• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

včera jsem na Lenču moc myslela, ale už jsem neměla čas nakouknout a dneska mě zase Kuba vůbec nechce nechat pogratulovat :sweat_smile: :grinning:

tak Leni, velká gratulace k narození Lukáška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: míry jsou nádherný a malej ještě hezčí :wink: :dizzy_face: vypadá že jsi to snad měla rychlý a celkem v pohodě tak přeju rychlý zotavení a užívejte si to :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Pavli, přesně jak píše Pája.o, ta zavinovačka určitě vydrží celou zimu. Silvinka už má skoro 60 cm a ještě tam má hafo místa :wink: Je to dobrá věc, jsem s ním moc spokojená, je to praktický a jednoduchý :slight_smile: Každej, kdo to vidí, tak mi to chválí...
1. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Markétka chrní, snad jí to vydrží "celou noc" ... no to asi ne, tak aspoň celý večer ....
Holky, hodila jsem do alba fotku z nákupu v drogérii :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3588211&vReferer=
1. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky

teda Lenička to měla ukázkový a malej je krásnej :dizzy_face:

Marti: super fotka, taky jsme fotili, ale ještě jsem ji nestihla dát, poprvé seděla v tom sedátku v košíku a byla důležitá :grinning:
2. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky, teda Lukísek je krásnej:slight_smile: Úplně jsem zapomněla jak jsou čerstvě narozený mimča nádherný:slight_smile:.

My jedeme dneska na baby masáže, tak jsem zvědavá, co na to bude M říkat. Včera jsme mu s tatkou začali říkat chronický stěžovatel, protože cokoliv se mu jen trochu nelíbí, to je hned scéna :grinning: . Dneska je ale zatímvzornej, v noci papal v 20hod a pak až 3.45, pak spal do 7.30. no bylo by to fajn, kdyby to zůstalo.

Leni, co děláte s Áďou zítra?? Nemůžeme něco podniknout?
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Tyjo, tady je dneska mrtvo .... tak holky, byly jsme dneska v poradně ... roční !!!! .... Markétka přibrala za poslední 2 měsíce 1 kilo, to je dost ... tak váží 9,5 kg a měří 74 cm, což je z mých dětí nejmenší ... Martin měl 11 kg a 82 cm ! Dostala píchanec, čtvrtou hexu, tak čekám, kdy skočí teplota, nemohla usnout, až v 14,30 se zadařilo, to je mazec zase ... .už jsem tam jednou byla, protože brečela, ale zase usnula, tak uvidíme ...
2. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Jé, Markétka má dneska 1 rok!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak všechno nejlepší!!! :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Marti, všechno nejlepší Markétce k dnešním narozeninám!!! Ať se víkendová oslava vydaří :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Veliká gratulace Markétce k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Přejeme Markétce všechno nejlepší k 1. roku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, zítra jedu do Vyškova, jdem se s Hančou podívat na trhy. Co v pátek? :wink:

Jo a byli jsme na té alergologii, tak zatím žádná alergie nezjištěna, navíc Adík byl strašně šikovnej a statečnej, když mu brali krev, tak skoro neřval :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Já si dnes říkala, komu jsem zapomněla popřát. Naše mamka má svátek a ještě někdo mi vrtal hlavou... :sweat_smile:
Takže taky přejeme Markétce všecičko nej nej nej, hlavně to zdravíčko, to je pro dětičky nejdůležitější :slight_smile:

Leni.dv, tak fajn, že zatím Adámkovi nic nezjistili :wink: Snad ani nic nezjistí a bude zdravej jako rybka :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hoja,
Taky gratuluju Markétce:slight_smile:

já nakupuju vánoční dárky přes net. Ale jsem zmožená, jdu asi do hajan.
Leni já právě mám zítra celej den volno, v pátek zase pojedu k taťkovi. Ve Vyškově jsou vánoční trhy??
Aďa je šikula, já řvu při braní krve doteď :slight_smile: .

Dneska jsem byla na baby masážích, nedorazila žádná jiná maminka, tak jsem tam byla s lektorkou sama. matýš byl vzornej, dělali jsme ale jen nohy a břicho, zbytek příští týden:slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
dobré ránko,

opožděně vše nej k Marketčiným 1. narozeninkám!!

Leňu by asi dnes měli pustit, ne? Snad to všechno s tím krásným drobkem zvládají, hlavně to kojo. Už si nepamatuju, když byla Elis takovej maloušek. Strašně to letí!!!
3. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky, moc děkuju za blahopřání pro Markétku !!!!
3. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky,
mám vás pozdravovat od Lenajska a tady jsou info od ní... Mlíčko už trochu má, ale přes to s kojením bojují, kojí přes ten klobouček, ale Lukášek nechce moc sát. I přes to, že dokrmuje, tak nepřibírá, ale naopak hubne. Prý je trošku žlutější, brali mu krev, ale výsledky zatím Lenča neví. Kyčle v pořádku. Zatím neví, kdy je pustí, bude to klasika podle žloutenky a váhy... Tak snad brzo :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem napsat info od Lenajska a Katy mě předběhla:slight_smile:Snad jen, ze manžel nakonec u porodu byl, tak to muselo být pro Lenču super.
Ach jo. dneska hnusný počasí, zase přemýšlím, co odpoledne. Stejně mě venčení nemine, musím se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, čtu o Lenajskovi, ... nevím jaký máte zkušenosti s tím kloboučkem, já žádný, švagrová přes to kojila a bylo to na pytel ... Leňa má špatný bradavky, nebo proč kojí takle, nevíte?
3. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky holky nějak jsem pěkně grogy. Do města jsme jela už v deset a přijela v pět. . Máme v břiše pěkného macíka už má skoro tři kila Taky jsme o týden dopředu než by jsme měly být, takže jestly neporodíme předčasně tak mám dojít 17.12 a budeme řešit co dál

Když jsem došla dom tak jsme se hnedka musela pohádat s manželem Dneska to vidím, že zalezu do betle docela brzo.

Jo a malá ne a ne se otočit Prostě musíme mít vše :angry:
3. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, Misko, gratuluju ke kontrole. To je dobře, že už bude mít malá 3 kg. Jestli má jít ven o pár týdnů dřív, tak potřebuje sílu :wink: :slight_smile: A vidím, že jsi další adeptka na konec pánevní ... teda je to vůbec možný!!! Se zatím vůbec nedržíme statistik!!! Minulej týden v porodnici nás bylo 8 těhulek na kontrole u dr. a z toho 5 konce pánevní!!! Včera jsem mluvila v porodnici s jednou holkou, která tam chodí jen na monitor (na kontrolu chodí ke své dr.) a ta má stejnej termín jak já, malej byl ještě minulej týden taky otočenej zadečkem a tento týden už je hlavičkou dole ... tak neboj, MIsi, pořád času dost :wink:
Jinak u nás žádná změna. Minulej týden to vypadalo tak nadějně a tento týden naprosto stejný nález jako minule, takže od minula žádný posun :unamused: Tak mám dojít zase příští čtvrtek!!! No kéž bych už nedošla :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
čajík, sexík, časjí, sexík.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
časjí je samozřejmě čajík :grinning: si to budu muset po sobě nejdřív přečíst dycky :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Pavli,držím palce, ať už to je ... Mikuláš se blíží !!!!
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
No manžel my na to řekl,že není otočená co prý po ní chci vždyť není netopýr :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jen hážu info od Lenči. Už jeli z porodky domů, stavovali se ke mně, brali si jen váhu pro Lukáška, protože nepřibírá a musí ho vážit a dokrmovat... Tak jsem jí rovnou strčila i odsávačku a pěkně ať si odsává a nemusí dávat Nutrilon, když mlíka má dost:grinning: Ještě je žluťoučkej, ale krev prý byla dobrá. Takže teď budou bojovat s kojením. Jo a kojí přes klobouček, protože se malej nepřisál, s kloboučkem se přisaje. Jinak teda pořád spinká a asi i tou žloutenkou je unavenej a spavej, takže se mu nechce moc sát, proto tak nepřibírá. Na Lukáška jsem jen nakoukla do auta, byl tam zamuchlanej, ale krásnej a takovej maličkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bože, to ani není možný, že Áďa byl taky malej. No samozřejmě nebyl takhle malej, podle Lukáška :grinning:
4. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky Leni, díky za zprávy o Lenča :wink: To je bezva, že je na víkend už pustili domů, aspoň bude mít hned k ruce manžu a bude jí pomáhat. Tak fajn, že aspoň Lenča má mlíko. Je to blbý s tím kojením, bohužel někdo ty bradavky má lepší a někdo ne :frowning2: Tak aspoň, že tahá přes klobouček, pořád lepší takhle než jen umělý mlíko... Asi to ze začátku bude pro ni stresující, ale určitě se časem všechno zlepší.
Musí to být mrňousek ten Lukášek :grinning: Já právě držela v náručí toho našeho pětikilovýho macíčka :grinning: a říkala si, že už se pěkně pronese :grinning:

Lenajsku, až budeš tohle číst.... Moc tebe i Lukáška vítáme doma a držíme pěstičky, ať všechno zvládáte!!! :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
OPRAVA = o Lenči... :grinning:
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jů tak Léna už valí domů :wink:
4. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
No nikdy bych neřekla, že kojení je taková věda :sweat_smile: Ještě že já jsem s tím neměla problém, Áďula se přisál hned a pořádně, no jo, hned se pozná jedlík :grinning:

Katy, tak nevím, co bys říkala, kdybys chovala Adámka :grinning: :grinning: :grinning: Oproti němu musí být Silvinka lehká jak peříčko :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky já byla včera na laktačním kurzu a jen z toho co říkaly tak kojení je sakra věda :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
No já mám sice bradavky OK, ale furt to bolí :frowning2: Někdy míň, někdy víc, už ne celý kojení, ale teda nevím, kdy to jako bude úplně OK :unamused:

Tak hlavně že to jde Leně aspoň přes ten klobouček a Lukášek se určitě rozpapá :dizzy_face:
4. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.