• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky, tak Pájule pořád nic...?? Drž se, Pavli! Myslíme na tebe :wink:
13. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojte, pořád nic :unamused: tady budu nakonec strašit do novýho roku :grinning: :grinning: :grinning: Už nemůžu ani spát, tak snad to brzo příjde :slight_smile: , dneska jsem si do 4 do rána četla a od 8 jsem vzhůru. Ne že by se mi nechtělo spát, ale malá je hrozně aktivní a to se spát nedá, protože mě v jednom kuse dloube do žeber a docela to bolí, někdy se mi tak narve pod žebra, že mám pocit, že se asi udusím, protože se nemůžu ani nadechnout :grinning:
Leni, co kontrola?
Paaaji, jak je? Už jsi fit?
14. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady zase na minutku, klasika...

Ve čtvrtek jsem absolvovala další tahání nervů ze zubu, příští týden jdu zase...Ale to je brnkačka, protože se mi v sobotu v noci vrátila moje divná viróza, resp.horečky a bolest pod žaludkem. Jelikož jsem měla včera už zase skoro 39, tak jsem jela do nemocnice na pohotovost. Malýho jsme museli nechat u švagrové, to tam pak hned naběhla tchýně... No, zůstal tam skoro 4 hodiny, který jsme strávili v nemocnici. Honili mě z jednoho vyšetření na druhý, všude čekání, od braní krve mám modrák jak prase. Nikde nic neviděli, mám vysoký hodnoty leukocitů (což asi značí zánět - ale kde, to nikdo neví...), jeden doktor mě tam chtěl nechat na pozorování, ale po dohodě se "starším" mě pustili domů a ten straší řekl - paralen, hodně pít a kojit a kojit a kojit...
Zítra tam jedu na další kontrolu, dneska mi teplota docela dost klesla. Možná i tím, že jsem se včera totálně 3x vypotila, včetně převlíkání postele...
Dost mě to štve, špatně se mi stará o malýho a to vůbec nemluvím o nějakým vánočním úklidu, žehlení atd... Naštěstí, když to jde, tak se postará o malýho MM a na úklid dlabu. Přinejhorším 23.12. v noci.

V sobotu jsme byli odpol.v rychlosti na nákupu v Careffouru, nakoupili jsme vánoční dárky pro všechny. Už mají slevy, takže za solidní peníze a skoro pro všechno. Chybí mi už jen nějaký dárečky pro mamku a asi ještě něco malýho Juráškovi. Možná mě dorazil právě ten nákup.

Paji, koukám, že jsi pořád tady.. Snad se už malá konečně umoudří. Nechápu, proč ti nechtějí porod vyvolat.. Jen mu trochu pomůžou a pak je to normální přirozený porod, ne? No nevím nevím, jestli bych nakonec nezměnila porodnici. Bála bych se, že bude malá moc velká nebo bude jiná komplikace.

Lenajsku, doufám, že vás taky nečeká propichování slzných kanálků. Možná ti dr.dá antibiotika a když nezaberou, tak vás pošle na oční. Koukám, že už hezky kočárkujete. :slight_smile:

Katy, jak se máte?? My máme dneska přesně 2 měsíce, hrozně to letí. :wink: Den ze dne vidím, jak je Jurášek větší a větší. V sobotu jsme ho zkoušeli vážit a měl 4,8kg, takže nám už i hezky přibírá. :slight_smile:

S tím pitím a kojením... Opravdu, čím víc maminka pije, tím víc podporuje tvorbu mlíka. Já to na sobě poznám, stačí třeba 2 hodiny nepít a mám "poloprázdný" prsa.
14. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Páji.o, tak pořád nic??? To ti nezávidím, to nespaní, to já v těhotenství nezažila, až do konce se mi spávalo dobře. Maxim. večer v posteli jsem cítila kopanečky, ale to za chvíli přešlo.
Přesně, jak říká Pájule, já bych taky změnila porodnici, vůbec co jsem na ten Vyškov slyšela... :frowning2: I od holek tady...

Pavlínko, tak ty jsi zase takhle omarodila? No to je fakt na pytel! Nedovedu si představit se v tomhle stavu starat o mimčo. Jsi fakt jednička! Ono člověku nic jinýho nezbývá, co? Tak snad to nebude nic vážnýho, škoda, že jsi tam nemohla zůstat na pozorování... Aspoň by se třeba našla příčina. Ty nákupy ti asi opravdu moc nepřidaly, já nikde takhle nebyla, bojím se totiž všude těch bacilů a prskajících lidí.. To jste měli s sebou i Juráška? Já bych šla nakupovat hned, ale.... Většinu věci jsem řešila přes internet, ale je pravda, že jsme to letos s dárkama vůbec nepřeháněli, něco pro oboje rodiče, pro neteřinku, s manželem jsme si koupili bezdrátovou klávesnici a myš a hotovo. Ani nic nemám pro Silvinku, mrzí mě to, ale co jsem potřebovala jsem nakoupila průběžně (myslím oblečení apod.) a na hračky je zatím moc malá... Když teď nad tím ale tak přemýšlím, tak mě to štve, že pro ni nic nemám, tak ještě zkusím mrknout na net.
Jinak my jsme teď měli dva večery docela divoký, malá je dost nervózní a pláče. Vůbec nevím, co jí může být, když jí dám k prsu, tak si zase cucne, pustí se a pořád dokola, pak začne křičet. Ležení v postýlce nehrozí, takže na rukách... to ale jenom chvíli a zase brečí... Jsme z toho s MM hotoví, protože nechápeme, co jí je...Předevčírem jsem ji uspala až ve čtvrt na dvanáct, už nemohla udržet oči a byla přetažená. Do toho mě chytla šílená migréna, takže já nemohla spát do jedné do rána... Mazec! Včera to začalo nanovo, nakonec jsem ji uspala v půl desáté. Dala jsem si ji do velké postele, hladila a ona usla. Vždycky to ale trvá minim. 4 hodiny. Vůbec si nevím rady, liju do ní Nutrilon, jenže u toho se občas taky vzteká, že dudel pouští, ale když ho zase chytne tak saje jak divá. Jak se ale rozčiluje a hází celým tělíčkem, tak potom ublinkává.. No děs! Myslela jsem si, že tohle se nám vyhne, když bývala tak hodná, ale asi nee... :unamused: Jako je mi jasný, že nemůže být pořád hodná, ale kdybych aspoň věděla proč brečí a co ji trápí... MM už napadaly myšlenky, jestli jí nerostou zuby :sweat_smile: Jako možný je všechno, ale kdyby to byly zuby, tak by byla nervózní furt, ne jen večer.
Dnes v noci jsem se probudila a tak strašně mě bolelo prso a nahmatala jsem si docela velkou hrčku, bála jsem se, že je to zánět, šla jsem trochu odstříkat, kapalo mi to z toho samo a pak když jsem z něj malou nakojila, tak se to zlepšilo. Teď je to trochu citlivý, ale oproti noc zlatý! Asi tam toho mlíka bylo moc, tak to začalo zlobit.
No a přes den toho už taky někdy moc nenaspí, ráno vstáváme cca od 5-6 hod po hodině, dopoledne se jí moc spát nechce a mrčí. Jediný, co pomůže, když ji naložím do kočáru, tak tam usne. Dnes taky, v 10 hod jsme vyrazily ven a pěkně si tam zdřímla. Odpoledne už hezky pospává v košíku. No já jen doufám, že to bude chvilkový, na pář dní, protože jestli tohle bude na Štědrý večer, tak z toho nebudu nic mít. Mají u nás být naši, tchánovci a švagr, celkem 7 lidí plus Silvinka. Mamka a tchýně skoro všechno nachystají, takže s tím mít starosti nebudu.
14. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Pavli, jinak jsem na vás dnes myslela, že má Jurášek 2 měsíce :slight_smile: Tak gratulujeme a taky ke krásné váze, to je super, že mu chutná a hezky přibírá.
My jdeme do poradny zítra, tak jsem zvědavá, kolik nám naváží :grinning: Měřili jsme s MM malou včera a na délku má 60 cm, pěkně se natáhla :wink:
14. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojte,
Paaaji, teda Ty si fakt užíváš ... je zvláštní, že se Tě to tak dlouho drží. Brácha měl před třemi týdny něco podobného jak Ty. Měl pořád dost vysokou teplotu, zvracel a měl i průjem, nakonec skončil na týden v nemocnici na kapačkách a zjistili mu ve střevech nějakou bakterii, takže měl antibiotika, už je to dobrý, ale samozřejmě má teď úplně zlikvidovanou flóru ve střevech, tak baští probiotika a dva měsíce musí držet dietu. Snad brzo příjdou na to, čím je to u Tebe, ať je Ti dobře. A super, že Jurášek tak pěkně přibírá.

Leni, Katy, co kontroly?

Katy, budete mít teda fajn Vánoce. Já to mám hrozně ráda, když je hodně lidí u večeře :slight_smile: I na to chystání je pak víc lidí a je u toho větší zábava a to ani nemluvím o rozbalování dárků:slight_smile: My měli jet na večeři k našim, ale vypadá to, že spíš všichni pojedou za mnou do porodnice :unamused:
15. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem vás chtěla dočíst a napsat co u nás nového, ale malej se zase rozčiluje, tak se mu jdu věnovat, poslední dva dny je protivnej, už nevydrží hezky ležet a pozorovat co se děje, pokaždé když je vzhůru jak začne ječet a uklidní se až u prsu nebo v náručí, ale včera se neuklidnil ani v náruči, ani s dudlíkem, ani nechtěl prso... vyloženě už asi nevěděl co by. Tak MM nekompromisně položil malýho do postýlky, zavřel dveře a šli jsme vedle. Řval asi 15 minut a pak usnul, asi vyčerpáním. Nejde, abych ho furt nosila nebo furt kojila...

Snad se sem ještě dostanu a napíšu víc.

Páááji, to je mi líto, že jseš tak marodná, držím palce, ať je brzo líp!!! A gratulace Juráškovi k dvouměsíčninám! Roste jako z vody!

Páji.o, držím palce, abys už fakt brzo porodila... kdy máš další kontrolu? Taky nevím, proč to nechtějí vyvolávat... jak píše Pája, akorát se tomu na začátku trošku pomůže a pak rodíš přirozeně...
Držím palce, ať to dobře dopadne.
15. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak, na chvilku je klid, tak píšu. Noc z neděle na pondělí u nás byla šílená, malej úplně hystericky ječel, už jsme vůbec nevěděli co s ním, bylo to v jednu ráno. Uklidnil se fakt akorát u prsu, ale jak jsem ho pak oddělala, tak ječel znova. Nějak ho MM uklidnil, nechápu, jak se mu to povedlo. Blbý bylo, že pak MM vstával ve čtyři ráno, byl totálně nevyspalej... já byla úplně hotová, nešly mi zastavit slzy, že jsem nevěděla, co s ním... teď už jsu klidnější, prostě když řve, tak už mě to tak nebere. Fakt až poslední dny je tak protivnej, nevím vůbec proč. Mám pocit, že to je od víkendu, kdy jsme začali chodit ven. V kočárku se mu líbí, tam se vyspí a pak je doma protivnej, nechce spát a když je vzhůru tak ječí... ale je možný že to je i něčím jiným, nevím. Dle dr. je v pořádku, nemocnej není. Kapeme kapky na prdíky, takže ho bříško nebolí, dudlíka už taky nechce tolik a nebo řve když ho má v puse, někdy zabere chování a někdy ani to ne... Snad to bude lepší, bo aby řval celej den to je nemožný... včera než jsme šli k dr, tak prořval celý dopoledne, uklidnil se až v kočárku a v ordinaci taky řev, při oblíkání šílený úplně a pak vytuhnul zase v kočárku a pak doma spal asi dvě a půl hodiny. Pak ale zase byl protivnej... Ale dneska v noci kupodivu pohoda, usnuli jsme kolem půl jedenácté bez většího jekotu. Ale předtím kolem té sedmé měl ten svůj hysterák, tak byl asi už taky hotovej.

A jak jsme dopadli. Tak něco jsme přibrali, když ho dr. vážila, tak měl už skoro porodní váhu, 3340g. Když nás propouštěli z porodnice, tak měl 3160g. Takže nějakej nárůst tam je. Očka má zakysaný, tak máme antibiotický kapky, od včera kapu, tak snad to zabere. Zdá se, že to má už trošku lepší. Ale strefit se mu do oka je dost problém, cuká se a oči otevřít nechce a řve... je mi ho úplně líto. Ale nedá se nic dělat, musí to pryč.
Ohledně kojení... máme zase problém. Vrátil se mi asi zase zánět do prsu, do toho co jsem s ním už měla problémy, takže je horký, nateklý a červený. Malej u něj nechce být, bo mu to moc neteče... takže zase tvarohuju, dávám obklady s alpou... Dr. mi půjčila váhu, že mám před a po kojení malýho zvážit, jak to vypadá. Měl by u každýho kojení vypít 70ml, a to co nevypije, musím odstříkat (nejlépe z toho bolavýho prsu, aby tam nezůstávalo to mlíko co malej nevycucne) a pak mu dát ten zbytek do těch 70ml. Tak z toho bolavýho toho moc neodstříkám, ještě je to vše nateklý tak to moc neteče, ale snad se to poddá. Tak odstříkávám i z toho zdravýho, abych měla aspoň něco. Ale malej mi pak ty dokrmy nechce pít. :unamused: Když mu to dám ze stříkačky, tak to vůbec nepolyká a celý mu to z pusy vyteče. Zkoušela jsem včera i flašku, Avent, tak tam musí taky sát jak kdyby z prsu, tak to nevysál vůbec nic. Tak pak mi mamka poradila ještě lžičku, tak z té to vypil, ale jak se hemží tak mě občas drcne do ruky a všechno je pak pocintaný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No sranda.
ALe dneska v noci vypil krásně 90ml a teď ráno 70ml. Tak snad to takhle půjde dál. Ale odstříkávat budu, z toho bolavýho, aby fakt nebylo tak přeplněný a aby to tam nezatvrdlo.
Do toho jsem včera jak jsem došla měla horečku 38,6°C, zimnice... takže Paralen, na noc druhej a docela solidně jsem se vypotila, tak dneska je to už lepší. Je to asi z toho prsu, doufám, že nejsu nemocná...
Zítra vracíme váhu a jdeme na převážení, jsu zvědavá.
A ve čtvrtek jedem ráno do dětské nem, malej má na hlavičce od narození hematom, takovou bouli plnou krve, vůbec nemizí, měla by to tří týdnů zmizet a jemu se ani nezmenšuje, tak pojedem na neurologii na odsátí.

Zítra přijede moje mamka, myslela jsem že to vše zvládnu sama, ale včera mi bylo tak bídně, že jsem kývla na pomoc, MM má navíc hafo práce teď, bude se vracet pozdě... tak mamka půjde s malým ven a já si na chvilku odpočinu... nebudu si prostě hrát na hrdinku, že to vše zvládám a pak budu vynervovaná, ubrečená a vyřízená... s tím jak teď ječí je to daleko horší... a navíc musím fakt dát dokupy to prso.

Takže tolik o nás, jdu vás dočíst... Malej vytuhnul. :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak čtu, že Páája to měla opravdu "veselé"... :frowning2: Páji, tak to je dobře, že horečka klesla, snad už bude jen a jen líp. To vypocení fakt pomáhá, a fakt hodně pít a pít... snad přijdou na to, co Ti je a brzo budeš fit! já být Tebou, tak na úklid dlabu, aspoň teda na ten nějakej větší a radši se šetřím, abys nelehla znova... nějaký Vánoce za totální vyčerpání podle mě nestojí. A ty nákupy, to asi Ti taky nepřidalo...
Já teda si nedokážu teď představit, že bych šla někam do obchoďáku. DO konce týdne nebo o víkendu projedu tady náměstí a pokoupím pár drobností co je ještě potřeba, ale jinak my letos taky dárky nějak neřešíme, a vůbec letos Vánoce prostě nějak neřešíme, vůbec mi nepřipadne, že nějaký budou... mám co dělat fakt s malým a teď i sama se sebou a ještě být nějak vánočně naladěná... to prostě musí přijít samo.
My budem na Štědrý den sami, konečně ve třech, tak jak jsme si to hrozně dlouho přáli. :slight_smile: Pak asi pojedem za taťkou, kde bude taky i babička s dědou, teď už prababička a pradědeček z Třince, přijedou na Vánoce. Pak další svátek pojedem k tchánům, a pak se někdo možná zastaví u nás, takže to tak fakt nějak neřeším.
Něco napečenýho mám, ještě nějaký cukroví dostaneme a mám kilo objednaný z cukrárny, tak pohoda.

Katy, u vás bude na Vánoce tolik lidí? No, tak to držím palce aby to vše proběhlo v pohodě a malá byla hodná... vidím že u vás je to podobný jak u nás, taky už nevíme co s malým. Jestli nějaký blbý období, netuším... Už mě napadlo taky dát malýho do korbičky na kočárek ven na balkón, jestli tam by se neuklidnil, já bych byla doma, on by spinkal "venku" a já bych si udělala, co potřebuju. Zatím vůbec nezvládám vaření, ještě, že MM uvaří, máme vždycky jídlo na pár dní dopředu. Mám pocit, že zatím nemáme vůbec žádnej režim a vůbec nevím, kdy se to zlomí... snad někdy jo.

Kočky, jdu odstříkávat a pak musím trošku poklidit, využít toho že malej spí a pak zase vážit, kojit, dokrmit... :slight_smile:

Všechny moc zdravím, ať se máte líp jak teď a Páji, už ať se malá umoudří a vyleze! :wink:

Kočky páá!
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojte holky, jen nakukuju, od soboty nám blbne net, jen takle přes poledne to funguje, nevím co se děje, jsem teď na 3 dny bez MM a večer ani nemůžu nic počíst, už mě to štve, včera jsem servisáky odehnala, protože to fungovalo, a pak zas nic. Tak je dnes čekám znova!!! Prostě záhul .... mám nachystaný těsta, budu pokračovat v pečení, moc toho nedělám, jen naše 3 oblíbený druhy a dělám toho víc, minulý týden jsem s malou v zádech zvládla umýt v přízemí všechna okna, vyprat a pověsit záclony ... malá mi při posledním oknu vylezla na první stupínek žebříku, by se ve mě krve nedořezal ... ale přežila to :grinning:

Katy.v: někdy má malá taky dobrý chvilky, co? Fakt si člověk někdy neví rady, prostě vydržať, člověk na to kolikrát ani nepřijde, co jim vlastně chybí ...

Paaaji, teda holka, tebe to zdraví pěkně trápí, snad se to brzo zlepší, ať jsi na svátky v pořádku!!!!

Lenajsku, taky to máš občas pestrý, je dobrý, když občas někdo pomůže ....

Holky, malá už plače, půjde spinkat ... tak zatím ahojte ....
15. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj, jen jsem si vás zběžně přečetla, reagovat na všechno nestihnu, malej už zas pofňakuje :confounded:

Já nevím, ale asi je nějaký blbý období, protože i to naše dítě je protivka (na něco se to svést musí :grinning: ) Ale přisuzuju to k zoubku, jenže ten stejně furt neleze. :confounded: Přes den se to dá, krásně jsem s ním napekla cukroví, ale ty noci... Neustále se vrtí, přetáčí, už neví, jak by si lehl, pobrekává....

No ještě se tu ukážu, musím za ním. Pá
15. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Leni, máš recht, není důvod hrát si na hrdinku, kdybych měla mamku blíž, tak ty první dny bych byla vděčná, kdyby u mě byla, ona se sice nabízela, že by přijela, ale zas tu být celý dny a noci...jako ne že by nám vadila, ale vůči ní by mi to přišlo trošku blbý, ideál je vzít na prochajdu, třeba navařit a večer aby zas byla doma, ať si taky odpočine :slight_smile: Ale zvládli jsme to i tak, ale kdyby ta možnost byla... :slight_smile:

Jinak já začínám mít rochu vánoční náladu až teďka, co jsem 3 dny pekla cukroví :grinning: Krásně nám to tu voní, máme i tvarohovou štolu, mňam :slight_smile: Jinak ale výzdobu nemám :frowning2: Jen adventní věnec...
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dnes byly celý den pryč, dopolko bylo moc příjemně, tak jsme jezdily venku, pak jsme byly na obědě u našich, potom šly k doktorce na 2 měsíční prohlídku a teď zase po venku, plus jsem navštívila květinářství a nakoupila svíčky a drobnosti na svícny :slight_smile:
Take naše kvtinka váží v 10 týdnech 5 600 g :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jak jsem se tu včera rozepsala a postěžovala si, tak malá jak kdyby mi chtěla ukázat, že umí být i hodná, celý den včera pospávala, večer taky, spala od 19 do 23 hod a pak už zase byla noc, takže jsme ani nedávaly Nutrilon a hezky kojily :grinning: Dnes taky bezva, tak uvidíme, co bude dál... Si říkám, že třeba to bylo k tomu nachlazení a teď zase bude líp... :wink:
Malá se budí, tak jdeme přebalit a napapat. U kojení vás dočtu... zatím pá!
15. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jinak tam mělo být *květinka* :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky

Lenajsku: pobreč si, já když se to ve mě nahromadilo, tak jsem brečela, jak želva :wink:

Leni.dv: malá je zase druhej den protivná, jak prdel, furt poplakává a leze zamnou a tahá mě za tepláky, když ji nevezmu, tak řve, jak tur, odpoledne si vzala vyjímečně prso, ke konci už nepila a furt se pouštěla, tak jsem ji oddělala, no co předvedla za scénu, to jsem ještě nezažila, tak jsem jí zkusila znovu nabídnout a řev ještě větší, tak jsem jí umyla obličej studenou vodou a byl klid, u nás jsou to určitě zuby, dneska dr, říkala, že je otázka chvilku, v noci hezky spala, tak uvidíme co dnes.

katy: krásný miry a váhu má ta vaše princezna :dizzy_face:

My jsme dneska byli na 10-ti měsíční prohlídce, máme 8700g a 68 cm, stejní míra, jak před dvěma měsici, sestřička je kráva :angry:

Koukám, že Pája pořád nerodí.

Marti: já mám manžu pryč od neděle, je to hnus :frowning2:

Dneska jsem s Vikčou vyžehlila povlečení, ale byl to boj, chtěla žehlit taky :grinning: a zabalili jsem dárky pro MM, Vikča je všechny před zabalením pěkně okousala.

Tak zatím ahoj :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky, chodily jste ven ve větším mrazu jak 5 pod nulou s mimčama?
16. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Holky, gratuluju ke kontrolám!!! U nás zatím nic, dneska mám termín a na porod to teda zatím nevypadá :frowning2: akorát už mi z toho fakt hrabe :slight_smile: Krásný den a ať jsou broučci dnes hodní ...
16. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Paji a to Brno teda zkoušet nebudeš?
16. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojte kočky,
Pájulko, tak pořád nic??? Chjo, se ti nedivím, že ti hrabe, byla bych na tom stejně! :frowning2: Však ono to může přijít z ničeho nic, třeba dneska... Držím palce a přeju hodně trpělivosti a sil!
Páji, jak říká Terča, nechceš zkusit zajet do toho Brna, co ti tam řeknou? Kdy máš jít na kontrolu ve Vyškově?
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Zuzi, jak vidím, tak u vás je dost veselo, co?? :grinning: :grinning: Viktorka už má 10 měsíců?? To snad není možný, jak to letí! :slight_smile: A míry má krásný! U mně byla jeden den kamoška, co má 4 měsíčního chlapečka, jen kojí a "malej" váží 8 kg :grinning:
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Pavli.o: držím palce, ať už malá vykoukne ... tak zítra nastupuješ?
16. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,
nestíhám sem skoro chodit, poád někde lítáme.
Katy a Leni, já mám volno ve čtvrtek a v pátek, co takhle podniknout nějakou návštěvu s prochajdou??

Mládě si dává šlofíčka, má zapnutej diktafon se zvukem vysavače a spokojeně hajinká:slight_smile:.

Holky úplně mi běhá mráz po zádech, když čtu vaše příspěvky o ječících miminech. Vzpomínám si na naše hrůzostrašný začátky a bylo to fakt šílený. Matýš ječel kdykoliv se mu něco nelíbilo, každý přebalování -řev, každý namazání čehokoliv, o oblíkání ani nemluvím a ležení v postýlce bylo možný jen maximálně 2minuty, pak byl ječák jak sviňa. Do toho moje deprese, nevěděla jsem, proč malej tak řve a jak mu mám pomoct, spát nechtěl, neodpočinula jsem si ve dne ani v noci. No, moje mamka a MM nastoupení v pohotovosti prvních 6 týdnů, já neschopná jíst, natož vařit nebo uklízet. No fakt jsem si myslela, že skočím z okna, bulela jsem ve dne v noci. Strašný.
Lenasjku mně pomohlo jediný - nosit malýho v šátku nebo v manduce a vydržet. Všichni říkali, že to bude lepší a lepší, já nevěřila, ale je to tak. Za 3měsíce budete dokonale sehranej tým. Já jsem teď z Matyáška úplně posraná, jak je sladkej a každý ráno se na něj těším, jak se na mě bude smát. A jak se na mě dívá při kojení, to je nádhera.Jasně, že pořád fňuká a někdy hystericky řve, ale teď už vím proč a vím, co na něj platí, takže buď ho nechám chvíli poplakat nebo ho uteším a do pár vteřin je klid. :slight_smile:
Dneska jedu zase na masáže, ale MM jel naším autem do Prahy a nechal mi tu starýho renaulta. Venku sněží, no fakt super :confounded:
16. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
holky, děkuju za podporu, zítra jdu na kontrolu ... s Brnem je to blbý, protože mají všude plno a takhle na rychlo mě asi nikdo nevezme, nezkoušela jsem to, ale pochybuju, zvlášť takhle před svátkama a když jsem zaregistrovaná ve Vyškově ... uvidíme, co mi řeknou zítra na té kontrole, ale jsem fakt rozhodnutá se to pokusit nějak vydupat, to vyvolání (i bez příspěvku v obálce) :slight_smile: tak já jdu zdobit perníčky, původně jsem je zdobit nechtěla, ale musím nějak zaměstnat mozek, tak je jdu ozdobit aspoň čokoládou a oříškama :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Paji, já bych asi taky zkusila Brno. Možná jsem proti Vyškovu zaujatá, ale je všeobecně známo, že zastávají přirozené porody, ale za jakou cenu? Nechají tě několik hodin trápit (a teď už vím, co si musela Lenka prožít, jesli měla kontrakce 23hodin, to se divím, že ještě žije-) a pak jako poslední možnost císař - polomrtvá mamina a chudák dítě. VBohunicích jdou sice porody jak na běžícím pásu, ale aspoň se rychleji rozhodujou, když je nějakej problém.
16. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Veru, tak já bych byla pro ten zítřek :slight_smile: Co ty Leni.dv?? Není to moc narychlo? V kolik byste holky přijely? Jen u nás je to ještě takový, že nemáme žádný režim, takže procházka apod. by se musela přizpůsobit Silvince.. :sweat_smile:

Pavli, být tebou, tak si do toho Brna zkusím zavolat. Když bys po telefonu řekla, že máš malou KP, dnes termín a ve Vyškově ti to nechtějí vyvolat, tak pokud narazíš na solidního doktora, tak ti řekne, ať hned přijedeš.... si myslím teda... Však za zavolání nic nedáš, zkus to!
16. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem tu zas na skok, asi si půjdu s malým dáchnout, páč hodinu vnoci jsem se ho snažila utěšit. Chtěla bych odbourat noční kojo, pač hladem se nebudí, si myslím. Vzbudí se s řevem, kdy nepomůže utěšování, musím ho vzít do náruče, aby se rozkoukal, nevím, asi se mu zdají divoký sny :grinning: Když ho pak dám do postýlky, tak fňuká, pobrekává, je vidět, že by chtěl spát a nejde mu to. Nic nepomáhá. Jen když ho nakojím, to pak zase spí. Teď je teda taky pěknej protivka. Navíc vnoci zas měl teplotu 38°C :confounded:

Pavli, za zavolání do Brna nic nedáš. Asi bych to zkusila, chtěla bych vědět názor i od tama. :wink: Drž se!

Co se týče ječících miminek, tak vám moc neporadím, Áďa byl zlatý mimčo, zatímco teď se to pěkně otočilo. :slight_smile:

Veru, Katy, zítra bych mohla, snad bude Adámek v pohodě. U nás by to bylo nejlepší odpoledne, ale klidně i dopoledne.
16. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, klidně odpolko, ale třeba hned po obědě, cca ve 13 hod, může být?
Leni a Adámek je nemocnej, že říkáš, že měl teplotu? Jen se bojím, aby ta naše prďola něco nechytla, víš jak... :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Katy, asi od zubů, ale začíná mu rýma, takže radši jezdit nebudem :frowning2:
16. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Leni, tak rýma nakažlivá není, ne? Horší je kašel...
16. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Nekašle, ale z nosu mu teče, no, někdo mi říkal, že i to může být k těm zubům, je to možný, nevíte někdo?

Jo ani jsem vám vlastně nenapsala, v pondělí jsme byli na kontrole na alergologii, takže žádná alergie fakt nevyšla, ale má míň železa a slabší imunitu :confounded: Tak dostal nějaký tablety, který se rozpustí ve vodě a to mu mám dávat.Jinak mě ještě doporučil ať mu dávám Bebu, že ta je dobrá, že všechno obsahuje. To bude ovšem problém, mlíko z flašky prostě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.