• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, nálada se spraví, tohle je to blbý podzimní a ještě k tomu dušičkový počasí... Mně to s malou nijak nepřijde, protože stejně ještě jen hajá, ale s těma většíma dítkama to doma musí být omezující... Holt, na jaro si ještě budeme muset počkat.

Lenajsku, to je lepší, že je drobek menší, bude se ti hezky rodit. A ber to tak, že ten odhad je jen přibližnej. Však mě těsně před porodem odhadovali 2,8 a nakonec měla Silvinka 3 kg.
A to jsem říkala, že se ani moc nefelili. Třeba kamošce, co rodila v Bohunicích obě svoje děti odhadli váhu o dost mimo. Teď v srpnu u malýho o třičtvrtě kila. Řekli jí, že má 3,5 a měl 4,2 kg. A před třemi roky u první holčičky jí řekli zase 2,8 a měla 3,5 kg... Záleží asi na doktorovi, jak kdo to má v oku nebo jestli to měří pořádně a ne jen tak halabala :grinning:
6. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak to mě doktor říkal, že bude mí zhruba 3 kg, že je to teda přibližně:slight_smile: Ale trefil se přesně :grinning: I Dr. u příjmu, jak dělal UTZ mluvil o 3 kg...

Katy, malá je celkem hodná, ve dne spí tak 2 hoďky, v noci ty 3-4, ale poslední dobou se mi k ní špatně vstává, jsem jak něčím praštěná :frowning2: A v noci jsem se zas rozbulela, ona jak má hlad, tak dělá u toho prsu virvál, než se přisaje, pak se mi pokadila na přebalováku, vzápětí do čisté plíny a zas řvala :frowning2: Tak nastoupil mm, přebalil a donesl jen na to kojo, jsem se mezitím uklidnila... Ch jo, už abych měla hormony v normálu... Přes den mi to nějak neva, ale ty noci.... a to ze začátku jsem s tím vstáváním neměla problém...
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky

Katuško, ahoj.. tak co vaše malá beruška?

Eri, Jj hormony jsou někdy fakt šílený, ale to brzo přejde.. já sama jsem zvědavá na sebe, protože jsem byla dneska tak zdrblá z toho poačsí, že jsem se normálně rozbulela až jsem musela ven na nějakou prochajdu a před chvilkou jsme s M a synátorem došli.
6. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Teri, to se za pár týdnů spraví, neboj! Ty intervaly se určitě začnou prodlužovat. A když už teď ti v noci spí tak dlouho, tak to je super! Jinak mám ten stejnej pocit, ty noci jsou horší, přes den mi to nijak nevadí. Já ji taky kolikrát v noci přebalím před kojením a říkám si, že se třeba nepokaká a u kojení mi usne a pak ji jen uložím, ale někdy přebaluju před i po kojení.
Ty hormony, to je něco.. Já jsem takhle v pohodě, jen jsem dost lítostivá, třeba si s ní přes den povídám, mazlím se s ní a říkám jí, jak ji miluju a že mě bude mít celý život na blízku a budu tady jen pro ni a sama sebe rozbrečím, i teď mám slzy v očích, když to píšu :grinning: Prostě jsou to naše lásky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Čauky Luci, beruška je zlatěnko! U nás pořád vše stejné. Jen dnes ráno zase jedna tyčka obloukem, ale to jsem věděla z čeho, protože předtím to mlíko tak hltala, že se fakt asi vyloženě přežralinkala :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Krásý večer při pátečku :slight_smile:

To je mi hned líp, když jsou přede mnou dva dny volna :wink: Zítra máme v plánu veletr a narozeninky a v neděli trošku na čerstvej vzduch.

Jinak na tom 3D jsme byli v Heliosu u nějaké mlaďunké doktorky. Byla moc příjemná, ale mimčo ji poslouchat nechtělo. Hned na začátku jsem hlásila, že chceme překvápko, takže mezi nožky ani nezakroužila :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Katy,jak jsi psala, že ti vadí, že si malou pořád někdo bere atd. Já MM až před nedávnem přiznala, že kromě něho, jsem ji nechtěla několik měsíců nikomu vůbec půjčit, a měla jsem hrůzu, že bude chtít někdo vozit kočár, a nevěděla jsem na co se vymluvím, abych ji nemusela půjčovat :grinning: MM se tomu hrozně smál ... já fakt měla takový pocit, časeem to přešlo, ale jen trochu, zatím jsem od ní byla nejdýl 2-3 hodiny.
6. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marti, tak to jsem ráda, že takový pocity nemám jen já :grinning: :wink:
6. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, už se těším až příští léto uděláme s drobkama nějakej srázek třeba ve Slavkově v zámecké zahradě :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdu na vás jenom mrknout, než půjdu do hajan...

Kači, tak to je super, že je tak hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, ty jsi teda měla dobrý pocity :grinning: :grinning:

Jéééjda, srazík s mrňatama v zámecké zahradě, to nezní vůbec špatně.. to bych se už mohla přidat i já-konečně :sweat_smile:
...akorát teda doufám, že některé z Vás také potkám osobně ještě před tím :wink:
6. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Brou noc všem a pěkný víkend!!!

Nás čekají návštěvy a v Neděli máme ještě u nás v Rousínově lampiónový průvod, takže jdeme s Áďou uspávat broučky před zimou :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hojky, píšu v reklamě mezi filmem.
Teri, díky za tip, sladila jsi to třeba medem, nebo jsi to vypila samotný? A nechala jsi to přejít varem a vypnula, jo? Tak koncem příštího týdne bych to zkusila... zatím budem provozovat sexík a budu pojídat ty homeopatika a to lněný semínko a pít maliník. A sporýš teda vůbec netuším, co je...

Páji, tohle mi doporučil můj masér, co je zároveň homeopat, taky mi říkal, ať si tu arniku vezmu do porodky, že po porodu by se měly ty porodní cesty rychleji zahojit, případný nástřih taky, nebo i po císaři. A Arniku berem s MM i když nás bolí v zádech, je fakt na hodně věcí.

Marti, no je to děs, ale hlavně, že vše dobře dopadlo... :wink:

Katy ahojky! Jak jsi psala, že máš pocit, že si vše uděláš nejlíp sama a moc necheš, aby si malou bral někdo jinej kromě Tebe a TM, tak tohle já řeším už i v těhotenství, jsem se o tom bavila několikrát i s Lenčou, že já si prostě doma udělám věci nejradši sama, moc nemám ráda když mi někdo stojí za zadkem.. samozřejmě budu ráda za rady, ale už teď prostě vidím věci jinak než naši a než tchýně, i když jsou zlatí, moc mi zatím neradí... ale co není, může být, že... to asi ještě přijde. Právě proto jsem ani zatím nikomu neříkala o pomoc doma, myslím že nějakej režim si stejně člověk musí vytvořit sám a sám ví kde co doma je, s manželem se znají a jsou prostě doma, ostatní jsou tady jen na návštěvě, že... stejně si nakonec člověk musí pomoct s mrnětem sám, když s ním tráví celou dobu... i když nad psychickou podporu od rodiny není. :slight_smile:
Ale chápu Tě a myslím, že je to naprosto normální a takový pocity mají skoro všechny maminky, ne-li všechny... :wink: Jen některý to třeba nepřiznají, nebo až po čase...

A díky za povzbuzení, že ty UZ jsou fakt hodně nepřesný, tak jsu zvědavá, kolik nakonec prcek bude vážit. Klidně to může být i k těm třem kilům, že... a je fakt, že rodit třeba 4,5kg mimčo, co rodila moje kamarádka svýho chlapečka, přirozeně, bych fakt nechtěla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej se narodil a v porodnici si ho tam všichni prohlíželi, bo vypadal, jak kdyby měl tři měsíce, a ne novorozenec... :slight_smile:

Holky, ty noci, ach jo... no už teď se toho obávám, ale co člověk může dělat, snad se to jedno upraví a člověk si víc odpočine... i když je jasný že ne tak jak dřív, ale snad se ty intervaly spánku budou prodlužovat... já to vidím osobně tak, že pokud to půjde, tak ze začátku pokud budu hodně unavená, budu se snažit odpočívat i přes den, pokud prcek bude spinkat... i když, teď nějaký představy můžou být nakonec v reálu úplně jiný, že...

Páááji, taky by mě zajímalo, co dr. říkala a co očka, jestli je to už lepší... držím palce.

Radi, užijte si zítra veletrh, a vůbec víkend. To je dobře, že dr. nešmejdila mezi nožkama, že překvápko zůstává. Nám se třeba na 3D prcek natočil tak, že ta jeho chlouba mezi nožkama nebyla vůbec vidět. :slight_smile:

Katy, taky se moc těším na srazík v zámecké zahradě, to bude super!!! Určitě něco musíme uspořádat, když se nám letos tolikrát Slavkov nevyvedl...
A to je krásný, jak na Silvinku tak mluvíš...

Ježiš, já už se na toho malýho taky tak těším... :dizzy_face:

Film už zase běží tak pádím, dobrou noc kočky!
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Lenajsku, to jsi mi teď připomněla jak mi kamoška říkala, že když se jí malej narodil (měl 4,2 kg), tak ho museli dát na chvíli do inkubátoru, protože mu prý nějak rychle bilo srdíčko, už i při cestě na svět. No a její manžel se na něj šel podívat, tak říkal, že to bylo komický mezi těma maličkýma prcíčkama, který měli třeba jen 1 kg, ležel ten jejich macíček :slight_smile: Prý tam vypadal jako obr :grinning:
Asi máš pravdu, asi tak přemýšlí plno maminek, jen to neventilují... :slight_smile:
A Leni ten spánek nebo odpočinek přes den je super! Mně to vždycky moc pomůže.

Tak dobrou noc a příjemný víkendík všem! :wink:
6. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Leni, pila jsem to jen tak, chvilku jsem to převařila a pak nechala 10-15 minut odstát, dá se ten recept dopátrat i tu na koníkovi...
6. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Lenajsku, asi budeme ve spoustě věcí podobný.... já si taky radši všechno dělám sama, jsem víc v pohodě, když to zvládnu a nemusím čekat, kdo mi pomůže a že tomu člověku něco pak dlužím, mám prostě lepší pocit, když jsem soběstačná .... a že nemusím nikoho otravovat...

Holky, pěkný víkend ... my pojedem zítra na chvíli na oslavu, teta od MM slaví 80. Je to čupr paní a malou ještě neviděla, tak se tam chceme na chvíli stavit ....
6. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak nové info o nás

Ráno na štitné žláze jsme dopadly dobře, porodem přestanu brát prášky a mělo by to být Ok :wink: Horší to bylo na kardiu. Srdíčko už je pěkně velké takže už tam jde všechno krásně vidět a jak poslední dvě sezení říkala, že se to vyvijí dobře tak tentokrát to byla pěkná podpásovka , kterou jsme nějak už nečekaly a srdíčko nám stagnuje a tá druhá půlka je strašně zúžená , takže říkala že po porodu se to skoro na 100% ucpe neboli sroste. Takže co to pro nás znamená, v pondělí si budeme volat tady k nám do porodnice kde si nás už převezmou a budou nás sledovat a domluvíme se na porodu atd....Domluvily jsme se , že tedy budeme rodit tady v Brně jelikož s tou Prahou by to bylo moc složité. Hned jak se malá narodí tak té doktorce zavoláme a ona nám malou přijede zkotrlovat a podle toho v jakém stavu tedy bude to srdce tak se rozhodne jak dál. Takže nás při nejmenším čekají kapačky na roztahnutí cév nebo co a v tom horším což říkala, že to klidně může být tak operace :unamused: Ale to by nám kočku převezly po porodu do té Prahy a my tam jely za ní. Včera jsem pořád brečela a dneska mi taky není moc OK-. Ještě , že odpo jdeme na muzikál n a Bídníky tak přijdu na jiné myšlenky. Je mi princezny moc líto, že už přijde do života a bude to mít komplikované jen doufám, že to všechno její srdíčko zvládne a ani nechci myslet na to nejhorší. Už to chci mít za sebou, už ať je Leden :wink:
7. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko!
S tím spaním vnoci je to u nás nějak naopak. Když byl Adámek malinkej, tak jsem k němu vstávala taková čiperná a teď sotva otevřu oči :sweat_smile: Moje představa byla, že už bude spát celou noc. No a bohužel. Šel spát před 8 a pak byl vzhůru o půlnoci, ve tři a po 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky jsem zkusila jen dát dudlíka ať spí dál, ale on se bohužel hlásil o jídlo. Nevím, jestli fakt měl hlad nebo si jen chtěl prostě přicucnout...

Holky, hormony jsou sviňa věc :grinning: Taky nemám ráda, když mi do toho někdo strašně kecá, hlavně manžel :grinning: Ale dá se říct, že nikdo mi do toho moc nekecá, mamka s tchýní občas něco poradí, doporučí... Někdy ty rady jsou dobrý a jsem za to ráda.
Co se týče třeba přebalování nebo oblíkání a tak, tak si to taky nejradši dělám sama. Nechávám teda i MM, ale když ho kolikrát vidím, tak mám sto chutí ho odstrčit a udělat si to sama :grinning: Dělá mu problém oblíkání overálků :grinning: A včera malému oblíkl punčocháčky naopak :grinning: A on mě na to řekne, no a co, Áďovi je to stejně jedno :grinning: :grinning: :grinning:

My jdem dnes večer švagrovi na narozeniny. Adámka vykoupem a uložíme a přijde na chvíli pohlídat tchýně. Je to tady v hospodě, máme to kousíček, takže když by něco, tak hned přiběhnu. Já tam stejně dlouho nebudu, jestli bude vstávat vnoci tak jak dnes, tak se moc nevyspím.

Mějte se a pozdravujte ty svá zlatíčka! I ty v bříšku, samozřejmě.
7. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,

pěknou Sobotu, i když asi u většiny z vás upršenou..

U nás teda byla zase noc, fakt už to chvílama nechápu, ale je fakt, že si za ni můžu tak trochu sama :sweat_smile: malá asi chrupčela nebo co a já do ní trošku šťouchla a ona mi dávala kopance až do půl čtvrté do rána :angry: a teď ráno zase znovu, ale to už si začala sama.
Potvůrka jedna vyčůraná :grinning: :grinning:

Leni dv., jak je Adámkovi, je to už lepší?
Na ty tvoje hormony (to popisování) si moc dobře vzpomínám :grinning: ale je to fakt, umí udělat pěknou paseku a hlavně po porodu, to by se ti chlapy měli radši klidit.

Ahoj Míšo, jejda, takže malé to neroste jak by mělo?
Nějak se v tom už pomalu strácím.. akorát co si pamatuju je to, že jsi psala, že se to vyvýjí-sice jinak, ale je to na dobré cestě a teď vám řeknou takovou zprávu?
To se ti nedivým, že to s tebou muselo zamávat... určitě máš o malou strach, kdo by neměl :cry:
...Budu ti moc držet palečky, aby to malá všechno zvládla.
A je teda fakt, že si to těhulkovství užíváš se vším všudy :pensive:

Tak se mějte všechny dobře, pa pááá
7. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko holky, před chvílí jsme se vyhrabali z postele.
jsme zase sami, tak přemýšlím, co budemne celý den dělat :unamused: . Asi si do ikei pojedu koupit krabice do nové skříně.

mišičko, je mi to moc líto. Nejhorší je, že ti nikdo teď nemůže říct, jak to bude, to se všechno dozvíte, až se malá narodí. Neboj, leden tady bude cobydup!

Lenajsku, já taky popíjela kořeněný nápoj, je to recept stejně jako ricinový nápoj právě z té knížky od Ingeborg Stadelmannové. Sporýš je kořen, já ho koupila na Veveří ve zdravé výživě. Ale co se píše v té knížce - rozhodně by se nemělo užívat těchto nápojů před termínem!. Moje 3denní kontrakce byly způsobený asi právě tím, že jsem pila oba dva nápoje. psalas, že na čípku se zatím nic neděje, tak ještě počkej, pokud si nechceš přivodit kontrakce, který stejně nikam nepovedou. Radši se s TM věnujte příjemnějším záležitostem v podobě přirozených prostaglandinů :wink:

Leni, mně se v noci taky špatně vstává, naštěstí, to že máme postýlku nadosah ruky a nemusím vstávat mi hodně pomáhá. většinou, když zakňourá, stačí mu dudel.
Jo a MM teda s malým dělá všechno, ale je u toho strašně pomalej a to mě rozčiluje, když ho u oblíkání trápí a malej řve hlady - hlavně večer. Mně teda nevadí půjčovat kočár, okamžitě zalezu do postele a spím:slight_smile:. Ale půjčuju ho stejně nejraději jen mé mamce, MM a mýmu taťkovi. On u ostatních stejně řve :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Mišičko, držím moc palce, přeju silné nervy, a ať všechno dobře zvládneš ty i malinká, budeme na tebe moc myslet!
7. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou sobotu přeji, i když venku hnus, škoda mluvit...
Večer vyrážíme s MM do víru našeho velkoměsta... :grinning: Jdeme na Hradby, tak se těším, že se dostanu trochu mezi lidi a posedíme.
Dneska nám dělali na obou oknech žaluzie, dodneska jsme je neměli, zatahovali jsme závěsy. A je to moc fajn, hlavně v kuchyni, bo bydlíme ve zvýšeným přízemí a je k nám hodně vidět, tak tam nebudem zatahovat závěs vůbec, v pokoji možná jo, bo mně se ty naše závěsy v pokoji líbí. :slight_smile:

Dneska mě docela mrzela věta mé 82leté babičky, se kterou si hodně telefonujeme, bo je z daleka (z Třince), že prý mám malý mimčo proto, že nejím... :angry: :frowning2: :frowning2: Kurnik šopa, kdybych nejedla, tak bych neměla 17 kilo nahoře, že... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přece se nemůžu přežírat, aby mě pak bylo blbě, pálela mě žáha a měla bych třicet kilo nahoře... jak kdybych za to mohla, že nebude žádnej macek.. to přece člověk nemůže ovlivnit, jak je mimčo velký, je to daný geneticky, proporcema jaký má ta ženská a já nevím čím vším... ale ne tím, že jí normálně a nepřežírá se, ne?
Veru, vzpomněla jsem si na Tebe, jak Ti taky všichni říkali, že máš malý bříško...
Ach jo, štve mě to, akorát takový kecy člověka fakt vystresují, ona to asi myslela dobře, ale mě to fakt namíchlo a mrzí mě to. Jak kdybych neměla svůj mozek a všechno dělala špatně... ještě, že mi do těhotenství nikdo jinej moc nekecá, moje máti, jak jsme si dřív vůbec nerozuměly a nestýkaly se, tak mám pocit, že v určitých věcech mi bude teď naopak oporou a ty cesty k sobě snad najdeme... i když to nebude pořád ono, je vidět hroznej posun. Ta mi říkala, že aspoň budu mít porod v pohodě, já se narodila a měla jsem 2,6kg, tak bude asi po mně prcek. To jsou slova podpory a ne to, že nejím, i kdžy to není pravda... :confounded: :frowning2:

No nic, omlouvám se, ale musela jsem to někomu napsat, MM mi řekl správně, že babičce taky nesmím říkat všechno, ale ona se furt ptá jak se mám a co malej, tak co jí furt mám říkat, když se takhle zeptá 3x do týdne... :frowning2:
Minule jsem jí řekla o těch poslíčcích a už mě pomalu chtěla posílat do porodnice a aby si MM vzal už dovolenou a byl se mnou doma, co kdyby to na mě přišlo.. tak jsem jí teď řekla, že na porod to u mě zatím nevypadá a že se všechno akorát zveličuje...
7. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Leni, to je blbý, že malej teď častěj v noci vstává, třeba je to jen chvilkový a pak se to zase zlepší... a jeho choroba už ustupuje? Snad jo...
Užijte si narozky, bude to určitě fajn a tchýně určitě v pohodě pohlídá. Nemáte to nějak daleko, tak fajn. :wink:

Veru, jste sami doma? Tak si užijte Ikeu, pokud se teda v sobotu dá "užít" s milionem lidí... ale snad seženeš, co potřebuješ. Skříně jsou už namontovaný a fajn, jo? A kde je teda máte?
Leni a Veru, jak to vidíte příští týden, uvidíme se? Já můžu kromě čtvrtku kdykoli... :wink:

Míšo, moc držím palce, aby srdíčko malé bylo v pořádku, i když by byl potřeba třeba ten zákrok... moc držím palce!!! Jestli to dobře chápu, Ty už budeš hospitalizovaná na Obilňáku až do porodu, nebo tam budeš chodit na kontroly? A moc držím palce, aby po porodu stačily ta kapačky na roztažení a srdíčko pak fungovalo jak má, aby ta operace nebyla nutná... ale věřím, že dneska je to už na takové úrovni, že i kdyby bylo potřeba operace, vše dobře nakonec dopadne. Musíte být silní a stateční, určitě to zvládte vy i malá... držím moc palečky!!!
A Ty jsi měla i něco se štítnou žlázou? Tak to jsem ani nějak nezaregistrovala. Tak fajn, že tam je vše už OK.

Veru, takže popíjet až těsně před termínem porodu nebo po termínu, jo? Tak díky moc za rady... :wink: A ten kořen je nutnej, nebo myslíš že ne? A do toho ricinovýho nápoje teda určitě nepůjdu, nějak ve mně nevzbuzuje důvěru, nevím. To radši hřebíček a skořici. A neboj, zatím si s MM užíváme, včera jsme se u toho dost nařehtali... :grinning: :grinning:

A holky, píšete o tom, že vás někdy dovádějí k šílenství manžílci, jo? No, já jsu zvědavá, jak to bude u nás, ale asi taky budu mít někdy chuť ho něčím přizabít... :grinning:
A ty hormony, to bude mazec... no co, musí to holt nějak okolí vydržet... :slight_smile:

Marti, to máme asi fakt podobný... jaký jseš vůbec znamení? :wink:

Kočky, mějte se fajn, taky všechny zdravím, těhulky a miminka v bříškách, maminky a dítka... :wink:
7. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Lenajsku, já jsem Váha - 1.10.... a z babičky si nic nedělej, to není tím jak jíš, ale jak je schopná se rozjet děloha ... já přibrala u Martina 17,5 kg a Martin vážil 2,5 kg!!!! s Pavlou 15,5 a vážila 3 kg a s Markétkou 13 kg a vážila 3 kg, takže ono to až takový vliv nemá, spíš máš pak problém ty kila shazovat. A ty jsi vysoká, tak se to na tobě rozloží, tak ani se mi nezdá, že si tolik přibrala ....
7. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky zdá se mi to, nebo tady dlouho nebyla Martina? (Babel)
7. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Leni, opravdu si s toho nic nedělej... mě to moje babička říká od začátku těhu, abych začala pořádně jíst, že malá váží málo atd. taky mě to vždycky dostane a kolikrát jsem se i rozbulela, že už fakt nevím co po mě chce a že váhu malé prostě tolik neovlivním. Dneska jsem se vážila a mám nahoře další 4kg, už to ani nepočítám, protože bych se tím akorát tak stresovala.
Takže se na to "vykašli" a zapomeň na to, co babička říkala. Budeš se tím trápit a to není odbrý ani pro tebe a ani pro malého, hlavně teď když už máš porod těsně za dveřmi.

Já teď poslala kluky na bazén do Vyškova a na menší nákup do Kauflandu, takže mám doma klid..stejně musím trochu pouklízet.
Udělala jsem jim vanilkový puding s piškotama a na večeři budeme mít grilované kuře s bramborovou kaší a rajčatovým salátem (já samozřejmě bez kůže..).
Chtěla jsem jet s nimi, ale teď naposledy jsem přišla na to, že se nevlezu do plavek a moje prsa už vůůůůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně mi přetíkaj :angry:

Marti, taky jsem si všimla, že se tady dlouho neukázala.. ani na sms mi neodepisuje :confused:
7. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Luci,já Martinu naposled potkala při jedné cestě na plavání, ale to bylo teplo, a hlásila se ke mě, já ji v jiným účesu nepoznala ... a od té doby nic ...
7. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Leni, kliiiiid, babičky už jsou takový :slight_smile:
7. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Pěkný podvečer,
Leni a Luci, nechápu že si z toho něco děláte, zkuste se nad takový věci trochu povznést... Tohle přece nejsou věci kvůli kterým by se měl člověk stresovat, ne?? Stresovat se může Míša, ale ne vy kvůli tomu, že vám někdo řekne, že máte malý bříško nebo že je prcek menší... Já taky měla malý bříško a pořád mi Dr. říkal, že bude menší... No a co?!?! Tak jsem si říkala, že se mi bude líp rodit. Důležitý je, že jsou mimina zdravý, ne?

Míšo, držíme palečky!! To se nedivím, že jste byli v šoku, takovýhle zprávy... :frowning2: Však už ti zbývá jen pár týdnů :slight_smile: :slight_smile: Ale maličká je bojovnice, jak už nám všem ukázala, tak určitě bude bojovat i dál a všichni tři to spolu zvládnete!
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Míšo, malá to určitě všechno zvládne!! :slight_smile: Ale teda chudina, co ji čeká... :frowning2: Ale i kdyby ji měli operovat, hlavně když jí to pomůže :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Kači, já už jsem s toho " v pohodě " bralo mě to sice dost, to přiznám, ale jak jsem už psala, nemůžu to natolik ovlivnit kolik bude malá vážit. Mě stačí když bude považována za donošené mimčo a hlavně zdravé bez komplikací :wink:

A je fakt, že jediný kdo má právo se tady stresovat je chudák Míša, ale já té malé moc a moc věřím, že to zvládne, když už došla s maminkou tak daleko, tak proč by to měla vzdát.
I kdyby ji čekala opravdu ta operace, tak teď už je to zdravotnictví na takové úrovni, že dětem s takvou diagnózou umí pomoct a oni potom žijí normálním životem :wink:

"Míšo, moc na vás myslím a budu i nadále držet moc palce, aby to bylo všechno v pohodě"
7. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Katy, gratulace Silvince k prvním pidi narozeninkám!
7. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.