• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jo, zapomněla jsem napsat, že další KO v porodce ve čtvrtek 26/11, a kdyby se i tam nic nedělo, tak se už budem domlouvat na vyvolání na příští týden... No, tak snad k tomu nedojde.
24. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, ty jsi ještě pořád tady??? Chtěla jsem mrknout včera večer, ale nejel nám internet, tak už jsem hořela nedočkavostí, jestli už jsi neporodila :grinning:
Zatím jsem nečetla zpětně, co jsi psala, jen vidím poslední zprávu. Jak se cítíš? Tak snad k tomu vyvolání nedojde a malej vyleze dřív :wink:
Jinak ten hmat, co ti udělala se jmenuje Hamiltonův. Dělali ho i kamošce a do 24 hodin porodila :grinning:

My byly dnes na kontrole - Silvíšek váží 4 900 g a měří 58 cm :dizzy_face: :dizzy_face: Už je to kus ženské :dizzy_face: :grinning: :grinning: Jinak měla trošku zelenější stoličku, tak jí zrovna vzali stěry a v pátek si máme volat na výsledky, tak snad to bude ok... :frowning2:
24. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Leni, takže koukám, že pořád 2 v 1 ... Napiš, co na kontrole, ju?? :slight_smile:

Teri, normálně jsem uvařila černý čaj do misky a pak do toho namáčela kapesník, kterým jsem malýmu otírala obličej a hlavičku.

Holky, ikdyž malej hodně brečí, tak já jsem docela v pohodě. Stres ze mě fakt cítit nemůže... Beru to prostě takový, jaký to je. :slight_smile: A nechci nikomu dávat kočárek, když jsem si ho ještě neužila ani já sama. Docela mě baví s ním jezdit, odreaguju se :slight_smile:

Zrovna má svoji křičící chvilku, ale byl celý dopoledne maximálně hodnej, protože se 4 hodiny vozil v kočárku... Tatka musel utéct z práce a vozil po Špilberku... :grinning: Mě totiž včera šíleně chytly ty zuby, v noci jsem myslela, že už to nepřižiju. Nechtěla jsem ale na pohotovost, tak jsem vydržela do rána a celý dopoledne strávila u zubaře a cestou tam a zpět. NEmohla jsem ani mluvit, jak jsem to měla opíchaný. Mám ještě teď pěkně červenou a nateklou půlku obličeje. Teprve to přichází k sobě a zase to hezky začíná bolet... Vytahal mi všechny nervy a za 14 dní jdu zase.
Spala jsem jen hodinu, nemohla jsem bolestí spát. A to byl malej v noci docela hodnej - s jednou hodinovou přestávkou spal od 1h do 7h. Dneska to snad doženem. Taky si někdy říkám, kde beru pořád tu energii..

Ráno nás čeká zase nemocnice, tento týden je hroznej. Další dr. máme i ve čtvrtek i pátek. Nevím, jestli je to tou včerejší sondáží, ale malýmu dneska teče hnisu jako ještě nikdy... Už aby to bylo za náma.

Mějte se hezky, my jdeme papat :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Jo a na ty naše údajný "potničky" jsme dostali recept na nějakou zinkovou mastičku, zítra to jdu vyzvednout. Má to i na hrudníčku, doktorka říkala, že tam je to normální, ale na tom obličejíku to má i takový hrubý, takže mi radši dala recept.

Paaaji, našla jsem si ještě zprávu od tebe... Chudák Jurášek v té nemocnici, to je teda maso, když mu tekla i krvička. Ať už se to potvora zlepší, takovýhle trápení... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A s tím spaním to je taky hrůza :frowning2: Já nevím, mně se to nezdá, nechceš zajít k dětské doktorce? To není normální, že pořád tak pláče a málo spinká. Vždyť musí být hrozně přetaženej.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
ááá, Lenča už napsala...

Katy, Silvinka je už teda pořádný kus ženské :slight_smile: SUper míry. :wink: Jsem zvědavá, jak dopadneme v pátek my :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Pavlínko, ještě k tomu ty tvoje zuby... :angry: Vy si teda užíváte, jen co je pravda :confounded: Držte se, broučci!!!
24. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět a koukám, že Leňule je ještě tady a já tajně doufala, že už se tu neukáže a pošle jen sms, že malej je na světě..... no a zase nic :grinning: :grinning:

Leni, ten hmat dělalali také kamošce a také porodila do 24hodin, mimčo se prostě vzpamatovalo a chtělo rychle na svět, tak to třeba bude fungovat i u tebe :wink:
Jinak malá je v pohodě, je mi jasný, že se nemůže hýbat celej den..má také své odpočívací hodiny, ale i tak to člověka občas jen tak napadne :sweat_smile: Zrovna teď se tam hýbe a na zimáku se vrtěla o 1O6 :wink:

Jinak na zimáku to bylo super, nejdřív to tam teda okukoval a pozoroval další děti, jak tam jezdí a přidržují se židliček a potom se odhodlal a šel s manželem také na led. Spadl za tu hodinu jenom dvakrát, ale hned vstal a jezdil dál... ke konci se tam s manželem naháněl až jsem nechápala, kde se to v nich vzalo, že jim to tak pěkně šlo :grinning: Takže spokojenost největší, máme napsané tréninky a Adis se už těší na další hodinu :wink:

Katy, Silvinka ti teda moc hezky přibírá :slight_smile: super jen tak dál.

Pajiiiii, stejně klobouk dolů, jak to pěkně zvládáš... A s těmi zuby nezávidím, já budu muset teď také k zubařovi, páč mě to bolí nahoře a minule když mě to prohlížel, tak mi řekl, že tam nic nemám, ale je to blbost, protože jinak by to nebylo tak citlivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se fakt hrozně těším.

No nic, jdu si dát něco na jídlo... koupila jsem čerstvé koblížky, tak jdu nějaký ukrást klukům, než mi je všechny sní :grinning: :grinning: :grinning:

Všechny moc zdravím!!!!!!!!
24. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte některá z vás tel.do solné jeskyně ve Vyškově? Ráda bych tam konečně zašla a pokud to bude možné, tak bych tam chodila pravidelně.. :wink:
24. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Nakukuji co Lenajsek :slight_smile:

Mě ten Hamiltonův hmat dělal dr. taky a nic se nerozjelo jenom jsem ten den krvácela, jak prase.

Páji jsi úžasná, že ten pláč zvládáš s klidem :dizzy_face:

U nás už lepší, zoubek ji teda pořád trápí a ještě trochu kašlík, ale už jsme dneska byli venku hoďku dopo i odpo, krásně jsem se prošla.
24. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci solná jeskyně Alpera:Tel: +420 605 878 866
24. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Zuzi, moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
Super, že jste byli dneska venku, bylo tam celkem dobře. Co jinak malá, pořád ji baví stoupání :grinning:

Brou noc všem!!! Já zítra brzo ráno vstávám, páč mám kontrolu u dr.když tam minule nebyla.
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojte,
právě snídáme a přemýšlím, co budeme dneska dělat, má být pěkně. Maty ještě kašle, ale už je to lepší.
Leni, kalendáře jsem dělala na tiskproradost.cz. už jsem je objednala, snad brzo přijdou. Je tady odkaz přímo na ty stránky - Kalendář z vašich fotek vpravo.
25. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj.
Veru, ak já jedu odpoledne do Slavkova a když má být hezky, tak bysme i s Leňou mohli na prochajdu, co ty na to?

JInak všem Kačenkám přeji všechno nejlepší k svátku! :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojda holčiny,
je fakt, že dnes má být krásně, myslím nejhezčí počasí za poslední dobu - 15 st. :slight_smile: Tak je potřeba to využít :wink:
Leni a myslíš, že je Lenča ještě doma?? :grinning: Dneska by byl hezkej den na porod :wink: :grinning: :dizzy_face:
Díky za přání... :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Čááááu! Pěkný dopoledne, krásně slunečný... :grinning: :wink:
Jdu si udělat snídani a jdu vás dočíst... :wink:
V pět ráno mě vzbudila bolest břicha jako na silnou MS, ale malej se mě drží jako klíště, do rána jsem neporodila, tak jsu pořád tady... :wink:
Krásný pohodový den všem, jdu vás dočítat.
25. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Kači, taky přeji vše NEJ NEJ k svátečku!

Lili, vše NEJ k narozeninám!

Veru, dojeďte s Matyáškem taky, půjdem na prochajdu, když je tak hezky... :wink:
Leni, písni kdy dorazíš, ju?
25. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Krásný slunečný den holky...

Všem Kačenkám všechno nej nej...

Moc sem teď nestíhám chodit,ten náš malý terorista už všude leze a kolem všeho si stoupe,tak za ním lítám jak pometlo :grinning: :grinning: :grinning: potřebovala bych oči i na pr...Zrovna teď se schoval do pytle s petláhvemi...to ho na chvilku zaměstná :grinning:

Lili...všechno nej nej k dnešním narozeninám :wink: :wink: :wink:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Hehe, Léňu pěkně proženem, ať už dneska porodí :grinning: :grinning: :grinning:

Asi pojedem kolem druhé.

Katy, nechceš se Silvinkou taky přijet do Slavkova? :wink:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Lili, taky se přidávám a přeji všecičko nej! :wink:

Jéé, Leni, ani nevíš jak ráda bych přijela, ale já jsem nepojízdná :frowning2: MM jezdí každý den autem do práce... :unamused: Škoda, moc ráda bych vás, holky, viděla!!!
25. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
To je škoda, Katy, tak někdy jindy :wink:
25. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Snad jo... :slight_smile: Tak si srázek užijte a všem přeji krásný sluníčkový den :wink:

Od Silvíška už jsem dárek dostala, ráno když jsem ji měla u sebe ve velké posteli, tak se na mě usmála :dizzy_face: :dizzy_face:

Lenajsku, dnes by mohl Lukísek vykouknout, hezky bych si pamatovala jeho narozeniny :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Katy, všechno nejlepší k svátku !!! :slight_smile:

Lili, všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody! :slight_smile:

Lenajsku, dělali ti Hamiltna? ... slyšela jsem že je to pekelně bolestivý, když je to udělaný dobře ... já teda nevím, jestli mi to někdy někdo dělal a ve špitále mě už bolelo všechno při těch prohlídkách, tak to nedokážu posoudit ....
25. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Páááji, to mě moc mrzí s těma Tvýma zubama... :frowning2: :frowning2: Snad bude brzo líp, napadlo mě, jestli Ti malej nebere vápník jak kojíš a tím se to nezhoršilo... :frowning2: Jíš nějaký doplňky na vápník, nebo se snažíš jíst mléčný výrobky? Ty zuby to je fakt svinstvo, úplně s Tebou cítím... :frowning2: Snad to budefakt brzo lepší, když jsou nervy pryč. Kolik Ti jich proboha trhal? :frowning2:
Na dnešní kontrolu na očním držím palce, ať je to zase o něco lepší a už tam tak často pak nemusíte... To je fajn, že byl malej tak dlouho v kočárku hodnej. :wink:

Katy, malá je teda už veliká slečna.... :wink: Super. A ty výsledky budou snad v pořádku, držím palce. :wink:

Jinak díky holky za info o hmatu, já si četla různý diskuze, tak někomu to pomohlo, někomu ne... nekrvácím třeba jak Zuzka psala, ale trošku špiním, ale není to nic hroznýho. Jsu zvědavá na zítřek, co mi řeknou. A kdybysme jeli do porodky už dneska, vůbec bych se nezlobila. :slight_smile:

Luci fajn, že se malýmu na bruslích tak líbí... to je super. Věřím, že se těší na další bruslení. Někdy to taky pak prozkoumáme, MM rád bruslí, tak si taky tam pak zablbnou. :slight_smile: A vy ho chcete dát do hokejové přípravky, jo? To bude fajn... ale vůbec teda nevím, kolik ten sport stojí, mám pocit, jestli hokej není zrovna jeden z těch dražších?
A tady máš odkazy na dvě jeskyně ve Vyškově: http://www.solenia.cz/, http://www.solnajeskynealpera.cz/.
My byli s MM v létě v té Alpeře a naprostá spokojenost. Pak tam chci chodit i s malým. :slight_smile:
A držím palce na dnešní kontrolu. :wink:

Zuzi, to je fajn, že je malé už líp, tak ať brzo přejde i ten kašel a zoubek se vyklube... :wink:
Takže Tobě Hamilton nepomohl... no, já uvidím, jak to bude u mě.

Katy, škoda, že nemáš auto, tak snad někdy příště, už i já s malým v kočárku... :slight_smile: Tři V-crossy v akci. :grinning:
To je super, že se na Tebe malá usmála, to je fakt za všechny peníze. Krásnej dáreček. :wink:

Leni fajn, tak jak budeš vyjíždět tak zase napiš, já půjdu k té poliklinice a pak bysme se přesunuly k nám, pro ten truhlík, ju? Je dost těžkej, s sebou ho brát nebudu... a pak můžem na tu procházku...
Veru, to by bylo fajn, kdybys dorazila taky. :wink:

Marti, to věřím, že je to makačka uhlídat malýho... moc vás zdravím!

Jinak přeji všem krásnej pohodovej den!
25. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Marti, jo, dr. mi říkala, že mi udělá jeden hmat... no, jako bolelo to, ale dalo se to vydržet... nevím teda, jestli to může bolet i víc... myslím ale, že porod bude daleko horší. Tohle bylo chvilku, spíš jak kdyby hodně silná bolest při menzes, pak ještě chvilku jsem to cítila a pak už ne... Není to nic, co by se nedalo vydržet. Jak k sobě přicházela díra po osmičce, tak to bylo daleko horší, a nebo vyšetření průchodnosti vejcovodů pod rentgenem... tohle proti tomu byla pohoda. Uvidím, co porod. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem zpět od dr. kontrola dopadla dobře.
Porodní cesty a všechno ostatní jsou uzavřené, malá je pořád hlavičkou dolů, ale ještě nenaléhá jen jsem ji řekla o tom výtoku, jestli by se na to mohla podívat, tak mi řekla, že tam je něco jako zánět, ale není to tak hrozné a je to prý v těhu normální a předepsala mi tabletky na zavádění, což je super, aspoň mi to zase na nějakou dobu pomůže a přeléčí se to :wink:
Dělala mi UTZ, zkontrolovala srdíčko atd.a také všechno v pořádku. Akorát ji neměřila, takže budu muset vydržet do 9.12, tam se dozvíme kolik ta naše beruška přibližně váží atd.
Brala mi krev na krevní obraz ohledně toho železa, mám teď napsanou malou krabičku a kdyby to bylo horší, tak mi 16.12 kdy mám další těhu poradnu napíše další, takže budu zase polykat prášky a říkala jsem ji to o tom tvrdnutí bříška po sexu a ona se usmála a řekla mi, že musíme prostě opatrně, ale že mě na to nic dávat nebude, pokud to nemám dlouhodobě, což nemám, páč se mi to stalo poprvé :slight_smile:

Vidím, že Leňulka tady pořád ještě je... nooo, ten váš malej by mohl dneska vylézt ven, když je tak krásně, ne :grinning:
...třeba tě holky pořádně proženou a večer pojedeš :wink:

Katy, vše nej k svátku!!!!!!

Marti-babel, ahoj kočko, tebe jsem tu dloooooouho neviděla. Psala jsem ti i sms a ani si se neozvala, tak jsem už potom nechtěla otravovat :sweat_smile: Jak se máte a co malej?
Jinak jsem si tě na FB přidala a koukám, že znáš Ivču z Brna, máš ji také v přátelích :slight_smile:

Leni, jj ten hokej je něco jako fotbal (myslím co se peněz týče) akorát je to dost náročné na tréninky atd. když to tak vezmeš, je to každý den kromě Čtvrtka a víkendu odpoledne a kdyby ho to fakt chytlo a bavilo, tak až bude ve škole, tak tréninky jsou o půl sedmé ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to moc předbíhám, uvidíme co bude, třeba ho chytne něco jiného :wink:
25. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojte, my jsme se byli provětrat, teď tady to mrně mrouská a přitom jsem mu koupila novou hračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lenulky, to je strašná škoda, já jsem se mezitím domluvila na výlet s kamoškou z Brna, tak tam po obědě jedu :cry: .

Katy - tak co kdybychom přijeli my za tebou??kD :cry: by se ti to hodilo??
25. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Veru.... :frowning2: Kurnik, tak to se už asi fakt neuvidíme do porodu. A nebo aby to nakonec nebylo tak, že malej vyleze, až se my dvě ještě uvidíme.. v tom případě bysme se měly vidět co nejdřív... :grinning: :grinning:
Škoda...
Leni, tak se uvidíme jen my teda...

Luci, tak ať čípky pomůžou. A fajn, že je vše v pořádku. No vidíš s tím tvrdnutím.. nic se nemá přehánět. :slight_smile:
A ty tréningy, to je mazec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak píšeš, kdo ví co ho bude bavit... :wink:
25. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Leni, určo zaberou... už jsem je jednou v těhu měla a bylo to potom v klidu. A to tvrdnutí bříška, mno jo no, jenomže jednou za měsíc by to tak škodit nemuselo, když můžeme :grinning: před porodem to bude myslím na denním pořádku :sweat_smile: :sweat_smile:
Co člověk nadělá, když chce, aby jeho dítě mělo nějaký ten koníček... nedá se nic dělat a náš synátor nepatří zrovna mezi ty, co budou hrát na housle či klavír :grinning:

Pěknou prochajdu, holky!!!!!! Já se jdu chvilku natáhnout, než půjdu odpoledne pro Áďu do školky.
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem taky zpátky z Brna z kontroly. Všechno v pořádku, malá pořád hlavičkou nahoře a čípek už mám na 5, ale prý ještě dost dlouhý, takže porod v nejbližších dnech nečekám:o) Už jsem se tu nahlásila do porodnice, takže zítra ráno vyrážím do porodnice :slight_smile: Jsem zvědavá co mi tam řeknou ...
Jsem se při zpáteční cestě stavila ještě v bývalé hypernově, pokoupila nějaké věci na cukroví a na Mikuláše a teď dělám oběd :slight_smile:

Všem Kačkám přeji všechno nej nej k svátku a Lili, Tobě vše nej k narozeninám ...

Leni, tak jestli jsi měla ty bolesti v břiše, tak už by ten porod mohl být fakt za dveřmi, ne? A teď už Tě bříško nebolí?
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak moje dnešní kontrola v dia poradně. Doktorka ze mě moc velkou radost neměla tak mi zvýšila dávky inzulínu a ještě přidala jeden v deset večer. Taky byla naštvaná co to mám za doktorku , že nevím váhu ani míru mimča :unamused:
25. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.