• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leňulko veliká gratulace, hodně štěstí Lukáškovi do života :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď jsi na řadě ty Páji :wink:
30. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Přidávám se ke gratulaci.
30. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Já už psala Lenči smsku, ale ještě jednou gratulujeme i tady!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen mi nenapsala Lenča čas, kdy se malej narodil, tobě jo, Leni.dv?
30. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Leni.dv: že moc Leně gratuluju k narození Lukáška, krásný míry, určitě je šťastná maminka, hodně zdravíčka a ať dělá mamce a taťkovi jen samou radost ....
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Katy, tak čas taky nevím :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky, tak já tu událost zaspala, Lenči jsem psala před chvilkou, je šikovná, že to zvládla :slight_smile: :slight_smile: .

Dneska jse lítala po Slavkově - Leni, byla jsem na urbánku a tam jak minule - na střelnici a objevila jsem super cestu po louce (jak jsme minule ťapali po silnici:slight_smile::slight_smile:.Pak jsem byla na sociálce a v práci a jen co MM přišel z práce, tak jsem vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MM uspává, já jdu vyvenčit psa.

Ještě jednou - velké gratulace, Lukášek je teda dlouhánek:slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky, taky Lenče mooooc gratuluji k Lukáškovi. Doufám že to zvládla v pohodě.
30. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj, moc gratuluju Lenči a Lukáškovi přeju do života hodně štěstí :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Veru, ty jo, ty jsi dobrá takovej výlet a ještě v tom větru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si to pamatuj a příště tam jdem, ju? :wink:
30. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Já su debil, dřív jsem si to přečetla tu než na mobilu, to je to moje vyplý zvonění. Taky mi Lenča nepsala čas. Byla to teda celkem rychlost :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak Lenča už má prcka u sebe.. pěkně to zvládla. Také jsem ji psala velkou gratulaci na mobil :wink:

Lukášek má náááádherný míry, už se těším na fotečky.
30. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Hoj holky, zdravím vespolek, za chvíli vložím fotečku malýho Lukáška od lenajska, posílala mi ji už včera, ale už sem nebyla na pc, je nádhernej.
1. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Týjo to je krásnej dorbek :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
No to je brouček!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takovej tmavej po Lenči :grinning: :wink:
1. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Jéééééééééééééééé, ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Ještě jednou Leničce moc gratuluji a přeji Lukáškovi krásný život s mamkou a taťkou. :slight_smile: Psala jsem ji SMS, ale i tak. Jsem ráda, že to šlo docela rychle. :wink: Vidím, že nás napíná všechny s tím, v kolik se Lukášek narodil.
Na fotečce je nádherný, maličko mi připomíná Juráška. Určitě má hodně do podoby maminky, ale uvidíme, co se z klučiny vyklube :slight_smile: :slight_smile:

Malej mě dneska nenechal moc vyspat, ale řekla bych, že dneska ho fakt bolelo bříško. Po 8h se tak pokadil, že jsem musela převlíct jeho, sebe i postel... Zrovna jsem ho chovala a polo-ležela u toho v posteli. :grinning:

U nás je tak hnusně a prší, že se ani nedostaneme ven :confounded: Tak aspoň postahuju fotečky a vyžehlím. Holky, taky máte pořád tolik prádla?? Peru každý den minimálně jednu pračku, někdy i 2.

Katy, co Silivinka, je na tom líp?
1. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Psala jsem si s Lenčou.... Lukínek se narodil v 17.30 hod. V 10 hod jí to začali vyvolávat, měla epidurál, prý super, takže jí asi dost pomohl a že konec byl hrozně rychlej, že to nikdo nečekal :grinning: Takže měla asi hezkej a rychlej porod, to je bezva!! :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Pavli čauvec, tak to je bomba, že Jurášek tak hezky kaká :grinning: Lepší než kdyby mu to nešlo... a pračka to vypere :sunglasses: Já mám taky dost prádla, ale s žehlením to flákám, vyžehlím maxim. pleny, ale jinak se mi do toho moc nechce...

Silvinka má rýmu jako trám... Ale noc byla dobrá, měla jsem strach, že se ani jedna nevyspíme, ale vstávala klasicky asi po 3 hod na jídlo a občas i mezitím jsem odsála, ale ani ji to neprobralo, takže spinkala dál. Teplotku naštěstí nemá a zakašle většinou jen po tom vysávání nosíku. Snad to teda bude "jen" rýma a brzo nás opustí...
1. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Lenča vás všechny moc pozdravuje!!! :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Jůůů, no Lukášek je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A teda porod měla asi fakt super, jsem si říkala, jestli chuděra netrpí...
1. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ještě Lenča píše, že zatím kojí s kloboučkem a malýmu broučkovi to moc nejde. Tak snad se rozkojí a malej na to přijde... :wink: Prý nás bude průběžně informovat.
1. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jé to je super, že to měla rychlí jsme zvědavá na sebe jak se malé bude chtít ven :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak se taky přidávám ke gratulantům, koukám, že jsem snad poslední :grinning: Je krásnej!!! Tak hlavně to zdravíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Lukášek je fakt nádhernej!!!! Hani, dík za fotku! Katy, Leňu moc pozdravuj, určitě se jí to kojení zachvilku pěkně rozjede, je to přece jen první den! Super, že měla tak rychlej porod a že se s malým moc netrápili!
1. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
To je super, že se Leňa moc netrápila a měla to rychle za sebou :wink: To kojení se rozjede, určitě ! :slight_smile: Když si vzpomenu na sebe... A to jsme první den v podstatě vůbec nekojili, protože malej jenom zvracel a zvracel... Nevím, jestli mám Lenče psát, abych zbytenčně neotravovala... Kdyžtak ji i ode mě pozdravujte :wink:

Katy, mám prosbu - ty máš tu zavinovačku - fusak do autosedačky od Emitexu. Jak je to velký? Myslíš, že když to Jurášek dostane k vánocům, tak to ještě užije? Je to jen na miminko nebo je to až do většího věku? Jak starý dítě se do toho odhadem vejde? Myslíš, že by jsme to ještě letos v zimě užili? Nikde to nemůžu najít, pro jaký děti to je. Moc díky.
1. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mám v Albu zatím pár foteček od manžela... jestli chcete, tak mrkněte. Postupně dodám další :wink:
1. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Paaaji, já mám tu zavinovačku do autosedačky taky a neboj, je dost velká, takže Vám určitě tuto zimu krásně poslouží a myslím, že nemusíš mít strach, že by se do ní malej nevlezl. :wink: :slight_smile:
Luci, jezký fotky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Lukášek je krásnej, řekla bych že je podobnej na Leňu :slight_smile:
.
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky psala jsem si chvilku s Lenčou a mám vás hrooooooooozně moc všechny pozdravovat :wink:

Mějte se.
1. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.