• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Ahoj holky, jen jsem Vás zběžně zas proletěla, mám náladu na prd, asi tím počasím nebo na mě něco leze, Matějín to samý, je celý dny ukňučenej, bože ať už je jaro.

radulko: I tak ten 3D musel být krásnej, teď už je to hotový mimi a je strašně krásný když se už můžeš pokochat jak si tam plove, já bych na tom UTZ ležela furt když sem byla těhu abych se kochala :slight_smile:

Teri: Koukám že to krásně s malou zvládáte, já se furt na FB kochám je je malinkatá :dizzy_face:

paaaji: Jj tchýně to je moje zkáza, u nás to bylo to samý, dokud sme byli s MM sami, tak k nám nechodili skoro vůbec :grinning: , za to co se malej narodil, tak máme 1-2 návštěvy týdně, Už sem si tak nějak zvykla a je to i lepší že malej už není úplně malej a já se nemusím celou ávštěvu koukat na to jak s ním někdo třepe a nuceně konverzovat, nebuj, bude to lepší, teď už jen udělám kafe a kochám se jak bábi s dědou lezou po zemi a Mates jim dává sadu :grinning:
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Ajoj kočky,

koukám, že se tady toho moc nenamluvilo :slight_smile:

Leni, ty čekáš takového drobečka :dizzy_face: :dizzy_face: ale neboj, určo to všechno dožene a je super, že je pořád hlavičkou dolů :wink: teď už se ti nepřetočí.
Ohledně poslíčků atd. těžko říct co to teda bylo, ale jak ti psali holky..porod zaručeně poznáš, nedá se z ničím zaměnit.

Pajiiii, nechce se k vám ta tchýně náááhodou nastěhovat, když je u vás skoro každý den :angry:
Já teda vycházím s tchýní velice dobře, ale je fakt že toto by bylo i na mě moc.. ke všemu ti malej usne a ty si chceš třeba i odpočinout a musíš být s ní, to by mě fakt brzo položilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ti přeju pevný nervy, kočko.

Hani, čáááááááu... co ta tvoje nálada sim tě? Dneska venku zas tak špatěn nebylo, to včera bylo hůůř.

Raduško, tobě teda ty týdny skáčou :astonished:
Kdepak jste byli na 3D? Mimčo se nechtělo ukázat, jo? No, já taky pochodovala po chodbě, protože schody bych nedala..bych funěla jako parní lokomotiva :grinning: a pak se nám to naše mrňa trochu ukázalo.

Eri, ta co prochajda? Byla jsi nebo ne?

Joo, Leni... jsem moc ráda, že mi ta cukrovka vyšla dobře-aspoň něco, doteď jsem si s malou vyžírala všechno, takže dneska byla fakt obr úleva :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojte,
Leni, gratuluju ke kontrole. By jsi podle toho, co říká doktor mohla pomalu přenášet, co? Abychom nakonec neporodily zároveň :slight_smile: :wink: Počkej, za ty skoro 3 týdny už bude malej krásný 3 kg miminko :slight_smile:

Luci,super, že výsledky z cukrovky vyšly dobře. Gratuluju!

Hani, asi je to hrozný, být zavřená doma s ročním dítětem, co? Se pořádně nevyblbne ...

Radi, dívala jsem se na fotečku z 3D. To je krásnej brouček!!! Jste si to určitě užili...

Já celej den sedím u komplu, probírám se fotkama, dělám z nich videa a blbnu s Gimpem :grinning: Musím to dát všechno dohromady než s emalá narodí, pak už na to nebude čas. A fotky máme fakt v docela velkém nepořádku a nemáme je pořádně zálohované :unamused:
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci, na prochajdě jsme byly, počasí bylo krásné, ale teda zima :frowning2: No si říkám, jestli jsme ten kočár vybrala dobře, že by se přece jen šikly ty otáčecí kolečka :frowning2: Ale takový kočáry zas myslím nemají přehazovací rukojeť, ne? No nic, zatím to řešit nebudu a kdyby jo, tak tenhle nás tál 4000, což není zas taková pálka :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky dnes jsem byla zase na gyndě kvůli těm měsíčkům. Tak mi bylo řečeno jesli do je do vánoc nedostanu, tak po novým roku do špitálu pod narkózu, kde mi skontrolují dělohu jestli nemám srůsty. BYla jsem po porodu na výškrabu tak možná z toho.

Radi: miminko je nádherný. Budete teda čekat do porodu na pohlaví? Já bych to asi nevydržela :grinning:

Luci: to je fajn že test ti vyšel negativně. :wink:

Lenajsek: tak s takovou to vypadá že budeš asi možná přenášet že?

HAni: já mám taky náladu na prd, tohle období má na mě negativní vlivy :unamused: ať už je jaro :frowning2:

Paja.o: ja si hrála s gimpem včera. konečně jsem přišla jak vyžíznout postavu s fotky a dát ji jinam
5. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Alčo, teda ty máš taky starosti, fakt nezávidím ... to je v háji tohle ...

Hani, tak nálada pod psa, jo ... Markétka už je ok, tak snad to vydrží, už cape, kolem stolu, za ruce atd. docela se pouští, tak uvidím, kdy začne chodit, je to docela mazec ... jinak s tchýní to je taky síla ... já vůbec nejsem zvyklá, že by mi k nám někdo tímto způsobem "lezl" už bych si asi nezvykla ... zvládáš to dobře.

Lenajsku, tak kontrola, čtu, že dobrý ... pokud budeš přenášet, tak doufám, že ne jako já ... :grinning:

Pavli.o: jsi dobrá, já se k tomu Gimpu ještě nedostala .....
5. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Eri, my co máme vybraný kočárek, tak tam otočné kola máme a dají se i zacvaknout, aby se neotáčeli... a pumpičku k tomu budeme mít, máme ty kola nafukovací, tak jsem si myslela, že to budete mít i vy.
Akorát se teda nedá přehazovat rukojeť... a jestli to u jiných druhů jde to fakt nevím.
Budeš mít nějaké fotečky z procházky jak kočárkuješ :slight_smile: ????
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Rady, paráda 3D ultrazvuk ... jak psala Hanka, na těhotenství mě nejvíc bavily právě ultrazvuky :grinning:
5. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Brý večír!
Leni, Rady, gratuluju k úspěšným kontrolám! Abych pravdu řekla, tak vzpomínám, jak jsem loni touhle dobou už prďolu nosila v bříšku :dizzy_face:

Hani, to je tím počasím ty depky, co? Těším se, jak napadne trochu sněhu a budu malýho vozit na saních :grinning: Ale to by mě stačilo párkrát a pak bych brala zas jaro :grinning:

Teri, a ty nejsi spokojená s kočárem? Ty kočáry, co mají otočný kolečka, tak přehazovací rukojeť nemají. Já už jsem taky kolikrát nasraná na ten náš, nebo spíš na ty kolečka, pač jezdím stále do pneuservisu a buď je dofukuju a nebo rovnou měníme duši. Akorát že na ty měnší přední kolečka se ta duše blbě shání :confounded:

Alco, tak přeju, aby MS do vánoc dorazila a nemusela jsi jít pod kudlu :wink:

Mějte se pěkně!
5. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Leni.dv: já bych taky měla dofoukat, mám ty kola pěkně už měkký, musím říct MM, ať to přifoukne, já mám zas problém, že mám strach, aby to nepřefoukl, ty vnitřní disky jsou z plastu, tak by mohly prasknout a pak ten kočár zatáčí .... nejde to foukat kompresorem, ten na tak málo nenafoukne. Mě rukojeť přehazovat jde a řeknu vám, že jsem to teda využívala docela hodně, mám pak problém s golfákem, protože když svítí slunko nebo se malé nelíbí, že na mě nevidí, tak to pozpátku nejede a přehodit nic nejde .... holt žádný kočár nemá všechno, ale po této stránce jsem s Firkonem max spokojená.
6. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Hani: mě ta depka z počasí taky občas chytne.nejvíc mě štve,že se člověk vzbudí a musí rozsvítit světlo a když ho pak V 8h zhasne tak zjistí že je tma jak v pytli a svítíme i přes den :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Rady:malý je krásný :dizzy_face:

Ali: tak doufám,že ti mrcha dorazí :dizzy_face: já na ni ted taky čekám,měla jsem ji dostat 1. a furt nikde tak doufám že není na cestě další malé Dostálovo :sweat_smile: :confused:
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Hani: mě ta depka z počasí taky občas chytne.nejvíc mě štve,že se člověk vzbudí a musí rozsvítit světlo a když ho pak V 8h zhasne tak zjistí že je tma jak v pytli a svítíme i přes den :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Rady:malý je krásný :dizzy_face:

Ali: tak doufám,že ti mrcha dorazí :dizzy_face: já na ni ted taky čekám,měla jsem ji dostat 1. a furt nikde tak doufám že není na cestě další malé Dostálovo :sweat_smile: :confused:

Jinak Tomík se včera poprvé sám postavil u chodítka a řehtal se jak prasklej cvek :grinning: ovšem za chvilinku šel k zemi,ještě že spadl do kojícího polštáře na kterým jsem před tím ležela :sweat_smile:
tak já prchám,malej kňučí že se mu nevěnuji :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Ježíš,mě asi blbne kompl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pardooooooon :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, tak m dorazili od zubaře. Malej vyváděl a vůbec nechtěl otevřít pusenu. DR. se mu tam podíval akorát když řval tak tu pusu měl otevřenou. Vše máme dobrý jen nám chybí ještě 5.

J8 když měla kočár s nafukovacími kolečky. tak jsem žádnej problém s nimi neměla. PAk jsem koupila kočár s plnými koly a to bylo v pohodě, jsem se nemusela bát že někde píchnu.

Kači gratuluji k Tomikovým novým pokrokům. Petřík ten byl línej, postavil se myslím až kolem 10. měsíce.
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
No přijde mi hůř ovladateknej, potřebovala bych si povozit kočárek s otáčecíma kolečkala :slight_smile: Ale kdysi jsem v podobném vozila mimčo sestřence a právě mi ty otáčecí kola nechyběly... Jenže včera jsem jezdila po sídlišti a ty chodníky furt někam zatáčí :grinning: Kdežto na dědině jsem jela furt "rovně" :grinning:
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný páteček přeji, i když je venku zase zataženo a škaredě... :frowning2:

Radi, moc pěkná fotečka z 3D UZ, asi se mimčovi přitisknutej v placentě líbí... :slight_smile: Dívala jsem se, že hodně miminek je u placenty, že jsou tam zavrtaní... :slight_smile: Ale moc pěkný. A držím palce na cukrovku, určitě to bude v pořádku... uvidíš. :wink: Taky jsem se chtěla zeptat, kde jste byli, ale dle fotečky to vypadá na Helios?

Hani, to mě mrzí, že je nálada nanic, snad bude brzo líp a i nějaký bacily se vám vyhnou... opatrujte se! S těma tchánama to je blbý, co člověk nadělá, že? Ale jak to popisuješ, že se plazí na zemi s Matýskem a ten jim dává sadu, to musí být kino... :grinning:

Luci, to věřím, že po tom co jsi vše zažila jsou dobrý výsledky cukrovky fakt úleva... :wink:

Jinak děkuju moc za podporu, že to malej ještě dožene, no přenášet fakt nechci, to se radši budem s MM milovat každej den... :grinning: Už jsem ho na to připravovala, tak souhlasí. :grinning: Teda, zatím souhlasí, uvidíme, jaká bude praxe. :grinning: PA v porodce říkala, že radši trošku nedonošený, než přenošený a vyvolávanej porod... nechci, aby se pak začla nějak kazit plodová voda, nebo nějaký další komplikace...
Páji, tak snad neporodší dřív než já...
Asi kolem toho 40tt budu muset umýt okna, třeba tomu pomůžu. :grinning:

Marti, ty jsi kočko přenášela jak dlouho? Vím, že jsi to tady už psala, ale teď si nějak nevzpomínám, jak dlouho to bylo...

Luci, taky nám jdou kolečka zaaretovat, aby se neotáčely. Jinak je jasný, proč nejde ta rukojeť přehazovat, to už by ty menší kolečka co se otáčejí, nebyly vepředu a tím pádem by ztratily svůj význam. :wink:
To byla jedna z věcí, kterou jsme museli u kočárku tolerovat, že bohužel nebude mít přehazovací rukojeť, kterou člověk uvítá hlavně na tom sporťáku. Ale radši jsme chtěli otočný kolečka.

Leni, hodně vám odcházejí na tom V-crossu duše a pneumatiky? Jejda, to je blbý... :frowning2: A kde ty duše teda sháníte, v tom obchodě, kde jste kočár koupili, nebo v Brně, kde jsme ho kupovali my, nebo přes net? A hodně musíte dofukovat, jo? No, jsu zvědavá na ten náš, snad jsme nevybrali blbě... :frowning2:

Ali, taky držím palce, ať MS dorazí a nemusela jsi jít na zákrok... to jsou problémy, ach jo... snad to přijde samo.

Holky, s tím Gimpem jste dobrý, já na to nemám nějak zatím nervy. Nechala jsem vyvolat fotky z digitálů pro babičku a dědu a dám jim to do velkýho alba, fotek je 180 celkem, z různých oslav, výletů a pod, z loňských Vánoc... jim to vždycky takhle sesumíruju a dávám pak jako dárek pod stromeček... Tak budu strkat do alba a hlavně je musím setřídit chronologicky, je to hafo na přeskáčku. A ještě jim popíšu kdy to bylo, kde to bylo... o víkendu si s tím buddu hrát, pak už nebude čas. :slight_smile: Tak snad budou mít radost.

Kači, s tím světlem ani nemluv, já miluju sluníčko, takže nejen že skoro nesvítí, ale ještě je tak brzo tma a furt zataženo.. normálně by mě taky chytaly nějaký podzimní chmury, ale letos je to jiný, letos jsu v "radostném očekávání", takže si to tolik nepřipouštím tu podzimní náladu, i když to počasí venku tomu vůbec nepřidává... tohle holt musí člověk nějak přetrpět a jaro je tady cobydup. :slight_smile: A nebo stačí, aby pak jeden den nebo dva dny svítilo sluníčko a hned je to lepší... :slight_smile:
Gratulace Tomíkovi k tomu, že se sám postavil, super... to už bude co nevidět i chodit!!! :wink:

Ali, gratulace ke kontrole malýho u zubaře... :wink: Chodíš k nějakýmu jinýmu než Ty, nebo ke stejnýmu? Já budu s malým chodit k té mojí, ošetřuje i děti.
6. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Jinak všechny moooc zdravím, opatrujte se...
Pááji, co očka dneska a co spinkání malýho? :wink:
Katy, taky vás moc se Silvinkou zdravím...
A všechny maminky a jejich ratoslesti a všechny těhulky...
Krásnej pátek a pohodovej víkend!!!
My asi dneska nebo zítra půjdem s MM večer si někam sednout, už se moc těším... možná to bude naposled jen ve dvou... :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
leni: Petřík chodí ke stejnému zubaři jako mi.
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte, teda venku je ale hnus. Já dneska prcka uspala doma, ale stejně musíme ven se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jojo, na jaro si počkáme 4 měsíce, když si to představím, je mi do breku :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Veru: fůůůůj to je ale hnusná představa,že tak dlouho budeme čekat na jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni:tak s tou náladou to mám taky tak nějak.Já sice nejsem v radostném očekávání,ale ten náš drobek mě smutnit nenechá.Je to můj malej smíšek a to se nedá být posmutnělá,naštěstí :dizzy_face:
6. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Lenajsku,mě to u prvních dvou dětí vyšlo, že než jsem nastoupila na vyvolání, tak se narodily, Pavla v sobotu a v pondělí jsem měla nastupovat .... s Markétkou jsem měla termín 23.11. a porodila jsem 2.12 ... a to jsem se vůbec neotvírala a bolesti hrozný, po několikerým vyvolávání, fakt na pytel, už bych to takle nechtěla zažít, fakt ... a ještě že byla malá hlavou dolů u zadečku měla už zkaženou vodu ... a voda mi odtekla zároveň s ní při porodu, to jsem teda měla stejný i u starších dětí ... tak jestli počítám dobře, 9 dní po termínu (když nepočítám termín porodu ) a to jsem z jednoho ultrazvuku měla termín posunutej na 19.11.ale nějak jsem věděla, že dřív to nebude ... nevím, jestli teď byla chyba ve mě, nebo to bylo věkem, nebo co se dělo ... mám divnej pocit, že kdybych byla doma, tak vůbec rodit nezačnu ... mám známou, tak rodila po 18 letech třetí dítě a rodila na vyvolání 14 den po termínu, a to už byl docela průser, ale nakonec byly obě dobrý, mamka i dcera, v únoru bude mít 7 let.
6. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Teda ještě že bydlím v Ostravě, furt píšete, jak je u vás hnusně a tu sluníčko :dizzy_face: Teda teďka už ne :grinning:

Leni, kdybys měla přenášet, můžeš kromě sexu zkusit "babský rady" :slight_smile: Mně to možná porod uspíšilo, i když jsem byla ještě před termínem :wink:
6. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Teri, ty "babský rady" mě zajímají ... Poraď :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Hoj kočky, jen na skok a jdu se pak věnovat manžílkovi...

Teri, taky by mě zajímaly babský rady, napadá mě jedině ještě masáž bradavek, nebo nahřívat břicho teplou vodou, nebo ricinovej nápoj, ale to teda nevím jestli bych do něj šla, myslím ten se dělá až když fakt je ženská v 40tt nebo 41tt a přenáší, tak aby brzo porodila... Jinak nevím, co kromě sexu?

Marti, no týjo, to jsi fakt měla děs běs, to bych nechtěla zažít... hlavně, že majá byla v pořádku, té zkažené plodové vody se právě taky bojím.... :frowning2:
V Bohunicích nám na posledním kurzu říkala PA, že tam nechávají přenášet max. 7-8 dní, takže ten týden, pak už ne... ale na vyvolávačku fakt jít nechci.
Vím že mám ještě čas, teda mimčo má čas, snad se to ještě do toho 40tt změní...

Veru, ono i v zimě je hezky, pokud je to teda pěkná zima, buď se sněhem, nebo suchá, když mrzne a svítí sluníčko, ale nesmí to být ta mokrá fuj zima... no uvidíme.

Katy, to je fajn, že je Tomík smíšek a že na chmury není čas. :wink:
6. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Ještě teda popíjím ten maliníkovej čaj, zobu homeopatika Arnika Montana a jím to lněný semínko. Přemýšlím, že bych si sem tam dala i svařáček s hřebíčkem a skořicí, že by to mohlo taky prohřát ten spodek...
6. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Jé, Leni, taky nám před 14 dni vyprávěla PA o homeopatikách, tak se chystám, že od přištího týdne začnu taky s tou Arnikou Montanou ...
6. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Leni, právě ten hřebíček a skořici bych ti poradila :slight_smile: Je to kořeněný nápoj: v půl litru svařit 10 hřebíčků, 1 skořici (patří tam ještě cosi, ale to jsem doma neměla, tak jsem to pila tak) a popíjet během dne po douškách... Jako asi to byla náhoda, ale uvařila jsem si to v úterý a v noci mi odešla hlenová zátka, ve středu jsem to pila zas, to se teda relativně nic nedělo, v e čt ráno jsem zas vařila, občas jsem cítila něco jak mensturační bolesti a v pl jedné teda začla týct ta voda :slight_smile: Mám to od holčiny, co jí hrozila vyvolávačka v pondělí, začla s tím v pátek a v neděli v noci se malá narodila :slight_smile: Jo a proikládat to sexem :grinning:
6. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Lenajsku,právě se doktorovi zdálo,že mám mimino strašně vysoko,tak jsem nastoupila na vyvolání už 5.den po termínu... a ještě 5 dní jsem tam byla ...
6. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
jo, ještě tam přijde nějakej sporýš, to ani nevím, co je... Ale radši bych to nepila už teď, ještě tak za týden...já jsem vlastně rodila v ukončeném 39. týdnu...
6. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojte holky,
Leni a Luci, gratuluji k dobrý výsledkům :slight_smile:

Radi, tobě to taky nějak rychle naskakuje ty týdny :slight_smile: Už máte za sebou 3D, to je nádhera! Takže bude překvápko... :grinning: Neměla jsi nutkání se zeptat?

Teri, tak to sluníčko vám závidím :wink: Co Barunečka? Vše ok?

Ali, snad nebudeš mít srůsty a vše bude ok a vyhneš se operaci...

Paaaji, s tou tchýní ti to nezávidím... Já jsem ráda, že bydlíme sami. Mamka sem moc nechodí, to už spíš já jdu k našim a tchýně je na Slovensku. I když s ní mám dobrý vztahy, tak abych řekla pravdu, tak jen když tu teď byli na pár dní, tak mi jaksi pár věcí vadilo. To nemyslím jen konkrétně na ni, ale prostě asi je to těma hormonama, mám pocit, že sama si všechno udělám nejlíp, ať už je to přebalení nebo jen chování. Jaksi jsem neměla zájem, aby si malou bral kdokoli jinej, kromě teda MM... Určitě to jsou hormony...
Paaaji, jak očíčka? Volala jsi dnes k té doktorce? Co ti řekla?
6. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.