• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Čauky, zatím jen info, že jsme doma, vrátili jsme se až kolem osmé, byli jsme ještě u tchánů. Pořád 2v1, čípek se trošku otevírá, ale nezkracuje, kontrakce nejsou, ale dle dr. oproti minulýmu týdnu nějakej postup je vidět. Oficiálně termín dle IVF mám 23/11, čili v pondělí, na toho 22/11 mi to změnili na screeningu. Takže další kontrola den po termínu, 24/11, uvidíme, co do té doby bude a co se případně dozvím na té další kontrole. Dýl jak týden by mě prý přenášet nenechali. Snad porodím o víkendu... :slight_smile:

Jdu se dívat na Ordinaci, v reklamách vás budu dočítat a reagovat.
Všem mooooc děkuju za podporu a držení palečků a myšlenky, jste moc hodný. :dizzy_face:
Já bych už taky toho prďolku chtěla mít v náručí, ale on má prostě svou hlavu, to každá víme, že...

Opatrujte se, ještě se ozvu. Pěkný večer všem!
19. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Zuzi, ty jsi z Rousínova :confused: ????
Jinak gratuluju k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Paji.o, zítra hoď nějaké ty fotečky.. jinak koukám, že oproti tobě mám to bříško poněkud větší :sweat_smile: chjo, holka já ti fakt závidím :grinning: :grinning:

Leni, ty jsi tu kočko?
Vidím, že malej má svou hlavu...ale tak snad o tom víkendu porodíš. Pořád na tebe myslím a mobil táhnu všude.
19. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci ne nejsem.

Páji jo byli jsme v Opatovicích na návštěvě, kde tam bydlíte?

Leni.dv: s tím odsáváním to je mazec, ale já když jsem doma sama, tak si sednu, dám si ji mezi nohy a ruce pod nohy, vypadá to drasticky, ale je to hned odsátý, pak uděláme bacibaci hadici od vysavače a je to :grinning:
19. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Včera jsem byla v lékárně pro něco na bolení v krku, říkám, že kojím a ona jasně, tady máme přírodní pastilky, až jsem si jich pár vzala, tak jsem zjistila, že je to nevhodné pro kojící matky, kráva :angry:
19. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Zuzi,gratulace k zoubku !!! a drž se, nemocná Vikinka, to dá zabrat ... těžko říct, jestli víc dítěti nebo mamince.

Holky,Pavlu.o. jsem dneska viděla, moc jí to sluší, mamina jak víno, jak má být, žádnej obr, už se jí to taky pomalu blíží, tak za chvíli zas bude miminek!!!!
19. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zuzi, to je mi moc líto, že je malá nemocná a Ty asi teda taky, když Tě bolí v krku a je Ti nic moc po těle... :frowning2: Tak moooc držím palce, aby byly bacily brzo pryč, musí tp být fakt hrozný vidět dítko nemocný... :frowning2: Držím palce.
Taky z toho mám hrůzu, ž chřipkových epidemií, ale to se prostě asi nedá nic dělat, člověk se tomu může bránit zuby nehty a bacily si stejně udělají svoje... :frowning2: Hlavně, aby bylo brzo líp!!!

Luci, taky se opatruj, vitamínuj, odpočívej, čajíčkuj, aby se Ti nachlazení nerozjelo...

Páji.o, takže malá pořád hlavičkou nahoru, ach jo... no co, tak třeba fakt budeš rodit o něco dřív, když už jseš trošku otevřená... k tomuto stádiu, v jakým jseš teď Ty, já jsem se dopracovala až teď ve 40tt... ale opovaž se rodit dřív, než já... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Né, sranda. Držím palce, aby bylo vše v pohodě a i kdyby malá byla pořád KP, tak aby porod proběhl bez problémů.... myslím na Tebe!!!

Páááji, myslím na vás, jak to s malým zvládáte, snad už budou očka lepší... teď si neuvědomuju, jestli jsem malýmu přála vše NEJ k měsíčninám? Jestli ne, tak se omlouvám a přeji dodatečně... :wink:

Leni, takže jste už začli s plavčem, super! Těším se na nějaký fotečky až budou. To je fajn, že se to malýmu líbí, nedivím se, že byl vykulenej, ale určitě už příště nebude tolik. Zatím teda vířivka, co... a ta kamoška v pohodě stíhá, jak jsi o ní říkala?
Zítra dobře dopadněte na kontrole, škoda, že kafčo nevyjde... tak třeba příště už s kočárkem. :slight_smile:

Veru, to je super, že už je to s malým o tolik lepší než ze začátku, mám z vás radost!!! :wink: S těma fuskama to je super, to by mě asi nenapadlo takhle povídat, i když, člověk neví, co všechno bude dělat, aby bylo dítko hodný a aby upoutal jeho pozornost, že? :slight_smile:

Míšo, fajn, že jsi tak s kamoškama pokecala, to je potřeba. A na další kontrolu budu držet palce. :wink:

Holky, loučím se, jsu nějaká K.O. po dnešku, ještě jsme s MM odpoledne byli v Planeo Elektro v Bohunicích, tam jsem si vybrala svůj první novej digitální foťák, MM se mě ptal, co budu chtít za malýho, tak jsem řekla foťák... nebyl nijak drahej, ale myslím že bude moc fajn. Hlavně bude lepší než ten, co jsem dostala použitej a hodně starej od taťkovy přítelkyně, kterej nefotí vůbec hezky. Tak mám radost...
I když, větší bych měla, kdybych už měla malýho v náručí, a aby bylo vše v pořádku... doufám, že bude.

Teri, na nápoj se chystám zítra. Hned ráno si ho udělám a budu ho popíjet. Večer zakončíme láskyplně a to by v tom byl čert, aby malej nevylezl... :grinning:
Asi si říká, že když jsme na něj tak dlouho čekali, tak ať si to ještě užiju... že si dá načas. Ale je fakt, že termín mám až v to pondělí... Takže zatím to nevidím nijak tragicky.

Mějte se krásně, pěkný večer a dobrou noc...
Pááá kočky!
19. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zuzi,teda v lékárně ... to jsou pitomci!

Lenajsku, tak pořád celá? Já jsem zvědavá, jesti aspoň ty porodíš v termínu .... mě poslali do špitálu 5.den po termínu ... tak se drž, moc na tebe budu myslet.
19. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzi, taky gratuluju k zoubku. :wink: A s těma lékárnicema, já si takhle chtěla naordinovat Hedelix, jak jsem byla někdy nachlazená v těhotenství, měla jsem ho ještě zbytek doma a ptám se lékárnice, jestli ho můžu. Prej jasně, bez problémů... přijdu dom a já jsu nedůvěřivec, radši si vše sama překontroluju. No samozřejmě, že v těhotenství se nesmí používat...
Fakt co si člověk sám nezjistí a nezajistí, tak to nemá... děs!!!!
19. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Marti ahojky, jojo, pořád mám vetřelečka v bříšku... no uvidíme, co bude. Snad nebudu čekat tak dlouho jako Ty...
Loučím se, achoojky!
19. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojte, dneska asi budu první :slight_smile: Nějam nemůžu spát ... už jsem se dvě hodiny převalovala v posteli, tak jsem radši vstala a půjdu si třeba na chvilku lehnout po obědě :grinning:
Zuzi, bydlíme na bývalým mlýnu ... u autobusové zastávky z Vyškova :wink:
Leni, doufám, že porodíš fakt první :grinning: :grinning: :grinning: Už aby to bylo, co? Doufám, že Ti to malej nebude moc dlouho prodlužovat a brzo vykoukne ...
20. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Pavli.o, tak jsi nemohla spát jo? ... to se stane ... a bydlíte na bývalým mlýnu? To musí být zajímavý to spravovat, co? ....
20. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Holky, jsem se včera začetla do diskuze maminek s mým termínem loni na podzim, před porodem, já tenkrát neměla net, tak jsem se připojila až v únoru .... to je mazec, děcka začínají slavit první narozeniny, první chlapeček má dneska ... to je nostalgie .... uplně mě to dojalo ...
20. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Zdravím vás holky,
já poslední dobou nějak nemám čas sem chodit. Ty dny tak strašně letí, přes den to hrozně uteče a odpolko když už přijede MM, tak trávíme čas společně jako rodinka, takže mě to na pc ani netáhne.

Tak jen co čtu tady...
Zuzi, gratulujeme k zoubečku :slight_smile: Poznala jsi, že Viktorce leze? Byla uplakaná?
Taky vidím, že je tady pár marodků, tak ať je brzičko líp :wink:

Paaaji, co očíčka, pomáhá vám to mačkání a ty léky? Doufám, že je to lepší a že se Jurášek netrápí...

Páji.o, tobě už se to taky sakramentsky blíží, co?? :dizzy_face:

A kdepak se poflakuje Lenajsek? Že by v porodnici?? :grinning: :grinning:

Lili, tak spaní je u vás horší než bývalo? Asi to tak je, že čím jsou ty děti starší, tím míň spí. Jen ty ňuňátka prospí celý dny...
Veru, i když vy jste asi taková vyjímka :sweat_smile:

U nás zatím docela dobrý, jen už teď večery máme náročnější, ale to bývá tak od 17 hod do 20 hod. V tomto intervalu prostě nespí a vyžaduje si trochu pozornosti. A ještě k tomu jsem předevčírem zjistila, že mi to mlíko už večer nestačí. Chtěla se přisát snad po půl hodině, pořád hledala, už jsem si říkala, že to ani není možný, že musí být přejezená, tak jsem vzala odsávačku a skoro nic nevytáhla... Takže už dva dny po sobě jsme v tomto čase dávali Nutrilon. Ale pak v noci a přes den zase normálně kojím, tak nevím, čím to je, že to mlíčko nestačí...
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem se vzbudila až o půl desáté, dneska jsem ani k ránu nešla na WC, divný. Asi jsem včera míň pila. Jdu si udělat maliníkovej čaj a hlásím, že mi pravděpodobně odešla hlenová zátka, jestli je to teda ono. Takovej malej hlen s troškou krve... nevím kolik ho má být, nebyl nějak extra velkej, ale byl obalenej troškou krve. Může to být třeba i z toho včerejšího vyšetření, že? Ale výtok to není, byl to spíš hlen na tom papíře, co jsem se utírala...
Tak snad už se něco trošku zase začíná hýbat.

Katy ahojky, to je fajn, že si večery užíváte jako rodinka, to je přece nejdůležitější... :wink: A s tím mlíčkem teda nevím, zvláštní, že pak normálně kojíš, jen ten večer že je ho míň...

Marti, fakt to utíká,to je něco. :wink:

Páji, taky se Ti to už blíží... :slight_smile: A díky moc!

Nic kočky, jdu si udělat maliníkovej čaj, vyprat pár věcí, možná něco vyžehlit a pozorovat, co se bude dneska dít... :slight_smile:

Krásnej den všem!
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jé, tak zátka by to mohla být :slight_smile: Tož pij ten kořeněnej čaj, horkou vanu a hup na manžela a snad to bude do 2 dnů jak u mě :grinning:
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky

u nás noc celkem v poho, ale ráno chudáček kašel a zahleněná :frowning2:

Zase nechce jíst, jenom ode mě, ale já už toho mlíka asi nemám tolik aby jí to vystačilo celej den, tak jsem koupila včera Bebu a na svačinku dostane z flašky :slight_smile:

Katy jí už to lezlo snad od 6-ti měsíců a včera to ráno měla nateklý fakt hodně a večer už byl kousek venku, je teď taková protivnější kvůli té nemoci, tak to máme zaráz, ale na to, jak je nachlazená je fakt hodná, akorát si prostě furt stoupá :angry:

Jo to, že odsavačkou nic nevytáhneš je normální, to ještě neznamená, že tam není mlíko :wink:

Lenajsku pokud té zádky není fakt kus, tak bych řekla, že to nic neznamená, taky ze mě odtíkali kousky a až v porodce, jak jsem ležela na monitoru to ze mě vyletělo, že jsem si myslela, že mi praskla voda :grinning:

No nic valím dělat oběd ahoj
20. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme taky opět marodní :frowning2: Teda ne já, ale samozřejmě malej. Opět se mu vrátil kašel. Na atb to naštěstí není, ale máme dávat zas ventolin po 6 hod. a na noc ještě čípky, aby ho ten kašel neotravoval. Už jsem fakt přemýšlela, co dělám špatně, jestli ho málo oblíkám nebo co nebo jestli z toho bazénu, ale tam byla fakt krásně teplá voda.... Ale ono je to taky možný i těma plísněma co máme pořád v ložnici. :angry: Neustále se to řeší a stejně se ještě nic nevyřešilo :angry: Tak nám doktorka dala žádanku a máme se objednat na alergologii a uvidíme co a jak. Možná to tím být nemusí, ale přispět k tomu určitě můžou :confounded:

Leni, možná se to začíná hýbat, ale jak píše Zuzka, ještě to nic neznamená :wink: Odreaguj se, nepozoruj se tak, jinak z toho zcvokneš. Mimouš vyleze stejně až bude chtít on :grinning:
20. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zuzi, ráno to zahlenění asi bývá horší po té noci, tak snad už bude brzo líp... A to vám tak dlouho se ten zoubek klubal? Tak hlavně, že se vyklubal... :slight_smile: A to je fajn, že je hodná i když je nachlazená, s tím stoupáním člověk asi nic neudělá... :slight_smile: Tak se opatrujte!

Leni, to je mi fakt líto.. už mě taky kočko napadlo, jestli to nemůže být nějaká alergie... samozřejmě vám to nepřeju, ale divný je, že se mu to tak vrací, i po těch atb, a říkala jsem si to už když jsem ho minule viděla, jak sípe i po tom sirupu... tak držím palce, aby to bylo dobrý, aby se malej brzo vyléčil... takže povalíte na alergologii? Ach jo... :frowning2: S tou plísní to je strašný!!!! :angry: :angry: Furt se nic neděje, jo? :frowning2: Teď na podzim to asi zase trošku víc vylezlo, že? To je fakt děs, novostavba... a hlavně to, že to nechce nikdo řešit... :angry: Teda píšeš, že se to řeší, ale asi to nikam nevede, děs. :angry:

Já se nepozoruju, jen informuju... :wink: Je mi jasný, že i kdybych udělala nevím co, malej si vyleze až se mu bude chtít... :slight_smile: A vy se to dozvíte, nebojte, že bych vám nedala vědět. :wink:

Jsem si udělala ten odvar, ale dala jsem si do něj pytlík čaje a med, mňam. :slight_smile:

Pěkný odpoledne kočky, ať vás bacily moc netrápí, sviňuchy... :frowning2:
20. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Katy, spíš si myslím, že se jí večer nechce tahat, že už je utahaná :wink: A ty miminka mají hledací a sací reflex furt, tak to bych jí spíš dala dudlík. Takže určitě mlíčko stačí :wink:
Mě Áďa u kojení před pár dny vyváděl, řval, přicucnul se, zas se odtrhl a řval a furt tak dokola.
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky jsem z Prostějova a malej má ve středu dva měsíce,mě to taky dělával že tak kolem sedmé půl osmé chtěl sát,ale dělal u toho hrozný blbosti,ručičkama a nožičkama kopal a odtrhával se a pak jsme zjistili,že chtěl spinkat.takže jsme mu vždycky dali dudlíka dali do zavinovačky a uspali ho.chtěl prostě spát a byl už unavenej.taky mě to trápilo celkem dlouho :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky,
taky nějak nemám čas, tak jen nakukuju.. Malej mi nedá vteřinku, potřebovala bych vysát, umý t koupelnu, vařit... Ani v křesýlku se mu moc nelíbí, je tam max. půl hodiny, kouká na zrcátka a pak je řev. Včera jsem byla vzhůru od 5, dneska už od 2:45h... Spala jsem pak chvilkama asi po 5 minutách mezi řevem, utěšováním, uspáváním, kapáním do očiček, přebalováním a kojením... Večer asi odpadnu.
Navíc mám tušení, že potvůrka spinká jen v kočárku... Jezdíme ven už 2x denně.

Dopoledne jsme byli zase v nemocnici, nebylo tam tolik lidí, co ve středu... Ale žádný velký zlepšení, pořád je to neprůchodný, zase mu to píchali, vymačkali z jakýhosi váčku hnis :frowning2: Pořád máme penoš po 2 hodinách, což je naprd. V pondělí nás to čeká zase, když se to nezlepší, tak mu mají dělat jakousi sondáž, což vůbec nevím, co je... Leni.dv, nedělali to malýmu taky???

Lenajsku, super, už se ti to asi blíží ! :slight_smile: Moc se těším na zprávičky. Hlavně se holka drž :wink: A co manžel? Už se rozhodl, jestli k tomu porodu chce nebo ne? Myslím si, že kdyby nechtěl, tak by bylo lepší, aby si ho nenutila. Aby ve finále ten porod nezhoršoval... Ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že mi MM byl velkou oporou.

Leni, Zuzi, chuďátka malý jsou nemocní? Ať se jim to brzo zlepší !! :wink: Já mám děs z toho, kdy něco chytne malej, když furt cestujeme MHD.

Katy, nestresuj, že máš málo mlíčka. Určitě se to zlepší, neboj! Pro klid duše zkus třeba ty homeopatika na podporu kojení... Silvinka taky začíná zlobit? Potvůrka jedna malinkatá :grinning:

NOrmálně, dneska na tom očním přijeli rodiče s mimčem v úplně stejným kočárku, jako jsem měla já... No, oba jsme z toho měli zážitek. Takové náhodě bych v životě nevěřila... :grinning:

Paji, neboj, když budeš rodit dřív, aspoň to bude míň náročnější. Zvládneš to, neboj. Zpětně to beru docela sportovně, budou se ti to snažit ulehčit, uvidíš. A kde teda budeš rodit? V Brně nebo Vyškově??
20. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás je živo, protože nám v baráku blbne kotel a ten vyhazuje pořád nějakou pojistku a tak nám nechce topit topení a téct teplá voda.. nikdoho to nezajímá a tak jenom soused od vedle to chodí resetovat, aby jsme byli v teple.. netopí to ani u nich :angry:
Je to tady jako v Lednu a Únoru, to bylo -15C a bylo to té firmě co nám to dělala atd.také jedno a to jsem jim tam několikrát volala, že máme v baráku malé děcka a co máme podle nich jako dělat a oni mi řekli, že mají důležitější věci :rolling_eyes: :rolling_eyes: co k tomu prostě říct :confounded:
20. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Leni, to je fajn že se to už "snad" chystá.. a určitě se nepozoruj, protože je to fakt, mimčo vyleze až se mu bude prostě chtít :wink:

Pajiiiiii, ty to máš teda doma veselé.. chudák malej, že tak trpí a ty s ním.
Vůbec ti nezávidím a neumím si ani představit co bych dělala na tvém místě :frowning2: Drž se, kočko!!!!
20. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Dobrý večer holky,
Romčo, z únavy to asi nebude, protože mi spává v podstatě celej den, takže je vyspaná, ten večer je právě jediná doba, kdy je v kuse vzhůru a Leni.dv, dudlík nepomáhá, ona když má hlad tak ho cucá tak usilovně až jí pořád vypadává, takže tím to taky není.
Ale musím to zaťukat, teď před půl hodinou se krásně napila z prsu a zase pospává... Tak mě napadlo, jestli to nemůže být kakáním. Pár dní zpátky totiž šla na velkou jen 1x denně a dnes už 3x, tak si říkám, že je asi klidnější, že ji tam nic netlačí. Každopádně den ještě nekončí, tak uvidíme, co bude dál. Jinak je dnes zase zlatá :slight_smile:

Leni.dv, chudátko Adámek... :frowning2: To je dobře, že vás ta doktorka poslala na alergologii, budeš klidnější. Vy si teda taky zkusíte :unamused:

Paaaji, ty se ještě udržíš na nohou? Já když jsem bez spánku, tak jsem vyřízená... Tak aspoň, že v tom kočárku se Juráškovi líbí.. Ale člověk by to potřeboval i doma, aby sis taky odpočinula, co?

Zuzi, ty myslíš, že i když z odsavačky nic nevytáhnu, tak že tam to mlíko je??? Já totiž cítím, že ty prsa nemám tak nalitý, jak jsem měla ze začátku :confounded:

Lenajsku, tak že by se to už začínalo chystat?? Tak bezva, snad bude brouček brzy venku :slight_smile: Těšíme se s tebou!! :dizzy_face:

Luci, to je blbý s tím kotlem... Nedávno Verča, teď zase vy... :confounded: Snad se to brzy vyřeší!
20. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Myslíte, že ten růstový spurt může trvat třeba jen jeden den? Ve středu totiž malá chtěla jíst cca po 2 hod, ve dne i v noci, tak jsem si říkala, že to je možná ono. A pak ten večer právě chtěla po té půlhodině a já myslela, že to mlíko tam není, tak dostala to umělý mlíko, ale když nad tím přemýšlím, tak si říkám, že ten den to právě mohl být ten spurt. Ve středu měla přesně 6 týdnů, tak by to i věkově odpovídalo...
20. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Paji, ty jo, holka, no pěkně si s prcekm užíváš, ten tě teda nenechá v klidu vyspat, co? :confounded: Asi bude Jiřík trošku živější dítě a chovací.... :sweat_smile: Co se týče té sondáže, nic bližšího ti neříkali? A ke komu chodíte? My jsme byli jednou na takovým sálku u doktorky, už si nevzpomenu na jméno, ale já čekala venku a s malým tam byl MM, tak nevím, jestli to tam dělali nějak jinak.... Pak nám ještě říkali, že když to nebude lepší, tak by se to muselo udělat pod narkózou.

Katy, tak třeba by to mohl být i růstovej spurt, no těžko říct... Ale určitě málo mlíčka nemáš, to by vyváděla i během dne. Mě bývá Adámek večer unavenej, ikdyž spí přes den, a býval i jako mimčo. Prostě má už svou hodinu, kdy je protivka. Koupete a dáváte spát Silvinku zhruba ve stejnou hodinu?
20. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Páááji, to mě mrzí že malej Ti dává tak zabrat, že pořád vyžaduje pozornost a Ty se nezastavíš... kočko, hodně síly přeju, abys to vše zvládla!!! Některý mimča asi fakt prostě nejlíp spí v kočárku, kamoška to měla s malým taky takhle, že jí spal prostě jen v kočárku a jakmlie překročili práh domu, tak byl okamžitě vzhůru.. nezvbývá než doufat, že se to změní!!!!
A držím palce, aby se očka brzo zlepšily, musí to být fakt hrozný vidět jak malej takhle trpí... :frowning2: S tím kočárkem to je teda dobrá náhodička. Mám pocit, že úplně stejnej co máš Páji Ty, tak jezdí tady ve Slavkově.
Snad v MHD nic nechytnete, hlavně abys i Ty byla zdravotně v pohodě...
Ohledně manžela nevím, myslím že se to v něm pořád pere, nechci to s ním už probírat, nechám to na něm, to je jasný... i když věřím, že je tam manžel k nezaplacení jako podpora, což jsem mu taky říkala, že by byl pro mě hlavně psychická opora, a to mi žádnej personál nenahradí.

Katy, taky mě napadlo zkusit homeopatika, ale zase dneska píšeš, že to už bylo lepší... tak třeba to bylo jen chvilkový a zase to večerní kojení bude v pohodě. :wink: Možná to bylo i tím kakáním, kdo ví..
Kdyby tak člověk věděl všechno co a proč se děje, co? :slight_smile:

Luci, týjo, nefunguje vám kotel, to je pech... :frowning2: Snad to firma brzo přijede opravit, bez topení být nemůžete.... tak se hlavně pořádně oblíkej, ať se nenachladíš.. to je fakt děs přístup některých firem, to nemám slov. :angry:
Někdy si říkám, zlatej starej panelák... někdy ty novostavby jsou jen samý problémy, co tam pozoruju... ale to je taky asi jak kde, někdy i ty paneláky stojí zaprd. :unamused:

Mějte se fajně, pěkný večer přeji a pěkný víkend, zítra asi půjdem s MM na oběd, chceme se projít, možná naposledy strávit sobotu sami dva... a chci vzít foťák, co jsem dostala od MM, tak jestli bude hezky, vyfotit ještě nějaký fotečky třeba v zámeckým parku.

Mějte se, ať je marůdkům brzo líp a opatrujte se všichni!
20. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Leni, jak je Adámkovi? Trošku líp, nebo furt stejně? :frowning2:
20. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Leni, koupeme a dáváme ji spát podle toho, jak se vzbudí. Jelikož ještě nemá ten svůj režim, že by se budila vždycky stejně, tak je to trošku různý. Koupeme v rozmezí od 18 do 20 hod. A pak ji máme v obýváku v košíku cca do 22 hod, dokud nejdeme spát taky. Až potom ji přenáším do ložnice. Zatím se to opravdu ještě přesně nedá, když jednou se vzbudí po 2 hodinách, někdy po 3, někdy i odpoledne vydrží 4... takže tak :slight_smile:

Lenajsku, užijte si určitě poslední víkendík ve dvou :grinning: Kam půjdete na obědík?
20. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Páji to ti teda nezávidím, máte balkon? Jesti jo, zkus si domů pořídit nějakej starej kočár a dávej ho na balkon. I když malá, když jsme na procházce venku s kočárem a zastaví se, tak se skoro vždycky zbudí, na tom balkone se naučila spávat krásně, jak ji oblíkám čepičku a dávám do kočárku, tak už mžourá očka a dřív, než jsem vjela na balkon, tak už chrněla. Ted ji tam musím chvilku povozit,ale je to uplne jiný usínání než doma v kočáře. Na vzduchu se jim líbí. Včera tam spala 3 hodiny!! nevim co se stalo, ted to má poslední dobou s tím spaním horší, ale včera jsem teda čučela. Nebo jsem se ted naučila ji uspávat v náručí, plácám jí po prcině, trošku třepu nohou a za chvilku je tuhá a přendám ji do kočára. Ale samozřejmně se jí musí chít spat.

Katy Elis dřív bývala večer taky protiva protivná, fakt jak nadejde ten jejich čas, tak jsou protivní. Jak padne půl sedmá,začne si dávat ručičku na obličej a tím mi řiká, že se jí chce chrnět. Tak ji dám spát do kočára, o čtvrt na osum ji vzbudím, do půl osmé si hrají s MM a o půl osme pravidelně koupem. Pak papu a šup do postýlky, zhasnout a spí.

Zuzi zítra jedem do Rousky, vyrážíme hned po obědě, tak bych to viděla, že budem ve Vyškově kolem druhé hodiny. Tak bych se pr to stavila. Ale určitě to nechci zadarmo!!!
20. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.