• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi, u které pojišťovny jste vy? Já byla u ZPMV, je tam i MM, ale kvůli Reprofitu jsem ji musela změnit, neměli s nima smlouvu, tak jsem šla k VZP. Ale pak to s prckem změním, paní mi říkala že prý neproplácejí ani plavání ve Vyškově v Aquaparku, tak to teda nechápu, přitom na stránkách něco takovýho mají... tak já nevím.
Fotky nemají chybu, moc pěkný a kultura stolování obzvlášť... :grinning: :grinning: Nebudete muset malovat? :grinning:

Veru, to je mi fakt líto s tím uspáváním, snad to s tím mobilem zabere, když mu to budeš pouštět. A u muziky nespí? A jak to vidíě teda, kdy byste mohli dojet?

Páji.o, to je mi líto, že je malá pořád hlavičkou nahoru, zkus se fakt víc ohýbat, já mám fakt pocit, že se malej přetočil ten víkend, co jsem se furt ohýbala pro ty ořechy a jablka. Ale to měl malej míň týdnů než má Tvoje mimi teď... držím palce, ať se přece jen otočí a umoudří se, aby vše proběhlo v pořádku... To je fajn, že je jinak vše OK a tabletky železa Ti určitě pomůžou.
A na zítřejší monitor hodně štěstí, aby malá byla vzhůru... :wink:
S tímhle jsem nikdy problém neměla, já jakmile si trošku lehnu (u mé gyndr. se to dělalo v leže), tak se malej začne hemžit. V porodce se monitor dělá v sedě, ale i tam se hemžil. Já mám pocit, že on se snad hemží pořád.
9. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Zuzi, malá taky nechce moc spávat? A večer usíná v pohodě, nebo ne? A jak často se budí v noci?
9. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Zuzi, Viktorka je bezvadná! Má nádhernej kukuč... takovej nevinnej :grinning: A ta fotka s papáním je taky suprová! :dizzy_face:

My jsme byly s malou na hodinu venku a bylo tam moc fajn. Teď jsme si schruply a jsme do růžova vyspinkané :slight_smile:

S tím spaním, Veru, to je teda mazec! A to tak máte až teď nebo už i dřív?
9. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky, malej mi dává trochu zabrat, dostat se na PC je nadlidský úkol...

V pátek zase hodně blinkal, už jsem z toho byla docela vyděšená, tak jsem volala doktorce. Je možný, že nemá ještě úplně uzavřenou záklopku. :unamused: Děsí mě spíš to, že neublinkává po jídle, ale doslova blije natrávený mlíko (vypadá jako zgrclý) až tak 1,5h až 2 po kojení. No, dr. mě "uklidnila" tím, že malej je krásnej, pěkně prospívá a tak si na to bohužel musím zvyknout. Upraví se to až kolem 6-týho měsíce, po příkrmech. Pořád i hodně hltá, což tomu taky nepřispěje. Ale je to lepší, než to bývalo.. Už u toho aspoň nehýká jako oslík :grinning:
Očička jsou taky mnohem lepší, ikdyž to pravý ještě hnisá. Ale už mu to teče většinou jen když brečí. S dr. jsme domluvené, že musí dobrat ty antibiotika - to je dneska, a pak se uvidí.

Jinak jsem byla ve čt.na první hodinové procházce, ale byla docela zima. A dneska na druhé procházce - docela velkej výlet, jeli jsme si udělat šalinkartu a koupit pořádnej koš na plínky. :slight_smile: Cestování trolejákem je síla a to jsem čekala na ty nízkopodlažní. V jednom jsme jeli maminy 3, sardinky hadra :sweat_smile:
Pořád máme problémy se spinkáním. V sobotu v noci jsem ho ve 2 ráno kojila a šla jsem si lehnout až v 5.15h :frowning2: Za půl hodiny byl vzhůru zase a chtěl zase jíst.. Vzbudila jsem (on) asi všechny sousedy, jak jsem s ním chodila po bytě.... :sunglasses:
V ten čtv.odešla tchýně až po 3 hodinách. Včera jsme u ní byli na obědě a docela jsem se utvrdila, že mi hrozně vadí, když ho chce pořád chovat a tak debilně na něj mluví.. Jsem na to úplně alergická. Včera zase přišla s tím (myslí to dobře, ale...), kdy jezdím s kočárkem, že mi s ním přijde jezdit, abych si "odpočinula". Na to jsem tak zvědavá.. Úplně natvrdo jsem jí řekla, že jsem s kočárkem za celou dobu byla jen jednou a že si s ním chci jezdit sama. No nevím, jestli se neurazila.
Malej plakal i celej pátek a pak celou sobotu jsem ani nevěděla, že mám dítě. Je to u nás jak na houpačce. Jeden den je hodnej, v noci spinká, druhej den brečí ve dne v noci. Nejsem zvyklá ho pořád chovat, ale někdy to jinak nejde. Dudlík totálně bojkotuje.... Ani ho dlouho chovat nemůžu, protože mám snad namoženou ruku v zápěstí nebo co.. Někdy mě v ní tak zabolí, že mám co dělat, abych malýho nepustila.
MM už včera radši spal v jiným pokoji, aby se po víkendu vyspal do práce a já nemusela s malým pořád chodit pryč z ložnice. Když plače, tak ho hned vezmu a jdu s ním do obyváku nebo pokoje, aby se MM vyspal.

Na zítra jsme objednaní na focení, nikomu jsme to neřekli a fotečky dostanou všichni jako vánoční dárek. :slight_smile: Snad nebude malej moc vyvádět. V lepším případě všechno prospí :grinning:

Nevím, jestli budu mít čas pročíst všechno, co jste za poslední 4 dny "prokoníkovaly" :grinning:
9. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Jééé Pavli, akorát jsem ti odeslala smsku :slight_smile: Tak si jdu přečíst, jak se máte.
9. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Pavlínko, tak to máte teda doma fakt kolotoč :sweat_smile: Doktorka ti řekla, že to bude trvat až do šestýho měsíce, jo? Já myslím, že třeba jo, ale určitě se to do té doby bude zlepšovat, že už to nebude v takové intenzitě. Mně minulej týden Silvinka blinkala hodně obloukem 3x a zjistila jsem, že je to vždycky když se přepije. Normálně totiž jí tak po 3 hodinách a tyhle šavle mi hodila, když jsem jí dala asi za hodinu. Ale je fakt, že to bylo vždycky chvíli po kojení. To je zvláštní, že Jurášek blinká až po takové době. Vím přesně, jaký zdrclý to mlíčko myslíš, už jsem to u malé taky viděla. To je fakt zvláštní, že až po takové době. Tu klapku nemá skoro žádný malý dítě, ale to bych řekla, že spíš jako ublinkávají po jídle..
Taky se mi teď trochu osvědčilo, že s ní před každým kojením trošku cvičím. Jen tak kroužím nožičkama nebo je trošku krčím apod. Už se mi pak tolik nekroutí u toho kojení.
Co ho může chudáčka trápit, že tak pláče? Dudlíkovi pořád na chuť nepřišel? U nás už je to trošku lepší, občas na uklidnění pomůže nebo když nemůže usnout, tak jí ho strčím. Jsem ráda, že už ho chce aspoň trošičku. Třeba to u Jiříčka taky přijde :wink:
A kam se jdete fotit? Jako celá rodinka i s M? To bude bezva, tak se budeme těšit na profi fotky :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Jinak holky, my jsme dnes v noci trhly rekord :slight_smile: Silvinka spala 5 hodin v kuse, od 22 hod do 3 hod do rána. Ve dvě jsem se probudila a měla šok, jestli vůbec dýchá :grinning: Krásně spinuškala :dizzy_face:
A zítra jdeme na kontrolu k paní doktorce, tak jsem zvědavá, kolik přibrala.. Ale myslím, že to bude trošku míň než minule, protože už nekojím po těch 2 hod jako ze začátku.
9. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, pěkný podvečer...
Jsme se s MM byli projít, sice zataženo, ale aspoň nefoukalo a nepršelo a bylo teplo, tak fajn. Jen když chodím, tak mě mimčo už dost tlačí na močák tak mám furt pocit, že musím jít na WC, i když jsem byla třeba před 10ti minutama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páááji ahojky! To je dobře, že už jsou očka lepší, snad se to spraví úplně jak se ATB doberou. Držím palce. A s tím blinkáním mě to moc mrzí, vůbec tomu nerozumím, ale týjo, do 6. měsíce, to je hafo dlouho, kdyby to mělo trvat... :frowning2: Snad se to taky spraví co nevidět. I s tím spinkáním... Každej den je teda jinej, podle toho co píšeš, jeden den spí víc a jeden míň... to musí být hodně náročný... a na sousedy nehleď, co máš dělat, že...
S tchýní mazec, že je u Tebe třeba 3 hodiny, ach jo. A s tím kočárkováním bych to řekla asi stejně, zvlášť, když jste fakt byli jen jednou... a jestli se urazila, to bohužel neovlivníš, prostě některý věci musí pochopit, že ne všechno je tak, jak si ona představuje... Tak pevné nervy ještě s tchýní... :wink:
U nás to bude obávám se taky tak, že pokud malej bude hodně plakat i v noci, tak MM bude spát na gauči v kuchyni, aby se do práce vyspal, což jsem nechtěla, ale asi to nepůjde jinak.. no uvidíme. Nebo prostě budu odcházet s malým já do kuchyně, tady moc možností kam se jít projít není... :unamused:
A věřím, že Tě už bolí ruka, tak snad s ní nebudeš mít nějaký problémy...

Na fotečky se taky moc těším, určitě budou moc pěkný a je to super dárek. :wink: Taky by mě zajímalo kam jdete a jestli jdeš jen Ty s Juráškem, nebo i TM...
9. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Katy týjo, to je super... :wink: Takže se zdá, že se intervaly začínají prodlužovat, kéž by to tak vydrželo, že? A na zítřejší kontrolu držím palečky. Po jak dlouhé době teď teda kojíš?

Páááji, co ten monitor, ještě tak houká? Snad už tolik ne...
9. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
A Páji.o, potkala jsem jednu těhulku, která chodí ke stejné gyndr. jako já, chodily jsme spolu i na cvičení a máme stejný termín porodu a říkala mi, že měla malou KP do 38tt a pak se zázračně sama přetočila... tak je hrozně ráda, což se nedivím. Chodí teď už do porodky do Bohunic, chodí tam už o týden dřív než já, kvůli tomu KP. Tak jsem Tě chtěla povzbudit, že možná fakt ještě není nic ztraceno... a držím palce. :wink:
9. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Paaaji a co si koupit šátek?? Na chovací mimi by to byl ideál...já ho teda mám, ještě jsem ho ale nezkoušela:slight_smile: A to blinkání do 6. měsíce je přesně to, co jsem četla v té Betynce, fakt nemá nějakou tu záklopku :frowning2:
9. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Leni, je to ještě různý, pořád to není pravidelný, ale většinou po 3 hod, v noci občas vydrží i 4 hod, těch 5 si myslím, že byla vyjímka. Je fajn, že i přes den mi mezi jídlem pořád spinká. Vzhůru je minimálně, je to fakt spací mimčo :grinning:
Páji, to není špatnej nápad ten šátek, jak píše Erinka. Vem si, že Jurášek bude čím dál těžší... I když to zase bude nápor na záda, ale ta váha se aspoň trochu rozloží na celý tělo.
9. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Paaaji, já se výhledově chystám na tento úvaz, jsou tam správně posazený kyčle, mimčo má oporu, na tom boku si myslím to je příjemný i pro maminu... http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=2&gid=17&pid=13 Ale musím zaťukat, u nás zatím taky většinou malá spí, ale kdybych ji nemohla uklidnit, asi bych ten šátek už vyzkoušela, mimča se cítí aspoň trochu jako v bříšku, dyť u nás byly tak dlouho, myslím, že stojí za to to vyzkoušet... až bude trošku větší, mám v plánu i nosítko... teda v žádném případě klokanku, ale ergonomické nosítko...
9. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
To mě vlastně nenapadlo ten šátek, to by Páji mohlo pomoct, teda i Juráškovi.
Já teda mám ze šátku respekt, obávám se, že bych ho nezvládla uvázat, ale o ergo nosítku uvažuju určitě. To co bych ale chtěla je až od tří měsíců, až mimčo bude držet hlavičku. Ty klokanky bych v žádným případě nekupovala...

Katy a Teri, to je fajn že jsou malý spací mimča... jestli fakt nebude něco na tom, že kluci spí prostě všeobecně míň než holčičky...
9. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Teri, a už látkuješ, nebo zatím ještě ne? :wink:
9. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Paji a co kdybys zkusila ten Nutriton nebo jak se to jmenuje, jak jsem sem dávala odkaz? Určitě by to na to blinkání pomohlo :wink:
9. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
No jsme asi od 3 hodin od rána v látce :slight_smile: Ale už menší krize - málo plínek :grinning: Ale nakonec to vypadá dobře, že vyjdem, než uschnou další:slight_smile: Prďola totiž ráda kaká a čůrá na přebalováku, takže spotřeba plín je jaksi vyšší :slight_smile: Ale už mám objednaný další, kalhotkový, aby to zvládl i tatínek, tak jsem zvědavá :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Leni, jinak látku jsem začla dávat už před týdnem, ale jen tak nárazově, a hlavně jí trvalo, než se pořádně zhojil pupík a ty látkovky jí ho dráždily, takže jsem je ani nechtěla dávat, ale teďka už pupík OK, tak látkujem o 106:slight_smile: Zítra to asi risknu i k DR., mám 2 pěkný plínuše, vše v jednom, tak aspoň odzkoušíme :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Leni ahojky, jak se daří malýmu? A co dnešní noc, už byla lepší? A jak se jinak máte?
Teri, tak fajn že už látkujete, tak pak písni, jak to zvládl tatínek. :wink:
9. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Teri, tak držím palečky na kontrolu k dr. A fajn, že je už pupík zahojenej. :wink:
Leni, Ty nebudeš mít cestu tento týden do Slavkova?
9. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Leni, na dnešek byla noc zase krásná, vzbudil se jen jednou, tak uvidíme, jaká bude zase tahle noc. Jinak u nás všechno stejný. Do Slavkova pojedu ve středu k dr.
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Leni, tak nezašly bysme na nějakou procházku? Že bych písla i Verči? V kolik jedeš k dr? Ráda vás ještě uvidím...
Tak snad dneska to bude taky dobrý... :wink:
9. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
No mohla bych.... Ale kdy k ní přesně pojedu nevím, je tam odpoledne, až jak podle malýho.
9. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Lenajsku právě poslední dobou i špatně usíná večer, je to na palicu, furt leze na čtyři, mě jebne. Teď už spí jen 2x denně po půl hodince, někdy si v kočárku dá hoďku a v noci se právě taky začala budit, jí tak 2x protože nic jinýho nepomáhá a někdy se přetočí na čtyři a pak je vyjevená, tak mě vzbudí :angry:

Děkujeme za pochvalu fotek.¨

Dneska se celej den staví na nohy, je to celkem na palicu, protože se staví kde ji napadne.
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Leni, tak uvidíš, jak to vyjde a jak se vám bude chtít... Kdyžtak dej vědět. :wink:
Zuzi, to je blbý, no... :frowning2: A to že se staví je sice asi na palicu, ale musí to být sranda... :slight_smile:

Nic kočky, loučím se, pěknej večer!
9. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,

přeji Vám všem pěkný večer :slight_smile:

Zuzi, moc pěkné fotečky..malá je pěkný rarach :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Katy, moc ti to s malou sluší a fotečky jsou také moc pěkné.
9. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Veru, asi malej potřebuje na usínání rovnoměrný zvuk ... malou dřív uspávala tekoucí voda, i ten vysavač, ale jako nepoužívali jsme to schválně, to jsem zjistila náhodou ....
9. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Paaaji, myslím, že tchýni jsi to řekla slušně, pokud je rozumná, tak musí pochopit, ale pokud není, nic s tím nenaděláš, ale chápu, mě vadily stejný věci jako tobě ...
9. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
na palicu to je sice je, ale fakt prča :grinning:

Kdyby jste viděli mě, když uspávám. Musím si sní lehnout do postele a poslední dobou, přes ni dám nohu, aby se neodkopávala a nepřetáčela, masakr, ale jediná možnost, ještě, že to je jenom max. 2x denně.

Páji ohledně toho ublinkávání nedívala ses na www.kojeni.net, tak velice dobře ta laktační radí, řekla bych, že kojím doteď hodně kvůli těmto stránkám :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tchýně a uzený nejlepší je uzený :grinning:

U nás pro změnu zase, když bych potřebovala, tak si ji nikdo nevezme, ale prdím na všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.