• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jo a Veru, moc hezká fotečka!!!!!!
Fakt na zarámování :dizzy_face: :dizzy_face: hrozně vám to tam sluší :dizzy_face:
12. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky, v pondělí se chystám do Vyškova, ale moc to tam neznám. Je tam někde dobrý dětský bazar? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Veru ta fotka je vážně nádherná. Máš manžela šikulu. TO je naprd s tím kotlem. Už vám to přišel někdo spravit.
12. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
baco, dobrý bazar v létě zrušili:frowning2: já už se tam moc nevyskytuju, snad holky poradí...
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Čauky kočky,
včera jsme s malou měly teda den... Celý odpoledne byla neklidná a moc nechtěla spát, byl to nekonečný kolotoč - přebalit, nakojit, znovu přebalit, blinkání, pak se jí nechtělo spát, tak chvíli koukala, zabrala maxim. na čtvrt hodiny a zase hledala, tak jsem se jí to snažila natáhnout, aby nejedla po chvíli, pak už se začala rozčilovat, tak třeba po hodině jsem kojila znovu. No a takhle to bylo pořád dokola, asi od 15 hod až do večera. Pak jsem zavolala MM, aby po cestě domů koupil čajík. Říkala jsem si, že má třeba jen žízeň a tím čajem ji trošku uklidním a hlavně mi to nebude ublinkávat jako mlíčko. Čaj jí docela chutnal, něco vypila, na chvíli se uklidnila, pak už jsme normálně nakojily a krásně usla. No byl to mazec! Celý odpoledne jsem se věnovala jen jí. Ale dnes už to vypadá zase dobře, tak snad to byl jen chvilkový záchvěv. Byly jsme na prochajdě, bylo tam dnes fakt bezvadně! Uložila jsem ji na kojící polštář a krásně se jí tam spinká :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Veru, fotka je krásná! Máš šikovnýho chlapa a nádhernýho synka :dizzy_face:
A co kotel, už je opravený? Snad jo... a máte doma teplíčko!

Teri, Paaaji, asi ta naše bude z vás největší. Ale jinak, Teri, mně se nezdá, že by byla nějak velká, jediný co je vidět na první pohled, tak že má vypapaný tvářičky, ale jinak je to pořád malej prcíček :slight_smile: :dizzy_face:

Paaaji, to je fakt, že TM je vyžlátko, tak se v tom Jurášek možná potatí :grinning: Ale věřím tomu, že taky přijde doba, kdy bude mít škraňulky a "mišelinky" :grinning: Ale z toho ty děti vyrostou, jak se začnou trochu hýbat.
A u koho jste se teda byli fotit? Se těším až fotečky ukážeš :wink:
12. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Páji.o, tak jsem zvědavá, jestli se ten váš drobínek ještě otočí. Ale když ne, tak se neboj, zvládneš to na jedničku jako já s Paaajou. Nebo uvažuješ o císaři? Jinak šance na otočení se sice s přibývajícím těhotenstvím snižuje, ale pořád tam je. Slyšela jsem spoustu případů, kdy se mimča otočili třeba den před porodem :wink:

Lenajsku, ptala ses, kolik ty děti tak asi mají přibírat. Mně Dr. řekla, že by to mělo být v průměru 150 g za týden. Což my teda absolutně nesplňujeme :grinning: Ale mně to nevadí, důležitý je, že je Silvička spokojené miminko :slight_smile:

Marti, jak ti je? Snad už líp...
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
katy, někde jsem četla, že by přírůstek za první měsíc měl být 800-900g...no 300g za týden je teda moc:grinning: tak uvidíme, co příště, ale půjdem až za měsíc, tak to snad nepřibere víc jak kilo :slight_smile:
Jinak kyčle máme celkem OK, doporučeno široké balení, což látkovky mají... ale k Dr. jsme šly v jednorázovce, zatím to přebalování nemám tak zmáklé a nemám zatím "machrovací" plínky :grinning:
Katy, něco podobného nám dělal předevčírem večer, akoro 3 hodiny to trvalo :frowning2: uklidnila se jedině u prsu, kojila jsem snad 5x :frowning2: Pam mm napadlo, že jak jí to prso vyklouzne, že jí tam vrazíme dudel a ono to zabralao :grinning: Jinak ho zhnuseně odmítala :sweat_smile: teďka jsem ještě přišla na to, že jí ten dudel musím opřít o horní patro, vyčetla jsem, že se tím spouští sací reflex a je fakt, že jsem od té doby s dudlem úspěšnější :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Teri, já teda nejsem tak striktní jako ty, že bych si z toho něco dělala, že máme víc, to teda nee... :slight_smile:
A kolik látkovek tak denně spotřebuješ?
S tím dudlem jste to udělali fikaně :slight_smile: A že to tak funguje s tím patrem, to jsem věděla.
Vám kontrolovala kyčle i obvoďačka? My na kyčle do dětské nemocnice na konci listopadu.
12. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
byli jsme na spešl kontrole na kyčle ve 3 týdnech, dostali jsme to tak z porodky nařízené...a máme teďka přijít zas za 5 týdnů...
létkovek denně? ani nevím, přebaluju zhruba po 2 hodinách, jak kdy, v noci 3-4 hodiny, mezitím se občas pokaká na přebalováku, něco na pusinku...
12. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
čauky spolubojivnice, zase utěšuju toho našeho řvouna v náručí, tak mi zbývá zas jen jeden prst na psaní... :confounded: Dneska bylo nádherně, byli jsme venku hodinu a půl :slight_smile: MM přijede až v noci, tak jsme dneska opuštění :confused:

Teri, u nás ten dudel bohužel nefunguje ani když ho přitlačím na patro :confounded: Ale dneska dop. ho cucal skoro půl hodiny, ani nevím, jak se mi to podařilo :slight_smile:

Dnešní noc jsme měli rekord - spinkal 4,5 hodiny v kuse, měla jsem po 3h nataženýho budíka, ale zaklapla jsem ho a zase usnula... Jinak mám vykoumaný, že kdybych mu dala třeba po hodině nebo dvou, tak bude zaručeně blinkat.
Katy, ty jsi jí teda dala čajíka? A jak? z lahvičky nebo po lžičkách nebo stříkačkou?? Já dávám kapičky na bříško stříkačkou. Musím ale chviličku počkat, než začnu kojit, jinak by to vyblinkal. A musím zaklepat, dneska jsme ještě neblinkali ani jednou... Včera 4x ...
S tou váhou - my vlastně ukázkově přibíráme :wink: Dr. říkala, že "normální" je 150 až 200g týdně, takže našich 800g je slušný :slight_smile: :slight_smile:

Teri, ty musíš dávat široký balení? Já jsem byla úpně překvapená, že my máme naprosto ukázkový kyčličky. Absolutně žádný omezení. Katy, já jdu k soukr.ortopedovi na Olomouckou až první týden v prosinci. Poslali mě tam podle spádu bydliště. Moje dr. mu kyčličky taky kontrolovala.

Veru, vy máte pech... :frowning2: Doufám, že vám to brzo spraví a pojišťovna zacvaká ty pokažený spotřebiče. Hlavně, aby jste začali topit a taky, aby se zachránily ty fotky.. Ta fotečka je naprosto úžasná... MM je na focení totálně levej, proto jsme museli k fotografovi.
Byli jsme: http://www.babyphoto.cz/?home
12. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Pavli, tak to Jiříček krásně spinkal :slight_smile: To je fajn, to už se třeba bude protahovat nebo tohle delší spaní se bude častěji opakovat. Dneska žádnej blinkanec? To je úspěch! :wink: Super! Hlavně to člověk nechce zakřiknout, že?
Čajík jsem dala z lahvičky a kapky Sab simplex dávám ze lžičky. Tím, že už mi i občas cucá dudlíka, tak ta lahvička není problém.
U téhle fotografky byla i švica se švagrem a malou a fotky byly krásný, ale co se týče přístupu té ženské, tak švica byla dost zklamaná. Prý docela nepříjemná a všechno šup šup, jen aby udělala víc lidí a měla co nejvíc peněz. Slyšela jsem to od víc lidí, že ta Zlevorová těžce valí na kvantitu. Ale fotky jsou krásný, to je důležitý! Ale troška citu by neuškodilo...
12. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Katy, no to si piš, že všechno bylo šup šup, vůbec se s náma nemazlila...Myslím, že jsem tady psala výstižné slovo - "drsňačka" . věděla jsem to, tak jsem s tím počítala. Je to tam jak na běžícím páse, ale fotky jsou bezkonkurenční a to je hlavní.
12. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Paaji, máme to široký balení doporučený, tak uvidíme, co příště..ale problém s tím nemám, fakt v té látkovce to měla i teďka a nic širšího jí dávat nebudu, už tak má prcku jak brouk pytlík, viz. album :grinning:
12. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Katy,že Silvinka přibrala docela hodně, to je individuální, mě starší děti přibraly za první měsíc každý 1,5 kg !!! a Markétka jen 1 kg, ten první měsíc přiberou děti nejvíc, pak už to postupně klesá ... dělají si základ ... to je v pořádku. ..... jinak včera jsem na nákupu trochu zmokla, tak líp mi není, je to pořád takový nějaký divný, přes den se to dá, ale večer jsem strašně unavená a nemůžu přitom spát, jsem v noci zase v 1 seděla v kuchyni ... Markétka spala dneska zas jen jednou a jen hodinu, jdu ji dát teď po Večerníčku spát, a těším se na kafe ....
O té fotografce, to jsme se s Luckou ještě nebavily, ale je fakt , že fotky jsou krásný, škoda to chování ....
12. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím pořád 2v1, porodní cesty se dle dr. otevírají hodně pomalu, nevylučuje přenášení, ale nedá se to říct přesně, třeba můžu ještě porodit v termínu. Minule se ten dr. asi dost sekl s tím vážením mimi, dle dnešního UZ a slov doktorky má mimčo kolem 3kg. Na monitoru kontrakce nebyly, jinak vše OK, srdíčko bilo, mimi se hýbalo, tlak a moč OK. Další kontrola v porodce za týden, zase ve čtvtek, 19/11. Tak uvidíme, co se dozvíme příště.
Jsu naprosto vyřízená, přijeli jsme domů až o půl sedmé večer, ale máme kočárek už v kočárkárně, krásně se nám vejde jak podvozek tak korbička do kufru a ještě je tam místo na nákup, super. Autosedačku MM zítra už asi přidělá do auta.
Byli jsme ještě nakoupit, pak jsme se zdrželi u mé mamky, takže si jdu lehnout. Mimčo mě od včerejška od večera dost tlačí na močák a je do hodně nepříjemný, tak vás jen v rychlosti dočtu a budu reagovat až zítra.

Mějte se krásně, dobrou noc a opatrujte se!

Pááá!!!
12. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky :grinning: jdu na Vás zas juknout jak novomaminky a skoromaminky bojujete :grinning: Co tak letem světem pročítám tak vidím, že s naprostým přehledem :grinning:

lenajsku: Mimouš bude asi drobek teda co? Je superže máte už všechno po kupě. Na to že za chvílu rodíš si celkem v klidu :grinning: :grinning: :grinning: Už se těším na případnou sms :wink:

Veru: TO je pěkne na prd, s tou Vaší elektrikou, ale to známe, když už se něco s... tak všechno co, a zvlášť když je zima a je potřeba topit hlavně skrz prďolu. Snad Vám to dají brzo do kupy. Jinak mě dostává to Vaše uklidňování vysavačem - já jen pustím ručním a Mates má oči jak tenisáky a v nich hrůzu neskutečnou :grinning: Fotečka od manžy luxus :dizzy_face: Tiše závidim, MM je na focení trochu kopyto :frowning2: trochu hodně :sweat_smile:

Teri: Ty si fakt šikula s těma látkovkama, já bych to fakt nedala, navíc si nedokážu předtavit e bych ho teď do toho třeba měla motat, mám problém zalepit jednorázovku a skoro mi zrhne natož látkovky :grinning: TO bych měla už zasukovaný ruce
12. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
paji: O tom babyphotu mi říkala taky kamarádka, fotečky nádherný, ale na paní si taky stěžovala. Jak píšeš, šup šup, pořádně jim ani neřkela co a jak a na fotky čekala skoro 2 měsíce a navíc jí je nakonec ani nevyretušovala...
12. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko... jak se máte? Teď vysvitlo sluníčko, tak je to moc fajn... :slight_smile: Hned má člověk lepší náladu, že? I včera bylo hezky, to je fajn, že jste byly kočky venku.
Od včerejška od večera mě příšerně bolela hlava, myslela jsem, že se to spánkem zlepší, ale třeštěla mě i v noci, tak jsem si jak MM odcházel do práce šupla půlku Paralenu a je to už dobrý. Asi jsu trochu nachlazená a mám rýmu, tak to možná je i z toho. Snad jsem tím Paralenem nic nepoto, ale za celý těhotenství jsem ho měla asi jen 4x, možná ani to ne, tak snad to mimču neublíží.
Katy, obdivuju Tě, jak můžeš fungovat s migrénou, na kterou toho moc nezabírá, vlastně asi nic, klobouk dolů. Musí to být hrozný. Tak snad se nebude objevovat moc často.

Veru, opravili vám ten kotel včera, už topíte? To má obec blbý, že nemá prachy, ale je to jejich chyba, tak jim nic jinýho nezbývá, že... A snad vám pojišťovna něco zaplatí na ty spotřebiče, u koho máte byt pojištěnej? My jsme u Kooperativy. A snad velký PC bude v pohodě, snad tam ty fotečky zůstaly. Já jsem chtěla všechny fotky co mám v PC vypálit na CD, ale odešla nám vypalovačka, tak se modlím aby se s ním taky nic nestalo, dokud nekoupíme novou.

Ali, fajn, že MS dorazila, operace není nutná, super. Fakt by člověk nevěřil, jakou může mít radost z MS, co...

Luci, fakt to letí, za chvilku budeš 30tt... :slight_smile: A prosímtě, proč bys to nezvládla? Ty aspoň nějaký zkušenosti máš, já nemám vůbec žádný, pro mě bude všechno úplně nový, koupání, přebalování, kojení, oblíkání, starání se o řvoucí mimi, výchova... jsu na to fakt zvědavá... :grinning: Takže simtě, buď v klidu, Ty už aspoň víš jak probíhá porod, kdo ho neprožil tak vůbec neví, co ho vlastně čeká... :wink:
13. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
A jsu zvědavá na těhu fotečky, to je fajn, že TM tak hezky fotí. To MM je na focení taky levej, jak píšou holky, pro něj je problém i na digi foťáku udělat fotku, která by nebyla rozmazaná... nějaký zaostřování je pro něj španělská vesnice... nebo vůbec nepřibližuje, takže někdy fotí a vše je hrozně daleko... takže na skoro všech fotkách co máme z nějakých výletů a pod, tak je hlavně krajina a okolí, občas MM, ale ten se zase nechce fotit, tak je to takový těžký a na některých teda já, ale jinak, než bych si představovala... :grinning:
No každej má vlohy na něco jinýho, že.. :slight_smile:

Veru, vy máte fakt moc pěkný fotečky, jste šikulky. :wink:

Baco ahojky, ve Vyškově byl bazárek jak píše Terinka v Kojále, ale ten je asi fakt zrušenej, jinak nevím o ničem, nejsu z Vyškova... :frowning2: Snad se tady objeví nějaká přímo Vyškovačka a poradí. :wink:

Katy, to je mi líto, že byla malá včera tak neklidná a měla jsi doma kolotoč... snad dneska bude líp. A super, že Ti pila čajík a pak se hezky nakojila... jakej jsi jí dala? A jakou máš Katy flaštičku? Malé posílám pusu a zdravím vás... :wink: A díky za info o přírůstcích váhy. :wink:

Páááji, na fotečky jsu fakt zvědavá. Týjo, takovej přístup, to je něco. Ale dobře že jsi na to byla připravená, tohle jsem já třeba vůbec nevěděla a to jsem o té paní uvažovala, že bych za ní pak s mimčem zašla na focení. Ale i když výsledek asi bude stát zato, radši bych brala někoho, kdo to bere víc pohodověji. Takže každopádně díky za info...
A určitě vám to tam rodinko moc sluší. :wink:
13. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Teri, máte široký balení? A v čem je problém, že vám ho dr. předepsal? Tak to je fajn, že už balíš do látkovej, ty ho mají, to je fakt, tak snad to bude v pohodě. :wink: Malé to v látkovkách moc sluší... :wink: Ty názvy co u těch fotek máš napsaný jsou teda pro mě totálně španělská vesnice. :grinning: A malé pusinku, zdravím vás... :wink:
Jinak ještě ohledně kyčlí, to se kontroluje už v porodce, že?
Já mám právě trošku obavy, aby měl prcek kyčlíky v pořádku, bo ani já ani ségra jsme je neměly, neměly jsme dorostlý stříšky na kyčlích. Tak jim to musím už v porodce nahlásit, aby to překontrolovali a pak nás asi pošlou do dětské nemocnice, tam se myslím jezdí na ty kontroly. Jestli je kontroluje i dětská dr. ve Slavkově netuším, ale asi jo.

Pááji, tak malej přibírá jak má, podle tabulek, to je fajn. :wink: A snad bude i dneska den v pohodě, že nebude malej blinkat... kéž by, co? :wink: Taky vás moc zdravím a pusu malýmu posílám... :wink:

Marti, tak snad už konečnš bude líp, že budeš moct v noci spát... věřím, že jseš unavená a nevyspalá, když se člověku blbě dýchá, to je fakt nic moc. Tak hodně vitamínů a kdyby byla po ruce slivovica, ta vyléčí snad všechno... :grinning:

Hani ahojky, to jseš hodná, že ses na nás přišla mrknout. Určitě pošlu SMSku, jak budou nějaký novinky, neboj. :wink: Užijte si dnešní srazík. :wink:

Holky, krásnej pátek přeji, mějte se fajn, opatrujte se a zdravím vás i prcky...

Páá!
13. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky Lenajsku, tak dnes jsi první? :slight_smile:
Je to bezva, že vykouklo sluníčko, jak říkáš, to má člověk hned lepší náladu než když je tam zakaboněno...
Takže má malej kolem 3 kg, to má myslím předpisovou váhu, ne? A že se cesty zatím nechystají nic neznamená, ono dnes to může být jinak než zítra... Snad nebudeš přenášet, to čekání musí být hrozný.. :frowning2: Vždycky si vzpomenu tady na Zuzku jak přenášela :sweat_smile:

Čajík jsem dala malé od Sunárku fenyklovej, je od ukončeného 1.týdne života. A lahvičku mám od Aventu.

Pěkný sluníčkový pátečínek všem :wink:
13. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Lenajsku, mně doktor 2 týdny na kontrole říkal, že malá má kolem 3kg a měla je přesně :slight_smile: A paralen jsme si vzala hnedka někdy zkraje těhu, byla jsem taky nemocná, myslím, že když je to čas od času, je to v pohodě, paralen se v těhu může....
A kdybys měla přenášet, zkus ten kořeněný čajík a přinuť mm k sexu :grinning: Fakt nevím, co u nás zabralo, možná i psychika, že mi Dr. řekl, že je vše nachystaný, tak jsem se na to tak upnula :grinning:
Jinak kyčle zkouknul Dr. v porodce, říkal dobrý, řekli, že za 3 týdny máme jít k ortopedovi, tady se to tak asi dělá no a ta Dr. říkala, že pohyblivost dobrá, ale na sonu se jí trošičku něco nezdálo, nic závažnýho, ale doporučila to široký balení...já ji teda víc na široko, než je na těch fotkách, rozhodně balit nebudu, už takhle na těch malých prckách ty látkovky vypadají srandovně :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
u nás je teďka celkem pěkně, ale ven můžem až tak kolem 2, měl by mi dojít balíček s dalšíma plínama, tož nechci pošťáka prošvihnout :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Katy jojo, dneska vyjímečně první, to se u mě málokdy stane. :slight_smile:
Jak vysvitlo sluníčko, tak vidím jakej je tady doma binec, asi se pustím do úklidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsu zvědavá, kolik nakonec malej bude mít, něco přes ty tři kila by byla značka ideál. :slight_smile: A máš pravdu, že co není teď může být zítra, ale jestli se mi čípek moc zatím nezkracuje, tak to je těžký.
Sexík určitě bude a ten kořeněnej nápoj chci zkusit asi až příští týden, bo v neděli mám ještě scuka s kamarádkou. :grinning: Ale jinak je to už takový zdlouhavý, co člověk ale nadělá. Vím že jednou mimčo vyleze, tak nezbývá než to vydržet. :slight_smile:
Teri, tak uvidíš na příští kontrole, třeba to už bude OK i na tom sonu. Takhle si myslím že to určitě bohatě stačí, ty látkovky. :wink: A pošťáka určitě neprošvihni, u mě už pošťačka dneska zvonila, přivezla mi krásnou chlupatou kombinézku, vezmu do porodky a ještě mi pak přijede jeden balíček z MMB, ale to asi až příští týden.

Holky, co máte všechno v kočárku? Já bych si ho chtěla už nachystat... dám tam tu španělskou deku, pod hlavičku asi plínku, že? Jinak polštářek do kočárku nemám, tak jen tu plínku a přidělám hračku na kočárek. Jdu se jím pokochat, když už je zaparkovanej dole v kočárkárně... :dizzy_face:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky, fakt je dneska po ránu krásně. Já jsem po kojení v 6h šla ještě odpočívat, ale myslím, že jsem neměla, protože jak jsem chviličku spala, chviličku utěšovala malýho a tak furt dokola, tak mě totálně rozbolela hlava. Myslím, že to je min.na brufen. Snažím se nejíst žádný léky, ale i v porodce mi dali brufen na bolest hlavy a domů mi dokonce předepsali Algifenový kapky.... Prý to nemá vliv na dítě, i když kojím. No nevím...
Kolem 1h půjdeme ven, tak se mi snad udělá na vzduchu líp.

Včera jsme ani jednou neblinkali, ale dneska ráno už 2x. Nevím, někdy mu to mlíko sedne a někdy asi ne.

Hani, ta tvoje kámoška měla pech. Podrž se, my už máme i fotky a fotili jsme se v úterý odpoledne. MM je byl u ní v 9h vyzvednout. A prý se povedly. Nemůžu se dočkat, až je uvidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máme je bez retuše, když je dobrej fotograf, nemusí se retušovat.

Leni, myslím, že malej nebude zas takovej drobeček. Ještě doroste, než porodíš, neboj :wink: A věř mi, že ti každý porodník a porodní asistentka řekne, že úplně nejlíp se rodí děti, co mají tři kila :slight_smile: A myslím, že je lepší porodit v termínu nebo třeba týden přenášet, než mít nedonošený dítě. Zkus si dát i lehkýho svařáka se skořicí, zakončenýho v postýlce s manželem a třeba to těm porodním cestám pomůže :grinning:
K těm kyčlím-nic hlásit nemusíš. Každý mimčo v porodnici projde vyšetřením kyčlí včetně UTZ + dostaneš doporučení, kam se máš objednat na ortopedii v 6-týdnech. Je to preventivní, jde tam každý dítě.

Teri, ty plínky jsou fakt srandovní. Obdivuju tě, že máš trpělivost. :wink:
13. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Leni, nevím co holky, ale já v kočárku nemám nic... Malýho doma obleču, nabalím do kombinézky, strčím do zimního fusaku, popadnu ho a nesu ty dvě patra dolů do kočárkárny - přes troje dveře. Strčím ho do kočárku a jede se. Nezakrývám ho ještě dekou, to by se uvařil. Používám ji doma v cestovní postýlce, co máme roztaženou v obyváku. Jo, a samozřejmě jsem ověšená kabelou ke kočárku, kde mám všechno náhradní (plínky, látkovou plínky, ubrousky, atd.)+ peněženku, telefony, kdyby něco...
Hračku tam zatím taky nemám, protože malej celou dobu v kočárku spinká a stejně z toho ještě nemá rozum.
13. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Paaaji, já v porodce 2x měla algifenový kapky na spodek, vzala jsem to na noc, ať se trochu vyspím...Samy sestry chodily a ptaly se, jestli to nechci, že si aspoň přes noc odpočinu...
Já hračku v kočáeku taky nemám, jsem ráda, že tam spí :grinning: Jinak malá je na kombinézku zatím malá :slight_smile: tak ji mám oblečenou jak na doma+kabátek, čepičku, rukavičky, je ve fusaku a vložné tašce, doufám, že moc horko jí není...a samo plínu pod sebou....
13. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím při poledni, my byly s Markétkou nakoupit a stavila jsem se v práci, tak jsme se tam zdržely, potkaly jsme se tam s Pavkou, tak fajn ... malá cestou domů usnula v kočárku, už musela mít hlad chudinka, tak jsem ji cestou krmila rohlíkem a vypila čaj ... dala jsem vařit, uvařila jsem si kafe a počkám až se probudí, musím chvíli dáchnout, ona už spí jen jednou a včera teda spala jen hodinu, já byla večer vyřízená ... tak uvidíme dneska. Snažila jsem se to natáhnout až k tomu poledni, usnula 11,50 tak uvidíme ...a venku je teda parádně, až mě štve, že mi pořád není dobře a ještě jsem začla kašlat, cítím, jak mi to sedí v hlavě, to je už na palici fakt ...

jdu vás dočíst ...
13. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Lenajsku, já si občas s MM večer slivovičku dám, my máme rodinnou tradici, že se pálí 2x za rok, tak zásoby jsou, ale při nachlazení nemůžu nic, protože mi otíkají sliznice v nose, a to je pak ještě horší, tak se tomuhle teď vyhýbám ... ale jako prevence je to super, jsem asi preventivně pila málo :grinning:

Katy, to jsou někdy takový dny, že člověk nic neudělá, ani si nesedne, prostě někdy mají děti své dny ... to se stane ... ale vyřešila jsi to dobře, i s čajem, člověk zkouší, co zabere, tím se taky učíme, že jo ...
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.