• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, nahlásilas v "dm" i malýho? Mě dneska došla slevová knížka pro novorozence, jsou tam dobrý věci
29. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Luci, tak to je perfektní, že už za dva týdny začneš stimulovat :slight_smile: :wink:
To muselo být docela vtipný s tím Dr. :grinning: Já mám taky radši doktorku než doktorka, už tak je to člověku nepříjemný, že ti hledí mezi nohy nebo tam sahají, natož když to dělá chlap.
Ale důležitý je, že už se fakt něco děje a snad se brzy zadaří a dočkáte se mimušenka! :dizzy_face:

Já mám za půl hodinky padla a valím do Brna na srázek s bývalou kolegyňkou. Nejdřív jsme měli jít do Empiru na koktejlík nebo tak něco, ale nakonec jsme se rozhodli pro Pizzan, abych si mohla dát nějakou dobrou baštu a na pizzu mám docela chuť! Jako na všechno ostatní poslední dobou :grinning:
29. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci super, že už máš u sebe sprej, tak teď aby MS dorazila co nevidět a mohla jsi začít se stimulací... na jakých injekcích jste se domluvili? Jo, a už víte, kolik tam co stojí? Myslím tím, kolik stojí třeba prodloužená kultivace, případně ICSI (ta injekce do toho vajíčka) a pod? Jen se ptám ze zvědavosti, kolik tohle stojí ve státním CARu a kolik v soukromém. Na netu jsem se dívala, tam to nemají. Moc držím palce, aby se zadařilo... a s tím Heliosem, to je no comment. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Katy, tak si užij sedánek, naštěstí nejdete do toho Empiru, tam bývá hodně nahulený a je tam dost draho, v tom Pizzanu je to o něco lepší, i když já to tam moc nemusím, ale pizzu tam mají dobrou. Tak si dej něco dobrýho. :wink:
My byli s MM na kávičce ve Slavkově, v naší oblíbené kavárně, MM si dal klasicky dvojku bílýho a já lattéčko a zákuseček, mňam. :slight_smile:
Leni, co ten pátek? Budeš sama, nebo ne? :wink:
29. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky, moc díky za držení palečků..

Lenajsku, .. víme všechno co jsme chtěli vědět i to, kolik to bude stát :wink: takže jsme v obraze a jinak nám říkali, že to jde klidně i rozdělit-to placení, že to po nás nechtějí hned. My to ale máme naspořené, takže nás to zatím moc netíží :slight_smile:
Mám to napsat tady na forum nebo radši tobě do IP?

Jinak jsme se domluvili na těch dražších injekcí ve stylu pera na psaní, dr.říkal, že je to dražší, ale lepší než ty obyč.ale že se máme s MM rozhodnout a MM hned, že chceme ty dražší aby jsem si na to líp zvykla. Tak uvidíme.
Fakt jsem byla ze dnešní kontroly vysmátá jako sluníčko :grinning: :grinning: s Heliosem se to nedá vůůůůůůbec srovnat!!
29. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Luci jak chceš, klidně písni do IP.. mě to zajímá jen ze zvědavosti, jestli jsou tam velký rozdíly, nebo ne...
A jestli budeš mít injekce v peru, tak to bude asi ten Puregon, nebo Gonal, a to vůbec nebolí ani neštípe, to je naprostá pohoda. :wink:
29. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Leni, MM odjíždí v pátek hned brzo ráno :wink:
29. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Leni, tož něco podnikneme? Já budu taky sama doma... nebyla bys proti? Nebo plánuješ odpočívat?
29. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Leni, klidně, nic nemám, mamka taky pojede pryč, takže ani k našim nepojedu, tak společnost určitě uvítám :wink:
29. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak fajn... :wink: dívám se, že i nějaký busy k vám jedou... nebo bys přijela do Slavkova a šly bysme do zahrady? V ten pátek to je státní svátek, mi to jede tam v 12.13, 14.13 a pak 16.13, to už je asi pozdě, a zpátky to jede v 14.43, 16.43 a 17.43. :wink: Tak by Ti to nevadilo, jo? To je fajn... :wink:
29. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Leni, mě je to úplně jedno, možná bych šla i do zámecké, kdyby bylo hezky tak se můžem vylepit na sluníčko :slight_smile:
29. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
a pochopitelně zajít na zmrzlinu :dizzy_face:
kdyby do zámecké mohli psi, tak bych vzala třeba i Jess, uvidíme....
29. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Leni, to by bylo fajne. :wink: Zítra jak půjdu kolem zámecké, tak se mrknu, co tam mají na ceduli napsáno, jestli psi jo, nebo ne. Teď nevím.
29. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Lenajsku, vím že to neštípe ani nebolí, kromě toho vpichu, akorát co říkal, tak že prvních 5 dní to ani nepocítím, že se něco děje, ale potom ty další dny pokud bych to nezvládala v práci, tak mi vystaví neschopenku..

tady to Lenajsku je: prodloužená kultivace 4000,-kč
kryokonzervace embryí, skladování 18měsíců 3500,-kč
Stimulační protokol s recFSH-konzultace 5300,-kč

a potom je tam: Intracytoplazmatická injekce spermie do vajíčka- ICSI 4-6 oocytů-jednotná cena 8000,-kč
29. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Nebudu s toho dělat něco tajného, je to tak jak to je a nestydím se za to. Doufám, že to mimi dopadne tak jak bych si přála, ale nebojte... jsem pevně nohama na zemi :wink:
29. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak ty ICSI jsou všude asi stejný, to těch 8tis stojí... léky jsou taky všude stejný, já na ten Puregon doplácela cca 5tis, levnější je tam ta kryokonzervace, ale to stejně člověk dopředu nikdy neví, jestli bude mít něco na zamražení, a ten protokol nevím co to je, to je asi vyjímka Obilňáku. A ta PK je v Reprofitu 6tis. Ale třeba u toho nativu co jsem měla, jsem měla taky PK a to už bylo v ceně toho nativu. Ale při IVF by to bylo těch 6tis.
Ten protokol, co máš napsanej, to jsou ty injekce? Za ten sprej ale nic neplatíš, ne?
A co 30ká za vyšetření, platí se tam?
Moc držím palečky. :wink:
Joo, a říkali při odběru vajíček narkózu?
Uvidíš, kolik Ti poroste folikulů, to pak začně tlačit v místech kde jsou vaječníky, to poznáš, že se něco děje. :wink:
29. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
A mně teda nebolel ani neštípal ani ten vpich. :wink:
29. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Lenajsku, budu mít krátkodobou narkózu a potom si u nich dvě hodiny po zákroku poležím a potom pro mě musí MM dojet. Jinak 30,-kč neplatím.. je to v tom IVF.

Za sprej jsem nedoplácela nic, brala jsem si ho přímo u nich tam v lékárně, jinde bych už doplácela :angry: aspoň tak to říkal dr.

Je mi jasný, že poznám, že se něco děje a vzhledem k tomu, že když mívám ovulku tak mám hrozný křečový bolesti, tak jsem celkem zvědavá na tuto reakci :confounded: uvidíme, uvidíme.

Jinak moc Leni děkuju :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdu vám popřát pěkné ráno! :slight_smile:
Já zatím snídám, ale za chvíli vyrážím do porodnice na monitor. Dokonce jsem vzhůru už od šesti, asi jsem se nemohla dočkat :grinning:

Joooo a jinak všem přeji všechno nej k svátku, čarodějnice! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko,
Leni tak jsem zvědavá, co ti v nemocnici řeknou :slight_smile: Tak pak určitě písni, co je nového a jak je miminko velké :wink:

Tak my si tady budeme přát k dnešnímu svátku, jooo?? :grinning: Tak hlavně večer moc nevylízejme, ať nás nespálí :wink: :grinning:
30. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Leni, tak at dobře dopadneš a pak dej vědět :wink:
My jsme dnes vzhůru od 6,10 tak čekám, že malá brzo odpadne :confused:
30. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobréééé slunečné ráno, my dneska dospávali až do 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přemýšlím že dnes vyrazím směr zooparku a´t si ho užiju než začne sezona :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré raníčko milé kolegyně čarodějnice :slight_smile:
dneska jsem málem zaspala, nedala jsem si budíka.... :confounded: Ale stihla jsem všechno úplně v pohodě :slight_smile:

Luci, to je super, že i manža rozhodl, že budou lepší ty inj.pera. Určitě to půjde líp a na konci bude krásný miminko :slight_smile:

Leni.dv, určitě se ozvi, jak si v porodce dopadla :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Katy, jaký byl srázek? Co si měla dobrého?

Zítra dop. jedeme k našim a budeme tam až do soboty, tak se celkem těším. Máme pár výročí, narozenin apod, tak to všechno spojíme dohromady. Večer budeme grilovat :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Hani, tak si to v zoo užijte, vypadá, že bude nádherně! :sweat_smile:
30. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky Páji, srázek byl fajn, pokecaly jsme, dala jsem si sýrovou pizzu - mňaminky! :slight_smile:

Dneska večer asi pojedeme ke kolegyni z práce na dědinu na pálení čarodek, je to tam u nich docela ve velkým, stánky s gril. masíčkem, pivečko, vínečko, atd.. Předtím jde průvod malých dětí čarodějů, na voze vezou dospělí kati čarodejnici a tu pak na velké fatře upálí. Jde nás tam víc z práce, takže to bude určo fajn :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Katy, kde to tak úžasně oslavují?
30. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Marti, vesnice Dambořice. Je to od nás směr na Kyjov.
30. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak to je úžasný, to je slavost jako hrom. Lepší než 1.máj chi chi :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
jééé, pálení čarodějnic. Katy, hned bych šla s tebou :o) Dřív jsem jezdila ke kámošce, dělali jsme pařbu pro docela dost lidí (+ se u nic stavěla májka), ale už skoro 3 roky nic... My zítra u našich čarodějnici ugrilujeme :grinning:
30. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
KATY, my jsme dřív měli takovou "tradici", v Dědicích se vždy stavěla májka před zdravkou, je to tam vlastně vesnice, tak jsme se tam zdrželi z práce, a pak tam i poseděli. Dělá se tam k tomu program v krojích, písničky a tance. Ale už jsem tam 2 roky nebyla, tak je to škoda. Děckám se to vždycky líbilo, chodily tam s náma :confounded:
30. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
30. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.