• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, teda máš to náročný. Nebo má tvůj pocit, že by se sám s tebou nudil? To by mě taky štvalo, mít kolem sebe pořád celý příbuzenstvo a poskakovat kolem nich. Člověk si chce taky volný čas trávit podle sebe, že jo! Pevné nervy. .... A s tím děložním vazem máš co? O tom jsem ještě neslyšela.
9. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Leni, já mam doma tentýž exponát :grinning: Hader jako když vykrade krám, ale nemá co na sebe a nemá to správně roztříděný, tak nemůže nic najít atd. Tolik skříní doma nemáme. A malá nemá žádnou, máme věci v jedné - já i malá. Ve zbytku je on. Už to neřeším. Říkala jsem mu,že bych mu dala jedny rifle, triko a mikinu a nevymýšlel by.
9. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Veru, to je mi moc líto, že to takhle dopadá s "romantickýma víkendama"... :frowning2: To je jasný, že chceš soukromí a užívat si volnýho času zatím jen ve dvou, pak už dva nikdy nebudete.. :slight_smile: To mě mrzí, že to TM takhle nevidí... :frowning2:
A kolik Veru stála masáž? Tak tam asi nepůjdu, jestli se s tou masérkou nedá pomalu ani domluvit...
Leni, tak snad to rychle uteče, pondělí je tady cobydup... :wink: A s tím oblíkáním to musí být pěkně na nervy, to chápu.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Veru, děkuju moc za přáníčko a pochvalu albíčka, tak slzička, jo? To snad néé, zase tak romantický to není... :slight_smile: :grinning:
9. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Takže jestli jsem to pochopila, nemůžeš se hýbat, bo co? Něco se Ti stalo tam dole? :frowning2: Snad to bude dobrý a není to nic vážnýho...
9. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Jakoubek dneska mamince odmítá poskytnout jakýkoli osobní volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak zase jenom v rychlosti nakukuju....

Kači: taky se přidávám ke gratulantům a přeju vše nej nej nej a hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:

holky díky za pochvalu bydlení, pro mě je zatím neuvěřitelný, že skoro po 4 letech, kdy to tady vypadalo všelijak budeme konečně normálně bydlet :slight_smile: ale už jenom týden a něco a konečně se dočkám, snad do toho ještě nic nevleze, nemáme sice dveře na wc, protože to MM spletl a vzal opačný, takže bude chvilku trvat než to vymění, ale na to kašlu, stejně bydlíme sami, tak to chvilku bez dveří přežijem...

Paji: gratulka k super výsledku krve z NT :wink: a rizikovej věk 28 fakt nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači: teda s tou kačenou mi děláš chutě :grinning: jsem zvědavá co bude v neděli u tchánovců :grinning:

Veru: snad se ten vaz brzo spraví a nebude Tě to trápit :wink: To že jsi zklamaná že víkend ve dvou se konat nebude, chápu, ale snad ještě stihnete s TM něco spáchat, než se narodí prcek :slight_smile: Já se teď upínám na srpen na bráchovu svatbu, protože mamka slíbila, že si malýho vezme i na noc, tak budeme mít s MM konečně jeden den i noc pro sebe :slight_smile: teda na svatbě s náma Kuba samozřejmě bude, ale bude tam určitě spoustu ochotnejch rukou na chování :grinning:

musím zas běžet, po obědě přijede mamka, tak nevím kdy se ukážu, zatím se mějte :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Huj holky teď sem doraziila z města, super vycházka jen teda ta rýma mě pěkně štve... Trhy mě těžce zklamaly, nic moc tam nebylo :angry:
9. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
holky přihodila jsem do alba 2 fotečky do alba,tak koukněte
9. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
lenajsku: Koukám na ty albíčka, máš to moc hezky udělaný :dizzy_face: a ty přáníčka sou super :wink:
9. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Holky těhulky koukám na ty Vaše bříška v albech, já V8m to tak závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ai si začnu taky fotit břuch ale s opúačným efektem - hubneme po porodu :grinning:
9. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
m1rti: Markétka se taky myslím furt jenom směje co :grinning: Je zlaťoučká :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Leni, ta masáž stojí 1290,- za 60 min, opravdu hodně. Natáhla jsem si debil děložní vazy, úplně dole, ty který zatínám, když chodím, takže nemůžu moc zvedat nohy. Se budu pěkně ploužit se psem:slight_smile: Minule jsem to řešila s Teri, byla jsem z toho hotová a začalo to úplně stejně - během na autobus. Bolelo to víc jak týden, takže se mám na co těšit:frowning2:

Marti, nemá, v tom problém není. Ale MM je v nové práci hodně vytíženej a do toho dělá od malička vrcholově sport, trénuje mládež, komentuje utkání a ještě další věci. Obojí naši rodiče jsou teď čerstvě rozvedení, potřebují naši podporu a my jsme jak cirkusáci, když za víkend máme oběhat domácnost mojí mamky, mýho taťka, adamové mamky, jeho taťky, jeho babičky a strejdy, navšívit kamarády. A to se prostě nedá. Co jsem doma, tak je to v pohodě, svoje rodiče navštěvuju sama, ale třeba babička mu vyčítá, že za ní nejezdí apod. On chudák nemá ani minutu volnýho času, dělá milion věcí, neustále u nás zvoní telefon. Tak to řeší tak, že všechny sezve najednou a sejdeme se někde o víkendu.
Mně už z toho hrabe, protože já se z jeho rodinou strašně nudím, mají úplně jiný životní styl než já, nemám si s nima ani moc co říct a musím se celkem přetvařovat a to mě nebaví. A teď zase dva víkendy po sobě a to jsme u nich byli včera!
9. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Marti, fotečky moc pěkný.
Hani, děkuju moc... a snad rýma přestane, je to otrava, co? Jak je na tom malej?
Holky, já se rozloučím, jdu se najíst, ještě něco dodělám, nachystám se a vyrazím. Budu tady až večer...
Krásný odpoledne!!! :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Veru, tak to ta masáž asi fakt nestojí zato, za ty prachy. Se domluvím po třetím měsíci tady s fyzioterapeutkou, kam jsem chodila na svičení na Mojžíšovou, jestli by mě čas od času lehce nenamasírovala.
S tou rodinou je to blbý, musí to být vážně na palicu... :frowning2:
A s tím vazem je to děs, takže běh na autobus, jo? Týjo, to jsem ani nevěděla, že jde si natáhnout děložná sval, bo co to je... tak snad to bude brzo dobrý!
Holky loučím se, krásnej zelenej čtvrtek, páá! :wink:
9. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky! Člověk tady chvilku není a ejhle nová diskuze :slight_smile:
Já byla ráno u zubařky. Naštěstí žádnej kazík a žádnej problém, tak jsem se až divila, protože já s mým problematickým chrupem... Pak jsem si zajela do Tesca koupit sváču a rozplývala jsem se u stojanů s miminkovskýma oblečkama. Mají tam super ceny, teď i nějaké slevy a ty oblečky jsou fakt krásný! Už se těším až budeme vědět pohlaví, abych mohla něco přikoupit. Teď jsem neodolala jedné světle žluté mikince :grinning:

Kačko, všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně zdravíčko celé tvé rodince a ať se ti splní vše, co si přeješ! :wink:
9. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Páji, gratuluji k výborným výsledkům z NT screeningu! To je bezvadný! :slight_smile:

Veru, mrzí mě, že máš boleníčko. Takže si beru příklad z toho, že je lepší v těhotenství moc neběhat :sweat_smile:
A manža je taková aktivka, jo? To je obdivuhodný!
9. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Veru, to máte hodně hektický život. Něco takovýho mám za sebou, potím se, jen čtu, co píšeš.

Hani, malá se směje často, hlavně je hodně zvědavá, tak potřebuje, aby se pořád něco dělo.Potkala jsem ve městě švagrovou, smála se ale asi se jí nelíbila,páč v momentě z toho byl řev
9. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Teda, tři hoďky jsem byla na slunku a jsem jak zbitá, i psisko chrápe :grinning:

Jsem pokecala s paní, co bydlí kousek od nás a má 3 měsíční holčičku, tak říkala, jak jí malá pořád řve, žádnej dudlík nechce a uspává jen na baloně.... Byla chuděr celá unavená a zničená, úplně mě jí bylo líto. No ale už se vidím úplně stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za chvíli mi snad dojedou dětičky a budeme si opíkat špekáčky na zahrádce :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Veru, chuďátko, ty sis to teda pěkně s prominutím vyžrala.. :frowning2: My jezdíme na střídačku jeden víkend (jeden den z víkendu) k našim a jeden ke tchýni... A když nejsme u nich, tak je MM ve škole. :unamused:
Vůbec se ti nedivím, že toho máš plný zuby. Tvůj manža to asi moc nechápe, že potřebuješ mít i nějaký soukromý rodinný život a né jen řešit jeho rodinu.
Taky pořád řeším, že by jsme aspoň v neděli vyrazili na nějaký hezký výlet, ale zase nám to kazí dopolední posilka a squosh, pak než MM přijede domů, naobědvá se a někam vyrazíme, tak jsou min. 2 odpoledne a to už ani nemá cenu někam jezdit...
9. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
Katy, asi pojedem před návštěvou tchýně na otočku do obchodu, tak už mě MM snad nebude odtahovat od stojánků s děckýma oblečkama :slight_smile:
Mě čeká zubař příští týden, jsem zvědavá, co mi tam vykouzlí :wink:
9. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Holky,malá je hotová,dnes téměř nespí, ale neplače, je taková jak v útlumu.Má průjem a začíná jí zas stoupat teplota.Ted zatuhla u krmení,snad aspon trochu odpočine.Musím jí pak dat Panadol.Chudina
9. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Nazdar holky, vidim, ze to mate s pribuznejma vesely :sweat_smile: My teda mame vyhodu i nevyhodu v tom, ze jsou 120 km daleko... Takze necekany ci kazdovikendovy navstevy nehrozi, ale zas nebudou po ruce babicky na hlidani... no si clovek nevybere :grinning:

Veru a este mi rekni, ten screening ti delali jak holkam v Brne nebo nekde jinde? Furt nechapu, zes nic neplatila:slight_smile: No mas to super, ja za "nadstandard" peci vyplaznu 3000... Ale jen kvuli tomu se mi ted narychlo Dr. menit nechce...
9. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný večer přeji, tak jsme oznámili tchánům, že budeme tři, tak měli radost... :slight_smile: Jsme seděli na zahrádce, bylo krásně, kvetly meruňky a krásně voněly... :slight_smile: Takže pohoda, pak jsme něco málo nakoupili v obchodě, hlavně ovoce, a jeli domů... teď jdu čučet na TV, na Ordinaci.
Katy, super, že jsi neměla žádnej kaz, já se musím objednat zítra, ale počítám, že tam 100% něco budu mít, tipuju tak 2-3 kazy, klasika. :unamused: Ještě, že mi to vrtají vždycky bez umrtvení v pohodě, už jsem si za ty roky zvykla, bo fakt mám problematický zuby a slabou sklovinu, kdybych byla zvyklá na injekce a teď je nemohla dostávat, nevím, co bych si počala.
Holky, můžu s váma na srazíku probrat téma porodnice v Brně? Jestli vám to nevadí... nějak si vůbec nevím s tímhle rady, sice vím, že je hooodně brzo, ale nemám si s kým o tom popovídat...
Leni, to jseš dobrá, že jsi byla 3 hodiny na sluníčku, to já bych asi nevydržela, nějak to teď špatně snáším, hned se mi motá hlava. Budeš krásně opálená.. :slight_smile: Jsi seděla za barákem, jo? Tak nezapomeň v sobotu v 15.30 ve Slavkově, dej si radši budíka, aby ses na sluníčku nezapomněla... :slight_smile:
Katy, do toho Tesca je asi fajn se podívat, příští týden tam někdy zajedu a pokochám se, a možná i něco málo koupím. :slight_smile: Od tchánů jsem dostala na narozky penízky, tak si pořídím časem nějaký těhu oblečení, a něco pro mimíska... nebo kosmetiku, uvidím. Mile mě překvapili, penízky se budou každopádně hodit.
Teri, jak se máš? :wink: Jak to myslíš s tou nadstandrat péčí?
Marti, to je mi líto, že je malé hůř, že začíná mít teplotu a má průjem.. snad Panadol zabere... :confounded: :dizzy_face:
Páji, pak napiš, co tchýně, ju? :wink:
Holky, Ordinace začíná, tak krásnej večer, zítra páá!
A dobrou noc, opatrujte se!
9. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Teri, moje mamka pracovala na Obilňáku v Brně a ještě jako netěhotná jsem byla u jedné Dr, za rok jako těhotná jsem u ní byla podruhé a už jsem u ní zůstala, je super.Ona se specializuje na rizikový těhotenství. Na každý vyšetření mám žádanku a tak po mě nikde nic nechtějí zaplatit. Ona má i další UZ v ordinaci, takže mi ho vždycky udělá, když jdu na kontrolu. Tak asi proto. Ale třeba se pletu a mám nedoplatek u pojišťovny, snad ale ne:slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ježiš jsme se přežrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opekli jsme špekáčky a ugrilovali masíčko a teď bych zalehla a spala, ale děcka jsou nějaký živí, ani nechtěli jít dom :grinning:

Leni, tak to je fajn, že tchánovci měli radost :wink: A v tu sobotu můžeš s náma určo probrat úplně všechno :grinning:

Na tom sluníčku jsem to asi trochu přehnala, mám červený fleky na rukách od toho slunka, příště se budu muset namazat :slight_smile: Ikdyž máme pidi zahrádku, tak je to i tak fajn, že si tam můžem sednout a psiska pobíhají. V takovým horku jim stačí běhat fakt chvilku a pak jsou chuděry zadejchaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, jsem malou přes hodinu uspávala. Ale neplakala,lehla jsem si s ní do postele, hrála si s mýma prstama, sem tam se napila, taková malátná. Nakonec jsme usnuly obě, probrala jsem se před devátou. Tak jen koukám, co jste probraly. Zítra čekám děti na oběd.Tak se těším.
9. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Lenajsku je fajn, že měli tchánovci radost, určitě z nich budou pyšní prarodiče:slight_smile:
Leni, taky bych si dala špekáček, mňam:slight_smile: Ta naše mrška chuděra ven pomalu ani nechtěla jít, ještě jsem z ní vyčesala asi kilo chlupů, už to začíná:slight_smile:. My tady před domem máme lavičku se stolečkem, tak sedávám tam:slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Holky dobrou, my pro změnu pracujeme a vypadá to opět dlouho do noci :frowning2: .
9. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Bré ranko holky, celou noc se dusím, rýma jedna pitomá a ještě k tomu mě vzbudila bolest břucha jak kráva - no nedojede si do toho tetka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno pofičíme s malým k Dr. chrčí to v něm jak ve starým motoru :sweat_smile:

Co chystáte na víkend? Teda krom Slavkovskýho srazíku? Já jdu odpo na ten kurz babysigns a nechci tahat malýho s sebou když je marod tak bude asi hlídat poprvé děda :sweat_smile:
10. dub 2009 v 05:42  • Odpověz
Dobré ráno holky,
no koukám, že jste včerejšek pěkně prokecaly :grinning: je toho tolik, že se mi to ani teď nechce moc číst :sweat_smile:
Ale vidím, že Paji vyšly dobře výsledky NT, moooc gratuluju :grinning:
Lenajsku, vidím, že jste udělali radost tchánovcům a s radostí to přijali, tak to je super :wink:
Veru ty vazy ti teda nezávidím, musí to být dost nepříjemná bolest, snad budeš brzy v poho :wink:
Hame, ať se brzy vyléčíte, hlavně malej, pro malý mimi jsou takový rýmy dost nepříjemný...
10. dub 2009 v 06:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.