• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Paji, ten 3D UZ je super! Krásně tam vidíš miminko, ale nesmíš jít zas moc pozdě. Nejlepší je to kolem toho 22-24tt myslím. Na Veveří za to chtějí myslím 1200,-, já na tom byla v Heliosu a platila jsem 600,-. Stačí, když se objednáš v tom 20tt
29. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Leni, tak jsem si přečetla, že ve Vyškově se nesmí fotit ani natáčet, tak ještě, že tak. Stejně je to mazec. S tou hlenovou zátkou, snad ještě rodit nezačneš, ať miminko ještě chvilku počká... :wink: TM ať se Ti v pořádku vrátí domů, ale možná bych tu druhou cestu radši odvolala... kdy jdeš na ten monitor, nebo jsi už byla?
Katy, tak to je fajn, že už jseš objednaná na tripple testy, a že se za to nic neplatí, super. Tak ať už je tam krásně vidět pohlaví, jsu zvědavá... :wink:
Páji, Ty se o těch tripplech asi dozvíš teď na kontrole, že? Uvidíš, jestli Ti je bude dělat v ordinaci, nebo Tě pošle taky na Veveří.
Jinak my jsme se MM ještě o porodu nebavili, teď co jsu těhotná, ale co mi říkal dřív, tak že k porodu jít nechce... :unamused: Zatím jsme to fakt nově neprobírali, nechávám tomu volnej průběh. Doufám, že by tam byl se mnou, aspoň po tu dobu těch stahů a tak, a na porodním sále už bych to zvládla sama, tam si myslím že má stejně člověk co dělat sám se sebou... ale ještě uvidíme.
Hani, to je mi moc líto, že Tě tak trápí alergie, snad to bude brzo dobrý... je to děs, nepomohly by aspoň nějaký kapky do očí?
Na ten 3D UZ bych chtěla jít taky, ale ještě vůbec nevím kde ho dělají, a kolik stojí, ani kdy se dělá.
Hani, Matýsek je fakt komik, musí vypadat srandovně, jak dělá ty pohyby, a neboj, máma určitě taky brzo řekne.. :wink:
29. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Páji, píšeš o strijích, ale na bříšku se Ti nedělají, ne? Nebo jo? :unamused: Já teda poctivě mažu, ale stejně myslím, že se tomu nevyhnu... :unamused:
Leni, týjo, to je takovej rozdíl v ceně? Na Veveří 1200,- a v Heliosu 600,-? Mazec. Ten Helios je kde vůbec? A tam se můžeš objednat i bez žádanky?
29. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Leni, na monitor jdu zítra, tak uvidíme, co mi řeknou.... Mimčo už je určo dopečený, když už má 3 kila, tak klidně může ven :grinning: Asi si dám odpoledne pořádnou procházku :grinning:
Helios je na Štefánikové. A dělá se to bez žádanky. Veveří je možná lepší, specializovanější, ale rozdíl v ceně je dost velkej, proto jsme šli do Heliosu, kde ti udělají stejnej ultrazvuk, dají ti to i na dvd a za míň peněz. A navíc tam byla sympatická doktroka :wink:
29. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Lenajsku, ty tripple testy se dělají jen z krve a ty mi brali včera u normální gyndr. Na Veveří se nejde na tyhle testy, ale zase na screening, víš? :wink:
29. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Leni, to je jasný, na Veveří bych šla asi na ty tripply, ale na 3D bych šla asi do toho Heliosu, přece jen je to o polovinu levnější.
Katy, a jo, to jsem nevěděla, že tripple testy jsou jen krev, jsem myslela, že i UZ. Tak to jo... :slight_smile:
Leni, tak uvidíš, co Ti zítra řeknou na tom monitoru. Jo Leni, kdy jede TM do těch Benátek? Už v pátek, nebo až v sobotu?
Zdeni, četla jsem, že v sobotu máte vítání občánků, to bude paráda, tak ať vám vyjde počásko, malá bude určitě kouzelná... :wink: Užijte si to.
29. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte holky, hehe, zrovna jsem odevzdala psa jedné paní, šli se projít, tak doufám, že jí utahají:slight_smile:

Leni, myslím, že bysme mohli založit anketu o nejšílenějších nápadech svých tchýní:slight_smile: :grinning: :grinning:. MM si taky bude chtít nafotit porod, jsem mu řekla, že jestli mi objektivem zamíří mezi nohy, tak mu ho rozkopnu a bude.
Hlavně ještě vydrž vcelk přes víkend, hezky si to s mrňousem domluv, ať počká na tatínka.
Včera přišel o půl 11, ach jo :angry: I pes na něj byl nasranej :grinning: :grinning: .

Paaji podle me to na Veveri stoji pres 1000,- ten 3D, ale holky rikali, ze nekde jen 600,-. Zeptej se mamin, Teri a Dolda na tom urcite byly. I Lena vlastne.
A tvrdnuti bricha poznas naprosto spolehlive. proste si na nej sahnes a je jak sutr. Mne ted tvrdne hoodne casto, stahne se mi cela deloha, Matyasek se vybouli na jedno misto a to misto ztvrdne a ztuhne. Za par vterin to povoli a decko si zase odpluje:slight_smile:

Luci, hodne stesti v CARu
29. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Já jsem někde četla, že na to tvrdnutí se dává magnézko, ale nevím, jestli to pomáhá? A ani nevím, jestli to všichni dr. předepisují?
Veru, to je mi líto, že se TM včrátil tak pozdě... :frowning2: To se taky skoro nevidíte, co..
Ty jsi Veru byla na tom 3D? V albíčku nic nemáš, tak asi ne, že?
A jak se Veru cítíš? Ještě pojedete někam na dovču nebo prodlouženej víkend, nebo ne?
29. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Katy, odepsala jsem Ti. A jinak gratuluju k úspěšné kontrole, škoda, že Ti dr. nedělala UZ. Příště uvidíš mimíska...
Mi bylo divný, že na té první prohlídce u gyndr. mě prohlížela jen tím vnitřním UZ, ani mě neprohmatala, ale možná se tak brzo neprohmatává, nevím. Ani se neptala na rodinnou anamnézu, tak to asi doplníme nějak později...
Jen mi sestra brala asi 5 ampulek krve, to jsou asi na testy na krevní skupinu, HIV, a nevím na co všechno?
29. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Nojo, co se da delat. Kdyz on ten muj blbec naslibuje lidem hory doly, nema na to cas, tak to dela vecer po praci a po nocich. Fakt na zabiti. Pak si tady doma zatmelovavam spary ve vane sama, nez abych na to cekala mesic.

Ja jsem na tom nebyla, uz tak jsem absolvovala spoustu UTZ, to by zas bylo kecu:slight_smile:. Radsi jsem malymu koupila za ty penize neco na sebe:slight_smile:). Ja taky zeru magnezium, ted po kilech, asi to trochu pomaha, protoze kdyz jsem to flakala, tak me chytaly krece mnohem casteji. A muzes to jist i bez predpisu, je to volne prodejny.
29. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
My do toho 3D asi taky nepůjdeme. Ještě jsme to sice neřešili, ale jak říká Verča radši za to koupím něco pro malé, je to dost peněz. Sice hezká památka, ale když se člověk podívá na ty fotky, tak mně stejně přijde, že všechny ty mimíska v bříšku jsou stejný.... :slight_smile:

Lenajsku, mně taky moje gyndr. ze začátku 2x po sobě prohlížela jen tím vnitřním utz. To je asi normálka. A na ty nemoci v rodině apod. se ptala až na té druhé prohlídce.
29. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Lenka.dv: Leni, já poslední asi 3 týdny jsem už musela pořád nosit vložku a když ne tu, tak slipovku určitě, pořád ze mě něco šlo, ale to prý je normální, že se tělo chystá. Připadla jsem si pořád jak počůraná, byla to otrava ... a taky jsem pořád čarovala. Měla jsem furt žízeň, pak jsem pořád lítala na záchod, věčný kolotoč
Páji, když tvrdne břicho, je to takový nebolestivý stah břicha, já měla u toho vždycky takový nával tepla po těle. Ke konci to může být i dost bolestivý,nepříjemný. Mě tvrdlo břicho snad už od 5 měsíce. Ale při každým dítěti
29. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Leni.dv: já byla ve špitále 36tt a ríkali mi tam že bych klidně mohla porodit, že dál už jen přibývá váha. No já a rodit dřív!!! To neznám. Ale už tenkrát jsem to chtěla mít za sebou, to čekání je na palici, navíc pořád někdo psal nebo volal a ptal se... já přenášela dost vždycky
29. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Veru, ...i pes na něj byl nasranej :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Jo holky Dr. mi volala na VZP a řekli že na prevenar se přispívá 500,- :wink:
29. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hani už je líp? My jsme u vnitra tak se musím taky zeptat
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hani, budete očkovat, jo? To je fajn, že přispívají aspoň něco. Kolik to vůbec stojí?
29. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky, tak vnitro dává 500 z baslíčku očkování
29. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
teda mě jede antivirák a nenechá mě to nic napsat
29. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Lenajsek: mám dojem, že jedna vakcína stojí cca 1900, a jsou celkem 3, takže 500 to není nic moc
29. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
m1rti : 1 974,- :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Holky, to jsou teda pořádný palby za to očkování.... :unamused: Ale je jasný, že to každej dá, co bysme pro ty drobečky neudělali, že? :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, loni jsem Pavlu nechala očkovat proti rakovině děložního čípku, taky 3 vakcíny, jedna stála 3500. ZPMV dávalo kombinací dvou balíčků celkem 2500. Tak aspoň něco. Dnes když jsem tam volala, tak už kombinace balíčků nedělají, takže jen ta 500, tak to je docela almužna. Ti zákonodárci tam fakt neuvažují. Asi čekají až na to někdo umře, a pak se proberou :angry: Se nebudu rozčilovat
29. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
To se fakt, Marti, člověk vždycky jen nasere. Pořád jak paka platíme zdrav. pojištění, ale kde to pak vidíš? Stejně všude všechno platíš, všechno je podle nich nadstandart apod...
29. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
m1rti: Máš recht, je to trapný, zvlášť pro ty děti, hlavně že se proplácí očkování na nemoci který se tady už 10ky let neobjevily :angry:
29. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Připadá mi to tady jak 100 let za opicema.... hlavně že se tam na těch židlích pořád střídají, ale nic jinýho neprobírají, jen ty židle ... jo a slibujou
29. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo Hani, masáže super. Ještě že jsem dostala od tebe to číslo :wink:
29. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem zpět z KO na Obilňáku.. musím říct, že mám zážitky fakt srandovní. Nikdy jsem se tak nečervenala jako dnes na kontrole :grinning: :grinning: byl tam jeden mlaďounkej doktor, který mi dělal první UTZ (já se totiž před chlapama fakt stydím, mám doktorku na gyn.) a hned na mě ve dveřích: Dobrý den, paní Žemličková.. my už se známe, dělal jsem vám ultrazvuk.. no holky, zrudla jsem a nevěděla co mu na to mám říct, tak jsem mu řekla, že si ho nepamatuju, že tam bylo poněkud šero. MM se smíchy málem válel po zemi, když mě viděl rudou :grinning: :grinning:

Jinak mám už sprejík do nosanu, který si začnu šplíchat 2x denně do každé dírky od příští Středy až do zákroku (odebrání vajíček). Teď beru antiko, takže jakmile ji doberu, tak by měla dojít MS a já jdu hned druhý den na kontrolu, s tím, že mi budou brát krev.. dělat UTZ (dopoledne) a odpoledne si už půjdu pro všechno co potřebuju na stimulaci (injekce atd.) takže když to tak všechno zhrnu do jednoho, měla bych začít stimulovat od 14. nebo 15.5 :wink:
29. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Luci, tak už se začíná něco dít, tak jen do toho a ať se zadaří!
29. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
m1rti, no jasně že se už něco konečně začíná dít :slight_smile: kdyby jsme bejvávali zůstali v Heliosu, tak pořád nic :angry: ... za tu dobu, co jsme tam s MM byli, tak udělali akorát tak spermiogram a mě nějaké vyšetření skrz protilátky, za tu dobu jsme už mohli mít jeden pokus za sebou. Jsem fakt ráda, že jsme přestoupili jinam :grinning:
29. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.