• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, přidala jsem nějaký fotky do albíčka, tak koukněte. :wink:
28. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem založila album Výlet do Paříže... tak mrkněte :wink:
28. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojte, tak jsem ve slavkove nakoupila, ale jinak jsem chtela jit naočkovat psa a veterinar mel zavreno, pak jsem se chtela nekde najist, zahradky nejsou v provozu! Hruza. Jela jsem autem, celkem jsem se bala, ale v pohode:slight_smile:
A potkala jsem kolegyni z práce, zítra jede na veveří na NT screening,cheche, to musí mít šéfík radost:slight_smile: :slight_smile:Je to super, v srpnu se vdává a v říjnu bude mít mimi:slight_smile:
Tak co Lenajsku, je ti líp?
Katy, ty si asi ještě vytrpíš kvůli migrénám, co? A stejně ti nikdo neřekne, z čeho to máš :unamused:
MM teď chodí z práce pozdě večer, jsem nasraná, protože všechno musím dělat sama, dneska ty tašky s nákupem mi dali zabrat, ale už jsem tady neměla co jíst. Dneska zase přijde pozdě, ach jo :unamused: :frowning2:

Luci, ty fotky super, úplně vám závidím, to musela být romantika, co??? Na těch prvních fotkách to vypadá, že tam byla trochu zamračeno, ale nepršelo vám ne?
28. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Luci, fotky jsou nádherný! :dizzy_face: Určitě jste si to užili, závidím :wink:

Po obědě jsem to na hoďku u televize fakt zalomila :grinning: Ale ve dvě jsem šla se psem ven, teda jen před dům a došli jsme až teď :sweat_smile: Se tady sjížděly maminy s kočárkama, tak se pokecalo a uběhlo to. Teď bych to šla zalomit zas :sweat_smile:

Veru, já se s taškama tahám odjakživa sama :sweat_smile: Teda pití do auta hodím, ale z auta už to nechávám na MM :slight_smile: Jo a s těma zahrádkama ve Slavkově, se divím, že nemají daný stole ani u té kavárny, jak chodíme :confounded:
28. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
28. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Leni, v té kavárně říkali už kdysi, že budou otevírat v květnu, v tomhle jsou oni zásadoví, i s tím rozšiřováním... já se jim nedivím, bo jak otevřou zahrádku, už to mají až do podzimu, to se nezastaví. Tak chtěli asi ještě duben mít takovej klidnější.
No, šahám si na čelo a dost se děsím, že mám teplotu. Jdu se změřit... :frowning2: :angry:
28. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak to naštěstí není nic tak hroznýho, 37,1°C, tak papám vitamíny a dneska nebudu nic dělat, zítra se rozhodnu, jesli pojedu na to vyšetření, nebo ne. Ale měla jsem jít se ségrou odpoledne do města, tak to radši odvolám na příští týden, abych byla fit...
28. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Leni, tak aspoň že to není vysoká horečka :wink: Jen lež, odpočívej, čajíčky, vitamínky.... :wink:
28. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
lucka.adis: fotečky super, nádhera !!!
28. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Lenajsek: Leni, hlavu vzhůru, to je normální depka, že ti není dobře. Já mám z toho průvanu chycení dutiny, teplotu nemám, ale cítím se tak, červený tváře a tlak v hlavě. Tak piju teplý čaj celý odpoledne, potím se jak vrata. ... vylež to, to počasí je takový pohoukaný, bude dobře uvidíš
28. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Lucka.adis: super fotky, závidím :grinning: :grinning:

Marti, ty plavečky jsou roztomilý :slight_smile: To se oblíká na holý tělo nebo je pod tím ještě plenka?

Lenajsku, tak ať se brzo vyléčíš. Paralen můžeš v klidu. Mně na tu rýmu pomáhaly až inhalace :unamused:

Leni.dv, už se Ti to krátí :wink: někde jsem četla, že pár dní před porodem některý maminky mají najednou málo energie, pospávají a tak :wink:

Teri, Ninuška už je v pohodě? Vy si teda užíváte :unamused: Hlavně, že jí v té nemocnici pomohly. Člověk aby se fakt bál cokoliv sníst :unamused:

Katy, to je blbý, s těma migrénama, zvlášť, když si nemůžeš nic moc vzít :unamused:

Jinak Verdu pořád trápí ty zuby, koupila jsem jí ten Calgel, tak to docela pomáhá. I jí to chutná, dočetla jsem se, že je v tom alkohol, tak nevím, jestli je to tím :sweat_smile:
V sobotu máme konečně to vítání, tak bude velká sláva, babičky, prababičky apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale těším se, jak navleču malou do šatiček :slight_smile:

Tak se mějte :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Zdeni, jak moc před porodem je málo energie??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: No ať vím, David jede v pátek do neděle do Benátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ty dáváš Verunce alkohol, joooo? Ty mamo jedna, to ji učíš brzo! :grinning: Vítání si užijte a pak hoď fotečky!
28. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Leni, prý to poznáš, že seš najednou unavenější a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem teda byla lemra celý těhotenství, takže už jsem míň energie ani mít nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Být Davidem, tak si moc cest radši neplánuju :grinning: Asi to jinak nejde, co? :unamused:
Jo, Verda bude asi malinkej alkoholik, vždycky mi ten prst olizuje jak divá :grinning: To má asi po tatínkovi :grinning:
28. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Benátky jsem mu povolila, pak by měl jet ještě v úterý do Toskánska, ale samotnýmu se mu nechce, se bojí :confounded: Tak uvidíme. Ve čtvrtek jdu poprvý na monitor. Ale na rození se ještě necítím :sunglasses:
28. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Jako že by řídil celou cestu sám? To se mu nedivím, že se mu nechce. Já jsem si myslela, že to ani nejde, že na takový dlouhý cesty musí být vždycky dva
Ty jdeš až teď na monitor? :astonished: Já jsem chodila už od 36tt.
28. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
Ne, sám ne, ale jako že nechce se mu moc jet :slight_smile:
Jj, jdu teprve teď. Taky jsem si myslela, že půjdu dřív a ono nic.
28. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Holky, nepršelo nám tam.. teda až na jeden den, kdy jsme se chystali na výstup Eifelovky :angry: takže jsme se tam bohužel nedostali, protože se vyjasnilo až tři hodiny před odletem domů. Za to máme super zážitky a nezapomenu na to, jak jsem tam asi nejspíš MM uhnala, že byl do včerejška potom na antibiotikách :sweat_smile: ale už je to dobrý...

lenajsku, to je mi líto, že ti není dobře.. to počasí si s námi hold dělá co chce, Adis nám taky pokašlává a má něco jako rýmu, ale když jde smrkat tak prakticky nic nevysmrká, tak přemýšlím, jestli není na něco náhodou alergický :confounded: každopádně jsem zvědavá, co se vyklube z toho kašle. Pokud bude nemocný, tak s ním budu doma tentokrát já.. moje šéfová totiž vystrčila drápky a trochu víc zapomíná, že mám doma dítě o které se stará MM a to by měl být v práci, takže asi tak nějak. Leňulko, držím palečky aby tě to brzy přešlo a byla jsi co nejdřív Happy :wink:

Leni dv., teda tobě se to pomalu začíná krátit.. tak co mamino, těšíš se?
28. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Zdeni, plavky se dávají na holý tělo. Jen kdyby náhodou, tak aby zachytily to nejhorší, než ji vytáhnu z vody, aby to tam neznečistila. :sweat_smile:
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Luci, ale jo docela se těším, ale popadají mě zároveň i depky :sweat_smile: Hlavně budu ráda, až se toho pupajzu zbavím :grinning:
28. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zkusím Vás dočíst, ale skoro na to nevidím :unamused: dopoledne jsem se byla projít do DMka a asi fakt začalo něco lítat došla sem domů oči mě řezaly do hodiny sem měla levý oko jak tenisák celý odpoledne slzíma soplím- fakt nesnáším alergie, dneska zalehnu a bude po mě jak po žabě, strašně mě to unavilo :confounded:
28. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
katy: Ty si teda vyžíráš ty migrény i v těhu chudero? To je fakt děs, hodně odpočívej a pravidelnej režim, chce to tomu předcházet no :unamused: Jinak ty vlasy máš beztak i za mě :grinning: Já mám na hlavě 3 chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni: Koukám že začínáš nějak ponocovat? :grinning: TO mi něco připomíná :grinning: Jinak ty erupce jsou u nás teda furt :grinning: MM otravuje denně. Koukala sem na fotky, tobě to bříško teda brutálně kleslo čoveče

:astonished: lenajsku ty seš marod? To jarní počasí snad dostihne každýho, tak odpočívej, ono možná i to těhu na začátku nšjak olsabuje imunitu...

m1rti: Tak to ste měli fajn že to bylo u bombastiku, aspoň bylo místo , my byli naňahňaní v té restauračce děs, čt taky dobrej :wink: Zkoukla sem fotečky, plavečky super, malá bude jako žabička :wink: Já ten zámek vozím s sebou, ale zamykala sem tak 2x neba mě to a zatím v poho :wink: CO sem se dívala tak většina mamin to zamykání nějak neřeší
28. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
luci: Ty fotky sou nádhera, muselo to tam být fakt super a i počásko Vám krásně vyšlo :wink: . Vypadáš na těch fotkách tak pohodově, co vím že známí na těchle zájezdech byli, tak si strašně stěžovali jakej je to fičák a i na fotkách byli uhnaní :grinning:

veru: Máš zajet do Vyškova tady už zahrádky fičej naplno :wink: , sem říkala nedávo že bych měla dostávat k té mateřské i stravenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gisel: Kdes ten calgel koupila? Sem slyšela že je to na předpis, já to chcu koupit taky páč malej už to má nachystaný tak tak... Už by mu mohly nějaký ty zubále vylézt když má skoro 8 měsíců. Alkohol neva, ať si zvyká kluk, dědové už mu dávaj čuchat slivku chudinovi , šklbil se teda fest :grinning: (snad mu to vydrží :grinning: )

leni: Ty jo ten Tvůj chlap furt někde jezdí, to má pak člověk spoustu času být o samotě doma a depkovat co? Mě to taky na konci chytlo takový divný nálady :wink: A co tchýně? Už jí to přešlo? :wink:
28. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Jo jinak musím se pochlubit že malej krom toho že se plazí a dělá "šukací pohyby" začal žvatlat, ukecanej bude asi po mě páč tu papulu nezavře a mele furt. Dnešní slovo dne bylo haťaťa :grinning: Jinak teda vede tata :angry: , v závěsu je baba :unamused: a haf a bů. Máma neřekne dacan :angry: A holky co máte ležící mimča užívejte si ten klid :wink: Furt ho tady naháním, dneska sem ho načapala jak užírá psovi granule z misky a myje si ruce v té s vodou. Nejoblíbenější místo je pod kočárem, kde se válí v tom prachu no děs :grinning:
28. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Hani, fakt kleslo? Já nevím, já to nepoznám :sweat_smile:
Hehe, teda, aspoň si užíváš s Matýskem spoustu srandy :grinning: A jak se Tomáškovi líbí, že mu Matýsek bere granule? :grinning:
Já jsem prostě taková otrávená, unavená, jak jsem sama.... Když jsem s někým, tak mi to tak nepřijde. No a tchýně, nevím, od soboty jsem s ní nemluvila, takže doufám, že už ju ten nápad přešel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
leni: Tominovi to neva, on ty granule stejně moc nerad :grinning: Jinak sranda fakt je :grinning:
28. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
:grinning: Sme kolikrát s MM mrtví smíchy, jak on plká tak u toho háže takový xichty :grinning:
28. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
hame: ten calgel mi sehnala švica, v některé té lékárně u nemocnice, nevím přesně. Chtěla mi vzít citrogrep a sami jí nabídli tohle, prý je to lepší. Teda ale 10g za 85,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je to na předpis, ale asi Ti to ve většině lékáren dají normálně. Jinak Mates je teda šikula :slight_smile: A granule jsou ještě dopbrý, moje ségra kradla psovi kosti :grinning:

Marti, já mám po synovcovi jakýsi plenky přímo do vody, s tím, co to naše dítě dokáže vyprodukovat, je to asi bezpečnější :sweat_smile:

Tak já se jdu zkusit trochu vyspat, předpokládám, že prcek bude tak o půl dvanácté vyžadovat jídlo. Tak dobrou :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
To se nedivím :grinning: Já jen když vidím od té kamošky Leonoru, jak háže ksichtíky s těma pár zoubkama, tak se musím smát :grinning:
28. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
gisel: Tož já sa tam poptám :wink: Ségra měla teda divný chutě :grinning:
28. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
leni: JO ty zubále když maj ty děcka to je taky super, sem to chtěla natočit, ale on jak vidí kameru tak přestaně plkat a háže úsměvy celebrita jedna :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.