• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky,

nakukuju, co Lenča a vidím, že se pořád drží pohromadě :grinning: Tak si říkám, Leni, že nejdřív kolik to dalo práce a úsilí než se váš mimísek v bříšku usídlil a teď to vypadá, že se mu nechce ven, co? :slight_smile: Však v bříšku je mu nejlíp, tak si říká, není kam spěchat :wink: Drž se, Leňulko, myslím na tebe!
Páji.o, tak jsem zvědavá, jestli se ten tvůj sen Lenči nesplní... :grinning:

Zuzi, tak ať je Viktorce brzy líp, berušce! Ty nemoci teď fakt asi řádí všude... :unamused:
My jdeme v úterý na kontrolu k dětské. Doteď nás ale brala bokem, protože měla malá míň než 6 týdnů, ale teď už budeme muset do čekárny, tak si říkám, že si to tam půjdu vysedět, mamka zatím bude jezdit s kočárkem venku a až přijdeme na řadu, tak ji zavolám. Nechci, aby tam chytla nějakej bacil.
22. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Radi, vidím, že u vás taky dnes vařil chlap :slight_smile: U nás taky, bylo to super! Měli jsme lososa s opekanými brambůrkami a smetanovou omáčkou - mňam mňam!!

Marti, to je kouzelný ty první nejistý krůčky :dizzy_face: Markétka je fakt šikulka, to už se teď pořádně rozchodí, zalíbí se jí to a bude chtít už jen ťapat :dizzy_face: Jinak bych řekla, že je Markétka celá po tvým manželovi :slight_smile: :wink:
22. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Marti, video super, krásně cape, fakt Markétce za chvilku nebudeš stačit. :slight_smile:

Radi ahojky, zdravím Tě, jak se daří? Byli jste na nějakým výletě, nebo ne? A co vařil manžílek dobrýho?

Zuzi, tak snad druhej zoubek vyleze brzo a malá se nebude tolik trápit... a snad i ta nemoc brzo ustoupí.

Katy jojo, malej si říká, že když mu to dalo tolik práce se udržet a my jsme tak dlouho čekali, tak ať si ještě chvilku počkáme... :grinning: Potvůrka.
Na úterý držím palce, věřím že se Ti nechce čekat v čekárně, uvidíš, třeba tam moc dětí nebude... to jdete jen do poradny, tak by tam měli být jen miminka, ne? Nebudete mezi nemocnýma, doufám...
Týjo, vy jste měli dobrůtku, mňám... :slight_smile: Já lososa doma nikdy nedělala, ale někdy ho chci vyzkoušet.

My jsme nakonec skončili až ve 3. restauračce ve Slavkově, ve Floriánu měli tak narvaný, že to bylo bez šance, měli dneska poslední den těsch zvěřinových hodů a bylo tam hodně rezervací, no jo, jsem to nějak podcenilla, mohla jsem včera zavolat, ale možná i tak by už bylo pozdě. Pak jsme jeli na Hradby, ale tam jsme si na jídlo nic nevybrali, tak jsme jeli do Bonaparta na náměstí, kde jsme měli svatbu a tam jsme si dali českou klasiku, já svíčkovou a Radek moravskýho vrabca a spokojenost největší. :grinning: Prošli jsme se zámeckou zahradou, pak náměstím a doma jsme si asi na dvě hodinky zdřímli. :grinning:
A furt nerodím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Tak zatím papa kočky!
22. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Leni, nedočítala jsem všechno zpětně... Jak se manža rozhodl? Půjde k porodu nebo je to ještě otevřená záležitost?
22. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Leňulko, na výlet jsme nakonec nevyrazili. Chceme už pomalu dávat do kupy dětský pokojíček, takže jsme se vydali pro koberec. Už jsme měli celkem jasno, tak to bylo rychlé :slight_smile: A dneska jsem se nějak necítila, takže jsme dali dopoledne jen lehkou procházečku a celé odpoledne jsem se proválela v teplíčku :wink:

Katy, tak losůska jste si vychutnávali? No mňam. Toho mám v plánu udělat v týdnu :wink: U nás bylo kuřátko se zelíčkem
22. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu jenom na skok.. celej den jsme měli s manželem pracovní, manža montoval světla co nám ještě chyběli, přeskládával nábytek u sebe v pracovně atd. zítra odnesem do sklepa muškáty v truhlíku páč by nám už venku asi zmrzli a doma je nemám kam dát a ještě tam odnesem proutěný koš ( a nebo ho vyhodíme) protože stojí v chodbě na místě kde bude stát kočár pro malou a jinam se prostě nehodí :unamused:

....ještě si musí trochu uklidit v pracovně, aby tam měl pořádek než mu dovezou ten běžecký pás a bude to všechno. Dneska už nic dělat nebude a já si jenom roztřídím pár věcí, co jsem měla u něho ve skříni a co nepotřebuju poletí do koše.
Ani jsme nebyli v obchodě, takže tam pojedem asi ve Středu, když mám stejně kontrolu u dr. tak ať to máme všechno v jednom.

Jinak nevím, jestli je blbej tlak či co..protože jsem nějaká mimo, ale možná to bude tím co jsme dneska udělali-hlavně teda manža.

Vidím, že Leňulka je pořád ještě 2v1... je jak časovaná bomba :sweat_smile:

Katy, ahoj kočko.. tak co je u vás nového a co malá, všechno dobrý? Losos je mňam, mňam :slight_smile:

Raduško, ahoj těhulko... čtu že se pomalu chcete vrhnout na dětský pokojíček :dizzy_face:
A co jinak? Všechno je v pořádku?

Marti, malá je nááádherná a jak ji to capošení jde :dizzy_face: :dizzy_face: fakt super, počkej až ji to pořádně chytne, to ti bude lítat všude :wink:

Tak jo holky, jdu dělat Áďovi večeři ať může jít spát-ráno jdeme do školky a sama si uvařím těhu čaj a sednu k těm věcem a budu třídit ( u televize :grinning: ).
Pěkný večer všem a Leňulko, moc na tebe myslím a držím palce, aby malej co nejdřív vylezl a proběhlo všechno bez problémů!!!!!!!!!!!
22. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Katy, zatím říká, že teda asi jo, ale jak to bude doopravdy, fakt nevím... nechávám to být, je to jeho rozhodnutí ať jít nebo nejít... on je prostě rak, takže do poslední chvíle se to v něm pere. Třeba mě příjemně překvapí...

Radi, tak to je fajn, že jste koupili koberec. Nechceš pak pokojíček vyfotit? :wink: My jsme nakonec byli taky na malé procházce, ale je tam děsně vlezle, takže jsu ráda, že jsme doma v teple.
Tohle je nejhorší počasí, viry se množí a člověku to vlezlo leze do nosa, to nesnáším. :unamused:
Kuře se zelím mňam. :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Luci ahojky, díky... :wink:
Tak hezky třiď, a nebo odpočívej, však ono to neuteče... :wink: Ať sebou ještě po tak náročným dni nesekneš, když jste doma tak pracovali. :wink:
My už taky dali oleandr do sklepa, ale nějaký kytky mám ještě na balkóně a ty tam asi nechám, jen je zabalím do bublinkové fólie a pod květináče dám asi polystyrén, ale až bude mráz. Zatím si myslím že na nějaký velký zazimování to není. Ale ty muškáty jsou asi náchylnější, tak fajn, že je už dáte spát.
22. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Leni, jak vymalujeme a dokoupíme nábytek, tak určo vyfotím :wink: A to počasí je vážně děs. Už by bylo potřeba aby trošku zamrzlo a ono má být pořád takhle :unamused: Prý nás čekají další Vánoce na blátě :angry: :angry:

Luci, zatím je všechno jak má být. V pátek jsme absolvovali test na cukrovku, tak doufám, že to dopadlo dobře. Jen teď mám trošku obavy z chřipajzny. To počasí tomu přispívá, v práci je nás moc a bacilky přeskakují jak můžou :angry: :angry:
22. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
My jsme dneska uklízeli, už to bylo sakra třeba :grinning: Konečně taky máme lustry v obýváku :slight_smile:
Včera jsme byli společně kočárkovat s manžovým kamarádem, mají 4 měsíčního klučinu, tak jsme pokecali o porodu a tak:slight_smile: A chodí do Babyclubu, byli z toho nadšení, že to vede paní doktorka, dozví se spoustu zajímavých věcí, tak jsem dneska poslala mail a uvidíme :slight_smile: Jsou to dycky skupinyk max. 4 maminek s mimčama, je to podle věku dětí....A není to až zas tak daleko, tak bych se projela s kočárkem dycky :slight_smile: Už se těším, aspoń se dostanu mezi lidi :grinning:
22. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Čus děvčata mě z toho našeho děcka jebne, půl hodiny vstát položit a zase dokola než usla, ještě se mi tlemila :angry:

Nechápu, že není unavená :angry: :angry: :angry:
22. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zuzi, Markétka mi kolem zubů taky pila jen ode mě, a jedla max přesnídávku, to bude asi ono ....

Katy.v, jo, Markétka je celej taťka , v albu mám fotku manžela, když měl 1 rok, fakt jak přes kopírák ....
22. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
22. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Tak my jdem dneska mimo plán k Mudře, malá má už pár dní takovou divnou vyrážku na bradičce a na tváři, spoustu drobných pupínků, trochu to vypadá jak miniuhříky...Tak ať nám Dr. řekne, jestli je to OK, nebo co s tím, fakt to nevypadá hezky :frowning2:
23. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji...
Tak dneska máme oficiální termín porodu, ale zatím to na porod teda nevypadá... Páji, tak se Tvůj sen nějak nevyplnil, snad se vyplní dneska...
V noci jsem hrozně debilně spala, resp. moc nespala, furt jsem se převalovala, hrozně blbě se mi dýchalo, furt jsem se budila, pořádně jsem usnula až kolem šesté ráno a spala do půl desáté, kdy mě vzbudilo sluníčko.
Nasnídám se a půjdu se projít, dokud je tam hezky, něco nakoupím na náměstí a asi si dám v kavárně kafí...

Marti, fotečku TM jsem viděla, fakt malá je jak přes kopírák... :slight_smile: Ale řekla bych, že má i něco z Tebe. :wink:

Zuzi, to je něco s Viktorkou, vydržať!!!

Teri, to je fajn, že byste chodili do Baby clubu, poznáš aspoň nový lidi a miminka, určitě je to moc fajn. A super, že to není daleko...
Držím palce k dr, aby vám poradila, co na tu vyrážku a malé ať to brzo zmizí...

Marti, jak Ty se cítíš, už je Ti líp?

Páááji, myslím na vás, jak se máte, snad už je to s očkama lepší...

Leni, snad je Adámkovi taky už líp...

Veru, co vy? Jak se máte? :wink:

Radi, držím palce na výsledek cukrovky, snad to bude v pořádku. A s tou chřipajznou chápu Tvé obavy, je to děs... zvlášť v té práci, kde je člověk x hodin denně, drž se, vitamínkuj, snad nic nechytneš...
A na fotečky pokojíčku se těším.

Kočky, všechny moc zdravím, mějte fajn den pokud možno a já se zase zjevím. :wink:

Krásnej den!
23. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojte holky,
Lenajsku, dneska se mi zdálo o tobě i - rodila jsi a my s Leňou jsme tě odváželi do porodnice - bylo to někdy v noci, mělas kontrakce po 5 min a kroutila ses jak žížala, cestou jsme vyzvedávali TM a tam jsme mu udělovali rady, jak porod probíhá a jak ti má pomáhat. No konec už si nepamatuju, ale vím, že jsme dostali hlad, tak jsme se po cestě stavovali v mekáči. Jo a pak jsme zjistili, že už to do porodky nestihneme, tak jsme na rohlenku zavolali rychlou a vyšetřoval tě v sanitce nějakej úchylnej sanitář. a dál už nevím, ale celkem jsem se pobavila:slight_smile:

My jsme trochu nemocní, Maty kašle, teplotu nemá, tak snad to nebude nic vážnýho, kapu mu kapky. Ale poslední 3 noci je zlatej, nevím, jestli je to tím, že na něj něco leze a je unavenej, ale na první kojo se vzbudil až o půl 4 a pak až okolo 8. To bylo perfektní:slight_smile:
23. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Veru ahojky! Jééé, tak i Tobě lezu do snů? :grinning:
No to je teda mazec sen, fuuj, sani'ták uchylák... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pomoooc!!!
To jste hodný holky, že jste mě odvážely, s tou Rohlenkou to je něco. A nevíš jak to dopadlo? No snad jsem porodila v pořádku a malej byl zdravej.. :slight_smile:
To věřím, že ses pobavila. :grinning: :grinning:
Tak snad bude Matymu brzo dobře, snad to není nic vážnýho. A to spinkání mu snad taky vydrží... :wink:
CO doma, už to máte spravený? A co pojišťovna, jak se tváří?
23. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
To jsem zvědavá, komu se je ště bude zdát o Leni porodu :grinning: Mně se teda zatím nic nezdálo :wink:
23. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ovšem zajímavý je, že holkám se o mým porodu zdá a mně teda ne... mně se dneska zdálo o pečení cukroví. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Čaute!
Veru, teda to je sen :grinning:

Leni, vidíš, holkám se o tobě zdá, to už snad brzo přijde :slight_smile:

Zuzi, u nás, když malej odmítá spát a dělá tam blbosti, tak na to kašlu a vezmu si ho zpět za náma do obýváku, on se ještě chvíli vyblbne a je to, jinak bych za ním musela chodit pořád. Takže šel spát až v 9, ale jak to tak sleduju, tak je to nejlepší dát ho takhle později spát, aspoň dýl vydrží.

Navečer měl zvýšenou teplotu, ale neřešila jsem to. Vzbudil se ve tři na kojo, tak jsem ho nakojila, pak začal zase kašlat a mlíko dělelo obloukem :frowning2: Úplně jsem se viděsila a vzbudila i manžu. Pak jsme ještě zrovna odsáli z nosanu, musíme ve dvou, protože jeden ho musí držet. No a pak se šlo zase spát. Nevím, ale nějak se mi nezdá, že by to bylo lepší. :confounded:
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
A už i moje dlouholetá kamarádka, ještě ze školy mi psala, že už se jí o mně několikrát zdálo, že jsem rodila... tak teda holky, to mě mrzí, že vám fakt lezu do snů, já nerada... :sweat_smile: :grinning:
23. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Leni, to mě mrzí, že malýmu není moc líp... :frowning2: Kdy jdete na kontrolu a nebo kdy se objednáte na tu alergologii? Asi až bude zdravej, že? Ach jo... moc držím palce, aby se brouček uzdravil...
No já taky doufám, že to už přijde.... :grinning:
23. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Leni, jdeme na kontrolu ve středu.
23. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak budu Leni držet palce, aby se mu to buď do té doby zlepšilo, a nebo aby dr. poradila co dál...

Nic kočky, jdu se nachystat a vyrazím na chvilku ven na vzduch... mějte se!

Leni, počkáš chvilku ještě s tou dekorací, nebo ji chceš už teď na advent? Nevadilo by, kdyby to bylo až na Vánoce? Ale kdybys chtěla, mohla bych se do ní pustit třeba už i dneska, abys ji měla na advent...
23. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj děcka,

Lééééni, co ty tady ještě děláš :grinning: :grinning: chjo, ty jsi normálně fakt jako časovaná bomba, víš to?
Jsem si už myslela, že budeš v porodnici a zase nic..

Leni dv., je mi to líto, že malému není pořád dobře. Snad vám něco dr.dá, aby se mu ulevilo :wink:

Veru, týýýjo to byl teda sen :grinning: :grinning: :grinning: se ti nedivým, že si se pobavila, já se musela smát nad tím mekáčem..

Já teď dojela z Vyškova, byla jsem v obchodě-když jsme to včera nestihli, tam bylo zase lidí :angry:
...ale celkem fajn, akorát že je zase bloknutá dálnice směrem od Brna na Vyškov, takže jsem byla ráda, že jsem jela po staré :wink:
Teď budu dělat rybu s bramborem a okurkový salát, se těch ryb nemůžu nějak pořádně nabažit...mohla bych je jíst každý den :grinning:
Včera mě manža měřil přes bříško a mám 1O7 :sweat_smile: což je už slušný, na to, že mám rodit až v Únoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pěkný den všem..
23. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, no co bych tady dělala, straším holky ve snu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ryby jsou mňam, taky je mám moc ráda.
A máš přes bříško 107cm? Tak to mám já v 41tt... :wink: :grinning: To jsu zvědavá, kam Ti naroste.
23. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni, jsem si všimla, že tady strašíš :grinning: :grinning: :grinning: (nemyslím to ve zlém)
Ryby jsou mňamka, fakt se po nich poslední dobou můžu utlouct :slight_smile:

Jj, mám tolik přes bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem tady psala, že si k vánocům koupím trakař, abych ho v něm mohla vozit :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojte, Leni, teda doufám, že nebudeš čekat až do další neděle, aby se ten můj sen naplnil!!! :grinning: :grinning: :grinning: Pěkně se projdi, udělej si zas ten "svařák" a přemluv malýho, že tady je taky pěkně :slight_smile: :wink:

Právě přišel přítel na oběd, tak se ozvu ještě pak ...
23. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Leni, já bych radši aby to bylo už před vánocema :wink:
23. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Leni fajn, nějak to vymyslím a MM by to pak třeba mohl dovézt. :slight_smile: Jdu sbírat inspiraci do květinářství. :slight_smile:
Luci, vím, že to nemyslíš ve zlém.
Páji, no co Ti na to mám napsat... taky doufám, že to nebude ještě celej tento týden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.