• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, chystám se Páje zas psát, tak uvidíme... Už jsem ji pozdravovala včera, tak jí to zas napíšu, že na ni všechny myslíme :wink:
jinak Katy s Barčou celkem dobrý, jsme teďka všichni u našich a spala v noci 6,5 hodiny!! :slight_smile: ale to byla výjimka, obvykle spí ze začátku tak 4-5, pak se budí po 2-3 hodinách, někdy i spíš, přes den taky, jí jak kdy, někdy má hlad po hodině... ale je celkem hodná, řve nám málokdy a ne několik hodin, tak snad jsem to teďka nezakřikla :grinning: Jinak už se na nás celkem pěkně usmívá :dizzy_face: a začíná si "povídat" :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kočky... Lukášek spinká, tak se jdu mrknout co nového o Páji.. Teri, až budeš něco vědět, prosím písni, díky... snad to bude mít brzo za sebou a malá už bude co nevidět na světě..

Teri, to je super, že se Barunka už pěkně usmívá a začíná si povídat... :slight_smile: A super, že je hodná, snad jí to vydrží... :slight_smile:

Lukajda se tak trošku směje zatím jen ze spaní, ale jak se začne smát nějak cíleně na nás, to bude krása... :slight_smile: Ona je to krása i teď. :slight_smile:

Jinak jsme byli dneska na kontrole s tím hematomem, tak ještě tam trošku odsáli, měli bysme tam jet ještě píští týden na překontrolování...
Byla jsem i na gyndě a koonečně mi napsala dr. antibiotika, prý to prso je hrozný... no to vím i bez ní, už jsem je mohla mít dávno, kdyby mi v tu středu neřekla, ať ještě počkám. :angry: Takže chladím a odstříkávám, ale teď už s atb, tak snad to bude lepší. Včera odpoledne horečka 38,6 i přes Paralen a klasicky zimnice...
Zítra se budu snažit hodně ležet a využívat toho že bude MM doma, ani ven nepůjdu.
Dneska jsme byli s malým venku asi hodinku, ale byla asi dost kosa, víc jak mínus pět, tak snad to tolik nevadí... byl hodně zachumlanej a dá se, že je v pohodě...

Jinak očka už má o hodně lepší, v noci jsem mu kapala po těch vdou hodinách, ani se nevzbudil, tak super. Už tam nemá tolik hnisu, asi to fakt pomáhá. Kéž by už nemusel nic dalšího absolvovat.

Mějte se krásně, ještě budu nakukovat co Pája a opatrujte se! Všechny zdravím!

Katy, nevíš něco o Pááji? Snd už je zdravá a jsou s Juráškem v pořádku...
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Teri, tak to máte doma opravdu zlatíčko! Jinak se tak dívám, že máme zhruba stejnej režim. Taky mi spává těch 4-5-6 hodin a k ránu už je to po dvou hodinách, a to stejný přes den. Ty úsměvy stojí za to, co? Silvinka už taky pěkně výská, je to hrozná sranda! Jsou to maličcí rozkošníci, že? :dizzy_face: :dizzy_face:
Teri, hoď sem co nejdřív nové info o Páji!

Leni, tak konečně máš antb., ono to ještě chvíli potrvá než to zabere, ale snad už zítra bude trošku líp. Ty jsi byla s tak vysokou horečkou venku? To bych ted neriskovala :unamused: Tak se drž a zítra pořádně odpočívej!!!
O Páááji nic nevím, ale písnu jí smsku, jestli jsou ok..
18. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Terčo, tak co?? Nemáš žádné nové zprávy? Snad už se maličká narodila... Držíme palečky a pořád na Páju myslíme!
18. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojte, taky pořád nakukuju, jestli už je novej přírustek a pořád žádný zprávičky!
Snad už to budou mít brzo za sebou, a kdyžtak aspon císař, taky mi vyvolávačky nepomohly, a byla jsem za císaře vděčná. Ale Vyškov.... Držím moc palce.
18. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Holky a ve které porodnici Pája rodí?
18. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak nakukuji co a jak, chudina, snad to bude mít brzo za sebou.

Naše známá, dneska porodila chlapečka, mělá termín až na silvestra, myslím, že nějak ráno odjeli do porodnice a odpoledne už byl na světě, je ze stejně vesnice jaka Paja, tak tam budou dvě prosincový miminka :dizzy_face:

Jinak u nás noc zase celkem hrůza. Dneska manžílek na večírku, to přijde zas , jak metla :angry:
18. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
No holky tak zprávy nic moc :frowning2: Včera jí 2 doktoři řekli, že jí to dneska popoženou,ale přišel primář a řekl že až v pondělí :frowning2: Odhad váhy má 3,45 kg a hranice prý je 3,6, takže nic :frowning2: No moc jí přeju, ať už malá vyleze sama, ale asi se jí zatím nechce :frowning2:
18. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jo a mám vás pozdravovat a samozřejmě jsem jí psala, že ji taky všechny zdravíte a myslíte na ni :wink:
18. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
fakt nechápu proč ten primář, za každou cenu zastává přirozený porody :angry: , jo vlastně jo chápu, protože za přirozený mají body, zmetci :frowning2:
18. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
no aspoň kdyby jí včera neříkali, že už dnes začnou něco dělat :frowning2:
18. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Zuzi, MM má dnes taky pařbu, tak jsme na tom stejně .....

Ach jo, čtu co Pavla, klasika, to je děs .... já bych toho primáře kamenovala .... jednou bych mu to přála zažít to, kdyby to jen trochu šlo ....
18. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Marti nemají to v Drnovicích?

Teď jsem mluvila s MM, vypadá to, že přijde opět ráno, no člověk by to pochopil, kdyby, tam neseděli od jedné hodiny :angry:

Primář bez komentáře, hlavně, že pak bude mít nemocnici s nejmenším počtem císařských řezů :angry:
18. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
No tak to je síla! Ten primář musí být s prominutím pěknej debil! :angry: :angry: Chůdě Pája, tak si tam poleží přes celej víkend.... :confounded: Měla jít do toho Brna, tam by nemusela čekat tři dny...

Zuzi a Marti, tak se přidávám do spolku pátečně opuštěných :grinning: , MM má dnes taky vánoční večírek, ale nepije, protože ráno brzo jde hrát hokej, tak říkall, že do 23 hod přijede, tak jsem zvědavá :wink:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
S takovou nebudou holky ani na Štědrej den doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Už jenom kvůli tomu Štědýmu dni s ní mohli něco dělat, ale kdyby porodila zítra, tak by šli ve čtvrtek domů :slight_smile: , tak třeba se to rozjede samo :unamused:
18. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky ahojky, tak čtu co Pája, no to je síla!!! Takže dle primáře pokud se porod nerozjede tak něco začnou dělat až v pondělí, jo? To je fakt děs!!! Navíc tam jsou asi pořád zákazy návštěv.... :frowning2: Moc Páji držím palce, aby fakt malá vylezla sama a aby nemusely holky čekat až do pondělka...
Fakt jsu tak ráda že jsem rodila v Brně, že mě nenechali bůhví jak dlouho přenášet a čekat, až malej vyleze sám... navíc Pája má malou zadečkem což fakt už vůbec nechápu, že to takhle nechávají být...

Holky, tak vy jste opuštěný? Tak snad se vám chlapi vrátí relativně v pohodě domů... :wink:
Zuzi, tak sotva manža přijel, tak šel na pařbu, jo?

Katy, TM hraje hokej? To jsem nevěděla.. a kam jezdí?
Jinak Katy, normálně jsem si na Tebe před chvilkou vzpomněla, psala jsi, že Ti malá večer nechce pít z Tvýho prsu, že? A že dáváš Nutrilon... tak my jsme dneska večer dali taky. Malej po kojení zase začal plakat a nebyl vůbec k utišení. Už jsem fakt nevěděla co, bo to se opakuje prostě každej večer, vlastně zdánlivě bezdůvodně. U prsu mi usínal, ale jak jsme ho dali do postýlky, tak začal hrozně plakat, dudlík odmítal, nosit nechtěl, vyprděnej byl... tak mě napadlo, nad tím jsem přemýšlela už několik dní, že má prostě asi fakt hlad. Přitom moje odstříkaný mlíko vyplivuje. Tak jsem zkusila Nutrilon a světe div se, vypil třicítku ani nemrkl a dokonce v flašky, ze které mi předtím moje odstříkaný pít nechtěl... nechápu. Přejedl se a usnul jak zabitý kamna. :slight_smile:
Moc nerozumím tomu, proč nechce moje odstříkaný mlíko a UM si vezme, taky nerozumím tomu proč u prsu usne a pak zjistí že má ještě hlad, ale prso pak už nechce... ale hlavně, že to zabralo!

Ty ještě dáváš ten Nutrilon, nebo už jsi zavedla ten systém s tím dudlíkem u kojení a Nutrilon nedáváš?

Kočky, pěknou dobrou noc přeji!
18. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
No návštěvy by prý snad od zítřka měly být povolený... No už kvůli těm Vánocům kdyby s ní něco dělali... :rolling_eyes:
18. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo Leni sotva přijel, tak kalí, ani o buchtičku nebyl zájem :grinning:

V Brně povolili návštěvy dneska, tak snad je zítra povolí i tu.

Jdu chrnět dobrou s kobrou :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak to je síla, ta tam chudina bude dýl jak já,ale se mnou aspon něco dělali!!A já jsem nemusela myslet na to, že je malá koncem pánevním a s každým dnem se zvyšuje nebezpečí při porodu! Ju tam nechají ležet tolik dní jenom tak....No já už bych tam nebyla, podepsala bych revers a šla bych do Brna. No je víkend, to se tam nikomu nic nechce!!! To je celej Vyškov!! Houbal jedné mé kámošce nadal (byla po zákroku, nějakým čištění vaječníků, pač jim nešlo otěhotnět)že si dovolila přijít v pátek o půl čtvrté do nemocnice na gyndu, že má nějaký bolesti!! Že to je nějaký divný, že jí začali zrovna v pátek o půl čtvrté!! A že ju prohlížet nebude, že už končí, at se nechá hospitalizovat, že ju pak někdo prohlídne!! Prostě nemohl pochopit, že přišla v pátek odpoledne.Debil.A tak bych mohla vyprávět dál příběhy o vyškovské nemocnici,hlavně gyndě. Ono jak je všechno v pořádku, porod proběhne dobře, a bez problémů, tak si to holky chválí. Ale jak není všechno jak má být, tak je zle.Já bych do Vyškova nešla ani se zlomeným prstem. Asi už to mám za ty léta co slýchávám vsugerovaný. To jsem se zas rozčilila při pátečním večeru :grinning: Jo ještě, kdyby Pájin manžel nebo přítel šupl primářovi obálečku, tak už je malý na světě. To je o něm hodně známý.Obálečky on rááááád :angry:
18. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo a mm by taky dneska byl na vánočním večírku, ale jsme ve Vyškově, tak má smůlu :grinning:
18. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Brý večír, holky!
Nakukuju, co Pája a jen jsem si to přečetla tak jsem se rozčílila. Říkala jsem si, jen ať chuděra nenarazí na primáře, protože to je...... no musela bych být moc sprostá :angry: To je prostě v prdeli, fakt, jiní doktoři už by ji i pomohli, ale jak primář řekne, že ne :angry: Tak na co tam sakra musí ležet? Docela se o holky bojím, chuděra, co teď musí prožívat Paja :frowning2: Ach jo, tak ať to hlavně dobře dopadne.
Když jsem tam rodila já, tak mi pak jedna sestřiška řekla, že můžu být ráda, že jsem nenarazila na primáře, pač ten by mě tam fakt nechal trpět mnohem dýl a žádnej císař by nebyl :confounded:
Lili, přesně tak s tou obálkou, ale musela by tam být pořádná suma ne jen pár tisícovek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty jo, to jsem se zas nasrala takhle večer. :angry: :grinning:

Leni, mě Áďa teď večer řval taky, kojila jsem asi na 3x, pač dělal že nechce, furt se odtrhoval a měl spoustu jiné práce :grinning: Pak v postýlce řval, tak až asi před hodinou hltal jak divej.
U nás je problém, že on mlíko z flašky prostě nechce :confounded: Čaj už se pít naučil, ale jak mu zkusím dát mlíko, tak to u toho zuří. Holt prso je prso. :slight_smile:

Zítra jedu ještě na nákupy, snad nebude všude plno lidí, jinak z nich zcvoknu. Malýho budou mít na celé odpoledne naši, tak snad bude hodnej.

Mějte se hezky. Dobrou
18. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Lenajsku, my jedeme už třetí večer bez Nutrilonu, zatím fligna prso-dudel zabírá. Ale trvá to než ji uspím, protože po Nutrilonu fakt usla tvrdě, ale takhle usne u mě, ale jak ji dám do postýlky, tak je vzhůru, tak je to trošku na dýl... Ale i tak jsem ráda, že jsme úspěšní těch pár dní... Uvidíme, jak to bude dál...

Tak děvčata já už mám mužskýho doma :slight_smile: Přijel ve 21.45 hod, to jsem ani nečekala... :grinning:
Leni, co se týče toho hokeje, tak zatím byl hrát jen párkrát, pár amatérů :grinning: ... Ale baví ho to a Kometě taky fandí :slight_smile:
Tak dobrou kočky!
18. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
:unamused: Ahojky holky, fa¨kt nechápu některé porodnice :unamused: Kámoška nastoupila tři týdny před termínem do porodky (naštěstí ne v Brně) na vyvolání kvůli cukrovce a oni ji tam tak trápily, že porodila až 11 den co tam byla no haluz. Vždy vyvolaaly stahy akdyž to k ničemu nevedlo tak to večer zase zastavily :unamused: Chudák holka měla tři HEmiltony , že už pomalu nemohla ani chodit .Doufám, že u Páji to bude rychlejší a nejpozději v to pondělí porodí. Koukám, že taky nejsou otočený tak nevím na co tam jako v té porodce čekaj :unamused:

Koukám, že tu někdo psal , že v Brně dovolili náštěvy no to by bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu na vás mrknout co je tady nového a koukám, že nám Pajulka rodí šíleným způsobem!!!!
Chuděrka malá, to snad ten primář nemyslí vážně, je padlej na hlavu nebo co? Doufám, že jim to dopadne dobře a obě dvě holky budou v pořádku.
Držím jim moc palce a moc ji zdravím!!!!!!

Tak se mějte všechny moc pěkně!!!!
19. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Čauves holky, tak koukám, ža Pájinka nic :frowning2:

Ten můj dobytek přišel myslím o půl jedné, já jsem radši jela k našim, protože mě nebaví se dívat, jak skučí, že je mu špatně :angry:

Kurva, jak to dneska funguje, že se musí všude strkat prachy, doprdele, pan primář je tím myslím vyhlášenej :angry:
19. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Vyhlášenej je, ale co s tím, když je kapacita?? Vyškov se ho kvůli úplatkům jen těžko vzdá, ne?? :rolling_eyes:
19. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Zuzi, MM to měli v Lulči ....

Holky s tou Pavlou je mi to tak líto, sama jsem tam takle ležela, tak mám strach i za ni .... netrpělivě čekám na další zprávy ....
19. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Cau holky, já dnes lítala po nákupech s mojí mamkou, 4 hodiny, peníze jen lítaly :grinning: . Hlídal MM a Matýš dostal nutrilonek a jak si pochutnával, dokonce si i lahvičku držel sám:slight_smile:.
Jinak my jedeme na Nutrilonu každej večer, páč se s ním odmítám rozčilovat dýl jak 10minut. Přesně jak píšete, cuc a řev a furt dokola, po 10minutách ho dokrmím a je klid.
S tou pájou to je něco neskutečnýho, já bych se fakt sbalila a šla. Jako rodit velký mimčo KP je celkem riziko, ale pana primáře to očividně nezajmá. Bych mu narvala meloun do pr.., ať si ho zkusí porodit, když je tak chytrej. Ví prd, co je to porod a jak to bolí a co je to čekání na porod! To je na zbláznění. jako v brně to sice jede jak na běžícím páse, ale nenechají tě přenášet dýl jak týden a když se jde na vyvolání, tak se ví, že do večera bude mimi na světě. A KP se snad rodí před a ne po termínu??!!!
MM měl večírek v úterý, ale byl vzornej a byl v 22hod doma. Potom už mu nic nejelo :slight_smile:

Leni a Áďula nechce ani UM ani odstříkaný z flašky?? Matýáš je rozežranej, v noci vyzunkne 240 a ještě ječí hlady pacholek, dostane dudel, když furt řve, tak se zapne vysavač a spíme. MM u toho nemůže usnout, ale já už jsem si na ten rachot zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám zprávy od Páji :slight_smile: Prý už se to asi chystá, že má pocit, že cítí, jak malá sestupuje, ale že s ní nebudou asi nic dělat, dokud nebude dost nízko, že je to jinak docela riziko a mohlo by to skončit císařem, tak že má hodně chodit... No ale kdo ví, jak dlouho to bude trvat, ale snad už se malá konečně rozhodne vykouknout :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.