• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Nic holky, jdu spát jsem z té alergie fakt hotová, zítra musím vykoupat psisko, jdeme na stříhání. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hani, mě ten Calgel prodali normálně v lékárně na Dobrovskýho. Baba říkala, že by to mělo být na předpis, ale prodávají to normálně volně. Stálo to myslím 80 Kč.

Zdeni, ony jsou, to já vím, ale cestou jsem nevěděla, kam pro ně zajít, tak jsem koupila normál.

Lenka.dv: ty nálady ke konci to je normální, kdesi jsem četla že si ženská nevědomky vytváří látky v těle, které jí pomůžou snést porodní bolesti.... nevím, kde se ty "látky" u toho porodu flákaly... je to směs těšení a obav, co mě čeká. Holt tím projdem všechny , co jsme byly těhule
28. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Leni, jakej mela tchyne napad? Nejak mi to uniklo :slight_smile:

Hame, to mate teda doma veselo:grinning:
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Teri, já to tady ani nepsala, jen Hanče, ale není to nijak tajný. Budete si ťukat na čelo :grinning: Ve zkratce, chtěla být u porodu a fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ha, to se dalo čekat:grinning: :sweat_smile: No jo, deformace z povolani :wink:
28. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky, jedem zitra po praci do Vyškova, tak nevím, kdy se tu zase objevím :slight_smile: Tak zatím ahojky :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Leni, no to věřím, že si asi nadšená nebyla. ... teda nevím, jestli bych o takový fotky stála. Jen to vidět, tak by mě všechno bolelo :wink:
28. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Brý ráno!
To čučíte, co tu dělám ve 4 ráno, co? :grinning: Byla jsem na wc, chytl mě měnší hlad a taky mě pobolívají záda jak při MS, tak mě to nedá spát a čtu si o hlenové zátce :sweat_smile: Ale už jdu zas do hajan. :slight_smile:
29. dub 2009 ve 04:09  • Odpověz
autor
Brý ráno, leni to teda čučím :grinning:
29. dub 2009 v 06:04  • Odpověz
autor
Leni tobě už odchází zátka? bo proč to čteš?
29. dub 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ránko!
Leni, snad už nerodíš? :confused:

Já včera na kontrole ok, utz mi tentokrát nedělela, jen zkontrolovala dělohu, taky mi vzali 4 ampulky krve na ty tripple testy a mám se už objednat na Veveří na screening ve 20 tt :slight_smile: Ty jo, hrozně to letí, za chvíli budu v polovině :grinning: :dizzy_face:

Pěkný i když zamračený den všem, jdu vás dočíst..
29. dub 2009 v 07:14  • Odpověz
Hani, tak jak je dneska? Lepší? Už alergie zmizela?

Lenajsku, doufám že tobě je taky trošku líp, alespoň že jsi doma a můžeš odpočívat. Tak ať jsi zase brzo fit! :wink:

Luci, bezvadný fotky, je to tam krásný!

Leni.dv, to je mazec s tou tvou tchýňkou! Jí by to asi nic nedělalo, když fotí na operačních sálech operace, že? Ale asi bych taky nesouhlasila, je to dost intimní záležitost..

Giselko, tak snad Verušku brzo ty zoubky přestanou bolet, aspoň že existují takový mastičky s chlastíkem, který jí pomůžou :slight_smile: Užijte si vítání občánků! :wink: To bude velkolepá sláva, co? :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Hani, asi eště ne :sweat_smile: No, cosi ráno jsem měla na toaleťáku, co jsem ještě neměla, tak jsem přemýšlela, jestli je to hlenová zátka :sweat_smile:
29. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Katy, já ji tam taky nechci, v žádným případě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem řekla, že jen manžela, nebo radši nikoho :wink:
29. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Katy: Jj letí to jak blázen a počkej až bude to malý venku, to budeš ještě větší fičák :wink: Alergie dneska lepší, ale uvidíme až vylezu ven, snad to počasí pomůže :wink:

Leni: Že bys přece jen porodila dřív :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Hani, asi ne :unamused: Asi se moc pozoruju a sleduju co a jak :unamused: Už prostě magořím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Leni, ta tvoje tchýně má taky dobrý nápady :grinning: Stejně se ve Vyškově nesmí fotit nebo natáčet průběh porodu, primář to zakázal

Katy, fakt to uteče strašně rychle. Mně se akorát táhly ty poslední týdny

No nic, musím valit, dítě protestuje
29. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky, dneska to bude zase na posrání. Začíná mě štvát, že jsem pořád v práci a nemám čas přemýšlet o mimi a užívat si těhu. :frowning2:
Leni.dv. teď jsem šla do vývrtky... Tchýně navrhla, že bude fotit tvůj porod??? :astonished: Já tam snesu taky max. MM a když nebude on, tak radši nikdo. No nedokážu si představit, že bych tam měla tchýni.... :angry: :angry:
Doufám, že s tím porodem vydržíš do doby, než se David vrátí z Benátek... :wink: Vůbec se ti nedivím, že se pořád sleduješ... No nemysli si, já se prohlížím x-krát denně, pořád zkoumám, jak moc mi vyrostlo bříško, jestli se mi nedělají další strije, atd... :grinning:

Katy, marode, už je ti doufám dneska líp. Je to nějaký divný, že tě ty migrény chytají tak často. Nemáš to fakt od páteře? Řekla bych, že mě bolí hlava mnohem míň, než před těhu. Většinou z toho, že jsem hrozně unavená nebo nevyspaná.
Ty máš jít na další screeninig na Veveří? Ten hradí pojišťovna nebo je placený?

Lenajsku, Leni, doufám, že nachlazení polevuje a budeš brzo fit. Pokud se necítíš, tak být tebou, tak se radši přeobjednám. :wink:
29. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Hani, tipuju, že když z Matýska nebude fotbalista, tak z něj bude herec nebo fotomodel :grinning: Doufám, že ti alergie polevila... :wink:
29. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Brý ráno kočeny,

to je dneska fajn počasí, že.. hlavně pro alergiky, super se venku dýchá, jak je to pročištěný :wink: Áďula je už ve školce, mají divadlo, tak se těšil..akorát začíná víc a víc pokašlávat, tak jsem zvědavá co z toho opravdu bude :confounded:

Leni dv, proč si čteš o hlenové zátce? To už jako to... :confused: nebo ne e

Hani, já byla v Paříži v pohodě, akorát jsem asi uhnala chudáka MM, když mi potom po příletu domů odpadl na antibiotikách :grinning: :grinning: jinak tam bylo fakt super!

Copak dneska Lenajsek, snad ji je líp :wink:

Jinak my jdeme dnes s MM do Caru na Obilňák, jdu si vyzvednout nosní sprej a konečně se dozvím, kdy se začne se stimulací atd. Docela se klepu, že nevím do čeho jdu, ale pokud budeme chtít mimi, tak musím bojovat :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Paji, nechci tchýni křivdit, třeba to myslela ze srandy, ale tvářila se u toho vážně a ještě se divila, že se ve Vyškově nemůže fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jako s tím sledováním si připadám jak debil. :grinning: Jak se něco objeví, co neznám, nebo co je mi divný, tak se hned ptám co to je a tak... :sweat_smile:
29. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Veru, mě zase docela začíná štvát, že přijdu domů z práce a MM je doma a k tomu většinou hraje na PC tu svoji stupidní hru. I když jde po práci do posilky, tak je stejně doma dřív než já... A samo, že jsem pak alergická na každý druhý slovo, co ze sebe dostane. Někdy si říkám, že bych chtěla být sama doma, mít klid a nemuset řešit, co jako bude mít na večeři.... :unamused: Včera hned v první minutě skoro místo pozdravu vyplodil "už ti ztvrdlo břicho"... (večer předtím jsem mu říkala, že se někdy stává, že tvrdne břicho). Takže jsem se hnedka nasrala a do rána byla tichá domácnost.

Ale je fakt, že kdyby chodil každý den v noci, tak mě to bude štvát stejně, jako když chodí brzo odpoledne.
29. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Holky, mimochodem, jak vlastně poznám, že mi tvrdne břicho?? Někdy večer mám pocit, že je nějaký tvrdší než přes den.
29. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Luci, tak ať dobře pochodíte v CARU :wink: A neboj, nestresuj se a buď v klidu :wink:
S tou hlenovou zátkou, no asi podle všeho co jsem si četla, tak to mohla být, aspoň trochu :slight_smile: Ale jinak se nic neděje
29. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Leni a Páji, já bych teda sama u porodu být nechtěla, jste tam jen mezi cizíma lidma, trpíte jako zvíře, takže bych tam stopro MM chtěla. Musí to být obrovská podpora a hlavně příjemnější, že je tam někdo se mnou a nejsem na to sama, může mě podporovat apod.
Páji, včera jsem to konzultovala s gyndr. a říkala, že většinu těhulek migrény v tomto období přejdou, bohužel jsem asi vyjímka :frowning2: Ale řekla mi, že když by to byla silná bolest s klidem si můžu vzít i Ibuprofen. Ale jen do 25 tt, pak už ne. Ale zbytečně to do sebe cpát nechci a radši pokud to bude snesitelný si vezmu jen ty homeopatický léky, co mi doporučili v lékárně.
Páji, na další screening se chodí okolo 20tt, je to hrazený, dostala jsem od gyndr. žádanku. Už jsem tam volala, jdeme tam 11.6. Ale to už budu myslím nějak ve 22tt, ale sestra mi řekla, že je to nejlepší v tom 21-22tt.
Páji, možná večer to bříško mívám taky pevnější, ale neřekla bych, že přímo tvrdne. Spíš jak jsem za celej den najezená, tak se pěkně vypoulí :grinning:
29. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
V tom 20tt se dělá velkej ultrazvuk, všechno zkontrolují, jestli je mimi v pořádku a mělo by jít hezky vidět pohlaví :wink: Mě ten ultrazvuk ale dělala má dr :wink:
29. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo, 11.6. se rozhodne, jestli je to princezna nebo je to stydlínek :grinning: Objednala jsem se zase k Vlašínovi, takže mu budu věřit, že se trefí, on je fakt kapacita :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný den přeji a všechny zdravím... dneska jsem nikam nejela, necítím se na nějaký ježdění, tak budu doma, možná půjdu trošku na vzduch, když tam už tolik nefučí a ty pyly se trošku spláchly, ale jinak budu doma odpočívat. Až zítra se stavím v práci, donesu tam lístek na peníze a pozdravím se s holkama, ale dneska jsem se přeobjednala. Hlava mě už tolik nebolí, ale ucpanej nos mám pořád, a noc byla příšerná, zdály se mi hrozný noční můru, fuj... :confounded:
Leni, tchýně chce fotit porod??? Ježiši, copak jí to není blbý to takhle navrhnout, copak si neuvědomuje, že to je každýho soukromá věc, že tam chceš mít jen manžela??? Ach jo... :unamused: Snad to pochopí, že po tomhle netoužíš...
Páji, jak je Tobě, už je to lepší?
Katy, co Ty a hlavička, snad nezlobí...
Luci, držím palce na KO v CARu, vše potřebný se tam dozvíš, a pak dej vědět, co a jak a kdy začínáš... držím palečky!! :wink:
Jdu vás dočíst...
29. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Luci, tak držím pěstičky, aby stimulace byla co nejdřív. :slight_smile: Už vím, že kdybych někdy měla problém s početím, tak jdu jedině do CARu na Obilňáku. :wink:
Katy, já bych tam MM taky chtěla a myslím, že on už taky přehodnotil, že by bylo dobrý, aby tam byl se mnou. (všichni jeho kámoši byli u porodu, tak ho to docela ovlivnilo). Když mě bolí hlava, tak se snažím to přetrpět, většinou si dám sprchu a lehnu si.
Ono je možný, že mi ten screening bude dělat doktorka u sebe v ordinaci. Ale zeptám se jí na to. Stejně jdu až za 14 dní. V tom 22tt se chodí i na 3D, říkala jsem si, že bych ho asi chtěla :slight_smile: Byla jste některá na něm? Jaký to je? a nevíte, kolik to stojí? :wink:
29. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Leni, tak aspoň že je ti trošku líp, aspoň ta hlava přestala, to je dost nepříjemný a dutiny se snad brzy uvolní. Mně už hlava nebolí, to je vždycky jen ten den, naštěstí se to netáhne víc dní po sobě.
Páji, ten 3D je podle mě v rámci tady toho velkýho utz, ten sis mohla nechat udělat i v tom 12tt na NT screeningu, za to se jen víc připlácí. Je to asi běžný utz, akorát ti udělají tyhle 3D fotky. Na té Veveří tam měli vyvěšenej ceník, kolik za to chtějí, ale to si nepamatuju.
29. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.