• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Misi a už ses přeregistrovala k nějaké jiné dr.?
25. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky

Míši, moje dr.mě sice udělá UTZ, ale také mi neřekne kolik malá zhruba váží a měří.. to mi vždycky řekne dr.v Bohunické nemocnici kam chodím. Teď tam jdu 9.12 tak se těším, až mi to řekne.
A už jsi teda u jiné nebo na to kašleš a přejdeš k někomu jinému až po porodu?
25. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Mě taky dr. neřekne kolik malá měří nebo váží ... měřit už se nedá dost dlouho, protože je zkroucená, to je normální a váhu jí UTZ nepočítá ... jen jí to vyplivne kolikátému týdnu odpovídáme ... jsem zvědavá, jestli mi to řeknou zítra v té porodce ...
25. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Paji.o, mě to tam vždycky dr.řekne (myslím v porodnici) ale je to jenom odhad :wink:
25. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ne ještě nemám jinou dr, ale od pondělka už chodím do porodnice :wink:
25. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Hoj kočky, pěkný večer...
Páji, takže zítra jdeš už do porodky, tak fajn. :wink: Tak držím palečky. To je dobře, že to na porod ještě nevypadá, i když věřím, že už bys malou taky chtěla mít u sebe, zvlášť, když je pořád zadečkem dolů a budeš rodit s největší pravděpodobností asi teda KP... uvidíš, co Ti v porodce zítra řeknou. Jinak mně v porodce dělali UZ jen dvakrát, teď na posledních dvou kontrolách ne. Uvidím, jestli mu budou dělat UZ zítra. A odhady byly velice nepřesné, jak jsem psala, poprvé dr. zvážil malýho na cca 2500g, a za týden jiná dr. už něco přes 3000g, tak pak se v tom vyznejte. Je to fakt hodně orientační.

Míšo, takže ty půjdeš do porodky v pondělí, taky budu držet palečky. Tam si Tě určitě pohlídají a nic nezanedbají... :wink: a s tím inzulínem je to blbý, ale co člověk nadělá... :frowning2: Hlavně, abys byla v pohodě s těma injekcema a dietou... snad pak budeš mít pokoj.

Luci, Ty chodíš do těch Bohunic kvůli čemu? Vím, že jsi několikrát byla na UZ u nich, ale nějak jsem asi zapomněla, proč?

Všechny moc zdravím kočky, Páááji, jestli budeš mít někdy chvilku, písni, jak jste dopadli v nemocnici s očičkem, myslela jsem na Vás.

A já si jdu dát maliníkovej čaj, už mi nějak ani moc nechutná, ale piju ho, i když fakt nevím, jestli to má na něco vliv... zítra si dám až přijedu zase svařáček. :slight_smile:

Páá kočky!! :wink:
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jo a jestli chcete, tak se můžete mrknout na ty moje výtvory, je tam i ten truhlík, co jsem dělala pro Lenču.

http://lenajsek.sblog.cz/dekorace/
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Krááásný večer...to byl teda den,co?Jako na jaře.

Leni...ještě pořád tady?????Ten truhlík je moc hezkej,obdivuju každýho,kdo to umí,já jsem trdlo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci...Ivču znám z práce,děláme spolu v Bohunicích...Jsi si jistá,že jsi tu SMS psala mně???Já bych se ti určitě ozvala.
Tvůj vánoční výtvor je taky úžasnej,ale ty jsi od fochu,že?Víš,jak na to :grinning: :grinning: :grinning:

Malej konečně usnul,tak si jdu vyhodit kopýtka nahoru...běhat za ním celý den dá zabrat...kde je to malý ležící a nehybající se dítě :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Marti, tak tomu říkám náhoda.. já ji také znám, bydlí na proti kde jsem ještě před X lety bydlela s rodiči (ale to tam ještě nebydlela). Píšem si hodně přes skype a budu ji nechávat věci po Áďovi, páč se mi to nehodí.
Jinak tu sms jsem psala tobě, ale jak říkám, je to už nějaký ten Pátek :grinning:

Jj, vím jak na to, ale i tak potřebuješ hlavně fantasii, bez ní to prostě nejde :wink:

Leni, do Bohunic chodím od té doby, co mě tam brali tu plodovku a potom jsem měla kontrolní UTZ a už si mě tam nechali. Byla jsem tam na velkým UTZ a teď tam jdu zase ve 30tt..je to fajn, že si mě nepřehazují jako horký brambor a stejně budu chtít rodit tam, takže veškeré papíry z vyšetření budou mít po ruce :wink:
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Lenajsku, můj hluboký obdiv, jsi strašně moc šikovná, fakt .... to je velká paráda, já třeba spoustu věcí umím, ale ten nápad chybí, na to jsem uplně blbá ....

Pavli.o - dej nám pak vědět, jestli s tebou budou něco domlouvat v porodce, jsme zvědaví .... věřím, že už bys malou chtěla mít u sebe, Mikuláš se blíží !!!!
25. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky

dítě dneska ukázkový a spí už od 19:15 a celej den celkem hodná.

Martino: koukám, že to samý, jak u nás :grinning: , dneska jsme koupili chodítko, abych ji tam strčila a měla od ní chvilku klid, ale ječela, tak nevím.

Chtěla jsem dneska udělat těsto na perníčky, ale jsem jakási KO.

Hodila jsem do alba pár ukázek kalendáře.
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Leni, truhlík je pěknej!:slight_smile: My teď jedem na víkend do Vyškova, tak snad si přivezu nějaký větve...ty jo, ty Vánoce jdou letos jaksi mimo mě :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
čaute,

díky moc za přání k narozkám, ted už mi táhne na hnusný kulatiny.... rači nemyslet.

Tak Lenajasku, jak? Už jsi v porodce?

Malá je ted od pondělka šílená, furt mě vyžaduje, řve.... Jsem měla podezřeníjestli není nemocná. Ted píšu jednou rukou a ona mi sedí na klíně a má moje prsty narvaný v pusině. Napřed mi to přišo takový fuj, ale jí se to líbí a já mám chvílu pokoj. Nebo j dám papír a ten si mačká a strká do puse. Snad to není nebezpečný.

Páji vždycky když čtu tvoje příspěvky, tak čučím a obdivuji tě, jak to s klidem zvládáš. A hlavně ty očenka, má to Jurášek trápení. Snad už to brzo skončí.

Katy, Teri vypadá to, že holčičky jsou hodnější, že? Oni ti chlapi musí zlobit už od malička :grinning:

Zuzi my už máme chodítko koupený, Elis ho dostala od kolegů z práce (samozřejmně mých kolegů :grinning: ) a doufám, že ji to bude bavit. máme velkou chodbu, tak může jezdit do nekonečna. Díky za čelenku, Elis byla priceznička :slight_smile:
kalendář moc hezkej, kdes ho dělala? Tu čepici santovskou budu ted taky používat na PF.
Já jsem se naučila dělat v GIMPU!!!! Každou volnou chvíli pracuju na kalendářu. Pak hodím ukázky.
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko,
jenom jsem zase prolítla, co jste psaly... Mám tu kopu nádobí a musím něco uklohnit, teď se ještě ozývá malá, má zase hlada, tak budu muset jít.

Veru, dobrý nápad!! Můžeme se domluvit třeba na příští týden, co? Ty a Lenča.dv? Lenajsek už asi bude mít jiné starosti, co? :grinning:
Lenajsku, kde jsi?? Ještě doma... :sweat_smile:

Holky, gratuluji k úspěšným kontrolám :wink: Bezva!
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky, koukám, že Lenička ješte nerodí, ale snad se to blíží :wink: Číst vás můžu až večer nebo v noci. Pak odpovím.

Nám včera skončilo šestinedělí, tak za chvilku vyrážím na gyndu na velkou prohlídku :grinning: MM bude mít večer radost :slight_smile:

Včera jsme byli skoro celý den venku, resp. celý dopoledne v nemocnici, lidí jak nasr..., jedno očičko je průchozí, druhý ne, takže v pátek opět návštěva u primářky a zřejmě zase sondáž. Pak jsem musela k právničce do IBC a když jsem odjížděla, tak vypadl proud a já zrovna čekala na výtah.. Ještě, že jsem do něho nevlezla, protože bych tam s malým byla 3/4 hodiny zaseknutá. Nakonec mi po 15min pomohl jeden pán po tmě snést kočárek po schodech 3 patra dolů a musela jsem pak vyjít přes lávku. No děs.
Pak jsem letěla domů nakojit, pak hodina všeho kolem a pak jsme zase pádili k pediatrovi. Nemůžeme jít na původní termín zítra, tak jsme to zvládli už včera...
Musím se pochlubit, máme už 3830g, měříme 55cm a Jurášek zvedá hlavičku jako tříměsíční miminko :slight_smile: Paní doktorka nás hrozně pochválila. Prý se mám připravit na to, že bude hrozně rychle lézt. :sweat_smile:

Jinak na ty šílený potničky, teda spíš suchý červený fleky, nám doporučila ovesný vločky s oliv.olejem a modrou indulonu ... No klasika.... :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:

Jinak zuby pořád bolí, ale je to mnohem lepší. :slight_smile:

Jo, a v sobotu máme vítání občánků, jestli jsem to ještě neříkala. Docela se těším :slight_smile: :slight_smile:

Moc hezký den všem, přeji :wink:
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré dopoledne, tak jsem se právě vrátila z poradny v porodnici. Monitor, tlak, všechno ok. Pak jsem šla do ordinace k dr., byl tam Houbal. Mě byl i sympatickej, byl na mě moc milej, všechno mi povykládal, ukázal mi na UTZ všechno, co bylo vidět, i když dost v rychlosti, protože je UTZ ve vedlejší ordinaci, kde byl jinej dr. Říkal, že má malá docela malý tělíčko, ale hodně velký nohy :grinning: :grinning: :grinning: Tak budeme mít asi malého pavoučka :slight_smile: Celkově prý odpovídá 38. týdnu, takže jak jsme teď. Odhad váhy podle hlavičky i stehenní kosti přesně 3 kg :slight_smile: ale prý mám počítat spíš o něco málo míň. Říkal, abych si zašla k obvodní, aby mi udělali interní vyšetření, aby měli v porodce v případě nutnosti císaře všechno připraveno. Kontrola příští týden ve čtvrtek a prý to snad do 14 dnů porodíme :slight_smile: Tak kéž by, aby už nám malá moc nevyrostla :slight_smile: Jinak se podivoval, že je teď těch konců pánevních strašně moc!!! Včera prý rodili jeden KP, přede mnou v ordinaci byla taky holka s KP a na monitoru jsem potkala jednu známou a ta má rodit chlapečka a taky KP ...

Zdál se mi Houbal docela v pohodě, jediný, co mi řekl - ale ze srandy, abych už malou moc nekrmila, aby se nám dobře rodila, tak jsem mu řekla, že jí nasadím dietu :grinning: :grinning: :grinning: Na to jak jsem slyšela o Houbalovi všechno možný, tak mě přišel fakt v pohodě. Dokonce pak za mnou přišel a dal mi zadarmo fotku malé z UTZ :grinning: Takže pro mě sympaťák. Akorát mi teda při prohmatání čípku zajel fakt hluboko, tak to docela i zabolelo a jak jsem přijela domů, tak jsem začala i trošku krvácet ... ale slyšela jsem, že se to ke konci stává, že je ten čípek už tak prosáklý krví, že to může pak nějakou dobu krvácet. Nestalo se Vám to některé? A nebo je druhá varianta, že mi odešla hlenová zátka, ale to myslím, že ne.

Leni a co Ty? Pořád na Tebe myslím ...
26. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Marti, tak zatím vypadá, že ten Mikuláš by nám mohl vyjít:o)
26. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Jůůů, budu držet pěsti:slight_smile: A to jsi byla teda kde v porodce??
26. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
NAzdárek děvčata!
Veru, Katy, to by bylo fajn, přijela bych ráda. Jen nemůžu ve středu, to jedem na tu alergologii. A ode dneška začnem chodit na rhb ve Slavkově, bude to nějaký nahřívání těch dýchacích cest, pač to furt nemá dobrý. Je pořád zahleněnej a kašle a dr říkala, že už sice nesípe, ale že je to jako by zánětlivý, skoro na průduškách :confounded: Dnes tam za chvíli jedem, tak jsem zvědavá, co to bude.

Paji.o, mě ten dr taky přišel na kontrole sympaťák, taky mi dělal utz, prostě pohoda. Neříkám, že je špatnej, ale.... Nevím, jestli by mě u porodu takhle dlouho trápil i jinej doktor :confounded: Když jsem mu kolem 4 říkala, že se to nedá, prosila jsem ať mi udělají císařa, tak to ne, div, že na mě nespustil. Pak se ho večer MM něco ptal, už nevím co, ale docela se na něj utrhl. Nakonec v 10 večer přišel a že teda jsem měla pravdu a císaře mě udělá. Ale teda jizvu mi udělal krásnou, to se musí nechat :slight_smile:

Paji, konečně má Jurášek pořádný míry :slight_smile: Ale ještě by to chtělo přibrat :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Paaaji, včera jsem nestihla odpovědět, děkuji za krásnou smsku! :slight_smile: Vy jste teda oproti nám drobečci :grinning: Ale je to šikulka ten váš Jurášek :grinning: Takže vás čeká další sondáž :frowning2: :frowning2: Chjo, ti drobci si vytrpí :confounded:
Už jdete na vítání občánků? To je super! Já ani nevím, kdy to bude u nás. To je myslím podle toho, kolik se narodí dětí. Asi se čeká až je jich víc, aby to nedělali třeba jen pro dvě...
Paaaji, ty bys asi s malým nepřijela, co? Ještě si netroufnete na takovej výlet... Tak snad se brzo domluvíme a uvidíme se!

Páji.o, super, že v porodce vše ok. S tím krvácením si nedělej hlavu, je to normální. Mně když Dr. kontroloval čípek, tak to taky bylo hoodně nepříjemný a říkal, že můžu začít trochu krvácet. Ale nezačala jsem. A ta hlenová zátka je asi trošku jiná, to je normálně kus hlenu, to by sis s normálním krvácením asi nemohla splést... :wink:
26. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Už vím, Lenajsek je dnes na kontrole v porodnici :slight_smile: Tak co je nového, Leni?
26. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné odpoledne přeji...
Tak jsme doma z kontroly, no klasika... :unamused: Na monitoru žádný kontrakce, ostatním těhulkám tam krásně lítají hodnoty jako 28, 20, 18, 30... a u mě to je 0, 2, 3, 4... :grinning: :grinning: :grinning: 4 je maximum, co moje děloha asi vyprodukuje. :grinning: :grinning: Jinak srdíčko miminka je v pořádku, tlak taky OK, moč taky... byl tam dneska hrozně příjemnej dr, kdybych ho měla u porodu, nezlobila bych se. Porodní cesty jsou prý troěku víc otevřené, čípek ale nezměněn od minule. Takže v neděli v 10.00 kontrola a pak v pondělí v 7.ráno nástup na vyvolání, pokud do té doby neporodím přirozeně. Říkal, že se to klidně může rozjet samo. A že určitě víc jak týden by mě přenášet nenechal, takže aspoň máme jistotu, že prostě nejpozději v pondělí malej začne vylízat. Snad se teda nejpozději v pondělí narodí a nebude to třeba až v úterý prvního prosince... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Takže tolik o nás...

Leni, takže ses na rehabku dovolala a už dneska jste byli na tom nahřívání? Tak držím palce, aby se malýmu ulevilo a už ten kašlík přestal. Co Hedelix, už jsi mu dávala? Jede mu? Snad to bude úspěšná kombinace. Pak na středu budu držet palce na tu alergologii.
No a ten příští týden se teda ke Kačce určitě nedostanu, jak to vypadá, budu v porodnici... :slight_smile: Tak snad někdy příště, a nebo vyjde třeba nějakej srazík ve Slavkově... Však jsme ve spojení.

Páji.o, takže kontrola v porodce v pořádku, to je fajn. To krvácení nebo špinění může být, hlavně abys nekrvácela moc, nějak se píše na prosáklý dvě vložky, to by byl problém a musela bys jet do porodky. Ale pokud je to slabý a nebo už to ustalo, tak je to asi z té kontroly. A hlen bys asi fakt poznala, je to prostě sopel.
Takže dr. říkal, že je hodně konců pánevních, jo? Kdo ví, čím to je... každopádně držím palce, aby porod proběhl v pohodě a bez problémů... :wink:

Páááji, tak ať dobře dopadneš na gyndě, i kdžy už máš asi prohlídku za sebou. Takže manžílek bude rád... :slight_smile:
Ty si teda "užíváš" s tím cestováním a různým lítáním po Brně, jen co je pravda...
A gratuluju ke kontrole a přírůstkách malýho... jen tak dál! :wink: Užijte si v sobotu vítání občánků, pak se těšíme na fotečky... :wink:
A je fajn, že je už jedno očko průchozí a druhý snad taky brzo bude... a i ta pokožka se snad brzo zlepší... a co pláč, už tolik nepláče, nebo je to pořád stejný? A co to blinkání? To se snad zlepšilo...

Teri, tak si užij víkend u rodičů, snad bude hezky...

No my s takovou půjdem asi ještě na ty napoleonský slavnosti, dám si pěkne medovinku.. :grinning: A jestli to bude pořád OK, tak se půjdem mrknout na ohňostroj. Snad bude dobrá viditelnost.
Zítra ještě pořádají naši kamarádi z historickýho šermu v Křenovicích tradiční akci, vojenský ležení, ukázku bitvy, tak se tam asi pojedem podívat. Sedět doma rozhodně nehodlám, když se malej nemá na svět... :slight_smile:

A děkuju moc za pochvalu truhlíku...
Leni, už je za oknem? Snad se líbí... :wink:

Pěkný odpoledne všem přeji, já se jdu natáhnout, jsu jakási K.O. Ale udělala jsem si dneska radost, ve Vaňkovce v JEans Clubu jsem si koupila svetr za 150ká a pak v Campus Square v Humanicu outdoorový boty za 400,- ve slevě. Tak mám pohodlný boty na procházky s kočárkem... mám radost.

Pááá kočky!
26. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Lenajsku, no ahoj .... tak snad fakt porodíš dřív než já 2.12. zatím na to máš náběh ... já nastupovala do špitálu 28.11. a to sice kontrakce byly ale čípek jako bych ani rodit neměla .... moc držím palce ...
26. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Leni čauvec, to jsou teda novinky :slight_smile: Tak snad se ten drobeček do pondělí vyklube na svět sám, aby ti nemuseli vyvolávat. A řekl ti doktor odhad váhy malého? Užijte si slavnosti, počasí by mělo být o víkendu docela hezký, co jsem teda viděla předpověď :wink:
26. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Leni, tak třeba se ještě vyplní ten můj sen a bude to z neděle na pondělí :wink: Kéž by to tak vyšlo, ať Ti ten porod nemusí vyvolávat ...
26. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Marti, no já doufám, že když půjdu na vyvolání, tak to nebude několik dní trvat, jako u Tebe... to si neumím vůbec představit... no, uvidíme. Člověk nic neovlivní, že...

Katy, UZ mi dr. nedělal, zkusím se zeptat v tu neděli, jestli mi neudělají UZ. Asi se nedělá pokaždé, nevím...
Jsu zvědavá, jestli ještě v tu sobotu půjdem na jarmark mrknout, nebo ne... už to neřeším. Termín mám, tak jsu v klidu... :grinning: :slight_smile:

Páji, no kdyby to vyšlo, tak by to bylo fajn. Zase po Superstar. :grinning:
26. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Nazdárek hočiny,

jsem dneska absolvovala první těhu plavčo. Chtěla jsem na něho chodit už dřív, ale nějak jsem se k tomu nedokopala :sweat_smile: Minule jsem to občíhla a dnes už musela vyrazit :wink: Bylo to fajn, jen mě překvapilo, že moc těhulin nechodí a spíš těhulky co to mají za pár :wink:

Leňulko, držím pěstičky, aby si to drobek rozmyslel a do pondělka vykoukl ven. Přece jen je venku krásně a je potřeba provětrat nové botičky :wink: V pondělí chci taky vyrazit po nákupech. Snad nebude ještě všude toliko lidí a podaří se mi něco pokoupit. Ségra má vyhlídnutý nějaký obchůdek s levnýma věcima na mimi, tak to trochu provětráme peněženku :grinning:

Paji, tak říkáš, že Hloubal v pohodě? Sem právě taky na něho slyšela poněkud negativní ohlasy. No tak uvidíme, třeba se s ním ani nepotkám :wink:
26. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky!
Tak tady se stále nerodí? :slight_smile: No tak aspoň pondělek to jistí :dizzy_face:

Raduš, už jsem si říkala, kdepak jsi? Nějak jsi tu dlouho nebyla :wink:
26. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Pavli.o: já jsem o Houbalovi slyšela kdeco a nic dobrýho, jen u porodů když je průšvih nějakej, tak je prý dobrej ... a to můžu potvrdit, nakonec on mi ten porod rozjel, jen se to už nedověděl, už nebyl v práci .... já teda nebyla svědkem nějakých jeho extempore, ale slyšela jsem ledacos .... ale je lepší, když si každý udělá obrázek sám .... krvácení je normál, ke konci po prohlídkách je to spíš pravidlo .... tak držím palce, a až budeme toho 5.12. slavit Markétčiny narozky, tak čekám esemesku ....
26. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky, Markétka má tyhle oblíbené rukavičky, mám je od švagrové a bez nich se na procházku prostě nejde:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3573515&vReferer=
26. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.