• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi, díky... :wink:
Luci, taky díky. Já stejně budu mít mobil vypnutej a zapnu si ho až bude malej na světě. A už jsem několikrát psala, že SMSku určitě pošlu.

Lili, no já už zapomněla, jakej jsi měla zdlouhavej porod... snad to nebude tak dlouho trvat, vy dvě s Martou jste teda extrémy s tím vyvoláváním... snad to půjde dřív. Nedovedu si to vůbec představit...

Katy, díky za info! :wink: A TM byl celou dobu s Tebou, nebo se šel třeba někam ven projít? Nebo na oběd?
29. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Leni, užij si poslední noc doma a přeju, aby jsi to měla zítra za sebou co nejrychleji!!! 3,5 kg je krásný, budete mít úplně vzorově tabulkový miminko!!! Budu na Tebe moc myslet a už se těším až se tady dočtu, že je malý na světě :slight_smile:

Katy, odhad váhy ze čtvrtka je přesně 3 kg. Tak doufám, že už nám moc nepřibere, aby se nám ten KP rodil dobře. Malá sedí pěkně zadečkem, takže jdu do normálního porodu. Bych nechtěla přijít o tu chvilku, kdy přijde beruška na svět :slight_smile: Jinak u mě už se hlásí poslíčci, aspoň myslím, že jsou to poslíčci, ale vím, že to vůbec nemusí nic znamenat. Kéž bychom to taky do příštího víkendu zvládly :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Leni, byl tam celou dobu se mnou, měl jídlo s sebou a člověk fakt neví, kdy to přijde, tak mě tam nechtěl nechávat samotnou. Je to neskutečná podporu, když je tam ten chlap :slight_smile: Určitě ani TM nebude litovat, je to velký zážitek. MM je rád, že tam šel se mnou. Mám pocit, že si mě za to hodně váží, jak jsem to zvládla :slight_smile:
Taky na tebe budu zítra moc myslet a čekat na zprávičku, že už je brouček venku :dizzy_face:

Páji.o, a máš domluven nějaký dřívější termín kvůli váze miminka, aby se nepřekročila ta hranice pro porod KP? Tak snad to ani u tebe nebude dlouho trvat. Držím palečky!
29. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
AHOJTE, nakukuju sem celej víkend, jestli něco novýho a Léňa je furt tu:slight_smile:. Zítra na vás budeme moc myslet, neboj, zvládneš to levou zadní!. U mě taky začínali ráno okolo 8hod a Maty se narodil 16.55, nejhorší byly poslední dvě hodiny před epidurálem. Byli jsme tam od rána s MM sami, povídali jsme si, svačili, pak se koupali ve vaně, pak mě masíroval, poslouchali jsme hudbu a pak jsem na něj ječela:slight_smile: Ono to strašně rychle uteklo. A neboj, s malým všechno zvládneš, nebudeš tam na to sama, ostatní maminy i sestřičky ti pomůžou:slight_smile:
Paji, teda ty už to máš taky za pár, budete mít krásnej dáreček pod stromečkem!
Zítra si jdu na sociálku vyřídit rodičák, ach jo, to zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TA naše příšerka odmítá spát, přes den spí fakt málo a teď zase vyjekává v postýlce a ráno už se taky budí strašně brzo:frowning2:. Snad to rychle přejde :frowning2:
29. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hezký večer všem, Lenajsku, přeju příjenou poslední noc doma ... koukám, že i Lili si užila s vyvoláváním jako já, ale já naknec porodila normál, což jsem ráda .... moc na tebe budu zítra myslet a průběžně koukat, jestli jsi někomu nenapsala SMS, budeme netrpělivě čekat, přeju ať to máš zítra za sebou a máš malýho brzy v náručí !!!!
29. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Je fakt, jak píše Verča, že sestřičky jsou bezva! Teda aspoň já měla na ně štěstí, všichni byli moc příjemní.
Leni, ty ses ještě ptala, jestli jsem byla na nadstandardu... Jen na porodním, ale na šestinedělí už jsem byla na normálním pokoji a pohoda :wink:
Tak se tu poslední noc s bříškem hezky vyspi, ať jsi zítra trošku fit!
Já myslela, že poslední noc doma už nebudu moci spát a budu nervózní, ale opak byl pravdou, vyspala jsem se moc dobře. Tak ať to tak je i u tebe!
Leňulko, přeji móóóóóc štěstíčka a hóóóódně sil u porodu!!! Drž se, budeme na tebe se Silvíškem myslet!!! :grinning: :wink: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu a za rady, jste fakt zlatý... :wink:
Dělám si ještě maliníkovej čaj, asi si před spaním přečtu kousek knížky a snad usnu v pohodě.
Veru, ty Tvoje příspěvky mě vždycky baví, prej pak jsem na něj ječela... :grinning: Jak to vždycky napíšeš, já nemůžu. :grinning:

Páji, taky Ti moc držím palce, ať to vše zvládneš, kdo ví, třeba než se vrátím z porodky, Ty budeš mít malou u sebe... každopádně na Tebe taky myslím. :wink:

Tak papa, opatrujte se, ať se vám vyhýbají bacily a snad se brzo ozvu tady na koníkovi už s malým v postýlce... :slight_smile:

Dobrou noc!
29. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojte holky, dobré ránko ... jsem se probudila 6,30 a říkala jsem si, že Lenajsek je na cestě .... tak uvidíme, snad to půjde rychle a bude to mít brzo za sebou .... :wink:
30. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, my byli na víkend u rodičů, paráda, příbuzenstvo obdivovalo Barušku a nosili dárky:grinning: Ještě jsem s mamkou udělala adventní věneček, ségra zatím vozila kočárek, zvláštní pocit, jak kdybych ani neměla mimčo :sweat_smile: Bylo to poprvé, co s ní byl někdo mimo dům...
Manža taky zapíjel s kamarádama malou, utratil prý 1000, byli 3 :slight_smile: Tak jsme u našich spaly s malou jednu noc samy, on byl u svých rodičů, ale zvládly jsme to... A celý víkend jsme jeli na látce, pohoda:slight_smile:

Zkusím vás dočíst, ale je toho jaksi hodně :grinning:
30. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak jsem zvědavá, co Lenajsek, zatím žádné zprávy?
30. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Teri,jsi super s těma látkovkama, je to fakt jen o zvyku, a věřím, že látkařky na látku nedají dopustit, "hnusky" papírovky jim smrdí, když je v tom malá celou noc, tak mi smrdí taky, ale já jela na látce jen ze začátku, měla jsem ty z dřívějška a pak jsem nestihala opírat .... drž se ....

Na Lenču jsem fakt zvědavá, moc na ni myslím ...
30. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
JSem strašně zvědavá, co Lenajsek, snad je všechno v pohodě:slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
taky jsem zvědavá, to tady každou hoďku kontroluju :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Pavli,taky pořád nakukuju, jestli někdo nemá nějaký info, Leňa má asi jiný starosti teď ... snad to půjde rychle ...
30. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
30. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
taky od rána pořád nakukuju a pořád nic, snad jak bude někdo něco vědět, hned půjde na koníka nám to oznámit.
M1rti pěknoučký video, tak jsem se zamyslela, až nám tady za pár měsíců bude Elis taky takhle úřadovat, že budu muset z obýváku ze stěny asi odstranit všechny věci nadosah, bo nám tady udělá pěknej pořádek :grinning:
30. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Lili, my zatím nic pryč nedali, ono to někdy ani nejde, ale je to náročný, člověk musí furt hlídat, a mít ji na dosah ...
30. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás po dlouhé době zdravím. Peťan konečně usnul. TAk Leňa už to má za pár. moc na ni myslím ať se moc netrápí a má prcka už vedle sebe.

Marti včera jsem tě zahlídla na nám. u stromečku. Markétka už je velká slečna.

Teri, taky tě obdivuji jak to zvládáš s těmi látkovkami. Já bych to možná taky dala, ale jen tak do 4. měsíců mimča. pak už je to kakání fůj, fůj :slight_smile:

paja.o: tobě se to už taky pěkně blíží, to je pěkný mít jako vánoční dáreček miminko.

Dnes mi pro petříka došel vánoční dáreček. napodobenina vysavače elektorulx. Už mám vysátej celej obývák. Musím ho nenápadně schovat ať Petřík nebrečí, že mu ho beru.

Tak se tu zatím mějte a budu nakukovat, jetsli jste některá nedala info o Leňulce. :wink:
30. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky holky, tak my se hlasíme zpět z porodky, ale nejprve jsem musela dát dělat obídek jelikož mám šilený hlad :wink:

Tak kotrola proběhla v pohodě jen zase nic nevím, týjo v té porodce mám za doktora nějakého mladého a tak strašně krasného chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, al e teď k tomu co nám řekl, udělal prohlídku hurá asi po dvou měsicích se do nás někdo kouk :grinning: a máme CS 3 :wink: Jinak vše v pohodě, tlak atd.... bohužel v ordinaci neměl utz tak nás obědnal na čtvrtek , že se tedy podiváme jak nám ta naše holka roste :wink: Takže ve čtvrtek utz a podle toho se uvidí. Když bude vše v pořádku tak kontrola 17.12, ale už na porodních sálech a když ne tak se to bude řešit ještě ten čtvrtek :wink:
Holky fakt když jsme odcházela od dr, tak jsem měla pocit, že jsem někoho zajimála, ptalk se na vše od otoků až no prostě na vše :wink: Klidně by mě mohl i rodit byla sním prdel :wink:
30. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
A co Léňa?
30. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Čauky holky, vidím, že Lenča zatím nic... Snad moc netrpí...

Tak my jsme byli dnes u doktorky, je to tak jak jsem předpokládala. V ten pátěk v té dětské nemocnici malá pravděpodobně něco chytla, takže v noci ji chytla rýmečka a dnes odsáváme o sto šest. Jaksi chrčí a sýpe... :unamused: Dostali jsme toho u doktorky plno, radši abysme byli připravení na všechno. Máme dětský Fenistil, Nasivin a Hedelix. Modlím se, aby se jí to nerozjelo víc... :frowning2: Debilní dětská nemocnice!!! :angry:
30. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky, moc myslím na Lenču, včera večer jsem se sem už nedostala, abych jí psychicky podpořila. Snad moc netrpí a bude malej co nejdřív na světě :slight_smile:

Katy, chudák Silvinka, snad bude princezna brzo zdravoučká ! Já se divím, že my jsme něco nechytli, protože to, co píšeš, je normálka na všech odděleních.. :angry:
My jdeme na kyčlíky příští týden, ale naštěstí k soukromýmu a mimo ordinační dobu - on tak právě miminka dělá, aby nic nechytli od ostatních, co příjdou v normál.ord.době.

Dneska jsem byla konečně zažádat o porodné, snad ho do vánoc dostanu.

Mějte se hezky, půjdeme s MM koupat prcka. Doufám, že brzo dostaneme zprávičku od Leničky. :wink:
30. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Čauky holky,

koukám že Lenča ještě nic.. je fakt, že by psala sms a nebo má už malého u sebe a písne až si odpočne :wink:

Míšo, tak super, že kontrola dopadla dobře. Kdy máš naplánovaný porod nebo budeš rodit normálně v termínu :confused: ? Na Obilňáku jsou super chlapy, já si tam ještě pamatuju takového mlaďocha něco mezi blond a hnědými vlasy a měl je hodně na krátko. Jmenoval se myslím Kuumell a potom tam byl nějakej Vrána (přímo na tom porodním).

Katy, snad se to malé nerozjede v něco horšího. Ono to počasí tomu totiž ani nepřidá, jednou je tam nádherně a potom pomalu sněží.
Držím palce, aby byla malá co nejdřív v pořádku :wink:
30. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Teda ta Léňa nás napíná :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
A je to tu!!!! Lukášek je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo a má 52cm a 3360g :dizzy_face:
30. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jůůůů, hurá :grinning: :grinning: :grinning: Velká gratulace!!!! Nádherný míry!!!! :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
sláváááááááááááááááááááááááááá, tak lenula to má za sebou, snad to nebylo tak hrozný. Lukáška má konečně u sebe. Dost mě to dojalo.... Gratuluju moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc!!!!
30. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Jéé, tak Leňulka už to má za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: Velikánská gratulace k Lukáškovi :dizzy_face:
30. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Týjo tak velkdá gratulace Leni k malímu :wink:
30. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.