• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kočky, mám v Albu fotku aktuálního bříška, tak jestli chcete mrkněte :wink:
18. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Luci, pěknej pupík máš :grinning:
18. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Čauky kočky, vzbudila jsem se na WC a už nějak nemůžu zabrat, tak jsem šla na chvilku na PC. Hlásím, že jsem do rána neporodila, i když jsme tomu včera s MM dali pořádně za uši, prcek se ani nehnul. :grinning:
Pro jistotu ale MM vzal dneska do auta tašku do porodky. Vrátím se fakt až večer, tak písnu co nového až se vrátím. Možná se na chvilku připojím od tchánů z PC, resp. od švagra, co tam u nich bydlí...

Luci, pěknej pupík teda. :slight_smile:

Leni, no týjo, Superstar byli v Olympii, jo? Tam teda muselo být lidí fakt jak nasr.... to je super, že byl Adámek tak hodnej, to si určitě dárček zasloužil. :dizzy_face:
Hlavně, že lidi nemají peníze, zase je jich v obchodech jak něco, to jeden fakt nechápe.
Mně to stačilo v neděli odpoledne ve Vaňkovce, ale myslím že v té Olympii jich muselo být daleko víc.

Mějte se fajně, pěknej pohodovej den, snad dneska bude tak hezky jak včera.

Opatrujte se, páá!
19. lis 2009 v 05:16  • Odpověz
Dobré ráno všem,

jenom nakoukávám, jestli je nějaké nové info od Lenči a vidím, že jo.
Leni, tak ať to dneska dopadne dobře a máš toho svého drobka co nejdřív u sebe :wink: přece jenom termín máš teď v Neděli :dizzy_face:

Já jdu teď odvézt synátora do školky a potom do obchodu, manža bude mezi tím skládat komody atd. co jsme neudělali včera, protože šel dávat krev a nemohl tu ruku namáhat.

Leni dv., to musel být včera vážně masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a super, že byl Áďa tak hodňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, to je břuch..co :grinning: :grinning: jsem zvědavá, kam ještě poroste... bych si potom musela od Ježíška přát trakař, abych to vůůbec uvezla :sweat_smile:
19. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky, včera jsem si byla sednout s kámoškama a bylo to príma dokonce jsem dojela kolem 11 domů a nebyla unavená. Dneska to vydím naprochajdu pak musím na poštu už skoro týden odesilám nějaké věci a pak se bude asi lenošit a něco malinko poklízet a navečer jdu za kámoškou taky těhulí na pokecna potřetí se jim konečně povedla holka tak mají strašnou radost :grinning:

No Leni tak vás obdivuji, že jste si to do té Olympie lajzly mě by tam nikdo nedostal :grinning:
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Teda pěknej pupík Luci :slight_smile:

Leni, jak sebou povezete i tašku, to rodit určo nebudeš:grinning: To přijde úplně nečekaně :wink: A piješ i ten kořeněný nápoj?
19. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Leni.dv, souhlas, že nejlepší je to ve 2, ale když je MM většinu dne v práci a v noci ho chci nechat vyspat, tak musím bojovat sama... Ale nějak jsme to přežili - oba :grinning: Asi tím propíchnutím mu teče hnisu jak nikdy... Jsem od 5 vzhůru, malej mi už nedovolil usnout, zato on teď chrupčí jako miminko :slight_smile: Docela se mu líbí, když může držet plínečku a skoro bych řekla, že vidím náznak tulení :slight_smile:

Tu Olympii bych fakt nedala... Ale děcka měly zážitek, co?

Leni, tak se ještě chvilku drž, když jsi pořád 2 v 1. :slight_smile:

Míšo, ty taky trochu odpočívej.. Jsi pořád někde venku, co? Ale zase na druhou stranu, až bude malá, tak tolik volnosti nebude :wink:

Luci, hezký bříško.. Neboj, nějak ho uneseš a když ne, tak budeš pěkně lenošit, ne? :grinning: :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Paaaaji, gratulace k měsíčninám :dizzy_face: jinak neboj, to bříško nějak zvládnu, ale dává mi to pěkně zabrat na záda..respektivě na pravý bok, ten mě poslední dobou bolí čím dál častěji.
No, snad to něco neznamená.

Míšo, koukám, že také pořád někde lítáš :grinning: ale co, dokud můžeš, tak proč ne.. hlavně opatrně!!!
Kdy máte další kontrolu srdíčka?

Eri, tak co Barunka?
19. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Další kotrola nás čeká až 8.12 :wink:
19. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak budu držet palce, aby to byli samé dobré zprávy :wink:
Kam vlastně chodíte? Na ten Obilňák?

Já jdu 9.12 na UTZ ve 30tt.
19. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Toho 8.12 jdeme ještě do toho Prenatalu na veveří a 30.11 jdeme do rizikové poradny a to je na tom Obilnáku :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Luci, Barunka je celkem hodná, v noci pěkně spí, někdy teda je horší to usínání, ale zatím vždycky usla:slight_smile:
19. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Eri, tak to je super, že je tak pěkně hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: a co procházky? Kočárkujete když je tam venku takhle nádherně :slight_smile:

Míši, tak dej potom nějaké info co a jak :wink:
19. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky

Leni.dv právě jsem se bavili s MM, že bysme se na ně jeli i podívat, ale stačilo, kolik bylo lidí v Olympii v sobotu, tak to tam musel být masakr :slight_smile:

Teri: to je jediná výhoda, že jednou prostě usnou :grinning:

Vidím, že Lenajsek stále 2v1, kočko furt na Tebe myslím :wink:

Luci: krásný bříško :dizzy_face:

No u nás hrůza, Viktorka je nachlazená, jak prase, přes noc se jí to rozjelo, hroznej kašel, chrapot, sopel, ráno úplně vařící, ale furt se mi mrskala, tak jsem jí ani teplotu nemohla změřit, dala jsem jí Nurofen a jak se vzbudila tak měla 37. Byli jsme u Dr. léků, jak nasere, chudinka moje, teď spí už hodinu a do toho je mě nanic, bolí mě v krku jsem nějaká slabá no samá radost :angry:

Jinak včera to naše zlato: večer půl hodiny než usla, asi tak 1000x si stoupla, já ji zase položila a furt dokola :angry: . Jo a říkala Dr. že ji mám dát botičky, to bude myslím pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Luci jasně , že pak dám info :wink:
19. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Luci, jojo, kočárkujem :slight_smile: Normálně chodím odpoledne, ale teď si říkám, že když mi dopoledne moc nespí a já nic neudělám, že bych mohla zkusit jezdit dopoledne, buď usne, nebo třeba aspoň bude v kočárku hodná :slight_smile: Tak to zítra možná zkusím...

Zuzi, to je blbý, že je malá nemocná, snad vás to holky brzo přejde,...no je toho teďka všude plno :rolling_eyes: A je teda šikovná, no asi než se toho nabaží, bude stoupat furt :grinning:
19. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Zuzi, to je blbý, že je malá nemocná, teď je toho fakt plno a není o co stát.
A super, že tak pěkně stoupá-je vidět, že ji to moc baví :grinning:

Eri, určitě to zkus, když budeš mít čas.. bude se ji to líbit a hlavní je, že i když jste dopoledne doma, tak že ti neplače. Nebo jsem to tak aspoň pochopila :sweat_smile:

Na mě asi něco leze nebo nevím, páč se začínám klepat jako ratlík, jsem unavená a do toho mě bolí ty záda..
Teď jsem chvilku ležela, ale malé se to asi nelíbilo, protože mě to dávala najevo pěknými kopanci :angry:
No, snad to nic nebude..
19. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
No Luci, právě že to doploedne se jí musím "věnovat", že nic neudělám, tak musím vyzkkoušet, jestli když půjdem dopoledne ven, jestli odpoledne bude doma taky hodná... :slight_smile: Já vůbec nestíhám vařit, uklízet, nic :grinning: Teda kromě koňa :grinning: :wink:
19. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Eri, aháááá :grinning: :grinning: neboj, určitě hodná bude..

Všichni tady máte moc hodný miminka, i když mají nějaké to trápení, tak to s nimi zvládáte na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face:
Sama jsem zvědavá na sebe :grinning:

Tak nic, jedeme do Brna mrknout na postýlku a potom zaplatit manžovi běžecký pás, dá si ho do pracovny a bude cvičit (krom toho, že navštěvuje posilovnu :wink: )
19. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Luci jí to baví náramě, ale mě ne :grinning: Luci ty samý příznaky jsem taky měla a už mě bolí v krku :angry:

Teri, já jsem s malou taky nic neudělala, ale tak, kolem toho čtvrtýho měsíce to začlo celkem jít :wink: a teď vařím oběd, koníkuju a malá si hraje s krabičkou od odsavačky, kde mám formovače bradavek, stříkačku, kloboučky atd. a je spokojená, nachvilku teda :grinning:
19. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj!
Jejda, zuzi, tak Viktorka je nemocná? Tak a´t je brzo fit. Áďa se furt nemůže zbavit rýmy, aspoň 1x denně ho musím odsát. A odsávání pro něj i pro mě je děs, strašně se tomu brání. :slight_smile:
Zuzi, že ty děti si vyhrají nejvíc s takovejma blbostma, co? :grinning:

My máme za sebou první bazén :dizzy_face: Paráda! :dizzy_face: Malej v pohodě, vůbec neřval, jen byl malinko vykulenej. Ale je to kouzelný ty mimča ve vodě :dizzy_face: Akorát jsem z toho teda taky pěkně utahaná, že jsem si na chvilku lehla, ale stejně neusnula. Zato Áďa spí už 2 hodiny :slight_smile:

Luci, pááání, to je pupajz :dizzy_face:

Jo, Paji, jsem ti zapoměla napsat, že fotky máte moooc hezký :wink:

Tak jsem zvědavá, s čím dojede Leňa z kontroly. Jo, Leni, zítra kafe určitě neklapne.

Teri, víš jak se to říká, bordel v bytě, spokojené dítě, nebo tak nějak, ne? :slight_smile: Ale neboj, všechno se spraví, ustálí... A malá se pak třeba zabaví sama až bude větší :wink:
19. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojte,

dnes jsme byly v poradně, tak máme 6,9 kg a 66 cm, dostala očkování, trošku pobrekla a bylo, jsem z toho sama překvapená, jak zvládla naušničky, očkování.... bez horeček, v pohodě. Bála jsem se toho 100x víc než ona. O příkrmech se prý pobavíme až přijdu za měsíc, ted jí prý nemám dávat nic. Tak jsem z toho trochu vykolejená, pač nevím, co ted, mamka zase, že vařenou mrkvičku jí jednou za čas můžu zkoušet dát, aby si pomalu zvykala na lžičku a že má vitamíny... Já mám stejný názor jako máti,ale co když se něco stane a doktorka mě pak nadá.... Na internetu a v knížkách píšou, že nekojený děti můžou začít od ukončenýho 4. měsíce, což budme ted mít. Tak jí sem tam mrkvu dám.

Já můžu říct, že dřív jsem s malou udělala víc než ted, položila jsem ji do lehátka na kuchynskou linku, a ona čouhala, a byla hodná, když se jí chtělo, tak zavřela očka apospala si.... A já mohla vařit, žehlit, uklízet..... Pak si začala hrát s hračkama, strkat je do pusy...Ale to ji za chvíli omrzí a mrčí a vyžaduje pozornost.Ale člověk se nesmí dat nebo už se od ní nebudu moct ani hnout. V tom lehátku ani ve vajíčku už být nechce, furt zvedá hlavu. Tak si asi už dám do kuchyně cestovní postýlku a třeba tam bude trochu hodnější.

Zuzi snad budete obě brzo zdravý, já mám vždycky z těch chřipkovejch epidemií úplně hrůzu. Kor ted s malou.Ale zatím v poho. Prosim tě, na jedne fotce jsem viděla Vikinku s takovou tou roztomilou čelenkou s mašličkou, co se dává holčičkám, scháněli jsme to všude možně, ale sehnat to nejde! Kde jsi to prosím tě koupila?
19. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte holky, já jsem dneska a zítra u taťky v Brně, dneska parádní den, celý dopo jsme trajdali po venku, pak si zašli na oběd a pak do cukrárny, kde jsme seděli venku a opalovali se :slight_smile: :grinning: . Maty celou dobu spal. zato teď je protivnej jak noc, tak se s ním dědeček dívá na pohádku.

Já teda nevím, ale Maty vyžaduje pozornost celkem hodně, ale oproti prvním 2 měsícím je toto úplně
v pohodě. První měsíc jsem se ani nestihla vyčurat a najíst jak pořád řval, natož vařit - nereálný. V životě neusnul, že by jen tak koukal v lehátku a pak zavřel oči. Když chce spát, začne ječet jak pominutej a já musím nastoupit s dudlíkem a uhoupat ho. Doteď. Lili - tichá závist, že máš tak spavé a hodné dítě. :slight_smile:. Teď se přece jen víc sám zabaví a hlavně reaguje, když na něj mluvím, takže když věším prádlo, říkám mu, čí ponožku právě věším a jakou má barvu - no jak trotl. Ale aspoň už tak neřve jak na začátku.

Zuzi, vydržte holky, to je noční můra,nemocný dítě - to mě straší ve snech. Už teď málo spíme, natož aby Maty řval po nocích v horečkách a trápil se, to by mě jeblo
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Veru,jo, pořád si říkám, že mám hodný dítě. Nebo spíš měla. Ještě minulý týden jsem ji položila do kočárku, dvakrát zahoupala a spala. Ted už je to uspávání přes den taky boj. A ted zas závidím já vám, že si dokážou samy hrát.
Ona fakt neplakávala, jen koukala nebo spala. Já myslím, že má na to vliv i mlíko. Že to umělý víc zasytí a člověk ví, kolik toho prcek vypil. Ale potom podle toho taky ty děti vypadají :grinning:

Tak Lenajasku, jsemnetrpělivá, co ti řekli na kontrole :wink:
19. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Lenajsku, tak šup sem s tím mimčem, už se těším, až zase uvidím malýho drobečka, náš macan už nevypadá jak miminko:slight_smile:
19. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak že by si tam Lenču už nechali ....
19. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky, jenom nakukuju jestli se tady ještě Lenča objeví a zatím nic, tak že by přece jenom.... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
My byly dnes na kontrole u dr. Všechno v pořádku, malá pořád hlavičkou nahoře a podle UTZ odpovídá už 38. týdnu ... před 3 týdnama říkala dr., že je to drobeček a teď už jsme najednou o týden starší než máme být, tak nevím ... on jí to nějak počítá ten UTZ, co má. Ptala jsem si na váhu, ale to jí prý UTZ neukazuje a ona sama odhaduje něco málo pod 3 kila ... Takže to možná nakonec moc drobek nebude :slight_smile:
Prý si normálně nechává ženský až do porodu, ale vzhledem k tomu, že jsem malá a beruška je KP, tak mě pošle do porodnice. Příští týden tak pojedu naposledy do Brna a prý mi doporučí dřívější porod, na to ale tady ve Vyškově nikdo brát ohled nebude :slight_smile: Jinak říkala, že mám branku prostupnou na prst, takže prý by mohl přijít porod samovolně stejně dřív :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak to všechno nakonec bude. Nějak by mi teda nevadilo porodit dřív, aby malá nebyla tak velká a zvládly jsme spolu i ten porod KP přirozenou cestou ...

Luci, bříško krásný!!! Taky zítra hodím nějaký fotky ... pěkně jsem teda vyrostla a doufám, že víc už nevyrostu :slight_smile: , však Marta mě viděla, tak může poreferovat :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky

Lili je z C&A, ale až budeš v Rousínově, tak Ti ji můžu dát jestli chceš :wink:

To bylo na palicu, celej den doma, Viktorka byla naštěstí hodná,ale chudinka, vůbec dneska nejedla příkrmy, jenom ode mě a to jsem jí jednou musela dát odstříkaný, protože nechtěla ani prso.

Jo a holky, máme jedničku vlevo nahoře :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Zuzi, chudák Vikuška ... snad ty prášky brzo zaberou a budete obě brzo v pořádku ... Nebyli jste o víkendu v Opatovicích na procházce, mám pocit, že jsem Vás viděla, jak jedete kolem našich oken :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.