• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Čauves holky

vidím, že novopečené maminky vše zvládají s noblesou :dizzy_face: A pěkně Vám ty dítka přibírají :wink:

Terísko, ono to trvá než si ty bradavky zvyknou, ale zachvilku to bude dobrý :wink:

Lenajsku 39tt, to je finiš za dveřmi :grinning: Jak se citíš, jsi připravená? Myslím psychicky?

Vikča se včera v noci zase probudila takovým řevem, že trvalo skoro půl hodiny než se uklidnila, fakt to nechápu :angry:

Dneska jsem vybírali náhradu za plavčo, zítra jedem zase :slight_smile:

No nic razím do hajan, to bude zase noc :unamused: , vždycky jsem se těšila, jak se vyspím, protože jsem věděla, že spí celou noc a teď tohle :frowning2:

Jo dneska jsme Viktorce koupili nádhernýho plyšovýho psa, vypadá, jak živej, hned ji zaujal, tak jsme ho vzali, dostali jsme od tety peníze, tak ho bude mít od ní k ježíškovi. Ješte jsme koupili takovej multifunkční bubínek, 14 dní před vánocema ho schováme a dostane ho pod stromek, MM si sním teda hraje víc než Vikouš :grinning: .
10. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj! To počasí je teda hnus, co?
Leni, Veru, nechcete radši přijet k nám? Tady by se Maty s Áděm mohli válet a pohrát si. Na procházku to moc nevypadá, když leje.... :unamused:
11. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj kočky...
Leni, Ty teda nepojedeš k dr? Dívám se, jak mi jede bus, tak abych nemusela capat až na nádraží v tom počasí tak mi jede kousek od baráku v 13.03 a pak jede směr Vyškov a Velešovice v 13.13... ve Velešovicích je to v 13.20.
Nevím, jestli by to nebylo brzo? Pak jede ještě jeden, ten by byl ve Velešovicích v 13.50.
Tak mám teda přijet k vám Leni? Asi jo, co?
Nebo jedeš k té dr, že bych na vás počkala u polikliniky a pak se s váma svezla?

Jdu napsat Verči, že se domlouváme na MK...

Jdu vás dočíst... Pěknej den!
11. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky jak se daří. To počasí je fakt příšerný. Tak martin dnes asi na bílém kono nedojede :frowning2: .

KAty.v: ze Silvinky už je kus ženské. To je dobře že tak pěkně přibírá.

LEnajsek: TObě se to už blíží :slight_smile:. Před chvílí jsi psala že čekaš mimi a už bude na světě. To je mazec :wink:

Bloudila jsem na modrýmkoníku.sk a našla jsem tam tenhle kočárek. POdle mě je hodně praktickej, mě by se třeba i hodil http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=519535&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1
11. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Zuzi, cítím se ani Ti nevím, nějak si to zatím prostě nepřipouštím, že tady s náma bude mimčo. Těším se, ale nějak to neřeším. V hlavě to ale určitě šrotuje v podvědomí, jinak by se mi nezdálo tolik zmatených snů a líp by se mi usínalo. Ale dneska se mi po dlouhé době zdálo o porodu, že proběhlo vše v pohodě, mimčo bylo nádherný, tak snad to dobře dopadne.
Teď jsem už odložila i chytrý knížky jak o porodu tak o mimču, abych z toho definitivně nezblbla. Co se má stát to se stane, a snad to všechno zvládnem.
Včera jsem mimčovi taky objednala první Vánoční dáreček, z MMB, světlušku od Lamaze za dobrou cenu. MM mě asi přerazí. :grinning: Ale moc se na ni těším, taky ji dostane pod stromeček. Jsem neodolala.

To je mi Zuzi líto, že Vikča teď tak blbě spí a řve... :frowning2: Co se dá dělat, jedině vydržet a doufat, že to bude lepší...
Jo Zuzi, jakou máte tu pojišťovnu?
A dárečky budou určitě fajn. :wink:

Jak se máte kočky? Pááji, jak dopadlo focení včera?

Pěkný den všem, mějte se fajně a opatrujte se, všechny zdravím!
11. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, teda to počasí je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Matyho v noci asi bolela ta nožička, protože chudáček kňoural :frowning2: . Tak jsme celkem nevyspaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
TAk jo, my můžem přijet - ale já předtím stejně půjdu ven vyvenčit psa. Tak Leni napiš, kdy budeš od Dr. doma
11. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky,už je mi dneska trochu líp, ale budu muset na poštu, v tom dešti, tak snad mě to neporazí .....
Hezký den všem!
Alčo, ten kočárek, to je bomba, praktický!
11. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Ali, ten kočárek mi přišel už mailem, dobrá vychytávka. :slight_smile:
Jojo, blíží se to... :slight_smile:
Marti, tak ať to na poštu zvládneš, jedeš asi i s malou, že?
Veru, tak fajn, dorazíme k Lenči.
Leni, co mám dovézt???
11. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Leni, jedu k dr tak tě vezmu :wink:
Veru, písnu ti sms, jak pojedem dom.
Holky, akorát vás nemám moc čím pohostit, nemám nic upečeno :sweat_smile:

Ali, to je kočárek, co? Mě ty to došlo emailem. Prosím tě, já furt nechápu to stahování těch kitů :sweat_smile: Cosi jsem stáhla, ale ve photoshopu mě to nejde otevřít nebo to jde, ale úplně mě ten obrázek pak zakryje fotka :rolling_eyes: Je to na mě nějaký složitý bo co :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Leni, proto se ptám, co mám koupit... :wink: Já tady suroviny na buchtu nemám, žádný, bohužel... Ale něco koupím, jak slaný tak sladký. :wink:
Tak Leni, jak pojedeš, tak písni, půjdu k poliklinice. Díky. :wink:
11. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Lenajsku,jo půjdu i s malou .... vezmu to na procházku na otočku a jen koupím cestou rohlíky, to je tak na půl hodiny pokud na poště nebude moc lidí ... včera jsme zmokly a přežila jsem to, byla jsem ráda, že se malá trochu vyluftovala, je doma se mnou zavřená, i když by nemusela, ale nejsou lidi, kdo by ji vzal ven ...
11. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Marti, chápu... třeba zrovna přestane pršet.
Na chvilku se odmlčím, jdu klohnit oběd...
Leni, jak to vidíš cca časově, abych věděla?
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Leni, nevím, asi kolem jedné. Malej se před chvíli vzbudil, tak hned po obědě asi spát nepůjde, tak toho využiju a pojedu k dr
11. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni fajn, abych tak věděla. Tak pak napiš, jak startujete. :wink:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Hezké odpoledne přeji,
včerejší focení byl docela mazec. FOtografka to tam má jak na běžícím páse, vůbec se s náma nemazlila, drsňačka, ale ty fotky budou stát za to. Malej byl nějakej vykulenej, tak většinu doby ani neplakal a hezky spolupracoval :slight_smile: Plakal až u poslední kolekce fotek. Když jsme fotili rodinné akty (ale nebude skoro nic vidět), tak mě nádherně úplně celou počůral. Ještě, že jsem byla nahá. :grinning: Byli jsme tam necelou hodinu a půl.

Cesta trolejákem byla zase zážitek. Místo pro 2 kočárky, stály tam 4 kočárky k tomu lidi z práce a děcka ze školy. No fakt mazec. Dojela jsem o půl hodiny dřív, tak jsem jezdila kolem, malej řval jak tur, začalo pršet a já nevěděla, jak nasadit pláštěnku na kočárek..... :unamused: No, ještě že jsme zpátky jeli autem, lilo jak z konve.

Katy, úplně zírám, Silvinka krásně přibírá. 4500g - to už je velká holka ! :slight_smile: Teri, i Barunka krásně přibírá! :slight_smile: Já dneska ráno Juráška vážila, no, žádná sláva - máme 3500g a to měl bodýčko. Ale na druhou stranu, nejmenší porodní váha byla 2640g, takže za měsíc přibral 800g. Myslím, že bude vyžlátko po MM. :wink:

Lenajsku, Leni, MM taky pomáhá, večer se ho snaží hlídat - tj. utěšovat, protože většinou večer vždycky řve, zpívá mu nebo píská melodii, dokonce už asi 2x úplně sám přebaloval. Většinou aspoň tak dlouho, abych se stihla vysprchovat a udělat něco na véču. :slight_smile: Až bude malej větší, bude to lepší.
Včera po návratu z focení malej tak řval, že MM úplně vážně říkal "co s ním budeme dělat"... :sweat_smile: Asi by zcvoknul, kdyby s ním měl být doma celý den, jako já.
Jo, jinak od družstva jsem měla měsíc "prázdniny", ale už zase makám. Máme nějaký komplikace s katastrem, tak věčně telefonuju nebo mejluju... :confounded:

Holky, užijte si srazík. :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
paaaji, to focení muselo být bezva :slight_smile: taky o něčem přemýšlím, když už nemám profi těhu fotky, s prckem by to chtělo :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojky holky jdu ná vás mrknout jak se máme a zda tu nemáme nové mimčo :wink:

My jsme už obědnaní na 30.11na oBilňák tak se tam půjdem domluvit co a jak snama :wink:

Zítra se jdeme fotit tak snad budou fotky k světu a nějaké semka pak hodím :wink:
11. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Pěkný večer...
Tak nové miminko nevím, jestli je, ale to moje je ještě v bříšku. :slight_smile:
Pááji, na fotečky jsu zvědavá, určitě budou moc pěkný. S tím čuráním to je sranda, mám kamarádku, co má fotku, jak tatínek leží s jejich dvojčátky na nějaké podložce a jedno z těch dvojčátek zrovna na něj čurá :grinning: :grinning: (taky chlapeček), tak je na té fotce vidět ten proud. Zrovna to fotografka chytla, tak to je super fotka a asi je to běžný... :grinning:
Cestování MHD musí být fakt mazec... :confounded: Fajn, že jste jeli zpátky autem, to je o něčem jiným, co... tak příště už pláštěnku zvládneš levou zadní. :wink: A fajn, že malej přibírá, nevím, kolik by měl mít? Zdá se Ti, že přibírá málo, jo? Kolik by měl tak denně přibrat? Vůbec nevím, zatím jsem se o to nezajímala...
To mě mrzí, že malej zase plakal, snad se to fakt zlepší... :wink: To taky nevím, co by TM dělal, kdyby byl místo Tebe doma a malej mu pořád tak plakal. Držím palce, ať ten pláč fakt ustane.
A snad nebude moc problémů na družstvu, ale asi to nebude tak jednoduchý, co... tak hodně síly.

Teri, taky pak s prckem uvažuju o profi fotečkách, MM se moc netváří, ale jak malej bude na světě, tak pak doufám, že neodolá. :slight_smile: Určitě to stojí zato. Taky nemám žádný profi fotečky v těhotenství, tak bysme šli s mimčem pak k profíkovi.

Leni, ráda jsem vás viděla, Adámek je super. :wink: Snad ještě příští týden stihnem kafčo nebo malou procházku...

Míšo, tak budu držet palce... a zítra si focení užijte. :wink: Jdeš i s TM, jo?

Já jedu zítra do porodky a pak pro kočárek, tak písnu až večer, jak budu u PC, co nového u nás.

Pěkný večer přeji, mějte se fajně!
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jo jo jdu i s manželem jen chudák neví co ho čeká :grinning:
11. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojte holky, teda my dneska máme smůlu. Z neznámýho důvodu jsme měli přepětí v síti a odpálilo nám to některý spotřebiče - PC, televize, setopbox, DVD a hlavně kotel, takže nemáme jak topit a jsme bez teplé vody. Mám od MM starej notebook, takže aspoň něco:frowning2:Přitápíme přímotopem a vodu ohřívám na sporáku:frowning2:. Oprava kotle kolem 12.000,-, ale je to majetek obce, takže to hezky zacvakají oni. Byla to vada na elektroinstalaci, někdo nedotáhl drát. Snad dá něco pojišťovna. Takže nálada naprd:frowning2:
TAk mě olky mrzí, že jsem vás neviděla, já měla lítání a volání s opravářema. Naštěstí Maty spal 2hodiny doma v kočáře i v té kose a bordelu, co dělali elektrikáři, ty děti vycítí, kdy mají být hodní. No nic, ohřála jsem si trochu vody, jdu se ošplouchnout.Pa
11. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jo a přidala jsem do albíčka fotku s \matýšem, co nám dělal MM. Maty je tam náádhernej:slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Veru ahojky, téda, to je mi moc líto že to tak dopadlo, snad to bude co nevidět zase v pořádku a nebudete nic platit, když je to majetek obce... jestli je to nedotaženej drát, tak nechápu, že to odešlo až teď? Možná jak se víc topí, tak to nevydrželo, nevím... takže jste doma, jo? Tak snad nebudete nachlazení a zvládnete to i v těchto bojových podmínkách...
Snad se uvidíme příští týden, Lenča jede s Adámkem k dr. na očkování a půlroční kontrolu, tak bysme se mohly ještě vidět, pokud vydržím do té doby.
Super, že byl Matyášek tak hodnej. :wink:

Já čumákuju do PC a brouzdám po MMB, dívám se na nějaký hrací deky s hrazdičkama pro mimčo na Vánoce...

Míšo, nejlepší je léčba šokem. :wink: Já si takhle aspoň představuju MM u porodu, taky neví co ho čeká, a vlastně ani já moc ne, léčba šokem bude nejlepší. :grinning:
11. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Veru, dívala jsem se už na fotečku, náádhera, fakt. To by stálo zato zarámovat. :wink:
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Asi se pak na focení s mimčem objednám u vás... :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
teda Veru :frowning2: To je teda pěkně blbý :frowning2: ach jo....
Ale s Matym vám to moc sluší :dizzy_face: manža je moc šikovnej!!! :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Veru,fotečka úúúúúžasná, fakt nádhera ....
Míšo,tak budeme držet palečky a datum už registruju, budu na tebe moc myslet!
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ráno děvčata. Konečně nán dobré zprávy. měsíčky se už dostavily. Sice s trochou bolesti ale přece. Já jsem tak ráda :slight_smile: . A co vy jak se daří. Dneska to vypadá že bych nemuselo konečně pršet a já mohla s Peťulou konečně ven.
12. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj ženský,

jdu na vás zase po nějaké době mrknout a koukám, že Lenča je ještě pořád 2v1.
No, už se jí to blíží a bude tady další miminko :slight_smile:

Alčo, super, že ti menstruace dorazila, aspoň nebudeš muset na operaci :wink:
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky,
my pořád mrzneme, od rána opravují kotel, ale je to nějaký komplikovaný. Navíc tady byl už dvakrát starosta, obec nemá prachy, aby to zacvakala, no to má celkem blbý :unamused: .
Chtěla bych jít ven, ale musím čekat, až to spraví. Bez televize, rádia, ach jo. A velký PC v čudu, snad je harddisk v pohodě, mám tam všechny fotky.

Alco, to je super správa, jak radostný může být příchod MS :slight_smile: :slight_smile:
Luci, to je neskutečný, 27tt, to tak letí!!!!
12. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Veru, četla jsem si o tom, co se Vám stalo.. je to na prd, že musíte mrznout. Ke všemu když máš doma malého. Snad to brzo opraví a budete zase v teploučku.
My to zažili letos v Lednu, kdy bylo těch -15C tak se nám vyloženě posr**** kotel v baráku a nikdo nebyl schopný to dojít opravit ani ta firma, když jsme jim volali, že máme v baráku děcka a je tu zima jak v Rusku, tak nám na to řekli, že teď mají důležitější věci na práci :confounded: takže doufám, že to u vás bude brzo v pohodě a nebudete muset dlouho topit přímotopem.

Jj, 27tt, letí to neskutečně a začínám se pomalu bát, jak to zvládnu... i když už jednoho raracha mám.
Zrovna včera jsem manžovi říkala, že nevím jak se holčičky přebalují :sweat_smile: že tam budu za totálního idiota..

Jestli chcete, můžete mrknout do Alba, mám tam nové fotečky věcí pro malou :wink:
Jinak mě o víkendu bude manža fotit, tak jsem na to zvědavá... je to sice amatér, ale dělá perfektní fotky, fotí i svatby :wink:

Tak se zatím mějte pěkně, my se za chvilku najíme a pojedem do Brna do Globusu, chi se mrknout kolik stojí prací prášek Lovela atd. odpoledne jdeme za Áďou do školky, máme tam schůzku rodičů a budeme něco společně vyrábět :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.