• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míšo, občas na tebe mrknu na jiné diskuzi... takže o tvé cukrovce vím a moc ti držím palce, aby jsi to měla všechno brzo za sebou a malá se narodila pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
Určitě nám dej vědět, až to přijde.. písnu ti ještě IP.

Leni, možná to byli poslíčci a nebo ne, to fakt těžko říct. Já osobně ti fakt neporadím, protože jsem měla úplně jiný průběh, ani jsem nevěděla, že mi odtekla plodová voda a když jsem dojela do porodnice, tak jsem byla už na 3cm otevřená..u každé je to opravdu jiné. Takže budu na tebe moc a moc myslet, aby jsi to poznala a dopadlo to všechno v pořádku a měla jsi malého brzo u sebe :dizzy_face: Snad mi také písneš sms.

Marti, jsem ráda, že je Markétce líp :slight_smile:

Já jdu zítra na test cukrovky, takže jsem fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: od 20hodin nemůžu jíst a pít můžu jenom obyč.vodu z kohoutku. Budu tam přes dvě hodiny, takže doufám, že to dopadně dobře- i když je fakt, že od začátku těhu musím mít také všechno (jak Míša) :angry:
1. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
hoja holky, dočítat nestihnu, jen, kamarádka prodává úplně novou zimní kombinézu vel. 80. koupila jí malému, ale je mu malá, tak kdo chcete juknout, mejlíky do IP pošlu Vám fotku, prosila mě t se poptám.

Jinak s tím zítřkem snad to klapne, nějak mě od včerejška škrabe v krku a trochu začíná rýmečka, tak kdyby se to nějak rozjelo, radši nepudu ať Vás a hlavně prcky nenakazim.
2. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
dobré ránko, u nás byla dneska taky super noc a to ještě nemáme mimčo :slight_smile: Přítel dostal večer horečku, tak jsem kolem něj lítala s obkladama. I v noci mi to nedalo, tak jsem se na něj chodila dívat (spal kvůli nám v jiné místnosti, aby jsme to taky nechytly), k ránu pak pěkně zvracel, tak jsem ho vezla ráno k doktorce. Vypadal, že sebou každou chvilku sekne, tak jsem s ním raději jela. Snad to od něj s malou nechytneme ...
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni, já teda odsvačku zatím kupovat nebudu. Je to docela pálka, tak jsem si říkala, že to napřed zkusím bez ní ... třeba ji ani nebudu potřebovat. Mluvila jsem s laktační poradkyní tady v porodnici a ta mi taky říkala, ať ji zatím nekupuju, až podle situace ... takže já do ní zatím nejdu :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je hnusně a zima brbr :unamused:
Leni já jsem taky odsávačku neměla. Ale pak jsem ji potřebovala když jsem malýmu vozila mlíko do porodnice. Měla jsem takou tu úplně obyčejnou. Takovej ten balonek a na tým takovej ten trychtýřek. Ono pokud máš dost mlíka tak to jde v pohodě i jen rukama. Já si myslím že je lepší si ji koupit až když ji budeš fakt potřebovat. Kámoška si ji koupila za velký peníze a ani ji nepoužila.

PAja.o: ty jsi měla teda noc a co MM už je to dobrý
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Čauves holky

já jsem teda zkoušela párkrát odstříkávat rukama a byl to děs.
Já jsem si ji hlavně pořídila, protože jsem si ze začátku tím vytahovala bradavky, když je mám tak na hovno.

Malá dneska v noci byla úžasná, probudila se ve dvě a pak spala až do 8:45, jsem úplně čuměla :dizzy_face:

Páji to sis teda užila noc.

Luci moc hezkej byteček :slight_smile:

Na FB jsem hodila fotku, jak malá jí rohllík.
2. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Paji, my jsem včera poprvé použili odavačku na soplík, šlo to krásně, takže toho nelituju, že jsme ji koupili :slight_smile: Ale do té na mlíko bych nešla, až podle situace... Sice to pak člověk třeba koupí dráž, ale až když to fakt potřebuje...

Holky, je možný, že by se mi malá osypala na nožičkách, když jsem jedla rybízovou buchtu?? Mně to pořád moc nedochází, na co všechno si musím dávat v jídle pozor :frowning2: Má potničky, ale i takový malinký drobunký červený tečky, zítra jdem do poradny k Dr., tak jsem si říkala, že když se to nezhorší, že to vydržíme...
2. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, pěkněj a hlavně velkej byteček!! :slight_smile: Závidím :wink:
2. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky, o vík. jsem nějak nestíhala.. Brácha měl úraz, má amputovanou půlku prstu, takže super oslava narozek... :confounded: Ale aspoň všichni malýho viděli, včetně babičky. Nejvíc uvytržení z něj byl synovec, pořád ho chtěl pusinkovat :grinning:
Včera jsme tu měli zase tchýni, to zrovna malej po celým probrečeným dnu usnul.. Už jsem to včera psychicky neunesla a vyvařila jsem dudlíky. Jeden latex, druhý silikon. Zkoušela jsem mu je dávat, ale výsledek stejný. Cumlá tak 5 sekund a pak letí dudel ven. Normálně ho vyplivne... :unamused:

Jurášek v noci nějak zlobí, začíná špatně spát, spí málo i ve dne. Asi ho docela trápí i ty očička, vůbec se to nelepší.
Leni, zkoušela jsem mu to mačkat, ale asi to dělám blbě, protože nic neteče. Valí mu to v okamžiku, když začne plakat, to má pak hned po celých očích. Prosím tě, když si tam malýmu dávala to mateřský mlíko, jak si to dělala? Zkoušela jsem mu to tam kapat přímo z prsa, ale jak ho vidí, tak si myslí, že jde jíst a hned začne dělat blbosti.

Napísu odpol. znovu, malej zase brečí...
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Luci máte moc hezký byteček :wink:
2. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Paaji, ježiš, co se stalo bráchovi?? :frowning2:
S dudlama je to u nás stejné, aleobčas ten silikon vezme na milost a dudá, dokonce si ho "přidržuje", ale málo, spíš ho vyplivuje...
A spaní přes den taky nic moc, v nocí zatím naštěstí tak 3-4 hoďky spí, ale dneska od půl 8 pořádně nezabrala :frowning2: Teďka je přebalená, napapaná, mžourá, doufám, že usne...
2. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, o víkendu jsme byli u babičky, tak jsme krásně odpočatí. Matýš je ale dneska zase při pondělku protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Leni, Adámkovi přeju brzké uzdravení, vy si to teda užíváte :frowning2: :frowning2: .
Lenajsku - to je super, že se něco děje, já měla posly od 33tt, ale pár dní před porodem už to byla sada - kontra po 5min celou noc, ráno to skončilo. Dokud se ti uleví ve sprše a bolesti pominou, jsou to poslíčci:slight_smile:
Luci, byt je kráásnýýý, prostorný, ach jo, hned bych brala 4pokoje....:slight_smile:
Mišičko, holky, vy si těhotenství ale protrpíte. Za odměnu vás určitě čeká, krásná hodňoučká holčička:slight_smile:!!
Paaji, já to mlíko odstříkala rukou na lžičku, pak to nasála 2ml stříkačkou a kapala to tak.
Víc nestíhám, ječidlo už mě volá, tak jdeme ven.
Ahoj
2. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Luci, byteček fakt moc pěknej!!! Bydlíte v těch nových bytovkách za náměstím?
Eri, tak to jsem ráda, že je ta odsavačka dobrá ... myslím, že ji využijeme ještě hodně dlouho :slight_smile:
Ali, díky moc za odkaz na tu frekvenci 1, normálně jsem vyhrála vedlejší výhru, teda nevím co to bude, ale vyhrála jsem. To se mě vůbec nestává!!! Tak jsem zvědavá, co příjde ...
Jinak přítel nic moc, od rána leží a spí, tak mu jen nosím na hlavu studený kapesníky :unamused: A stejně má pořád teplotu přes 38 ... no ještě dobře, že si to vybral teď a ne až se vrátíme z porodnice s malou ...
2. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpět z testu na cukrovku... to cestování mě už pomalu, ale jistě zmáhá, už jen skrz to moje velké bříško :confounded:

Moc díky za pochvalu bytu :wink:

Paji.o, Jj..přesně tam bydlíme, koukám, že to tady z náš :grinning:
2. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj!
Nakonec jsem jela ráno s malým k dr, měl teplotu a sípe to v něm :frowning2: Antibiotika zatím nenasazovala, má ventolin sirup na roztažení dýchycích cest a ve středu máme jít na kontrolu a uvidí se, jestli je to lepší... Teď jsme krásně spinkali, já teda jen hoďku a malej od 12 až do teď.

Paji a kdy máte jít na kontrolu s tím okem? Jestli by přece jen nebylo lepší, kdybyste jeli na to oční rovnou... Já jsem to mlíčko teda taky dávala rovnou z prsu do oka, ale měl to všude a jak píšeš, taky otvíral pusenu a hledal:grinning: Co to zkusit kápnout na lžičku a pak třeba stříkačkou to nasát a pak kápnout do oka?

S dudlíkem jsme bojovali ze začátku úplně stejně. Dala jsem ho du puseny a on ho vyplivoval. Ale já se nedala a neustále mu tam toho dudlíka dávala :slight_smile: A pak si na to zvykl, že se to dá krásně cumlat a uspat se u něj. Stejně jsou to vynálezy ty dudlíky :grinning:
2. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojte, souhlasím s tebou Leni, taky ho ze začátku vyplivovala, a i ted, když chce vykládat nebo broukat, tak letí ven. Vlastě funguje hlavně na utišení když plače a na spaní. Bez něj usne jen když je fakt maximálně unavená. Prostě když chce, tak dudá, když nechce, letí ven. A jakmile usne tvrdým spánkem, dudlík letí z pusenky ven. Ted už všechno strká do puse, tak máme dudlík hlavně na to spaní. A myslím, že si zvykne na jakejkoliv.

Hame, jsem ted četla diskuzi o pojišťovně Media, protože zjištuji, kde nejvíc přispívají na očkování a držím moc palce, ať ti účtenky nakonec proplatí. Jsou to hajzli, i kdyby už v budoucnu nabízeli cokoliv a opravdu to fungovalo, nešla bych k nim. Hrůza, jak se živí na maminkách s dětmi a na důchodcích, když si na to ted vzpomenu, tak bych toho kravatáka, co mě zastavil na ulici kromě toho, že jsem ho poslala do pr... ještě z každé strany dala do držky. Určitě dej vědět jak to dopadlo, jestli máš penízky.

Ted mi psali z Metal aliance, že dávají 4000 kč na to očkování. Tak ještě počkám, co mi odepíše VZP a poradím se s doktorkou a kdyžtak bych tam malou přeregistrovala. I když su zvědavá, co mi Mudra řekne na ten prevenar. Co jsem tu na koníku četla, tak někteří Mudři od toho zrazují.
2. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Veru, Leni, díky za rady. Zítra naběhnu koupit stříkačku, ta mi doma ještě chybí... Dneska mu to tam zkusím ještě kapat přímo z prsa.
Leni, mám jí zavolat v pátek, jestli se to nezlepší, ale myslím, že zavolám už ve středu. Radši to vyčistit hned, než zase další týden čekat. Akorát, že ty antibiotika máme teprve od Čt, tak nevím, jak dlouho trvá, než zaberou.. Jinak doufám, že bude Adámkovi brzo líp.

Paji, já bych odsavačku na mlíko taky nekupovala. Já zatím odstříkávám jen přebytečný mlíko, ale jde mi to v pohodě rukou. Když ji budeš potřebovat, tak se dá koupit všude.
DOufám, že bude manžílkovi brzo líp a nechytnete to s malou od něj..

Teri, taky mám tu odsavačku na hleny na vysavač, odsávám každý den a fakt super. Prvně jsem to zkoušela na sobě a myslím, že se to doma uživí :slight_smile: Malej u toho vůbec neplače, je naprosto v klidu, máme odsáto za pár vteřin. K té buchtě - když přišla dr. k nám, tak malej měl na obličeji takový červený flíčky, ani jsem tomu ještě nevěnovala tak velkou pozornost a ona říká, "ty flíčky do zítra zmizí, připravte se, že je bude mít každý den někde jinde z toho, co jste snědla.." Myslím, že to bude z toho rybízu, ale neboj, do zítra to má pryč. :wink:

MM šel dneska pro rodný list, tak už budeme mít malýho i "papírově" :slight_smile: Koukala jsem, že skoro žádná z vás neměla tak malý mimčo, jako já. V pátek jsme začali už dávat plínky na 3 až 6 kg, ale vzhledem k tomu, že je neustále celej protečenej a musím ho furt převlíkat, tak jsem MM poslala koupit zase plínečky na 2 kg miminka.. Usoudila jsem, že jsou mu velký a netěsní.

Díky za rady s dudlíkem, zkoušela jsem mu ho tam trošku přidržet, tak ho dudlal skoro 5 minut a pak letěl.. Asi to chce čas. Holky, jak dlouho by ten dudlík měl mít? Pár minut nebo třeba hodinu, když pořád nechce usnout?

Luci, máte hezký byteček :slight_smile:

Míšo, chudáku, ty si to teda pěkně užíváš :confounded: Doufám, že se cukrovka rychle spraví a malá ti pak všechno vynahradí :slight_smile:

Lenajsku, Leni, mě taky docela dost bolelo v podbříšku, hodně mě to píchalo, byla jsem unavená. To se mi zkracoval čípek a odtekla ta hlen.zátka. Určitě se to už chystá, ale můžou to být klidně 2 týdny... Až bude ten správný čas, tak se malej ozve. A věř mi, až budou pravý kontrakce, tak to poznáš. To se nedá zaměnit...
Určitě použij tu vanu, buď se stahy zrychlí, nebo přestanou..
2. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Paaji, dneska mám malou jen v bodyčku pod zavinovačkou, bez kalhotek a mám pocit, že je to trošku lepší, asi jsem j přehřívali:slight_smile: Ale ten rybíz asi taky bude mít vliv, no nevím, na co všechno si dávat pozor? Luštěniny a např. květák je mi jasné, pak citrusy, jahody....ale rybíz mě nenapadl :slight_smile:

Dudlík momentálně dudáme, ona si sama potahuje, nevyndávám jí ho, většinou po nějaké době vypadne a rozhodně ho nemá celej den, hodně ho odmítá... Tak to nějak neřeším...

Jak to, že teprv teďka máte rodný list? Myslela jsem, že se to musí udělat co nejdřív...
2. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj kočky,

Leni dv., to je mi líto, že je Áďa zase nemocný. Teď to fakt řádí, tak snad to nebude nic vážného a brzo se s toho dostane. To počasí je fakt na prd :frowning2:

Paji, Eri.. jste šikulky, že to tak hezky s prckama zvládáte :dizzy_face: brzo vychytáte všechny mouchy a bude to jenom lepší a lepší.
Paji, ještě k tomu očičku, já být tebou, tak bych jim tam zavolala dřív, ať ti s tím pomůžou a malého to tolik netrápí. Musí to být pro vás všechny hrozné, ale co se dá dělat.
Řekli ti z čeho to může ten malej mít?

Já teď došla s Áďou ze školky a není mi moc dobře, buď na mě také něco leze nebo je mi špatně od toho rána, co jsem byla na té cukrovce.. ke všemu se mi z ničeho nic sputila krev z nosu tak, že jsem ji měla všude a začala se mi i motat hlava.
Nikdy mi to nedělalo, tak jsem s toho celkem vycvakaná.. :confounded:
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
jejda, s tou krví tě chápu, taky bych z toho byla vycvakaná :frowning2: nevím, z čeho to mohlo být... :frowning2:
2. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Luci, mě se to stávalo s tou krví docela často, teda ne že by mi tekla nějak hrozně moc, ale klidně 3x, 4x za den. Teď už se mi to moc nestává, ale občas taky. Před těhotenstvím mi krev z nosu snad nikdy netekla ... prý je to v těhu normální, jak je vše překrvené ... tak snad to nic nebude a máš to jen jako průvodní jev těhotenství :wink:
V těch nových bytovkách to musíte mít moc fajn. A máš to všude blízko, to je super!
2. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Paji.o, moc díky, to jsi mě opravdu uklidnila :wink: fakt mě z nosu teklo krve jako z vola (pardon) :sweat_smile: a ke všemu se mi začla motat hlava, takže to nebylo moc ok.
Jinak v bytovkách se bydlí dobře, je teda fakt, že tady jsou nějaké problémy, ale snad se brzo vyřeší a bude to ještě lepší. Hodně lidí to tady bere jako cikánskou osadu skrz to, že když sem přijdeš, tak jsou tady oházené dětské kyblíčky, lopatičky... atd. a je fakt, že to na člověka zapůsobí docela blbě. I mě to už začíná vadit, ale těm lidem je to prostě jedno.
Na naší předzahrádce si klidně hrají cizý děti a jejich rodiče stojí na chodníku a čučí, jak nám to tady prolézají :angry: a to není jenom u nás, je to prostě u všech, kdo tu předzahrádku má a nemá zavřenou branku (my už ji máme).
Člověk má prostě strach, aby se jim něco nestalo, protože tady máme zahradní nůžky, hnojiva atd. a to fakt člověkovi vadí, když se jim potlouká po zahradě cizý dítě a musíš to hlídat :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Takže asi tak v rychlosti o našem bydlení a je fakt, že obchody, školku atd.máme blízko. Ty to tady znáš, že víš kde ty bytovky jsou?
2. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky!
To je hnus to počasí, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme měli po dlouhé době luxusní noc :dizzy_face: Adík šel spinkat někdy před osmou a vzbudil se na kojo ve 2 a pak chrupkal do 7. Tak doufám, že ty noci už budou zase dobrý, že se nebude budit a bude takhle spinkat. Teď zase spí už od 9 :slight_smile:

Dnes v televizi jdou černé ovce a bude tam asi i o té pojišťovně Média, tak se kukněte :wink:
3. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj kočky, včera jsem nebyla u PC a vidím, že jste toho naplkaly hodně...
Byla jsem včera na kontrole u zubařky, naštěstí nevrtala, jak jsem si myslela, tak super, pak jsem se šla mrknout na nějaký boty na zimu, trošku do sportovna, abych mohla pohodlně vozit kočárek s dobrýma zimníma botama, ale nic se mi nelíbilo... pak jsme jeli s MM do Bohunic na předporodní kurz, intenzivní příprava k porodu, ale byla jsem tam pak bez něj, sestřička říkala, že pro chlapy je to zbytečný, tak jsem ho tam zbytečně tahala... :unamused: Naštěstí nebyl naštvanej a šel se projít do Kampus Square, pak jsme jeli do Ikei nakoupit ještě krabice a pak do Tesca. Domů jsme dorazili o půl sedmé a já byla totál K.O. Chtěla jsem původně jet dneska do Vyškova na srazík, ale jsu ráda, že jsu doma a nemusím vylízat. A ještě když vidím venku jak sněží, to je mazec!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mi sestřička na tom kurzu říkala že to, co jsem měla, byli fakt poslíčci, že někdo to má i takhle v tom 37tt, někdo i dřív... hlavně, že jsou nepravidelný, nestupňují se a po čase odejdou. Porod že se prostě nezastaví, kontrakce jsou pravidelný po určité době, po sprše nebo vaně nepřejdou a stuňují svou intenzitu. Tak jsem se trošku uklidnila, že snad bych už poznala, že rodím... to jsou prostě věci, se kterýma se člověk dřív nesetkal a je to poprvé, tak je z toho všeho takovej zmatenej... :slight_smile:

Jdu vás dočíst, jen jsem v rychlosti přelítla, že Adámek od Lenči je chudák fakt marod, to mě moc mrzí, Leni, tak ať sprej brzo zabere a držím palce, ať je líp!!!! Ještě Ti písnu SMSku...

Páááji, ať se malýmu očka taky brzo zlepší, asi to bude chtít fakt na to oční, držím palce, ať je to brzo pryč a malýmu se uleví...
A gratulujuju k rodnýmu listu, ono to v Brně trvá asi o něco dýl, že? To mi říkala i pí matrikářka tady ve Slavkově, že z Brna chodí rodný listy třeba po víc jak měsíci... :unamused:

Luci, na fotečky mrknu.

Páji, ať je přítelákovi brzo líp, snad to nechytnete, hodně vitamínů, hodně větrat, spaní už máte oddělený... držím palce, ať vás to taky neskolí.

Díky za info ohledně odstříkávaček na mlíko, tak já ji zatím kupovat nebudu a přes ten net je fakt, že se to dá vyřešit za pár dní.

Páááji, mám taky koupenou odsavačku na soplíky do vysavače, Baby Vac, takže jste s ní spokojení? To je super, každej si u nás klepe na čelo, co jsem to koupila, ale četla jsem na netu jen pochvalný recenze, že je to fakt ve vteřině odsátý a hlavně účinně, to je fajn, že to malýmu zabírá a je u toho v pohodě. :wink: Snad to s tím zvládnem i my. :wink:

Veru, moc vás kočko zdravím!!! :wink: Jestli byste měli někdy cestu do Slavkova, nechtěla by ses ještě vidět? Sice nevím jestli bych šla na procházku, ale nechtěli byste s malým přijet na čaj nebo kafe? Nebo se jen tak na chvilku projít po náměstí? Jestli budeš mít někdy čas a chuť, písni, dokud jsu 2v1... :slight_smile:

Luci, to mě mrzí, že Ti teče z nosu, zkus zavolat své dr, ale ono je to asi normální, někomu víc krvácejí dásně, někomu občas teče z nosu, jak to tam je překrvený... jestli to bylo jednorázově a pak to přešlo, tak to je snad OK, četla jsem, že to může být. Kdyby to bývalo nějak častěji, asi bych to řešila s dr, takhle bych se asi nestresovala, i když je jasný, že to vyděsí každýho... může to klidně souviset i s tím Tvým nízkým tlakem, kdo ví... opatruj se!!!

Teri, možná to byly potničky, že byla malá spocená a bylo jí teplo, a možná i ten rybíz, ono to je celkem takový kyselý ovoce, to asi fakt člověk musí zkoušet, co může jíst a co ne... nedá se nic dělat, taky počítám s tím, že budu špekulovat nad tím co jíst a co ne... tak ať to malé brzo zmizí. :wink:

Nejvíc mě mrzí to citrousový ovoce, zrovna v zimě, pomeranče a mandarinky, který zbož'nuju... ale jestli to fakt mimčům vadí a mohlo by to způsobit alergie, tak je jasný, že to člověk jíst nebude...

Mějte se krásně, pohodový den, i když teda venku sněží... :slight_smile: Opatrujte se a všechny mooooc zdravím!!!
3. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Luci, moc pěknej byteček, týjo, co bych dala za 4+kk a k tomu ještě předzahrádku 30m2... :slight_smile: Já jsu ráda, že máme aspoň ten balkón, když už máme tak malej byteček, ale jsme tady hrozně spokojení. Až se jednou budem stěhovat do většího, asi to obrečím. :slight_smile:
Jinak kuchyně suprová, tam se určitě vaří jedna báseň, jak psala Kačka.
Ještě, že už máte ohrazenou tu předzahrádku, to bych teda asi byla pěkně nepříčetná, kdyby mi po zahradě chodily cizí děcka... a je super, že máte kousek to dětský hřiště. :wink:
Pak písni, jak dopadla cukrovka, snad je to OK.

Páááji, to je mi moc líto, co se bráchovi stalo, myslela jsem na vás o víkendu, jak jsi psala, že k nim pojedete na návštěvu... co chudák dělal s tím prstem? :frowning2: :frowning2:

Jinak, pokud mi nepůjde odsříkávání mlíčka rukou, tak si pořídím tu odsavačku, bo já jsu na tyhle věci nemehlo... :unamused:

Leni, fajn, že Adámek dneska tak hezky spinká, asi se mu ulevilo, co? Ventolin má Radek jako sprej na astma, nevěděla jsem, že je to i v sirupu, proto jsem Ti do SMSky psala sprej. :wink:
3. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Zuzi, já taky neodstříkávala rukama, mám od kamarádky takovou z dřívějška obyčejnou, nemá balonek ,ale jsou to dva plastový kousky, co zapadají do sebe, odsává se podtlakem, lehce se to umývá, si to bez ní vůbec nedovedu představit ...
Luci, pěknej byteček ... bydlíte v Rousínově za tou bývalou Družbou - obchoďákem (za těma buňkama s hospůdkama, nebo co to tam je?)
Paaaaji neboj, malej si na dudlík zvykne, já ho taky nějakou dobu nepotřebovala,ale pak to byla záchrana...s bráchou to je mazec, to je mi líto.
Pavli.o: gratuluju k výhře !!! pak dej vědět, co to bylo?
Leni.dv.: tu upoutávku na ty pojišťovny jsem včera viděla, tak kouknu a včera testovali kojenecký vody - vede Horský pramen a Toma natura.
Lenajsku,dobrý že ses poradila ohledně porodu, člověk je hned klidnější ....

Holky, malá už teploty teda nemá,ale dvě noci spí děsně, se mi to nějak nezdálo ... včera brečela v kočáře ve městě i cestou domů, to je divný, večer už měla trochu rýmu, dnes jí tekla z nosu voda, potřebuju akutně na poštu, tak uvidím, až se probudí, jestli vyrazíme aspoň na otočku, ona zuří jak je nabubaná v kočárku, a asi i jak jí není dobře,... tak uvidím, jestli to nenechám na zítra ... na sraz jsem nešla, ona teď stejně spí, a byla by "vosina"
3. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Luci, taťka hrával v Rousínově a pak i v Kroužku fotbal, tak jsem tam dřív bývala docela často... navíc v těch nových bytech bydlela jedna moje bývalá spolužačka :slight_smile: Tesa s těma zahrádkama je to fakt mazec. By se mi to taky vůbec nelíbilo. Ti lidi fakt nemají rozum!!! A co cukrovka? Kdy se dozvíš výsledek?
Paaaji, s bráchou je mi to moc líto :frowning2: ... co prováděl? Neni náhodou stolař?
Marti, to je dobře, že už Markétka nemá ty vysoký teploty, přeju ať se brzo uzdraví úplně a díky za gratulaci k výhře, jsem z toho měla takovou radost, i když kdo ví, co dojde :grinning:
Leni. dv., super, že už je Adámkovi líp!
3. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Leni, on ten ventolin je i sprej a pro takový mimča i sirup. Nedovedu si představit do něj něco stříkat. Už takhle se brání medecíně. :confounded:
Teď má v oblibě dělat psa, jak my říkáme :grinning: Vydává takový zvuky, jak kdyby dělal haf haf haf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, poslouchala jsem to s těma vodama. Horský pramen zrovna kupuju a to jsem se bála, že je to nějaká obyčejná voda.
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky, včera testovali vody, jako kojenecký, jo? Tak vede Horský pramen a Toma natura? Já teda vody nekupuju, my používáme vodu z kohoutku, a jestli budu kojit v pohodě, tak ji zatím asi ani kupovat nebudu.. ale je dobrý vědět, co je na trhu nejlepší. Díky za info!

Marti, to je fajn, že už malá nemá teploty, ale s tou rýmou to je taky nanic... ať je brzo líp!!!
Já se těch nachlazení a chorob úplně děsím, musí to být fakt hrozný vidět takovýho prďolku trpět... a zrovna teď ještě to počasí... :frowning2: A lepší to nebude, zima už je tady... :frowning2:

Leni tak to jo, to je vlastně fakt, že sirup je daleko lepší. Tak hlavně, aby to zabralo.
NEcheš Adámka zase natočit, jak dělá ty "psí" zvuky? :grinning: Musí to být sranda.

Páji, co Tvoje bříško, už je to lepší od té soboty? Už Tě nebolí? A jak se jinak cítíš?
3. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj kočky, to je teda den... nevím jak u vás, ale tady sněží a do toho i prší, takže hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši ani nevylézám, až odpoledne jak půjdu pro Áďu do školky a budu se modlit, aby tak nebylo zítra, když mám jet do Brna na kontrolní UTZ do Bohunic.

Leni, díky za pochvalu bytu, je sice velký to jo, ale chvílama by člověk potřeboval pomalu palác na všechno co doma má :grinning: :grinning: ještě že máme tu šatnu, tam to všechno schovám.
Když budeš chtít, můžeš dojet na návštěvu, klidně i s holkama a nebo potom i s malým :wink:
Jinak jsem si všimla, že jsi toho měla včera docela dost... se ti nedivým, že jsi byla utahaná a hlavně že je všechno v pořádku.

Ohledně těch předzahrádek ani nemluvím, fakt jsem na to sama čučela jako puk, ale co se dá dělat. Nebudu se s nimi pořád hádat, myslím si, že by měli mít už rozum, takže se snad podle toho zachovají.
Teď přes tu zimu to nebude tak hrozný, ale v Létě to bude zase něco, hlavně když si dá člověk ven bazén, tak by jste měli vidět ty děcka, jak nám vyloženě lezou přes plot :angry:

Leni dv., snad bude Áďulka brzo v pořádku. Hlavně že nemá antibiotika :slight_smile:
Malej nemá rád sirupy?
Jinak si umím představit to jeho " haf " :grinning: :grinning:

Marti, jj tam přesně... v těch budkách je teď kadeřnictví, veterina, zverimex a potom je tam Non Stop pro takový co nemají co doma na práci a sedí v hospodě :angry:
Co vím, tak že místo těch bytovek byla nějaká fabrika a hodně lidí s tím stavěním těch bytů nesouhlasilo.
Několikrát tady byli rozbité okna atd. když se to ještě stavělo..
Je vidět, že Rousínov holky znáte jako své boty :grinning:

Leni a Paji.o, výsledky zatím nevím, budu si zítra volat, tak snad to bude ok.

Tak se mějte všechny moc pěkně!!!!
3. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.