• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky,

teda abych toho neměla málo tak taky bojuji z otikáním ruk a noh a ke všemu to docela bolí v noci mě to probouzí a nedám ruku ani v pěst a nic těžkého vní neudržím. Už by pomalu malá mohla ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Né ať tam ještě ten měsíc vydrží :wink:
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Lenajsku, tak tady se zdají hromadně sny o tvým porodu jo? ... už bysis z toho měla vzít příklad :grinning: My byly dneska nahradit to poslední plavání, mám z toho takový smíšený pocity, bylo nás tam 5 (jenom)malá vykulená, ale docela zvládala, jen teda odmítá kopat nohama a nejraděj by se mě pořád držela a pořád hulákala na všechny a napodobovala zvuky ostatních dětí ... ale z plavání teda žádný napodobování nebylo :grinning:
23. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak jsem se dneska krásně prošla, když bylo tak hezky, snad dvě a půl hodiny jsem byla venku, ani záda mě nebolely, nohy, nic... ono jak je hezký počasí, tak se člověku hned líp prochází. Vyzkoušela jsem novej foťák, fotky jsem ještě nestáhla, ale myslím že budou hezký. Prošla jsem zákoutí Slavkova, kde jsem dlouho nebyla... Teď jsme byli ještě s MM na malé procházce tady po našem pidi sídlišti, stříhali jsme nějaký jehličnany na tu dekoraci. :slight_smile: Fajn prochajda. Do toho popíjím ten kořeněnej nápoj, večer bych chtěla ještě přemluvit MM... a snad se něco už začne dít... abych zítra už nemusela na tu kontrolu a cestování do Brna vlakem. :slight_smile: Mno uvidíme.

Míšo, tak to jseš na tom jak já, já taky nezatnu ruce v pěst, ani o kousek ty prsty ráno neohnu a taky mě to v noci budí, jak to bolí... nezbývá než fakt vydržet... A taky mi z ruk všechno padá, jsu totální neohráblo. Ale dle dr. je to prostě v třetím trimestru normální... tak vydržať. :wink:

Marti, nevadí, že malá nenapodobovala plavíání, hlavně, že se ve vodě hýbe... :wink: A že se jí nebojí. :wink:
23. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
ahojky,
jdu jen na chvilku. Malej se konečně uklidnil, mám ho na břiše a cucá dudlíka... No, od soboty mi dává pěkný kapky, řekla bych, že v sobotu už byla fakt krize. Nespal v kuse dýl jak 5 až 10 min, pořád plakal... MM přišel až odpol.ze školy a po 2h z něho byl úplně hotovej, že se nakonec šel zavřít do druhýho pokoje... :unamused: Usnul asi až o půl deváté večer.
Zákon schválnosti je, že když usíná, tak mu musím nakapat do očiček a on se probere a je znova řev...

Mě navíc docela bolí 2 zuby vedle sebe, jeden z nich mi vrtal týden před porodem, tak nevím, co se děje.. Asi dojde na to tahání nervů. Možná je to i z nevyspání a toho záhulu.

Dopol.jsme byli zase v nemocnici, dneska to bylo nejhorší... Opět proplachovali kanálky a dr.zjistila, že je v jednom očičku ta chlopeň až někde v nose, takže se musí na tu sondáž. Ona si na to netroufla, takže volala primářce. Dělala to přímo ona na operačním sále. Zase jsem ho držela, primářka mi řekla, že je to škaredý a at se nedívám..... :frowning2: Bylo to docela maso, dokonce mu tekla krev z levýho očička a pusy :cry: Jedno očičko je zprůchodněný, druhý jen částečně, takže ve středu jdeme zase :frowning2:

Lenajsku. Leni, myslím na tebe, ať už si to malej rozmyslí a brzy se už na tebe podívá i z venku :slight_smile:

Teri, ty miniuhříky měl malej taky, pak jsem mu to utírala tím černým čajem, tak se to vysušilo, ale teĎ má suchý červený pupínky a fleky úplně po celých tvářích a na uších. Už to mažu Infadolanem. Dneska mi jedna maminka dvojčat v té nemocnici říkala, že jsou to skutečně potničky a že jí zabral fakt jen ten Infadolan.

Katy, my k dr. chodíme jen naobjednání, takže nehrozí, aby byl v čekárně s nemocnýma. Má to striktně odděleno. Napiš, jak jste dopadli, ju?

Mějte se hezky, zítra snad budu reagovat víc.
23. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
paaaji a tak mám to teda tím čajem potírat? Dr. mi to poradila...A když to bude červený, tak prej indulonou... Jak často jsi to tím čajem potírala?

To je mi moc líto, co váš malej prožívá s očičkem:frowning2: A to jak nespí, to má takový koliky?
23. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Čus kočeny

Lenajsku vidím, že malej si u Tebe evidentně hoví :dizzy_face:

Luci slušný míry :grinning:

Ten můj smrádeček už spinká, dneska usla vklidu, celej den byla celkem hodná, akorát odpoledne po spaní poplakávala a furt chtěla chovat. Dneska jsme byli nachvilku venku. Zase nejedla, akorát oběd, bio hamánka se šunkou, to jí fakt chutnalo, jinak ty kupovaný prostě nejí. Večer jsem do ní nasoukala trochu kaše, ale musela jsem jí to dát z flašky.

Dám si véču, spršku a vyvalím se u telky a budu myslet na Lenajska :grinning:
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Pááji, to mě fakt moc mrzí, že malej má takový problémy s očičkama, ach jo... :frowning2: Musí to být hrozný se dívat na toho prcka, jak trpí... :frowning2: MOc držím palce, ať to co nevidět skončí... :frowning2: Takže ve středu znova, snad mu to aspoň fakt pomůže, to proplachování...
A s tím pláčem to je taky něco, přeju fakt pevný nervy... Snad bude líp!!!!! A snad mu zmizí i ty pupínky a flíčky...

Leni, jestli nakukuješ, dekorace hotová, mám ji na balkóně, aby byla v chladu. Takže až začne advent, můžeš si ji dát za okno. :wink: Jen se domluvíme, kdy ji dovezeme, buď ještě oba s MM, a nebo by ji dovezl jen MM, kdybych to už nezvládla...

Kočky, zdravím vás, pěknej večer...
23. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Zuzi asi jo, asi se mu fakt u mě líbí. :slight_smile: Tak to je fajn, že dneska malá byla hodná.. tak snad jí to vydrží. A co nemoc, už ustupuje, i u Tebe? A díky že na mě bude myslet, ale zase to nepřeháněj, aby se i Tobě o mě nezdálo... :grinning:
23. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojte, v koupelně se dokončuje koupačka,tak mám chvilinku volna, dneska jsme to trochu natáhli a už je tam pěknej řev :slight_smile: :grinning: .
Paaaji, máš můj obdiv, jsi fakt statečná, že to zvládáš i sama. To u nás chodím do druhýho pokoje já, když je řev :slight_smile: . Ale neboj, toto období pláče skončí a pak to bude nádherný!!! A očka se taky zahojí. Zkus víc odpočívat, tvoje mamka nebo TM by nepovozili kočárek, aby sis trochu oddychla? Nebýt chvilku s dítětem je někdy potřeba, načerpáš síly a vyčistíš si hlavu. Já když jsem vyčerpaná, tak pak jsem na malýho tak nepříjemná, že on to samozřejmě registruje a ječí o to víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Lenajsku, už :stuck_out_tongue_closed_eyes: se těším, až napíšeš, že se něco děje, úplně vzpomínám na svoje poslední těhu dny... (Byla jsem pěkně protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ).

Leni,nejdete s Adískem na alergologii???. Chudáček, pořád ho něco trápí. Možná jsi to psala, ale asi jsem to přehlídla.
Maty mě taky dneska tak nahodil, vlasy, bundu, svetr - ve chvíli, kdy jsme odcházeli z domu spěchala jsem.:slight_smile:
Musím běžet, je sháňka po mlíkárnách
23. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Páji vidím, že furt bojujete :frowning2: My když se něco takovýho objevilo, tak jsme dávali tekutej pudr.

Já budu dělat adventní dekoraci o víkendu, věnec v sobotu, aby jsme mohli zapálit svíčku v neděli na oběd. V neděli se rozsvěcuje vánoční strom, tak jsem zvědavá co na to bude Vikča říkat. Asi upeču nějaké perníčky než přijede MM.
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že se tu rozebírá vánoční dekorace.. tak já ji mám od minulého roku, akorát budu muset koupit nové adventní svíčky a udělám věnec na dveře :wink: stejně 1.12 dáváme ven stromeček, který bude přes noc zapnutý a bude svítit.. dám foto na stránku a pošlu odkaz, kdyžtak mrkněte kdo budete chtít.

Pajiiiii, beruško, vy si teda užijete... je mi to moc líto, jak malej trpí a ty s ním. Je vidět, že s tím bojuje i tvůj manžel. Moc na vás myslím, snad to bude brzo dobrý a malej bude v pořádku.

Zuzi, tak co malá? Je to už lepší?
U nás ani nevím kdy ten strom rozsvěcují, ale půjdem na něho mrknout- už druhej rok :wink: Áďovi se to moc líbí.
Chtěla jsem i do Brna, ale tam by nás ti lidi asi ušlapali :angry:

Kočky, nemáte něco v plánu? Nějaký srazík? Konečně bych se mohla přidat, jenom zítra se dozvím, kdy bude mít malej tréninky ve Vyškově na zimáku-je na hokejové přípravce, zítra tam jedem, tak doufám, že neudělá ostudu :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Doufám, že už Lenajska odvezli do porodnice :angry: (hihi :grinning: :grinning: :grinning: )
23. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Paaaji,teda to si malinkej "užívá" to je hrozný, no snad mu po tom utrpení už bude líp ... jak jsi to snášela, já bych pak bulila jako želva, jak by mi ho bylo líto ... chudáček
23. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak tomu by jste normálně neuvěřili, co já mám doma za chlapa :angry: :angry:

Jsme se bavili o vánocích atd. a já mu řekla, že jsem se mohla na vánoce (večer až bude Áďa spát) převléct za santovu pomocnici, ale prostě mi nesedí ty míry co požadují... a víte co on mi řekl?

....že nemám házet flintu do žita, že si ještě můžu objenat kostým Santa Clause, že tam se určitě vlezu :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci :grinning:
23. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji... vzbudilo mě nutkání na záchod, tak jsem už rovnou vstala, stejně mám hlad, tak snídám a popíjím maliníkovej čaj. O půl jedné mám být v porodce na kontrole, tak se doma ještě trošku naobědvám a pak vyrazím. Snad už naposledy... :unamused: Už se mi fakt nechce nikde cestovat s těma lidima. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co člověk nadělá, když se mě mimčo furt drží jako klíště, evidentně nazabírá ani kořeněnej nápoj, ani maliník, ani procházka, ani sexík... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to tvrdohlavec, si řekl asi, že ať se mamka snaží, stejně si vylezu kdy chcu... :grinning: :grinning: no jo, po mamince. :grinning: :grinning:

Luci, moc pěkná dekorace, já možná udělám pak domů věnec na dveře, adventní doma už mám z loňska, ale musím taky koupit svíčky. Já pak hodím odkaz ne ty dekorace co vyrábím, ale až Lenči odvezem ten truhlík, aby ho viděla nejdřív ve skutečnosti a ne na fotce. :slight_smile:

Dneska se mi zdálo o porodu, že se malej konečně narodil a nechápu, že mě nastřihávali až byl venku, vlastně ten pocit, že mě někdo nastřihl mě vzbudil, byla jsem úplně zpocená... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zuzi, perníčky upeč, mňam. Ať se Ti podaří. :wink:

Luci, ftipálek... :grinning: :grinning: :grinning:

Přeju všem krásnej pohodovej den, opatrujte se, marůdkům brzké uzdravení a uvidím, jestli si mě tam dneska nechají, nebo se ještě navečer ozvu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahojky Leňi třeba si tě tam nechajá a porod vyvolají :wink:
24. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Míši to ne, to bych tam jela ještě několikrát na kontrolu... přece jen jsu dneska jen den po termínu. Vyvolávali by ho až třeba za týden.
24. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak ať ti Leni v porodce řeknou optimistické zprávy, i když být otevřená na 2 cm nic neznamená...prostě jak si mimčo usmyslí, tak to bude:slight_smile:
24. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
sááákra Lnajasku já furt nakukuju a ten váš klučina na sebe nechává pěkně čekat :grinning:
On čeká až na zítřejší krásný datum, kdy slavím narozky i já :grinning:
24. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Aha, no tak snad si to rozmyslí a ještě tě překvapí a vyleze sám :wink:
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Lili, máš zítra narozky? 25/11? To má svátek moje ségra, ta furt říká, že by se mohl narodit na Kateřinu... :slight_smile: Tak že by? :grinning:
Holky díky, já už to fakt neřeším, prostě co se má stát, to se stane... jen ať to není s komplikacema. Nesnáším čekání, ale nedá se nic dělat... když jsem vydržela čekání na mimi, aby vůbec bylo, tak teď už těch pár dní taky vydržím, když jsem to vydržela už takovou dobu... :slight_smile: )
Jen nechci, aby to byl prosinec... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám, že Lenča ještě nic... ten váš malej se tě normálně drží jako klíště a nechce se mu ven.
Snad ti řeknou pozitivní zprávy v té porodnici a nebo si tě tam v lepším případě nechají.
24. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Leni, myslím na Tebe, drž se a určitě pak podej zprávy, co kontrola :wink: Snad už se to trošku rozhýbe, ať nemusíš čekat až do příštího týdne...
Včera jsem byla na posledním předporodním kursu - téma porod, tak jsme to tam právě všechno probíraly, i to přenášení. PA nám právě doporučovala se ke konci hodně hejbat, sexovat, popíjet maliník a tak, ale pak řekla, že je to stejně někdy k ničemu a je to nakonec mimčo, které si rozhodne, který den chce přijít na svět ...
Taky už na sobě začínám pozorovat známky netrpělivosti :slight_smile: vůbec bych se nezlobila, kdybych už třeba příští týden rodila :grinning: :grinning: :grinning: (i kvůli tomu KP, aby to šlo líp) ... tak že bych taky začala s tím "svařákem" :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem včera pekla perníčky, to tak krásně vonělo :grinning: Dneska se vrhnu na druhou várku a na linecké. Zítra jdu na kontrolu, tak pak ještě udělám těsto na vanilkové rohlíčky a ve čtvrtek upeču i ty rohlíčky :grinning:

Luci, dekorace fakt pěkná :wink: :slight_smile:

Paaaji, vy si s těma očenkama teda užijete!!! Snad to bude brzo v pořádku, držte se!!!
24. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jé, Páji, pošli cuktoví:grinning:
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Kočky, díky za pochvalu dekorace... no jo no, květinářka :slight_smile:

Malá se dneska nechce moc vrtět, chvílama se rozhýbe, že mi nadskakuje břicho, ale potom je klid a já jsem s toho akorát nervózní. Zítra jdu na kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku. Začínám myslet hodně negativně, chjo :pensive:
To je tak, když má člověk o to malé strach.

Paji.o, já budu péct na začátku Prosince..tudíž příští týden a nebo ten další, jenom klasika linecké a možná i něco jiného, aby to ten byt aspoň provonělo.
Jinak se ti to už také krátí, malou tady budeš mít coby dup :wink:

Dneska máme nabité odpoledne, jedeme s Áďou do Vyškova na zimák... má tam školičku bruslení na ledě a když ho to bude opravdu bavit a bude šikula, tak ho rovnou přihlásíme do hokejové přípravky :slight_smile:
Tak jsem na něho dneska docela zvědavá.
24. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojte holky, nakukuju, ááá Lenajsek je na kontrole, tak uvidíme co napíše až se vrátí, jsem zvědavá, já dáma malé najíst a jdeme ven, je krásně, tak nakoupíme atd. Ať nám to uteče než dojde taťka z práce .... hezký den přeji ....
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj, Lenča pořád 2v1? :slight_smile: Tak jsem zvědavá, co ti řeknou na kontrole, snad se to už chystá...
Říkala jsem si, že bych si ten truhlík mohla vzít i zítra jak budu u dr :wink:

Veru, jsme objednaní na alergologii. Tchýně zná jednoho prý je výborný, tak příští týden k němu jedem. Hele, jak jsi říkala ty stránky na ty kalendáře? Já si nemůžu vzpomenout.

Luci, to je moc pěkná dekorace :wink: A manžel je vtipálek, vidím, že ti chlapi jsou si všichni podobní :grinning:

Paji, to je mi líto, že Jurášek takhle řádí. Jak ale píše Verča, někomu dej malýho do kočárku a ty si lehni. Je to potřeba, musíš načepat energii. Takhle můžeš být akorát nervní, podrážděná a malej to z tebe vycítí a i proto třeba může řvát.Z toho očka nebuď nešťastná, to se spraví, za chvíli budete mít pokoj, neboj. Áďovi taky párkrát tekla krev z toho oka jak to proplachovali.
24. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Hojky, pěkné odpoledne... :wink:
Ták jsu pořád tady a vypadá to, že ještě nějakou dobu budu, porodní cesty jsou dle dr. hooodně dlouhé... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi udělala jakejsi hmat, aby se mimčo prej vzpamatovalo. :grinning: Čípek se zatím nezkracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , otevřená jsu na jeden prst, ale že je to měkší než minule. Na monitoru klasika, žádný kontrakce, ale pohyb a srdíčko OK.
Tak já už normálně na všechno rezignuju a nechám to na prckovi, bo to fakt nemá význam. Z toho kořeněnýho nápoje je mi akorát blbě, jak mě z toho pálí žáha, taky si myslím že by se to s ním nemělo přehánět a přesně Páji jak píšeš, nakonec si to mimčo stejně vybere samo, kdy vyleze, a nikdo s tím nic neudělá. Sex jako fajn, ale už mě to taky nebaví, i když včera vyjímečně převzal iniciativu MM, až jsem zírala... ale připadám si u toho fakt jak velryba, musí být na mě děsnej pohled... :grinning: :grinning:

Leni, zrovna jsem Ti psala SMSku, taky mě napadlo cestou jak jsme jeli domů, že by ses pro to mohla zastavit. Kdyby bylo hezky, nešli bysme se na chvilku projít s kočárkem?

Páji, jé, Ty teda jedeš s tím cukrovím... já normálně už uvažuju, že když to na porod moc nevypadá, že bych udělala jedno cukroví, který je potřeba, aby hodně změklo, takovej ovocnej chlebíček. Normálně se do něj asi zítra pustím. Aspoň budu mít nějakou činnost a třeba se něco pohne. Nemusí se nic vykrajovat, jen se to splácá vše dokupy, udělají dvě nohavice a pak se to nakrájí na plátky.

Luci, nestresuj, že se mimčo někdy nehýbe. Mně se prcek nehýbe třeba půl dne, v pohodě, a pak se převalí a zas je třeba klid... v třetím trimestru se prý mimča už míň hýbou, ale zato jsou ty kopanečky víc vidět, takže buď v klidu. Hlavně, že se pohne. :wink: Tak si užijte zimák a uvidíš, třeba to Adámka bude bavit a bude z něj nadějný hokejista. :slight_smile:

Leni, to je fajn, že půjdete na tu alergologii, MM chodí taky k super dr., ale je to až v Brně-Komíně.

Páááji, myslím na Vás, abyste to vše zvládali... Na zítřejší proplachy moc držím palce!!!

Veru, co Matyášek, už je to nachlazení trošku lepší?

Zuzi, a co Vy? :wink:

Katy, jak Vy se máte? :wink:

Mějte se fajn, já se jdu horizontovat do postýlky k TV... pohodový večer všem!
24. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.