• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lili dobrou :slight_smile:
31. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
dobroooou, klidnou noc přeju všem
31. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky, řekla bych, že Markétka je ok ... tak nevím, zub se teda vysunuje ven, prý řádí nějaká dvoudenní viroza, tak nevím, hlavně že je to, zdá se , pryč ....

Lili, malé odstříkaný mlíko nedávám, odstříkávala jsem jen v případě nejvyšší nutnosti, abych si ulevila, snažila jsem se, co nejdřív se toho zbavit, tak jsem dost omezila pití, teď už ani neodstříkávám ... je to 3 týdny co nekojím ... jak nebyl odbyt, tak to šlo rapidně dolů ... jinak s tou nemocí, říkala mi doktorka, že už kolem půl roku to kojení nemá takový vliv na imunitu, funguje to hlavně u malinkých dětí ... známé holčička (dodnes kojená - má 10 měsíců teď)chytla v 5ti měsících od brášky neštovice ... tak to mají za sebou .. jinak Markétka mívala teplotu po očkování - po druhé a třetí hexe to bylo drsný, po třetí měla horečky snad 4 dny, a docela vysoký, tak máme teď přeočkování až v roce (normálně prý očkují v 11 měsících). Teplotu měla i v červnu, taky něco třídenního, a v září - to chytla na návštěvě u mé mamky, děti mých bráchů měly virozu,tak to chytla .. .to bylo hnusný, měla zapálený i krček, no daleko horší to bylo než teďka ... ani myslet.

Páji.o: ... jestli můžu říct, tak šití mi tentokrát nepřišlo tak hrozný, nepříjemný teda bylo, to je jasný, ale já byla trošku potrhaná jen po obvodu, to opichávání byl hnus, taky mi připadlo, že než se to umrtvilo,tak jsem už byla zašitá,takže trochu pozdní efekt ... ale po porodu se to dalo vydržet, jen jsem myslela na to, že to mám za sebou a dál ... "děj se vůle boží" věděla jsem, že horší už to nebude, tak se to chvíli vydrží ...

Lili, ty chloupky na těle, to všechno vypadá, a lysinku vzadu na hlavičce ... tu měla Markétka do té doby, než začla sedět, až prostě pořád neležela, tak to normálně zaroste, to má většina dětí ..... s antikoncepcí: já už leta beru prášek kolem 19 hodiny, mám je v kuchyni, pořád na očích, když jdu dělat malé večeři, nebo začíná Ulice, tak si jeden vezmu, za ty leta se mi to už dobře pamatuje. Když jsem chodila do práce, tak jsem nosila prášky v kabelce, občas jsem kolem té doby nebyla doma, tak abych nezapomněla si prášek vzít až přijdu domů, nosila jsem je všude sebou.
31. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Terko, Barunká je náááádherná, takovej drobinek, Markétka měla stejný míry ... Barunka se narodila ve stejný den jako moje neteř před 6ti lety ....
31. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Brý ránko!
Bože, to byla zas noc :frowning2: Zase jsme s malým nespali :confounded: Adámek se co chvilka budil s řevem a od 3 do 5 jsme byli vzhůru, buď jsme chodili po bytě, nebo se dívali na televizu, když už jsem si myslela, že ho v posteli uspím, zase se probral... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opět se mu totiž vrátilo nachlazení, má rýmu a trochu kašle, naštěstí ne tolik, co minule. Ach jo :frowning2:

Lili, s těma příkrmama mě to doporučila doktorka, ať už to pomalu zkusím. Tak jsem zkoušela občas a teď už dávám snad každej den. Ale ovoce jsme ještě nezkoušeli, jen mrkvičku s brambůrkou, brokolici a dnes budu dávat špenát. Vím, že když kojím a stačí mu to, že bych nemusela. Však ty už budeš dávat příkrmy taky za chvilku, ne? Ty už nekojíš, že? Tak od 4 měsíce můžeš začít.
1. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky holky, ta se zas po nějaké době hlasím a koukám, že tu máme zase noví přírustek tak velká gratulace ERi :wink:

No co je u nás nového od čtvrtka valíme 3x denně na inzulínu takže paráda a jestly se nám to ani po něm nepodaří ty hodnoty nějak korigovat tak to bude na hospitalizaci, což je tak yparáda dva měsíce před termínem ležet v nemocnici. Ale co venku je stejně hnusně tak co bych dělala doma :grinning: :grinning: :grinning:

V sobotu jsme nahlášeny na předporodní kurz na obilňák a konečně máme na začátku tu 3 :grinning: :grinning: Ve čtvrtek nás čeká další kontrola na kardio tak jsem zvědavá zda jsme nějaký pokrok za ten měsíc udělaly. Taky se budem bavit už o porodnici kdy nám bude radit nastoupit atd.....Už bych pomalu měla balit tašku jelikož nás všichni straší , vyvolavaným předčasným porodem tak uvidíme a třeba na vánoce už budeme tři :wink:

Lenjasku teď je řada asi na tobě co :wink: Koukám 38 tt týjo ndherně to uteklo, tak přeji krasný a pohodoví porod :wink:
1. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Mišičko, musíš být na inzulínu? To máš tak blbý hodnoty? :confused:
1. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo jo strašně mě to skákalo a to jsem třeba nic nesnědla tak doktorká říkala, že nemá cenu hladovět a dala mi ten inzulín, tak uvidíme jak to sním půjde. Píchat jsme se to už naučila i když se začátku to byl pěkněj horor :grinning:
1. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jenže u té diety právě hladovět nesmíš! To právě musíš jíst, ale jen určitý množství! To tě ale snad poučili a dali ti papíry co a jak, ne?
1. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Jo jasně už to mám vygoumaný. Předtím jsme si vzala jen bílej jogurt s musly a měla jsme zvíšený hodnoty, teď je to právě stím inzulínem lepší, že mohu jíst větší porce a nehladovět :wink:
1. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Misi, jsem si říkala, kde jsi byla tak dlouho ... Nakonec Ti dali inzulín? Tak přeju, aby šly hodnoty dolů a mohla jsi zůstat v klidu doma a nemusela do nemocnice. Nakonec budeme mít ještě skoro úplně stejně staré holčičky:o) Taky doufám, že budeme na Vánoce doma :slight_smile:

Marti, dík za info o šití ... prostě to budu muset přežít, jak píšeš, po tom porodu už si člověk asi řekne, že to má za sebou a to šití se nějak přežije :slight_smile:

Leni dv., jste měli teda noc! Snad se dá Adámek brzo úplně dopořádku!!!
1. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné dopoledne přeji a pěknou neděli...
Večer jsem měla takový křeče v břiše že jsem myslela, že snad rodím... vyhledala jsem si v chytré knížce a tady na MK diskuzi o tom, jak porod začíná, bo to vypadalo na nějaký kontrakce, bylo mi i špatně od žaludku, což prý taky může být, ale nijak se to nestupňovalo. Po hodině to přešlo, mezitím mě ty křeče chytaly tak po 8-10 minutách, někdy jsem měla pocit, že mě to bolí prostě pořád. Břicho jsem měla tvrdý jak šutr a křeče fakt jak při menzes, ale přes celý břicho. Pak jsem šla do sprchy a pak to už bylo OK, tak jsem si šla lehnout... MM samozřejmě v pohodičce, že, že to mám zaspat... To jsou fakt rady nad zlato!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže jsem se utvrdila v tom, že asi vůbec nepoznám jestli je to porod nebo ne, ale říkala jsem si, že kdyby to byly ty pravý porodní kontrakce, tak že bych asi jen tak u PC sedět nemohla a asi by mě to bolelo o hodně víc a stupňovalo by se to. I když holky co psaly, tak že si taky myslely, že to jsou poslíčci a pak třeba přijely do porodky a tam půlku porodu už měly za sebou... tož jsu z toho jelen.
Ale v noci OK a dneska zatím taky, tak to byli asi zase poslíčci, bo jinak nevím, co jinýho by to mohlo být.
Ve sprše jsem si nahmatala ještě čípek, je fakt, že je kratší než byl a hodně měkký, vše tam je nateklý a fakt úplně jiný než celý těhotenství... asi se to tam už fakt chystá.
Jen se modlím, aby to na mě dneska nepřišlo, bo MM jel k rodičům a pak jede na hokej, naposledy prý bez auta, aby si mohl dát pivo, to by on bez něj asi nepřežil... tak snad dnešek bude OK.

Holky, člověk to asi fakt pozná že rodí, i když mu třeba nepraskne voda, že? Snad jo...

Jdu vás dočíst, všechny mooc zdravím!
1. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Lenajsku,tyhle potíže teď budou často, je dobrý, že už o začátku porodu přece jen něco víš, ale klid, jakmile to začne, tak to poznáš, neboj, bolesti budou pravidelný a čím dál víc budou cítit, to tvrdnutí břicha, to jsou takoví poslíčci, já je měla snad 3 měsíce před porodem, nepravidelně. Takže nevím, jak takoví poslíčci vypadají.... ale kdyby to byly už porodní bolesti, tak by tě po sprše nepřešly ... pokud se ti takle uleví, jak píšeš, tak se to opravdu chystá, ale může a nemusí to ještě trvat ... tak vydrž a klid, bude to dobrý!!!
1. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Leni.dv: s tím ovocem nespěchej, je dobrý co nejdýl dávat zeleninku, ovoce se má dávat prý až od ukončenýho 6.měsíce, aby si děti nezvykaly na sladkou chuť, a když tak na tu přirozenou z ovoce, nebo přesnídávek. Od toho ukončenýho 6.měsíce se může dávat i maso, nebo místo masa žloutek (uvaříš vajíčko natvrdo a pomačkáš nebo rozmixuješ do zeleniny)

Mišičko, to je mi líto s tím inzulínem, ale snad to tak bude lepší, hlavně ať tě ohlídají, když už máte za sebou takový martýrium, tak ať to dotáhnete do zdárného konce. Kdybys byla nějak dýl mimo, tak někomu napiš aspoň sms, ať víme, co je s tebou. Moc budeme držet palce ,... a asi máš pravdu, možná opravdu na vánoce budete tři !!!!

Malá už je dobrá holky, možná zuby + nějaká ta dvoudenní viroza. Dneska jsme všichni spali do 8,30 tak bezva noc, jen kdyby pořád nejedla 2x (ale bylo to v 0,30 a v 5) tak se to dalo. MM jel pomáhat bráchovi na barák, a odpo má fotbal, tak budeme doma samy. Ale neva, venku je stejně dost zima, nevím jestli se mi bude chtít brát malou na procházku ...
1. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Teri, tak to jsi měla štěstí, že v té porodce bylo celkem prázdno a vše jste tak zvládli, to myslím psala jedna kamarádka co rodila taky v Ostravě, že se byla podívat na Fifejdách a tam byly ty klasický hekárny a pak porodní sál, tak to že se jí nelíbilo a nakonec rodila mám pocit v těch Vítkovicích, ale zrovna u Tebe tam bylo plno, škoda... ale hlavně, že vše dobře dopadlo a šlo to relativně dobře, až na to omdlívání a šití... :frowning2:

Lili ahojky, s malou jak jí vypadávají vlásky Ti asi moc neporadím, ale co mně vždycky zabralo na moje vlasy a nehty byly tabletky Biosil, stojí pár korun a fakt mi to vždycky pomohlo, vlasy přestaly vypadávat a byly hustší. Píšou že je to i na pleť, tak na mou pleť to žádnej vliv nemělo, bo já to mám daný asi hormonálně, ale na ty vlasy a nehty to u mě fungovalo super. A za pár korun, dá se to koupit v lékárnách. Tak to vyzkoušej, třeba Ti to taky pomůže.
A díky za pochvalu postýlky a toho hada, toho hada jsem kupovala na MMB a stál 155,-, takže myslím docela fajn cena. Mně se líbilo že je to hodně barevný a je to skoro jako nový. Možná ho taky dám na vajíčko, bo v postýlce je plyšáků dost a je tam i ten kolotoč, ale uvidíme.
Na MMB chci pak ještě koupit i hrací deku s hrazdičkou a taky závěsný hračky od Lamaze, bo nový je to fakt šíleně drahý. Tak se zkus mrknout, třeba na něco narazíš. :wink:
Já si to zadala jako spirála na postýlku, když jsem to vyhledávala.

Míšo týjo, musíš píchat inzulín, jo? Tak držím palce, ať se hodnoty nezvyšujou a udrží se to tak nějak v pohodě, aby Tě nemuseli hospitalizovat... na ten Obilňák jdeš kvůli té cukrovce a pak kvůli tomu srdíčku malé?
A ten inzulín co pícháš, to jsou takový tenký jehly v perech, jako třeba při IVF? A kam si to máš píchat? JSeš silná a statečná, tak se drž, už se Ti to taky blíží... a tašku si radši fakt nachystej, pokud Ti říkají, že to bude možná dřív... člověk je tak nějak víc v klidu. :wink: Moc držím palce. A díky za přání, snad takovej porod bude... :slight_smile:

Leni, ach jo... :frowning2: Tak malej je zase nachlazenej, to mě moc mrzí... ať je mu už fakt brzo líp, držím palce... ty noci musí být hrozný, to věřím... :frowning2: Půjdete k dr, nebo ne? Ať je brzo zdravej, moc vás zdravím...
A to je super, že tak hezky papká zeleninku, to je fajn. :wink: Hlavně, že k tomu ještě kojíš, to je super. :wink:
1. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Marti, to jsu ráda, že je Markétce už líp, chuděra si taky už vytrpěla hodně nemocí a teplot, co jsi teď sepsala.. tak snad to bude na dlouho dobrý a zimu zvládnete! :wink: I to poslední očkování v tom roce... držím palce.
A díky za rady, jen jsem z toho byla docela překvapená, když něco člověk předtím nezažije, tak vlastně neví jak by mělo co vypadat. :slight_smile:
V klidu jsem byla, jen jsem si říkala že ani nikam volat zatím nebudu, abych si nepřipadala jako magor nebo nějakej hypochondr... a kdyby to byl porod, tak to asi fakt nepřejde. Ráno jsem se vzbudila a pochválila malýho, že v bříšku vydržel, že jsme ještě celí... :slight_smile:

Holky, ještě dotázek ohledně odsavaček na mlíko. Hlodá ve mně červíček, jestli ji nekoupit už před porodem. Mám v plánu koupit odsavačku Farlin, která má i tři zásobníky na mlíčko na skladování. Prodává se i u nás ve Slavkově, ale dívala jsem se na MMB a tam je to o dost levnější a prodávají se tam třeba použitý jen jednou, za poloviční ceny... tak uvažuju jestli nekoupit už teď a ušetřit, nebo počkat až ji budu třeba potřebovat a pak ji koupit třeba novou za vyšší cenu proto, že ji potřebuju nutně?
Co jsem tak četla a co píšete, že odsáváte a odstříkáváte skoro všechny... tak co myslíte, mám to pořídit před porodem? Já vím, že ji zrovna já třeba používat nebudu, ale co když zrovna jo a bude se hodit...
Tak díky za rady, jak jste postupovaly vy, jestli jste ji pořídily už dopředu... :wink:
1. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Lili, k vypadávání těch vlásků u malé, ty první vlásky většinou vypadají všechny, Markétce zůstala jen na vršku hlavičky takový pramen extra dlouhých vlasů, ... ale nový začnou vzápětí rašit, malá už má docela "háro".

Lenajsku, já jak se znám, bych si ji pořídila předem, ale záleží na tobě, ... já bývám věčně doma sama, tak ať se nestresuju, že musím někam lítat i s miminkem, tak jsem ji měla už před porodem ... od kamarádky, tak jsem ji nekupovala....
1. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Lenajsku, jinak k těm nemocem Markétky, občas se jí objeví teplota, to je pravda, jsem ráda, že zatím to bylo vždy bez rýmy a kašle, většinou nějaká viroza nebo zuby. Ještě že aspoň tak. S rýmou by to byl mazec, to bych se asi zbláznila. Zatím se docela divím, že to plavání ve studené vodě malá zvládá dobře, na to, že jí vždycky drkotají zuby ... :grinning:
1. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky tak mi pošlete někdo tel. číslo abych kdyžtak dala vědět :wink:

Leňi nevím jak se pichá při IVF, ale tohle je takové pero s jehličkou , takže tu jehličku si píchnu do těla a pak zmáčku jakej si dávkovač a tenmě střelí ten inzulín.

Jo jo jinak na ten obliňák kvůli cukrovce i srdíčku :wink:
1. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Míši jo, tak něco podobnýho je při stimulaci na IVF, tam jsou taky pera s tenkýma jehličkama a v tom peru je dávkovač. Ještě že tohle vynalezli, že to nejsou ty klasický jehly a je to daleko pohodlnější a míň to bolí... a kam si to pícháš?
Míšo, číslo Ti písnu do IP. :wink:

Marti, to je fajn, že malá nemívá rýmu, ty rýmy musí být děsně otravný a dítka jsou pak určitě protivný, rýma je blbá i pro dospělýho, natož pro miminko... Tak snad už se žádná viróza delší dobu neobjeví. :wink:

Tak jsem polepila obrázkama z ubrousků kyblík na použitý plínky, co budeme mít na záchodě hned u koupelny, kde budem přebalovat... teď se jdu vrhnout na jeden vánoční dáreček.
1. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Dík z Ip :wink:

Ráno si to pichám do boku břicha, odpo do paže a večer do nohy
1. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Leni, já to zatím bez odsvačky zvládla, stačí nahřát prso, mně se osvědčil namočenej kapesník do horký vody z kohoutku a přiložit, několikrát opakuju, trochu masíruju směrem k bradavce... za chvíli mlíko teče skoro samo, ale v porodce radili do sprchy, což se mě jít nechtělo, kdybych tenkrát věděla o tom kapesníku, nemusely mi prsa hmoždit sestry, hrozně se mi asi ten 3. den nalily, bolelo to, malá nestíhala :slight_smile: Teďka si to nahřívám jen kvůli té zatvrdlině, furt ji tam mám, i když asi se to lepší...
1. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Leni dv. už nekojím, hned v příští poradně se na to musím odktorky zeptat. Jestli můžem pomalu začít třeba tou mrkvičkou a bramborou. Ježiš já už se na to tak těším, až jí budu dávat lžičkou, to bude srandá :grinning:
Leni blíží se vám šestej měsíc, nemůže mít ten růstový spurt? Snad se Adámek brzo uzdraví, musí to být fakt šílený.

Lenajasek já myslím, že to můžou být poslíčci, já sice žádný neměla, ale hodně jsem o tom četla, když jsem ty poslíčky očekávala. Tak hlavně, že už máš zabaleno, třeba to bude takový rychlý překvápko jak u Terky. :wink:
Ten biosil zkusím, když to máš ověřený. Být tebou, předem bych odsávačku nekupovala. Třeba budeš mít mlíka akorát a vůbec to nevyužiješ. A je to docela drahá záležitost. Třeba já už vím, že si ji na druhý dítko zase půjčím, u mě to s tím mlíkem nebude asi ani u druhýho tak horký a budu muset zase odsávat, aby se víc tvořilo. I když na druhé straně, budeš moct někdy někam vyrazit na splk s kámoškama a TM bude moct hlídat, jen bys mu odstříkala do flašky a bylo by. No každopádně bych počkala, přes net se pak dá objednat a do 2 dnů ji máš..
Já ted budu dávat kámošce na MMB odsávačku Avent, kupovala ji v srpnu, Vaneska je o týden starší než Elenka a kámoška ted už nekojí ani neodstříkává, tak ji chce prodat. A má i úúplně nepoužitou ohřívačku na lahve od aventu. Tu ani nevyballa. Tak kdyby jste holky některá měla zájem, dejte vědět. Musím mrknout na MMB jak se ty ceny pohybují.

Misicka, máš můj obdiv, jak to těhotenství zvládáš, nemáš to vůbec jednoduchý, snad všechno špatný, co v těhu může být tě potkalo. Hrozně držím palce, at vše dobře dopadne a holčička se narodí zdravoučká.

M1rti, to je dobře, že je Markétka už O.K.No jakýsi takový delší pramínky malé na vrchu hlavičky zůstavají, pořád jí to stojí, vypadá s tím srandovně :grinning:

Holky dívala jsem se na fota ze srazů, co máte na FB, suprový. Snad se někdy taky budu moct nějakýho srazu účastnit :wink:
1. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
1. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Leni, tak přesně, co popisuješ, to jsou poslíčci. Já je taky měla, takový to tvrdnutí.... Nejvíc to bylo asi týden před porodem. A vnoci nespala a čumákovala na pc... :slight_smile: A jak píše Marta, jestli budeš rodit, to poznáš :wink: A hlavně, jak tě chytnou takový bolesti, dát si sprchu nebo spíš horkou vanu a uvidíš, když to nezabere a bolesti budou, tak se bude rodit :dizzy_face: Ale když si vzpomenu na ty svý bolesti před porodem, tak jsem taky váhala, jestli jet nebo ne.... Ale měla jsem bolesti pravidelný, tak jsme jeli. Postupem času jsem si pak říkala, že jsem to měla přetrpět doma a ne hned jezdit do porodky, když jsem tam strávila pomalu 24h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zas kdo to má vědět, jestli jsem nebo nejsem otevřená, že?
Odsávačku jsem kupovala před porodem. Přesně z toho důvodu, abych nemusela někde lítat a shánět ji... A koupila jsem jetou. Já ji teda hodně používala, hlavně v porodce.

Lili, on se budil a nespal skrz tu rýmu :unamused: A růstovej spurt ten první se nám vyhl, tak doufám, že se nám vyhne i ten další :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Mišičko,já tu jehlu s pérem znám, mám neteř, ta má cukrovku od 2,5 roku !!! Teď je jí 8 let, tenkrát to byl masakr, když se to zjistilo ... málem umřela.

Lili, zeleninový příkrmy se většinou začnou dávat od ukončeného 4.měsíce, tak uvidíš co ti doktorka řekne. U plně kojených dětí, pokud stačí mateřské mléko, se doporučuje plně kojit do ukončeného 6.měsíce. Já začla přikrmovat chvíli před ukončeným 6.měsícem.
1. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky

Mišičko, teda ty si to fakt užíváš :frowning2: , věřím, že to miminko Ti pak 1000x vynahradí :wink:

Lenajsku já mám odsavačku od Medely ruční, MM ji šel kupovat když jsem byla v porodnici.

Leni.dv: vidím, že vám malej taky nespí, my jsme měli v noci taky 2x řev, brzo mě jebne :angry:

Lili: můj názor na příkrmy je, že pokud stačí MM nebo UM, tak je není potřeba do 6 měsíce dávat, ale to je každýho věc, ale rozhodně se není na co těšit, ono jezení ze lžičky není žádná sranda. Vikča ze začátku krásně a hodně jedla zeleninu, teď tomu moc nedá, ovoce celkem sabotuje, podle nálady. Sem tam si pšikne a je to všude, nebo si to pošmudní po celém obličeji, atd. Na www.kojeni.net je vše o příkrmech, co a v kolika měsících :wink:

Marti: to je dobře, že je malé líp :slight_smile:

My jsme dneska byli u našich suprových kamarádů v Brně, na oběd a celé odpoledne, bylo to moc fajn, mají pesánka, tak se Vikča vyřádila :grinning:
1. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo Lenajsku, ohledně poslíčků, já jsem měla normální stahy i po pěti minutových intervalech, ale dalo se to vydržel, bylo to dvě noci a třetí se rozjel porod, každá to má hold jinak :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj kočky, jestli chcete, tak mrkněte na náš byteček
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=511049&vReferer=
1. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Luci: byteček máte krásnej a ta kuchyň,tam se musí vařit samo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.