• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojte, Marti, budeme se s malou snažit :grinning:
Jsem byla dnes u obvodní, udělat vstupní předoperační vyšetření, kdyby byl nakonec nutnej ten císař ... takže krev, moč, EKG a pak prohlídka ... je to prý platný 14 dní, tak doufám, že do té doby opravdu porodím :grinning:
Leni, abychom ty děti nakonec neměli úplně stejně starý :slight_smile: Aspoň bude mít naše princezna nápadníka :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsu pořád tady...
Sice ráno od půl paté do půl sedmé jsem měla asi poslíčky, bolest břicha jako na MS, tlak na konečník, taky mi tvrdlo břicho, ale bylo to dost nepravidelný a o půl sedmé jsem usnula a jak jsem se vzbudila o půl jedenácté, tak pořád malej v bříšku, tak z toho zase nic nebylo.
Ale stihla jsem aspoň vyprat a pověsit prádlo a umýt si hlavu. :slight_smile:

Radi, chodíš na těhu plavčo? To je fajn, tak ať se nenachladíš... Je fajn mít nějakej pohyb. Já bych taky chodila, ale bála jsem se infekcí... při příštím těhu to možná přehodnotím, uvidím. A jak se jinak máš? Vše v pořádku? Už se Ti blíží pomalinku 30tt, toto letí... :slight_smile: Co výbavička, jak pokračuješ? To je fajn, že má ségra obchůdek s levnýma věcma, určitě něco vybereš hezkýho. Provětrat peněženku je občas potřeba... :grinning:
A doufám, že se držíš a vyhýbáš bacilům co to jde... i když v práci je to asi těžký, co... opatruj se!!!
A díky!

Leni ahojky, no jak vidíš, pořád se nerodí... :wink: Ale už to beru sportovně, jak píšeš, pondělek to jistí. :slight_smile:
Držím palce, aby to nahřívání malýmu pomohlo... :wink: Snad jo. CO ten Hedelix, jede mu?

Marti, budete slavit Markétčiny narozky na Mikuláše? Týjo, to fakt tak uteklo... :slight_smile:

Páji, no jo, budou dítka skoro stejně starý... :slight_smile:

Mějte se fajně kočky, já se ještě objevím, krásnej pohodovej den všem!

Páááji, ať dobře dopadnete v nemocnici...
27. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
A teď čtu na netu, že v brněnských porodnicích je zákaz návštěv... ale volala jsem si, že tatínci k porodu můžou, pokud nebudou vyloženě vykazovat známky nachlazení... tak snad se ten můj nenachladí. Ale jak je to pak s návštěvama na pokojích, nevím...
27. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jsem se na to Leni ptala taky, ve Vyškově ještě zákaz není, ale prý se k tomu pomalu ale jistě schyluje. Tatínci můžou být u porodu bez problémů, nadstandarty omezení taky nemají, u běžných pokojů je problém, že tam se prý nesmí i když jsou návštěvy povolené a musí se s dítětem na chodbu nebo do jídelny. V případě zákazu návštěv se pouští max. otec a ten musí být zdravý ... tak doufám, že v případě zákazu mi výjde nadstandart :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky, malej chviličku spinká, ale už by se měl budit na kojení...

Dneska v nemocnici bylo bezkonkurenčně nejvíc lidí za celou dobu. Čekala jsem hodinu a to nás berou vždycky přednostně. Vždycky je mi líto všech těch dětí, co mají brýle alá popelník. Nejhorší jsou ty fyzicky či duševně (nebo nejhůř obojí) postižený děti a ještě k tomu mají poblémy s očičkama. :frowning2: Ty maminky hrozně obdivuju. Jsem šťastná, že je malej v tomhle směru v pořádku :wink:

Očička máme mnohem mnohem lepší, už skoro úplně průchozí, paní primářka se na nás podívá naposledy v pondělí a pak už jen podle potřeby :slight_smile: :slight_smile: Dneska končíme s penicilinem, už kapeme jen Opth.septonex.

Leni, četla jsem, že tě v pondělí čeká vyvolání... Třeba se to rozjede a když ne, tak aspoň bude tělíčko nachystaný a porod proběhne rychle a bez komplikací :wink: Užij si poslední víkend :slight_smile:
Je mi líto, že jsou v porodkách zakázaný návštěvy. Bohužel to bude tak, jak radši ani nechceš doufat - na pokoje nikdo nebude moct. Musím říct, že mě hrozně návštěvy pomohly a byla jsem moc ráda, že jsem na nadstandardu a MM za mnou může kdykoliv.
Leni, budu na tebe myslet a těšit se, až posleš SMS. :wink: MOžná se tam potkáš s mojí sousedkou, má začátkem příštího týdne taky rodit v Bohunicích.

Jo, jinak malej už blinká mnohem míň, už jen tak max. jednou denně + sem tam ublinknutí, když ho po jídle rychle položím a dostatečně dlouho nedržím.

Všem, co mají nebo budou mít v brzké době narozeniny, přeji vše nej nej nej :slight_smile:

Paji, jestli jsem to pochopila, tak je to u tebe tak půl napůl, normál a císař? Že jsi byla na předoperačním vyšetření. Snad se malá bude chystat na svět co nejdřív. Nebavili jste se o tom, že by ti vyvolali porod dřív?

Radi, tobě to teda utíká, holka :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Čauky, celej den mě pobolává břicho jako na menzes a furt mám pocit tlaku na konečník, tak si říkám, že by už se pomalinku něco začalo dít? Času do pondělka je hodně, tak třeba se to nakonec fakt ještě rozjede samo.
Zapomněla jsem napsat, že mi ráno zase odešel kousek hlenové zátky.

Páji.o, volala jsem do Bohunic na šestinedělí, tak na nadstandartu by problém nebyl, ale já o nadstandartu neuvažuju, je to tam docela pálka a vybírala jsem Bohunice právě proto, aby bylo málo maminek na pokoji, tam jsou po dvou... ale to jsem počítala s tím, že budou moct návštěvy na pokoj... tak prý nemůže ani tatínek na pokoj. Já to chápu, s takovou by ten zákaz mohli rovnou zrušit... nedá se nic dělat. Budu doufat, že se s MM uvidíme aspoň třeba na chodbě, aby malýho aspoň na chvilku viděl. Na druhou stranu jsu ráda, že mi tímhle odpadne starost o to, kdyby byl někdo nachrmlanej a přišel by na návštěvu a já bych trnula, aby se malej nenakazil... Snad bude vše v pořádku a brzo nás pak pustí domů... možná kdyby to vypadalo na dýl, uvažovala bych o nadstandartu, kdyby byl pořád zákaz návštěv, ale cena kolem 1300,- na den mi přijde fakt přepálená...

Jinak jsu asi rozhodnutí na porodním boxu si vzít ten nadstandart. A teď už je jasný, že MM k porodu půjde, aby aspoň byl u toho když se malej narodí, když jsou tam zákazy návštěv a viděl by ho třeba až by nás propouštěli...

Páááji, to jsou fajn zprávy, že je malýmu líp a že se očka lepší... Tak v pondělí to snad už bude v pohodě a žádný další kontroly nebudou potřeba... snad ty atb zabraly a už malýmu budou stačit jen ty kapičky.
A s tím blinkáním je to taky fajn, že už tolik neblinká. Super. :wink:

Páji.o, tak snad Ti vyjde nadstandart, ve Vyškově to není taková pálka a je jich tam docela dost... :wink:

Pěkné odpoledne a podvečer všem přeji, my za chvilku vyrážíme do těch Křenovic na tu malou akci.

Mějte se fajně, krásný víkend všem!!!! :wink:
27. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Leni, ale manžel mlůže být s tebou u porodu nebo to taky ne :unamused:
27. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Paaaaji, to je super, že se to Juráškovi tak lepší!!! Kéž by to už bylo v pořádku, jste si fakt užili!!! Jinak se mnou je to tak, že mě raději poslali na to předoperační, aby měli všechno pohromadě, kdyby se náhodou něco zkomplikovalo, ale jinak se počítá s normálním přirozeným porodem. Malá zatím sedí pěkně zadečkem a nožičky má před sebou, takže "ideální pozice" ... ale mám trošku strach, protože se mi v břiše od toho čtvrtku pěkně hemží a cítím ji každou chvilku někde jinde a nějak jinak, no snad tam ještě nestrčí na poslední chvíli nožičky.

Leni, to by bylo super, kdyby se Ti ten porod rozjel nakonec sám ... držím pěsti. moc na Tebe myslím!!! Teda řeknu Ti, že za 1300 Kč bych na nadstandart taky nešla ... tady je nejlevnější nějak kolem 500 Kč, myslím, už si ty ceny ani napamatuju ... asi do toho ale s přítelem zainvestujeme, uvidíme podle aktuální situace :slight_smile:

Jinak jsem se bavila s holkama na jiné diskuzi a tam dělali jedné holce toho Hamiltona a měla úplně stejný pocity a pak i úplně stejný problémy jako já ve čtvrtek, ale to by mi Houbal asi řekl, kdyby mi ho udělal, ne? Malá je od té doby dost neklidná, ale mě je jinak úplně dobře a nic mě nebolí ... klid před bouří :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojte holky, pěknou sobotu .... včera jsme měli včera návštěvu, tak jsem už neměla čas kouknout co Lenajsek, a teď vidím, že včera nic, tak uvidíme, jestli se ozve dneska ....
28. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou sobotu přeji...
Vypadá to, že je tam škaredě a kosa, to jsem se těšila na sluníčko... :frowning2: Ale i tak se půjdem po obědě mrknout na jarmark a uvidíme, jestli půjdem večer i na ten ohňostroj, podle toho, jak moc zima bude, abysme ještě nebyli oba nachlazení...
Včera jsme byli v těch Křenovicích, bylo to fajne. Neporodila jsem, dneska ráno žádní poslíčci, ani tlak na konečník, nic... tak to vidím fakt až na to pondělí... Ale kdo ví, že...

Jo Míšo, pokud MM nebude nějak nachlazenej, tak k porodu ho pustí. Na šestinedělí ne.
Dneska to na mě padlo, že tam budu s malým sama, že ho MM neuvidí... ale co se dá dělat, furt lepší, než kdyby se tam fakt každej trousil a my se vraceli domů s nachlazením... :frowning2: Tak si nás MM užije doma.
Jen mám trošku strach jak to s malým zvládnu, ale snad jo... nějak si najednou nejsu jistá, ale takový pocity asi zažívá každá maminka...
Ještě, že existuje koník, že si můžem radit... :slight_smile:

Páji, tak snad malá v poloze vydrží a neposune nožkama dolů... :wink:

Jak se máte ostatní? Přeji všem pohodový víkend, opatrujte se a já se zase ozvu... Páá!
28. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Lenajsku,Leni, to zvládneš, až malýho uvidíš a jednou ho přebalíš, tak to už bude v pohodě, neboj ... napoprvé má strach každá, že to nebude zvládat , navíc člověka všechno bolí, všechno je poprvé, do toho kojení atd.... to je fakt normální .... a máš pravdu, než abyste něco chytli, to je lepší se návštěv vyvarovat .... uteče to, neboj .... moc na tebe myslím, zatím koukám, že jdeš mojí cestou, já dnes nastupovala do nemocnice, ale už to bude brzo, uteče to ... nemyslím, že bys rodila až toho 2.12. jako já, bude to dřív, uvidíš ....
28. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

dneska jsme bez taťuldy, tak doma úřadujeme :grinning: Včera jsem úplně náhodou dostala nějaké větvičky, tak mám vytvořenej malej adventní věneček. Ozdobila sem s ním hafanovi poličku :slight_smile:

Leňuli, nebuj se nic :wink: Myslím, že na začátku je nejistá každá mamča. Ale pak se to ustálí a bude všechno v poho. S těma návštěvama v nemocnici je to teď naprd :unamused: Ale zase než aby tam někdo přinel nějakého zbytečného bacila, tak ať radši nejsou. Taťka si vás pak užije dostatečně doma :wink:

Paji, ten nejdražší nadstandart stojí tolik? Sem myslela, že maximálně 900. No asi si budu muset ještě zažádat o speciální prémie :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, pokud vím, tak ve Vyškově jsou nadstandartní pokoje za 500, 700 a 900
28. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Radi, těch 1300 bylo v těch Bohunicích, co psala Lenča, ve vyškově je to tak jak píše Marta, takže neboj ... Vyškov je na tohle fakt super, ani za předporodní kursy se nic neplatí. Určitě je pak doporučuju!!!
Jinak já dnes v noci moc nespala, pořád jsem chodila na záchod a trošku mě pobolívalo břicho. Myslím, že se začíná fakt něco chystat a začínám si myslet, že mi v ten čtvrtek fakt odešla ta hlenová zátka nebo nějaká část, od té doby totiž vůbec nemám žádnej těhu výtok, což jsem předtím měla ... i podle pátečního předoperačního vyšetření je prý vidět, že to máme s malou fakt za pár :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Pavli.o, jejda, tak to bych ti moc přála, aby se začlo něco dít, vzhledem k poloze malé by nebylo špatný, kdyby to začlo fakt dřív ... moc držím palce !

Leňa tady od 10 hod nebyla .... ale dočítám, že má na dnešek nějaký program ... snad dá vědět, než pojede ...
28. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Vidím že je po mně zase sháňka... :grinning: :wink:
No já jsu tady pořád, byli jsme dneska venku asi na tři hodinky, bylo odpoledne krásně, tak jsme prošli náměstí, zámeckou zahradu, kde byl jarmark, dala si horkou medovinu a punč, bolelo mě pěkně v zádech a nohy... takže večer jsme už na ohňostroj nešli, to bych neustála.
No a malej se vesele hemží a evidentně je spokojenej... asi mu fakt nic nechybí... ale už to má chlapec spočítaný, v pondělí nejpozději... :slight_smile: :grinning:
Zítra dopoledne jedem na tu kontrolu, pak jsme pozvaní k mé mamce na oběd, pak se stavíme na Svoboďák mrknout na trhy a pojedem dom... poslední neděle ve dvou. Pak už to bude všechno úplně jinak... :slight_smile:
Stejně je to takovej zvláštní pocit, když vím, kdy budu rodit... a to čekání je teda fakt nekonečný. Je to horší snad jak čekání na svatbu nebo nějakou jinou velkou událost... hlavně i tím, že si vůbec nedokážu představit co mě všechno čeká a tím, že je jasně danej termín... Nevím, jak to popsat.
Snažím se myslet pozitivně, ale nějak to na mě padá... už bych to chtěla mít za sebou. Asi zítra neusnu.
By mě docela zajímalo, jak to braly holky, co šly taky na vyvolání, jaký měly předtím pocity... :slight_smile:
A děkuju moc všem za podporu, jsu moc ráda, že vás mám. :wink:
Určitě dám vědět než pojedu, i když v to pondělí asi PC ani zapínat nebudu, tak se ozvu naposledy v neděli večer... pokud teda neporodím dřív, ale pochybuju.

Páji, jestli se něco chystá, tak je to fajn. Ale z mí zkušenosti už vím, že pobolívání břicha ještě nemusí nic znamenat, aspoň u mě teda. A ani odcházení té hlenové zátky... držím palce, aby to u Tebe bylo jinak a opravdu se schylovalo k porodu. :wink:

Radi, ta cena těch 1300,- je v Bohunicích za nadstandart. Ve Vyškově je to asi tak, jak holky píšou. :wink:

Mějte se krásně, pohodový sobotní večer přeji, všechny zdravím a zítra jak se vrátíme, tak napíšu, co nového...

Opatrujte se, pááá!
28. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Marti, mimochodem mě teď tak napadlo, že Markétka je vlastně narozená na výročí Bitvy u Slavkova, která byla 2.12.1805... :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni, tak tě zdravím 2 v 1, tak to jsem ani nevěděla, že tahle bitva byla zrovna 2.12. já myslela že až nějak 4.-5.12. ..... jinak Leni, já když šla na vyvolání, tak člověk ví, že ho to nemine, a je smířenej a lehká nervozita ... i když jsme šla potřetí, tak poprvé na vyvolání, ... prožívám to s tebou znovu, a přeju aby to bylo rychlé, ....ale 1.12. je hezčí datum ... nic, jen tě zlobím ... dobrou !
28. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Předchvilkou jsme přišli z kina, tak nakukuju co Leňulka, vidím, že nic, tak dobrou. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Hezkou neděli, nakukuju, a žádné nové zprávy ... :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Pěkné dopoledne přeji,
Leni, když jsem šla já na vyvolání, tak jsem ten poslední den a večer byla naprosto v klidu, docela vyrovnaná, až jsem sama byla překvapená. Sice jsem taky měla strach z neznámýho - jako každá, bylo to zvláštní, když jsem věděla, že zítra budu mít malýho u sebe, místo v sobě :slight_smile: :slight_smile: Byla jsem docela ráda, že to mám naplánovaný a v podstatě "pod kontrolou" :slight_smile: Věděla jsem, že se nebudu ani tolik trápit, jako kdybych čekala na normální porod a nevěděla, kdy to přijde a jak dlouho to bude trvat...
ROzhodně se neboj, že nebudeš umět malýho přebalit nebo se o něj jinak postarat. První den je to sice horší, ale od druhýho dne je to lepší a lepší. Sestřičky ti ukážou, jak malýho vzít do ruky, jak ho přebalit a když bude nejhůř, tak ti pomůže nějaká maminka na pokoji :wink: Já jsem se malýho taky bála vzít první den do ruky nebo třeba oblíct, ale uvidíš, že hrozně rychle získáš jistotu a zvládneš to. :wink: Budeš maminka na jedničku s hvězdičkou :wink: :slight_smile: :wink:
Určitě dej vědět, co dneska na kontrole, ju? Budu na tebe zítra moc moc myslet. :slight_smile:

Včerejší vítání občánků jsme přežili bez křiku a pláče :grinning: Bylo to docela hezký a docela rychlý.. Dostali jsme papučky, kytku, knížku říkadel a bezplatnou průkazku do knihovny...

Zato dnešní noc byla jedna z nejhorších. Malej vůbec nespal, pořád plakal, fakt náročný. Už jsme nevěděli, jak ho utišit. Nevím, jestli ho něco trápilo nebo plakal prostě jen tak.. Usnul až před půl hodinou. :confounded:

JO, holky, ten nadstandard stojí ve FN Brno 1270,-, z toho je 970,- za vás a 300,- za mimi. Taky jsem se sice pěkně prohla, když jsem platila účet, ale stálo mi to za to. :slight_smile:

Odpol.jedeme na návštěvu, tak se loučím. Musím jít vařit mňamku . pa
29. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky všem!
Konečně jsem se za celý víkend dostala na net a už jsem se nemohla dočkat, co je novýho u Lenči :slight_smile: Vidím, že se broučkovi u maminky pořád líbí :slight_smile: :wink: Tak zítra vyvolání, Leňo, co? Tak třeba to malej ještě stihne :grinning: Jak se cítíš?
Jestli mi to malá dovolí, tak vás jdu aspoň zběžně dočíst...
29. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Prolítla jsem jen poslední stránku a vidím, že šla dnes Lenča na kontrolu... A zatím se neozvývá, tak že by si ji tam nechali... Nebo se zdrželi u mamky??
29. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Paaaji, tak to jsem ráda, že jsou očíčka lepší :slight_smile: Vítání občánků říkáš proběhlo dobře, jo? Hoď do alba nějaký fotečky! :wink:
My jsme byli v pátek v dětské na těch kyčlích a pěkně jsem se naštvala... Tak všude zakazují návštěvy kvůli chřipkám a v dětské nemocnici, kde by zvlášť měli jít příkladem, tak ambulance ortopedie byla normálně dohromady tam, kde chodí nemocní na pohotovost. Takže ty malý mimča tam čekají společně s různě nemocnými dětmi, kašlou tam apod... Jsme s MM pořádně nadávali! :angry: Včera jsem malou pořád kontrolovala, jestli nemá teplotku nebo něco... :unamused: Ale naštěstí to vypadá v pohodě. Jinak kyčle máme v pořádku a na další kontrolu máme přijít za dva měsíce.
MM před chvílí odjel na Kometu, tak mám chvíli čas na net :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Páji.o, vidím, že i tobě se to rychle blíží :slight_smile: Jak se cítíš? A jdeš to teda zkusit rodit KP? Určitě to zvládneš levou zadní jako my s Paaajou :wink: Jaký máš poslední odhad váhy maličké?
29. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné nedělní odpoledne přeji..
V rychlosti píšu co nového, bo MM mě za chvilku vyžene z netu a bude se chtít dívat na onlajny na Kometu.
Takže, dneska to na porod nevypadá, i když dle dr. se stát může do zítřka cokoli... Čípek je zkrácený oproti minulé kontrole, ale asi ne nějak výrazně. Porodní cesty se pořád chystají... ale těžko říct, kdy by malej sám od sebe vylezl. Kontrakce na monitoru žádný, i když jsem už měla pocit, že tam byly trošku nějaký kopečky, dle dr. to je nic. Dělala mi i UZ a malej má odhad cca 3,5 kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Takže nad tři kila bude mít určitě. Tak jsu zvědavá, jestli ve skutečnosti to bude víc, nebo míň.

Zítra v sedm nástup, MM půjde se mnou a uvidí, co řekne zítra dr, jestli by tam byl se mnou od začátku, podle toho, jak se to bude vyvíjet. Holky, co jste měly vyvolávanej porod, teď myslím hlavně Katy a Páju, za jak dlouho jste od té první tabletky porodily? Snad do večera bude malej na světě...

Byli jsme u mamky na obědě a pak jsme se ještě stavovali na Svoboďáku, jsem chtěla ještě vidět něco z vánočních trhů v Brně, ale nic moc teda... ale jsu ráda, že jsme se byli podívat, že jsme neseděli celej den doma. Když už jsme v tom Brně byli, tak co... dala jsem si medovinku a koupila na večeři valašskej frgál, tak se těším.

Díky moc kočky za podporu, jste zlatý. Tak pokud nedostanete SMSku v noci, tak zítra snad už určitě. :slight_smile:

Jsu zvědavá na dnešní poslední večer, jsu taky ráda, že to budu mít tak nějak "pod kontrolou", ale zase vím, že zítra to už prostě bude definitivní. :slight_smile: KDyž jsme přicházeli domů tak jsem si v duchu říkala, tak naposledy jsem překročila práh domova s bříškem. Příště už budu mít malýho v náručí. :slight_smile:

Páááji, super, že jste měli fajn vítání občánků... a s tou nocí mě to moc mrzí, nevím, co ho zlobilo, že plakal.... :frowning2:
Ta cena, to je opravdu pálka. Já určitě půjdu na ten klasickej pokoj, už jen proto, abych tam nebyla sama..
Katy, Ty jsi měla nadstandart, nebo klasiku, na šestinedělí?

Katy, s tou dětskou nemocnicí, to je mazec, že mají dokupy miminka a pacienty na příjem na pohotovost!!!! To je děs!!! Hlavně, že fakt mají všude zákazy návštěv. To by mě taky namíchlo. :angry: Tak snad malá nic nechytila a bude v pohodě. A gratuluju ke kyčlím.

Kočky, mizím, jde sem MM na hokej, mrknu o třetině.

Pááá, krásnej pohodovej večer!!!!
29. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Leni teda ten váš prcek si dává na čas!!! Já jsem nastupoval astejně jako ty v pondělí na vyvolání, těšila jsem se na to, at už to je za mnou, říkala jsem si, že nějak ven se dostat musí, tak at už to je co nejdřív. A furt jsem přemýšlela, jestli mám všexhno nachystaný. No a nakonec se 4 dny nic nedělo, pořád to nebylo připravený tak jak mělo, tak ve čtvrtek mě vysvobodili císařem. Držím moc palce, at to nemáš jako já a je prcek zítra na světě!!!!!!
Určitě dej zítra holkám vědět co a jak!!! Drž se!! pa
29. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Lenajsku držím palečky ať máš vše brzo za sebou :dizzy_face:

Dočtu Vás večer.
29. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jenom nakouknout co Lenča a vidím, že je pořád 2v1..
Leňulko, tomu vašemu se u tebe v bříšku nějak moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra na tebe budu moc myslet!!!! Držím palce, aby to šlo všechno jako po másle a neměli jste žádné komplikace.
Dej mi zítra prosím také vědět sms, jak jste na tom..nebudu tě ten den zbytečně otravovat :wink:

My jsme byli na vánočních trzích v Brně včera a potom jsme zašli do Solné jeskyně Exclusive a bylo to tam super.
Dneska tady u nás v Rousínově rozsvítili vánoční strom, tak jsme se byli mrknout a potom jsme dali ven na trávník svítícího soba...takže jsme takto začali první adventní neděli, zítra dám na okna vánoční nálepky a Áďovi ještě na okno svítící hvězdičku, na vchodové dveře dám věnec a na stůl ten adventní svícen, co jsem vám už posílala odkaz.
... a přitom budu moc myslet na Leňulku :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak se mějte všechny pěkně a pěkný večer!!!!
29. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Leni, mně první tabletu do čípku zavedli ráno v 7.30 hod, druhou v 9.30 hod. Malá se narodila v 17.36 hod :slight_smile: To dopoledne se ty bolesti ještě daly zvládnout, ale odpoledne se to začalo stupňovat.
Lili, ty jsi byla s tím porodem fakt extrém... To se snad Lenči vyhne :wink:
29. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.