 ráno co 50 minut až hodina a nechtěl vždycky ani nakojit. Myslím, že dneska odpol.fakt odpadnu, hlava mě bolí už od rána. :confounded: Byl asi vyspanej z večera, protože po koupání odpadl na 4 hodiny a to jsem ho musela dokonce vzbudit...

Hani, asi bych taky měla infarkt, kdyby na malýho spadla komoda s TV. Doufám, že je malej OK. :wink:

Veru, koukám, že se máš docela dobře, jsem moc ráda. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Leni, já malýho sem tam vážím na digitální kuchynské váze, mám na ni položenou velkou krájecí desku s plínkou... :slight_smile:

Teri, Veru, máte doma super manžele, už vidím, jak by se k tomu postavil ten můj... Kdybych to po něm chtěla, tak by si myslel, že mi přeskočilo.
Teri, doufám, že už je to lepší :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky!
Malýho i psa si neteř se synovcem vzali ven, řeknu vám, tady je takovej kklid :grinning: :grinning: :grinning: Tak nakupuju na netu dárky na vánoce :dizzy_face: Ty jo, jako nakoupila bych malýmu úplně všechno :grinning:

Silvince všechno nej k svátku! Pěkně ať roste :wink:

Jurášek taky pěkně přibírá! Jen tak dál, ať je z něho chlapisko, musí to všechno dohnat :slight_smile:

Leni, postýlka je moc pěkná! Krásně nazdobená! Určitě se tam bude malýmu líbit :wink:
Jak ale píše Pája, taky bych se asi bála mít postýlku bez toho kraje. Samozřejmě, když je to mimčo malinký, tak ani ne, ale já ty okraje využívala na opírání, aby pěkně mohl ležet na boku. Teď si to nedovedu představit mít postýlku bez okraje, když se otáčí a vrtí se :confused:

Já mám váhu půjčenou od kamošky. Ale jde vážit i na normální, že si vezmete mimčo do náruče a pak si to odečtete od své, ne? ALe nevím, na kolik je to přesný.
29. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera nějak nebyl čas se tady ukázat, měla jsem s malou odpoledne co dělat, byla nervózní a poplakávala, nemohla jsem ji asi dvě hodiny uspat, chtěla pořád papat, ale já se bála, aby nebyla přejezená, tak jsem ji od prsu oddělávala, ale stejně plakala, tak jsem ji zase musela dát. Takhle jsme se teda si dvě hodinky trápily, pak se vykakala, dostala napapat a v 17 hod mi usla a spala až do 21 hod. Byla asi pěkně vyřízená. A noc byla super, vstávala po 3 hodinách, takže jsem se docela i vyspala, je to hned cítit, jestli člověk vstává po 2 nebo 3 hodinách. No a dneska je taky zlaťoučká, celý den pospinkává a budí se jen na jídlo. Takže jsem toho využila, zítra a v sobotu slavíme manželovi narozky, tak jsem pekla rolády.

Páji, to jste od Dr. dostali ten Libenar? My si ho taky máme vyzvednout, ale zatím jsem ještě v lékárně nebyla.
To jste teda moc nepřibrali.. S takovou nás nedohoníte :grinning:
Hlavně, ať se Jiříčkovi ty očenka zlepší, ať nemusíte do té nemocnice :frowning2:

Tety, děkujeme všem za přání k svátečku! :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Lenajsku, ještě jsem ti dávno chtěla napsat, ale vždycky jsem na to zapomněla. Ten nafukovací kruh do porodnice si určitě pořiď, je to bezva věc. Já ho teda měla a to sezení bylo o moc příjemnější. V podstatě jsi celej den buď v posteli nebo na nohách, ale třeba na oběd, když jsem si měla sednout na tvrdou židli, to bylo super :wink: Stojí to pár korun, takže si myslím, že to stojí za to :wink:
29. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Paji, ještě jsem ti chtěla napsat ohledne těch očenek, zkus malýmu dávat do toho očka mateřský mlíko, to by mělo taky trochu pomoct :wink: A ikdyby ne a šli byste na to čištění kanálků, tak se toho neboj, není to tak hrozný, jak se jeví. :wink: Však víš, jak jsme si s tím užili :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Leni, téééda postýlka se fakt povedla :wink: Krásná!!! Se tam bude malýmu spát jak v bavlnce!!!
Silvince všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Hani, jujda, takovej karambol!!! Jste museli být všichni dost v šoku. Hlavně, že je Maty v pořádku!!! Byla jsem minulej týden s kamoškou a ta má skoro roční holčičku a ta zas spadla z jídelní židličky. Celej obličejík má podřenej ... si asi člověk musí na občasný havárky zvyknout :unamused:
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Tak konečně koník jede a můžu sem zkopírovat to, co jsem sesmolila asi před hodinou a půl, jak jsem dojela domů... Ještě, že jsem si ten text zkopírovala.

Pěknej večer!
29. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej večer přeji, vrátila jsem se z Brna a jsu jak přejetá parním válcem, mám pocit, že na mě něco leze, tak to musím zarazit zavčas. Motá se mi šiška a celkově je mi jaksi divně po těle, furt se potím a mám rýmu... :angry: Zítra najedu na vincentkovej režim a nakoupím hafo ovoce a najedu na čaje s medem a to by v tom byl čert, aby bacil neodešel.

Hani týjo, tak to se Ti muselo srdíčko úplně zastavit, to je něco... hlavně, že se nic vážnýho nestalo, že je malej v pořádku... týjo, to by človkě nevěřil, že se tohle může stát, co? Tak pevní nervy i nadále a snad už žádný karamboly nebudou...

Holky, děkuju za pochvaly postýlky, tu druhou bočnici máme danou na zemi u té postýlky, takže se dá kdykoli přimontovat. Možná to tak nakonec dopadne, aby měla obě bočnice a malej se mohl opřít i o tu druhou. Je to jednoduchá manipulace, takže pohoda.

Katy, ten plovací kruh už mám koupenej, koupila jsem ho u nás v hračkářství, prodavačce jsem řekla že ho chci do porodky a říkala, že nejsu jediná, kdo si ho tam kupoval. Ptala jsem se na to, jestli nemá nějakou odezvu, jestli to pomohlo, tak prý ne. Ale Tobě se osvědčil, tak jsu ráda, že jsi mi to napsala. :wink: Doufám, že mi taky pomůže. Je to asi fakt lepší, než sedět na židli nebo na posteli přímo.

Luci, užijte si v Olympii film a jestli půjdeš na nákupy, tak dobře pořiď a pevný nervy na lidi v obchodech... já už nakupování špatně snáším, hlavně to, že je v těch prodejnách člověk zpocenej až na prdeli, pardon... a tahá se s bundama v ruce, všude hafo lidí... nějak to fakt špatně snáším poslední dobou.
Měla bych si koupit nějaký pořádný pohodlný zimní boty na chození s kočárkem, ale byla jsem ve Vaňkovce a tam teda vůbec nic není, tak jsu z toho rozladěná... chodit po městě, na to se už moc necítím, tak to pak budem muset vyřešit nějak s MM a malým, že zajedem taky do Olympie, kde je těch obchodů víc a v zimě bude asi i větší výběr...

Hani, až dojde přesnídávka tak písni, všechny se vrhneme na Hami s Matýskem... :wink: :grinning:

Pááji, tak moc držím palce, aby se malýmu očka zlepšily a nemuseli jste jezdit na čištění kanálků... tfuj tfuj! A super, že malej tak hezky přibírá, paráda, už má tři kilečka, tak jak bude hezky nebo nějak přijatelně, tak už můžete chodit po venku s kočárkem... :wink: A držím palce, ať je dnešní noc lepší než ta včerejší... :wink:

Jinak doma mám sice kuchyňskou digitální váhu, ale jen na dvě kila, tak tam asi malýho nezvážím, že... a klasickou máme ručičkovou, tak tam toho moc nezjistím, kolik malej váží, i kdybych si ho vzala do náruče. Kdybysme měli osobní digitální váhu nějakou přesnější, třeba na dvě desetinný místa tak by to šlo, ale takhle to je blbý.

Katy ahojky! Tak to je fajn, že malá v noci spinkala docela fajn, to věřím, že jak člověk spí o něco dýl, že je to hned poznat. A jseš dobrá, že pečeš rolády, smekám...
Holky, co vy všechno nestihnete... nechápu!!! :wink: :slight_smile:

Holky, mějte se krásně, já jdu uvařit rýži na zítřejší oběd ke kuřeti a pak zase zalehnu, fakt se moc necítím.
Zítra jsu objednaná ke kadeřnici, tak se už hafo těším, mám ty vlasy příšerný a hrozně dlouhý, tak snad se MM budu líbit. Uvidí mě ale až v noci, o půl jedenácté, až přijede z toho slavnýho hokeje. :frowning2:

Páá kočky, všechny moc zdravím a pohodovej večer a klidnou noc!
29. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj kočky, jdu vás jenom pozdravit a rychle zalehnout do postele, prože mi není také nějak nejlíp.. pořád mám rýmu a dneska je to semnou od odpoledne nějaký divný :confounded:
Sice jsem navečer byla venku, protože jsem prostě musela na čerstvý vzduch, ale jenom co jsme se vrátili tak zase na prd (slušně řečeno..).
Snad s toho nic nebude, ale nikdy neříkej nikdy. Uvařím si zase čaj a bude to snad do rána OK.

Leni, dík. Snad něco seženem, chceme se mrknout na postýlky atd.tak doufám, že tam nebude hafo lidí, protože i já to nesnáším :angry: a o vzduchu v nákupních centrech mi ani nemluv, kolikrát se fakt musím držet, abych tam sebou nesekla.
A ohledně bot jsem totálně v háji, protože nemůžu nic na zapínání natož na zavazování, protože už teď mi to dělá děsně velký problém a bolí mě u toho hrozně moc záda...takže jsem zvědavá co seženu, protože co jsem se tak v rychlosti dívala.... nic moc, většinou mají takové ty botky styl důchodci a to se mi prostě nelíbí a ani to ke mě nejde a už vůůůůůbec mi to na té noze nesedí :angry:
Takže asi tak.

Mějte se moc pěkně a ať vás vaše zlatíčka moc nezlobí!!!!!!
29. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Jste moc hodný, že na mě tak myslíte:slight_smile: No MM asi moc nepomohl, mám pocit, že je to ještě krapet horší:frowning2: Horečku nemám, teplý to taky moc není, takže zánět zatím ne, tak má smysl tam dávvat ten tvaroh?? Já to teda hlavně nahřívám a masíruju....Ještě víc mi to popraskallo, tak u kojení neskutečně trpím :frowning2: Aspoň že to druhý se už skoro zhojilo a kojení celkem v poho, jinak fakt nevím...
Ty vitamíny kapem do pusiny a okamžitě kojíme:slight_smile:
Jinak vás zatím moc nestíhám:slight_smile: Ale dneska v noci Baru byla hodná, dokonce se 2x vzbudila až po 4 hodinách :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky

Lenajsku: kruh určo využiješ, já ho neměla a tak jsem u oběda stála :grinning: :grinning:

Dneska se kamarádce od nás z baráku narodil chlapeček :dizzy_face:

Haňuli teda malej má takový karamboly :slight_smile:

No Vikča se teď párkrát překulila, jak byla na kolínkách, začalala ječet, ale spíš se lekla. Dneska byla protivná, jak vřed na prdeli, ale v noci spala pěkně :slight_smile:

Katy:všechno nejlepší Silvince k svátku.

Jinak váhu jsme měli doma asi až od druhýho měsíce, klasickou starou z obchodu, vážila jsem si kolik vypije, protože pořád plakala, jak jsem si ji začala vážit, tak jsem zjistila, že si to třeba vypije až za 45 min. a hlavně já jsem byla klidnější a tím asi i ona :dizzy_face:

MM je zítra doma, tak ráno vyrazíme na bazén, ať tu pojišťovnu trochu vyždímáme :grinning:
29. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Terísku, ten tvaroh zkus. Já jsem dávala tvaroh, na to sáček a mokrou plenu. To bolavou bradavku nezávidím, taky jsem to měla ze začátku popraskaný a bolí to jak čert, kdyby to bylo nesnesitelný, tak třeba jeden den dávaj malé přes stříkačku odstříkaný a hodně větrat a mazat mlíčkem a bepanthenem, ono se to spraví :wink:
29. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hani, Veru, holky, Markétka taky od posunu času blbne, vstává 6,30 někdy i dřív ... dnes má celý den horečku 39 nevím jestli chytla nějaký bacil či co ... je to mazec, už nemám čípky, musím ráno do lékárny, k doktorce se mi moc nechce, ale ráno to vidím na zábal, pořád je spavá a budí se pořád, hrozný, je mi jí strašně líto .... už docela padám na hubu a kdoví jaká bude noc ....

Všechno nej :hearts:Silvince:hearts: k svátku!!!

Holky, dneska mi došly pro Markétku ty bodyčka k narozeninám .... jen je tam :hearts:Markétka:hearts:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=224&sName=Body-ružové-dl.-rukáv-meno-deťátka
29. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Zuzi jakou máte pojišťovnu. Jestli máte Metalku tak tam to hradí až od 13. hod
29. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Marti bodýčko je pěkný a určitě bude Markétce slušet :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné ránko...
To se málokdy stává, že jsu tady první... :grinning: Dneska se mi nějak nechtělo už spát, zírám. :grinning:
Venku je asi kosa jak z nosa, teploměr ukazuje něco přes dva stupně, brrr... :confounded: A dle počasí má být i o víkendu kosa a v noci mrznout až třeba na -5°C... asi budem muset z balkónu oddělat už oleandr, aby nezmrzl. No jo, zima se hlásí...

Zuzi, užijte si dneska plavčo s TM, to je fajn, že bude doma. Vynahradíte si tu sváteční středu. :wink:

Marti, jsem si říkala, kde jseš, tak čtu že malá je nemocná, to je mi líto... :frowning2: Tak snad horečka brzo poleví a bude zase dobře... držím palce. Bodýčko moc pěkné. Mají tam fakt pěkný věci, jen kdyby to nebylo vše tak drahý... :unamused:

Leni a Veru, neplánujete třeba příští týden malej výlet do Slavkova? Ráda bych vás ještě viděla, než se to naše mrně narodí... :wink:

Do Vyškova nevím, jestli mi to vyjde, příští týden jedu dvakrát do Brna, tak toho cestování budu mít dost, a ten další týden teda nevím, jestli se budu někam vydávat jinam, než do porodky... Tak nevím kočky, jestli stihnu ještě nějakej srazík... :unamused:

Mějte se krásně, všechny moooc zdravím, pohodovej den přeji!
30. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Lenajsku,body je drahý, ještě jsem jí teď kupovala z moiry,ty jsou mega drahý,ale na zimu moc fajn,tak jsem to obětovala, jinak ty body se jménem, je to vyloženě k narozkám a pak ho malé schovám, schovávám jí do krabice takový blbiny, jako mojě těhu testy, když jsem ji čekala, plínu z porodnice atd. Tak body s :hearts:Markétkou:hearts: tam přibyde ....

Holky, jinak se přidávám ke spolku jako Hanka, vůbec není čas, jsem ráda, když vás večer přečtu, ať jsem v obraze, malá už cape, tak pořád za ní, teď s tou teplotou je nářez, noc děsná, topila jako kamna, ale ráno jsem jí pod paží naměřila 38,2 tak lepší. Známej mi dovezl léky, je lékárník, tak ani nemusíme ven, tak paráda. Dostala Nurofen a spinká už 45 minut bez breku, tak snad se to zlomí. Psala mi mamka, že řádí nějaký dvoudenní virozy. Malá ráno měla v nočníku trochu řidší stolici, tak možná i k těm zubům, v neděli jí vyrosta jednička, tak máme zuby 3.

Lenajsku, moc na tebe myslím, už odpočítáváš, moc držím palce, ať je všechno ok ... asi se už do porodu neuvidíme a pak to bude ještě náročnější. Ještě že je net, a můžeme si napsat, jak se máme ...
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Leni, s tím příštím týdnem zatím nevím... Plánuje se srazík ve Vyškově.

Marti, tak ať je Markétka brzo zdravá :wink:
30. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Marti, ať je Markétka brzo FIT.. jinak máš pravdu, určitě něco řádí, protože od sousedky malej taky chytnul vysoké teploty a dneska je mu už natolik líp, že lítá po bytě jako drak :wink:

Leni dv., moc pěkné fotečky malého, v té vaně má super " kukuč " :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se pěkně, jdu dělat rybu a potom frčíme do toho Brna.
30. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj holky, já právě dorazila z Brna. Byla jsem u dr. jen kvůli ukončení neschopenky a papírům na mateřskou. Měla jsem nastoupit už dřív, ale poprosila jsem, jestli bych nemohla dojet říjen na neschopence a od listopadu nastoupit na mateřskou. Vyšlo to na knop, nastupuju v nejzažší možný termín, ale vyšlo to, takže od 1.11. jsem na mateřské. Byla jsem pak ještě v práci s papírama a teď si vařím oběd. Jsem z toho cestování docela unavená, tak si pak asi půjdu pěkně odpočinout :slight_smile:

Večer se jdu podívat bráchovi na prodlouženou ... asi to nebude na celej večer, ale chtěla bych vidět, jak mu to jde :grinning: Dokončenou už asi s malou nezvládneme a kdo ví, jestli ještě budu v té době 2 v1 :slight_smile:

Marti, přeju aby bylo Markétce brzo líp :wink:
30. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky,
my se nějak kazíme se spaním...Navíc chudáček těsně před spaním ve 23h vyblinkal úplně všechno, byla to šavle neuvěřitelná.. Poblitá komplet postýlka, peřiny, on celej, měl to všude na hlavě, na oblečení, v zavinovačce... :frowning2: Než jsme to nějak dali dokupy, umyli ho a uspali ho, bylo docela dost přes půlnoc... Pak se budil každý 2 hodiny, kde jsou ty 3 nebo 4 hodiny spánku v kuse... :confounded: Navíc začíná plakat a kňourat ze spaní, to pak nevím, co s ním.

Katy, Libenar jsme nedostali, ale museli jsme si koupit sprej do nosu s mořskou vodou, aby tolik při kojení nehýkal. Jmenuje se to Stérimar bébé. Akorát nevím, jestli náhodou včera neblinkal z tohoto, protože 2x jsem mu stříkala a 2x blinkal.
Jé, manžel bude mít narozky?? To má Silvinku trochu jako předčasný dárek k narozeninám, že? :slight_smile: Můj brácha má taky narozky, zítra tam jedeme na oběd. :slight_smile: První návštěva s malým.

Leni.dv, zkusím malýmu kapnout trochu toho mlíka. Už jsem nad tím uvažovala. Hnisají mu obě očička, ale snad to bude příští týden lepší a antibiotika zaberou. Už je to víc než 2 týdny...V porodce říkali, že to má nejpozději do týdne pryč. Nemá...

Lenajsku, doufám, že už je ti taky líp. Mě taky ten týden před porodem zkolila viróza a hned po návratu z porodky znovu. Teď už je to ale fajn. Myslím, že to bylo hlavně oslabenou imunitou po porodu.
Kruh oceníš, měla jsem ho taky, ale vadilo mi, jaký hrozný zvuky vydává, když jsem si na něj sedala. Vrzal nebo jak bych to popsala, tak jsem ho nakonec moc nepoužívala a radši jsem trpěla...
Užij si kadeřníka, snad si manžel všimne, že jsi celá "nová" :wink: Ten můj to většinou ani nezaregistruje, pokud mu to sama neřeknu...

Teri, hlavně maž Bepanthenem, mě to pomohlo v těch prvních dnech naprosto neuvěřitelně. Drž se! :slight_smile:

Marti, chudák Markétka. Ať je princezna co nejdřív zdravá :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.